Arama sonuçlarınız

1. ys23

Soru Sizce Fatih Terim gitmeli mi?

Dünkü maçta hocanın ne suçu var. Altıpasın içinde topa vuruyorsun ve 7 metre kaleye atamıyorsun. Ne yapacak hoca buna. İsmail desen tam bi kazma. Bir tane olumlu hareketi yok.
  2. ys23

GM'den bu sefer de GM 20 ve GM 20 Pro Bombası !

fiyatına göre güzel görünüyor gm20
  3. ys23

Maske takma zorunluluğu olmayan İl kalmadı.

Yine eksik bilgi.... Maske takılacak ama nereye takılacak.Bunu neden açık açık söylemiyorlar. Kola mı, dirseğe mi,çeneye mi, sağlıklığımız için ağzımız ve burnumuza mı.
  4. ys23

Otobanın ortasında namaz kıldı

tamamen şov yapmış Eğer gerçekten o anda namaz kılmak istiyorsan geç emniyet şeridine orda kıl. o bile tehlikeli ama git orda kıl. Amaç namaz değil şov yapmak bence
  5. ys23

Sıfır alıp kötüsünü almak mı 2.el alıp daha iyisini almak mı

km çok olmayan hasarsız temiz 2. el alırdım. Mesela şuan arka camları manuel olan ve 1.0 motor olan clio symbol yanlış hatırlamıyorsam en son 130bin tl idi. temiz kazasız 2. el donanımlı araç alırım daha iyi
  6. ys23

Galatasaray-Beşiktaş derbisi ne olur?

ya berabere yada Galatasaray alacak goller Falcao-Onyekuru-Feguoli den en az ikisi atacak:D:D
  7. ys23

Arkadaşlarlar boyle pürüzsüz ve güzel bir yüze sahip olmanın sırrı nedir?

Elazığ dut pekmezi:cool:
  8. ys23

Hepsiburada Sahtekarlığı

keşke hemen iade etseydin. İadede sıkıntı olmuyor genelde.Aldığım memnun kalmadığım çoğu ürünü sıkıntısız iade ettim.
  9. ys23

Cimbom Porto İle Başa Çıkamadı! MS:Porto 1-0 Galatasaray

dün ele geçen fırsatlar kaçmamalıydı İnsan gomisi arıyor valla o pozisyonlarda
  10. ys23

IPTV hakkında bilgiler

yükledim kanal listesini ama bein dsamrt tivibu kanalalrı yok:D nasıl bulacaz onları diğer uydu kanalları çekiyor
  11. ys23

IPTV hakkında bilgiler

arkadaşlar nerden temin edebiliriz Iptv yi yada netten uygulmayı indirdik mi iş bitiyor mu
  12. ys23

Elektrik ve Doğalgaz Zamlandı!

bişey olmaz ya alıştık nasıl olsa:)
  13. ys23

Beın connect ve 42lb652 LG modeli :)

ARKADAŞLAR MERHABA, daha 2 yıllık olan lg tvme Bein connect yüklemek istedim. Ne yaptıysam uygulamalarda bulamadım. Ve bugün lg destekten öğrendim ki Lg storeda olan 3-5 uygulama haricinde uygulama yüklenemiyor. Bilseydim gerçekten almazdım ama iş işten geçti aldık bi kere. şimdi bi soru...
  14. ys23

j7 2017 modelinde Miracast Özelliği

merhaba arkadaşlar j7 2017 modelinde miracast özelliği varmdıır acaba. Bir türlü Lg tv ye ekranı aktaramıyorum
  15. ys23

Hp CZ183A tonerli mi kartuşlu mu?

eyw saol bi yerde kartuş yazıyordu dedim kartuşlu olmasında
  16. ys23

Hp CZ183A tonerli mi kartuşlu mu?

Arkadaşlar bu yazıcı tonerlimi kartuşlumu:) http://www8.hp.com/tr/tr/products/printers/product-detail.html?oid=5303421&jumpid=reg_r1002_trtr_c-001_image_r0001#!tab=features
  17. ys23

Kİa Riolar Nasıldır

Merhaba arkadaşlar Kia Rİo hakkında bilgisi olan varmıdır.Yakıt vs...