Arama sonuçlarınız

1. kmurat

CHP'li Yalova belediyesi'nde zimmet vurgunu

Yalova Belediyesi Muhasebe Servisi'nde çalışan R.E adlı bir personelin, belediyeye ait 22 milyon TL ile parayla ortadan kaybolması üzerine belediye şahısla ilgili suç duyurusunda bulundu. Kaynak: CHP'li Yalova belediyesi'nde zimmet vurgunu
  2. kmurat

Mansur Yavaş yine Şantajla gündemde

Eski CHP milletvekili Sinan Aygün, Mansur Yavaş ve üç belediye meclis üyesi hakkında, rüşvet istedikleri gerekçeşiyle dava açmış. Sinan Aygün daha önce de ATO (Ankara Ticaret Odası) başkanıydı. İddiaya göre Mansur Yavaş, Sinan Aygün'e ait olan bir yapıyı (TOGO binası) mühürletmiş ve Sinan...
  3. kmurat

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

Mevlid kandiliniz kutlu olsun.
  4. kmurat

Gereksiz Programlar

Bazı programlar varki, bunlar çok gereksizler. Kimsenin bir işine yaramazlar. Mesela benim programlarım. Bu da onlardan biri. Kandil.rar
  5. kmurat

Sanat Galerisi

Yaşadığı semt'te bir Müze veya sanat sergisi bulunmayanlar, artık uzun bir yolculuk yapmadan, aramadan, soradan ve evlerinde otururken, bilgisayar başından sanat izleyebilecekler. Sanat Galerisi programı en düzgün Windows 10 üzerinde çalışır. Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
  6. kmurat

Android Programlama

Android Programlama Bu konuda nasıl Android için program geliştirilebileceğini değil, Android cihazınızda (Telefon'da veya Tablet'te) nasıl kendi programlarınızı geliştirebileceğinizi anlatacağım. Artık ben de Dünya'daki gelişmelere uydum, ve cep telefonumu değiştirdim. Denediğim ilk iş olarak...
  7. kmurat

Vintage Basic [Tanıtım]

Vintage Basic Vintage Basic, bir Retro derleyici. Programalama'nın ve kişisel bilgisayarların ilk günlerini bize günümüzde de yaşatan bir taklit derleyici. Tam tanımlanması gerekirse, bir yorumlayıcı. Buradan edinebilirsiniz : http://vintage-basic.net/download.html Kurulum için Setup...