Arama sonuçlarınız

1. D

Arkadaşlar Merhabalar Bana Yıl Sonu Projesi İçin Yardımınız Lazım :/

Hepinize Merhabalar Benim Sizden Bir Adet Ricam Olucaktı (: Bundan 5 6 Ay Öncesinde Yardımca Bulunmul Olan samilcan samilcan samil Can Samilcan Adlı Arkdaşımıza Canı Gönülden Teşekkür Ediyorum Çok İyilik Sever Ve Candan Bir Arkadaştı İyiliği Dokunmuştu Ona Sizin Nezdiniz e Tekrardan...
  2. D

Böyle Bir Saati Daha Önceden Hiç Görmüş müydünüz?

Arkadaşlar Merhaba Sosyal Medyada Çok Paylaşılanlar Arasında bu Video'ya Rastladım. Nasıl Bir Mantık İle Yapılmış İse Girişimcilere Çok Paralar Kazandırır Çok .. Bir Kaç Yerde 5Bin Dolardan Başladığını Okudum Gerçeklik Payı Hakkında Bilgim Yok ^^...
  3. D

iPhone 6 Plus'a Windows 98 yüklediler!

Çin'li bir hacker, iPhone 6 plus'a Windows 98'i yükledi. Telefonu bilgisayara dönüştüren hacker daha sonra Windows XP'yi de kuracağını söyledi. Son zamanlarda yeni çıkan telefon modellerini eski işletim sistemlerine dönüştürmek moda oldu. Bunlardan sonuncusu da Çin’den geldi. Bir hacker...
  4. D

Ps3 pes 2013 dil destegi

Arkadaşlar merhaba ps3 de oynadığımız en mükemmel pes serisi olan 13 için dil desteği varmıdır? benim aldığım cd ingilizce pes arayuzunde herhangi bir dil desteği vs göremedim en son güncel bir yama attım kadrolar günncellendi. fakat dili de bu şekilde yama yapıp Türkçeye çevirebiliyormuyuz ...
  5. D

Altın fiyatları için korkutan rakam

Piyasa uzmanları, altının onsunun 1.100 dolar, ardından da 1.050, 1.000 dolar seviyelerine gerileyebileceğini kaydetti. Uluslararası piyasalarda altın fiyatının seyrine ilişkin AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Noor Capital Market Uluslararası Piyasalar Uzmanı Ahmet Uluhan, ABD Merkez...
  6. D

Dışkınızı Ne Kadar İyi Tanıyorsunuz?

KAYNAK
  7. D

Bu Ürünü Bulana Benden 1.5 Porsiyon İskenderrrrrr

Arkadaşlar Bir Kafes Arıyorum Bu Kafesin Özellikleri Ön Ve Arka Çephesindeki Teller DİKEY Yan Ve Üst Çephesindeki Teller ise YATAY Ürünün Resmi Budur Buyrunuz İnceleyebilirsiniz Ürünün Satıldığı Yer İse Buradadır Fakat Ellerinde Kalmadığını Söylediler ...
  8. D

Merhaba LG G3 32 GB Modeli Cihazım İçin Hangi Hafıza Kartı Modelini Seçmeliyim?

Hepinize merhaba LG G3 32 GB Cihazıma micro sd kart almayı düşünüyorum [ cihazım kargoda yarın elime ulaşacak ] 2 tane seçenek takıldı gözüme 1.cisi bu Sandisk 64 Gb Class 10 MicroSD Hafıza Kartı + Adaptör 1. seçenek 64 gb fakat açıklama kısmında tam hd diyor full hd demiyor? fakat...
  9. D

Alınık LG G3 TİTAN 32 GB LG TÜRKİYE GARANTİLİ ÖNCELİKLİ

Merhabalar Lg G3 32 GB / LG Türkiye Garantili Ve BURSA İçi Önceliklidir . Renk Hususu Titandir. İrtibat Özel Mesaj Teşekkürler .:blink:
  10. D

Samsung Galaxy Note 3 S View Kapaklı Kılıf Ve Manyetik Klip Aldım Yorumlarınız Neler?

Arkadaşlar Hepsi Burada'dan An İtibari İle Samsung Galaxy Note 3 S View Kapaklı Kılıf Ve Manyetik Klip Aldım Kılıf Bildiğimiz Standart Samsung'un Note 3 Serisinde Başlattığı Efsanevi Yakışıklı Kılıfı Buyrun Buradan Manyetik Klipde Budur Arkadaşlar Onun İçinde Buradan Buyrun bazılarınız...
  11. D

Samsung Galaxy Note 3 İçin Magnetic Clip

aliexpress'de gezinirken spigenin tasarlamış olduğu manyetik klipsi gördüm Hoşuma da gitti açıkcası. Note ile sınırlandırmak yanlış olur yüm kapaklı kılıflara uygulanabilir :mrgreen: Sitesinin Linki İçin Buraya Tıklayın...
  12. D

Vodafone ile ilgilenen yetkili bir arkadaş varmı ?

vodafone ile ilgilenen yetkili bir arkadaş varmı ? özel numara yaptırmak istiyorum 0542 xxx xxxx şeklinde aradığımda böyle bir numara bulunmamaktadır dıyor yanı kullanılmıyor ve böyle bir numara yok. ne kadar ücret karsılıgında yaptırabilirim?
  13. D

Sizce Bu Fiyata Alınır mı ?

Merhabalar Arkadaşlar 15 GÜNLÜK NOTE 3 N900Q VE GALAXY GEAR 2 SATIYOR BİR YAKINIM ANLAŞMAK ÜZEREYİZ FAKAT KARARSIZIM KENDİSİ TOPLAMDA 2 800 E FELAN ALDI HEPSİNİ BANA 2 MİLYARA SATACAK ? Mantıklımıdır Şu an ki Şartlarda Halen daha Note III Alınır mı ? Alınır ise de gear 2 ile ikisinin...
  14. D

Samsung Galaxy S5'in Arayüzü Note 3 Ve Diğer Üst Düzey Cihazlara Gelir mi?

hepinize merhabalar bugün bir yakınımın s5 ini inceledim de iconlar arayüz felan hoşuma gitti ... yada ben samsungun s3 den buyana kullandığı standart arayüzden sıkıldım ^^ bu zamana kadar olan güncellemeler doğrultusunda bir üst düzey telefona ne geldi ise bir veya iki güncelleme sonra hepsini...
  15. D

Spigen Neo Hybrid Serisi Kılıflar NOTE 3 VE S5 İÇİN STOKLARIMIZDA

Arkadaşlar Hepinize Merhabalar Bilindiği Üzere Forumda Daha Önce Birden Fazla Alışveriş Gerçekleştirdim %40 Alım %60'ı Ürün Satışı Şeklindeydi Şuan Sizlere Note 3 Ve S5 İçin Spigen Kılıflarımı Sunuyorum Ürünler Hong Kong'dan Sipariş Edilmiştir Ürünler A Kalite Olup Farkı Size Gerçektende...
  16. D

ALINIK >> Samsung Galaxy Gear SİYAH

Arkadaşlar Merhaba Samsung Galaxy Gear Arıyorum Uygun Fıyata Satan Var ise Ulaşması Önemle Rica Olunur :) Kozmetik Olarakk Temiz Olmak Kaidesi İle
  17. D

SATILIK Sony Smart Watch 2

Arkadaşlar Sony Mağazasından Almış Olduğum Sony Smart Watch 2'imi Satıyorum Ben 2 Ay Önce 500 TL YE ALMIŞTIM 365 TL DEN SATIŞA SUNUYORUM CUZİ MİKTAR PAZARLIĞIM VARDIR Arzu Ettiğiniz Soruyu Yöneltebilirsiniz Cihazın Özellikleri Ve İnceleme Videosu Aşağıda Yer Almaktadır...
  18. D

Satılık 2.5 Aylık Nokia Lumia 1020

Arkadaşlar Merhabalar Full Kutu Faturalı Aksesuarlı Bimeksten Alınma Lumia 1020'mi Satıyorum Önceliğim Nakit Satışdır İl Olarak Balıkesir Ve Bursa İçi Elden Teslimli Diğer Tüm Şehirlere Cuzi Bir Miktar Kapora Alınarak Gönderim Sağlayabilirim Cihaz Kozmetik Olarak 10 Üzerinden 10 Alır Gayet...
  19. D

Sizce Kaç paraya satılır?

Hepinize merhaba elimde 2 aylık lumia 1020 mevcut satmak istiyorum ortalama Kaç paradan satışa sunmayalim fiyat bandı ne olması sağlıklı olur bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyorum Cihaz 32 GB Full kutu fatura beyaz renkte kozmetik olarak 10 üzerinden alır Cihaz Türkiye garantili Bimeks'ten...
  20. D

Samsung Galaxy S3 Mini S View Kılıf Nasıl Aktif Edilir?

Samsung Galaxy S3 Mini S View Kılıf Aldım Ekranlı Nasıl Aktif Edebilirim Hangi Ayarı Açmam Gereklidir Acaba ?:mad:
  21. D

Yapı Kredi'de Yaşadığım Olay Ve Maduruyetim Halen Devam Etme Fikirlerinizi Bekliyorum

Arkadaşlar Ve Abilerim Hepinize Merhabalar noktalama virgül hususuna pek dikkat edemeden maduruyetimi dile getireceğim bu konu hakkında fikir sahibi olup bu durumu yaşamış kimse söz konusumudur ? Nasıl bir yol izlemem lazım fikirlerinize saygım sonsuz yardımınıza ihtiyacım var 16/04/14...
  22. D

HTC One (M8) Dot View™ ile telefon uyarılarını ve bilgilerini görün.[YENİ KILIF]

HTC Dot View™ ile yeni mesajlar ve gelen aramalar gibi bildirimleri, doğrudan telefonun kılıfından görün. Bildirim olmadığında Dot View, saati ve hava durumu bilgilerini gösterebilir. http://www.youtube.com/watch?v=obQZg1ATJGA TEKNIK ÖZELLIKLER BOYUTLAR (UXGXK) 180 x 73 x 12,6 mm Renkler...
  23. D

Nexus 4 de Knock On Nasıl Yapılır ? [ EKRANA ÇİFT TIKLAYIP UYANDIRMA ]

hepinize merhabalar nexus 4 için bir uygulama buldum fakat nasıl kullanıldığı hakkında fikir sahibi değilim. programın ismi TouchControl google play storede mevcut fakat root edilmesi gerekliymiş vede SADECE STOCK rom ile çalısıyormuş. konuya vakıf olan varmı acaba ? TouchControl...
  24. D

[Satılık] Samsung Galaxy S4 Mini Beyaz Full Kutu Faturalı [ 5 Aylık Cihaz ]

Arkadaşlar Merhabalar Elimde 5 Aylık Samsung Galaxy S4 Mini Mevcut Cihaz Turkcell den 5 ay önce 1.500 liraya alınmıştır full kutu fatura aksesuar şeklinde dir cihazda ne yazılımsal nede donanımsal herhangi bir arızası bulunmamaktadır cihaz hiç bir şekilde servise girip çıkmamıştır bunun...
  25. D

Yeni Nesil iPhone 6 ve iPad Görselleri

Apple’ın bu yıl 8.nesil iPhone ile birlikte satışa sunması beklenen phablet kategorisindeki iPhone ile yeni bilgiler geliyor. 8.nesil iPhone’dan ekran büyüklüğü ile ayrılacağı düşünülen yeni iPhone (iPhone Math), son iddialara göre, iPhone 5c ve iPod Nano’nun tasarımından izler taşıyacak.Mac...
  26. D

Milli tüfeğimiz ‘Bora’ yıldız oldu!

JÖH’ın 2 yıldır kullandığı tüfek, 12’den vurmada kusursuz bir silah! İlk milli keskin nişancı tüfeğimiz Bora 12'ye yurtdışından yoğun ilgi gösteriliyor. Bora 12 keskin nişancı tüfeğinin her aşamasını, Türk mühendisleri projelendirdi. Kırıkkale Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu Silah...
  27. D

Nokia'dan Android ve iOS'u hedef alan video!

Nokia, Android ve iOS'a cevap vermek için yayınladığı videoda bakın neler diyor neler... Windows Phone'un uygulama sayısında Android ve iOS'un çok gerisinde kalıp kalmadığı bir süredir konuşuluyor. Kendine güvenen Nokia ise yayınladığı bir videoda Windows Phone'lu Lumia'ların sanıldığı kadar...
  28. D

[ SATILIK ] Apple iPhone 5 / 5c / 5s [Dock] Şarj Standı

Arkadaşlar Merhaba Elimde Apple iPhone 5, 5c, 5s İçin Şarj Standı Mevcut Vede Bu Şarj Standı İçin Usb Kablosu İster Pc den İster Mevcut Adaptörünüzden Enerjilendirerek Kullanabilirsiniz. Pazarlıksız Satış Fiyatı 30 TL DİR Kargo Ücreti 5.90 Alıcıya Aittir [ PTT KARGO ÜCRETİ 5,90 DIR ] Ürünün...
  29. D

[ SATILIK ] SANDİSK ULTRA 64gb MİCROSD CLASS 10 HAFIZA KARTI

SATILIK SANDİSK ULTRA 64gb MİCROSD CLASS 10 HAFIZA KARTI GİTTİ GİDİYORDAN 150 TL YE ALINDI HİÇ KULLANILMADI KAPALI KUTU ŞEKLİNDE TESLİMATI YAPIKLACAK PAZARLIK TAKAS SENET SEPET SÖZ KONUSU DEĞİLDİR PAZARLIK VE TAKAS TEKLİFLERİ KAALE ALIMMAYACAKTIR PAZARLIKSIZ 100 TL! ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ...
  30. D

İstanbul Silivri'de oturan var mı?

istanbul silivride oturan varmı ? :huh:
  31. D

Lumia 1820, MWC 2014 yolunda!

Nokia'nın Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtacağı, Windows Phone 8.1'le gelecek ilk cep, belli oldu! Yeni raporlara göre Nokia, direkt olarak Windows Phone 8.1 ile piyasaya süreceği Lumia 1820 üzerinde çalışıyor. Finlandiyalı cep devi Nokia'nın Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC) yapacağı tanıtımlar...
  32. D

Satılık LG G2 16 GB Siyah 28 01 2014 TE Aveadan Peşin Alındı.

Cihaz 28 01 2014 De Aveadan Nakit 1600 TL ye Alındı Kutu Fatura Aksesuarları Durmaktadır Nokta Çiziksiz Olup Kozmetik OLARAK 10 ÜZERİNDEN 10 DUR. BUFF MARKA EKRAN FİLMİ VE SPİGEN CASE İLEKULLANILDI Pazarlıksız 1,250 TL DİR Pazarlık Ve Takas Teklifleri Kaale Alınmayacaktır. Bursa İçi Elden...
  33. D

Apple iPhone 5 ve 5s için Leather Wallet Stand Design Case [ SATILIK ]

Ürün Ali Babadan 7.72 Dolara Alınmıştır Buyrunuz Linki Case + Buff marka ekran filmi ile kargo benden şeklinde 35TL ye gönderim sağlarım Arkadaşlar Kargo Sizden Olur İse 30 TL Ye Gönderim Sağlarım Hem Kılıf Hem Cüzdan Şeklinde Kullanılabiliyor Gayet Şık Ve Gösterişli Malımı Sattığım İçin...
  34. D

SATILIK Spigen iPhone 5/5S Case Ultra Hybrid/Neo Hybrid/ BUFF EKRAN FİLMİ Ön Arka

Neo Hybrid 69 90'A Case Ultra Hybrid 49 90 ' a Gitti Gidiyor dan Satın Aldım. Tanesi 30 Lira İkisini Birden Alana 50 TL DİR ürünlerin kutu ve faturaları bulunmaktadır. toplamda 10 ila maksimum 15 gun özenle ve titiz bir şekilde kullanıldılar. sonuçta 100 120 lira para verdım :)...
  35. D

Mevzu Derin :S

Arkadaşlar Merhabalar Colinsten aldığım şişme montumun arka bel kısmı yırtıldı buna ne tür bir yama yapılabilir daha 20 25 günlük felan acaba diyorum COLİNS şeklinde yazı felan olsa çok abartımı olur ? yada başka önerebileceğiniz terzi malzemesi satan site vs varmıdır ? ne yapılabilir ? terziye...
  36. D

İşlemci kıyaslama sitesi

işlemci kıyaslama sitesi üzerine tanımam . göz atmanızı tavsiye ederim.:yes: http://cpuboss.com/ cpuboss
  37. D

iPhone 5s'e Nuova Pelle Alacağım Sizcede Şık Duruyor mu ?

Merhabalar artık misafirlikten normal üye olma moduna geçiş yaptık :) öncelikle apple iphone 5s 32 gb kullanıcısıyım ios işletim sistemini sade hızlı ve şık olmasından ötürü seviyorum 3gs den buyana apple ürünlerini kullanıyorum. şimdi ise sizden göz zevkiniz konusunda yardım isteyeceğim bu...