Arama sonuçlarınız

1. asişair

KPSS İle İlgili

Merhaba arkadaşlar ilk defa girdim sınava ve sistem hakkında pek bilgim yok.3 yanlış bir doğruyu götürür gibi bir sistem var mı?Ben dün soruları çözmeye yetiştiremedim zaman yetmedi çoğu hemen bitirdi çıktı.Bilmediğimiz soruları boş bırakmamız mı gerekiyordu?(Gereklilik derken bıraksak daha mı...
  2. asişair

Yüksek Dağlara Doğru - Amatör

http://www.youtube.com/watch?v=gvGWBQ6Z59w
  3. asişair

Küçük Bir Çocuğun Kalbi İçin İmza Topluyoruz

MUHAMMET EREN icin Imza Kampanyasi baslatılmış bulunuyor change.org da Federal Doktorlar Birligine yollamak icin haydin yine el ele verme zamani imzalayin imzalatin arkadaslariniza her 4 yana duyurun kac günde 50.000 imzayi Toplariz ne dersiniz...
  4. asişair

‘Gülen bir çocuğun ölümünü bekliyoruz’

Tedavi için gittiği Almanya’da doktorların beyninde hasar oluştuğu gerekçesiyle kalp nakli yapmadığı Muhammet’in ailesi, ‘fişi çekilmesin’ diye eylem yapıyor Doğuştan kalp kası bozukluğu olan 21 aylık Muhammet Eren Dönmez, Türkiye’de toplanan yardımlarla ailesi tarafından 4 ay önce...
  5. asişair

Aradın mı - Nazlı & Dj.Cemre Burak

http://www.youtube.com/watch?v=x6xkROyuRoE
  6. asişair

İşte il il bayram namazı saatleri

Diyanet İşleri Başkanlığı açıkladı Ramazan Bayramı namazı Ankara'da 06.25, İstanbul'da 06.40, İzmir'de 06.52, Çanakkale'de 06.53, Iğdır'da ise 05.40'ta kılınacak. Diyanet İşleri Başkanlığı verilerine göre, illerdeki bayram namazı saatleri şöyle: “Adana: 06.22, Adıyaman: 06.09...
  7. asişair

Usta oyuncu Çolpan İlhan vefat etti

Sadri Alışık'ın eşi usta oyuncu Çolpan İlhan hayatını kaybetti Tiyatro ve sinema sanatçısı Çolpan İlhan, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Dün gece sabaha karşı kalp krizi geçirdiği belirtilen İlhan için pazar günü Akatlar Kültür Merkezi'nde bir anma töreni düzenlenecek...
  8. asişair

Ailesi minik Muhammet’in kalbi için çare arıyor

Kalp kası bozukluğu nedeniyle kalp nakli bekleyen 20 aylık Muhammet Eren Dönmez’in ailesi çocuğunu büyük umutlarla getirdiği Almanya’da hayal kırıklığı yaşıyor. Türkiye’de kalp bağışlayıcısı bulunamadığından Almanya’ya getirilen Muhammet Eren Uni Klinikum Giessen’de kalp nakli ameliyatı öncesi...
  9. asişair

Bana Sarıl

İçeri gir. Kapıyı ört. Işıkları yak. Bana sarıl. Dışarı çıkalım. Sinemaya gideriz. Filmi terk ederiz. Yani illa terk edilecekse bir şey… Yürürüz. Sarhoş olurum. Sen olma. Bana sarıl. Gökyüzüne bakarız. Karanlıkta olsa bakarız. Dua ederim. İkimizin yerine. Sen etme. Bana...
  10. asişair

Fit kalmak için her gün tüketmeniz gereken 10 gıda

Mutfağını bu gıdalarla doldur, enerji harcamadan fit kal! Enginar Yoğurt gibi mayalanmış yiyecekler kilo kaybına yardımcı olur; çünkü probiyotikle dolu olurlar ve içlerinde sağlıklı bakteriler yaşar.Bu bakteriler sindirim için vücuda yardım ederler. Enginar probiyotik için iyi bir kaynaktır...
  11. asişair

Her şeyin bir zamanı var

Doğru zamanda doğru işi yapın Günlerinizi daha verimli ve daha keyifli geçirmek ister misiniz? Uzmanlara göre; doğru zamanda doğru işi yapmak sizi hedeflerinize daha kolay ulaştırabilir. 07:00- ÇOCUK YAPIN Araştırmalar, erkeklerin sperm sayılarının sabahın erken saatlerinde daha fazla...
  12. asişair

Deniz Seki davasında flaş gelişme!

Adli Tıp Kurumu ne karar verecek? Uyuşturucu cezası Yargıtay tarafından onaylanan şarkıcı Deniz Seki'nin infazın ertelenmesi için savcılığa sunduğu rapor Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Adli Tıp Kurumu'nun, raporları inceleyerek Seki'nin sağlık durumunun cezaevi şartlarına uygun olup...
  13. asişair

Barış Akarsu'suz geçen 7 yıl

Bugün Barış Akarsu'nun ölüm yıldönümü Cem Karaca'nın veliahtı olarak gösterilen genç şarkıcı Barış Akarsu genç yaşta 4 Temmuz 2007'de hayata veda etti. Akarsu, 2000'li yılların ortasında fırtına gibi esmeye başlamıştı ve sahneden sonra kamera önüne de geçmişti. Tarihler 4 Temmuz...
  14. asişair

Gençlik iksiri: Salatalık

Cildinizin daha taze ve pürüzsüz olmasını sağlayan salatalığın hiç bilmediğiniz faydaları *Kalp ve damar hastalıklarına karşı vücudu korur. *Karaciğer, böbrek ve pankreas hastalarına iyi gelir. *Basur ve gut hastalığında faydalıdır. *Ter bezlerinin daha sağlıklı çalışmasını sağlar...
  15. asişair

İşte doğal sivrisinek kovucu!

Yaz aylarının kabusu sivrisineklerle başı dertte olanlar için doğal ve pratik bir çözüm önerimiz var. Kimyasal içerikli sinek kovucuları çekinerek kullananlardansanız bu haber tam size göre. Hem kaşınmayı kesen hem de sineklerin açık büfe keyfine son verecek şey çay ağacı yağı. Birçok...
  16. asişair

AÖL 2. Dönem Sınav Sonuçları Açıklandı

31 Mayıs- 1 Haziran 2014 tarihinde yapılan sınav sonuçları ve açıklamalar için tıklayın
  17. asişair

SDN Ramazan Hatmi

Kur’an, Ramazan ayında indirilmiştir. Bu itibarla Ramazan, Kur’an ayıdır. Allah Teala şöyle buyurur: “Muhakkak ki Biz onu Kadir gecesinde indirdik. Kadir gecesinin ne olduğunu bilir misin sen? Kadir gecesi, bin aydan daha hayırlıdır…” Kadir gecesine kadar bitirip sevabına nail oluruz...
  18. asişair

İştah kesen 5 besin

Yumurta En önemli protein kaynaklarından biri olan yumurtanın uzun süre tokluk hissi verdiği ve kalorisinin düşük olduğu bilimsel araştırmalarla kanıtlandı! Sabah kahvaltılarında bir adet haşlanmış yumurta ya da az tereyağıyla yapılmış sahanda yumurtayla hem açlık hissinden kurtulabilirsiniz...
  19. asişair

Psikopat kızın el rehberi

Bir erkeğin kartviziti geçmişteki ilişkileri derler! Pucca Bir erkeğin kartviziti geçmişteki ilişkileri derler, ne kadar doğru bilinmez ama ne olursa olsun hayatının bir bölümünü geçirdiği kız arkadaşı benim için rakiptir. Kafamda deli sorularla o ilişkinin içine her seferinde limon...
  20. asişair

Nokıa Asha 311 Fotograf Sorunu

Merhaba arkadaşlar.Telefonda fotoğraflara genel olarak bakarken mevcut olan fotoğraflar,fotoğrafı büyütünce görünmüyor ve de o fotoğrafı silmek istediğimde başka fotoğraflar siliniyor. Bunun sebebi ne olabilir?