Arama sonuçlarınız

1. gr9nole

Sandisk Extreme Micro Sd

https://www.hepsiburada.com/sandisk-extreme-pro-1tb-170mbs-a2-c10-v30-uhs-i-u3-microsdxc-hafiza-karti--adaptor-sdsqxcz-1t00-gn6ma-p-HBV000015NUL8?magaza=Hepsiburada Nasıl alınır mı?
  2. gr9nole

Kredi Notu Yardım

Kredi notum şuan 1048 Kredi kartı ödemelerim tam gecikme yok Findeks risk raporundan baktım Dhaa 1 ay öncesine kadar Akbank 40bin TL veriyordu Hemen al.diye onaylı Ziraat bankasında kredim vardı Akbank da da var Ziraat dakini 5 gün geciktirmisim banka aradı robot direk ödedim diğer ayida erken...
  3. gr9nole

Motul 7100 4Lt 10 40

Motorsiklet yağı Arkadaşlar en ucuz burda buldum Orjinal olduğu nasıl anlaşılır ucuz diye sıkıntı çıkarmi başka Yerlerde 280 falan Hepsiburada da daha pahalı https://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/motul-7100-10w40-4t-100-sentetik-4-lt_pdp_447181136 ?
  4. gr9nole

Kawasaki Ninja 250SL İnceleme

Merak edenler ve almak istiyenler bakabilir
  5. gr9nole

7000 8000 Civarı Laptop Tavsiyesi

Oyun oynamayacağım şarjı iyi gitsin kronik sorunu olmasın İşlemci ram 8 GB yada 16 16 olsa daha iyi olur almışken Marka olarak kaliteli ısınma falan olmasın fanı iyi olsun Önerileriniz varmı? Hepsiburada dan almayı düşünüyorum
  6. gr9nole

Google Drive Dosya İndirme Sorunu

Dosya paylaşıma açık benim upload ettiğim dosya kendi videomu indiriyorum indirme sona gelince bitecek hata veriyor Bazen yapıyor bazen yapmıyor ama böyle saçmalık olmaz 2 GB Dosya indiriyorum dalga mı geçiyor bu Google Drive dünyanın MB ti
  7. gr9nole

Hangisi Daha Güvenli SSD Mi HDD mi

Arkadaşlar taşınabilir SSD aldım ama Bunda veri depolamak mı daha güvenli yoksa Birde WD elements 1 TB var bende normal HDD bu
  8. gr9nole

Sandisk Extreme 1TB Taşınabilir SSD İade Yardım

Ürün elime ulaştı birgün oldu iade etmek istiyorum USB 3.1 girişim yok kullanamıyorum istediğim gibi 2.0 girişim var yanı yavaş Başka sitlerde yazmışlar ürünü beğenmedim diyerek bile iade edebilirsiniz diye Kutusuna tekrar koysam kutusu sağlam kullanmadım diyip mi iade edeyim Yada iade...
  9. gr9nole

Dolar Uçtu Ne Yapacaz?

Herşey pahalanacak 6.96 TL'yi aştı dolar merkez bankası müdahale etmiyor halen
  10. gr9nole

Hafıza Kartı Aldım Dünyanın En Hızlı Micro SD Kartı

Arkadaşlar hafıza kartı siparişi verdim Dünyanın en hızlı Micro SD kartı https://www.hepsiburada.com/sandisk-extreme-pro-microsdxc-128gb-275mb-s-uhs-ii-u3-class-10-usb-3-0-hafiza-karti-sdsqxpj-128g-gn6m3-p-HBV000007R48P?magaza=Hepsiburada Sipariş verdim gelecek artık bakalım
  11. gr9nole

Axess Fatura Ödeme Talimatı 200Tl Chip Para Yardım

Yalnız kafam karıştı günlük faiz alınır diyor Nasıl iş bu bide Chip parayı harcayıp otomatik ödemeyi iptal etsek ne olur Nisan ayı sonuna kadar fatura talimatlarına 200 TL chip-para! Axess ile vereceğiniz yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatlarınızdan 200 TL’ ye varan chip-para kazanabilirsiniz...
  12. gr9nole

Axess Gold MasterCard Kart Aidatı Hakkında

Sözleşmeyi imzalayıp teslim aldım kartı kullanmadığım sürece Kart aidatı kesebilir lermi? Bide şikayet vara yazıyor bazıları Kart aidatı ücreti mi geri verin diye yazınca Geri alınıyor mu?