Arama sonuçlarınız

1. W

LG G3 uygulamalar gitti YARDIM

Sürümü KİtKat a geri çevirdim ama telefonun kendi uygulamaları da gitmiş Lg SmartWorld dahil hard reset vb. işlemleri yaptım ama geri gelmiyor. Yardımlar için şimdiden çok saolun.
  2. W

Lg g3 ön dokunmatik tuş yardim

LG G3 kullanmaya başladım yaklaşık 1 hafta önce ama ön dokunmatik tuşlarda normalde daha önce kullandığım G2 deki resimde gösterdiğim çoğunlukla uygulama içindeki menüleri açan tuşu bulamıyorum. Acaba hiç mi yok yoksa alternatif ne olabilir şimdiden saolun. :thumbup: resim yüke
  3. W

3D yazılım başlangıç seviyesi öneri lütfen

3D yazılımla ilgili hiçbir tecrübem yok ama bir yerden başlamak istiyorum. İlerde 3D yazıcı da almayı düşünüyorum bu yüzden hem başalngıç seviyesi olan hemde 3D yazıcıda basabileceğim modeller yapmak için program önerileriniz neler? Şimdiden saolun.
  4. W

.mdf uzantılı dosya 5mb den 5gb oldu

Arkadaşlar konu çok ilginç öyle ki hangi başlık altında açayım diye bile düşünmeden direk konu dşına yazıyorum. Olay şu bir oyun için patch dosyası ararken 5 mb boyutunda aradığım dosyayı buldum ve normal bir sürede indi bu sıkıştırılmış bir dosya bu arada ama dosyayı açtığım sırada içinden 5.5...
  5. W

G2 televizyon bağlantısı sorunu

Arkadaşlar yakın zamanda vestel akıllı tv satın aldım ama g2 yi televizyona bağlasam da telefonu görmüyor ayarlar kısmındaki diğer bağlantı seçeneklerini de denedim ama gene olmadı. Bağlantı sağlamam için ne önerirsiniz?
  6. W

Lg G2 kamera karanlık parlama sorunu

Arkadaslar yaklasik 3 hafta önce Lg G2 aldım ama kamerasinda şöyle bir duruma rastladım gece cekimlerinde normal çekim modunda olmasına rağmen sanki gece modu acıkmış gibi parlak çekiyor birkaç yerde araştırdım ama pek bişey bulamadım. Kullandığı lensten mi yada yazilimdan bilmiyorum ama nasıl...