Arama sonuçlarınız

1. Peter

SQL Server'de Primary Key'i Kaydırma ?

identity specification olayı tamam zaten :) benim istediğim kaydı silince id numaralarının kaymasıydı. auto increment management studio'da nasıl aktif ediliyor :)
  2. Peter

SQL Server'de Primary Key'i Kaydırma ?

Merhabalar arkadaşlar,sql serverde primary key kullanacağım..id numarasını nasıl otomatikleştirebilirim ? örneğin 30 kaydım var. 15. kaydı sildim.bu 15. kaydın yerine bir sonrakinin gelmesini nasıl sağlayabilirim ? yani ben aradan kayıt sildiğim zaman sonrakiler birer tane yukarı kaysın...
  3. Peter

3 Şubat 2012 Mevlid Kandili'niz Mübarek Olsun

Kandilimiz mubarek olsun..
  4. Peter

Müziğe duyarlı led kutusu yapımı

şarkının adını paylaşır mısın bizimle erenberk :D
  5. Peter

Anladım,bir de öyle deneyeceğim :)
  6. Peter

ben öyle düşünmemiştim aslında :D 2 sıra halinde,sıralar birbirine paralel kendi içinde seri diye düşünmüştüm :D --- Mesaj Güncellendi --- neyse ben şunu nasip olursa tip31 ile de denemeyi düşünüyorum yakın zamanda :) bu arada sağolun yardımlarınız için.
  7. Peter

Led başına 4V biraz fazla değil mi yav :D kullandığım media player'den de sesi %100 yaptım parlaklık konusunda iyi parlıyorlar ama frekans konusunda çalan müziğin sert olması lazım.yoksa yanmıyor. transistörde mi acaba sorun.
  8. Peter

erenberk'in dediği şekilde 8'li bağladım. 4'ü kendi içinde seri ve diğer 4'ü kendi içinde seri. bu 2 grubu birbirine paralel bağladım. 1A akım verdim.500,500 paylaşıyolar :D zaten led fazla akıma ihtiyaç duymuyor diye biliyorum ?
  9. Peter

her şey çok güzel ama neden böyle yaptı anlamadım düşük ses'e karşı daha fazla duyarlı olması lazım bunun.
  10. Peter

12 V'dan 15V'a çıkarttım sonuç aynı :D
  11. Peter

ben yaptım bitirdim ama çok acayip ki söylediğiniz gibi bilgisayarının sesinin çok çok yüksek olması lazım.tüm sesleri %100 yaptım,hoparlörü kapattım.en çok ritimli şarkıyı açtım ama yine de çok düşük yanıyor ledler.yok mudur bunun bir çaresi :D
  12. Peter

6 led var ama 2 tane daha alırım.dirence hiç gerek yok şimdi :D şu 8 led olarak bi şema gösterebilir misin rica etsem ?
  13. Peter

tamda o geçiyordu aklımdan :D kısacası yeni adaptör lazım bana :D edit ^^: peki erenberk nasıl dizersem 12V 1A adaptörle kullanırım bunu :D
  14. Peter

6 ledi paralel bağlarsam ve bunlara 12v 1A güç kaynağı takarsam led başına ne kadar gerilim ve akım düşer :D
  15. Peter

şema yok mu şema ? :D
  16. Peter

adaptörün çıkış akımı kaç mA olarak kullandınız ? ben şimdi 1 A adaptör aldım.bu ledlere fazla mı gelir ki ?
  17. Peter

o zaman toprak dediğini bağlamasak da yine aynı düzende çalışır mı acaba ?
  18. Peter

Şimdi ben cam dahil her şeyi aldım. bu arada plexiglass yok hiçbir yerde o yüzden cam aldım :D boş vaktimde yapıcam ama çalışmazsa hayal kırıklığı :D
  19. Peter

boştayken çalışıyor mu hepsi ? :D
  20. Peter

Ritme uyuyor mu peki ? :D
  21. Peter

Ben de tip31c aldım.düz tip31 yokmuş :D Şimdi acı gerçeği söyleyin tip31c ile çalışmıyor mu :D
  22. Peter

Güzel olmuş ben de deneyeceğim. Ama aklıma takılan soru şu,transistöre sağ yada sol bağlanacak demiş çizimde. Stereo seslerde bir karmaşıklık olur mu ki..
  23. Peter

Kurban Bayramınız Mübarek olsun!

Hayırlı Bayramlar :)
  24. Peter

Kanserli sayılar: 3 ve 7

Bizim damacanaya baktım o geri dünüşüm üçgeni içinde PC yazıyor. Ne anlamda şimdi bu ? Edit ^^: Sanırım 3 Numara oluyor..
  25. Peter

Zaytung PC

Puhahahah :D Süper
  26. Peter

E 2140 1.60 oc voltaj?

Sıcaklık değerleri nasıl ? Bende aynı işlemciyi kullanmıştım zamanında :) Ama kullandığım anakart voltaj ayarlarını değiştirmeye izin vermediği için fazla overclock yapamamıştım :)
  27. Peter

Msn istenmeyen mailleri engellemek?

Konu MSN - Windows Live Messenger bölümüne taşınmıştır.
  28. Peter

Ahmet Şerif İzgören | Finall Sorusu

MOKS ve Süperman Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı adlı kitaplarını okudum yıllar önce. Kitapları çok güzel.. Avucunuzdaki Kelebek'i de okumayı düşünüyorum :)
  29. Peter

Hard Disk Acilmiyor.?

Geçmiş olsun.. Harddiskin markası nedir acaba ?
  30. Peter

Arkadaşlar Yardım !! ÖNERİ ve TAVSİYE

Lenovo daha iyi görünüyor bence :) Seçim size kalmış.
  31. Peter

Her Gün 1 Feyyaz Yiğit Videosu

-: Okan Bayülgen +: Feyyaz -Versene bi re minör. +Yok veremem. -Niye la o kadar gitar aldık. +Gitar aldık diye her dakka şey mi verecez. Disko Kralı Son bölümde çok gülmüştüm :D
  32. Peter

Tuvalet Kağıdı Sanatı

Mükemmel olmuşlar.
  33. Peter

Bilgisayar kapanmama sorunu

Celeron işlemcili bir bilgisayarda vardı bu sorun. Xp yüklüydü ve windows bilgisayarı kapattıktan sonra ekrandan görüntü kesiliyordu. onun haricinde fanlar çalışır vaziyetteydi. Xp'de güç yönetiminden bir şekilde düzeltilmişti diye biliyorum ama nasıl oluyor hatırlamıyorum hiç.
  34. Peter

Kadıköy Beşiktaş vapuru :)

Güzel resimler.. :)
  35. Peter

Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar.. :)
  36. Peter

Günün Komik Resimleri

Terlik iyiymiş :D
  37. Peter

Ramazan Da Olmazsa Olmazlarımız

Şu saatlerde su diyorum :D
  38. Peter

İlginç Resimler

Çok iyi tasarımlar.. [/CENTER]
  39. Peter

Elektrik mi Mekatronik mi?

Aradaki puan farkı nedir ? yada bir puan farkı mevcut mu iki bölüm arasında ?
  40. Peter

Yeni Ekran Kartına Bakın Hele

Anakartı jumperdan veya pilden resetlemeyi deneyenbilirsin. power'in yetersiz geldiğini düşünüyorsan kasa içinden örneğin dvd-rom'u devre dışı bırakıp sistemi açmayı deneyebilirsin. kolay gelsin.
  41. Peter

En son okuduğunuz kitap

Senatörün Karısı - Sue Miller Son 50 sayfa için okunabilecek bi roman :) ama son 50 sayfaya gelene kadar kitap süründü elimde.akıcı olmayan bir roman kısaca :) Puan 5/10
  42. Peter

WD 3,5" 2TB Elements Usb 2.0 Harici Disk 175TL

G cinsinden belirttiğiniz nedir acaba :) Bir de şu var,merak ettim şimdi :D V atan bilgisayar sayfasında 3 farklı fiyat var. Ben mağazaya gidip nakit olarak alsam bu ürünü hangisini ödeyeceğim ? :D
  43. Peter

WD 3,5" 2TB Elements Usb 2.0 Harici Disk 175TL

o kadar hassas mı bu wd ya ? Bende sabit var wd ama bi zararını görmedim daha. sarsılmaya karşı seagate daha mı iyi diye düşünmeye başladım artık.
  44. Peter

Domain Adı Önerileri ?

Biraz daha güzel bişiler bekliyodum senden pesi :P
  45. Peter

‘Uyuyan güzel’ masalı gerçek oldu

Allah yardımcısı olsun.
  46. Peter

Birden Fazla Resimden Tek Bir Resim Oluşturma ?

Yok artık :D Çok uzun bu yol bence.
  47. Peter

Domain Adı Önerileri ?

ama alınmış :D
  48. Peter

Domain Adı Önerileri ?

Peterik Jojo'nun önerisi :D
  49. Peter

Domain Adı Önerileri ?

Olabilir ama içinde peter geçen bişiler olsa bence daha güzel olurdu. peterror.com gibi bişiler düşündüm sonradan vazgeçtim :D
  50. Peter

Domain Adı Önerileri ?

Evet arkadaşlar, kararımı vermiş bulunmaktayım. Kişisel bi site açıyorum,en azından açmayı düşünüyorum. HTML ve ASP kaynaklı bişiler düşünüyorum. Tasarım filan aklımda olan şeyler. ama sorun alan adı. içinde Peter geçebilir.Aslında düşündüm ama peteramca.com'dan öteye geçemedim. Bende dedim ki...
  51. Peter

İde cdrw/dvd rom combo ile sata dvd rw birlikte kullanmak

Sadece dvd okuyucuyu takıp deneyin bence. İkisini birden takıp deniyorsunuz anladığım kadarıyla. Çakışıyor olabilirler.
  52. Peter

İkisi de çok güzel çalışıyor.denedim :) sağolun arkadaşlar.
  53. Peter

Sağolun arkadaşlar hepsini denemeye başlıyorum şimdi :D
  54. Peter

Merhabalar arkadaşlar, aşağıdaki resim gibi bir çalıştırma oluşturabileceğimiz bir teknik var mıdır ? örneğin 100 tane kitap resmimiz var ve bundan tek bir resim oluşturacağız ?
  55. Peter

SDN üyesi olarak Hancock filmine benzer kısa bir film!

Mükemmel olmuş :)
  56. Peter

Berat Kandiliniz Kutlu Olsun...

Kandilimiz mubarek olsun.
  57. Peter

Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar..
  58. Peter

Diyarbakır'da çatışma: 13 şehit

Allah c.c. rahmet eylesin. Ailelerine de sabır versin.
  59. Peter

İşlemci

Pentium 4 daha iyi gibi duruyor :) Konu İşlemci bölümüne taşınmıştır.
  60. Peter

Günaydın SDN

Saat öğleye yaklaşıyor ben günaydın mesajını yeni atıyorum :D Günaydın Sdn :)
  61. Peter

Günün Sözü

Güzel söz :)
  62. Peter

Bayat Nescafe Sağlığa Zaralı Mı?

Geçen gün bende gördüm o dediğini. Kavanozun dibine yapışmıştı.hatta içindeki kaşık bile yapışmıştı. karıştırdım biraz tanecikleri ayrıldı birbirinden. Sonra da içtim gitti :D Ben içtim bişi olmadı ama bozulduğunu düşünüyorsan içme derim.
  63. Peter

Köyüm

Çok güzelmiş :) Çay çok berrak görünüyor :)
  64. Peter

Kitabını Okuduğunuz Filmler Hangileri?

Melekler ve Şeytanlar Da Vinci Şifresi
  65. Peter

@ ile Etiketleme Özelliği Eklenmiştir!

Ee güzelmiş yeni özellik :D edit ^^: güzel kelimesini 2 mesajda da üst üste kullanmışım :P
  66. Peter

@ ile Etiketleme Özelliği Eklenmiştir!

Güzel olmuş ama beni kimsecikler etiketlememiş :D
  67. Peter

Crossfire Sorusu 2600-4670

Aynı marka-model olması gerek diye biliyorum ama tam da emin değilim. Gpu chipseti uyarsa olur belki. Kolay gelsin :)
  68. Peter

Bırakın Uyuyayım!

Puhahah :D Uykusu gelmiş :D
  69. Peter

Dvi ve Vga aynı anda kullanılmalı mı ?

Güzel bi soru :D Sadece birinden görüntü verir düşüncesindeyim. Oldu ki ikisinden de görüntü çıkışı verdi,kart sağlam değilse zorlamamak lazım :) Yanar filan sağlam kart bozulmasın :D
  70. Peter

Ali Cağaloğlu vefat etti!

Allah c.c. Rahmet Eylesin.
  71. Peter

Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar :)
  72. Peter

Mouse Sorunu

Diğer aygıtlarla çakışıyor olabilir.
  73. Peter

Geleceği gören adamı test etti!

Puhahaha :D Yorum süper.
  74. Peter

VW mi Skoda mı?

Aynen, ben de böyle biliyordum :)
  75. Peter

VB'de Sayının Kuvvetini Bulma ?

Hocam Süpersin. Çok Teşekkür ederim.
  76. Peter

şimdi ben bu messagebox,textbox olayını anlamadım. Sonucu ben sadece MessageBox'dan almak istiyorum. Şu koddan neyi çıkatmam lazım ? TextBox1.Text = Math.Pow(TextBox1.Text, 2) MessageBox.Show("Aranan Sayı " & Val(TextBox1.Text))
  77. Peter

MessageBox'da göstermek istersem nasıl yapmam lazımdır hocam ? Edit ^^: Şu kod ile oluyor, TextBox1.Text = Math.Pow(TextBox1.Text, 2) MessageBox.Show("Aranan Sayı " & Val(TextBox1.Text)) ancak Hem TextBox'da hem de MessageBox'da gösteriyor.Sadece Message box'da nasıl yapacağız ?
  78. Peter

Hocam matematik kısmını biliyorum,da kod kısmında nasıl yazıcam ben bunu :D Not : Bu benim ikinci programım :D
  79. Peter

Selam Arkaşdalar, Aşağıdaki oluşacak program için yardım edebilecek olan var mı ? Sadece mantık olarak kodu gösterseniz devamını getiririm gibi geliyor :D Meselaa, 5.Kuvvetini al butonuna kod olarak ne yazmam lazım ?
  80. Peter

Arka Plan Değiştirme

Eğer fotoğraf .jpg ise resimdeki cisimleri alıp istediğiniz arkaplanın üzerine yapıştırırsınız. Ama değilse örneğin .psd gibi bir uzantıya sahipse iş daha da basit olur.Photoshop'da açıp arkaplanı kaldırırsınız,yerine kendi arkaplanınızı koyarsınız :) Kendimca anlatmaya çalıştım.Umarım faydalı...
  81. Peter

İstanbul Turu..

Teşekkürler arkadaşlar :)
  82. Peter

Bir kaç makro çekim denemem :)

Uğur böcekleri çok güzel. :)
  83. Peter

En son okuduğunuz kitap

Uzun zamandır yazmamışım bu konuya çünkü aylardır elimdeki kitabı bitiremedim.Sıkıcı olmasındna mı yoksa tembel olmamdan mı anlamadım ama ilk defa bir kitapta bu kadar takıldım kaldım. En kısa sürede bitireceğim seni kitap :D
  84. Peter

Günün Sözü

Çok güzel söz :)
  85. Peter

Onların da "kalp"leri var...

Çok güzeller. Şu resmi çok beğendim.
  86. Peter

Çeşit Çeşit İconlar Yetişen Alıyor (:

Güzel görünüyorlar :) Teşkkürler.
  87. Peter

110 yıldır yanan ampulün sırrı ne?

100 küsür yıldır hiç mi elektrik kesintisine uğramamış bu ampul ?
  88. Peter

SDN Forum'la Tarih Yolculuğu... :)

Eski temayı özlemişim :)
  89. Peter

9. Sınıf Matematiği Yardım

Kolay gelsin Onlt.
  90. Peter

Yanlışlıkla kasayı çarptım bilgisayar açılmıyor..

ekran kartı slotu hasar görmüş olabilir,ekran kartı hasar görmüş olabilir,hdd hasar görmüş olabilir yada monitöre giden kablo hasar görmüş olabilir. Parçaları başka bilgisayarda deneyerek sorunu bulabilirsiniz. Kolay gelsin.
  91. Peter

İstanbul Turu..

Sağolun arkadaşlar :)
  92. Peter

Dil Anlatım Dersi (Lise2)

o baraj olayı için kalktı filan dediler.ortalama tutarsa geçmez miyim ?
  93. Peter

Dil Anlatım Dersi (Lise2)

Bu dersten ha kaldım ha kalıcam arkadaşlar. 2.sınava çalışmaya başladım. Biliyorum çok genelleme bişi sormuş oluyorum şuan ama belki bi öneriniz vardır sınava çalışma aşamasında. önerisi olan ?
  94. Peter

İstanbul Turu..

Ne kadar acemi de olsam bişiler yapmaya çalıştım işte :) Resimlerin çekimi bana aittir.Yorum sizin :)
  95. Peter

Elma Soyma Makinesi Gördünüz mü?

Çok ince ve süper soydu :) elektrik ihtiyacı da yok.çevir kolu soysun elmayı :D çok beğendim :P
  96. Peter

Intel işlemciler hakkında

Sadece belirtilen hızda takılı kalmayın bence. Bunun çekirdek sayısı var, cache bellek dediğimiz (önbellek) miktarı var, içinde kullanılan teknoloji var (örn : turbo boost gibi). Kendimce yorumlarım bunlar..
  97. Peter

Sizce Hangi Fotoğraf Daha İyi ?

B/A Diyorum :)
  98. Peter

Kütahya'da 5.9 şiddetinde deprem! İstanbul ve İzmir'de de hissedildi! 19Mayıs Depremi

Geçmiş olsun artık :) Biz de bayağı hissettik.
  99. Peter

8 Gb Flash Belleği olan ?

Doğrudur diyorsan doğrudur :) Gecenin bu vaktinde zaman ayırdığınız için sağolun arkadaşlar. Herkeşe +bonuzzz :D
  100. Peter

kapasitede bayt olarak ne yazıyor ?
  101. Peter

Kingston 8'lerin hepsi böyle mi acaba. aldığım bir ürün de sorunsuz çıksın.
  102. Peter

Kingston DTI G3 8 Gb.
  103. Peter

Tamam 7.20 olarak görünüyor oraya bişi demiyorum.ama kapasite kısmında gerçek boyutu bayt cinsinden yazması gerekir. gerçek boyutu 8.xxx.xxx.... şekilnde değil bu elimdekini.7.735.xxx. şeklinde Not : Marka kingston.
  104. Peter

Bunda bi terslik yok mu ?
  105. Peter

Selamlar arkadaşlar, elinde 8 gb flash belleği olan varsa "çıkartılabilir disk > sağ tık > özellikler"den bi resim alıp buraya koyabilir mi acaba ? 8 gb flash bellekle kapasite sorunu yaşamaktayım şu sıralar.
  106. Peter

Önerilerinizi Bekliyorum Acilen

Ekran kartı ve işlemci alırsan güzel olur da psu yetecek mi ?
  107. Peter

Matemetik sorusu?

Bende yukarıdaki denklemde a'yı bilmediğimden direk a diye yazdım.bulamadım çünkü. y'ye 0 verip x'i bulmayı,x'e 0 verip y'yi bulmayı denemek gibi bişi geçti aklımdan ama x'in katsayısı a. soru eksik gibi geldi.ilk cevabı yazarken de öle düşünmüştüm (:
  108. Peter

Matemetik sorusu?

(x+9/a).-6 + (y-3).10 = 0 gibisinden bişiler buldum ama yanlış olabilir.hatta yanlış diyebilirim.emin değilim. doğru cevap nedir ? :)
  109. Peter

Sistemimi Modifiye edicem yardım lazım.

Yaz geliyor işlemci fanını değerlendirmek iyi bir konu ama o kadar da göze batacak bir performans artışı beklemeyin derim. Harddiski yükseltmek size ek olarak yer sağlayacaktır. Bir de,overclock işlemci ömrünü kısaltır diye düşünüyorum.Çünkü işlemcinin çalıştığı stabil hızdan yukarı doğru...
  110. Peter

Zoom X6 Modemin Güç Değerleri ?

Tamamdır.Gerek kalmadı şu anda. Nasip.. Tamamdır hocam. Bugün gittik aldık 12V 1A.Şuan çalışıyor. not : mesaj yazan herkese +bonuzzz :D
  111. Peter

Zoom X6 Modemin Güç Değerleri ?

Zoom X6 modemin adaptör güç değerlerini bilen var mı arkadaşlar. Şimdi durum şöyle,arkadaşım evine internet bağlatıyor ama yeni bir modem almamak için elinde olan modemi kullanmak istiyor.Ancak modemin adaptörü yok,adaptörü olmadığı gibi adaptör güç çıkışı bilgileri de yok.Arkadaş olarak görev...
  112. Peter

Günün Sözü

Mükemmel :)
  113. Peter

Işlemci hakkında yardım

Ne kadar eski sayılmasa da günümüz oyunlarını kaldıramayacak kadar eski diyelim :) @yer6'nın da dediği gibi yeni bir sistemle oyunları vs. daha rahat oynayabilirsiniz. Kolay gelsin.
  114. Peter

Kısık sesle havlayan köpek :)

Hahahah :D Süper eğitmişler :)
  115. Peter

SDN Özel Avatarlar | Sadece Size Özel

O hiç aklıma gelmedi bak :D Az sonra uğraşıcam :D
  116. Peter

SDN Özel Avatarlar | Sadece Size Özel

Ben de deneyeyim :) Edit ^^: Oldu sanırım ya.Güzel güzel fena değil :D
  117. Peter

Windows 7 Hesap Makinesinin Bilinmeyen Özellikleri

Güzel özellikler varmış :) teşekkürler.
  118. Peter

64 Bit işletim sistemine 32 bit İE 9

Konu,Diğer Yazılım Konuları bölümüne taşınmıştır..
  119. Peter

1070 TL'lik Sistem İçin Görüşleriniz

İşlemci olarak İ5 de tercih edebilirsiniz. ekran kartını biraz daha yükseltebilirsiniz bütçeye göre. Kolay gelsin.
  120. Peter

Halisülatif Çalışmalar

Bazıları çok güzel :)
  121. Peter

Bazıları neden solaktır?

Kesinlikle katılıyorum :)
  122. Peter

Biten kurşun kalemlerinizi atmayın

Nasıl yapmışlar ya bravo. Ben uğraşmaya kalksam yarıda ucu kırılır sinirlenir parçalanır atarım herhalde :D Cidden sabır işi.Bravo.
  123. Peter

Sistemde donma sorunu

Siz zaten hdd'den ses geliyor diye konu da açmıştınız yanlış hatırlamıyorsam.(Yanlış hatırlıyorsam da kusura bakmayın geçenlerde öyle bir konu görmüştüm forumda). Eğer hdd'den kaynaklandığını düşünüyorsanız o sistem ile başka bir hdd deneyin.Olurda sorun düzelirse sorun hdd'den...
  124. Peter

Facebook ve Twitter Ayakkabıları Geliyor!

Güzelmiş :D ben beğendim.
  125. Peter

HDD'den Dosya Kopyalamayı Yasaklama

Konu Yazılım Tavsiyeleri bölmüne taşınmıştır.
  126. Peter

Boş DVD+R Önerileri ?

Princo'nun dvd değilde cd'sini kullanıyorum :)
  127. Peter

Boş DVD+R Önerileri ?

Hepsi neredeyse aynı fiyat ya. Verbatim denemeyi düşünüyorum. acaba iade için götürsem alırlar mı bu dvd'leri yoksa geri mi gönderirler ?
  128. Peter

Boş DVD+R Önerileri ?

Veri yedeklemek adına bugun Philips 25'li dvd+r aldım. Aslında bundan önceki kullandığım philips paketinde hiç sorun çıkmamıştı ancak bugun aldığım dvd'lerde (birkaçında) dvd'nin dışına doğru bir taban kalkması söz konusu.Tahminimce bu kalkma fazla dayanmayacak ve kısa süre içinde içeriye doğru...
  129. Peter

İstanbul'a Kar Geliyor !!

Çok az yağdı diye hatırlıyorum :)
  130. Peter

İstanbul'a Kar Geliyor !!

Yağsın hadi ya.Senelerdir kar yüzü görmedik İstanbul'da.
  131. Peter

Bu kitap hayatınızı kurtaracak!

Güzel bir kitap gibi :)
  132. Peter

Hdd sorunu

Okuma yazma kafası vurma yapıyor olabilir,diskte bir yamulma olmuş olabilir. Aslında 3 yıllıkmış pek eski sayılmaz inşallah bozulmaz ama bozulursa da geçmiş olsun artık. Merakımı mazur görün ama markası neydi hdd'nin ?
  133. Peter

Yol soran kedi

Puhahahha :D Süpermiş bu kedi :D
  134. Peter

Beşiktaş-Fenerbahçe maçını kim kazanır?

4-2 oldu maç :) gol Alex :)
  135. Peter

Baba Oldum:)

Allah c.c. analı babalı büyütsün.
  136. Peter

14 Şubat 2011 Mevlid Kandili

Tüm İslam aleminin kandili mubarek olsun...
  137. Peter

Benim'O mu Halley Atıştırmalık mı?

Halley atıştırmalık :D
  138. Peter

İşlemci ısısı

Anlık bir sapma olmuş olabilir değerlerde.. Bu arada fanın durması olayını ben core 2 duo'larda var diye biliyordum ama ne tür ayarlar yapılır bilgim yok. Ama soracak olursan fan hiç durmasın derim.Neme lazım sonra çalışacağı zaman çalışmaz işlemci zarar görür vs. Kolay gelsin.
  139. Peter

Cenaze arabaları neden siren çalar?

İlk defa duyuyorum siren çalarak giden cenaze arabasını..
  140. Peter

Gecelere Özel Parlayan Klavye

Güzel yapmışlar :)
  141. Peter

Yerli kahve isim önerisi

Ben de bunların ikisini çok beğendim :)
  142. Peter

Türk mühendisten inanılmaz teknoloji:Trakonya

Vay be :D Süper olur :) Tişörtü fena olmazdı hani :P
  143. Peter

Bu işlemci sorun yaratır mı?

İşlemci hızıyla değil,anakartın veri yolu genişliği(fsb) ve alacağın ram'in veri yolu genişliği(fsb) uyumlu olmalıdır diye biliyorum :)
  144. Peter

Lavabo Kasa Yapımı - ( Resimli anlatım )

Kusura bakmayın sanırım dalgınlığıma gelmiş link vermeyi unutmuşum..:) Eğer bir kaynak belirtirseniz ekleyebilirim..
  145. Peter

Defne Joy Foster evinde ölü bulundu!

Allah Rahmet eylesin..
  146. Peter

Dün sevgilimle tam bir günah gecesi yaşadık.

Sonuncu süperdi :D
  147. Peter

Pc Topladım Bakıp Değerlendirirmisiniz?

Kasa ve power'i göremedim ben :)
  148. Peter

Pc'min Tahmini Fiyatı ?

Konu içeriği bulunmadığına göre konuyu kapatayım :)
  149. Peter

Taşınabilir disk

WD 320 gb Essential my passport 2,5" kullandım. Allaha şükür herhangi bir sıkıntısı yoktu :)
  150. Peter

Çılgın Koltuklar

Süper görünüyolar :D Havuz şeklinde olana bayıldım :D Sonuncusuna :D
  151. Peter

Bu sistemde sorun nerde?

İşlemci ısısından olabilir,ekran kartından veya ekran kartının bileşenlerinden olabilir.(ekran kartı işlemcisi,ram'ı vs.) En basitinden ekran kartı sürücüsünü yüklemediğinden olabilir diyebilirim :) Kolay gelsin.
  152. Peter

İşlemcinin Yapısı..

Çekirdek (Core) Komut çalıştırma işlemlerini yapan bölümdür. Çalıştırma birimi (execution unit) olarak da bilinir. ALU (Aritmetik Lojik Unit / Aritmetik Mantık Birimi) İşlemci tarafından gerçekleştirilecek matematiksel ve mantıksal işlemlerin yapıldığı bölümdür. Ön Bellek (Cache) Ön bellek...
  153. Peter

Petrolü bitirecek devrim gibi yakıt !

Hidrojene bağlı çalıştığına göre,fazla hava kirliliği yaratmayacak diye düşünüyorum bu buluşun.
  154. Peter

PenSpinning (Kalem Çevirme)

Çok profesyonel :D Ders yaparken bu videolardaki gibi kalemi çevirmeye kalkışırsam deftere bakamam ben :D Çok çeviririm ama amatörce :D 2 parmakla atarım tutarım atarım tutarım atarım tutarım.sonra o kalem yere düşer ve ben o anda çıldırırım :D
  155. Peter

DVD-ROM Düzenli Çalışmıyor....

Optik gözü tozlanmış,kirlenmiş olabilir :) Devir motorunda (döndürme motoru) sorun olabilir. Kolay gelsin..
  156. Peter

Facebook Grup Sohbet?

İlk defa duydum ben de :)
  157. Peter

İşlemci kategorisi açıldı. Moderatör olmak ister misiniz?

işlemci kategorisinin açılması güzel olmuş :)
  158. Peter

Günün Sözü

Ki ben ; senin ilkokul yıllarında durmadan yere düşürdüğün kurşun kalem gibiyim: Dışı sapasağlam, İçi paramparça.. Yılmaz Erdoğan.. Yılmaz Erdoğan diye biliyorum yanlış da olabilir :)
  159. Peter

Pakistan'da 7.4 şiddetinde deprem!

Allah (c.c.) yardımcıları olsun. Umarım ölen yada yaralanan yoktur..
  160. Peter

Western Digital HDD sesi

Bende Caviar black kullanıyorum :) Aynı ses bende de var :) 1,5 yıl olmuştur alalı sanırım :) Aynı ses bende de hakim.Dosya kesme,kopyalama vs. gibi işlemleri yaparken ses kalınlaşıyor.. Ben Allaha şükür ki şu zamana kadar problem yaşamadım bu konuyla ilgili inşallah da ilerde problem çıkartmaz.
  161. Peter

TTNet Tarife Değişikliği ?

Anladım arkadaşlar sağolun :) Mesaj yazan herkese +bonuzzz :D
  162. Peter

Neden ? :)
  163. Peter

Merhaba arkadaşlar; Sınırlı tarifeden sınırsız tarifeye geçmek istiyorum. Ttnet müşteri hizmetleri diyor ki ; Ocak ayının 30'unda geçiş yapın,böylece yeni ayda sınırsız internet kullanmaya başlamış olursunuz. İnternette okuduğum ve gözüme çarpan kısım ise ; Şubat'ın 1'inde geçin,böylece o ay...
  164. Peter

Donanım Yükseltme Yardım

Bence de.. değiştirmeyi kökten yapmayınca hep bazı şeyler eksik kalıyor. yükseltme yapacağın kartlara baktığımda bellek,işlemci,ekran kartı demişsin.Zaten bunların üzerine para koysan yenisini alırsın. tabi bunlar benim kendi süşüncelerim.karar yine senin. Koaly gelsin..
  165. Peter

Ağaç Yatak

Son tasarım çok mükemmel :)
  166. Peter

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Arena-TR davetiyesi olan varsa benimle iletişime geçebilir mi ?
  167. Peter

Kıvırcık Ali vefat etti!

Allah (c.c.) Rahmet eylesin..
  168. Peter

Köpeğe meydan dayağı !!

Kedi iyi kurtardı da köpeği feci dövdü :) Yeni mi bu haber ?
  169. Peter

Klavye Problemi

bu tuşlar yanyana duruyor. bence fiziksel bi sorun var klavyede. bu tuşları sürekli kullandığından altındaki tabaka içine çökmüş,belirli bir bölgeden ancak bir tuşun bastığı kadarlık kısmı alıyor olabilir.anlatabilmişimdir umarım :) bana sorun klavyedenmiş gibi geliyor..
  170. Peter

Günün Sözü

eheheh :D güzel söz :D
  171. Peter

Zeka bulmacası (cevizler)

Şimdi benim cevap yanlış çıktı ona üzülüyorum :D
  172. Peter

Zeka bulmacası (cevizler)

Edit ^^: Yanlış cevapmış :D
  173. Peter

Mevlana'lı Kolye Ucu Nereden Bulurum ?

Düşünmen yeter ya sağol :D
  174. Peter

Yok be modum ne luzum var :D
  175. Peter

Neden olmasın :D Sağol güzel dileklerin içi teşekkür ederim modum :) +bonuzz :D Bakalım Kapalı Çarşı'ya.umarım bulurum :)
  176. Peter

Kapalı Çarşı'da daha çok altıncılar var gümüşcü bulabilir miyim bilmiyorum :D Bu arada cevabın için teşekkürler +bonuzz :D
  177. Peter

Arkadaşlar Selamlar. Şu Sıralar Mevlana kolye ucu arıyorum. Beyazıtta gümüşcülerde var mıdır ? Nedir fikriniz ? gibi...
  178. Peter

Bab-ı Esrar

Ben Şu günlerde başlamaktayım kitaba :) İnşallah sonu da gelir :)
  179. Peter

Kitap Önerileri ?

Dün Elif Şafak'dan Aşk'ı bitirdim. Muhteşem kelimesi yetersiz kalır sanırım :) yeni kitabım : Ahmet Ümit - Bab-ı Esrar.
  180. Peter

Fotoğraf makinesi tavsiye

Canon'un DSLR modelleri güzel diye biliyorum. :)
  181. Peter

Sis hiç bu kadar güzel olmamıştı! Afyon Kalesi

Süper görünüyor :) Büyüleyici..
  182. Peter

Sinan Şamil Sam yoğun bakıma alındı

Büyük boksördü. Umarım kötü bir şey olmaz. Geçmiş olsun.
  183. Peter

Atkı tavsiyesi..

Kanatlı olan güzel aslında :) veya şu hoşuma gitti http://magaza.fenerium.com.tr/pinfo.asp?pid=7180
  184. Peter

Bir taksiciden dürüstlük dersi

Şerif İzgören'in o kadar kitabını okudum ama bu yazısını geçenlerde internette okudum.Veya ben kitabında okudum da internette okumuşum gibi geliyor. Kitabın ismini paylaşır mısın ?
  185. Peter

Atkı tavsiyesi..

Arkadaşlar aşağıdaki linkten bir atkı tavsiye eder misiniz ? Ben o kadar baktım ama seçemedim bi yardımcı olursanız süper olur :D http://magaza.fenerium.com.tr/catinfo.asp?cid=419 Not : Aslında 2. sayfadaki ürünler daha fazla hoşuma gitti gibi..
  186. Peter

Aygıt Donanım Çakışması

Driveriniz güncel mi ? veya ekran kartınızın ısısını bir program aracılığıyla kontrol etmenizi tavsiye ederim.
  187. Peter

Aygıt Donanım Çakışması

PCI'da ekran kartı varken onboard olanı çalıştırmaya çalışıyorsunuz yanlış anlamadıysam :) Ekran kartı takılıyken onboard çalışmaz. Bir de ekran kartını çıkartıp deneyin.Veya PCI slotunda ne varsa onları bir çıkartıp onboard'ı deneyin. Kolay gelsin.
  188. Peter

SDN 2011 Temamız Yayında

Bence güzel olmuş :D Süper olmuş yani bu :D elinize sağlık :D
  189. Peter

İstanbul'da kar yağışı başladı!

Sabah ne güzel gördük birkaç tane şimdi yağmur bile yok :D
  190. Peter

Matematik Sorusu ??

Sağolun :) Of be :D Süper asist Süper gol :D 3 Paun bizimdir :D Çok sağol kaberdey.Ben sorunun çözümünü farklı çarpanlarına ayırmada aramışım meğerse. :D Sabahtan beri bu soru için piskolojim yerinden oynamıştı resmen ya :D Mesaj yazan herkese +Bonuzzzz verdim.Gönül ister ki kaberdey'e...
  191. Peter

Matematik Sorusu ??

Arkadaşlar merhaba :D Aşağıdaki soruyu her çözdüğümde farklı bir cevap çıkıyor.Forumdan keylogger'e söyledim sağolsun biraz yardımcı oldu ancak sorunun çözülüş şekli ve cevabı aklımda oluşamadı. Bunun için yardım bekliyorum :D Soru Şu : http://i55.tinypic.com/17311x.jpg Bulduğum cevap da bu ...
  192. Peter

SDN aşkı insana neler yaptırıyor.. .

:D Hard disk kablosunu çıkartmak da nereden aklına geldi :D Ben olsam direk kapatıp bios'u pilden sıfırlarım.olmadı jumper'den filan denerdim ama hdd'nin kablosunu çıkartmak hiç aklıma gelmezdi :D
  193. Peter

Telefon Denize Düşmüş..

Ekranda sarj olduğuna dair simge geliyo zaten de telefonu açmayı başaramadım
  194. Peter

Telefon Denize Düşmüş..

İnanmıyorum :D Üstteki düğmesine bastım pil simgesi de gitti :D Tek hayat belirtisi yanındaki ışıkları yanıyo :D edit ^^: şarj oluyor ama açılmıyor
  195. Peter

Telefon Denize Düşmüş..

1 şişe kolonya harcadım yine de silemedim sanırım içindeki oksiti :D son çare olarak normal suya atıcam kalsın bi kaç gün :D daha sonra kurutup açmayı denerim :D %99 çalışmayacak biliyorum ama belki olur diye düşündüm :D edit ^^: Şimdi ekranda soluk bi pil simgesi gördüm :mrgreen: sadece bu...
  196. Peter

Telefon Denize Düşmüş..

Selam arkadaşlar :) Yakın bi arkadaş yaz tatilinde 6300'ı gitmiş denize düşürmüş :D telefon şu anda kullanılmaz halde.Elime bugun geçti.Belki yapabilirim diye getirdi arkadaş bana :D ben hiç sanmıyorum 4-5 ay önce düşmüş telefon suya. Bi tek şarja takıldığında yanındaki mavi ışıkları yanıyor o...
  197. Peter

Kurşunkalem boğazına saplandı!

Allah Korumuş. Elime girmişti benimde.Ama küçük çaplıydı sonradan geçti. Geçmiş olsun.
  198. Peter

Bilgisayar Açılmıyor

Basiti var.Ekran kartını çıkartıp onboard olan girişe takın.Bilgisayar sorunsuz açılıyorsa sorun ekran kartındadır.Açıkmıyorsa diğer birimlerde muhtemelen anakartda'dır.
  199. Peter

Hp laserjet 1012w hata

Driverinden kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Win7 için uyumlu olan driverini yüklerseniz düzelir sanırım :)
  200. Peter

Dan Brown'un En İyi Kitabı Hangisi Sizce ?

Dan Brown'un En İyi Kitabı Hangisi Sizce ?
  201. Peter

Nasıl İşlemci ?

amd'nin modeli 4 çekirdek,intelin E4600 olan modeli 2 çekirdek :)
  202. Peter

Sigarayı bırakmanın sırrını açıklıyoruz.Haber 7

Konu Gündem'e taşındı.
  203. Peter

Senin İçin Dağları Deldim Şirin

Puhahahha :D Süperler :D
  204. Peter

Kitap Önerileri ?

Oyun kitabının kapağına baktım şimdi.güzel görünüyor :) konusunu ve sayfa sayısını öğrenebilir miyiz acaba ? :) Evet,Özdemir Asaf gerçekten çok iyi bir şair :) Henüz herhangi bir kitabını okumayamadım :) Nasip olmadı diyelim :) Bu arada not : Mesaj yazan herkese +bonuzzz :biggrin:
  205. Peter

Kitap Önerileri ?

Hafif oldğu sürece hepsi olabilir :D :) Peyami Safa-Yalnızız var da ona bi türlü başlayamadım ya :) yoksa aklımda Peyami Safa yani.. :) Okurum da bana hafif bişiler lazım :D Yoksa nice ağır kitaplara başladım ben :P Eyvallah modum :D Aslında Şu yazarın şiirleri çok hoşuma gidiyor :)...
  206. Peter

Kitap Önerileri ?

Arkadaşlar, Az önce Da Vinci Şifresi'ni bitirdim. Aslında Kayıp Sembol'e geçmeyi düşünüyordum Da Vinci'yi bitirince, ama Kayıp Sembol'u okumayacağım. Bu aralar sınav dönemim olduğundan ağır konulu kitabı kaldırıp takip edebileceğimi sanmıyorum. Bana şöyle konusu orta halli bi kitap önerebilir...
  207. Peter

Mesaj Var

Konu İşletim Sistemleri bölümüne taşınmıştır.
  208. Peter

Pakı kaleye atmalıydı!

Ben de az kalsın kafama çarpacak diye korktum :D ehuhehehehhe :D
  209. Peter

Bizimkiler'in başı sağ olsun!

Allah c.c. Rahmet Eylesin..
  210. Peter

Temel ve Tren

Hahahah :D Süperdi :D
  211. Peter

Deprem oldu

Ben haricinde,Bizim evdeki herkes hissetmiş .. Geçmiş olsun.
  212. Peter

Sizce İLK olmakmı SON olmak mı hangisi daha önemli :)

İlk gibisi yoktur diye düşünüyorum :)
  213. Peter

Mıknatıslarda ki Hafıza..

http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/57689/82/118111261577880_8066.mp4
  214. Peter

Hayırlı Cumalar

Hayırlı Cumalar..:)
  215. Peter

Günün Sözü

Sana dilsiz,dudaksız sözler söyleyeceğim Bütün kulaklardan gizli sırlardan bahsedeceğim Bu sözleri sana,herkesin içinde söyleyeceğim Ama senden başka kimse duymayacak Kimse anlamayacak (Hz.Mevlana)
  216. Peter

Toplu ulaşıma zam

Tam bu konuyu açmak için gelmiştim bende :) Öğrenci 95 kr.,normal akbil 1,65 kr. olmuş sanırım :)
  217. Peter

Gece Online Listesi

Burda burda :D
  218. Peter

Günün Sözü

Ne olurdu bir yaprağın daha olsa!Bak sevmiyor işte beni hain papatya!.
  219. Peter

Haydi ilk cep telefonu anılarımızı anlatıyoruz

Ericson A1018 vardı :) büyüktü ve cebe sığmıyordu :D hele bi bataryası vardı akü gibi :D ama çok güzel telefondu hakkını yememek lazım :) ne kırılırdı,ne bozulurdu :) ama kaybettik o telefonu.halen bilmiyorum nerede..
  220. Peter

En son okuduğunuz kitap

Dan Brown-İhanet noktası'nı okudum çok güzel bir kitaptı :) hemen ardından Dan Brown-Melekler ve Şeytanlar'a başladım o da çok müthiş bir kitaptı. Şu anda Dan Brown-Da Vinci Şifresi'ni okumaktayım.Yine çok süper bir kitap.. Bundan hemen sonra Dan Brown - Kayıp Sembol'u okumayı planlıyorum :)...
  221. Peter

Data Nedir? Enformasyon Nedir?

Data işlenmiş veri :) tabi sadece adı bu :D daha geniş açıklamasını bilmiyorum :)
  222. Peter

Laptop ile gelen dvd leri açamıyorum

Konu Donanım Sorunları ve Çözümler bölümüne taşınmıştır.
  223. Peter

Boğaz'da 250 m'ye fırlayacak 10 kg'lik havai fişek!

Cuma günü çıkıcam çatıya bakalım gözükcek mi :D Aşağı yuvarlanırsam :D ehehehe :D
  224. Peter

Boğaz'da 250 m'ye fırlayacak 10 kg'lik havai fişek!

Evin çatısına çıksam gözükür mü acaba :D
  225. Peter

Kondansatör Patlatma ve Transistör, Direnç Yakma

Geçmiş olsun.
  226. Peter

Milli Piyango yılbaşı ikramiyesini belirledi

8 tl olmuş çeyrek :D hiç çıkmadı çıkacağını da sanmam :D
  227. Peter

Şeytan sanıp toplu halde camdan atladılar!

Ruh çağıranların içinde bebek varmış Çıplak baba bebeğine mama vermek için odaya girmiş. hmm..
  228. Peter

Kokusu gerçekten farklı :D bazıları yanmadan önce o kokuyu salıyor etrafa zaten :D
  229. Peter

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-snc4/69897/634/124290884293251_64097.mp4 Bir teşekkür yeter :clap:
  230. Peter

Parfümlerin Dili…

Ben sadece 2'ye ayrılıyor diye biliyordum :) Baharatsı ve çiçeksi olarak :)
  231. Peter

Suyun Yüzey Gerilimi

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-ash2/57821/133/120275288028144_35398.mp4
  232. Peter

Ders : Fizik 101

http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-ash2/57881/872/120367724685567_14518.mp4 :) Not : Fizik 101'in ne olduğunu öğrenemedim henüz :) Açıklayacak varsa iyi olur :)
  233. Peter

Xp Kurulumunda 34.Dakikada Laptop Donuyor

Konu İşletim Sistemleri bölümüne taşınmıştır.
  234. Peter

3 Saat Arasında Kaldım

2 güzel gibi :)
  235. Peter

Bir konu hakkında yardım !DOğal Obje!

Kitap çizebilirsin siyah beyaz :) yıpranmış,belirli bir sayfaya gelinmiş bir kitap :)
  236. Peter

Fenerbahçe-Galatasaray maçını kim kazanır? 24.10.2010

Fenerbahçeee
  237. Peter

Yeni Anakart Aldım, Ram Bozuldu

Sorun Ram'lardaymış yani ?
  238. Peter

Kim demiş Türk yapamaz diye !!

Helal :)
  239. Peter

America Green Cart (Yeşil Kart) Başvurusu Hakkında

Evet bilgisi olan varsa ve paylaşırsa süper olur gerçekten :) Çok güzel bi konu +bonuzz :)
  240. Peter

Türk Olmak İçin Gerekli Şartlar

Süper ya :D
  241. Peter

Yeni Anakart Aldım, Ram Bozuldu

Ramleri eski anakartında denedin mi ? :)
  242. Peter

Elmaslarla donatılmış bir iPhone 4

Bugun gazetede gördüm,enteresan fikir. Ama aklıma ilk gelen şu oldu ; bu telefon çalınırsa insan üzülür ya veya ne bilim bi sebepten dolayı kaybolursa filan.
  243. Peter

Harici HDD Hakkında Yardımınıza İhtiyacım Var

eğer kafandaki düşünce e-sata bir harici hdd almaksa e-sata girişli bir disk al derim :) Yani çeviricilerle filan uğraşma demek istiyorum :)
  244. Peter

Engelliler Hk. Bir Reklam Vardı ?

Aklıma geldi öylesine :) konu güncel :)
  245. Peter

[Sona erdi] 1 Yıllık Kaspersky, Norton, Panda lisansları

Bende öyle sandım :D
  246. Peter

Engelliler Hk. Bir Reklam Vardı ?

Hayırlı haftasonular arkadaşlar :), Bir zamanlar yanlış hatırlamıyorsam bir reklam vardı engelli kardeşlerimiz hakkında, Normal görünümlü biri,otopark'da yer bulamayınca arabasını engelli park yerine park ediyor. Bu park yerine ihtiyacı olan engelli bir kardeşimiz de arabanın arka camına aynen...
  247. Peter

Mutlu Yıllar AliA

Dogum gunun kutlu olsun :)
  248. Peter

Fena halde yağış uyarısı!

Az önce geldim dışardan yağmur yok ama yollar ıslak hala :) Şöförlerin dikkatine.Kolay gelsin onlardan yana.
  249. Peter

"Biz Olsak 3 Günde Kurtarırdık"

Ben çıkmadı diye biliyorum 2 işçi.
  250. Peter

Sagopa Kajmer: Hadisler yalan deyip duruyor Şebelekler

http://forum.shiftdelete.net/gundem-dunya-turkiye/175369-sagopa-kajmer-tvnetde-namaz-ve-yoga-yorumu.html Yukarıda linkini verdiğim konudan devam edelim :)
  251. Peter

Kendi kendini temizleyen kumaş

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Çevre Teknolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, Proje Yürütücüsü Doç. Dr. Hüseyin Selçuk, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni geliştirilen bir tekstil malzemesiyle güneşin altında kendi kendini 4-6 saatte tamamen temizleyen kumaş ürettiklerini söyledi...
  252. Peter

Amesfa'dan Uzun Zaman Sonra Güzel Bir Söyleşi. Adam Olmak.

gerçekten çok güzel,güzel yazı :) +bonuzzz :)
  253. Peter

Yook Artık!

Maketi filan mı :D
  254. Peter

Gözüne damla yerine 'Japon' dökünce...

Görebildiği güzel.ben göremez diye tahmin etmiştim ama görüyormuş.İnsanlık halidir karışır.geçmiş olsun :)
  255. Peter

Öğrenciye Bedava Konuşma

Geçen sene bitti :)
  256. Peter

Hüzün_lüden Sosisli Milföy (Resimli)

Peynirli de güzel olur :D
  257. Peter

1 soru benden

Perşembe :)
  258. Peter

Helal Sana Google...

Cahit Arf için yapılmış sanırım :) Öyle okudum ben az önce :)
  259. Peter

SDN Forum'da tepe yönetimde değişiklik

Hayırlı olsun :)
  260. Peter

Sagopa Kajmer TVNET'de Namaz ve Yoga Yorumu

Konu Gündem'e taşınmıştır.
  261. Peter

En Sevdiğiniz İlk Beş Yemek

-Çiğköfte -Adana Kebap -Sarma -Acı soslu makarna -Kokoreç diye sıralanabilir :D
  262. Peter

Teyze Kulağına Küpe olsun Lafını Abartmış...

Ağzım açık kaldı :D kopmuyo mu kulağı teyzenin ya :D
  263. Peter

Zeytinyağlı Yaprak Sarma

Bugun yedim canım istemiyo :D (aslında çok istiyo da çaktırmıyorum :D )
  264. Peter

Volkswagen velesbit !!

Fren lambası mıydı o arkadaki :) yoksa sürekli yanıyor mu :) Güzel yapılmış :)
  265. Peter

Logitech farem kafayı mı yedi?

Aynı olay benimde başıma geldi.Aldım eve getirdim bozuk.Hemen götürdüm geri.Anlayışlı çıktılar.Zate taktılar baktılar bozuk.Değiştirmişlerdi :)
  266. Peter

Iki sey

Güzelmiş :)
  267. Peter

Dünyanın En Tuhaf Otelleri

2. Resimdeki fikir süpermiş ya :)
  268. Peter

Yemek saati !!

Vay be :) Çok iyi eğitmişler :)
  269. Peter

Usb Portlardaki Sorun

Voltajda sorun olduğu düşüncesindeyim :) 2 usb portu birden çalıştıramıyorsa power'de yetersiz geliyor olabilir. kolay gelsin :)
  270. Peter

Formanın arkasına ne yazdırısınız?

Peter yazardım ne yazim :D
  271. Peter

Bir soru !!

sayı tabanı mıydı neydi :) ona göre mi çözülüyor bu :)
  272. Peter

Bilin bakalım bu ne?

3G kamerası mı o :)
  273. Peter

Meteoroloji'den 13 kente kuvvetli yağış uyarısı!

Gece yağmış İstanbula :) Bu gece de yağacak sanırım :)
  274. Peter

‘Tecavüze uğradım’ yalanı

Konu Gündem'e taşınmıştır.
  275. Peter

İnanılmaz Kahve Süslemeleri

Peki oraya gidip kendi ismimizi yazdırabiliyor muyuz kahve üzerine :) oluyosa süper olur valla :D
  276. Peter

Aşkını Bisiklet Lastiğinde Şehre Yay !

Süper fikir.
  277. Peter

Depresyon Testi

9, bazen de 9'un altında bi puan var.
  278. Peter

Ey bilgisayar muhendisi arkadas!

Çok güzel olmuş :)
  279. Peter

Yazıcı kartuş bozulurmu?

Konu Donanım Sorunları ve Çözümler bölümüne taşınmıştır. Konuya gelince ben toner kullanıyorum 1,5 yıldır hiç değiştirmedim şu anda normal çıkartıyor :) hiç bi sorun yok yani :)
  280. Peter

16 milyon Öğrenci İçin Bugün Ders Zili Çaldı

Ders sayısı bizimde artmış :) Tüm öğrenci kardeşlerim için hayırlı olsun :)
  281. Peter

İstanbullular dikkat!

Yağmur yağsında sıcak olmasın :)
  282. Peter

Lisede Kıyafetler Serbest

Yıllardır diyorlar da hiç öyle bişi görmedim ben :D hiç sanmam.
  283. Peter

Nokia Symbian Telefonlarını Hızlandırın ( Denenmiş Cihazlar N73, 5800, E71, N97 )

bu bizim bilgisayarda yaptığımız overclock gibi bişi mi oluyor yani :D
  284. Peter

National Geographic Society, Uluslararası Fotoğraf Yarışması

katılsam mı :D edit ^^: vazgeçtim :D katılım sayfsında diyor ki dijital fotoğraf makinesiyle çekilmiş fotoğraf olması lazım :D benim en iyi doğa fotoğrafım 98 senesinde çekilmiş ve en iyi şekilde tarayıcıdan bilgisayara atılmış bi şekilde :D bilgisi olan var mı ? dijital makine fotoğrafı şart...
  285. Peter

İmkb canlı masaüstü

Vista yada win 7'de gadget aracı olabilir belki. ben öyle düşündüm :)
  286. Peter

Yeni cihaz aldım

Sony Ericson olarak sadece w810 kullanmışlığım var. kamerası 2.0 mp olmasına rağmen iyiydi.flası felan güzeldi.bunun yanında müzik sesi de iyiydi ama bu cihazı bilemem.
  287. Peter

Aramıza Hosgeldin AliA

Alia gelmiş :D hani baklavamız :D hoş geldin alia :)
  288. Peter

Çukur

Puhahah :D Süperdi ya.bu aralar güldüğüm en iyi fıkralardan biriydi :D +bonuzzz :D
  289. Peter

Windows Xp Kapanmıyor !

windowsu hatalı kurmuş olabilir diye düşünüyorum.tekrardan format atmayı deneyebilirsiniz.
  290. Peter

Ferrarisini Ören Bayan :)

Örsün canım bi tane motor :D zor mu :P
  291. Peter

Ferrarisini Ören Bayan :)

Kaç basıyo bu :D
  292. Peter

29. Kitap Fuarı (tüyap)

tamam ben lise öğrencisiyim öğrenci belgesi alır girerim sıkıntı yok da babam benim yanımda giremez mi :D ona bilet alıcaz o zaman :) bilette eğer 5 tl ise sıkıntı yok. evet,daha önce araba ve otomasyon fuarını ziyaret etmiştim.insanın çıkası gelmiyo içerden :D
  293. Peter

29. Kitap Fuarı (tüyap)

bilet fiyatı ne kadar Bary ? 20 tl'dir diye tahmin ediyorum :)
  294. Peter

29. Kitap Fuarı (tüyap)

Otomasyon fuarına gitmiştim orada.mükemmel ürünler var. tabiki söylediğin gibi çok farklı şeylerin de fuarları var orada :)
  295. Peter

29. Kitap Fuarı (tüyap)

30 Ekim - 7 Kasım arasında olacakmış sanırım arkadaşlar. gidecek olan var mı ? :)
  296. Peter

İslamda Kapanma Yok Diyenler Bi Baksın

Konu Din Kültürü bölümüne taşınmıştır.
  297. Peter

Melekler Ve Şeytanlar - Yüzbaşı Rocher Hakkında Ufak Bir Soru

İhanet noktasını okudum. O da çok güzel kitap :)
  298. Peter

teşekkür ettim. filmi çok kötü olduğunu sölediler. mesela cern yokmuş filmde ve kitaptaki yardımcı başkahramanımız Vittoria,Vatikan sokaklarında şortla dolaşmıyormuş.henüz izlemedim filmini ama kısa süre sonra izleme niyetindeyim :) sıradaki kitabım : Da Vinci Sifresi :) not : +bonuzzz :laugh:
  299. Peter

şimdi hatırladım sanırım. Rocher,camerlango'nun yaptığı öldürme işini biliyordu. ve maximillan kohler'e bunu bildiği için görüşmeyi ayarlayacağına söz vermişti ama rocher illumunatili filan değildi. doğru mu hatırladım ? lütfen yardımcı olsun biri çıldırmak üzereyim :D
  300. Peter

Arkadaşlar Melekler ve şeytanlar kitabını an itibarıyla bitirmiş bulunuyorum. kitap çok süperdi. her kelinesini harfi harfine anladım ama aklıma takılan tek nokta Yüzbaşı rocher oldu. Kitabın başında düşman gibi görünen ve kitabın sonuna yakın illuminati üyesi sanılarak öldürülen adam. şimdi...