Arama sonuçlarınız

1. anectodist

Papua yeni ginelinin parası bizim paramızdan daha değerli

Kankam sen bile 2017'yi özlemle anıyorsun. Ne güzel dolar 4'ün altındaymış.
  2. anectodist

WinRAR'ı Satın Alan Türk

Ücretsiz lisanslı 7zip kullanıyorum. Korsan winrar kullananlara tavsiye ederim.
  3. anectodist

25 TL Steam Kodu Çekilişi!

BenN
  4. anectodist

400 TL Müzik ve Film İçin Kablosuz Kulaklık Önerisi

Ses kalitesi gayet tatmin edici, spotify ve deezer'dan sesleri kayıpsız alıyorum. Bluetooth'da ses kopması olmuyor, android uygulaması var şarj durumunu vb. gösteriyor. Çok güzel bir taşıma kılıfı var seyehatlerde çok kullanışlı oluyor.
  5. anectodist

400 TL Müzik ve Film İçin Kablosuz Kulaklık Önerisi

Plantronics BackBeat GO 600'ü 6 aydır kullanıyorum, gayet memnunum. Merak ettiğin bir şey olursa cevaplarım.
  6. anectodist

Steam profil yapma

Aynı fontu maalesef bulamadım.
  7. anectodist

Yüksek Grafik Bilgisayar Toplama Önerisi

Odin-M1080TGX79XSLI/i9 7900X/MSI GTX1080Ti Gaming X SLI/32GB RGB RAM/1TB SSD/2TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA ASUS 27" ROG Swift PG27VQ HDMI DP G-Sync Curved Gaming Monitör | ITOPYA
  8. anectodist

Fifa 17 Donma Sorunu

GeForce Experience programından sürücünü son sürüme güncelle ve yine aynı programda oyunlarım kısmından fifa 17'yi optimize ederek başlat. Laptop ise şarj aleti takılıyken oyna.
  9. anectodist

Sistemimin son hali

5400 rpm harddisk kesinlikle tavsiye etmiyorum, güç kaynağı modüler olursa uzun vadede kasa düzeni seni mutlu eder. Bunlar haricinde parçalar gayet iyi seçilmiş.
  10. anectodist

Gaming pc icin bilgilendirme yapar mısınız

Bütçem sınırsız derken tam olarak neyi kastediyorsunuz ? Ne amaçla kullanılacak sadece oyun mu?
  11. anectodist

Oyun Bilgisayarı Öneri

Mesajdan dolayı kafama göre topladım gibi bir hava olmuş. Verdiği parçalar 5000 lira tutuyor, yani bütçesi 5000 lira
  12. anectodist

Oyun Bilgisayarı Öneri

Merhaba, ürünleri tek tek özenerek seçtim, 5140 lira gibi bir tutarı var. İşlemcin en son nesil kaby lake, anakartın yine öyle. Ekran kartın ve monitörünü birbirleri için seçtim, amd freesync ve 1080p 75hz baya akıcı bir oyun performansı verecek. Parçaları uyumları için kırmızı,siyah seçtim...
  13. anectodist

HTC U Ultra Fiyatı Belli Oldu

Yeşiline hasta oldum, telefon gelsede her rengi gelmiyor ülkeye.
  14. anectodist

Masa tavsiyesi istiyorum.

Kendi masamı tavsiye ederim çok rahat bir kullanım alanı sunuyor. MALM çalışma masası, venge, 140x65 cm Bu videoda görerek satın aldım.
  15. anectodist

1080 Ti Founders Edition Alınır Mı?

1080p 60hz monitör için gtx1060 yeterde artar bile. Bu monitör için 1080ti aşırı gereksiz. İleride 144hz 1080p monitör düşünüyorsan gtx1070 alarak yeterli fps'yi alırsın.
  16. anectodist

RX 480 ve i5 7500 Sistem

Her oyun crossfire desteklemiyor, derin bir araştırma yapmanı öneriyorum bu konuda. Harici işlemci soğutucu almana gerek yok, işlemcinin kendi soğutucusu çıkıyor.
  17. anectodist

SLI Yapmalı mıyım?

1050,1050ti ve 1060'da sli desteği yok. O fiyat seviyesinde rx480 alabilirsin, 1060'a göre daha ucuz.
  18. anectodist

Caner Erkin puro içerken görüntülendi

Afiyet olsun. Dur bir tanede ben yakayım.
  19. anectodist

TTNet Santrale Uzaklık ve VDSL Destekleme

Evet o kutular, ancak o kutu evinin hemen altında olsa bile aslında sana uzak olabiliyor. Altyapılar yapılırken nasıl yaptılarsa akıl sır erdiremedim.
  20. anectodist

TTNet Santrale Uzaklık ve VDSL Destekleme

Santrale olan uzaklığını değiştiremezsin, evini taşıman gerekiyor. Ayrıca vdsl ile en düşük hız 24mb'dir ve ultra ile başlayan ttnet tarifeleri adsl tarifelerdir yani en fazla 16mb destekler. Bilgi veren kişilerin kafası karışıkmış muhtemelen.
  21. anectodist

Anakartım bozuldu yeni öneriler

Eski teknoloji kullanıyorsun, teknoloji marketlerde bulman imkansız. Üstteki özellikleri referans alarak bilgisayarcı bilgisayarcı gezerek bulabilirsin. Fiyat olarak ise 100 lira bile fazla sakın dolandırılma.
  22. anectodist

Laptop alacağım yardıma ihtiyacım var

Şu an en üst düzey oyunlar minimum olarak 2012 yılında çıkan gtx 660'ı istiyor. Düz mantık yaparsak 5 yıl boyunca önerdiğim sistem ile oyunları rahat şekilde oynayacağın bir laptop'un olur. Ayrıca uzun yıllar kullanmak için ssd şart.
  23. anectodist

Laptop alacağım yardıma ihtiyacım var

Öncelikle Gtx 1060'lı laptopların bu kadar pahalı olduğunu görmek gerçekten üzücü, beklemeni tavsiye etmeyeceğim çünkü dolar düşmeyecek. 32gb ram şu an için gereksiz oradan kısma yapabilirsin. Amacın sadece oyun ise intel i5 nvidia 1060 kombinasyonuna geçerek bütçeni zorlamazsın.
  24. anectodist

Acill pc toplama yardım edin

Yaklaşık 33.000 TL, Intel Broadwell Core i7 6900K 3.2GHz/4.0GHz 20MB Cache Fiyatı Asus ROG STRIX Nvidia GeForce GTX 1080 OC 8GB 256Bit GDDR5X Fiyatı (x2 sli) Asus RAMPAGE V EDITION 10 Intel X99 3333MHz(O.C) DDR4 Soket Fiyatı Corsair Vengeance 16GB(2x8GB) 3000MHz DDR4 Ram Fiyatı (x4 64gb)...
  25. anectodist

Laptobum GTA 5 kaldırır mı ?

Belli ki cpu-z verileri değil. Sadece laptop'un modelini yazarsan ekran kartı olup olmadığını öğrenebiliriz, laptop'un altında yazar. En azından gtx 730m gibi bir kart varsa düşük ayarlarda oynaman mümkün.
  26. anectodist

Topladıgım sistem hakkında fikirleriniz?

Ssd kapasitesi senin kullanımına göre değişir, ben 240gb kullanıyorum windows, temel programlar ve iki adet oyun yüklü sadece boş alan 90gb kadar. Güç kaynağı ihtiyaç olandan 100w fazla olursa sistem daha rahat çalışır ve uzun ömürlü olur ancak tekrar ediyorum aldığın güç kaynağı yeterli. Kasa...
  27. anectodist

Topladıgım sistem hakkında fikirleriniz?

Sistem güzel, uyumsuz parça yok ayrıca güç kaynağı yeterli.
  28. anectodist

CS: GO ilerleyen zamanlarda indirime girer mi?

Hediye alacaksanız kış indirimleri gelmeden alın, çünkü indirim zamanı cs go hediye etmek yasak olacak, yan hesap ve hilenin bir nebze olsun önüne geçmek için.
  29. anectodist

Arda Turan'dan 3 gol 1 asist - Video

Bu seviyedeki maçları halı saha veya cs ile karşılaştıran kafaya umarım bir gün erişebilirim.
  30. anectodist

5000 TL Oyun ve Montaj Bilgisayarı

6700 ve 7700 arasında beklemeye değer bir fark olmayacak. Zen ise sürpriz yumurta, fiyatı uygun olacaktır ama performans konusu belli değil.
  31. anectodist

5000 TL Oyun ve Montaj Bilgisayarı

Arkadaşların önerilerine baktım, render için i7 almalısın ancak giriş seviyesi bir anakart almanı tavisye etmem. Sapphire markasının önceden soğutma sorunları vardı ancak bu kart ile ilgili olumsuz bir habere veya yoruma denk gelmedim, aksine olumlu tecrübelere denk geldim. Sorunlarını çözmüşler.
  32. anectodist

Bu kasa iyi mi? Ne önerirsiniz?

Bu bilgisayar çöp. 1500 lira civarı amd apu sistem toplayabilirsin.
  33. anectodist

250 Gb SSD Tavsiyesi

Kingston HyperX Savage kullanıyorum gayet kaliteli, performanslı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca kimse bu ssd'ye harddisk diyemez. :)
  34. anectodist

Fifa 17 Demo Ne Zaman Çıkıyor?

13 eylül çıkış tarihi ancak senelerdir Türkiye saati ile akşam 5-6 gibi indirmeye açılıyor origin üzerinden. Yani saat 12'yi geçti hemen indirelim diye beklemeyin.
  35. anectodist

Powercolor R9 290X PCS+ O.C. (SATILIK)

Kusura bakma ancak satmak istiyorsan fiyatı düşürmen gerekiyor. rx470 veya az bir farkla rx480 alınabilir.
  36. anectodist

Spotify da ekolayzır yok mu yoksa ben mi bulamadım?

Spotify'ı tavisye ederim. Ekolayzır ayarı yok, gerek de yok. Premiumda bütün şarkılar orijinal albüm standartında en yüksek kalitede dinlenebiliyor.
  37. anectodist

Msi Gtx 1080 mi yoksa Msi Gtx 1070 mi ?

Sistemin ve monitörünü yazarsan yardımcı olalım, hangi çözünürlükte oynadığın da önemli.
  38. anectodist

ASUS STRIX Claw Mouse 'Sağ Tık Çalışmama Sorunu'

Strix claw için olan program var, o programdan harddrive modunu seç yazılım modu değil donanım modu seçili olsun.
  39. anectodist

YENİ SİSTEM TOPLADIM ( ORTA )

2455 lira tutuyor, performans olarak belirttiğini oyunlarda gayet iyi sonuçlar alacaksın. MSI H110M Gaming DDR4 Vga Dvi Hdmi Usb3.1 1151Pin Intel Core i5-6402P 6M 2.80Ghz 1151 Corsair Vengeance 8GB DDR4 2400Mhz CL16 (CMK8GX4M1A2400C16R) Kingston HyperX Fury 120GB 500/500MB SHFS37A/120G Seagate...
  40. anectodist

Steam WorkShop tasarımlarım AWP Obsidian

Ben beğendim, güzel olmuş eline sağlık. Bir oy da benden.
  41. anectodist

70.000-90.000 tl arası ekipman ve monitör hariç masaüstü bilgisayar toplama

NZXT H440 - H Serisi - Kasa - Tüm Ürünler MSI X99A GAMING 9 ACK Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3333Mhz(O.C) USB 3.1 Anakart CORSAIR 32GB (2X16GB) DOMINATOR Platinum DDR4 3200Mhz CL16 Dual Ram Kit (128gb bellek al) ASUS GTX1080 STRIX GAMING 8GB GDDR5X 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı (sli)...
  42. anectodist

Microsoft xbox 360 kablolu kol W10 sorunu

İngilizce ama resimli anlatım olduğu için rahatça yaparsın. Ben buradan bakarak halletmiştim, sorunsuzca kullanıyorum aylardır. Microsoft Xbox 360 Wireless Gaming Controllers work well with Windows 8 built-in drivers | TinkerTry IT @ Home
  43. anectodist

E-Kitap Okuyucu Tavsiyesi

Kobo'yu tavsiye ederim, bir araştır. Türkiye'de satışları başladı. D&R - Kültür, Sanat ve Eğlence Dünyası
  44. anectodist

Boyko'nun yerine Dragowski

Dragowki ciddi manada harika bir transfer olur. Geleceğin Neuer'i, 4 yıl sonra 60-70 milyon euro'ya satılırsa kimse şaşırmasın.
  45. anectodist

İspanya La Liga'da kim şampiyon olacak? Puan Durumu

Barcelona iki maçta da atletico madrid'i 2-1 sonuçlarla yendi. Real madrid'i ise deplasmanda 4-0 yendi diğer maç 2-1 yenildi. Yani ikili averajlarda iki takımada üstünlük sağladı. Kalan fikstürlerde üç takımında maçları kolay sayılabilir. Yani 4 maçını da kazanırsa şampiyon olacak tek takım var...
  46. anectodist

Windows 10 Yavaşlıkları - Memnun Musunuz?

Harika bir işletim sistemi, şimdiye kadarki en iyi sürüm. Bilgisayarım 5-6 saniyede açılıyor 3 saniyede kapanıyor, kullanımdan ise aşırı memnunum.
  47. anectodist

Boyum Uzamaz Heralde :(

Biyolojik olarak 20 yaşa kadar uzayabilirsin.
  48. anectodist

2 kart arasında kaldım

Hiçbirini alma pascal mimarili ekran kartlarını bekle 1 aya kalmaz tanıtılır.
  49. anectodist

4000 tl ye tasarım ve kodlama için öneri

İleriye dönük dediğin için ddr4 bir sistem topladım sana, oyun oynamayacağını düşünürsek işini fazlasıyla görecektir. Oyun için ileride ekran kartı takviyesi yapabilirsin. 2tb kapasiteli harddisk depolama ihtiyacı duyacağını düşünerek ekledim azaltabilirsin. Monitörü ise işin gereği ips seçtim...
  50. anectodist

4000 TL Oyun Bilgisayarı Sistem Tavsiyesi (ACİL)

600w dahili güç kaynağı var yeterli olacaktır.
  51. anectodist

4000 TL Oyun Bilgisayarı Sistem Tavsiyesi (ACİL)

Merhaba, rami tek slot seçtim ileride bir 8gb daha takmak isteyebilirsiniz. MSI H110M GAMING Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133Mhz HDMI&DVI Anakart Kingston 8GB Hyperx Fury Black DDR4 2133MHz CL14 PC Ram Intel Core i7 6700 Soket 1151 3.4GHz 8MB Önbellek 14nm İşlemci COOLER MASTER SEIDON 120V SIVI...
  52. anectodist

3500 TL'lik Yeni Bilgisayarın Kasma Sorunu

Peki hangi oyunlarda yavaşlama oluyor, oyunlar haricinde bilgisayar ne durumda ?
  53. anectodist

Superoline internet hk

Hevesini kırmak gibi olmasın ama türk telekomda çalışıyorum daha bir kere bile dilekçeyle başvuruyla altyapı çalışması yapıldığını görmedim, yinede dilekçe vereceksen fiber internet için dilekçe ver, binada diğer kişilerden imza almaya çalış.
  54. anectodist

Superoline internet hk

Muhtemelen evinizin altyapısı kötü bir durumda en fazla 2-3 mb destekleyen altyapılar olabiliyor. Türk Telekom altyapısı üzerinden mi aldınız interneti yoksa Süperonline'ın kendi alt yapısı mı ?
  55. anectodist

Oynamalı Gülmeli Türk Telekom Reklamı

Şimdi bende fiber var 50mb hızında 200gb akn paketi kullanıyorum evimin altyapısı 87mb hıza kadar fiber destekliyor... Ama noluyor bunların kafasına göre 10mb 30mb hızlarda geziyorum arada sırada 45mb görüyorum verebildikleri hizmeti bile adam gibi veremiyorlar ping desen zaten rezalet oğlu...
  56. anectodist

Turkcell'den Türk Telekom'a Geçiş

Merhaba, nisan ayında 4,5g'ye geçiş ile birlikte türk telekom mobil Türkiye'nin en kaliteli operatörü olacak. 4,5g'nin tam kapasitede kullanılabilmesi için baz istasyonlarına fiber desteği 81 ilde mevcut, türkcell'de 14 ilde vodafone'da ise hiçbir ilde bulunmuyor. İsabetli bir karar almış olursun.
  57. anectodist

Minecraft yeni başladım sizce olmuşmu ?

İç tasarım güzel olmuş :) Dış tasarım yapıp tribünlerin üstünü kapatırsan daha güzel olur.
  58. anectodist

Windows bu diske yüklenemez disk gpt stilinde

Yedeklerin olan diskin bağlantılarını sök, windows kuracağın diski biçimlendir bu şekilde kurabilirsin. Benim de geçenlerde başıma gelmişti bu şekilde çözüm buldum.
  59. anectodist

Lg g4 arka kapak

Hiçbir telefoncuda orjinal bulamayınca lg shop'a gidip satın almıştım. Oradan temin edebilirsin.
  60. anectodist

Kredi kartındaki taksit senaryosu nasıl oluyor?

4 taksit bitince toplam 359 liralık tutar kullanılabilir hale gelir.
  61. anectodist

TTNET hakkında yapılan yorumlara gelin bakalım

Şirketin politikası şu an net olarak kullanıcıyı memnun etmek, altyapıyı güçlendirmek, daha iyi bir hizmet vermek değil sadece para kazanmak. Türk Telekom'un satışı bariz bir hataydı. Hemde wahtsapp'ın 19 milyar dolara satıldığı dünyada koca şirket 6.5 milyar dolara satılmıştı.
  62. anectodist

TTNET Ping Sorunu

Bende 50mb 200gb akn paketi kullanıyorum, 27ms civarı bir ping var aynı sorun bende de mevcut. Müşteri hizmetleri ve şebeke ekipleri hiçbir şey yapamadı hiçbir düzelme olmuyor tam anlamıyla rezillik. Anlamadığım şey ise dediğin gibi 1 günlük roket servisinden yararlanınca ping olması gerektiği...
  63. anectodist

Tivibu İçeriği Hakkında

Merhaba, dizi olarak içerik fazla değil 14 tane dizi var ama bölüm eksiği bulunmuyor. Filmlerde ise arşiv fena değil ancak genelde kiralık filmler var. Vizyon filmleri ekleniyor mesela avengers 2 şu an 5,25 tl, baba gibi eski ama efsane bir film ise 1,25 tl.
  64. anectodist

Toplama oyun pc , monster laptop arasında kaldım. [Bütçe max 3600]

Seçtiğin laptop gayet iyi, ssd takviyesi ile sorun yaşamadan kullanırsın, masaüstü istersende bütçene göre bu sistem de işini görür. Intel Core i5 4690K Soket 1150 3.5GHz 6MB Önbellek 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar MSI GTX960 GAMING GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı - Vatan...
  65. anectodist

Ssd alicam ne almaliyim

Samsung'un ssd için windows yazılımı çok iyi ve kullanışlı, onun haricinde hemen hemen hepsinde yakın performans alırsın.
  66. anectodist

LG G4 Marshmallow güncellemesi durduruldu

Bende herhangi bir sıkıntı yok gayet akıcı ve sorunsuz kullanıyorum çıktığı günden beri, bu arada bu haberin kaynağını paylaşır mısınız?
  67. anectodist

3000 TL'ye hangi sistem?

İleriyi düşünerek skylake sistemi toplaman daha iyi olur, ayrıca kesinlikle ssd almalısın.
  68. anectodist

Hangi kasayı almalıyım ???

Ps4'ü değişmemen daha hayırlı olacaktır ancak bit tercih yapacak olsam, 4460'lı ve 750ti'lı sisteme ssd ekleyerek kullanmayı tercih ederdim.
  69. anectodist

Arkadaşlar 1500tl'lik bir laptop tavsiye eder misiniz?

Bu model gerek normal kullanım gerekse oyunlarda işini görür. https://www.pcdepo.com/asus-k555ln-xo398d-notebook
  70. anectodist

adil kullanım kotası ücreti

Bireysel veya kurumsal aknsiz paketler mevcut fiber olmasına gerek yok 16mb aknsiz adsl'in 150-160 civarı, 24mb fiber veya vdsl'in ise 120-130 lira civarı bir aylık ücreti var ttnet'te.
  71. anectodist

Cüneyt Çakır'a MHK'den şok ceza

Fifa kararın doğru olduğunu beyan ettikten sonra böyle bir hamle saçma olmuş.
  72. anectodist

LG G4 Kullananlar Kulübü

Telefon snapdrogon batteryguru uygulamasını desteklemiyor mu, yükleyebileniniz oldu mu acaba ?
  73. anectodist

Yeni Bilgisayar Topluyacağım Yardım Ederseniz Sevinirim

Bu sistem işini fazlasıyla görür. http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-elite-rc-430-500w-midt-atx-pencereli-siyah-kasa.html?srt=UP http://www.vatanbilgisayar.com/asus-h81-plus-intel-h81-soket-1150-ddr3-1600mhz-sata-30-usb-30-anakart.html?srt=UP...
  74. anectodist

AKK'dan Kurtuluyoruz!

Adil kullanım saçmalığı kalkarsa daha kötü bir durum ortaya çıkar malesef, akn altyapı yetersizliğinden ortaya çıkan ve tüm kullanıcıların belli bir hızda internet kullanmasını sağlanayan bir uygulama. Altyapılara gereken önem verilip, altyapıda geliştirme olmazsa akn'nin kalkması gibi bir durum...
  75. anectodist

Bayern Münih - Barcelona | Şampiyonlar Ligi Yarı Final Rövanş Maçı Hangi Kanalda?

2 sene öncenin rövanşı, 3-0 tamam sıra 4-0 da :thumbup:
  76. anectodist

TTNet'ten iki yıl ücretsiz internet

Modem talep edilirse sadece ayda 3 lira modem ücreti var, 4gb bitince internet duruyor ekstra ücrek kesinlikle yok, ek kota satın alınamıyor ve daha önce internet kullanmayan müşterilere satış yapılabiliyor.
  77. anectodist

Ultranet limitsiz 50 gb bağlantı problemi

indirme hızınız 3.55mb ise altyapınız çok kötüdür, müşteri hizmetlerinden hızınızı 4mb'e çektirin o zaman kopma olmaz ancak hızdan memnun kalmazsınız
  78. anectodist

Samsung Galaxy Note 3 için Android 5.0 (Lollipop) Kurulum Rehberi

Yararlı konu teşekkürler. İyi forumlar.
  79. anectodist

1800 liram var.note3 galaxy s5.iphone 5s hangisini tercih etmeliyim?

Galaxy note 3 veya htc one e8'den birini alabilirsin.
  80. anectodist

Utorrent seed (upload)

Fifa 15'i indirsen bile şu an oynayamazsın, crack çıkmadı.
  81. anectodist

Fifa 15 Online sorunu

Origin'den my games kısmında fifa 15'e sağ tıklayıp repair game deyin, oyunda sorun varsa düzelecektir. Ayrıca ekran kartı modeliniz nedir ?
  82. anectodist

Gaming Toplama Pc İstiyorum Yardımcı Olurmusunuz ?

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-h81-plus-intel-h81-soket-1150-ddr3-1600mhz-sata-30-usb-30-anakart.html http://www.vatanbilgisayar.com/gtx760-twin-frozr-gaming-oc-gddr5-2gb-256bit-nvidi-geforce-dx111-ekran-karti.html...
  83. anectodist

Toplama Oyun Pc si Yardım lütfen

gtx 760 ekran kartı düşünebilirsin, iyi bir ssd almayı da unutma.
  84. anectodist

Dsmarta yeni kanallar geldi

141. kanal boşta, barça tv inşallah doğrudur :biggrin:, bu bilginin kaynağı neresi acaba.
  85. anectodist

TV8 Bitiyor mu ?

kanalın reytingleri gayet iyi, tek hatası kaçak gelinleri transfer etmek oldu kaldırılır yakında reytingi çok çok az.
  86. anectodist

Kanal D HD ve Star HD Neden Şifreli Oldu?

Artık diğer ülkelerdeki gibi hd yayınları ücretli platformlar üzerinden veriyorlar.
  87. anectodist

Sistemim için ekran kartı tavsiyesi verir misiniz ?

mutlaka gtx970 almalısın, başka seçenek düşünme http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx970-gaming-gddr5-4gb-256bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html
  88. anectodist

2014'ün en iyi kalecileri

neuer açık ara birinci. lloris kesinlikle listede olmalıydı.
  89. anectodist

Google Inbox Uygulamasına Ait Davetiye Paylaşımı

unutmuşum teşekkürler :) [email protected]
  90. anectodist

Türkiye'de İnternet Bağlantı Hızı 1 Yılda %56 Arttı

bu artış süperonline sayesinde olmuştur muhtemelen, şaka bir yana gerçekten rezillik bu fiyatlara aldığımız hizmet kesinlikle bu olmamalı
  91. anectodist

Android 5.0 Yüklü Note 3 Görüntülendi!

işte bu dostum :thumbup1:
  92. anectodist

Google Inbox Uygulamasına Ait Davetiye Paylaşımı

Davetiye yollarsanız sevinirim, teşekkürler :)
  93. anectodist

2500 tl lik sistem nasıl

gayet güzel tercihler, bu fiyata çok doğru seçimler yapmışsın
  94. anectodist

FIFA 15 l Online - Ödüllü 1. Sanalaraf Turnuvası

katılasım vardı ama o hediyeler beni çok soğuttu :biggrin:
  95. anectodist

GTA 5 Korsan Oynanamayacak!

pek inanan yok gibi ancak fifa 15'in hala kırılmadığını görünce tekrar düşünülmesi gereken bir konu bu, umarım ileride her oyun bu şekilde sağlam olur ve korsan oynanmaz.
  96. anectodist

Beşiktaş ile Chelsea arasında dev iş birliği

tabi ki cech'den iyi değil ama tolga dünyanın en iyi kalecilerinden biri ve en iyi türk kaleci, maçları izlemeden yorum yapmayın.
  97. anectodist

FIFA 15 Online Oyuncular Kulübü (PC)

Malesef her maçta 5 dk olmadan direk oyundan atıyor
  98. anectodist

FIFA 15 Online Oyuncular Kulübü (PC)

Oyunu masaüstü bilgisayarıma da indirdim laptop tan kaldırdım online oynayınca oyundan atıyor arkadaşlar nasıl çözebilirim bu sorunu
  99. anectodist

FIFA 15 Demo ne zaman çıkacak? Demo'da hangi takımlar olacak?

saat farkından dolayı 11:30 gibi indirmeye başlayabiliriz
  100. anectodist

İki Asus arasında kaldım

ikinci modeli alıp üstüne 4gb ekstra ram takarsan gayet iyi olur.
  101. anectodist

Note 4 alacağım

10 gün içerisinde alamazsın çünkü global olarak ekim ayında satışa çıkacak.
  102. anectodist

Youtube üzerinden tek tıklamayla MP3 indirmek [Chrome Eklentisi]

yükledim ama işe yaramadı
  103. anectodist

Note 3 almalımı note 4'ü beklemelimi

note 4, 4gb ram ile gelicek beklemezsen pişman olursun.
  104. anectodist

Sonunda Galaxy Note 4!

note 3'ün metal kasalısı olmuş ama arkası kötü olmuş oysa note 3'ün arkası gayet güzeldi.
  105. anectodist

Yeni Arayüz :'(

karışık ama şık bir site arayüzü olsa yine kabul ederdim ama bu arayüz güzel bile değil süperkarga bu kadar güzelken shiftdelete'in arayüzü daha iyi olmalı.
  106. anectodist

Game of Thrones Futbolla Birleşirse

house tyrell'ın olmaması hayal kırıklığı :(
  107. anectodist

Samsung Note 3'ü sallayınca yukarı taraftan ses geliyor

Telefonum hiç düşmedi ve darbe almadı, bende salladım şimdi üst taraftan bi ses geliyor kameradan herhalde için rahat olsun :)
  108. anectodist

Game of Thrones oyuncusu 450 Kg. kaldırdı !

Dağ karakterini farklı sezonlarda üç farklı oyuncu oynadı.
  109. anectodist

Google'ın Logosu Değişti!

hiç güzel olmamış eskisi daha iyiydi :(
  110. anectodist

Fare Usb sini kaybettim ne yapmalıyım

Pil kısmında yedek olabilir bazı mause'larda olabiliyor.
  111. anectodist

Galaxy Note 3'e Güncelleme Geldi

indiriyorum inşallah yeni touchwiz gelmiştir maalesef sadece performans güncellemesi gelmiş :(
  112. anectodist

Hangi telefonu almalıyım (anket)

z2 ve g3 düşünmelisin ama galaxy s5 prime veya htc one prime'ı da bekleyebilirsin.
  113. anectodist

Google Neden En Başarılı Arama Motoru?

Şu an tüm arama motorlarında kullanılan algoritmayı google'ın kurucuları sergey ve lary buldular ondan önceki arama motorları ctrl+f'den başka bir şey değildi :)
  114. anectodist

Barcelona - Atletico Madrid | La Liga 38. Hafta Şampiyonluk Maçı Hangi Kanalda?

Gabi'ninde dediği gibi bu sezon oynanan diğer maçlar şimdi hiçbir işe yaramıyor. :)
  115. anectodist

Barcelona - Atletico Madrid | La Liga 38. Hafta Şampiyonluk Maçı Hangi Kanalda?

Elche'ye gol atacak hırs yoktu ama nou camp'da ne olacağı hiç belli olmaz . :)
  116. anectodist

Samsung'un Uygulamaları Sevilmiyor

note 3 alma sebeplerimden biride bu uygulamalardı, sadece performans düşünmek saçma geliyor
  117. anectodist

5.5 İnç iPhone Başka Bahara Kalabilir!

4.5' ekran boyutunu geçeceklerini kesinlikle düşünmüyorum
  118. anectodist

50 bin megapiksellik kamera

bu teknolojik gelişmelerin nasıl bu hızla arttığı konsunda çeşitli komplo teorileri var, biride uzaylılardan alındığı şeklinde önce inanmamıştım ama artık inanabilirim galiba :biggrin:
  119. anectodist

Neden pek çok kişi Bayern Münih'i sevmiyor?

Ben Barcelona'lı olduğum için sevmiyorum, malum maçlardan dolayı :biggrin:
  120. anectodist

900 tl bütçem var şuan acaba hangi telefonu önerirsiniz ?

100 lira daha ekleyip discovery elite'in 2gb ram'li versiyonunu alabilirsin
  121. anectodist

General Mobile Discovery almak istiyorum ?

kendi şarj kablosu yerine daha kaliteli bir kablo alırsanız ve dikkatli kullanırsanız hiçbir sıkıntı yaşamazsınız
  122. anectodist

Nokia X alınabilir mi?

telefonun tasarımı çok iyi, discovery ile malzeme kalitesi kıyaslanamaz bile, ayrıca google play olmasa bile apkmania işini görecektir :thumbup1:
  123. anectodist

2600 TL'ye telefon tavsiyeleri?

xperia z2 iyi bir tercih olacaktır daha büyük ekran istersen lg g pro 2 alabilirsin veya note 4 bekleyebilirsin
  124. anectodist

Hard Ball 3d Android oyunum

Bence oyunun logosunu değiştirmelisin, güzel bir icon kullanıcıların ilgisini çekecektir.
  125. anectodist

Note3 günduz ekran sorunu

Bende kullanıyorum, ekran parlaklığı ful olduğunda ekran gayet normal gözüküyor.
  126. anectodist

Note 3 yardım

forumların en sevmediğim durumu küçük arkadaşlarımızın ''artist'' davranışları :D
  127. anectodist

Note 3 mü s4 mü?

note 3 alabiliyorsan s5'de alabilirsin bence s4 düşünme ayrıca note 3 kullanıcısıyım taşıması ve kullanımı gayet rahat kafana takma
  128. anectodist

Note 3 Hk. Görüşleriniz

türkiye'de satılan modelde exynos ve cortex toplam 8 çekirdek birden bulunuyor performansının snapdragon 800'den aşağı kalır bir yanı yok sadece 4k video çekimi yapılmıyor bir note 3 kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim, türkcell hattın varsa 24 taksit seçenekleri vardı
  129. anectodist

Note 3 mü note 4 mü yardım

Bende senin gibi bi ikilemdeydim note 4 beklemeye karar verdim ama lg pro 2'de hoşuma gitti
  130. anectodist

Nokia X Market uygulaması portlandı

mixradio'yu indiriyorum keşke direk romu portlasalar :wink: mixradio açılmadı, sadece nokia telefonlara özel uyarısı
  131. anectodist

Yeni TouchWiz vs Eski TouchWiz

https://lh5.googleusercontent.com/-vagoZBfAwCs/UYRHtszyiuI/AAAAAAAAAzo/-ay5hZroew8/w800-h800/Nexus2880wBLUE.png ana sayfa duvar kağıdı
  132. anectodist

Sonunda alıyorum :)

performans olarak moto g burda açık ara en iyi telefon, one mini ve one x'den uzak dur htc'yi çok severim ama bu iki telefonu önermiyorum, arayüz ve ekstra programlar istersende xperia sp'yi alabilirsin ama moto g en iyi seçenek olur 4.4'de geldi
  133. anectodist

Beats audio kulaklık orjinal midir ?

teknosa'da bulabilirsin http://www.teknosa.com/urunler/110261628/beats-urbeats-beyaz-kulaklik?from=suggestion&term=beats