Arama sonuçlarınız

1. danger_raso

Z4 M9 Iphone6 hangisi ?

Merhaba arkadaslar yeni amiral gemilerinin cogu cikti ve iphone 6 htc one m9 sony xperia z4 arasında kaldım biraz yardımcı olabilirmisiniz iyi bir oyun ve kamera perfonmasi olan bi telefon istiyorum ve cok film izlerim telefondan yani ekran ve bataryaninda iyi olmasi lazim bunlar arasinda en...
  2. danger_raso

Lg G3 mü Sony xperia z2 mi?

Merhaba arkadaşlar ben bütçemi biraz daha arttırdım ve şuan 1300 seviyelerinde 3 ay içinde telefon alıcağım kararsız kaldım Lg g3 mü xperia z2 mi ve bu fiyatlarda önerileriniz var mı?
  3. danger_raso

1300 TL bandında öneri

Arkadaşlar bütçemi biraz arttırdım ama telefonu daha geç alıcam 3 ay içinde telefon alıcağım 1300 lira seviyelerinde bir telefon almayı planlıyorum kafamda lg g3 16gb var sizin bir öneriniz var mı sizce iyi bir tercih mi? - - - Mesaj Güncellendi - - - Xperia z1 z2 LG g2 g3 sizce en mantıklısı...
  4. danger_raso

Tarife Önerin

Merhaba arkadaşlar şuan pttcell 14 lük tarifedeyim memnunum fakat internet hızı çok düşük avea türkcell veya vodafoneden bir tarife önerebilir misiniz konuşma mesaj ve internet paket olan
  5. danger_raso

Discovery Air mi Casper Via v5 mi?

Merhaba arkadaşlar gmdnin yeni çıkan discovery air telefonu ile casper via v5 arasında kaldım yaklaşık 2 ay sonra telefon alıcağım v5 e daha yakınım sizce hangisi ve bu fiyat bandında önerileriniz var mı teşekkürler
  6. danger_raso

Max 1000 Acill!

Arkadaşım yakında telefon alıcak biraz büyük ekranlı istiyor işlemciside iyi olucak 4,7''-5.5'' arası max 1000 tl acıl öneriler beklenir
  7. danger_raso

Xperia Z2 & LG G3 Hangisi?

Merhaba arkadaşlar bir arkadaşım yakında telefon almayı planlıyor Gerçi her iki telefonda özelllik olarak kafa kafaya Arkadaşımım telefonla yapıcakları Film izlemek(Altyazılılarda dahil) Yüksek çapı oyunlar gerçi ikisininde zorlandığı bir oyun yok Ekran kalitesi yüksek Fotoğraf kalitesi yüksek...
  8. danger_raso

Max 450 lik telefonlar

Arkadaşımın annesi yeni bir telefon alıcaklar wifi i dokunmatik fakat klavyeli de olabilir android çokta kötü olmayan bir telefon yapılacak çok şey yok fakat arkadaşımın annesini 4-5 sene götürcek bi telefon gerekiyor çok telefonla uğraşan bir bayan değil arama ve günde 1-2 arası kısa mesaj...
  9. danger_raso

Hala Discovery Alınır mı?

Yarın discovery alıcağım sizce hala alınabilir bir telefon mu?
  10. danger_raso

Sony Xperia Z & Lg G2 Sizce Hangisi?

Merhaba arkadaşlar ben yazın yeni bir telefon almayı planlıyorum. Beklentilerim: 1-Hızlı Bir İnternet 2-Güçlü Oyunları Oynatıcak Performans 3-Film İzlemek İçin Uygun 4-İkisinin Kamerasıda Aynı Gerçi Ama İyi Bir Fotoğraf Çekebilme. Siz Hangisini Önerirsiniz. Bu Telefon Dışı öneri...
  11. danger_raso

Sizce Hangisini Almalıyım?

Arkadaşlar 1 ay içerisinde telefon almayı planlıyorum. bana en az 2 sene yetmesi gerekiyor. Güzel fotoğraflar çekecek. Dayanıklı bataryası olucak. Ben Lg G2, GMD Elite ve daha yeni çıkan Htc Desire 816 arasında kaldım yardımcı olabilir misiniz?
  12. danger_raso

Desire 816

Htc desire 816 ile ilgili ön görüşlerinizi alabilir miyim? Sizce eliteyle karşılaştırabilir misiniz?
  13. danger_raso

Hangisini Alıyım?

Merhaba arkadaşlar hazirana doğru telefon alıcağım ve çok kararsızımilk Elite diyordum ama çok şikayet var şimdi ise z1 compact ve G2 ve Sony xperia z veya 2.el z1 arasındayım siz ne dersiniz
  14. danger_raso

Elite ve Diğerler öneriler

Elite almayı planlıyorum o tip özelliklerde fakat elitenin fiyatını geçmeyecek önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler :cool:
  15. danger_raso

GMD vs Casper via v4

arkadaşlar normalde elite almayı planlıyorum fakat bu ikisi arasında hangisinin daha iyi olduğunu merak ediyorum iki markanında android konusunda yeni bana göre özellikler kafa kafaya bir tek v4 13mp arka kamerası var ama discoveryde 200 300 tl ucuz sizce hangisi?
  16. danger_raso

500-1000 tl önerileri

1)Windows işletim sistemi kullanan telefon olmamalı. 2)Ekran boyutu 4.5''-5.2'' arasında olmalı. 3)500-1000 TL bandında bulunmalı. 4)Ram i 1 gb den aşağı olmamalı. 5)Büyük çaplı oyunları dondurmadan oynatmalı. 6)Marka takıntım yoktur. Lütfen bu aralıkta olursa sevinirim. S3 mini de yazmanızı...
  17. danger_raso

GMD mi yoksa GMD2 mi?

Merhaba arkadaşlar daha öncede yazmıştım fakat fiyat aralığım biraz düştü. Sizce şuan fiyasada olan general mobile mı almalıyım yoksa nisan ayında çıkacak olan general mobile discovery 2(elite değil) mi almalıyım? Ben 2 den yanayım siz ne diyorsunuz?
  18. danger_raso

Ne almaliyim?

Merhaba arkadaşlar benim 1000 lira ila 1300 lira arası param var bana önerebileceğiniz güzel bir telefon varsa yazın. Ben bu parayla General Mobilenin yeni çıkacak olan elite için biriktirdim sizce eliti almalı mıyım yoksa başka bir telefon mu almalıyım? Teşekkürler