Arama sonuçlarınız

1. P

Türk Telekom bugun cok yavaştı

Arkadaşlar ben ankarada oturuyorum iş yerimde bugun cok yavaştı başka türk Telekom olan telefonlarda aynıydı sorun yaşayan başka türk Telekom lu var mı
  2. P

HD ses olayı nedir?

HD ses, normal sesin genişbant ve yüksek kaliteli halidir. Normal telefon görüşmeleri 300Hz ile 3.4kHz aralığında iletilirken, HD ses teknolojisi ile bu aralık 50Hz ile 7kHz arasında taşınır. Bir başka deyişle sesin iletildiği aralık genişletilmiş kaliteli hale getirilmiş olur. Sizin telefon ve...
  3. P

Gms şirketleri mobil hızınız nasıl

Meraba arkadaşlar hangi gsm şirketi hattını kullanıyorsunuz ve hızınız nekadar benim hızım bu hat vodafone 4.5g
  4. P

Vodafone tarife önerisi

Meraba turk telekom alt yapısında olan pttcell kullanıyorum ve internet yetmediği için vodafone geçmeyi düşünüyorum uygun fiyatlı 5 gb üzeri internet paket olan tarife var mıdır ben bulamadım
  5. P

Vodafone Türkiye, 3. çeyrek sonuçlarını açıkladı

Ekim-Aralık 2018 dönemini kapsayan 3. çeyrekte Vodafone Türkiye; çift haneli büyümesini devam ettirerek, servis gelirlerini geçen yılın aynı dönemine göre %14,8 artırdı. Buna göre, şirketin 3. çeyrekte servis gelirleri 2,7 milyar TL’ye ulaştı. 2018-19 mali yılının 3. çeyrek sonu itibariyle...
  6. P

Radyo banko

Radyo Banko, 99.1 frekansında Ankara ili merkezli yayın yapan ulusal bir radyodur. Ankara yöresine ait müzikler ile dinleyicilere unutulmaz dakikalar yaşatan radyo kanalı hızla büyümektedir. Banko FM, bölgesinde karasal yayın ve uydu üzerinden dinlenebilmektedir. İç Anadolu yöresine özgü...
  7. P

Park fm

Park FM Park FM, 96.9 frekansında Ankara merkezli yayın yapmaktadır. 2007 yılında, Medya Park Reklam A.Ş bünyesinde kurulmuştur. Park FM, kısa sürede Ankara’da en çok dinlenen radyolar arasına girmiştir. Kendine özgü yayınlar ile dinleyiciler tarafından sevilen bir radyo kanalı olmuştur. Park...