Arama sonuçlarınız

1. P

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Evet telefona kayıt ettiğimden eminim.
  2. P

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Arkadaşlar merhaba rehberimdeki kişilerin yanlarına icon eklemek istiyorum fakat olmuyor. iPhone kullacısı arkadaşım Whatsapp'dan kişi yolladığında direk kaydettim ve oldu fakat kendim telefondan düzenlemek veya yeni kişi kaydı yapmak istersem icon ekleyemiyorum varmıdır bir çözümü? Şimdiden...
  3. P

Lg g2 rehber icon yardim!

Arkadaşlar merhaba rehberimdeki kişilerin yanlarına icon eklemek istiyorum fakat olmuyor. iPhone kullacısı arkadaşım Whatsapp'dan kişi yolladığında direk kaydettim ve oldu fakat kendim telefondan düzenlemek veya yeni kişi kaydı yapmak istersem icon ekleyemiyorum varmıdır bir çözümü? Şimdiden...
  4. P

LG G2 Pil..

Arkadaşlar pil kullanımı normalmi acaba yiyor gibime geldi 2 saatte veri - whatsapp - twitter - %0 parlaklık - - - Mesaj Güncellendi - - - Ayrıca "PİL HAKKINDA BİLGİLER" bölümünde Deşarj yazıyor..
  5. P

LG G2 Bildirimler..

Battery Doctor öneriniz için sağolun bu arada konu çözüldü bi arkadasımın önerisiyle önce tüm bildirimleri kapattım telefona bi res attıktan sonra tekrar açtıgımda bildirimleri çözüldü tüm destek için teşekkür ederim.
  6. P

LG G2 Bildirimler..

Telefonumda ek olarak sadece "Battery Doctor" yüklü, Twitter uygulamasından bildirimlerin hepsi açık fakat yine gelmiyor. Resimli anlatma olanağınız varsa çok iyi olur teşekkürler...
  7. P

LG G2 Bildirimler..

Merhabalar LG G2 telefonu bugün elime geçti. Sürekli olarak Twitter kullanıcısıyım fakat favori, takip veya retweet bildirimleri gelmiyor veya ben açmadım yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi akşamlar.