Arama sonuçlarınız

1. K

Nvidia GeForce 680M Güncelleme Sorunu

Arkadaşlar uzun zaman önce Monster ms-1762 model bilgisayarım bozuldu bilgisayarı her açmaya çalıştığımda ana kartından yanık kokuları geliyordu ve yaptırmaya param olmadığı için uzun bir süre boş kaldı en son bilgisayara ihtiyacım oldu da istanbul'da sıfır hata diye bir firmaya gönderdim...
  2. K

İphone 5s İcloud

arkadaşlar 160 tl ye icloud problemli bir telefon aldım kimlik bilgileri olduğu halde giriş yapılamıyormuş bana söylediği şey cihazı yanlışlıkla sıfırlardım icloud açık kaldığı için kurulum yapamıyorum onun dışında kasa falan derken çok temiz bir cihaz yapabileceğim birşey söyleyebilir misiniz?
  3. K

Iphone 6 anakart arızası

Arkadaşlar apple dışında telefon kullanamıyorum elimde bir android telefon var Duvardan duvara vurup parcalayasim geliyor letgo da ikinci el telefon bakinirken anakart arızalı iPhone 6 diye ilan gördüm ve baktım anakart değişimi olacakmis sadece ve 450 liraya satıyor önlü arkalı resim çekmiş ve...
  4. K

Twitter giriş doğrulaması

Arkadaşlar hesabım siyasi olduğu için sürekli çalınıyordu bende giriş doğrulaması için telefon doğrulaması yaptım her giriş yaptığımda telefonuma kod gönderiyorlardı ama kullandığım numara iptal oldu, şimdi giriş yapmaya çalışıyorum hesabı kurtarma seçeneklerinin alayını denedim ama gram fayda...