Arama sonuçlarınız

1. Virility

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Linebit kullanıyorum.
  2. Virility

Oneplus 5T
  3. Virility

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Aquaman Her ne kadar mantık hataları ve saçma sahneler olsa da ben aradığımı buldum beğenerek izledim eğlendim. Tavsiye ederim puanım 7.
  4. Virility

Uzun zaman oldu buraya resim atmayalı Oneplus 5T efenim.
  5. Virility

Allah kurtarsın. :)
  6. Virility

Tabletten çıkan parçalarla ne yapabilrim?

Tabletin markası modeli ile birlikte arayarak neyin ne olduğunu kendi manuel dosyalarında bulabilme ihtimalin var ama bana kalırsa öğrenme açısından 20 30 liralık arduino ile daha iyi şeyler öğrenebilirsin.
  7. Virility

Meizu x8

Yarış yok tecrübe var demişsin ona atıfta bulundum. İki işlemci arasında fark yok demiyorum aynı işlemci değiller sonuçta ama ufak tefek farklar için kaç kere cevap yazdım daha uzatmayalım iki işlemci de kullanıcıyı üzmez. Attan inip eşeğe binmiyorsun büyütülecek bir fark yok. Listede poco...
  8. Virility

Tabletten çıkan parçalarla ne yapabilrim?

Aklında ne yapmak var? Yani bu çipleri falan havyayla sökebilirsin ama pek işine yarayabilecek bir şey yok. Ancak ikinci el olarak satılabilir. Donanımla yazılımla uğraşmak istiyorsan bence bi arduino al.
  9. Virility

Meizu x8

Ekim 2018 de kayıt olmuşsun tecrübeyle alakalı şeyler yazardım ama dediklerine cevap verip bitireceğim. Xda yı örnek vermemin sebebi bu cihazı kimsenin kullanmıyor olması kimsenin kullanmadığı cihaza hangi firma niye desteklesin. Ben xiaomi fanı değilim sorun yaşasın yaşamasın beni bağlamaz...
  10. Virility

Aralarından En İyi Fiyat/Performans Telefonu Hangisi?

Doğrudur özellik olarak fp olabilir bende özelliğin her şey olmadığını ve performans farkının abartıldığı kadar olmadığını açıklamaya çalıştım.
  11. Virility

Meizu x8

Orta segmentte en iyi cihazları yapan xiaomi ondan öneriyorum. Bir çok yakınıma da önerdim memnun oldukları sürece de öneririm. Sd 660 ve 710 orta segmen işlemciler sd 845 ise üst segment işlemci bunu açıklamak zorunda bıraktın gerçekten. Cihaza vasat dememin sebebi meizu firmasıdır. Orta...
  12. Virility

Meizu x8

Poco ile x8 kıyaslanmayacak cihazlar biri üst bir orta segment sadece segment değil özellik firma her bakımdan üstün poco. Meizu x8 orta segmentte bile vasat bir cihaz. Nerden nasıl çıktı bu meizu furyası anlayabilmiş değilim. Fiyat işini bilemeyeceğim arkadaş listeye aldığına göre...
  13. Virility

Tercih meselesi bende saf arayüz seviyorum ama illa sıkılıyorum dersen bi nova launcher ve bi ikon paketine bakar. Ne kadar stok arayüz o kadar az sıkıntı dert tasa.
  14. Virility

Fikirlerinize ihtiyacım var

Bence bu kadar para vermene gerek yok. Senin ihtiyacın olan büyük batarya ve google desteği. Xiaomi mi a2 lite(redmi 6 pro diğer adıyla) öneririm. Biraz araştır işini fazlasıyla görecektir.
  15. Virility

Evet kullandım hala da kullanıyorum. 5.5 yıllık LG G2 kullanıcısıyım. İnanın yazılım güncellemesi ne demek iyi bilirim. Google desteğinin olması demek hem custom hem stok yazılım desteği demek.Mi A2 android one programına dahil bir cihaz bir sıkıntı olsa dahi hızlıca giderilebilir. Uzun yıllar...
  16. Virility

Meizu x8

Poco F1 diyorum. Kamera batarya ve ekran gövde oranı konusunda tatmin edecektir. Burada telefon modeli bilinmeden yapılan kamera oylamasında finale kalmayı başardı. Plastik kasası olduğu için küçümsenecek bir telefon değil. Özellikleri çok iyi olduğu için plastik kasa kullanarak fiyatı düşürmeyi...
  17. Virility

Aradığın performans ise x8 ama benim tavsiyem mi a2. 2 yıl stok yazılım desteğin var. Stok olduğundan gereksiz şeyler yok. Üstelik sd660 işlemcinin 710 dan çok bir farkı yok. X8 modelinden yazılım desteği falan bekleme uzun kullanmayı düşünüyorsanız en mantıklısı mi a2. Herkesin meizuya oy...
  18. Virility

2000TL - 3000 TL Arası Telefon Önerileri

Bu fiyatlarda honor play lider ama ikinci el oneplus 5t de kafamı karıştırıyor be.
  19. Virility

Upgrade 2018 Son yıllarda izlediğim en iyi bilim kurgu aksiyon filmlerinden biri gerçekten zekice kurgulanmış bir senaryo ve bitmeyen aksiyon bayıldım. :) 10/8
  20. Virility

Euro Truck Simulator 2 Klavyeden Debriyaj ile Oynamak

Böyle bir şey pek mümkün değil maalesef. Oyunda triptonik(tek tek artıp azalan vites) vitesi debriyaj ile kullanamıyoruz benim bildiğim. Zaten gerçek hayatta da böyle bir şey yok. Birinden vazgeçmek lazım.
  21. Virility

The Greatest Showman Izlediğim en iyi müzikal film. Müzikler oyunculuklar senaryo her şeyiyle enfesti. Hugh Jackman`dan böyle bir ses beklemezdim. :) Müzikal filmleri sevmeseniz bile bir şans verin derim.
  22. Virility

Black Panther Çok beklentiye girdim önceki filmlerden dolayı, kostümü tasarımı vs çok hoş geliyordu. Bu kadar beklentiye girmişken beklentimi karşılamadı diyebilirim. Nigga müzikleri beklerken bol aksiyon beklerken filmin ilk yarısı bildiğin sıkıldım 2. yarı daha iyiydi ama vaay ne filmdi...
  23. Virility

HTC U11- Xioami Mi6- OnePlus 5- iPhone 7

Bende sonuna kadar Oneplus 5 diyorum. :) 5T olsa daha iyi tabi.
  24. Virility

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Tartışma çıkarmaya gerek yok şu alet çok iyi hizmet etti 3 4 yıldır maşallahı var. :) Günümüze göre eksikleri çok olsa da fazlasıyla yetiyor bana. Arkadaş konuyu hortlatmış suskundu buralar.
  25. Virility

Valerian and the City of a Thousand Planets Görsellik muazzam ancak görsellik efektler dışında pek bir olayı yok izleyecekseniz yüksek kalitede izlemenizi tavsiye ederim.
  26. Virility

Xiaomi Mi 5S hala alınırmı?

Mi5s fiyatına göre her yönüyle fazlasıyla tatmin edecek bir telefon bu fiyata bundan iyi bir seçenek zor bulunur.
  27. Virility

V30 vs mate 10

V30 tavsiye ederim. Lgnin v20'den itibaren herhangi bir kronik sorunu olmadı. Snapdragon işlemcileri snapdragon yapan grafik işlemcisi yazılım desteği ve teknolojisi. Performansta kıyaslama yapmaya gerek yok hem günlük kullanımda hemde oyun performansında diğerlerine göre üstündür. He mate 10...
  28. Virility

Max 25.000 Liraya ikinci el küçük araç tavsiyesi? (Arabadan hiç anlamıyorum)

Tavsiyem öncelikle polo segmentinde en sağlam en düzgün araba 2. olarak corsa öneririm eski fiestalar pek iyi değil bence bulaşma.
  29. Virility

Wonder Women Bu kadar yapmacık bu kadar kalitesiz sahneler beklemiyordum kimseye tavsiye etmiyorum. O kadar çok boş ve yapmacık sahneler varki özellikle final tam bir komedi ;sıkıcı ve muhtemelen izlediğim en kötü süperkahraman filmi.
  30. Virility

Telefonum Şarjdayken Kapandı Açılmıyor

Şarj soketi veya pil bozulmuştur.
  31. Virility

Söyle Rahatla

Zaten önüne gelen diziyi izle diyen yoktur. Kullanılan kalıpların kolay olduğu az buçuk bir şeyler bilen insanların anlayacağı diziler önerilir başlangıç için benim önerebileceğim Friends (1984) dizisi var. Diziyi izlerken kullanılan kalıplar kelimeler bir şekilde aklınızda kalıyor bir yandan da...
  32. Virility

Ben hala 5.0.1 xcam ile kullaniyorum en iyi performansı böyle alabildim.
  33. Virility

Valla benim telefonda ufak tefek olaylar yaşadı ama hala maşallahı var. Uzun zamandır aktif değilim forumda yine arasıra aklıma geliyor giriyorum. :)
  34. Virility

Zamanına göre iyidi ama teknoloji ,firmalar ,rakipler güçlendi ve akıllandı o yüzden G2 deki başarıyı yakalayamadı. Yine de G6 ve özellikle V30 modeli hoşuma gidiyor sadece fiyatlar uçtu param olsa yine V30 alırım açıkçası. Şu sıra en beğendiğim telefondur kendisi ama değer mi? Değmez.
  35. Virility

Buralar öldü ama aleti hala kullanıyorum yav. Kameralar hariç performansı beni fazlasıyla tatmin ediyor. Tahrik eden modeller yok değil ancak telefona o kadar para veremem. Bozulursa Mi5 devam edeceğim inşallah. :)
  36. Virility

Torrent Gündemi - Popüler Torrentler

Valla kıyamıyorum son günler aknye gece yapışacağız. :)
  37. Virility

LG V30 ön inceleme!

Ön kamerası hariç gerçekten çok güzel telefon Note 8'in tek üstünlüğü ön kamera bence özellikle Note 8 in arka tasarımı gerçekten çok kötü. Bir kronik sorunu olmazsa V30 lider benim gözümde. Note 7 nin tasarımı daha düzgündü açıkçası.
  38. Virility

Siz olayı çok yanlış anlamışsınız. Evet boş konulu filmler olduğu gibi boş konulu kitaplar boş teknoloji haberleri de olabiliyor. Filmlere gelirsek insana çok güzel mesajlar, dersler veren gerçek olaylardan esinlenilen birçok film var. Film izlemeyi sevmem demeniz değil film izlemeyi boşuna...
  39. Virility

The Mummy Insan Tom Cruise Russell Crowe bir arada görünce iyi şeyler bekliyor haliyle ancak beklediğimi bulamadım kesinlikle çok sıradan efekt dolu bir film sıkılmadım ama konu çok basit sıradan geldi. Tom Cruise ve Russell Crowe hatrına izle unut tarzında bir film olmuş. 5/10
  40. Virility

Kral Arthur Kılıç Efsanesi Beğendim. Efektler müzikler sahneler çok iyidi. Senaryo ve işlenişi fena değil sonuna doğru toparlıyor. Aksiyonlu efektli fantastik film sevenler kaçırmasın. 8/10 Lucky Number Slevin Filmin ortalarına kadar noluyor ya bu nasıl film dedim ancak sonuyla fikirleri...
  41. Virility

Going in Style Usta oyuncuları bir arada görmek ve seyretmek çok keyifliydi. Konu olarak öyle özel bir şey yok ancak filmi yaparken öyle bir amaçları olduğunu sanmıyorum zaten efsaneleri izlerken önemsemiyorsunuz. Power rangers Çok çocuksu geldi bana pek hoşuma gitmedi. Görsellik dışında pek...
  42. Virility

Söyle Rahatla

Cümleten hayırlı akşamlar iyiyiz sizi sormalı. :)
  43. Virility

Türkiye'den nefret ediyorum

Dışardan tozpembe görünüyor yabancı ülkeler ancak öyle olmadığına eminim hep göz boyama bunlar evet ülkenin sorunları var her ülkenin çeşitli sorunları var. Türkiye'de çektiğin sıkıntıları çekmesende başka sıkıntılar yaşamayacağın ne malum? Şimdi böyle gerçekler varken ne yapalım bırakıp gidelim...
  44. Virility

ETS 2 Kasma Sorunu

Sadece ets2 de mi oluyor bu kasma sorunu? Arka planda fazla uygulama açık olduğu için kasıyor olabilir. Ram ve işlemci kullanımına bakın.
  45. Virility

Dark City 1998 Çok enteresan konusu olan bir bilim kurgu filmi. Matrix'e kıyasla efektleri kötü ancak film boyunca sıkmadan izlettiriyor. Hayal gücünü zorlayan bir senaryosu var. Bilim kurgu severler kaçırmasın derim.
  46. Virility

John Wick Chapter 2 İlk filmi de çok beğenmiştim buda çok güzeldi son yıllarda çıkan en iyi saf aksiyon filmi serisi diyebilirim. Oyunculuklar şahane ,senaryo güzel ancak daha da iyi olabilir diye düşünüyorum. 8.5/10 Blade Runner (1982) Yeni filminin çıkacağını duyunca dayanamayıp izledim...
  47. Virility

Karayip Korsanları 5 Diğer filmlerden çok çok farklı ya da çok iyi diyemicem ancak diğer filmlerde olduğu gibi eğlencesi aksiyonu bol sıkılmayacağınız güzel bir film. 7/10
  48. Virility

Abi hem okuldan hemde o sürekli foruma girme alışkanlığımı kaybettiğimden pek giremiyorum ben iyiyim çok şükür sen nasılsın :)
  49. Virility

Turknova üyelikleri açılmış üyeliğiniz yoksa almanız tavsiyedir. :)
  50. Virility

Philips Marathon Ultimate FC9924/07 Süpürge Makinesi Tavsiyesi

Pahalı olduğunu biliyorum ancak kullandıktan sonra tüm aile dyson aldı. Hem çekişi hem kullanımı hemde malzeme kalitesi çok çok iyi 7 8 sene oldu daha garanti yüzü görmedi alet 2 3 senede 1 o kadar para vermektense ben dyson öneririm. Verip vermemek size kalmış tabi iyi forumlar.
  51. Virility

Philips Marathon Ultimate FC9924/07 Süpürge Makinesi Tavsiyesi

Hocam bu kadar para vermişken dyson almanızı öneririm kesinlikle.
  52. Virility

Söyle Rahatla

Aylardır foruma girmiyorum neler olmuş. 2 tarafında yanlışı var ama birbirinizi kırmaya değecek konular değil. Hayırlısı olsun diyelim olan olmuş ama işin kötü yanı hakkaten emek veren bilgili insanlar tek tek kayıp gidiyor yazık ediyor sdn kendine. İçerik olarak eskiye göre çok çok zayıf...
  53. Virility

2. Viteste kalkamayan tır mı var yav? Isterseniz açıklamadaki 2. Vitesi 1 yapabilirsiniz.
  54. Virility

Ne dinliyorsunuz?

55. Virility

Hiç denemedim ancak daha iyi performans için modlar olabilir araştırıp bakın. Çözunürlük düşürün gölgeleri kapatın vs. Fps sorunu yaşamadığım için vereceğim tavsiyeler bu kadar. :)
  56. Virility

Grafikleri kısıp daha az mod yükleyerek fpsnizi arttırabilirsiniz.
  57. Virility

Hocam oyunu ne zamandır oynamıyorum ancak bana otomatikten çok daha zevkli geliyor. Tercih meselesi ileri geri sağ sol yapmak sıktığı için böyle bir şey yapmaya kalkışmıştım.
  58. Virility

Sıkıntı çektiğiniz kısım neresi anlamadım dediklerimi ve aşağı kısımda eklediklerimi yaparsanız bir sıkıntı olmaması gerekiyor.
  59. Virility

Hocam sadece dokunmatik panel değiştirme işi çok zor riskli o yüzden kimse risk almıyor ben deneyeyim derken lcd cortladı haberiniz olsun. O yüzden yüksek fiyat istiyolar. Uygun fiyata komple panel değiştirmeye bakın bence.
  60. Virility

Söyle Rahatla

Selamlar iyi geceler herkese foruma girmeyeli baya oldu özlemişiz buraları. :)
  61. Virility

Muhtemelen ellerinde anakart bile yoktur yapamayacaklarından fiyatı şişirmiş olabilirler. :)
  62. Virility

32gb 400 16gb 300tl ye gidiyo ama ben beklerim acelem yok diyosan 100 lira daha koyabilirsin.
  63. Virility

Söyle Rahatla

Lisede ilk dönem çoğu öğrenciye olur takma kafana.
  64. Virility

Söyle Rahatla

Aynen 186 yı arayıp konuştum.
  65. Virility

Söyle Rahatla

Bütün evi beslemesine gerek yok önemli cihazları çalıştırsa yeter. Aradım müşteri hizmetlerini planlı çalışmamız yok diyo yahu kim kesiyo elektriği o halde enteresan ülkeyiz vesselam.
  66. Virility

Söyle Rahatla

Manyak mısınız arkadaşım sabahtan beri 3. Kez elektrikler gidip geliyo hafta boyu zaten sürekli gidiyodu yapacaksanız adam gibi yapın gidin kafa mı buluyosunuz anlamadım sövecem sövemiyorum evde bi cihaz bozulsun basıcam küfürü.
  67. Virility

Söyle Rahatla

1 haftadır hergün 4-5 saat elektrik gidiyor yahu hadi hergün kesiyorsun da bari geceleri halledin işinizi istanbul da yaşıyoruz neyi çözemediniz 1 haftadır..
  68. Virility

Film tavsiyesi

İyiyim çok şükür okuldan vakit bulamıyorum. Rica ederim ne demek.
  69. Virility

Film tavsiyesi

Hardcore Henry ve No Escape önerim.
  70. Virility

Somboons 30h en stabil rom bana göre tabi.
  71. Virility

3 yılda g2den sıkılmadım 2 günde sonyden sıkıldım. :)
  72. Virility

Param olmadığı için xperia z ile idare ediyorum hız konusunda sıkıntı yok ama bu ekran bu çerçeve vs rezalet :)
  73. Virility

Sorunlar başladımı bitmiyor bir an önce elden çıkarmak lazım mantığıyla sattım ben.
  74. Virility

Cihazın anakart sorunlu ve ekranı çatlaktı o halde 100e sattım.
  75. Virility

Günün Komik Fotoğrafları

Pilakası da varmış abi fiyatını hakediyor :)
  76. Virility

Elveda g2 klübü 3. Yıldan sonra sorun çıkarmaya başlayan g2mi sattım şimdiden özledim aletin çerçeveleri :)
  77. Virility

Sadece ekran gitmiş olabilir titreyip ışıklar yanıp sönmeye başladıysa tavsiyem arka kapağı çıkartıp flexleri söküp tüm parçaları pirince koyun 1 gün bekleyin sonra tekrar toplarsınız telefonu internette söküp takma işi için birçok video mevcut geçmiş olsun.
  78. Virility

Benim g2 de sorunlar başladı yine görüntü ara sıra geliyo gidiyo telefon dokunmatik normal çalışıyor. Yeni telefona da bütçe ayırmak istemediğim gibi bir daha ekran değişmek de istemiyorum :D yeni telefona geçeceğiz sanırım.
  79. Virility

SDN Galatasaray Kulübü

Arkadaş şu hamitten bir kurtulamadık.
  80. Virility

Yeni Binaya İnternet Bağlatma

Ne kadar hız istiyorsun bilmiyorum ancak hipernet bakır kablo üzerinden 20 mbite kadar(saha dolabına olan uzaklığa göre değişebilir.) hız verebiliyor. Öncelikle şöyle anlatayım yeni yapılacak bir binanın mütahiti binayı yaparken hat için başvurmalı bu sırada eğer mütahitten kutudan dairenin...
  81. Virility

Yeni Binaya İnternet Bağlatma

Telekom yılbaşında her yeni binaya fiber bağlamak için proje yaptı. Mahalle mahalle fiberler çekiliyor bu kadar beklemenizin nedeni müdürlükten fiber cihazların geç gelmesi bu kadar uzun sürmesinin nedeni bu. Önceliğiniz superonline olsun altyapı konusunda diğerlerine göre daha iyi. Turk net ve...
  82. Virility

Söyle Rahatla

Dersleri olumlu etkileyen kızlar da var. Genelleme yapmayalım. :D
  83. Virility

Söyle Rahatla

Katılıyorum, hangi site veya ne kadar iyi olduğu önemli değil bunlar olabilecek durumlar direk bu kurumları karalamak hoş değil. Aralarında işi halletmek ve tatlıya bağlamak en güzeli.
  84. Virility

Now You See Me 2 Film hakkında yorumları okuyunca soğumuştum filmden ta ki izleyene kadar baya beğendim eğlenceliydi ve sıkmadı sihire bilime akıl oyunlarına ilginiz varsa benim gibi izleyin. 8/10
  85. Virility

Özel mesaj attım.
  86. Virility

Internette bir sürü konu var anlatmak çok uzun sürer ancak takıldığınız yeri sorabilirsiniz.
  87. Virility

Söyle Rahatla

Arkadaş grubun varsa gez toz eğlen başka türlü vakit geçmiyo.
  88. Virility

Yorum yapmak için film eleştirmeni olmana gerek yok film hakkında yazacağım 1-2 kelimenin film hakkında bilgi vermesi yeterli. Arkadaşında dediği gibi kimse ne izlediğinizi merak etmiyor.
  89. Virility

Ne dinliyorsunuz?

Akşam akşam duygulandırdı.. "Don't try to fix me I'm not broken."
  90. Virility

Dorimanx 11.3 kernel ile stabilliğin zirvesinde cihaz başka bir telefon almaya kıyamıyorum yav.
  91. Virility

Rock Zircon Kulaklık İncelemem

Donanımhaber forum
  92. Virility

Sanmıyorum ama belki dh de bulunabilir.
  93. Virility

Öncelikle ilk defa bir kulaklık incelemesi yazıyorum hatam olursa affola. Daha önce çok kulaklık kullandım ancak inceleme yazmak bugüne nasipmiş. Ürünü birkaç ay önce Çin'den araştırmalarım sonucu 10$'a aldım. Yaklaşık 10-13 dolara bulunabiliyor kargo ise yaklaşık 15-20 gün sürüyor. Bu fiyata...
  94. Virility

Me Before You Filmi mi beğendim yoksa Emilie Clarke`ı mı anlayamadım rolünü çok şeker oynamış. :D
  95. Virility

Söyle Rahatla

Rahatsız edecek kadar gürültülüyse çağırın kimseyi rahatsız etmeye hakları yok akşam akşam.
  96. Virility

Söyle Rahatla

Bisiklet çok zevkli ve sağlıklı bişi ya param olsa alacam şu mossolardan.
  97. Virility

Ne dinliyorsunuz?

1 aydır sıkılmadan dinliyorum çok hoş ya.
  98. Virility

Söyle Rahatla

Benim üniversiteden matematik hocam olmuştu çok şikayetçiydi varsa çevrenizde menisküs ameliyatı olacak olan olmasın sülük tedavisini denesin derdi. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemeyeceğim. Allah şifa versin geçmiş olsun.
  99. Virility

Söyle Rahatla

Telefon çekmiyordur. Yoksa durum bu.
  100. Virility

G2 nin farklı bir versiyonuna ait bir rom yüklesen bile brick olabilirken nexus 5 romu kurayım deme.
  101. Virility

Söyle Rahatla

Sorun nedir?
  102. Virility

Söyle Rahatla

Bizim arkadaşta da öyle bi sorun vardı 15 liralık usb fanlardan aldı bilgisayarın altında doğru tutuyo kapanmıyo pc :D bunu yapan arkadaş tabiki karadenizli..
  103. Virility

To Save A Life Liseli gençlik filmleri gibi değil güzel mesajlar veriyor beğendim filmi.
  104. Virility

Söyle Rahatla

Arkadaştan beleş hd5450 geldi benimkinden daha yeni güya bi heyecanla taktım çalıştırdım ki emektar hd4650 den kötüleri de varmış bizdeki de böyle şans. Daha yeni model üzerinden 2 sene geçmiş daha iyi olmak zorunda ya.
  105. Virility

Benide gaza getirdiniz kurdum 6.0 ı sonra sıkılıp tekrar 5.0.2 ye döndüm.Cm romları yazılım olarak çok sıkıntılı internette dolaşırken bile normalden fazla ısınıyo. Ben stock rom + doriyle mutluyum bir yavaşlığını görmedim 5.0.2 nin eksiklerini dori kardeşim yavaş yavaş gideriyo :)
  106. Virility

Şimdilik bir sıkıntı yok memnunum.
  107. Virility

Hiçbir fikrim yok g2 lerin pilleri 1 2 ay sonra kendine geliyo ama ilk kullanımlarda çok da kötü olmaması lazım ben 4 saat civarı ekran süresi alıyorum şuan.
  108. Virility

Ben değiştim ama servisle falan değil kendim değiştim hepsiburada da 28 küsüre almıştım 2 hafta önce.
  109. Virility

Ne dinliyorsunuz?

Bu şarkıyı her dinlediğimde ilk dinlediğim zaman tüylerimin tiken tiken oluşu gelir aklıma çok eski olmamasına rağmen efsanelerden.
  110. Virility

Söyle Rahatla

Hocam çevremde evlenmeyi bekleyen o kadar çok kız varki şu türk kızları bu kadar nazlı bizlerde bu kadar çekingen olmasak sorun kalmayacak. Belli bir yaştan sonra daha zor oluyor kız işleri.
  111. Virility

Huawei P9 Kullanıcılar Kulübü

Elinle kapatıyor olabilir misin hopörlörü?
  112. Virility

Bende motorola razr dışında orjinal bir tasarım görmedim açıkçası. G2 ye benzemesi şıklık açısından güzel ön taraf bildiğin G2 olunca söyliyim dedim. :)
  113. Virility

Tipi bildiğin G2 bu telefonun :D Lg yerine Huawei var sadece.
  114. Virility

Isınmadan düşmeden sıvı temasından olmuş olabilir. Fiyat olarak en az 60 70 lira isterler gibime geliyo.
  115. Virility

Benim hiç öyle bir problemim olmadı genelde %30 40 civarı parlaklık kullanıyorum okumakta sıkıntı çekmedim.
  116. Virility

Sanırım rahat okumak için olan bir ayar bizim tablette var bir faydasını görmedim.
  117. Virility

Söyle Rahatla

O an insanlarda paniklediği için hangisinin iyi hangisinin kötü olcağını anlayamazlardı iyi niyetli olup linç edilenlerde var ama halkın o atmosferde bunu anlaması çok zor suçlu olan askerler değil tabiki ancak en ağır bedeli de "Masum" olan erler ödedi Allah rahmet eylesin demekten başka...
  118. Virility

Söyle Rahatla

Vatana ihanetten yargılamak nedir ya gerekiyorsa gizliden vur gitsin yaşatmayın şunları. Halkımızdan Allah razı olsun.
  119. Virility

Söyle Rahatla

Meclis bombalandı vatan hainleri asacaksın bunları.
  120. Virility

Söyle Rahatla

Ankarada f16 lar vızır vızır şehrin içinden uçuyolar bikaç tane de bomba attılar.
  121. Virility

Söyle Rahatla

Ufak bi darbe girişimi bir şey olacağını zannetmem.
  122. Virility

Söyle Rahatla

Hala ati hd4650 kullanıyorum milat falan tartışmayalım istersen.
  123. Virility

Aliexpress Urunler 45 Gunu Gecti

İlk önce satıcıyla konuşun 45 gün geçtiğini ve gelmediğini söyleyin verdiği cevaba göre dispute açarsınız.
  124. Virility

Mevcut, yine tek bir kişi üzerinden farklı farklı mekanlarda çekiliyor film.
  125. Virility

LG Magna H500TR Android 6.0 Marshmallow Yayımlandı!

Arkadaş şu telefon 6.0 alıyor güzelim G2 alamıyor. Lg sevenlerini yarı yolda bırakma.
  126. Virility

SDN Galatasaray Kulübü

Bizde her türlü sportif başarı var ancak yönetici yok nerde o eski efsane isimler enteresan enteresan galatasarayda top toplayamayacak adamlar transfer oluyor Allah sonumuzu hayretsin. Ne hayaller kuruyorduk birkaç sene önce şimdi ne hallere düştük..
  127. Virility

Söyle Rahatla

Oneplus oneda da öyleydi istersen sanal tuşları istersen kapasitif tuşları kullanabiliyordun.
  128. Virility

Abi kaç kere kontrol ettim her şey gayet normal çalışıyor performans da ekran da da bir sıkıntı yok. Olmazsa bayramdan sonra pil alıp değiştireyim diyorum.
  129. Virility

G2 min ekranı değiştim şimdi de saçma sorunlar olmaya başladı hoparlörden ses bir çıkıyo bir çıkmıyo yeniden başlatınca kapanıyo açılmıyo ve çok yavaş şarj oluyo acaba pili takarken mi bozdum çıkarana kadar canım çıktı çıktığında da yamuldu biraz. :D
  130. Virility

SDN Galatasaray Kulübü

Eğer oynarsa para alacak oynamazsa para almayacak hamit.
  131. Virility

Söyle Rahatla

İyi yapan olunca gayet güzel oluyor. Ev baklavası diyip geçmeyelim. :)
  132. Virility

Bazı yerlerde baş dönmesi oluyor. :)
  133. Virility

Bir adamın öldükten sonra cyborg olarak yaşamına devam etmesi ve bu sırada gelişen olaylar film fps kamerayla çekilmiş tam aksiyon filmi.
  134. Virility

Hardcore Henry Tek kelimeyle muhteşemdi. Aksiyon dolu film boyunca sıkılmayacağınız bir film nerden puan keseyim bilmiyorum benim gibi aksiyon bilim kurgu hayranları kaçırmasın derim.
  135. Virility

Sınavsız geçiş her üniversite için geçerli mi ?

Benim bildiğim kadarıyla sınavsız geçiş hakkı kapatılmıştı? Ben mi yanlış biliyorum? Kapatılmadıysa her üniversiteye giremezsin belirli üniversiteler için geçerli.
  136. Virility

Bu Donanıma ekran Kartı Tavsiyesi

Amd R7 250 alabilirsin.
  137. Virility

Abi sadece dokunmatik panel kırıksa 30 liraya satılıyo değişip öyle koyabilirsin istersen. Türk insanı kırık çıkık diyince kuşkulanıyor. :)
  138. Virility

Htc one m8 mi ? İphone 5s mi?

Kamera önemliyse m8 den uzak dur derim. Önemli değilse 2side benzer telefonlar hoşuna gideni al.
  139. Virility

Maşallah ya bi zamanlar G2 de böyleydi şimdi zar zor 4 5 saat alıyoruz. :)
  140. Virility

Söyle Rahatla

İtalya sen neymişsin be. Ne top oynadı adamlar helal olsun.
  141. Virility

Söyle Rahatla

2397.68TL yapıyor.
  142. Virility

Yaptıracağın yeri bilemeyeceğim için bir şey diyemem ben tavsiyemi yaptım gerisi sana kalmış.
  143. Virility

Ekran çalışıyorsa 30 liraya cam dokunmatik panel alıp değiştirebilirsin ekranın tamamı 100 150 ye satılıyo al değiştir internette bir ton video var.
  144. Virility

Lise öğrencisine hangi telefonu önerirsiniz?

Bence orta seviye bir telefon al üniversite kazanana kadar idare et. Üniversite sınavı çalışırken aklını çelmeyecek bir şey al. Tabi üniversite kazanmayı düşünüyorsan. :)
  145. Virility

SDN Ramazan Sohbetleri 2016

Ramazanda acıktığımı hatırlamıyorum sadece susuyorum. Genelde su içtikten sonra da iştahım kesiliyor.
  146. Virility

Erkekler mi Daha Iyi Araba Suruyo Kadınlar mı?

Annemden biliyorum arabada asla rahat olamam hep bir diken üstündeyim. İyi sürenler tabi ki olacaktır ama genel itibariyle tabi ki erkekler daha iyi sürer. Bunu da kendimden biliyorum. :P
  147. Virility

Söyle Rahatla

Internet neden bu kadar yavaş akk bitmiş olamaz(superonline)
  148. Virility

Türkiye 0-1 Hırvatistan - Video, Maçın Özeti, Golü | 12 Haziran 2016 Pazar

Valla bu kadar kötü futbol beklemiyordum çok sıkıldım ama sinirden değiştiremedim kanalı oyunda birtek emre mor vardı oda 70lerde girdi. Takımda ruh yok bu turnuvada bir şey beklemeyin derim.
  149. Virility

Eddie the Eagle Film boyunca yüzünüzde tebessüm eksik olmuyor. Sıkılmadan sonuna kadar izlettiriyor. Hugh Jackman oyunculuğu da renk katmış güzel bir film beğendim. 8/10
  150. Virility

Söyle Rahatla

Alacam seni namıssız :)
  151. Virility

Midnight Special Ortalama bir film her ne kadar bilim kurguyu sevsemde çok başarılı bulmadım.İzle geç tadında. 6/10
  152. Virility

Leonardo Di Caprio Mevlana'yı canlandıracak

Robert Downey Jr'ın oynaması filmi izlemem için yeterli bir sebep. :) Di Caprio tuz biber olur.
  153. Virility

Söyle Rahatla

Benim motor hayali yalan oldu gibi artk ucuz yollu elektrikli bisiklet alcaz gibi duruyor.
  154. Virility

Söyle Rahatla

Motovlog var istersen. Bizde böyle :)
  155. Virility

Söyle Rahatla

Ben öyle alıştım öyle kullanıyorum daha kolay geliyor bana uygulama olarak sekmelere bakmak. :)
  156. Virility

Whatsapp hesabı

Engellediyse siz mesajı yollarsınız ancak mesaj karşıya ulaşmaz.
  157. Virility

1-2 aydır somboons 30h kullanıyorum gayet iyi oldu böyle rom değişmeyi düşünmüyorum bidaha. Cm tabanlı roma gelirsek bliss pop ,paranoid ve aokp öneririm. Bende canım sıkılınca habire cm yükleyip habire stock roma dönüyorum hastalık oldu artık.
  158. Virility

Söyle Rahatla

Kız whatsapp grubu gibi oldu buralar zaten bi kapanma şeysi geçirdi zorlamayın bence.
  159. Virility

Max 1600 TL Telefon

Sony Z5C. O yazdığın telefonlar performans canavarı falan değil haberin olsun.
  160. Virility

40₺ Altı Kulaklık Önerileriniz

Düzelttim.
  161. Virility

40₺ Altı Kulaklık Önerileriniz

10 dolar seviyesinde bu iki ürünü öneririm. Tahmini Teslimat Zamanı 100% Original Rock Earphone Nano Zircon Stereo Earphone Headset 3.5mm In Ear Headset Earbuds For IPhone Samsung With Mic&Remote-in Earphones & Headphones from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group 2 üründe bass...
  162. Virility

850-1300 arası en canavarı

Z5c almalısın tabi bütçeyi arttırman lazım.
  163. Virility

Söyle Rahatla

Bunu dersem notumu düşürebilir yemiyo o yüzden. :D
  164. Virility

Söyle Rahatla

Lisede hiç ders çalışmazdım bende alamazdım ama ünide çalışınca oluyormuş onu anladım :)
  165. Virility

Söyle Rahatla

Üniversite hayatımın ilk AA notu matematikten geldi. :) 100 beklerken 92 almanın üzüntüsü. [emoji14]
  166. Virility

Note 6 yerine Note 7 geliyor!

Snapdragon 820 ye kadardı o ısınma mevzusu 820 ile bitti. Performansa gelirsek uygulama desteği oyun performansı gibi konularda Snapdragon üstün.
  167. Virility

İlk önce jellybean kdz atmayı dener misin? Sonra tekrar lollipop kdz atarsın. Büyük ihtimal böyle atacak romu :)
  168. Virility

Söyle Rahatla

Bende bir mutluyum bir mutluyum :D vizesi 20 olan dersten finalde 80 alarak geçtim kafam rahat tatil başlayabilir artık. :)
  169. Virility

Söyle Rahatla

Hakkaten bomba olmuş uygun fiyata gelirse çok satar bu.
  170. Virility

The Grimsby Brothers Filmde aşırı +18 sahne var ancak bir o kadar da komikti çok eğlendim. Çok bir şey beklemeyin izleyin ve eğlenin tarzında bir film. 6/10
  171. Virility

Ne dinliyorsunuz?

Bu nası bi ses ya.
  172. Virility

Bende bir zamanlar 7 8 saat ekran süresi alıyordum şimdi mobil veri wifi sürekli açık 3 4 saat almaya başladım hey gidi günler.
  173. Virility

Söyle Rahatla

Bizim pederde aldı akıllı telefon bağımlısı oldu evdeyken telefondan başını kaldırmıyor. Kullanması güzel tabi ama ev sessizleşti herkes telefona tablete gömülüyor artık. :)
  174. Virility

Galatasaray - Fenerbahçe | Ziraat Türkiye Kupası finali ne zaman, hangi kanalda?

Çok güzel oynuyoruz üstüne birde gol geldi çok iyi oldu çok güzel oldu :)
  175. Virility

İzlenmesi Gereken En İyi 7 Hacker Filmi

4,6 ve 7. Filmleri izlemiştim hepsi çok güzeldi.Gerisini listeye aldım teşekkürler.
  176. Virility

Snapdragon 801'li Cihazlar Hala Alınır Mı?

Alınır ancak 1200tl ye G4 alınabiliyorken alınmaz bence. Söylediğin 2 telefondan Z3C öneririm ancak G4 ü bir düşün derim.
  177. Virility

Zootopia Animasyon çocuklara hitap etse de beğendim baya. Güzel mesajlar veriyor. 9/10 Gods of Egypt Film tabiki tamamen efektlerden oluşuyor. Senaryo iyi olsa güzel film olabilirmiş. Filmi izlerken prince of persia filmi aklıma geldi efektler iyi güzel ama beklentimin çok altında bir...
  178. Virility

En iyi antivirüs programı (2016 için güncellendi)

Avast da listeye eklenmeli free versiyonu uzun zamandır kullanıyorum sistemi yormuyor ve iyi bir koruma sağlıyor.
  179. Virility

Naxos taz hocam.
  180. Virility

Varsa g2 yoksa g3 verirler g4 zor.
  181. Virility

6000tl'ye motorsiklet

Ybr iyi bir tercih ekipman ise tamamen sana kalmış canın ne kadar değerliyse ona göre ekipman al.Iyi bir kask ceket eldiven almanı öneririm hatta ilk onları al.Motor sigortası plakası cart curt 7000 e patlar. Sakın ola ilk motoru alıp kısa kolluyla dışarda apaçilik yapma :) kolay gelsin.
  182. Virility

Söyle Rahatla

Yavaş ol şampiyon daha finaller var :D
  183. Virility

184. Virility

Mekatronik mühendisliği bilgisi olan-okuyan yardım

Arkadaşım okuyor tek şikayeti kız yok.
  185. Virility

Söyle Rahatla

Arayüz daha sade ve siyah beyaz ağırlıklı eskisinden daha güzel duruyor.
  186. Virility

Söyle Rahatla

Arayüz güzel ama ikon olmamış hakikaten.
  187. Virility

Söyle Rahatla

Hayırlı olsun hocam gelmiş telefon :)
  188. Virility

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Film güzeldi ancak çok fazla beklentiye de girmeyin. 3D gittik ancak 3D sahne yok nerdeyse filmde 3d yazıları izledik sadece.7/10
  189. Virility

190. Virility

HTC 10 Kullananlar Kulübü

Karşılaştırmalara bakarsan hiçte öyle olmadığını anlarsın benchmark testlerine güvenmeyin.
  191. Virility

HTC 10 Kullananlar Kulübü

Kamerası G5 ve S7 ile kapışacak düzeyde olsa bomba telefon olacakmış. Ancak ses kalitesiyle bu açığı kapattığını düşünüyorum. Siyah rengide çok hoş.
  192. Virility

LG G2 TELEFONUMDA FASTBOOT EKRANI

Internette araştırırsan kendin de yapabileceğin basit bir yöntemle kurtuluyor.Ancak bu yöntem işe yaramazsa jtag ile yazılım atılması gerekebilir. Bu arada muhtemelen telefona uyumsuz bir şey kurduğunuz için telefon brick oldu.
  193. Virility

G2 her türlü daha iyi G4c sadece yeni model başka bir artısı yok.
  194. Virility

Söyle Rahatla

Birde 2017 ye bakın hocam[emoji14]
  195. Virility

Sony mi apple mi

Apple diyecem ama batarya üzecek seni(6s plus dersen başka tabi).Sony diyecem kamera yazılımı hala iyi değil. Karar sana kalmış ama ben olsam sony alırdım. Htc 10 a bakmanı tavsiye ederim. En uzun ömürlü telefonlardan biri.
  196. Virility

En iyi kulak ici kulaklik tavsiyesi ?

Hocam nasıl müzikler dinliyorsun ne için kullanacaksın yaz ona göre cevap verelim. Yurt içi yurt dışı farkeder mi onu da yazarsan iyi olur.
  197. Virility

Ride Along 2 Senaryo olarak çok bir şey beklemeyin ancak aksiyon ve komedi tarzında izlediğim en iyi filmdi.Özellikle kevin hart ın oyunculuğu muazzam. Ben çok eğlendim.8/10
  198. Virility

Kırılmaz kırılmaz dedin çok zorladın aygıtı hocam :D
  199. Virility

Bacaklarım Çok Kısa!

Basketbol hakikaten uzatıyor bacakları üstüne birde dengeli beslenirsen neden olmasın.
  200. Virility

Şu G5 in 2 eksisi var bana göre 1-Çerçeveler daha ince olabilirdi 2-Arka tasarım daha iyi olabilirdi.Pil konusuna gelirsek 2500 olmuş 2800 olmuş 3500 olmuş muazzam farketmiyor fazladan 1 saat daha gidiyor şarj.Sonuçta şarjın %50 kalsa bile ertesi gün için kesin şarja takacaksın o yüzden benim...
  201. Virility

Ben kimim acaba herkes gelsin içeri belki yardımcı olursunuz

Hocam benim bir şeyden anladığım yok ama kendimi senin yerine koysaydım ortam değişikliği iyi gelirdi diye düşünüyorum. Veya en kötü spora başla kendini meşgul edecek bir şey bul arkadaş,ortam gerisi gelir zaten.Bir psikologla falan görüşmeni de önerebilirim.Kolay gelsin.
  202. Virility

V10 güzel telefon ama telefona 2000 üstü para vermek benim aklıma yatmıyor.Sanırım G2 bozulduktan sonra bir önceki senenin amiral gemi modelini alacağım.Aklımda Htc veya Lg almak var ama bakalım.Param olsa gözüm kapalı G5 alcam :D
  203. Virility

Hayırlı olsun.Bi G2 asla olamayacak ama..
  204. Virility

775 PİN İŞLEMCİLER ŞOK FİYAT !!!

E7500 e talibim ben
  205. Virility

2. Dönem TEOG Sınavları sona erdi; sınavınız nasıl geçti?

Mantık olarak 1 ve 4 benzer anlama geliyor zaten bende B yapardım heralde.
  206. Virility

Aliexpress'ten nasıl alışveriş yapılır?

Anlayamadığın ve benim anlatmak istediğim şey sipariş kargoya verildikten sonra yapabileceğin tek şey verilen süre boyunca beklemek eğer olumsuz bir şey olursa satıcı verilen süre boyunca beklemeni isteyecektir. Eğer zamanında gelmezse diğer işlemler yapılır. Satıcının senin hatrına türkiyeye...
  207. Virility

Rihanna Usain Bolt'u reddetti!

Malesef katılamıyorum yani yorum yaptığımız kişi askerlik arkadaşımız değil. Ünlüler hakkında yorum yapamamak nedir yav? Sonuçta biz rihannayı beğenmediğimizde rihanna bize küsmeyecek. :D Hakaret etmek farklı ancak yorum yapmakta bir yanlış göremiyorum. Bende pek hoşlanmıyorum kendisinden.
  208. Virility

Aliexpress'ten nasıl alışveriş yapılır?

Dostum anlıyorum ilk siparişin ama her adımına bu kadar kafa takmaya gerek yok. Gelirse onaylarsın gelmezse satıcıyla konuşup dispute açarsın.
  209. Virility

Htc 10 s7 edge ?

Hayır konunun amacı ne? Bir ton insan s7 veya htc 10 diyecek. Kimin ne düşündüğü değil senin ne düşündüğün önemli birde bozulana kadar kullanıcam demişsin ikisini de git incele kurcala aklına yatanı ve alırsan pişman olmayacağın cihazı seçmelisin.
  210. Virility

Tipik marvel filmlerinden değil aksiyondan çok eğlenceli, senaryo basit bütçe kısıtlı ama yinede ben eğlenmiştim filmde :)
  211. Virility

LG G4 versus General Mobile 5 Plus

Hakikaten GM öneren olmuş.. Tamam kötü telefon değil ama bi G4 kesinlikle olamaz. Yinede beğendiğin telefonu al tabii sonuçta 1 kere alıp 2 belki 3 yıl kullanacaksın.
  212. Virility

Gayet iyi aynı zamanda altyazı paketi de var ve tr altyazı mevcut.
  213. Virility

Deadpool.2016.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-RARBG Hadi hayırlı olsun :D
  214. Virility

Fastboot mode hatası konularına bak bulursun.
  215. Virility

Hata nasıl bir hata veriyor o önemli.Birde arkadaşın dediği gibi cloudy 3.3 den sonra bende jb atarak stock rom yükleyebilmiştim.Jb rom kurunca hata vermeden normal kuracak dene gör :D
  216. Virility

Ne dinliyorsunuz?

217. Virility

LG G3 Kendi Kendine Kapanma Sorunu!

Bu kapanma sorunu olan arkadaşım vardı sorunu orjinal yeni batarya alarak çözmüştü.Deneyin derim.
  218. Virility

The Hateful Eight O kadar şişirilmiş bir film ki izlerken hem sıkıldım hemde aynı adamın zincirsiz gibi bir filmi çekmesine şaştım kaldım.Bir şey olacak diye bekle bekle bekle derken film bitti.Beğenemedim belki de beklentiyi yüksek tuttuğumdandır. Senaryo çok sıkıcı uyarıyım. Puanım 6/10 bu...
  219. Virility

1200 tl öneri

Bir sorun olduğunda hepsiburada ya verirsin garanti için onlar halleder.
  220. Virility

Almanya 30d kullanıyorum şuan ve dori var.Bir sorun yok bende normal çalışıyor.
  221. Virility

Benim bildirim ışığında sorun yok nedense ve ekstra olarak sadece dori kernel var.Bunun için fix mi içeriyo bilemicem.
  222. Virility

Abi ekranla yandaki gri şerite kadar olan kısımda 9 tane çatlak var.Arka kapakta bolca çizik vs kozmetik açıdan gazi sayılabilir.Ekranda ise 2 tane derin çizgi var.Kırık çatlak ekranda yok neyseki.
  223. Virility

Çatlak garanti kapsamına girmiyor sanırım sadece arka kapağı değiştiriyorlardı.
  224. Virility

Az önce saydım 9 farklı yerde çatlama var artk bıçakla çizik mi atarsın yere mi fırlatırsın bilemem.
  225. Virility

Benim G2 de gazi yav her tarafı çatlak eziklerle dolu en son düşüşünde dokunmatik sapıttı ama idare ediyor.
  226. Virility

150 liraya ekran satılıyor.Kendim yaparım derseniz internette dolu video var.Yapamam derseniz 50 100 lira da tamir ücreti alırlar.
  227. Virility

Görüntü iyi ama daha iyisini bekleme tarafındayım.Dayanamayanlar izleyebilir gayet güzel görüntü
  228. Virility

Yüksek kaliteli sürümler için söyledim şuanki kamera çekimleriyle falan izlenmez bu film bence :)
  229. Virility

Oflu Hocanın Şifresi Çok boş bir film komik sahneleri var ancak izlenilmesini (özellikle ailece) önermiyorum.Yani oflu hoca karakteri iyi olmuş gerisi boş küfür vs dolu. Yani hoca diyosun film boyu küfür ettiriyosun adama..
  230. Virility

Deadpool mayisin ortasında doğru gelcek.Mayis başı da olabilir düşük ihtimalle.
  231. Virility

İnternet alışverişi için kart

Mastercard desteklemeyen yerde alışveriş yapma zaten :D Yurtiçi yurtdışı bir sorun çıkmıyor alışverişte bu kadar kafana takma zaten çok fazla alternatif yok.
  232. Virility

5 tl ye kartı alıyosun.Kartı kullandığın ayın sonunda 1tl servis ücreti tarzı bişi alıyordu sanırım. Bu kartla yurtiçi yurtdışı mastercard geçen heryerde kullanabiliyorsun. Paypal tamamiyle ücretsizdi ama bizi yarı yolda bıraktı :(
  233. Virility

İşte yüklemeli dediğin ön ödemeli kart oluyor; ATM den para yükleyip kullanıyorsun.Dediğim gibi encard ve ininal kart var. İninal'ı migros tansaş gibi yerlerden alabiliyorsun sitesinde daha detaylı yazıyor. Encard için sitesinden başvuruyorsun kargoyla yolluyorlar.
  234. Virility

Ne dinliyorsunuz?

Hatunun ses çok tatlı yaf
  235. Virility

Ben hala ön ödemeli kart kullanıyorum kredi kartına falan gerek yok.Bu aralar içimiz buruk paypal ön ödemeli kart işini bıraktı ama benim önerebileceğim encard veya ininal kart olur.Yok ön ödemeli olmasın dersen yapı kredi play kart vardı ona bakabilirsin.
  236. Virility

Bu kadar nefret edilecek bir şey yok ki :D siyah olan yerler beyaz, beyaz olan yerler siyah olmuş birde uygulama menusu yok onu da ayarlardan geri getirebiliyosun.Başka bir fark varsa aydınlatın beni :D Eğer ikonlar hoşuna gitmediyse tema yüklersin yinede beğenmiyorsan alma bence sonuçta en az 2...
  237. Virility

Kısaca demişki şuan g4 üzerinde çalışıyoruz g4 güncellemesi bitince olup olmayacağı kesinleşecekmiş.Kesinleşince duyuracağız diyorlar.Hadi hayırlısı..
  238. Virility

Söyle Rahatla

O testler yapılırken baz istasyonlarını kullanan yoktu bu yüzden testlerdekinin altında hızları görüyoruz.Ayrıca ben telefonun desteklediği kadar hız alıyorum.
  239. Virility

In The Heart Of The Sea Fena değil bazı yerleri sıktı ama izlenilebilir. Devrim Arabaları Önceden izlemiştim ancak 1080p sini görünce dayanamayıp birdaha izledim.Bu film gerçekten türk sinemasının önemli eserlerinden. Boş anlamsız komedi ve romatizm filmlerinden gına gelmişti artık.Filmdeki...
  240. Virility

Dedemin Fişi Filmin senaryosu daha iyi olabilirdi ama verdiği mesajla sevgimi kazandı. Küfürsüz komedi yapmaları da hoş ailecek izlenebilecek güzel bir film.
  241. Virility

Söyle Rahatla

Şey ayrı yazılıyor hocam hep. :D
  242. Virility

Kötü Liseden İyi bir Üniversite Kazanılırmı

Hocanın da dediği gibi okulun katkısı 2. planda iş öğrenci de bitiyor.Sen çalıştıktan sonra olmaz diye bir şey yok.
  243. Virility

Söyle Rahatla

Her sorunda evden mi kaçılırmış ya ilginç. Pişman olmadan önce git konuş durumu düzelt derim ben gençliğine de geleceğine de yazık.
  244. Virility

Windows 10 Ana Konu

Bir ara uyku modunda performans düşüşü tarzında şeyler vardı düzeldimi emin değilim ama uyku modunda kullanmama çalışın bakalım bir fark olacakmı.
  245. Virility

LG g2 mimi otg desteği kazandırma lütfen yardımcı olun.

Otg donanımsal bir özellik yazılımla olacak bir şey değil.
  246. Virility

G2 m olmasa 500 600 veririm ben :)
  247. Virility

Ilk zamanlar sıkıntı olabiliyor ama otomatik vitese alıp ileri ok tuşuna basmaktan çok daha zevkli :)
  248. Virility

500-600 e 2. El G2'ler satılıyor. Kalan parayı ye iç.
  249. Virility

Ben bunu daha önce izledim :) Dün gece gece aklıma geldi paylaşıyım dedim.
  250. Virility

Otomatik viteste debriyajın işi ne? :)
  251. Virility

Kim daha iyi tartışmayalım isterseniz[emoji14]
  252. Virility

Tabiki öyle değil bir zevki kalmaz yoksa bunun :D hatta vitesi hızlı atarsan şanzımandan sesler geliyo :D debriyajdan sonra vites atarken biraz beklemen gerekiyor tam vites atması için kısacası gerçek hayatla aynı.Birde debriyaj tuşu aynı zamanda boşa alıyor yani vites atmak için önce elinizi...
  253. Virility

Bu arada uyarıyım bende 177 yazan sizde farklı bir sayı olabilir dikkat edin.
  254. Virility

Düzeltme; config_lines[177]: "mix dclutch`" bu kısımda şöyle olacak şimdi farkettim kusura bakmayın.. config_lines[177]: "mix dclutch `keyboard.z`"
  255. Virility

Söyle Rahatla

Hg253s belasından beni kurtaran laga luga yapmadan değiştiren superonline a teşekkürler.
  256. Virility

Lte seçeneği var buna rağmen seçince gelmiyor ise bulunduğunuz yere henüz 4g gelmemiş yada iyi çekmediği için otomatik 3g ye almış olabilir.Lte seçeneği yoksa internetten lteconfigs.apk indirip kurun ve telefonu yeniden başlatın mobil ağlar/erişim noktalarına girdiğinizde lte seçeneğini...
  257. Virility

4.5G uyumlu sim almanız gerekli kullandığınız operatörden.
  258. Virility

30-40 Lira Kulaklık Tavsiyesi

Xiaomi Piston 2 100 tl altında tr de daha iyi alternatifin fazla yok.
  259. Virility

4.5G'ye geçtik hadi hayırlı olsun.

Yakalayabilirsen[emoji14]
  260. Virility

4.5G'ye geçtik hadi hayırlı olsun.

Bakıyorum benim emektarı geçen yok G2+ Turktelekom
  261. Virility

Oyundan sıkıldığım için böyle bir şey yapmaya kalktım ve başardım belki denemek isteyen olur diye paylaşıyorum :) Yedek alıp öyle deneyin lütfen. Öncelikle Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/Profiles klasörüne giriyoruz.Oyunda tek profiliniz varsa klasörün içinde tek dosya olacaktır zaten, birden...
  262. Virility

Söyle Rahatla

Bilgisayara geçince bununla ilgili konu açmayı düşünüyorum mod olarak olmaz sanırım.
  263. Virility

Yazılımdanda olabilir abi bazı ülkeler çok az güncelleme aldı türkiye 30d aldı ama hala çok stabil gelmiyor bana.Garantisi varsa yollasın tabi ama genelde sıfırlayıp geri yolluyorlar.
  264. Virility

Isınma varsa farklı bir ülkenin kdz flashla Almanya 30d olabilir mesela.
  265. Virility

Aradığım telefon hangisi ?

Daha iyi pil istersen Z5, 1 günü çıkarsın yeter dersen G4.
  266. Virility

Söyle Rahatla

Aynen :D yaptığım 2 satır yazı zaten o kadar emeğim yok :)
  267. Virility

Söyle Rahatla

O kadar işsizim ki ets2 ye klavyeden debriyaj yaptım :D (Türkiye'de tek! :D)
  268. Virility

Oyun oynamak için hangi telefonu alsam

Yok :( Üst düzey telefonların bile donduğu takıldığı olan oyun gta sa ve lcs de performansı çok iyi, hala üst düzey oyunları stabil oynatıyor :)
  269. Virility

Oyun oynamak için hangi telefonu alsam

G2 :D (Ego tatmini)
  270. Virility

S7 yerine G5 tercih ederim ben, samsung telefonlara bakınca aklıma çin malı telefonlar gelir benim psikolojik olarak.Arka kamera estetik değil ama o kadar da çirkin gelmiyor bana G5.Htc 10' u bekle bence oda bomba olacak.
  271. Virility

Hiç gerek yok tartışmaya beğenmiyorsan almazsın zaten beğenip alan elbette olacaktır sevmeyeni ne kadar fazla olursa olsun. Tasarım olarak tek sorun arkadaki 2li kamera o kamera biraz daha estetik olsa güzel telefon almamamdaki diğer bir engel de fiyatı eski fiyat politikasını bozdu lg. Mi5...
  272. Virility

Samsung, işlemcilerinin arkasında snapdragon kadar destek vermemiştir veremez de.Ayrıca samsung telefonlar 1 2 yıl sonra eski performanslarını veremiyor.
  273. Virility

Yorumları okuyunca dahada gururlandık."3 years later and its still runs like a champ" :D
  274. Virility

Belki çözümü vardır araştırın bakın
  275. Virility

Imei niz yoksa veya 4g destekleyen bir telefonun imei si üzerine kayıtlı değilse çalışmaz.
  276. Virility

Söyle Rahatla

Turkcell hakkında bir şey söyleyemicem ama vodafone ile karşılaştırdık vodafone 50 yi anca aldı.
  277. Virility

Söyle Rahatla

TurkTelekom bizleri coşturuyo :D
  278. Virility

Söyle Rahatla

Bidaha denemeye elim gitmiyor tek seferde 150 çekti :D Bu paketlerle tehlikeli duruyor.
  279. Virility

Söyle Rahatla

TurkTelekom 4.5G :)
  280. Virility

Söyle Rahatla

Bunu yazdığına göre spoi verenler amacına ulaşmış :)
  281. Virility

Söyle Rahatla

İçimdeki programcı ruhu yavaş yavaş ortaya çıkıyor :D hiç çalışmadığım algoritma sınavından bu kadar rahat çıkacağımı zannetmiyordum. :)
  282. Virility

S6 edge plusmi 6s plusmi

Sırf ekstra 1 sene güncelleme için bile s7 alınır bence.
  283. Virility

Ne dinliyorsunuz?

284. Virility

LG G4 alınır mı?

G4 ün 1400 1200 seviyelerindeki telefonları ithalatçı garantilidir lg türkiye garantili olanlar 1700 1800 civarı satılıyor vatan gibi sitelerde, fiyatının düşmesinin sebebi bu. LG G4 fiyatına göre fazlasıyla iyi bir telefon özellikle tasarımı ekranı ve kamerası muazzam.Tek eksi sayılabilecek...
  285. Virility

Lg G4 pil Sorunu Yüzünden değişim Oldu

Wifi sorunu vardı arkadaşın g4 de 1 haftada değişti cihaz.20 gün nedir ya
  286. Virility

Söyle Rahatla

Bende sorun yok -G2 kullanıcısı
  287. Virility

Kullanıcı hatası diyip geri yollarlar.
  288. Virility

Abi hala çözemediysen ayarlardan wifi ye girip sağ üstteki meniden gelişmiş wifi yi açıp en alttan bağlandığın ip yi öğrenebilirsin.
  289. Virility

Lg tabanlı=5.0.2 ancak birçok animasyon uygulama geçişleri arayüz vs cm13 ve lg nin önemsiz uygulamaları yok bunun dışında başka bir değişiklik yok
  290. Virility

Arayüz LG arayüzü sadece görsel olarak kopyalanmış.
  291. Virility

LG arayüzüne cm13 ile harmanlanmış çok daha seri bir arayüz olmuş bunun yanında yine LG özelliklerinin birçoğu duruyor. Kısacası LG tabanlı cm13 ROM diyebiliriz sanırım :) Dori 9.5 ile gayet güzel çalışıyor bende şimdilik.
  292. Virility

Bende dayanamadım google play edition romu yükledim gayet güzel :)
  293. Virility

Aynen hocam dori ile birlikte kullanip çok memnun olanlar var bende denemeyi düşünüyodum bir ara :)
  294. Virility

Söyle Rahatla

Internet sağlayıcılarının adam akıllı paket sağlayamaması...Şuanki paketim 50mbit 150 akk + tablet 79 tl benzer hızlarda kampanyası yok adamların yine tablet mi alacağız yahu.
  295. Virility

Söyle Rahatla

Tamam gençler patlayın o zaman :D Sanırım burdan devam ediliyor...Benim hatam :(
  296. Virility

Söyle Rahatla

Beyler modlar sizi kovmadan yol gösteriyim dedim. :D Burası sohbet konusu değil, adı üstünde söyle rahatla yani söyleyip rahatlıyoruz. Sizi muhabbet kafemize alalım şurdan
  297. Virility

LG G4 alınır mı?

Tabiki var :D
  298. Virility

LG G4 alınır mı?

Hocam al G4 keyfine bak.İlk çıktığı zaman arkadaşa aldırdım hala kullanıyor ve çok memnun.Güncelleme desteği S6 dan uzun sürecektir bence.6.0'ı S6'dan önce aldı zaten.
  299. Virility

Söyle Rahatla

2 saat 40 dakikada okula gitmek..
  300. Virility

Söyle Rahatla

Ben kazık falan yemedim ilk çıktığı zamanlar 1400 e paralel g2 aldm hala kullanıyorum pederde 5s var onuda kullandım her ne kadar stabil olsada sıkıcı bir telefon.G5 i daha çok beğenme nedenim S7 nin de bana sıkıcı gelmesi.Herneyse herkes hoşuna gideni alsın :)