Arama sonuçlarınız

1. aXa

Dünya'da homoseksüellik Neden Artıyor.

. Aristo'dan Eflatun ve İbni Batuda'ya, da Vinci'den İbni Sina'ya İnsan ayniyken/aynıydı; ve Fransız devriminden Günümüze İnsan farklılaştırıldı. İnsanın doğasında Küreselleşme birlikte olma arzusu var. Günümüzde İnsan obje ve nesne halinde bakılır bir duruma geldi. İnsan değerini...
  2. aXa

KORONA-19 Kaynağı Yarasalar, Yarasa metabolizması İnsan metabolizmasından farklı bunu biliyorsun. Yarasaya zarar vermeyen İnsana zarar veriyor, KORONA-19 Yarasaya birşey yapmaz, Sen insansın Sana NE yapıyor KORONA-19? HİV/Aids Vürüsünün kaynağı nedir? homoseksüeller. Demek Ki; homoseksüellik...
  3. aXa

Türkçe konuşuyorum. Rapbimiz demek istediğinde ağzından hangi ses çıkıyor çıkan sesi duyarsan Rapbimiz mi diyorsun Rabbimiz mi diyorsun bir bak sesindeki kelimeye. Biz takısını koymazsan Rab dersin.
  4. aXa

Bir olayı hatırlatmak isterim @BatinY Yılı tam hatırlamıyorum 2000-2002 gibiydi galiba Rusyada Bir tiyatroda Çeçen Mücahideler esir aldı Tiyatrodakileri. Tiyatroda birçok kişi ve Kavim varken, tiyatroya bir gaz salındı ''Ve Sadece,, Kavmi Çeçen olanlar öldü. Diğer Kavimlerden kişilere hiçbir...
  5. aXa

3D Yazıcı

Blender'da direkt 3D yazıcıya gönderebiliyormu @Emre Ocak bilmiyorum, fakat 3Ds Max direkt 3B Yazıcıya gönderemiyor, Aşağıdaki yöntemlerle çözüm yapılıyor. Blender'da Gönderemiyorsa. Export seçeneğini kullan ve .fbx/.obj/.glb/.3mf/.ply/.stl formatlarından birine çevir. Sonra Windows 10 ''3B...
  6. aXa

Hangi kelime? Selam ve Dua İle..
  7. aXa

Benim düşünceme ve araştırmalarıma göre kanatimce Tek Bir Rapbimiz Allah'ın Bir Hikmeti var. USA 2. Irak savaşında (2001/2010~) Irak'da homoseksüel bombaları kullandı. İlginçtir ki homoseksüellik Irak'da değil; USA ve Müttefikleri ülkelerde arttı. Buda şu demek oluyor, USA Irakı homoseksüel...
  8. aXa

Zaman Makineniz OIsaydı Hangi Yıla Gitmek İsterdiniz?

Sizce 1920 'lerde 1930 'larda GudreTli; biri gelebilir Mi? O Gudretli biri tebası yüzünden soytarı ve Dünya'ya madara olabilir Mi? 1920 'lerin 1930 'ların Gudretlisi madara bir soytarı olabilir Mi? ''Sonuçta Zaman'da yolculuk,, Selam ve Dua İle...
  9. aXa

İLginç Haberler

izmir'DEN biHaber. Kendini kendi bağlamış; İzmir'de elleri ve ayakları bağlı şekilde bulunan 13 yaşındaki kız çocuğu: 'Kendim planladım'. https://tr.sputniknews.com/turkiye/202010281043108436-izmirde-elleri-ve-ayaklari-bagli-sekilde-bulunan-kiz-cocugu-kendim-planladim/ Selam ve Dua İle...
  10. aXa

Oyun Tarihinin en güzel kızı sizce kim ?

Hiiç birisi güzel değil Hiç. Hep sere serpe sergi gibiler, Mücadele Ruhu yok hiçbirisinde, Biraz savaşçı olmalılar. Başörtülü olsalar Erzurumlu Kara Fatma Mücahide gibi; O zaman aralarında Güzelleri çıkabilirdi. Selam ve Dua İle...
  11. aXa

yardım lütfen z585 lenova

@hamlet81 Dizüstü Bilgisayarın RAM 'ini yükseltmek gözle görülür bir biçimde hızı artırır, enyaygın hız arttırma yöntemlerinden birisidir. Diğer yöntemde SSD takmaktır. Bilgisayarına SSD takar ve işletim sistemi vede Programları SSD sürücüye kurarsan Bilgisayarının hızı çok daha fazla artar...
  12. aXa

Kuran'da Zamanda Yolculuk Mümkün Mü?

@Emre Özdoğan Zamanda yolculuktan kastınız gelecekden gelmekse bu asla mümkün değil. Bir varlığı önceki haline getiremezsin (Götüremezsin). Zaman göreceli Mi? Daha biz birçok şeyi keşfetmedik ki, Zaman içinde de aynı durum geçerli. Daha bizim keşfetmediğimiz çok şeyler var. Zaman varlık. Sizin...
  13. aXa

. 1603311595 @comandantee Geçmişe gidilmez, Bunun bir çok şekilde açıklamak mümkün Zaman bir varlıktır bir varlığı önceki Konumuna/Durumuna getirilemez. Zamanda varlık olduğu için önceki Konumuna/Durumuna getirilemez. Geleceğe gitmek denilen durum ''Geleceğe Aktarılarak Yaşayabilmektir,, ve...
  14. aXa

En Sevdiğiniz Rock Grubu

Ortaya karışık seven biriyim. bi Murad Kekilli - Ahir Zaman bide Tomarzanın Bağları bide Moğallar Çaya Kaç şeker, bide Dr Alban - Feel The Rhythm bide Matisyahu - One Day bide Phil Collins - Another Day In Paradise... ―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Karışık notalar sanki...
  15. aXa

Hangi Filmi İzleyelim ?

7. KoğuşDaki Mucize. [Ekim 2019] (Deliler'in mucizesi de Böyle oluyormuş.) ―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― 7. Koğuş Kamera arkası. ―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Buda 7. Koğuş Bonus. ―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Selam ve Dua İle....
  16. aXa

Hangisi hangi Roma İmparatoru?

___________Ben biliyorum ama cevap vermiyeceğim. Günümüz Doğu Roma imparatorlarının fotoğrafları yok Çünkü. Hem ben zaten Doğu Romayı sevmiyorum. Eskinin kadim Batı Roması daha iyiydi. Doğu Romayı sevemedim gitti. Doğu Roma imparatorları hep kaypak. Selam ve Dua İle...
  17. aXa

Hangi Filmi İzleyelim ?

Dante 01 [2008] ―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Selam ve Dua İle...
  18. aXa

Tanrı insanları neden yarattı?

Evet Yaratıcı herşeyi bilir bu nedenlede İnsanı özel bir donanımla Yarattı. İnsan şu konuyu esGeçiyor, Yaratıcıyı değil Kendini sorgulamalı. Yaratıcıyı/Allah'ı merak ediyorsan; Kendin olarak Kuran-ı Kerimi oku (kendin olarak/Sen olarak). @karabelaofficial Yaratıcımız Allah sorduğun soruya...
  19. aXa

__________ Evet zamanda yolculuk Mümkün, Kuran-ı Kerim'de bu durumdan bir değil Bildiğim kadarıyla (AllahuAlem) 4 Yerde net bir biçimde, Tevili mümkün olmaya imkan vermeyecek bir şekilde belirtiyor. __________ Bu konuyu anlamak için ,,Zaman Nedir?'' sorusunu sormak gerekiyor. Şöyle Ki; Gelecek...
  20. aXa

Kim Kardashian’dan Türkiye çıkışı!

teorimenLer :cool: Diyorlar ya Korona-19 aslında gerçek değil diye, böyle bir durum yok diyorlar YA teorimenLer :cool:. Bu azerbaycan Ermenistan çatışmasıda gerçek :p değil Korona-19 gibi bir durum Hali, halkın nabzını ölçmek için yapılan BirŞey. Ermenistan ve azerbaycan çatışmıyor, çatışma yok...
  21. aXa

Hayalinizde ki araba ?

Saleen S7 Selam ve Dua İle...
  22. aXa

İLginç Haberler

Makatından soda Şişesi çıktı haberi. tıKLayınız. Karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede, vücudunda şişe olduğu ortaya çıktı Selam ve Umut İle...
  23. aXa

en sevdiginiz film

Bir Film Arıyorum yardımcı olabilecek Var Mı? 2000'lerin son çeyreğinde gösterime girmiş. Yerli Mi Yabancı Mı Bilmiyorum. İsmini Arkadaşlardan öğrendim ilginç Film demişlerdi. Filmin ismi "Muta Çocukları". Bu filmi biLen Birileri Var Mı? Sizler seyrettiniz Mi? Muta Çocukları filmini...
  24. aXa

Ne dinliyorsunuz?

Selam ve Dua İle... 1600815866 Selam ve Dua İle... 1600816001 Heda Hamzatova 1600818064 Heda Hamzatova xoşunuz gəlmir? Selam ve Dua İle....
  25. aXa

en sevdiginiz film

Çağrı. Ömer Muhtar. BiDe, Bruce Le serisi. ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― TrON 'uN ; KuRaN 'Lısı olursa En iyisi olur. Selam ve Dua İle...
  26. aXa

Dünyanın geleceğini etkileyecek deney için geri sayım başladı.

Dünyadaki tek Hadron Çarpıştırıcı CERN değil. AçıkLa'masız Mesajımı yutan/silen bunu BiLSiN. Mesajımı YutaN/siLeN; Buyur CERN 'in Kütüphanesi Bu Adresde BaK. https://home.cern/resources?topic=1119 CERN Kütüphanesi Yukardaki linkde. ―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Çin bitti...
  27. aXa

Ben Hortlattım ☝ Selam ve Dua İle...
  28. aXa

"SDN'de Klavyeye dokunmayalı baya uzunZaman Geçti; 12 Yıl. Merhaba." "Yok canım bu deney çalışmaz(Tam çalışırken elektrikler kesilebilir)... " Demiştim 6 Eyl 2008 Tarihinde. Millet ne durumDA Bu Hadron Çarpıştırıcıları; Bilen birileri Var Mı?[/B] Selam ve Dua İle...
  29. aXa

At Hareket Mekaniği (AutoDesk Inventor & 3D Studio Max)

http://3dabdullah.blogspot.com.tr/ https://www.youtube.com/watch?v=Qc_PYC725eM 1 Moment Noktasıyla Atın (Hayvanların) Hareket Mekaniği Modellenmiştir. Mekanizmanın Tasarımda AutoDesk Inventor ve 3D Studio Max Programı kullanıldı. Mekanik parçalar 1/1 Ölçeğinde dizayn...
  30. aXa

Söyle Rahatla

koyun hayatınızda yaptıklarınızı insanlara. karşısınada oynadığınız, alay ettiğiniz, sömürdüğünüz, hayatın insanını koyun, yok ettiğiniz umutları ... Elinizdekileri koyun, kaç insanın hayatını yok ettiğinizi kararttığınızın insanın hayatını koyun... Karşısınada oynadığınız hayatı...
  31. aXa

Söyle Rahatla

istediğimin yerine getirilmesini istiyorum...
  32. aXa

Akraba Evliliği

Akraba evliliği olmaz. İyi bişideil.:razz: Selam ve Dua İle...
  33. aXa

Söyle Rahatla

sizler kimlersiniz, bana önce bunu bir söyleyin. Tüm kadro tamam mı? eksik yoh değilmi? Gacamassınız kesinlikle benden hiçbi kimse gaçamaz. Ben yakalarsam fena yaparım. Ona göre... Selam ve Dua İle...
  34. aXa

Söyle Rahatla

Neyi biliyordunuz ki siz. Neyi yaşamıştı Neyi. Nerelerdeydi o dayılarınız nerde. Umrunuzdamıydı, haa evet kadınlarınız olduğunda onlara bir oyuncak lazımdı gülmeleri için. Önlerine bir oyuncak attınız... Haaa bidee o istanbul ulemasına yazı yazdırtan prof olcek dayılarınız...
  35. aXa

Bana Bir Aşk Borçlusun

Asil İnsanlar borcuna sadıktır, Onlar Emindirler. Borcunu Öde... Selam ve Dua İle...
  36. aXa

AğLayan Melekler

Bu gerçekten ağlıyoo, ağlarkenede canı yanıyoo, belli... Selam ve Umutla...
  37. aXa

Aşk-ı İsa Misali

Aşk-ı İsa MisAli. İlkkez, yağmurda üşüdüm. Oysaki her yağmurda gözüm pencerede. Yağmurda ıslanmayı ister ve yürürdüm. Üşütmezdi bizim bahçenin yağmuru. Ramazanın Bayramında yağmurla sert esti, Üşüdüm. Kapadım rüzgar giren heryeri. Kapadım rüzgar uğultusu giren herşeyi. Kendim örttüm...
  38. aXa

Söyle Rahatla

1990 larda iki aynı aşiret nasıl olduda bir birine girdi... ergenekon mu... peki kim arayı yaptı, köprü kimdi. ya iran? hala o günlerde iranda saklananlar kimileri şimdi güneydeler
  39. aXa

Obama'nın seks videosu

müritleriyle Uyuşturucu partisi verdiğine dair e-posta geldiydi Selam ve Umutla...
  40. aXa

Sinema Salonları Hakkında Şikayetlerimiz...

1- Mısır paketleri küçük. Paketlerin büyük boylarıda olsun. Hatda en büyük boylarıda olsun çiftkilişikten. 2- Mısır paketleriyle gömleğimi pantolonumu tuzlamaktan bıhdım. Mısır paketlerinin alt büküm kısımlarına biçare bulun, yeni paket tasarımı yaptırın. Özellikle bööhlü filimlerde herbii...
  41. aXa

Söyle Rahatla

:nono::angry: o.O :tooth: :sorry2: ;):excl: :stuart: :icon_: :tt1::yinyang: :twisted::twisted::twisted: :flowers: :twisted::whistling:hııııııııığ :twisted:chip.com.tr Rüya gördümde böyle bi garışıh duygu. firesini düşürenin maaşından kesin. yerde fire var...
  42. aXa

Söyle Rahatla

canım yanıyo
  43. aXa

Bunların Hepsi KOMPLOO (Bubama Kim Vurdu??)

:) :tooth:bubana ben vurdum:whistling::sorry2:. Selam ve Dua İle...
  44. aXa

CeBIT Bilişim Eurasia

Şu para mevzusunu çözemediler gitti sinir oluyom. Bideee taa şeyde. Bari iibi hediye mediye neyim verselerde verdimize gittimize dese. ( shiftdelete.net 'i orda görürsem memnun olurum çayımızı içerm.) Selam ve Umutla...
  45. aXa

Intel'in Core 2 Quad 8300 modeli 30 Kasım'da

Core 2 Quad Q6600 - 4x2.4 GHz - 1066 MHZ - 266 MHz FPS - 65nm - 8MB L2, 8KB L1 - Üzerinde Nvidia Zotac GeForce 8800GT AMP G92 1024Mb; Kullanıyorum fakat beklediğim umduğum performansı alamıyorum. Açıkcası Quad İşlemciden memnun olamadım, bir alternatif daha deniycem performans açısından etkili...
  46. aXa

Penguen Dergisinin yeni Kapağı

:yes:hiiiç bi ayrıntıyı atlamıyolar, :D çiçekler isveç çakısı felan.:tooth: Selam ve Umutla...
  47. aXa

Ahmedinejad Bush'u yine şok etti

hayatımda tanıdığım en büyük iki yüzlü namussuz adam bu adam ve tiyniyeti. Selam ve Dua İle...
  48. aXa

Kadınlar neden matador olamaz

Bu videoa yu görünce aklıma Anadoluda ki olaylar aklıma geldi gerçi alakası peeh yok giibi yaaaaah ... Anadolu'da kimi irkek tiyniyetli olduğunu diyen, lafta ve sloganda hoca ve mücahid takımı, boğaların önüne Kadınları ve Kızlar atarlar, amma kendileri ve...
  49. aXa

Kadınlar neden matador olamaz

ooohHaa bu ne böyle yaaw. Harby boğaya ooohHa. Selam ve Dua ile..
  50. aXa

Gülen'in iftarına sürpriz konuk!

aslana sormuşlar ensen niye kalın diye, kendi işimi kendim yaparım diimiş... amerikanin itine sormuşlar yedirdiklerin yediklerin nerdendir, nasıl Ne edersin diye; Yakutistanda Sibiryada Soğuktan kulakları ve Cinsel Organları Düşen erkeklerin ve yeşil işadamı...
  51. aXa

amesfa Cevap veriyorum. Atlamadan, okudukça, gördükçe. Bazı arkadaşlar yuvarlak cümleler kurmuş, neyi ve ne anlamda ifade etmek istedikleri için geçmiş yazılarını incelib yazıyorum. Hangi Dediklerime iftira diyen varsa cümle alem bunu biliyooo. Bilmeyen varsa bildiriyim. Selam ve Dua...
  52. aXa

yaşıma yetecek kadar. Delil mi istiyorsun... Açık konuş!
  53. aXa

Nerde çelişki? Selam ve Dua Olana olduğu gibi davrananadır...
  54. aXa

Anadoludan para devşir, holdingler kur, parayla insanları yönlendir alsat amerikada git iftar ver... Zehir zıkkım olsun. Selam ve Dua ile...
  55. aXa

Evliyamısın, medyum şeyimi şeyttin sarp159 hakikaten demiştin sen, arıza yapacak bu melet diye... Başka öngörülerin varmı? Selam ve Umutla...
  56. aXa

Söyle Rahatla

acaba şu lanetletleyib, azını burnunu kırmayı düşündüğüm asalak din taciri umut tüccarı amerikanın iti samiri hoca takımını dövsem aslında ..... noolur. hiç bişey eskisi gibi olmayacak, hiçbişey. Daha şiddetli çok daha şiddetli, kazınacak, bayırı tırmalıyacak amerikanın...
  57. aXa

Düğün Mü? Nikah Mı?

oooooğooohhh ne aaLaa, Nee aLaa... Nikah, Düğün, Balayı... Üstünede başlık parası... abooouuuuuwwww... Ölüyüm daha iyi. Nikah, O kadar... Neyinize yetmiyoo nikah. O günün yarınıda var, ona göre... Benim Ruh ikizim beni sömüremez, Sömürmemeli. Zaten emperyal tiyniyetli...
  58. aXa

Zekat ve Firte kime verilir?

Zekat ve Fitre, aldatıcılıkla duyguları ve İnsanları sömüren alcak iki yüzlülere ve samirilere verilmez. Selam ve Dua İle...
  59. aXa

Dünya borsalarını Türkiye kurtardı

ingiliz ve amerikan halkını düşündükleri ve onların menfaatine iş yapıp kurtardıklarının binde biri kadar Anadolu ve Coğrafyam insanına hizmet etselerde Birazda Anadolu İnsanını kurtarsalarya... Eli, dili, dişi dökülmüş Anadoluyu, lanet olasıca Dişliler ve semirtilmiş...
  60. aXa

o iş zor biraz, geelemezleeer haberdan edemezler ne vaar neyoh die. Çünkü CERN burda gittikleri yerde CERN olmayacak Dolayısyla geri dönemiyecekler. Bu bilet Tek tarflı cern. Gidiş var dönüş yok. Gittikleri yerde tavla oynarla ucube tanımlanamayan yaratıhlarınan zeki mürende şarhı söyler...
  61. aXa

Tuna kiremitçi - Git Kendini Çok Sevdirmeden

İbrahim Etheme atfedilen bir söz vardı; "Sevgiden büyük korkumu olur, asıl sevilenden korkulur." Galiba bu kitab onu anlatmaya çalışıyooo. Selam ve Dua İle...
  62. aXa

Söyle Rahatla

aboouuuwww:razz:. ouuufffff beeeeaaahhh rahatladım, uleee ne zormuş yaaaw :sweatdrop:... Gözünü seveyim senin yalnızlık özlediydim seni :icon_:. Kendime geldim. Ramazanın geldiğini bilee anlayamadımdı :twisted:. Özgürüm artık. Selam ve Umutla...
  63. aXa

Soru En son hangi filmi izlediniz?

X Files II http://www.xfilesmovie.co.uk/index.swf Seyrettim Profesör Muzurr senin bu beğendiğin Million dollar Baby Bu Filimin gösterimde Olduuu bii salon varmı? Selam ve Dua İle...
  64. aXa

Söyle Rahatla

30 yıllık zaman dilimi içinde İstanbula Anadoludan göç eden ailelerin kızları İstanbulda harem kurmuş. Hiç ummazdım... sûkut-u hayaldeyim... Selam ve Umutla...
  65. aXa

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Dante 01 Selam ve Dua İle..
  66. aXa

İlginç Otel Odaları

Birkaçı tam dinlenilecek, uyunacak alanlarmış, sevdim o odaları. Ama hepisinde de bir şey eksik, Kahve masası nerde, kahveyi nereye konulacak, bide kültablası... Selam ve Dua İle...
  67. aXa

Söyle Rahatla

yalancının mumu kesinlikle söneeer. yatsıya bile gerek yok, bi yapıştırdılarmı sönecek mum bile kalmaz, onla beraber dolmalarda darma dağın olur. Heryerde yalan yalandır, kaçamazlar.
  68. aXa

Google'dan Patlamaya Destek

Kara delikten çekinmiyorumda, orda kara deliğin içerisinde hiç birşey yapassam o zaman sıkıntıdan patlarım. Bide kimse olmassa ne yapcaaam. sıkılırım. Onun için arkadaşlar şu günlerde kalabalık mekanlarda gezelim. Evli olanlar Eşlerini yanlarından ayırmasın... Deilse çekilmez kara delik...
  69. aXa

Düğmeye bastılar... ortada şimdilik delik melik gözükmüyor... Ben hala dünyadayım. İstanbula ince ince Yamurr yağıyor, yağmurda gezmek için bu gün işe 12 de geldim, haliçte gezdim. Neme Lazım Karadelik açılırsa su olan bir yerde Karadelikte kayboluyum ki Delikte susarsam içerim...
  70. aXa

Tehdit mailleri alıyorum acele yardım lütfen.

aynı durum bende de var, yalnız karar veremedim, İstanbul Savcılarına mı? başvuruyum. Ankara Savcılarına mı? başvuruyum. Anadolu İnsanına asalaklık yapanlarak geçimlerini sağlayanlara ; Anadolu İnsanına tehdit, aşağılama ve küfür etmenin bedelini ve cezasını en ağır Hangi...
  71. aXa

Söyle Rahatla

Bir gazetenin forum alnında tartışma cıhtı. Admini beni yasakladı, Yetmeti e-posta adresime Gırla Çok ağır küfür etti, Tehtid etti, Tuttum dediklerini tüm çevresine, hocalarına gönderdim "her haliyle, Yetişdirdiğiniz talebeleriniz bunlar sizin diye". Dün akşam Üzeri Sultan...
  72. aXa

Kainatın sır perdesi aralanacak "Avrupa Nükleer Araştırma Kurumu (CERN) Genel Müdürü Robert Aymar " Diyomuşki. Maviyle altını çizdiğim nokta önemli, Fizikçiler eğer aradıkları şeyi, aradıkları yerde bulamazlarsa hiç önemli deil. Aranılan Şeyin, Onun Orda olmadığı vedası Yanlış...
  73. aXa

Kutsal İttifak Basıldı

Anlaşmadık. Anlaşamakta. Senin yukarda kurduğun cümle Halkıma Toplumuma hakarettir. Toplumum ekskik bilgileriyle dahi olsa söylemlerine aldanıp birilerini seçtiyse bile, Kabul etmesem dahi Toplumuma Halkıma hakaret edilmesini gerektir mez. Ki O toplum Söylemlerine ve yaşam ahlakına bakıb...
  74. aXa

Kutsal İttifak Basıldı

Kimmiş o sıfır çeken Namuslu parti, Merak ettim. Ergenekonun taşeronluğunu yapan Masonların yönettiği bir partimi... Namuslu dediğin parti. Ben Oy vermedim vermeyide düşünmüyorum. Ama Şu andaki bir çok partiye Ak Partiyi tek geçerim, Chp Ak Partinin rüyalarına bile yaklaşamaz Paso...
  75. aXa

Evet bu Projenin içerisinde amerikada var, fakat projenin içerisinde var. Proje Sahibi Avrupa. Proje sahibi olmakla Proje içerinde bulunmak farklıdır. Biliyoruz ki amerika İle Avrupa birçok doktirinde fikir birliği etselerde aralarında kara kedi sürekli vardır ve olmayada devam edecektir...
  76. aXa

Kutsal İttifak Basıldı

Merah etme birinin elinde bilgi olmadan kaynağına öyle bi başlık atmaz. Sen istediğin haberini yap Önemli deil, Ben Söylemek istediklerimin Bir yolunu bulur yine söylerim. Yemek tarifiyle bilenem. Selam ve Dua İle...
  77. aXa

Kutsal İttifak Basıldı

Arkadaşlar Konulara başlık açarkene dikkat edelim, yazının içeriğiylen uyumlu olsun. Konunun başlığını okuyunca, ""aHaa dedim; gine masonlarla ahbab bir gazetenin sapıh porno videolari çıktı" diye düşündüm dü." Başlıklara dikkat edelim lütfen; Ramazan Günü Oruçlu oruçlu İnsanı...
  78. aXa

Yok canım bu deney çalışmaz(Tam çalışırken elektrikler kesilebilir)... Şıkkını işaretledim ama; Bu deney başarılı olursa ve istenilen veya umulan sonuca ulaşılırsa Dünya üzerinde ki Enerji anayışı tamamiyele Değişecektir. Petrol, Doğalgaz, Moment Enerji temin kaynakları...
  79. aXa

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

Öncelikle yeni gelen tüm arkadaşlara hoşgeldiniz Demekle Birlikte; Ben buraya geldiimde bana Hoşgeldiniz diyen arkadaşlara derin bir şükranlarımı sunmakla birlikte Bana hoş geldin diye yazan Canım ciierim arkadaşlarımın ellerini sevgiyle sıharım. Selam ve Umut Dileklerimle...
  80. aXa

Takdiri ilahi değil düpedüz cinayet

Ku-An'ı Kerim Eğitimini yasaklarsanız İnanan Müslümanlar ahırda dahi olsa Kur-An'ı öğrenmek için çaba sarf ederler ve öğrenirler. Eskiden beride böyle oldu zaten. 18 Değil 18 bin Kişi Kur-An öğrenimi için Şehit olsada Kur-An'ı Kerim eğitiminin önüne geçemez hiçbir kimse. Ahırda dahi...
  81. aXa

Microsoft'un Sihirli Küresi

Asistan gorko :), bu nürünü ne amaç için neresinden geliştirecekler onu merak ettim di de. Ivır zıvır bilimum işler için mi yoksa mühendislik alanında kullanılmasımı planlanıyor diye düşündüm dü. Ucuz yollu bulabilirmiyim onun derdindeyim de. Asistan :) KintaRo, prototiplerin...
  82. aXa

Microsoft'un Sihirli Küresi

Arkadaşlar bu Sphere diye isim takılan melet hakkında bilgi sahibiyseniz biraz bilgi alabilirmiyim... İlginç bişiye benziyor. Bunla çalışmak eğlenceli olur. İşletim sistemi ve Yonga seti Her türlü programı çalıştırabiliyormu ki? Yoksa sadece resim camera gibi ıvız zıvır işler...
  83. aXa

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

Mer ha ba; Ben aXa, Namı diğer abdullah. Umut ederim ki güzel bi şeyler paylaşırız. Tanıştığımıza memnum oldum. Selam ve Dua İle.