Arama sonuçlarınız

1. rojinam

Galaxy s7 edge S8 plus romunu yükledim yardim

Merhaba arkadaşlar samsung s7 edge ye s8 rom plus yukledim yalniz şöyle bir problem var alt çubuklar çalismiyor fotograf cektim en alttaki geri tuşu orta tuş ve sol tuş bunlari gizledim ufak bir program ile ama orjinal tuşlar çalişmiyor yani gizlemesem bile yine çalismiyorlar orjinal tuslar...
  2. rojinam

Mod-Rewrite etkin değil hatası

Slm arkadaşlar yine yardımınız gerekiyor ben İlan Scripti V5 Ultra yani şurdaki İlan Scripti V5 Ultra ilan scriptini siteme yüklüyorum ama hata veriyor linux hostingini kullanıyorum yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden tşkler... verdiği hata ise : Mod-Rewrite is not enabled Please enable...
  3. rojinam

Admin Paneli

Selam arkadaşlar ya ben teknodizayn v5 scriptini domaini taşıdığım firmaya yani hostingvadisine taşıdım onlara söyledim onlar kurdu cpanele giriş yapıyorum ama admin paneline değil nerden nasıl anlayacağım yada nasıl bulacağım bir bilgi verirseniz çok sevinirim yoksa 48 saat beklemelimiyim...
  4. rojinam

İlan script kurulumu hatası

selam arkadaşlar ben Teknodizyn V5 kurulumu yaparken MYSQL BAĞLANTISI KURULAMADI...! LÜTFEN KISA BİR SÜRE SONRA TEKRAR DENEYİNİZ. GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİ VE HOŞGÖRÜYE TEŞEKKÜR EDERİZ. hatasını alıyorum kaç kez denedim ama aynı bu konuda yardımcı olur musunuz tşkler...
  5. rojinam

Yardım Script kurulumu

Selam arkadaşlar ben teknodizayv V5 kurulumunu yapacağım ama CONFİG.PHP dosyasını bulamadım belki hata olmuştur indirmede ama tekrar indirdim gene yok içerisinde yoksa bilgilerimizi başka yere mi kayıt ettiriyoruz bu konuda yardımcı olur musunuz tşkler...
  6. rojinam

Yardım ( samsung s7 edge hata lütfen yardım edin )

slm arkadaşlar root ederken sonuç böyle verdi ODİN ama ekranda kaldı ne yaptıysam download moduna giremedim recovery is not seandroıd enforcıng hatasını veriyor. <ID:0/005> Added!! <OSM> Enter CS for MD5.. <OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable.. <OSM> Please wait.. <OSM>...
  7. rojinam

Venzio 2 teması hatası ( yardım )

Slm arkadaşlar bu temayı MyBB ye yüklerken şu hatayı alıyorum yardımcı olur musunuz tşkler.
  8. rojinam

Bu temayı bulabilir miyiz?

Slm arkadaşlar bu temayı bulabilme imkanımız var mı daha görmüştüm ama şimdi bir türlü bulamıyorum Datalife enginer için tşkler...
  9. rojinam

Dahili MyBB Hatası ( yardım )

slm arkadaşlar ben sitemde bu uygulamaları yapmaya çalışırken Anlatım: SeNCeR Bu değişiklikle Admin paneline verdiğimiz değişiklik adı uzantısıyla girilir. Bu değişikliğin adını ornek olarak belirleyelim. Siz kendinize göre ornek olarak yazdığım yerleri kimsenin bilemiyeceği bir isim...
  10. rojinam

siteme kod ekleyemiyorum

Slm arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın wordpress siteme konuların altına [/url][/IMG] şöyle bir eklenti eklemek istiyorum resimdeki gibi ayrı ayrı her konunun altına yapıştıramam nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden tşkler.. ekliyorum ama konuların...
  11. rojinam

İnternet sayfamda hata var yardım edin

selam arkadaşlar reklam yapmıyorum aylardır kendi sitemde üst yükarıda siyah çizgi var ondan bir türlü kurtulamıyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim resim upluad ettim silinmiş ise http://www.yarcanhack.com/ bakınız lütfen çıkış yaptığım halde hala duruyor tşkler şimdiden.
  12. rojinam

LG G3 D852 lütfen yardım

Slm arkadaşlar benim telefonum lg g3 d852 tam bilmym ya brick olmuş yada hardbrick olmuş pc ye bağlarken bağlandı işareti çıkıyor çözümü arkadaşlar linux yüklü bir pc de olabilir bende kendi pc me linux yükledim şimdi ise telefonu taktığımda pc tepki veriyor ama usb ayarlarını tam nerde...
  13. rojinam

Lg g3 açilmiyor

Slm hocam yabenim telefonumun markası lg g3 d852 ilk önce root attım herşey tamamdı buraya kadar sonra CWM yükleyeyim dedim derken telefon kapandı bir daha açılmadı şimdi ne yapmam gerek lütfen yardımcı olun telefon yurt dışından geldi tşkler...
  14. rojinam

Sony xperia z2 şebeke sorunu

Slm arkadaşlar kolay gelsin ben cyanogenmod 5.1.1 kullanıyorum bundan önceki sürümleride he kullandım ama şebeke sorunu yaşıyorum nasıl mi diyelim evdeyim her yerde şebeke var ama sadece 2G eğer cama çıkarsam 3G oluyor abimin telefonu elindeda aynen böyle z2 ama orijinal romu yüklü telefonları...
  15. rojinam

Samsung S3 mini GT-İ8200 açılmama sorunu

Slm arkadaşlar bugün telefona root çekmeye çalıştım herşey güzel oldu ama en sonda telefon kapandı bir türlü açamadım Download moduna diğer modlara girmiyor yardımlarınızı bekliyorum... Sarı ünlem işaretii geliyor öylece bekliyor
  16. rojinam

Cyanogenmod yükleme yardımm

slm arkadaşlar aramadığım forum kalmadı bu CM9 CM10 gibi temalarını yüklemek istiyorum bunları kurmak için http://download.cyanogenmod.org/ sitesinde ki uygun olanını indirip zip şeklinde yüklemek gerekir recovery modda alarak işlem gerçekleştirilir ama birçok defasında denedim hata aldım başka...
  17. rojinam

NDR Utils yükleme

Slm arkadaşlar. Forumda arattım yoktu gibi varsa da K bakmayın konuyu yalnış yere açmışsam da K bakmayın başlıkta belirttiğim gibi NDR Utils nasıl yüklenir telefon sony Xperia z2 D6502 4.4.2 yani tam olarak şunu demeye çalışıyorum bunu nasıl yükleyecem link...
  18. rojinam

Sony xperia z1 c6903 CM11 Tema Yükleme

Slm arkadaşlar ya aylardır kendi telefonuma CM recovery temalarını yüklemek istiyorum ama bir türlü yükleyemedim telefonum sadece rootlu olup cm temalarını yüklemek istiyorum yani şu tür temalar https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dustinb.theme.cobalt yardımcı olursanız çok...
  19. rojinam

Sony Xperia z1 CM yükleme

Slm arkadaşlar ya aylardır kendi telefonuma CM recovery temalarını yüklemek istiyorum ama bir türlü yükleyemedim telefonum sadece rootlu olup cm temalarını yüklemek istiyorum yani şu tür temalar https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dustinb.theme.cobaltinferno&hl=tr yardımcı...
  20. rojinam

CyanogenMod Installer yüklemede hata

slm arkadaşlar kolay gelsin konuyu yanlış yere açmış isem kusuruma bakmayın ben CM installer yüklerken böyle bir hata alıyorum yüklememin amacı CM10 11 gibi temalar yüklemek buda resmi sitesi tşkler... http://beta.download.cyanogenmod.org/install buraya bakarsanız anlarsınız tşkler...
  21. rojinam

Xperia z1 kitkat 4.4.4

Slm arkadaşlar konuyu yanlış yere açmış isem kadar bakmayın benim telefonum marka ve modeli sony xperia z1 telefon rootlu kitkat yüklemeye çalıştım hata veriyor diyor başka bir yazılım yüklü olduğu için işleme devam edilemiyor kitkat yüklemek için ne yapmalıyım yardimci olursanız çok sevinirim...
  22. rojinam

Nupelda ismi ( yardim !!! )

Slm arkadaşlar konuyu yanlış yere açmışsam özür diliyorum ben NUPELDA adlı isimli araştırıyorum nasıl bir kelime kökeni nedir birde NUPELDA kelimesi KUR-AN I KERİM'DE geçiyor mu yardımcı olursanız çok sevinirim tşkler... :turned:
  23. rojinam

Sony xperia z1 cwm yükleme

Slm arkadaşlar ya aylardır kendi telefonuma CWM recovery temalarını yüklemek istiyorum ama bir türlü kimse yardımcı olmadı :hammer::hammer: telefonumun marka ve modeli SONY XPERİA Z1 C6903 4.4.2 YÜKLÜ DERLEME NO. 14.3.A.0.757 telefon rootlu durumda yardımcı olursanız çok sevinirim bir çok...