Arama sonuçlarınız

1. muhuman

Soru Bilgisayar sandalyesi oturma yeri koptu, neyle yapıştırabilirim

Herkese merhaba, 2 ay öncesinde bu bilgisayar sandalyesini almıştım: https://www.hepsiburada.com/arji-ev-ve-ofis-calisma-sandalyesi-bilgisayar-koltugu-siyah-p-HBCV00001275B9?magaza=ARJ%C4%B0%20OF%C4%B0S Şimdi fotoğrafta gösterdiğim yer koptu. Neyle bantlamak veya yapıştırmak en doğrusu...
  2. muhuman

Yardım Laptop bir anda tamamen donup kalıyor

Selamun Aleykum arkadaşlar. Daha 1 hafta önce kendime sıfır laptop aldım. İlk aldığım zaman Windows 11 kurmuştum. Benim sorunum, bir anda tamamen herşeyin donması. Ekran donuyor, fare hareket etmiyor, klavyeyi algılamıyor, güç tuşunu algılamıyor (kısa süreli basım için, eğer uzun basarsam...
  3. muhuman

Okunamayan karekodu okunur hale nasıl getirebilirim?

Şu yukarıda gördüğünüz karekodu nasıl okunur hale getirebilirim karekod okuyucular anlayamıyor. 1609357604 bilen yok mu?
  4. muhuman

Yks çalışanlar için

Üniversite sınavına çalışırken kendim hazırladığım 3 tane word dosyasını paylaşıyorum bunları çıkarıp kullanabilirsiniz veya üzerinde değişiklik yapıp istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. AYT DENEME TAKİP ÇİZELGESİ (SAYISAL): AYT DENEME TAKİP ÇİZELGESİ.doc TYT DENEME TAKİP ÇİZELEGESİ: TYT...
  5. muhuman

Telefon üzerinde yakınlaştırma, uzaklaştırma yapmak

Ben telefondan YouTube'a giriyorum. Bir video açıyorum ancak videodaki yazılar çok küçük. İyi görebilmek için telefona çok yakınlaşıyorum. Bunun yerine Ekranı (esnek bir şekilde) yakınlaştırıp-uzaklaştırabileceğim bir uygulama biliyor musunuz? Android kullanıyorum. Teşekkürler 1607455902...
  6. muhuman

Python - Pip kullanırken alınan hataların çözümleri

Python kullanırken modül (kütüphane) indirmeye çok fazla ihtiyaç olabiliyor. Konsolu ya da terminali açıp "pip install aradiginiz-modul" yazıp istediğiniz modulü (kütüphaneyi) indirmeye çalıştığınızda "no module named pip" gibi bir çok hata alabiliyorsunuz. Bu sorunların çözümü için bu videodan...
  7. muhuman

Crack çalışabilmek

(Yasal olarak) Hack pratiği yapmak isteyen ,makine çözmek (ctf) isteyen vb. kişiler için internette (yasal) siteler mevcut (hackthebox,vulnhub vs.) Şimdi ben kendimi geliştirmek için (örnek) programları cracklemek, lisans kodunu bulmak istiyorum. Böyle örnek programlar vs. bulabileceğim siteleri...
  8. muhuman

Çalışan (aynı adlı) işlemlerden birini kapatabilme

Şuan pc de 2 adet metin2 açık ancak birini kapamak istiyorum bunu şuan oyundan yapamıyorum ekran gelmediği için bunu görev yöneticisinden yapmayı denedim ancak 2 sinin de aynı ada sahip olduğundan hangisinin hangisi olduğunu anlayamıyorum ne yapabilirim? 1606058390
  9. muhuman

Microsoft Edge

Tarayıcı olarak Microsoft Edge'i kullanıyorum alt+tab yapıp başka programlara geçmeye kalkıştığımda o kısımda edge'deki sekmeleri de gösteriyor ama ben görmek istemiyorum. Ne yapmalıyım? 1605869293 Bilen var mı? 1605869531 Sorun çözülmüştür şu linkten çözüme bakabilirsiniz...
  10. muhuman

Uefi Bios

Bilgisayarı birkaç sene önce almıştık. Bu aralar biraz araştırma yapıyorum bir şeyler öğreniyorum. Benim kasamda şu linkteki anakart var: https://www.asus.com/tr/Motherboards/H110M-D/ Sayfada anakartın UEFI olduğu belirtiliyor (yada ben öyle anladım). Ancak UEFI anakartlı bilgisayarlarda arama...
  11. muhuman

Mikrofon cızırtı sorunu

Daha birkaç gün önce şu linkteki mikrofonlu kulaklığı aldım: https://www.hepsiburada.com/rampage-rm-k50-select-usb-7-1-rgb-mikrofonlu-kulaklik-siyah-p-HBV00000WO01M Geldiği gün mikrofon ile deneme yaptım ancak hiçbir sorun yoktu. Fakat şimdi ses denemesi yaptığımda cızırtı alıyor. Ürün...
  12. muhuman

Kulaklıklı mikrofon/ Normal mikrofon

Bu sene üniversiteye geçtim. Online eğitim var. Zoom üzerinden yapılıyor. Bana mikrofon lazım ancak normal mikrofon mu alayım yoksa kulaklıklı mikrofon mu (oyuncu kulaklığı deniliyor galiba) alayım karar veremedim. Siz ne düşünüyorsunuz? 1602532037 ?
  13. muhuman

Dosyaları yönetmek

Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve beraketuh Ben bir uygulama arıyorum(bilgisayar için) dosyalarımı yönetebileceğim boyutlarına bakabileceğim silip değiştirebileceğim pratik bir uygulama. Biliyorsanız söyleyebilir misiniz?
  14. muhuman

G-SYNC Aktifleştirme

Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve beraketuh. https://www.n11.com/urun/samsung-ls24f350fhmxuf-235-4ms-full-hd-freesync-analog-hdmi-oyuncu-monitor-77345?magaza=bacom&cid=700102&utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comp&utm_term=21 Bende yukarıdaki linkteki monitör var. Monitörün...
  15. muhuman

Ekran Kartı, Nvidia, Cs go, FPS, Monitör

Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve beraketuh. Daha yeni şu monitörü aldım bugün bilgisayara taktım...
  16. muhuman

Freesync Etklinleştirme

Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve beraketuh https://www.n11.com/urun/samsung-ls24f350fhmxuf-235-4ms-full-hd-freesync-analog-hdmi-oyuncu-monitor-77345?magaza=bacom&cid=700102&utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comp&utm_term=21 Yukarıdaki linkteki monitörü aldım. Freesync...
  17. muhuman

Yeni monitör

Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Beraketuh. 10 yıldan fazla süre aynı monitörü kullandık şimdi ise monitör bozuldu yeni monitör almaya karar verdik ancak hangi kriterlere göre almamız gerektiğini bilmiyoruz. Bilgisayarı kullanma çeşitlerimiz: Araştırma, çeşitli uygulamalar kullanma...
  18. muhuman

Telefon öneri

Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve beraketuh. Maksimum 2000 tl ye telefon alabilirm. Bana telefon önerebilir misiniz? Teşekkürler.
  19. muhuman

Telefonun Pc'de görülmesi

Esselamu aleykum ve rahmetullahi ve beraketuh Telefonumdaki dosyaları PC'de görüntülemek istiyorum yani usb ile telefonu bağlayıp içindeki dosyaları görüntülemek istiyorum. Ancak telefonu usb ile pc'ye bağladım, USB yapılandırmasını MTP seçtim, USB hata ayıklamasını açtığım halde telefon PC'de...
  20. muhuman

CS GO YARDIM

Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Beraketuh Cs go'da oyundayken yukarıdaki oyuncu fotoğrafları ve ölü durumdayken sağ ve solda çıkan oyuncu fotoğraflarını nasıl kapatabilirim? Teşekkürler.
  21. muhuman

CS-GO FOTOĞRAF KONUSUNDA YARDIM

Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Beraketuh Cs go'da oyundayken yukarıdaki oyuncu fotoğrafları ve ölü durumdayken sağ ve solda çıkan oyuncu fotoğraflarını nasıl kapatabilirim? Teşekkürler.
  22. muhuman

(MSİ)12$ Steam Wallet Card Kazanma

Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Beraketuh Arkadaşlar MSİ Bir Site Yapmış Burda Puanlar Kazanıyorsunuz. 600 Puanda 12 Dolarlık Steam Wallet Card Veriyor.
  23. muhuman

Virüsten Şüphe

Esselamu Aleykum Ve Rahmetullahi Ve Beraketuh Bilgisayarımda görev yöneticisinde ''Başlat'' isimli bir şey var. https://hizliresim.com/qc6rfB Görevi Sonlandır deyince de tekrardan 2 sn içinde geliyor. Virüs olduğundan şüpheleniyorum. Yardımcı olabilir misiniz?