Arama sonuçlarınız

1. M

CD den Format Atamıyorum

UEFI biosa CD den format atamıyorum, flash ile atmak zorunda kalıyorum ... Biosu Anakart tan resetlesem problem ortadan kalkar mı acaba ?
  2. M

Bios Ekran Görüntüsü nasıl alınır

Arkadaşlar Bios ta karşılaştığım bir problemin çözümü için ekran görüntüsü almak istiyorum Herhangi bir yazılımla bu mümkün mü yoksa fotoğraf makinesiyle mi çekmem gerekecek :)
  3. M

TTTNet akn yi devre dışı bırakan modemler

Arkadaşlar, Ufak bir ayarla ttnet Adil kullanım kotasını engelleyen bazı modem markaları nın olduğunu duydum bu konudaki bilgilerinizi paylaşırmısınız.
  4. M

Virüsler ve Anti Virüs Yazılım Şirketleri

Her gün internete binlerce yeni virüs konumlanıyor, Peki Antivirüs yazılım şirketleri bu konuda çok mu masumlar ?
  5. M

Bilgisayarımın Donanım özelliklerine göre hangi işletim sistemini seçmeliyim

PC yi , windows home basic yüklü olarak almıştım, Daha Sonra Ultimate ve en son Güvenlik açısından Single language tercih ettim, acaba en verimli çalışacağı Windows sürümü hangisidir ? Hp pavilion p6 2202 et Desktop pc Ana Kart : Foxconn H-Joshua-H61-uATX UEFI Bios Ekran Kartı : AMD...
  6. M

Bilgisayarıma giriliyor

Arkadaşlar; modem şifremi verdiğim kişi tarafından bilgisayarıma giriliyor. Bazan pc komple pasif kalıyor masaüstü soluklaşıyor , bazan hiç bir program çalışmıyor veya bu pc artık kullanılamaz gibi resimli ve yazılı mesajlar geliyor...... Çözüm olarak yaptıklarım : Keyscrambler yükledim ve...