Arama sonuçlarınız

1. ardaakgl

CD/DVD okumayan bilgisayar için ÇÖZÜMLÜ ÖNERİ --EN KAPSAMLI ÖNERİ--

Arkadaşlar,sizlere bunu pek önermem ama çok acil CD açmam için açmak zorunda kaldım. İlk başta bilgisayarın arkasını açıp,sabit diskin olduğu bölümü çıkardım . 1-Arka kapağı açın 2-Bataryayı çıkarın (Bu adımı asla atlamayın. Batarya güç sağlarken sabit disk çıkarılması bilgisayarı bozabilir)...
  2. ardaakgl

Numara taşima

Merhaba sdn forumcular ben şuan avealiyim ben aveadan bir sorundan dolayi başka bir operatöre hattimi taşimak istiyorum hangi operatöre taşiyim.ve ayrica numara taşimak için hangi evraklar gerekir bazisi elektrik veya su faturasi gibi şeyler söylüyor bazilari nüfus cüzdanini ver halledersin...
  3. ardaakgl

Sim kilitsiz mobil modem

Merhaba arkadaşlar.İnternet satış sitesinde t.cell vinn wifi gördüm. Şuanda tcell mağazasında 125 tl civarı. Sıfır bir Multivin gördüm. Avea'nın data sim kartım var.Internetten araştırdım. Mobilepartner adlı uygulama ile usb stickli mobil internetler sim kilitsiz yapiliyormus. Bu işlemi usb...
  4. ardaakgl

3g modem almayi düşünüyorum.

Merhaba sdn forumcular.Ben her hangi bir operatörden 3g modem almayı düşünüyorum.Benim yaptığım sadece facebook oyunu oynamak eposta atmak veya almak.Ve arada klip izlemek.Benim aklıma şöyle bir fikir geliyor.Acaba 3g modem alıpda konuşmaya kapalı hatmıalsam diye düşünüyorum.LÜTFEN ÖNERİLERİNİZİ...
  5. ardaakgl

Merhaba sdn forumcular.Ben her hangi bir operatörden 3g modem almayı düşünüyorum.Benim yaptığım sadece facebook oyunu oynamak eposta atmak veya almak.Ve arada klip izlemek.Benim aklıma şöyle bir fikir geliyor.Acaba 3g modem alıpda konuşmaya kapalı hatmıalsam diye düşünüyorum.LÜTFEN ÖNERİLERİNİZİ...
  6. ardaakgl