Arama sonuçlarınız

1. R

Facebook Guncelleme Sorunu

Merhabalar Facebook Android uygulamasini herkesle beraber guncellememe ragmen yeni arayuze gecemedim. Bunun nedeni ne olabilir? Nasil cozebilirim? Tesekkurler.
  2. R

Önerilerinizi Bekliyorum

Galaxy S5 mi almalıyım yoksa Galaxy Note 3 mü? Çok fazla oyun oynamam ancak ara sıra yolda zaman geçirmek için Asphalt 8, Modern Combat 5 gibi oyunları oynuyorum. Genellikle sosyal medya, internet tarayıcısı ile zaman geçiriyorum. Mobil geliştirici olduğum için çoğu cihaza yakın olmasını...
  3. R

Samsung Galaxy S4 Mini Ekranı Kırıldı - Açılmıyor

Merhaba arkadaşlar, Telefonum Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9190 Bugün telefonu 60-70cm gibi bir mesafeden mermere düşürdüm ve telefonun iç ekranı çatladı. (Amoled ekran) Dıştaki camda bir şey yok ancak içteki ekran gitti ve telefona hiç görüntü gelmiyor. Telefon şarj oluyor, bu sanırım çalışıyor...
  4. R

Yardım! GT-I9190 Galaxy S4 Mini Root sonrası Cihaz Açılmıyor

Sorunumu çözdüm, teşekkürler.
  5. R

Yardım! GT-I9190 Galaxy S4 Mini Root sonrası Cihaz Açılmıyor

Merhabalar cihazım GT-I9190 yani Samsung Galaxy S4 Mini. Ağustos ayında 4.4.2 KitKat sürümü için Rusya rom yüklemiştim. Daha sonra root atmaya karar verdim, root işlemlerini yaptım ancak telefonu açtığımda "Samsung Galaxy S4 Mini" yazısı yazıyor siyah ekran üstünde beyaz renkle ve sol üstte...
  6. R

Aşırı Isınma Sorunu

Merhabalar, yeni bir bilgisayar aldım sanırım 2-3 ay oldu. Sistem olarak fena değil. Ancak büyük bir ısınma sorunum var. Watch Dogs oynuyorum ve Watch Dogs oynarken şarj takılı değilken 70-75 derece, şarj takılıyken 90 derece oluyor. Ancak hiçbir şey oynamazken şarj takılı yada çıkık hiçbir...
  7. R

Isınma Sorunu - Sistem 90 Dereceyi Geçiyor

Harici soğutucum var zaten, 170-180TL falan ödedim ZM-NC11 bayağı etkili dediler ama ben etkisini göremedim.
  8. R

Isınma Sorunu - Sistem 90 Dereceyi Geçiyor

Herkese merhabalar, Bilgisayarım Casper Nirvana CSY serisinden bir ürün. Sistem Özelliklerim: 1TB HDD, 8GB RAM, GT 745M 128BİT Ekran Kartı, Core i5 4200M 2.5GHz - Turbo ile 3.1GHz Watch Dogs oynarken bilgisayarım 90-95 derece sıcaklığı geçiyordu, soğutucu aldım. Soğutucum Zalman ZM-NC11...
  9. R

Devrim-i İstanbul Bilgi Oyunu

Bu oyunla bilginizi ölçün, soruları cevapladıkça seviyede ilerleyin. Tam 12 seviyeden oluşan Devrim-i İstanbul, Android oyuncuları bekliyor. Atatürk, Osmanlı, Türkiye ve Türkiye'de Sanat kategorilerinden sorularla kendinizi sınayın. Daha fazla görsel ve oyun Google Play Store'da! Aşağıdaki...
  10. R

Galaxy S4 Mini ve Lumia 920 Arasındayım, Fikirlerinizi Bekliyorum.

Selam arkadaşlar, S4 Mini ile Lumia 920 arasında kaldım. Lumia 920, 2012 yılında üretildiğinden yaklaşık 2 yılı geçen bir zaman var üzerinden ve Galaxy S4 Mini'nin üzerinden 10 ay geçmesine rağmen fiyatları hemen hemen eşit. Alacağım telefon benim için önemli çünkü 1.5 - 2 yıl o telefonu...
  11. R

1600 TL Bütçem var, iPhone 5C mi yoksa Galaxy S4 mü almalıyım?

Aslında 5C'nin bu kadar düşük fiyatta olması beni şüphelendiriyor, içime sinmiyor. İşletim sistemi olarak iOs tercih ediyorum ama 5C'nin kalitesizliğinden korkuyorum, bu yüzden konuyu açtım. Genellikle sosyal ağ uygulamalarını kullanırım daha az oyun oynarım.
  12. R

1600 TL Bütçem var, iPhone 5C mi yoksa Galaxy S4 mü almalıyım?

Herkese selamlar, 1600 TL bütçem var ve bütçem iPhone 5C ile Galaxy S4'e yetiyor. Sizce hangisini tercih etmeliyim? :glare: