Arama sonuçlarınız

1. Y

Samsung Galaxy Buds Pro mu yoksa Huawei FreeBuds Pro mu?

Bir hafta önce galaxy buds pro aldım. Ama sağ kulağımda bir şişlik olduğu için tam oturtamıyorum. bu yüzden tam performans alamıyorUm. Birde ses seviyesi bana az geldi. Yani 11mm sürücü olunca sesin yüksek çıkmasını bekledim. Çünkü anker liberty 2 pro kullanıyorum ses mühtiş yüksek çıkıyor. Yine...
  2. Y

Asus Modem Millenicom ile Çalışmıyor

Asus dsl n17u modemi millenicom ile bir ay kullandım. Daha sonra ablama götürdüm oda millenicom abonesi. Modem orada çalışmadı. Uzak sunucudan yanıt yok hatası verdi. Tekrar kendi evime göterdim kendi evimde de kullanamadım. Modemi servise verdim. Servis yeni modem verdi. Yeni modemde aynı...
  3. Y

İki modemi birbirine kablosuz bağlama

Asıl kullandığım modem Asus DSL-N17U Yedek modem ise Airteis 5650v Asıl kullandığım modem salonda ve benim odama az çekiyor. Ben yedek modemi benim odamda sadece fişe takıp salondaki asıl modemden sinyal alıp bana vermesini istiyorum. Kablosuz olarak. Fakat mesh ayarını yaptığım taktirde...
  4. Y

MSI GL62 6QE-1824XTR laptop oyun konusunda ne kadar başarılı?

MSI GL62 6QE-1824XTR Intel Core i5 6300HQ 8GB 1TB GTX950M Fiyatı bu laptoptan sipariş verdim. umarım beni oyun konusunda şaşırtmaz. bilgisayarlar konusunda pek bilgili değilim. ama call of duty ve eski savaş oyunları gta, left 4 dead, need fo speed belki yeni oyunlardan bir kaçını oynamak için...
  5. Y

TV 3d gözlüğünü cinemaximum sinemada kullanabilir miyim?

Samsung SSG-3570CR/XC 3D Gözlük Fiyat, Özellik ve Yorumları Samsung SSG-P41002/ZD 3D Gözlük ( 2'li Paket ) Fiyat, Özellik ve Yorumları Samsung SSG-P51002/XC 3D Gözlük (2'li) Fiyat, Özellik ve Yorumları bu gözlüklerden birini alsam cinemaximumda film izlerken cinemaximum'un dağıttığı...
  6. Y

Bu 360 kameralar nasıl çekim yapıyor?

Mesela bu iki cihaz tek kamera ile sabit dururken nasıl 360 çekiyor? Bazılarında tek kamera bazılarına iki kamera var. Mesela samsung 360 vr ve lg 360 cam sağda ve solda iki kamera var. Ama aşağıyı ve yukarıyı nasıl çekiyor? Sabit dururken. Dört kamera olması gerekmez mi? Mesela 360 fly...
  7. Y

Arkadaşlar Bot Alcam Yardımınıza Ihtiyacım Var

arkadaşlar su ve soguk geçirmeyen aynı zamanda pantolanların altında güzel duracak bir bot istiyorum 300 tlye kadar param var. güzel ve kaliteli olsun.içi yünlü olursa daha güzel olur varmı tavsiye edebileceğiniz botlar? http://www.zizigo.com/harley-davidson-511-17-kahverengi-gunluk-bot-021m0271...