Arama sonuçlarınız

1. S

Asus K55vj Recovery Sorunu

Bilgisayarıma recovery atmaya çalıştığımda sürücü eksik hatası veriyor. Disk Yönetiminden Recovery alanına baktığım zaman komple boş gözüküyor. Servisemi göndermeliyim yoksa kendi imkanlarımla sisteme gömülü key ilemi format atmalıyım. Daha önce yaşayıpta servisi gönderen arkadaşlar servis...
  2. S

Nokia Software Recovery Tool Sorunu

Lumia 820 kullanıyorum 8.1 dp yüklü cyan yüklemek istedim dosyayıı iyi kötü 1 saat te indirdim telefonun netinden. ancak kurmaya çalıştığımda 0x800700C1 hatası veriyor ve telefonda büyük nokia yazısı takılı kalıyor. Bu sorunu nasıl çözeceğim. Şimdiden teşekürler.
  3. S

Oyunu 2 Monitöre Yayma

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam uygun yere taşınmasını istiyorum. Başlıkta belirttiğim gibi ben bilgisayarıma(laptopuma) bir monitör daha bağlamak istiyorum ancak oyunları 2 ekrana nasıl yayacağım evdeki masa üstünün monitörü ile denediğimde sadece tek ekranda gözüküyor 2 ekrana nasıl...
  4. S

Istek Uygulama

Arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Jungle heat oyunu wp ye ne zaman gelecek yada gelmesi için nereye istekte bulunacağız. Bu oyunu isteyen varsa bu konu altında toplanalım.
  5. S

Hp Envy DV6 Notebook internet sorunu

Başlıkta belirttiğim gibi envy dv6 marka notebookumda sürekli wirelesten atma sorunu yaşıyorum telefonu modem yaptım bağlandım sıkıntı olmadı sadece sabit modemlerde atıyor yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim
  6. S

Asus laptop sorunu

Asus K55VJ Marka laptop kullanıyorum generals tiberyum war oynarken şu sorun oluyor bu çıkıyor kapatıyorum yarım saat sonra pc kilitleniyor yada mavi ekran veriyor. Resim :
  7. S

Renkli kutucuk

Her kutucuğa farklı renk atıya biliyozmu bu konuda yardımcı olurmusunuz
  8. S

Cortananın Türkçe dil desteği için oylama başladı

Cortananın Türkçe dil desteği için desteğinize ihtiyacımız var. Aşşağıdaki linkten destek verirmisiniz.https://cortana.uservoice.com/forums/249009-general-cortana-feedback/suggestions/5876000-add-and-support-turkish-language-in-cortanaKonuyu yukarda tutalım
  9. S

Resimi Bulamadım

Burdaki Arka planı bulamadım nasıl bulabilim çok hoşuma gitti. Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
  10. S

Lumia 820'de mix radioyu nasıl kapatacağız?

lumia 820 yi 30 martta aldım mix radioyu kapatıyor ses tuşuna bastığım halde mix radio direk olarak ekranın üstüne geliyor onu komple nasıl kapatacaz boş yere şarj yiyor. birde 23 nisanda bildirim çubuğu güncellemesi vs gelicekmiş o kesin mi .
  11. S

Lumia 820 hakkında yardım

30 mart 2014 pazar günü telefonu aldım 2gb lık hafıza kartını taktım ancak hafıza kartımı görmedi. internette araştırdım fat32 olarak biçimlendirdim gene olmadı. ntfs olarak biçimlendirdim uyumsuz dosya biçimi diye uyarı verdi telefondan biçimlendirdim gene görmedi bu sorunu nasıl çözebilirim...
  12. S

Lumia 820 hakkında yardım

820 alıcaktım ancak vaz geçtim. hat üstünden görüntülü görüşmeyi desteklemiyormuş. güncellemeyle falan gelecek diye bir kaç yerde gördüm. bu konuda kesin bir şey öğrenene kadar almaktan vaz geçtim. yardımcı olurmusunuz.
  13. S

Lumia 720 almayı düşünüyorum

Arkadaşlar başlıkta belirttigim üzere L720 almayı düşünüyorum şuanda lg l5 kullanıyorum win8 isletim sistemi hakkında şüphelerim var beni aydınlatırmısınız. Bütcem 720 almaya imkan veriyor lütfen 820 al gibi tavsiyelerde bulunmayalım
  14. S

Lumia 720 hakkında yardım

Öncelikle iyi forumlar. nokia L720 almayı düşünüyorum. nasıl bir telefondur kullan varmı, varsa yardımcı olabilir mi?. ben internette en ucuz hepsiburadada buldum 699 TL ancak ben internetten daha önce hiç elektronik cihaz almadım burda kvk ve genpa garantisi diyor güvene bilirmiyim acaba...