Arama sonuçlarınız

1. Sanctuary

Öneri Bilgisayarım için M2 SSD Önerisi

https://www.amazon.com.tr/product/dp/B07MFBLN7K?tag=technopattr-21&ie=UTF8&language=tr_TR&th=1 Daha uygun. Stok 1 adet.
  2. Sanctuary

Soru SDN Reklamları neden böyle ?

Ağdaki tüm kullanıcılara bazen ortak reklamlar çıkarabiliyor ben mi yanlış biliyorum acaba ?
  3. Sanctuary

Yardım Gta 5 Ban Sonrası Hesabımın Silinmesinin Çözümü Var Mı?

Gta Online bunun üzerine kurulu. Vur kır parçala lakin sizin uğraştan kastınız hile ile uğraşsa banlanmanız çok doğal.
  4. Sanctuary

Yardım Gta 5 Ban Sonrası Hesabımın Silinmesinin Çözümü Var Mı?

Hile kullandıysanız veya karakterinizin silinmesini gerektirecek bir hareket yaptıysanız yapacak bir şey yok. Suçlu sizseniz hiç uğraşmayın.
  5. Sanctuary

Yardım Ps4te Olur mu?

Oynayamazsın. Ps için ayrı satın alman gerekiyor. Şu an indirimdeydi sanırım 25TL olsa gerek gayet makul fiyat düşünebilirsin.
  6. Sanctuary

Öneri 20.000Tl Sistem Toplama

Cansınız. 7 sene önce bu forumda Gta V için pc toplamıştım hala aynı pcyi kullanıyorum. Konu Linki. Basbelası ve lqnd nickli iki arkadaş özellikle çok yardımcı olmuştu şimdide siz çok yardımcı oldunuz. Sdn üyeleri candır.
  7. Sanctuary

Çok teşekkür ederim hocam. Tüm günün sonunda bir yere gelebildim verdiğiniz bilgiler sonucunda. Sizi de baya yordum kusura bakmayın.
  8. Sanctuary

Her şey tamam o halde. Son bir şey Gigabyte'ın güç kaynağına güvenemiyorum şu üstteki Msi nasıl olur?
  9. Sanctuary

Ramleri şimdi olmazsa ilerde zaten değişeceğim. Satmakla uğraşmak istemiyorum o yüzden 32 alayım diyorum direk. 750ye düşüreceğim güç kaynağını. Peki anakart hakkında fikrinizi alabilir miyim son olarak? Çok yardımcı oldunuz hocam gerçekten sağ olun sabahtan beri katedemediğim yolu katettim. Bu...
  10. Sanctuary

5600x'e düştüm hocam söyledikleriniz ve gösterdikleriniz ikna etti beni. Sistem şu an bu halde ne diyorsunuz? AMD Ryzen 5 5600X MSI MPG B550 Gaming Edge WiFi GSKILL 32GB (2x16GB) Trident Z RGB 3600MHz CL16 DDR4 WD BLACK 1TB SN750 NVMe M.2 SSD WD 250GB Black SN750 NVMe (w için) Corsair 4000D...
  11. Sanctuary

5800x alayım o halde ? O da gereksiz mi? En azından bir 8 çekirdek olsun istiyorum ^^ Oyun oynarken nadiren yan ekranda videoda açıyorum bu konuda 5600x yerine 5800x fayda sağlamaz mı? Sabahtan beri yardım etmek isteyen her arkadaş bir mesaj yazdı sonra işleri çıktı sanırım gittiler ve herkes...
  12. Sanctuary

AMD Ryzen 9 5900X MSI MPG B550 Gaming Edge WiFi GSKILL 16GB (2x8GB) Trident Z RGB 3600MHz CL16 WD BLACK 1TB SN750 NVMe M.2 SSD Corsair 4000D Thermaltake 850W Cooler Master MasterLiquid ML240 14.500₺ yapıyor. Sıvı soğutmada silverstone stok sordum gelirse onla değişirim. 250gb sistem için ssd...
  13. Sanctuary

Öneri Far Cry 5 Oynanır Mı ?

Üşendiğim için değil daha detaylı olduğu için steam incelememi atayım size. Fikirlerim aynı. Sormak istediğiniz bir şey olursa yine cevaplarım fikrimce. İnceleme
  14. Sanctuary

Öneri Far Cry 5 Oynanır Mı ?

Oynamayın. Değmeyecektir.
  15. Sanctuary

Teşekkür ederim 1626373174 Şu an böyle bir sistem oluştu. Oc yapmayacağım için ramlerin 3200mhz üstü olması gereksiz geldi ve ramleri ilerde 32gb'a yükseltme düşüncesiyle 2x8 alacağım. AMD Ryzen 9 5900X İşlemci MSI B550-A PRO 4400mhz Anakart G.Skill 16GB(2x8) RipjawsV Siyah 3200mhz CL16...
  16. Sanctuary

Bunu ekliyorum o zaman tomahawk yerine. Peki İtopya üzerinden bu sisteme uygun full modüler gold bir psu önerebilir misiniz?
  17. Sanctuary

Teşekkür ederim yardımınız için ama 9600 verene kadar 14000 verip gerçekten hakkını verecek üstteki sistemi tercih ederim. Ram konusunda ise ilerde yükseltme yapmayı düşünmediğim için şimdiden 32gb koymak istiyorum.
  18. Sanctuary

İtopya üzerinden bu sisteme uygun full modüler gold bir psu önerebilir misiniz?
  19. Sanctuary

Uzun ömürlü olması yönünden şey yaptım ^^ Hangi ssd? Değiştim çünkü bir arkadaşın önerisiyle aşağı mesajdaki WD ssdye geçtim o da mı hak etmiyor?
  20. Sanctuary

Ek: Anakartı bu anakart ile değiştireyim mi?Anakart 1626344497 Anakart İşlemci Ram Sistem SSD Depolama SSD Sıvı Soğutucu Kasa Sistem böyle oldu. Bu sistem için itopya üzerinden bir psu önerir misiniz? Marka konusunda takıntılı olduğum tek nokta sanırım psu olabilir. Önceden çok çektim. Ekstra...
  21. Sanctuary

Merhabalar. 20.000TL bütçe ile "sadece kasa" sistem toplamak istiyorum. Ekran kartını şu an almayacağım. Fiyatları düşmeye başladığı için bekleyeceğim. 14.000TL'ye çevreden duyduğum bilgilerle ekran kartı hariç aşağıdaki bileşenlerden oluşan bir sistem kurdum. Bu sisteme ekran kartı fiyatlarının...
  22. Sanctuary

Soru Merhabalar Wıtcher Serısı

Denediysen sarmadıysa kendini zorlama derim. 1 ve 2. oyunun özetini geçen videolar falan vardır elbet onlardan kısaca bi bak sonra 3. oyuna başlarsın. Onada bakmam diyorsan yine dert etme o halde de oynanır. Keşke unutup tekrar oynayabilsem ?
  23. Sanctuary

Soru Steam 87 Tl Öde Kart Kazan

50-60 Kuruş ediyor kartlar. Daha da düşer fiyatı.
  24. Sanctuary

Soru Psu Fanı Dönmüyor

Merhabalar. Benim psu fanım arızalandı. Doğru şekilde dönmediği için kısa kısa dönüp takılıyordu. Ömrünü doldurdu yani. Yeni fan aldım bugün geldi ve çalıştığından eminim taktım kasaya psu belli sıcaklığa gelene kadar çalıştırmama rağmen dönmedi. Giriş daha önceki fanı çalıştırıyordu ve bu fanda...
  25. Sanctuary

Rainbow6 Fps Drop Sorunu

Merhabalar. Yaklaşık 1 aydır mücadele ettiğim çözümünü bulamadığım bir sorunda yardım istiyorum. Monster Abra A5 V15.5.1 kullanıyorum ve 1 ay öncesine kadar hiçbir sıkıntı yokken şu an Rainbow Six Siege'de ani fps dropları yaşıyorum. Bazen fps düşmesede drop yaşıyorum. En az Rainbow Six kadar...
  26. Sanctuary

130m2 İçin Modem Önerisi

Arhcer V300 kullanıp sinyalinin vasat olduğunu söyleyen bir arkadaş gördüm o yüzden biraz uzak bakıyorum TP-Link'e.
  27. Sanctuary

130m2 İçin Modem Önerisi

3+1
  28. Sanctuary

130m2 İçin Modem Önerisi

Merhabalar. Uzun yıllardır aynı modemi kullandığım için sanırım artık yıprandı ve wifi sinyalini sağlıklı alamıyorum. Altyapımız uygun olmadığı için ilerisiyi düşünerek Adsl, vdsl ve fiber için sinyali güçlü bir modem almak istiyorum. Şu an adsl kullanıyorum. Biraz baktığımda şu modemin...
  29. Sanctuary

Samsung 40T5300 vs Grundig 43GEU7830B

Bu üç televizyon arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim ? Samsung 40T5300 Grundig 43GEU7830B Philips 43PFS6805 43
  30. Sanctuary

R9 290 Cyberpunk 2077

Belirttiğim sistemde sağlıklı oynanmıyor. Düşükte denemedim lakin orta ayarlarda kapalı alanda 30-40fps arası seyrediyor. Dışarı çıkınca 40ı görmüyor 20lere dahi düşüyor.
  31. Sanctuary

A Way Out Hakkında

Steam kış indirimlerinden A Way Out almayı düşünüyorum. Origindeki sistemde bir kişi oyunu alıp arkadaşına davet atınca arkadaşı oyunun deneme sürümü üstünden daveti kabul edip oyunu sanki almış gibi oynayabiliyor. Bu sistem steamde var mı acaba?
  32. Sanctuary

Satılık Cyberpunk 2077 PC

Cyberpunk 2077 - 210 TL Steam Gift STOK : 1 Adet Ödeme : Ziraat Steam
  33. Sanctuary

R9 290 Cyberpunk 2077

Bu durumda PS4 Pro da oynamak daha mı mantıklı olacaktır acaba? Henüz oyun çıkmadan pc ve ps pro farkını gösteren videolar vardı psde baya kötüydü pcye göre.
  34. Sanctuary

R9 290 Cyberpunk 2077

Merhaba. Şu sistemde hangi ayarda kaç fps oynatır acaba? Sapphire R9 290 İ5 4670K 16 GB Ram
  35. Sanctuary

Laptop İçin SSD Önerisi

Asus K401UQ Model laptop için 240GB bir ssd almayı düşünüyorum. Bu modele uyacak bir ssd önerir misiniz?
  36. Sanctuary

Fan Yalpa Yapıyor

3 fanı birden değiştim. Sorun çözüldü. 10 derecelik bir ısı düşmesi oldu. İşlemci içinse 5 derecelik bir düşüş yaşandı. Sanırım orta fan düşük hızda çalışmıyordu şu an yeni taktığım boştayken dahi çalışıyor ve aşırı sessiz.
  37. Sanctuary

Fan Yalpa Yapıyor

6 yıl oldu ne garanti kaldı ne başka bir şey :D Ömrü doldu sanırım fanın
  38. Sanctuary

Fan Yalpa Yapıyor

Ufak bir ilçede yaşıyorum o yüzden tekli fan bulabileceğimi sanmıyorum ama yine bi bakacağım gönderim yapan var mı diye. Değişim sonrası düzelir umarım. Teşekkür ederim yardım için :)
  39. Sanctuary

Fan Yalpa Yapıyor

Fanın altına kadar temizledim. Açmışken termalide yeniledim ama düzelmedi. Fan yüksek hıza çıkmaya çalıştığında çıkamıyor ve duruyor sonra tekrar dönmeye başlıyor. Ses kesildi ama sorun aynı. En ucuz burda var bir başka sitede 300TL'ye buldum ama 210TL'den daha ucuzu yok malesef. Almaktan başka...
  40. Sanctuary

Fan Yalpa Yapıyor

Kart R9 290 Tri-x OC. Sadece gelen pıt sesini dikkate alırsanız diğer fan sesi önemsiz. Orta fanda bi hayli ısınınca devreye giriyor lakin 6 yıldır böyle kullanıyorum bir sorun olmadı. Fan Sesi 1601324439 Dual-X 3'lü Ekran Kartı Soğutucu Fan Fiyatı - Taksit Seçenekleri Fanı buldum. Karta uyar...
  41. Sanctuary

Fan Yalpa Yapıyor

Acaba ses yapması sorun olur mu? Sıcaklıklar normal olduğu sürece bir sıkıntı çıkarır mı ?
  42. Sanctuary

Fan Yalpa Yapıyor

Sürtme sesi gibi ses geliyor pıt pıt ama sürtmüyor. Ve fan hızlı çalışmaya başlarsa yapıyor yavaşken stabil.
  43. Sanctuary

PS4 FIFA 20 Kontrol Cihazı Sorunu

Atak ve defans için aynı tuşu atayamıyorsunuz. Farklı tuş atadım sorun olmadı kaydedildi.
  44. Sanctuary

Fan Yalpa Yapıyor

Hiçbir kırık yok ilk gün nasılsa öyle hala. 1601311982 Güzel işçilik :D
  45. Sanctuary

Fan Yalpa Yapıyor

Merhabalar. Ekran kartımın fanı yalpa yaptığı için hızlanamıyor. Kasadan söküp kurutma makinesi ile denediğimde de aynı şey oluyor. Diğer 2 fanı sorunsuz hızlanıyor. Elimle fan üzerine hafif basınca sorunlu fanda hızlanabiliyor. Fanları komple değiştireyim diye düşündüm yedek parçası yok çin...
  46. Sanctuary

Televizyon Tavsiyesi

Merhabalar. 1500-1800TL arasına hangi televizyonu alabilirim ? Ekteki televizyonu buldum ama hiç anlamıyorum nedir nasıldır yardım edebilir misiniz? Hi-Level 40"
  47. Sanctuary

Resident Evil Seri Sırası

Peki yeniden yapılan 2 ve 3ü oynasam sadece eski serileri oynamadığım için ne derece tadı kaçar serinin :rolleyes:
  48. Sanctuary

Resident Evil Seri Sırası

Resident Evil serisini oynamak istiyorum. Steamden baktım aşırı karışık sıralaması. İlk oyun hangisi, nasıl başlayacağım bir türlü çözemedim. Şu "Resident Evil 3" 3 Nisan 2020'de çıkan oyunun hikayesiyle bağlantılı önceki oyunları hangileri? Hangi oyundan başlamalıyım? Oynanılması şart olmayan...
  49. Sanctuary

5000TL iOS Telefon Önerisi

Nedenini öğrenebilir miyim acaba? Evet sıfır alacağım. SE içinde çok düşündüm ancak sonradan 7ye kaydım biraz.
  50. Sanctuary

5000TL iOS Telefon Önerisi

Merhabalar. Yeni bir ios işletim sistemine sahip telefon almak istiyorum. Aklımda "iPhone 7 128GB" var. Kullanan arkadaşlar varsa telefon hakkında yorumlarını alabilir miyim? Ya da farklı bir telefon önerisi olan var mı?
  51. Sanctuary

Forza Horizon 4

Merhabalar. Gamepass ile Forza Horizon 4 kiralayacaktım ama Microsoft Store girdiğimde şu ekranla karşılaştım. İndirebiliyorum oyunu ama satın almadım. Bu nasıl oluyor demo gibi bir şey mi acaba?
  52. Sanctuary

Dell G315 Fps Sorunu

Afterburner ile yapmayı deniyorum ama stabil ayarları nasıl yapabilirim hiçbir fikrim yok. Bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba
  53. Sanctuary

Dell G315 Fps Sorunu

İşlemci veya ekran kartı bilemiyorum ama fan devreye girdiğinde rahatlıyor pc. Sorun şu ki fan sanırım geç devreye giriyor. Yani hızlanması için gereken sıcaklık bi hayli yüksek olsa gerek. Bu fan hızı ayarlarını kontrol edip düzgün ayarlayabileceğim bir program vs var mı acaba
  54. Sanctuary

Dell G315 Fps Sorunu

Merhabalar. Dell G315 bir laptop aldım. Far Cry 5 Ultrada 60 fps oynuyorum. Bir gün giriyorum fps 60 diğer gün giriyorum 30-40 arası ve 10-20 arasına kadar bile düşüyor. Bunun nedenini fanın geç çalışmasından dolayı olduğunu düşünüyorum. Ekran kartı driverları falan güncel. Acaba bu fan hızı...
  55. Sanctuary

Çift Monitör Oyun ve Video

Merhabalar. Merak ettiğim bir soru var R9 290 ekran kartıyla çift monitör kullanıyorum aynı anda oyun oynarken video izlesem bu herhangi bir soruna yol açar mı? Sistemi ne kadar yorar? Ağır oyunlardan bahsediyorum ilk olarak Far Cry 5 de deneyeceğim.
  56. Sanctuary

2+1 Sistem Ses Sorunu

Merhabalar. 2+1 sistem kullanıyorum ama yapılandırırken 5+1... olarak yapılandırmazsam ses gelmiyor. Stereo olarak sesi ayarlayamıyorum. Dört kanallı ses 5+1 veya 7+1 yaptığımda ses alabiliyorum. Bunları yaptığımda oyun oynarken ses kayıpları oluşuyor. Araç içinde veya dışında ses gelmiyor vs...
  57. Sanctuary

Ps Store Oyun ve Dlc

Oyun dahil olanlarda paket yerine farklı bir şey mi yazıyor nasıl anlayabilirim ?
  58. Sanctuary

Ps Store Oyun ve Dlc

Sims 4 Acaba bu paket oyunu içeriyor mu yoksa sadece dlc mi? Paket yazıyor ama onun dışında bir bilgi bulamadım.
  59. Sanctuary

8000TL Laptop Tavsiyesi

Hocam lenovo tasarımları çok klasik geliyor hoşlanmıyorum. 3 bilgisayar arasında dönüp duruyorum. Monster Abra A5 Acer Nitro 5 Asus ROG Strix G (8gb ram takviye edeceğim) Hangisini tercih etmeliyim? Almışken fiyatına en iyisini almak istiyorum ki para çöp olmasın. Yardımcı olabilir misiniz lütfen
  60. Sanctuary

8000TL Laptop Tavsiyesi

HP'de kronik sorunlar var diye duymuştum. Diğer önerilen iki bilgisayar (Abra, Msi) ve ekteki bilgisayar arasında kaldım. Acaba hangisini neden tercih etmeliyim? Abra biraz daha ağır basıyor sanki ama kasa konusunda sıkıntıları var diye duymuştum onun için ^^...
  61. Sanctuary

8000TL Laptop Tavsiyesi

Merhabalar. 8000TL oyun için, ssdli bir laptop tavsiyesi verebilir misiniz?
  62. Sanctuary

PS4 Oyunlarına Türkçe Yama

Yok mu daha önce PSda Türkçe yama kullanan birisi :/
  63. Sanctuary

PS4 Oyunlarına Türkçe Yama

Merhabalar. Ps4'de oyunlara Türkçe yama kurmanın bir zararı var mı (orijinalliğe vs) ? Sadece kırık olanlara kurulabiliyor diye yazılarda okudum işin aslı nedir acaba?
  64. Sanctuary

EA Access Süreklilik ?

Merhabalar. Playstation üstünden EA Access satın almak istiyorum. Bf, Fifa, Nfs gibi oyunlara üyelik devam ettiği sürece sınırsız ve süresiz erişim sağlıyormuş. Birkaç konuyu merak ediyorum mesela üyeliği aldığımda üyelikle beraber erişebildiğim oyunlara dlc ekleyebilecek miyim? Sims için birçok...
  65. Sanctuary

Modem Yer Değişikliği Sonrası Yavaşlık

Hallettim sorunu arkadaşlar. Sorunun sebebi durduğu konumun dar olması ve modemin çevresi tamamen teknolojik aletlerle sarılı olmasıymış. Fazla değil 1 metre oynattım dar alandan kurtardım normale döndü. Teşekkürler yardımlarınız için :)
  66. Sanctuary

Evet daha dar bir ortam eski yerine modemi götürüp bir deneyeyim eğer düzelirse dediğiniz gibi yerinden kaynaklıdır belkide.
  67. Sanctuary

Dün taşıdım taşımadan düzgündü taşıdığım anda bu hale geldi. Resetledim falan bir düzelme olmadı. Garip olan durumsa kablolu bağlantı gayet normal.
  68. Sanctuary

Her zaman koyduğum şeyler var. Bilgisayar, güç kaynağı, hoparlör, monitör vs. Sadece yer değişimi yaptım çevresindeki eşyalar aynı eşyalar. Yanında bile böyle zaten uzak olmama gerek yok :/
  69. Sanctuary

Merhabalar. Arkadaşlar ev içinde modemin yerini değiştirdim. Kablolu bağlandığımda hız normal ama kablosuz bağlandığımda yavaş. Bu şey değil hani kablolu hep stabildir olayı bayağı bi yavaş fotoğraf yüklemiyor yani. Değişmeden önce hiçbir sorun yoktu 3 cihaz aynı anda 720p kalitede video...
  70. Sanctuary

R9 290 Pc Boştayken Siyah Boş Ekran Sorunu

Bi fikir verebilecek arkadaş var mı acaba ? :)
  71. Sanctuary

Harddisk: Seagate Barracuda 3.5" 1TB Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm SSD: Corsair 128GB İşlemci: Intel Core i5 4670K Anakart: MSI Z97 GAMING 3 Intel Z97 Soket Ram: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 Ekran Kartı: R9 290 4GB 512Bit Kasa ve üzerindeki Psu: Xigmatek Assasin Black Edition...
  72. Sanctuary

Anakart: MSI Z97 Gaming 3 İşlemci: Intel i5-4670k Ekran Kartı: Amd R9 290 Ram: 8x2 ddr 3
  73. Sanctuary

Merhabalar. Çok garip bir sorun hakkında yardım istiyorum. Seneler önce yine bu forumda aynı konuyu açmıştım bir çözüm bulunamamıştı. Bilgisayarım 6 yıllık ve aldığımdan beri bu sorun var. Oyunda değilken, bilgisayar boştayken veya video izliyorken vs ekran bir anda gidiyor video açıksa videonun...
  74. Sanctuary

Sıvı Soğutma ve Termal Macun

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için :)
  75. Sanctuary

Önerdiğiniz uzun ömürlü, kaliteli bir macun var mı acaba? Yanlış hatırlamıyorsam mx-4 galiba 8 sene gibi bir ömrü varmış diye okumuştum.
  76. Sanctuary

Anakart: MSI Z97 Gaming 3 İşlemci: Intel i5-4670k Ekran Kartı: Amd R9 290 Ram: 8x2 ddr 3
  77. Sanctuary

Merhabalar. 6 yıl önce forumdaki birçok arkadaşın yardımıyla bir sistem topladım ve 6 yıldır bir kez dahi sıvı soğutmanın termal macununu değiştirmedim. Herhangi bir ısınma olayında değiştiririm diye düşündüm ve sıcaklık değerlerine hiç bakmadım. Bugün değerlere bakmak aklıma geldi ve Sistem...
  78. Sanctuary

ARK: Survival Evolved Kaldırır mı ? (Mac)

Anladım teşekkürler yardımlarınız için :)
  79. Sanctuary

Düşündüm ama dediğim gibi bilgisayar ile etkileşimim yok arkadaşımında eli pek yatkın değil malesef :/ Sistemi baya zorlar yani :/
  80. Sanctuary

Hocam beni ilgilendiren bir konu değil bu kazık veya değil. Merak ettiğim oyunu oynatır mı oynatmaz mı ama sizede hak veriyorum :)
  81. Sanctuary

Konuyu bir arkadaşım için açtım aslında açmamın nedenide o. Bilgisayarla etkileşim kuramadığım ve mac evrenine yabancı olduğum için soruyorum. Steam üstünde mac için gereken sistem gereksinimlerini karşılıyor aslında ama mac olduğu için güvenemiyorum ^^
  82. Sanctuary

Yardım edebilecek bir arkadaş yok mu?
  83. Sanctuary

Merhabalar. Aşağıdaki mac ARK'ı oynatır mı acaba ?
  84. Sanctuary

iMac & Playstation 4 HDMI Bağlantısı

Anladım lakin linkteki bu dönüştürücülerin amacı nedir? Yine aktarıyor sadece yansıtma gibi sanırım?
  85. Sanctuary

Oyun Önerisi

Klasik Ateş ve Su. Ücretsiz olarak multiplayer'da oynanabiliyor.
  86. Sanctuary

filim önersi olan var mı ?

Çok bilinen başyapıtları izlediğinizi varsayarak onlara nazaran daha az bilinen şu filmleri önerebilirim. Togo (2019), Deha (2017), Enzo (2019), Freaks (2018).
  87. Sanctuary

iMac & Playstation 4 HDMI Bağlantısı

Merhabalar. Bir playstationa sahibim lakin ekstra televizyonum olmadığı için oynayamıyorum. iMac'i televizyon gibi kullanıp onunla oynamak istiyorum. iMac üzerinde de hdmi girişi yok. Remote Play ile bağlantı kurduğumda çok fazla gecikme oluyor. İnternette birkaç dönüştürücü gördüm bu...
  88. Sanctuary

Xiaomi Redmi Airdots Masaüstü Bilgisayarda Kullanma

Öneri için teşekkür ederim. Hangi kulaklık ile kullanıyorsunuz acaba?
  89. Sanctuary

Xiaomi Redmi Airdots Masaüstü Bilgisayarda Kullanma

Merhabalar. Xiaomi Redmi Airdots aldım yakın zamanda ve elimdeki bluetooth aygıtıyla masaüstü bilgisayarıma bağladığımda ses 7-8 saniye geç ve donuk donuk geliyor. Bluetooth un yeterli gelmediğini düşünüyorum. Bu kulaklığı telefonda kullandığım gibi masaüstü bilgisayarımda da kullanmama olanak...
  90. Sanctuary

Xiaomi Airdots Masaüstü Bilgisayara Bağlama

Kullandığınız bluetooth cihazını paylaşabilir misiniz? Benim kullandığım cihaz ile bağladığımda ses 6-7 saniyede bir donuk donuk falan geliyor. Hiç verim alamadım.
  91. Sanctuary

Teşekkür ederim yardımlarınız için :)
  92. Sanctuary

Merhabalar. Xiaomi Airdots almayı düşünüyorum ama kafamda bir soru işareti var. Masaüstü bilgisayarımda bluetooth yok. Bluetooth cihazı alıp masaüstüne bağlasam kulaklık ile bağlantı kurup kullanabilir miyim?
  93. Sanctuary

16m2 İçin Klima Tavsiyesi

Baymak Elegant Prime 12 A++ 12000Btu R32 İnverter Klima BAYMAKPRIME12 | Trendyol Bunda karar kıldım. F/P olarak en iyisi görünüyor. Kullanıcılar tarafından çok olumlu yorum almış. Yalnız ısıtma için A+. Bu çoğu klimada öyleymiş. Soğutmada A++ olan ısıtmada ya A+ ya da A oluyormuş. Yardımınız...
  94. Sanctuary

Afyon. Gece -10 civarında seyrediyor. Yazdan çok kış için kullanacağım. 24m2 bir oda içinde kullanma ihtimalim olduğundan dolayı 9luk yerine 12lik olsa sanki daha iyi olacak gibi. Bir de ufak bir ek sorum var kafama takılan. A++ yerine A+++ almak verilen fiyat farkına değer mi acaba?
  95. Sanctuary

12lik bi klima önerebilir misiniz peki ? Önerdiğiniz markada servis hizmeti nasıl acaba?
  96. Sanctuary

Merhabalar. 16m2 oda için bir klima almayı istiyorum. Hem yaz hem kış için kullanımı mümkün olan 2000-2500, 2500-3000 arası iki klima önerir misiniz? İlk defa klima alacağım hiçbir fikrim yok bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? :)
  97. Sanctuary

UFC 3 Game Face Sorunu

Merhabalar. Playstation 4 üstünde 2 farklı sorun yaşıyorum. İşlemleri yapıp gameface'i oluştur dediğimde "Fotoğraflarınızı yükleyip Game Face'inizi oluştururken bir hata oluştu. Lütfen yeniden deneyin." hatası alıyorum. Sebebi ve çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Ek olarak...
  98. Sanctuary

Sokak Kedisi Yakalama

Harbiden öyle oldu. Çok acıkmış ve bunu kullanarak yem ile yanıma çektim. Yemeğini yerken yakaladım. Şimdiyse alışma sürecine geçtik bakalım ne olacak ^^
  99. Sanctuary

Santrada taraf seçerken kontrolleri düzenle seçeneğinden yaptım anca öyle oldu. Diğer türlü bir kontrol cihazını ayarlasam diğeri bozuluyordu falan.
  100. Sanctuary

Merhabalar. Fifa 20 için ayarları özelleştirmek istiyorum lakin pas şut gibi ayarlar dışında plase şut oyuncu değiştirme gibi ayarları yapıp kaydediyorum tekrar girdiğim anda eski haline dönmüş oluyor. Bir türlü yapamadım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  101. Sanctuary

Sokak Kedisi Yakalama

Merhabalar. Şu sıralar bir kedi sahiplenmek istiyordum kader bugün evimin yanında kalabalık bir kedi topluluğu gördüm. İçlerinden birisini sahiplenmek istedim lakin büyük kedilerin aksine küçüklerin hepsi ürkek ve kaçıyorlar. Uzun süre uğraşmama rağmen yakalayamadım. Yakaladıktan sonra kendime...
  102. Sanctuary

PS4 PRO ÖNERİSİ

Teşekkür ederim. Garanti için 1000TL farka değmeyeceği kanaatindeyim. Dediğiniz gibi çok fazla kafa yormadan alacağım artık hayırlısı.
  103. Sanctuary

PS4 PRO ÖNERİSİ

Anladım hocam. Sizinkinin garanti türü nedir acaba?
  104. Sanctuary

PS4 PRO ÖNERİSİ

Eurasia garanti için 1000TL fark ödemeye değer mi peki? Çok sorun çıkaran bir alet midir bu
  105. Sanctuary

PS4 PRO ÖNERİSİ

PS5 beklemeli miyim diye bir konu açtım ve birkaç arkadaş sağ olsun fikirlerini paylaştılar. Genelde beklemem önerildi lakin ps5 için öngörülen fiyat 5000₺ gibi bir rakam olduğu için bütçemi aşıyor. O yüzden Ps4e yöneldim. Öneriden kastım ps4 pronun güncel sürümü hangisi hangi sürümü almalıyım ...
  106. Sanctuary

PS4 PRO ÖNERİSİ

Merhabalar. Başlıktan da anlaşılacağı üzere ps4 pro almak istiyorum. Lakin bu 7216-B gibi nitelikleri çözemedim. Sanırım güncel sürümle alakalı bir şeymiş. PS4 Pro için en günceli hangisidir oyunlarda güncelleme alan hangi sürümdür? Hangi sürümü almamı önerirsiniz? Ek olarak Eurasia garantili...
  107. Sanctuary

PS4 Pro

Teşekkürler düşünceleriniz için çok yardımcı oldunuz :)
  108. Sanctuary

PS4 Pro

Hakkınız var ama diğer arkadaşında dediği gibi önümüzdeki en azından 5 yıl çıkacak oyunları destekleyecekse ps5’in sunacağı ssd ve benzeri farkların beni pek üzmeyeceğini düşünüyorum tabi şahsi fikrim. Takılacağım tek nokta fiyat düşüşü olabilir ?
  109. Sanctuary

PS4 Pro

Teşekkür ederim yardımınız için. Fiyat konusunda fikri olan başka arkadaşlar varsa fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim :) 1573820949 Ps5in çıkış fiyatı ne olur peki? Henüz açıklanmadı sanırım haber kaçırmadıysam.
  110. Sanctuary

PS4 Pro

Anladım hocam peki fiyat düşmesi yaşanır mı? İlla yaşanacaktır da ne kadarlık bir düşme olur bir tahmininiz var mı acaba? Ps4 çıktığında ps3 için düşüş olmuş muydu?
  111. Sanctuary

PS4 Pro

Ps3’deki olay olacak sanıyordum. Yani gta v mesela güncelleme alamıyor vs. Ya da bazı büyük oyunlar ps4e özel 3 için uygunsuz falan. Ps5 çıktığında çıkacak büyük oyunlar ps4 içinde çıkar diyorsunuz yani öyle mi ?
  112. Sanctuary

PS4 Pro

Merhabalar. Ps4 pro almayı düşünüyorum lakin ps5’in 2020de çıkacağı açıklandığı için aklımda soru işaretleri var. Acaba beklemeli miyim fiyatı düşer mi? Ya da bu vakitten sonra ps4 alınır mı? Fikirlerinizi paylaşır mısınız?
  113. Sanctuary

UPS Elektrik Gidince Kapanıyor

Merhabalar. 1 yıldan biraz daha uzun süre gitti ve akü yine öldü. Fiyatını sordum 250-300TL dediler değişim için. Geçen sefer garanti ile değiştirmiştim. Acaba kendim değiştirsem daha hesaplı olur mu? 1500VA Tunçmatik kesintisiz güç kaynağına uygun akü önerir misiniz? Fiyatları ne kadar acaba?
  114. Sanctuary

Faxconn G41MXE Anakart Üstüne Sistem

Evet ama oyun olayı ekran kartından ibaret olmadığı için sordum. Özellikle ram yetersiz kalıyor. Hani ramide yazıp arattım diyelim o zaman işlemci detayı falan girecek araya ^^ Tekrar teşekkür ederim yardımınız için :)
  115. Sanctuary

O halde önerdiğiniz parçaları alıp takacağım sisteme. Teşekkür ederim yardımınız için. Son olarak bu önerdiğiniz parçaları eklediğimde sistemin kaldıracağı birkaç oyun örneği verebilir misiniz? Neleri açabilir?
  116. Sanctuary

PSU değiştirmem gerekiyor mu? Gerekiyorsa bir de psu önerir misiniz? Ve Rami 8e çıkarma şansımız yok mu acaba?
  117. Sanctuary

Merhabalar. Faxconn G41MXE Anakartla uyumlu en sağlam sistem parçaları nelerdir? İşlemci, Ram, Ekran kartı almak istiyorum. Hdd mevcut.
  118. Sanctuary

Bu Sistemin Ederi Nedir?

Merhabalar. Masaüstü bilgisayarımı Laptop ile değiştirmek için parça parça veya toplu halde sistemimi satmak istiyorum. Acaba tek tek satmak mı mantıklı olur parça halinde mi? Parçaların ederi ve sistemin toplu halde ederi nedir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Parçaların garanti...
  119. Sanctuary

Ghost Recon Wildlands İçin Laptop Önerisi

Peki 3000-3500 aralığında bir laptop önerir misiniz?
  120. Sanctuary

3500 civarı. Laptop bulunmaz ise masaüstü sadece kasa ne kadara mal olur acaba?
  121. Sanctuary

Merhabalar. Ghost Recon Wildlands için bir laptop arıyorum. En azından orta ayarlarda oyunu kaldırabilecek bir laptop önerir misiniz?
  122. Sanctuary

Minecraft Mac ve Pc Sunucusu

Mac ve Pc sunucuları aynıymış. Denedim bizzat.
  123. Sanctuary

Mac ve Pcnin Beraber Oynayabileceği Eşli Oyun

Merhabalar. Bir mac ve pc kullanıcısının beraber oynayabileceği coop oyun var mı?
  124. Sanctuary

^^ Peki steam üzerindeki dying light, overcooked gibi hem mac hem pc için olan oyunların sunucuları aynımı ?
  125. Sanctuary

Minecraftın Mac ve Pc oyuncuları aynı sunucu üzerindenmi oynuyor yoksa farklı sunuculardamı yer alıyorlar?
  126. Sanctuary

İkinci El Anakart Ederi Nedir?

Teşekkürler
  127. Sanctuary

İkinci El Anakart Ederi Nedir?

P8H77-M LE Intel H77 Soket 1155 DDR3. İkinci el herhangi bir sorunu yok ne kadar eder acaba?
  128. Sanctuary

Yurtdışındaki Vodafone Hattı Aramak

Merhabalar. Yurtdışına çıkan vodafone hat kullanan arkadaşımı avea hat ile arıyorum. 2 gündür faturaya ek bir ücret yansımadı. Aksine dakika paketinden yiyor. Türkiyeden Amerikayı ararken ücretlendirme nasıl oluyor? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  129. Sanctuary

B - A2 Aynı Anda Bastırma

Teşekkür ederim ???
  130. Sanctuary

Ek olarak sadece yenileme ücretimi alınıyor
  131. Sanctuary

Öncelikle konu yanlış yerdeyse özür dilerim. B ve A2 ehliyete aynı anda yazıldım. B yi geçtikten sonra A2yide geçmeyi bekleyip ehliyete ikisini birden bastırabilirmiyim? Çok fazla konu var her kafadan bir ses çıkıyor. Aynı anda bastırmak yerine B yi geçer geçmez bastırıp sonra A2 yi geçince...
  132. Sanctuary

peki hocam sağolasın tekrardan
  133. Sanctuary

2 bilgisayar ile söylediğiniz şeyi denedim. Daha düşük güç isteyen bilgisayarı ups bağladım ve upsnin gücünü kestim. %97 olan kapasite anında %50'ye indi. 1 dakika sonra %30 oldu ve %30-%33 arası indi çıktı sürekli. Ve yine 1 dakika sonra güç tamamen bitti.
  134. Sanctuary

Anladım. Akü ömrü bittiğindeyse yeni ups tek çare sanırım. Teşekkürler yardımın için :)
  135. Sanctuary

Kapasite %97 görünüyor. Bitmişten kastınız ömür olarakmı ^^
  136. Sanctuary

Arkadaşlar çok garip bir sorunla karşı karşıya kalınca konu açmak istedim. 900W çekebilen bir güç kaynağı kullanıyorum. Yaklaşık 2 senedir aynı şekilde kullandım. Monitör, kasa ve modem bağlı olarak. Normalde elektrik kesintisi olunca 15 dakika rahat çekiyordu sonra sinyal sesi hızlanıp 1-2...
  137. Sanctuary

Logitech G402 vs Razer Deathadder Expert

Fps oyunları için yeni bir mouse arıyorum. Bu iki mousedan hangisi daha uygun olur? Arasında dağlar kadar fark varmıdır ? Yardımcı olabilirmisiniz :) Logitech G402:Logitech G402 Hyperion Fury Oyun Mouse 910-004068 Fiyatı Razer Deathadder Expert:Razer Deathadder Expert Mouse Fiyatı - Taksit...
  138. Sanctuary

Hangi Laptop Daha İyi?

Max 1800 malesef ^^
  139. Sanctuary

Hangi Laptop Daha İyi?

Casperın çözünürlüğü 1366x768 Dell 1920x1080. Ona rağmen casper dediğinize göre çözünürlükte çok büyük fark olmuyor sanırım. Amd ekran kartından uzak durmak istiyorum ama sırf şu çözünürlük olayı kafamı karıştırdığı için konuyu açtım -,-
  140. Sanctuary

Hangi Laptop Daha İyi?

Ofis işi tarzı işler için kullanacağım bir laptop almak istiyorum. İkisi arasında kaldım. Bu ikisinden hangisi daha iyi ? Veya aynı fiyata önerebileceğiniz daha iyisi varmı ? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse makbule geçer ^^ Teşekkürler. CASPER C600.7100-4L30T-B NOTEBOOK | Teknosa...
  141. Sanctuary

690LC Driver ?

Eklemeyi unutmuşum. Donanım Kimliği:usb vid_2433&pid_b200 rev_0100
  142. Sanctuary

690LC Driver ?

Merhabalar. 690LC Driver Nedir ? Birkaç gün önce usb giriş çıkışlarında gelen ses gelmeye başladı. Bilgisayar usb tanınamadı vs. uyarılar vermeye başladı. Aygıt yöneticisine baktım. Diğer aygıtlar kısmında belirttiğim driver sorunlu görünüyordu. Format attım sürücüleri tekrar kurdum lakin yine...
  143. Sanctuary

Battlefield 1 Theme Song Hakkında

Buldum sanırım. Suicide Squad filminde çalıyor. Emindim bir filmde kullanıldığından ancak buldum ^^
  144. Sanctuary

200TL Kulaklık Önerisi

Pekala teşekkürler önerileriniz için -,-
  145. Sanctuary

200TL Kulaklık Önerisi

Peki aynı fiyata asustan daha iyi diyebileceğiniz bir model varmı acaba :)
  146. Sanctuary

200TL Kulaklık Önerisi

Merhabalar. Başlıktada belirttiğim gibi max 200TL kulaklık arıyorum. Oyun için kullanacağım. Şuan basit bir marka kullanıyorum bu yüzden oyunlarda sesin nereden geldiğini pek kestiremiyorum. Daha çok fps tarzı oyunlar için istiyorum. İki tane buldum acaba hangisi daha iyidir? Veya...
  147. Sanctuary

1TB Taşınabilir Disk Önerisi

Gönül rahatlığıyla alıyorum o zaman bu 2tb diski. Umarım sorun çıkartmaz ^^
  148. Sanctuary

Peki bu iki diskte televizyon ile uyumlumu? Harici diske uygun televizyonları kastediyorum.
  149. Sanctuary

Kaldıysada konumumdan dolayı alma durumum yok malesef ^^ Ancak internet üzerinden alışveriş yapabiliyorum bu tür teknolojik aletler alanında. Fiyat konusunda uyarma, yönlendirme çabanız içinde ayrıca teşekkürler :grinning:
  150. Sanctuary

Aydan aya taşırım o da belki. Yani ne taşıma ne adaptör sorun olmayacak. O yüzden sırf performansa, kapasiteye odaklanmış durumdayım.
  151. Sanctuary

Estağfurullah. 3.5 İnç olanı almayı düşünüyorum ve 2tb. Fiyatı 220₺. Kampanyada olduğu için acele ediyorum kusura bakmayın.. Önerin için çok teşekkürler :) Edit:Hocam yorgunluktan 5 günü 5 saat olarak görmüşüm :sob: Tekrar kusura bakmayın.
  152. Sanctuary

Pekala. Çok teşekkürler yardımın için :)
  153. Sanctuary

Adaptör konusu aslında pek sıkıntı değil çünkü götüreceğim yerler belirli ve hepsindede bağlayabileceğim yer var. Şimdi bu 3.5 inç olan 2tb diğerinin 2 katı ve fiyat farkı 20 lira. Performanslı olduğu konusundada net bilgiye ulaştım. Bu durumda 3.5 inç olanı alsam tek - adaptörmü olur acaba ^^
  154. Sanctuary

Peki 2.5 inç olanı direk usb ile pcye bağladığımda bağlantı sağlanacakmı ?
  155. Sanctuary

Merhabalar. Başlıktada belirttiğim gibi 1tb taşınabilir disk arıyorum. Bir tane buldum lakin iyimi kötümü bilemedim. Bilgisi olan arkadaşlar söyleyebilirmi? veya daha iyisi varsa önerebilirmi? Seagate Expansion 1tb 2.5 Usb 3.0 Harıcı Disk GittiGidiyor'da 242827606 Edit:3.5 inç olanlar daha...
  156. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

EyvAllah çok sağol :)
  157. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

Ups ancak geldi. Bağlayacaktım lakin prizin uzak kaldığını farkettim. Prize uzatmak amacıyla bir 6lı taksam onada ups bağlasam bir sıkıntı çıkarmı? Önceki konulara baktım birisii çıkar birisi hiçbir sorun çıkmaz diyor. Bunun doğrusu nedir?
  158. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

Pekala teşekkürler :)
  159. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

Tunçmatik Digitech Eco 1500va Ups (kgk) - n11.com 700W Kasa + 23 inç monitör + modem bağlayacağım. En son öneri olarak bunu buldum. Sorunsuz şekilde kullanabilirmiyim ? Evet veya hayır diyebilecek bilgiye sahip arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi?
  160. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

Hala güncel malesef. Yardımcı olabilecek arkadaş yokmu? Tunçmatik almak istiyorum 700W psu için 1000Va yeterlimi ? Sonradan sorun çıkartır diye korkuyorum.
  161. Sanctuary

Battlefield 1 Theme Song Hakkında

Battlefield 1 müziği bir filmde falanmı çalıyordu? Yorumlarına falan baktım yazan çıkmadı ama bu şekilde düşünen tek ben değilimdir diye düşünüyorum. Çok yakın geliyor müzik. Aynısı olmasada benzeri bir filmde falan kullanıldımı bilen varmı?
  162. Sanctuary

Mouse Pad Tavsiyesi

SteelSeries Qck Mass aldım. Bakalım hayırlısı ^^
  163. Sanctuary

Mouse Pad Tavsiyesi

Rainbow, bf ağırlıklı oynuyorum. Steelseries qck+ boyut olarak çok büyük. Kullandığım masada sıkıntı çıkartıyor. qck veya qck mass alsam farkı ne olur acaba boyut dışında?
  164. Sanctuary

Mouse Pad Tavsiyesi

steelseries qck ile steelseries qck mass arasında kaldım. Kalınlık farkı varmış sadece. Steelseries Qck Mass Oyun Mousepad GittiGidiyor'da 231198706 Steelseries Qck Oyun Mousepad GittiGidiyor'da 223543012
  165. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

Power Boost B-1000VA 1000VA Line interactive Ups Fiyatı PowerUP 1000VA Line Interactive LED UPS (UPS-PL-1100VA-01) Fiyatı Tunçmatik Lite Ii 1000va Kesintisiz Güç Kaynağı - n11.com Teşekkürler.1000Va 600W olanlardan baktım. 700W olanlar beni aşıyor malesef çok ucuza olanlarıda gözüme...
  166. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

Harbiden öyle ne en pahalısı ne en ucuzu. Bilgisi olan arkadaş çıkarsa tavsiye bekliyorum :)
  167. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

Haklısın yoksa pc falan dayanmayacak.Almışken full 700W kaldıracak birşey alayım diyorum. Ucuza kaçıp 150-200 liraya birşey bulucam artık. 400 liraya kadar bile var ama dediğim gibi 150-200 lirayada var. Güvenlik açısından sıkıntı çıkartırmı acaba ^^ Bu fiyat farkı nedir
  168. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

Sadece GPU zorladığımda bile kapatıyor. Artık 1000Va alıcaz veya böyle devam ^^
  169. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

@s3rh47 Boşuna masraf yapmaktan zevk duymuyorum. Malesef burda sık sık gidip geliyor. @__kadıköyRAP__ Bilgisayar boştayken sıkıntı yok ama aida ile zorladığımda çat gidiyor ^^ Birde oyun ile deniym lakin hiç takılı olmaması yerine takılı olup korumalı priz görevini görmesi çok daha mantıklı gibi...
  170. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

Ups evet. Kusura bakma bende anlamıyorum hatta hiç anlamıyorum o yüzden derdimi anlatırken dahi sıkıntı oluyor :) Bir deniyim yazayım sonucu.
  171. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

Hocam korumalı priz alayım diyorum. Şimdi evde kurutma makinasıyla (2100W çekiyor) regülatörü denedim. Regülatör prizdeyken takıyorum çok rahat çalıştırıyor. Prizden çekince 1-2 saniye sonra duruyor. Yani demek istediğim bu 800Va yetersiz kalsada korumalı priz görevi görürmü benim için...
  172. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

Burada toplamıştık sistemi mod arkadaşlar diğer arkadaşlar sağolsun çok yardımcı oldu. Ekran Kartı: Sapphire R9 290 TRI-X OC GDDR5 4GB 512Bit İşlemci: Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache 22nm Anakart: MSI Z97 GAMING 3 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3200MHz(O.C.) Ram: GSKILL 16GB...
  173. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

700W çekmiyor olabilir lakin 480W üstü olduğunu düşünüyorum.
  174. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

Bilgisayar zarar görmeyecek olsa milyon kere denemiştim ^^
  175. Sanctuary

Kesintisiz Güç Kaynağı

Arkadaşlar elektrik kesintilerine karşı 3-5 dakika pcyi kapatmama süre tanıyacak bir regülatör almayı planlıyorum.Elimde 800VA regülatör var. Pc 700W çekiyor. 800 Va sanırım 480W. Bir bilgisayarıcıya danıştım 1400Va en az almam gerekiyor bu yeterli gelirmi vs. diye adam bana 800Va olanda senin...
  176. Sanctuary

Mouse Pad Tavsiyesi

Bütçe 50 lira. Şuan kullandığım mousepad hiç rahat değil. Fps oyunlarında ince atışlarda zorlanıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi? Şu ikisi gözüme çarptı ama işin ustası olan arkadaşlar bi yardım etse :) http://www.hepsiburada....ncu-mouse-pad-p-BS50756...
  177. Sanctuary

MotoGP 15 vs RIDE

Birkaç gün önce RIDE indirimdeydi aldım lakin şimdide MotoGP15 indirime girmiş. RIDE iade edip MotoGPmi alsam karar veremedim. Oynayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi?
  178. Sanctuary

Bloody v7 Fare Ayak Değişimi

Bloody v7 fare kullanıyorum ve aldığımda kutu içerisinden yedek ayaklar çıktı. Aldığımdan beri değiştirmeden yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Bu ayakları nasıl değiştirebilirim? Farenin üzerindeki ayakları nasıl sökeceğim?
  179. Sanctuary

Casper Nirvana N360 FN Tuşu

Casper nirvana n360 fn tuşu ve f1den f10a kadar olan tuşlar çalışmıyor. Windows 8.1 kullanıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  180. Sanctuary

Kanlı Ay Tutulması

O saatte bi değişim olacağı yazmıyor zaten.Tutulma Türkiye saatiyle saat 03.10’da başlayacak. Tutulma ortası ise 05.57’de yaşanacak. Saat 08.24’te bitecek tutulma, saat 06.30’a kadar ülkemizden izlenebilecek deniliyordu haberde.
  181. Sanctuary

Oyun tavsiyesi

Gta V. Tek oyunculu güzel olmasada "bence" online çok sarıyor.600 saat oyun sürem var ve hala sıkmadı :lol:.Bir youtube kanalından izlemediysen Until Dawn'da olabilir ^^
  182. Sanctuary

Kanlı Ay Tutulması

Antalya’daki TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi’nin (TUG) '2015 Gök Olayları Yıllığı'na göre bu yılın en önemli gök olaylarından biri 13 Eylül’deki parçalı güneş tutulmasının ardından, 27 Eylül’ü 28 Eylül’e bağlayan gece 'Tam Ay Tutulması' olarak gerçekleşecek. Ay, bu tutulmada kızıl renge bürünecek...
  183. Sanctuary

Grand Theft Auto Crew Score Yükseltme

Merhaba arkadaşlar bi sorum olacak.Gta V'de üye olduğumuz çetede skorumuzu nasıl yükseltiyoruz? Social club sitesindeki sıralama için. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirse sevinirim :yes:
  184. Sanctuary

Assassins Creed Unity Nişancılardan korunma

Assassins Creed 3de olduğu gibi nişancılar ateş edecekken rakibi kendimize böyle siper edemiyormuyuz? Nasıl kurtulacağız bu ateşten :mrgreen:
  185. Sanctuary

Sims 3 Ek paket arası geçiş

Yokmu Bilen?
  186. Sanctuary

Sims 3 Ek paket arası geçiş

Sims 3 complete edition indirdim ama ek paketler arası geçiş yapamıyorum.Diğer dlclere girsemde hep IslandP. dlc açılıyor.Bunun bi yolu varmı?
  187. Sanctuary

Bluestacks Siyah Ekran

Bluestacks açtığımda siyah ekran geliyor ve işlem yapamıyorum.Ekran kartı driverı güncel kaldırıp tekrar kurdum driverıda programıda ama fayda etmedi.
  188. Sanctuary

Gta v online karakter düzenleme

Düzenlemeye girdim bu video sayesinde ama cinsiyet değişmiyor. https://www.youtube.com/watch?v=1ifO9p9UU_o
  189. Sanctuary

yokmu bi yol bilen?
  190. Sanctuary

Tip, cinsiyet gibi şeyleri değiştirmek.
  191. Sanctuary

Gta online karakterini bir kez verilen transfer hakkı dışında düzeltmenin bir yolu yokmu? :huh:
  192. Sanctuary

Gta freemode silahlar

Arkadaşlar bi sorum daha olacak helikopter uçak veya gemi almak için bi mekan satın almak gerekiyormu ? haritada hiç bir yer yok bunla ilgili aldığımız vasıtalar nereye gidiyor
  193. Sanctuary

Gta freemode silahlar

Geri döndüremedim 200.000$ harcayarak hepsini tekrar satın aldım :mrgreen: Eklentileri gitmemiş onlarda gitseydi baya pahalıya patlardı.Silahların gitmesinin nedeni hileli oyuncular diyolar silahları silebiliyolarmış galiba bende hileli birine bulaştım :D
  194. Sanctuary

Piranha Zen 8GB - Asus Zenfone 4 Hangisi ?

Bu iki telefondan hangisini tavsiye edersiniz ? Kullanan arkadaşlar varsa telefonlar hakkında iyi kötü bişey söyleyebilirlermi ? Piranha Zen 8GB:Piranha Zen 8 GB Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al Asus Zenfone 4:Asus Zenfone 4 Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al
  195. Sanctuary

Gta freemode silahlar

Arkadaşlar Gta 5 onlineda freemodda iken ölünce silahlar gitti bunları tekrar almammı gerekiyo yoksa bi şekilde geri getirmek mümkünmü ?
  196. Sanctuary

BlueStacks Kendi Kendine Açılıyor

Bluestacks 15-20dkda bir oyundayken filmdeyken açılıyor oyun alta iniyor falan kapatıyorum tekrar açılıyor 15-20dk süreyle.Nasıl çözebilirim bunu ?
  197. Sanctuary

D-smart fatura ödeme

Site üzerinden yapılmadığını duydum o yüzden denemedim bile :laugh: Tşkler.
  198. Sanctuary

D-smart fatura ödeme

İnternetten d-smart faturasını ödemenin güvenli bi yolu yokmu ? efaturaode.com gibi sitelerde var ama pek güvenemiyorum.Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi ?
  199. Sanctuary

Gta v fps kasma sorunu

Haklısınız x2 yaptım 30ken 60 çıktı fps baya azaldı sorun :thumbup1: ama arada yine düşüyor en aşağı 47 düştü :glare:
  200. Sanctuary

Gta v fps kasma sorunu

Tırtıklı görünüyordu ama onu açınca düzeldi ve yerdeki otlar falan değişikti tamamen netleşti.Tam olarak ne işe yarıyor ki bu ayar
  201. Sanctuary

Gta v fps kasma sorunu

o ayar kapalıydı aslında franklin saçı cok değişik görünüyodu o yüzden actım :mrgreen: açmadan öncede aynıydı yani bi artış olmadı yine bi kapatıyım.Güncellemeyle alakası yokmudur sizce bugün yeni güncelleme çıkmış sanırım
  202. Sanctuary

Gta v fps kasma sorunu

birazdan kastım 1 saniyelik kasma yani uzun sürmüyor kasma :mrgreen: aida ile denedim ısınma sorunu yok kasada temiz.Yeterli sistemide burda topladık zaten sağolsun tüm arkadaslar yardımcı oldu.
  203. Sanctuary

Gta v fps kasma sorunu

Gta V yoğun yerlerde yada toz duman çıkan yerlerde fps düşüyor "biraz" kasma oluyor.Güncelleme ile ilgilimidir yoksa sistemin gücü bumudur ? Ultrada oynatır diye düşünüyorum aslında ama:biggrin: Grafikler; 1:http://i.hizliresim.com/b5Q4v8.png 2:http://i.hizliresim.com/QA1gzZ.png...
  204. Sanctuary

Evin Tavanı Kaç Kg Çeker ?

Öyle düşünürsek evet imkansız :mrgreen: ama bende 200 civarı rahat kaldıracağını düşnüyorum aynı düşüncedeyiz.
  205. Sanctuary

1 tona kadar çeker diyenler varda anlamadım hakkaten çekermi deneyen varmı acaba :laugh:
  206. Sanctuary

Değilse 100de başımızamı yıkılır :mrgreen: 50-100 civarı çekse yeter aslında torba için
  207. Sanctuary

Bu Ürünü Satan TR Site

Oyun severlerin dikkatini çekecek site iyi düşünmüşler :laugh:
  208. Sanctuary

Evin tavanı kaç kg çeker arkadaslar sınırı nedir bilen varmı :mrgreen:
  209. Sanctuary

Bu Ürünü Satan TR Site

Yokmuş malesef :sleep:
  210. Sanctuary

Bu Ürünü Satan TR Site

Büyük sitelerin hiç birisi satmıyor bunu acaba yasakmı ama öyle olsa diğer çeşitleri var sadece bu yok :mrgreen: sağolasın bi bakıyım buraya :thumbup1:
  211. Sanctuary

GTA V etkinleştirme

GTA play tool "social club" silip tekrar indirdim yeniden giriş yaptığımda key istemeden direk olarak oyuna girdi.
  212. Sanctuary

Bu Ürünü Satan TR Site

Arkadaşlar bu bıçağı satan TR site biliyormusunuz.Hiç bir yerde bulamadım.
  213. Sanctuary

GTA V etkinleştirme

Gittigidiyor üzerinden Fastergameshop'dan aldım.Sorun çözüldü ama steam support ticket attım yardımcı oldular.Yanlış anlaşılmasın adamlar güvenilir alışveriş yapıcak arkadaşlar okuyupta vazgeçmesin.
  214. Sanctuary

GTA V etkinleştirme

Selamn Aleykm.Arkadaslar Gta v ön sipariş ettim oyunu 7snde açıldığında indirdim ve bugünde aktifleştirip giricektim.Altta linki attığım videodaki gibi etkinleştirmeyi yaptım ama gta v tool indikten sonra hesaba girince yine kod istedi ve kodu yine yazdığımda kabul etmedi zaten kullanılıyor dedi...
  215. Sanctuary

Ekran kartı görüntüyü kesiyor

Bios güncelledim sorun çözüldü sanırım.Geçen sürede 4-5 kez yapardı.Teşekkr ederm.:thumbup:
  216. Sanctuary

Pes 2015'de penaltı nasıl atılıyor?

işte analog ile ayarlanabiliyor ama klavyede mesela sağa atıcaksın bastığın an en köşeye gidiyor gösterge vurunca dışarı atıyor :biggrin: ortalanmıyosada başka bi yolu yok sanırım :confused1:
  217. Sanctuary

Pes 2015'de penaltı nasıl atılıyor?

Pes 2015 penaltı vuruşu nasıl atılıyor ? Ortaya vurulmadığı takdirde dışarı gidiyor.Klavye ile bi yolu yokmu bunun ?
  218. Sanctuary

Anakart:MSI Z97 GAMING 3 Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3200MHz Psu:Xigmatek Tauro 700Watt PowerSupply. İşlemci:Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache 22nm İşlemci
  219. Sanctuary

Hata vermeden tamamladı.Ekran kartı amd r9 290 bu kartta driver sorunu görülüyomuş ama driver kaldırıp denedim yine aynı şey oldu
  220. Sanctuary

Bilgisayar yeni.Yeni oldğu için toz dahi yok.Yani toz veya macundan kaynaklanan sıcaklık problemi gibi bişey değil.Denedim yanıp sönüyor capslock sadece ekran gidiyor görüntü kesiliyor.Format atıp dediğiniz gibi sadece ekran kartı drivernı sitesinden indirip deniyim.
  221. Sanctuary

Ekran kartı bazen görüntüyü kesiyor reset atmadan gelmiyor tekrar ekran.Bazı çözümler önerilmiş format atmak, ram slotlarını değiştirmek gibi bunların faydası olabilirmi ? driver sorunuda olabilir.Aklıma takılan ram slotlarını değiştirsem + format atsam bişey farkedermi bi çözüm olabilirmi ?
  222. Sanctuary

Ets 2 kar modu

Çözüldü.Biraz önce güncelledim her yer bembeyaz :thumbup:
  223. Sanctuary

Ets 2 kar modu

aynı sorun arkadaşımdada vardı başka bir forumdan konulara bakıp yapmıştık sanırm şuydu alıntı yapıyım buraya. Harici ekran kartına geçmek için, masaüstüne ters click yapıp değiştirilebilir grafikleri yapılandır seçeneğine girerek, Yüksek performanslı GPUyu seçmeniz kâfi olacaktır. Ek olarak...
  224. Sanctuary

Ets 2 kar modu

elimden gelen bişeyse ayıpsın buyur :)
  225. Sanctuary

Ets 2 kar modu

Sağolasın bi deniyim güncelleyip
  226. Sanctuary

Ets 2 kar modu

Kar modunu kurdum kar yağıyo ancak yerlerde kar falan yok.Mods klasörüne attım winter_mod.scs.İşte görüntü bu.
  227. Sanctuary

Asus zenfone 6 vs GM Discovery Elite?

Asus zenfone 6 yerine G.M Discovery Elite alsam fiyat farkına değermi arkadaşlar ? Telefonlar: Asus zenfone 6:http://www.teknosa.com/urunler/125071319/asus-zenfone-6-siyah-akilli-telefon G.M Discovery Elite:http://www.vatanbilgisayar.com/general-mobile-discovery-elite-black-32gb.html
  228. Sanctuary

İlginç bir sorun monitör kapanıyor

Sorun monitörde değil başka sağlam bir monitör ile denedim.Söylediğiniz yolları tek tek deneyip sonucu yazıcam teşekkrler arkadaslar.
  229. Sanctuary

doğru driver eminim format atmayı denemedim psu yeterli olduğunada eminim.Amd malesef :glare:
  230. Sanctuary

Monitörde sorun yok ekran kartı driverını kaldırınca sorun ortadan kalkıyor.Çözünürlük önerilirde.Driverda sorun olabilir ama 2 ay öncede vardı bu sorun aynı driver varken sorun ortadan kalkmıştı yine olmaya başladı.Bu oyunu alta alıp sorunu çözme işinide yeni keşfettim oyunla ne alakası...
  231. Sanctuary

Bilgisayarı ilk açtığımda 15-20dk içinde ekran gidiyor pc hala çalışmaya devam ediyor kitlenip kitlenmediğini bilmiyorum normal çalışıyor gibi.Yalnız pc açınca bi oyun açıp oynasam kapanmıyor oyunu oynamadan alta alıp beklesem bile kapanmıyor sorunu ilginç yapanda bu.Nedeni ne olabilir çok saçma...
  232. Sanctuary

Laptop hdd konulan şifreyi kaldırma

BIOS üzerinden :blink:
  233. Sanctuary

kusura bakmayın şifreyi bildiğimi söylememişim :mrgreen: sadece nasıl kaldırılır onu bilmiyorum
  234. Sanctuary

Laptop kullanıyorum hdd şifreli bu şifreyi nasıl kaldırabilirim arkadaşlar ?
  235. Sanctuary

Bluestacks mavi ekran

16 gb ram var ramla alakalı değilmiş zaten başka siteden indirdim sorun çözüldü :D
  236. Sanctuary

Bluestacks mavi ekran

Bluestacks kurarken mavi ekran alıyorum sebebi nedir sizce ?
  237. Sanctuary

Ets Alpha Mp ?

Ets 2 Alpha modunu indirmek için alpha.ets2mp.com sitesine girmek istiyorum ama site açılmıyor.Modda veya sitede sorunmu var arkadaşlar sizde açılıyormu ?
  238. Sanctuary

Laptopa oyun tavsiyesi

nvidia gt 525m
  239. Sanctuary

Laptopa oyun tavsiyesi

Bana bu laptopun kaldırabileceği oyunlardan tavsiye yapabilirmisiniz acaba ? Toshiba satallite L755
  240. Sanctuary

Facebook daha fazla sonuç gör

Facebook isimle arama yapıyorum.20 kadar sonuçtan sonra daha fazla sonuç gör seçeneği çıkıyor bastığımda beyaz bi sayfaya atıyor kalıyor nedeni ne acaba ?
  241. Sanctuary

Discovery 2 Mini

Teşekkür ederim arkadaşım :) Arkadaşın önerdiği telefona karar verdim :thumbup:
  242. Sanctuary

Discovery 2 Mini

Cok şık tasarımı önerdiğiniz telefonun.Bunu alıcam büyük ihtimal teşekkürler.
  243. Sanctuary

Anderlecht - Galatasaray | Şampiyonlar Ligi D Grubu 5. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Kaledeki Muslera değilmi ? sen daha ne kaleci arıyosun acaba
  244. Sanctuary

Discovery 2 Mini

Discovery 2 bazı sitelerde 700 buluyor burda ise 500 farkı nedir ? -http://www.n11.com/general-mobile-discovery-mini-2-P36110244?cid=604001&gclid=CN-OnMiPlsICFfQZtAod7CYA7A Gittigidiyordanda buldum 500 liraya onda dokunmatik ekran yok diyor acaba bundadamı öyle bi eksik var ?
  245. Sanctuary

Fan ses sorunu

Kasanın altında güç kaynağı işlemci ile alakasız
  246. Sanctuary

Fan ses sorunu

Güncel
  247. Sanctuary

Fan ses sorunu

Selamn Aleykm.Arkadaslar bilgisayarımda ilk defa bu sorun oluyor sorunum şu bilgisayarı açtığımda herhangi gibi bir donanımla bağı olmayan fan 30 saniye kadar yavaş dönüyor ve zarıl zarıl ses çıkartıyor.30 saniye sonunda hızlanıp ses kayboluyor.Kasanın altında bu fan sizce neden olabilir ?
  248. Sanctuary

Şampiyonlar Ligi eleme kuralları hakkında bir soru ?

Arkadaslar dalga anlamayın ciddi bir soru sormak istiyorum.İlk Maç Barcelona sahasında 5-2 bitiyor gördüğünüz gibi 2. maç Galatasarayın evinde 3-0 olarak bitse Galatasaray mağlup olsa turu kim geçer ?
  249. Sanctuary

Ersun Yanal şike teklif etti

Trabzonspor'un teknik direktörlük koltuğuna getirmeyi planladığı Ersun Yanal hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Derin Futbol programına açıklamalarda bulunan eski futbolcu Nedim Şişko, Ersun Yanal'ın futbolculuk yaptığı dönemde kendisine şike teklifi yaptığını dile getirdi. Konu hakkında...
  250. Sanctuary

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Steam Origin platformlarından oyun tavsiyeleri verebilirmisiniz ? Tür farketmez Bf, Gta, Farcry, crysis, fifa-pes, ets, S.E, TombR, Hitman dışında :lol:
  251. Sanctuary

Amd Oyun Kampanyası Bonus

S.E III Tomb Raider Hitman :mrgreen:
  252. Sanctuary

W8 Düğmeler Menüsü

W8 Düğmeler Menüsünü windows+c ile değilde sol altta ki windows simgesine basarak açmaya ayarlayabilirmiyiz ?
  253. Sanctuary

Far Cry 4 Season Pass Hikaye?

Far Cry 4 Season Pass dlc hikaye yönüne +sı varmı yoksa sadece mp içinmi ?
  254. Sanctuary

Driver Yüklenince Ekran Kararması

Ne yapmam lazım bu durumda ? İlk cd ile kurdum ve direk güncelledim böyle oldu.Sonra kaldırıp cd ile kurdum güncellemedim.Bir ay kadar sorun çıkmadı fakat 2 gün önce yine aynı sorunla karşılaştım. +Oyundayken bi sorun olmuyo nette dolaşırken falan oluyor.
  255. Sanctuary

Bu zamana kadar hep nvidia kullandım bu ilk ve sonuncu.Millet bas bas bağırıyo amd pişmanlıktır diye şeytana uyduk işte :glare:
  256. Sanctuary

Otomatik bulup yüklüyor.Cd ile yükledim yine aynı şey oluyor.En günceli denedim öncekileri denedim hepsinde aynı şey :helpsmilie:
  257. Sanctuary

Ekran kartının driverını yükledim.Pc açıldıktan 40-50 dakika sonra ekran kararıyor ve pc kitleniyor.Driver silince bu sorun ortadan kalkıyor.Driverın doğru olduğuna eminim. Ekran Kartı::cursing:AMD R9 290
  258. Sanctuary

GittiGidiyor fastergameshop

fastergameshop ne kadar güvenilir özellikle ön siparişlerde ?
  259. Sanctuary

Proxy Sunucusu Üzerinden Kimlik Doğrulanamadı Hatası

Güncel :confused1:
  260. Sanctuary

4. Yıldızı Kim Takar ?

Bildiğiniz gibi bu sene iki büyük takım 4. yıldız için yarışıyor.Sizce bu mücadeleyi hangi takım kazanır ?
  261. Sanctuary

Proxy Sunucusu Üzerinden Kimlik Doğrulanamadı Hatası

İnternet paketi var.Bugün yaptım ilk başta sorun yoktu sonra "proxy sunucusu üzerinden kimlik doğrulanamadı" hatasını aldım.Whatsapp'dan gelen fotoğrafları açmıyor indirmiyor. Hat:Avea Tel:G.M Discovery
  262. Sanctuary

Tottenham - Beşiktaş | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 2. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

UEFA Avrupa Ligi C Grubu ikinci maçında yarın Tottenham'la karşılaşacak Beşiktaş, Avrupa kupaları tarihinde 10. kez bir İngiliz ekibinin rakibi oldu. Siyah-beyazlılar, Avrupa kupalarında İngiliz takımlarına karşı bugüne dek 16 maça çıktı. Bu 16 maçta 4 galibiyet, 4 beraberlik ve 8 yenilgi alan...
  263. Sanctuary

Sapphire R9 290 TRI-X OC Ekran Kararması

Ekran kartı tam oturmamış sanırım.Çıkartıp tekrar taktım sorun düzeldi.Ekran kapanma süresinide kapattım.
  264. Sanctuary

Hayır 2 gün falan normaldi bu 3. günü sanırım
  265. Sanctuary

Atlanmaması gereken bi ayrıntı :lol: Pc 30-45 dakikadır açık sadece müzik açtım ve bıraktım bi sorun görünmüyo.Ekran kartını çıkarıp takmıştım.Bi önceki takılışında oturmadığından oluyor olabilirmi ?
  266. Sanctuary

Deniyorm hemen.Tşkler ilgnz icn. - - - Mesaj Güncellendi - - - Onboard ile hiç görüntü gelmiyor.Kartın üzerinde şişme vb bi sorunda görünmüyor.Anakart üzerindeki yerini değiştirsem bi faydası olurmu acaba :mrgreen:
  267. Sanctuary

Sapphire R9 290 TRI-X OC ekran kartına sahibim.Bilgisayar açıldıktan 15-20 dakika sonra ekran kararıyor ve görüntü gelmiyor.Monitör parlak elektrik geldiğine ve monitörde sorun olmadığına eminim.Driverlar güncel ne yaptıysam düzelmedi.Daha ürünü alalı bir ay olmadı.Yardımcı olabilecek arkadaşlar...
  268. Sanctuary

Bu Nedir

Bu işlem nedir acaba ? Ne işe yarıyor bu program ? Virüs olabilirmi ?
  269. Sanctuary

Pc Montaj

Öncelkle Selamn Aleykm.Arkadaslar 1 ay önce VatanBilgisayardan pc topladım.Parçalar geldi ve VatanBilgisayar mesaj attım.Parçaların hepsi bizden alınırsa ücretsiz montaj işlemini yapabiliriz dediler.Bugün Afyon Mağazasına götürdüm ve adam biz yapmıyoruz ama bi seferlik yapalım sorumluluk kabul...
  270. Sanctuary

General Mobile Discovery'de Sms açığı!

General Mobile Discovery telefonlarında Android güncellemesinin ardından yeni bir açık ortaya çıktı. Sms gönderildiği zaman eşittir (=) işareti yazıldığında telefon kendini resetliyor. Küçük bir sorun gibi görünse bile telefonun kendini yeniden başlatması ve sizin vakit kaybetmeniz; ihtiyacınız...
  271. Sanctuary

Apartman Güvenlik Kamera Sistemi

Siyah beyaz kamera hiç olmasın daha iyi zaten.:biggrin: Benim bahsettiğim renkli olduğu halde siyah beyaz gibi görünen kameralar.O kadar kalitesiz olmasın yeter :D
  272. Sanctuary

Sandığım kadar pahalı değilmiş :) 5 Kameralı bi sistem yeter sanırım.Yardımlarnz için tşkler. :thumbup1:
  273. Sanctuary

Abartı bişey olmasına gerek yok siyah beyaz görünecek kadar kötü görüntü olmasında :laugh: + Bir kamera ne kadar yükseltiyor ki fiyatı ?
  274. Sanctuary

Apartmana 4-5 kameralı bir güvenlik sistemi kurmak ne kadara mal olur ?
  275. Sanctuary

Konu Güncel :confused1:
  276. Sanctuary

Sniper Elite 3 takas Watch Dogs

Elimde Sniper Elite 3 steam key var takas etmek isteyen olursa Watch Dogs key ile takas etmek istiyorum.Sniper Elite 3 daha önceden oynadığım için takas etmek istiyorum.
  277. Sanctuary

KONU YANLIŞ YERDEYSE ÖZÜR DİLERİM :rolleyes: Amd R oyun kampanyasında verilen oyunların yanında olan bu bonus keyler ne işe yarıyo ne yapıyoruz bunlarla :biggrin:
  278. Sanctuary

Ünal Aysal'dan istifa sinyali

Keşke.Yönetim toplu birlik değişmeli.
  279. Sanctuary

Arsenal - Galatasaray | Şampiyonlar Ligi D Grubu 2. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Kesinlikle katılıyorum.Dün maçta çabalayan hırslı 2 oyuncu gördüm gerisi hep boştu.Bu hocayla olmaz Yılmaz Vural'ı getirmiş olsalardı dünkü maçta en az 3 fark atardık.
  280. Sanctuary

Oyun Bi İnsanı Ne Kadar Korkutabilir

http://www.youtube.com/watch?v=1Vcgdl4xQ18 Outlast oyuncularının korku anında verdiği tepkiler :lol:
  281. Sanctuary

En son ne çektiniz :D

00:50-01:05-01:53 :d:d:d
  282. Sanctuary

İşte bahşiş terörü!

Adamın birisi geliyo yardıma çevredekiler hala hıyar gibi bakıyo.Sopada değil levye ile gireceksin bu çapulculara.
  283. Sanctuary

İsmini bilen var mı?

Teşekkür ederim :thumbup:
  284. Sanctuary

İsmini bilen var mı?

Bi arkadas icin ariyodum Oyunun adini ilk defa duyuyorum :) Tesekkurler yardimci olan tum arkadaslar. Bu arada sansar arkadasimizin etiketledigi gibi etiketleme nasil oluyor ^^ Bu sekilde ok duzensiz oluyo yazi.
  285. Sanctuary

İsmini bilen var mı?

Manken kadın olsaydı bilmeyen olmazdı :biggrin:
  286. Sanctuary

İsmini bilen var mı?

Bu adamın ismini bilen yokmu arkadaslar ?
  287. Sanctuary

Core i7 4770K v Core i5 4670K

Sağolun :)
  288. Sanctuary

Hangisi Sizce ?

Bu fiyata daha iyisi varmı gösterdiklerim dışında
  289. Sanctuary

Hangisi Sizce ?

Oyun performansı nasıldır sizce ? Bf gibi oyunlar için.
  290. Sanctuary

Core i5 4670K ile Core i7 4770K arasında fazla bi fark varmı ? 100 küsür fazla para vermeye değermi ?
  291. Sanctuary

292. Sanctuary

Hangisi Sizce ?

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-ativ-book-np470r5e-x01tr-intel-core-i5-3230m-26ghz-32ghz-8gb-1tb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd600832&categoryId=98...
  293. Sanctuary

Hangisi Sizce ?

294. Sanctuary

İki Telefon Tavsiyesi

Yardımcı olan arkadaşlara tesekkr edyrm
  295. Sanctuary

İki Telefon Tavsiyesi

Oyun ve internete yönelik olması daha iyi.Android olarak tavsynz nedir ?
  296. Sanctuary

İki Telefon Tavsiyesi

1000-1200 ve 700-800 arası iki telefon tavsiye edermisiniz ?
  297. Sanctuary

Ramazan-ı Şerif Hadisler

- İslam beş esas üzerine bina edilmiştir: Allah"tan başka ilah olmadığına ve Muhammed"in O"nun kulu ve elçisi olduguna şehadet etmek, namaz kılmak, oruç tutmak, Kabe"ye haccetmek, Ramazan orucu tutmak.*(Tirmizi, İman 3, (2612))* - Ramazan ayı girdiği zaman cennetin kapıları açılır, cehennemin...