Arama sonuçlarınız

1. Constantin87

Soru AirPods almalı mıyım?

Merhabalar, şuan kullanmış olduğum kulaklık Jabra 75T modeli genel olarak memnunum, Airpods almalı mıyım? sizce, mevcut kulaklığım ile karşılaştırıldığında kullanıcı deneyimi açısından artısı olur mu? İyi forumlar.
  2. Constantin87

Öneri 3.6K' ya kadar telefon önerisi

Selam Arkadaşlar, Kardeşim ve yeğenime telefon alacağım, kullandığınız veya etrafınızda kişilerin kullanıp memnun olduğu cihaz önerileriniz var mı? Oyun oynanmayacak, 128gb olmalı ve en önemlisi kamera konusunda bu fiyata göre en iyisini sunmalı. Maksimum 100₺ daha çıkabilirim :) Bir de HTC...
  3. Constantin87

Öneri Hangisi mantıklı..

Selam Arkadaşlar, Bu 3 telefon arasında kaldım sizce hangisini almayalım, farklı model de önerebilirsiniz. Poco F3 Samsung S20FE (G780G) Oppo reno 4pro edit; Lg velvet modelini ekleyelim 4 olsun
  4. Constantin87

Soru Kulaklık Çevirici

Selamlar, Bende HTC cihazımdan kalma type c girişli güzel ses veren kulaklık var hem de 2 tane şimdi ki cihazım 3.5mm Jack girişli bu kulakları kullanma şansım var mı? Netten 3.5mm to type c diye arattım ama birşey bulamadım.
  5. Constantin87

Pc toplama

Selam Arkadaşlar, Fiyatların daha da artacağı düşüncesi ile bilgisayar almayı daha fazla ötelemek istemiyorum. Hazır sistemlere de pek güvenmiyorum arkadaşım bana toplayabileceğini söyledi bu özellikler nasıl sizce. İşlemci: Ryzen 1600 Anakart: Gigabyte B450M H Ekran kartı: HD4450 (bunu...
  6. Constantin87

4000₺ Pc önerisi

Selam Arkadaşlar, Gördüğünüz denk geldiğiniz toplama olmayan marka pc öneriniz var mı? Oyun oynamıyorum ama belli de olmaz yeni pc olacağı için ufaktan oynayabilirim :) ama elzem değil. Çok fazla film seyrediyorum internette gezinirken donmasın, videolar (İnternet hızından bağımsız) takılmasın...
  7. Constantin87

Bu bilgisayar alınır mı?

https://ty.gl/rz1mwgry Soru başlıkta olduğu gibi monitörü içinde birde sormak istediğim win deneme falan değildir dimi tam sürüm müdür? Ben pc den anlamadığım için tek elden almak istiyorum aio da almak istemiyorum
  8. Constantin87

Fiyat Performans Önerisi

Selam Arkadaşlar, Şuan mi band 4 kullanıyorum ancak bu bilekliği kardeşime verip yeni ürün almak istiyorum 900₺ kadar maksimum fayda sağlayacağım bir öneriniz var mı? Ben Amazfit GtS ve huawei watch sport arasındayım 1597261463 Site iyicene forum özelliğini kaybetti ya siyaset ve saçma sapan...
  9. Constantin87

Max. 1.500₺ tutarında telefon önerisi

Arkadaşlar Selam, Anneme yazdığım fiyata kadar telefon önerisi yapabilir misiniz? Gözümden fiyat performans telefonun kaçmasını istemem. Anneme WhatsApp dan çok resim ve video atarız bu yönden kasmasın sadece WhatsApp yüklü olacak sosyal medya uygulaması ve oyun yüklemem, şarj da tabi iyi...
  10. Constantin87

Kullanan var mı?

Selam Arkadaşlar, Ailecek opel astra aracımızı yenilemeyi düşünüyoruz. Peugeot 3008 ve opel grandland x arasında kaldık. 3008 allure paketi opelin ise excellence paketi. Kafamızda ki sorun aracı satmak istediğimiz de 2.el piyasası araç işinden anlayan arkadaşlar tavsiyede bulunabilir mi?
  11. Constantin87

Alınır mı?

Selam Arkadaşlar, Bu fiyata değer mi alınır mı? Pc almak için uygun bir zaman mı beklenmeli mi? Oyun oynayan biri değilim ama aldığımda iyi bir bilgisayar almak istiyorum. Şuan ki bilgisayarım 10 senelik casper
  12. Constantin87

Tavsiyeniz var mı?

Selam Arkadaşlar, Bu aralar sıklıkla internette kopmalar yaşıyorum evden çalışmaya başladığımdan sıkıntı oluyor. Airtes5342 galiba modemim var. Uzun zamandır bu modemi kullanıyorum sıkıntı bundan kaynaklı olabilir mi? 300tl ye kadar 1 den fazla port girişi olan kablosuz modem tavsiyeniz var mı?
  13. Constantin87

Fiyat performans nasıl

Selam Arkadaşlar, Arkadaşım bilgisayar almayı düşünüyor bu ürün nasıl? Oyun amaçlı değil tasarım ile alakalı bir kaç program yükleyecekmiş bu fiyatına göre iyi değilse max 4000tl kadar öneri yapabilir misiniz? Teşekkürler...
  14. Constantin87

2017 Astra K Arıza Uyarısı

Selam Arkadaşlar, Araçta durduk yere elektronik park freni hatası aldım bu sorunu yaşayan var mı veya bilen servise gitmeden denenecek bir müdahale şeklini bilen?
  15. Constantin87

Kaç tl ediyor...

Haberi okuyunca taşınma için neden bu kadar acale edildiğini anlamadım bu para verileceğine bekle havalimanı da dört dörtlük hazır olsun. Yanlış mı düşünüyorum. https://www.bloomberght.com/dhmi-tav-a-ataturk-havalimani-icin-389-milyon-euro-tazminat-odeyecek-2242789-amp?__twitter_impression=true
  16. Constantin87

Tavsiye

Selam Arkadaşlar, Şöyle cennet krallığı tadında görseli iyi olan tavsiye edeceğiniz film var mı? Bu tipte izlemiştim olduğum filmler hatırladığım kadarıyla, Truva, Gladyatör, 300 spartalı, Cesur yürek falan.
  17. Constantin87

Öneri bekliyorum

Selam Arkadaşlar, İndirimin olduğu şu günlerde bana film amaçlı monitör dahil 3000tl ye kadar hazır sistem önerebilir misiniz? Aynı zamanda teknik hizmeti de olan iyi bir satış noktası olursa çok daha iyi olur.
  18. Constantin87

Pil sağlığı

Selam Arkadaşlar, Şarj işleminin kablolu veya kablosuz olmasının telefon bataryasına olumlu veya olumsuz yanı var mıdır? Hepsiburada indirimi vardı 39tl ye bir adet aldım da pilden olmayalım :) durduk yere
  19. Constantin87

Gcam

Arkadaşlar v30+ kullanıp gcam kullanan var mı? İnternetten kendi bulduklarımda çalıştıramadım.
  20. Constantin87

F-P kulaklık

Selam Arkadaşlar, Lg v30 cihazımda kullanmak için kulaklık tavsiyesinde bulunabilir misiniz? Bütçem max 150tl, HTC evo 10 kulaklığından sonra lg nin kendi kulaklığı tatmin etmiyor maalesef.
  21. Constantin87

Fiyatına göre nasıl

Selam Arkadaşlar, Bu Pc fiyatına göre nasıl youtube da denk geldim adamın bi pazarlaması var canavar sanki :) ben pek oyun oynamam gezinti ve film izlemek için istiyorum, Sekmeler arası geçişlerde donmasın hızlı açılıp kapansın yeter. Film için 1000tl ye kadar monitör alıp pc işini kapatmak...
  22. Constantin87

Fiyata göre nasıl

Selam arkadaşlar, Bir arkadaşa bana pc toplamasını rica ettiğimde aşağıdaki gibi bir makina topladı fiyat olarak bulunan özellikler iyimidir, sonradan yükseltmeye uygun mudur? Bir uyumsuzluk olur mu? Oyun oynamama rağmen oynamak istesem sıkıntı yaratır mı? Bu arada ne çok soru sordum ?
  23. Constantin87

Alınır mı?

Merhaba, Bana fiyatı uygun geldi toplama pc almak bende satış sonrası destek konusunda soru işareti oluşturuyor. Bu konuda çok pek fikrim olmadığından bu fiyata alınır mı? İşe yarar mı? Sonraki dönemde yükseltmeye uygun olur mu? teşekkürler...
  24. Constantin87

Alınır mı ?

Fiyatı nasıl arkadaşlar özelliklerine göre satın alınabilir mi? Teşekkürler. HP Pavillion Power PC 580-101NT AMD Ryzen 3 1200 8GB 1TB Fiyatı
  25. Constantin87

Alınır mı?

Selam Arkadaşlar, Bu pc alınır mı? Fiyat özellik işinden gerçekten anlamıyorum bu paraya daha iyi olur mu? https://www.hepsiburada.com/lenovo-v410z-intel-core-i5-7400t-8gb-500gb-freedos-21-5-fhd-all-in-one-bilgisayar-10qw0008tx8-p-HBV00000HRTS6?magaza=Vizyon%20Bilgisayar
  26. Constantin87

Pc almak istiyorum

Selam Arkadaşlar, Max 3.500tl ye kadar işletim sistemi ve monitör dahil masaüstü bilgisayar almak istiyorum. Bütçemin düşük olduğunu biliyorum ancak maalesef bu kadar, var mıdır? günlük işlemlerimi yapabileceğim(gezinti ve ofis programları), rahatlıkla film izleyebileceğim bir bilgisayar...
  27. Constantin87

Akıllı Saat

Merhaba Arkadaşlar, Max 500tl ye kadar bütçem var, sizce mi band 3 mü almalıyım yoksa amazfit bip mi? Bu fiyata kadar farklı ürün var ise öneri ve görüşlerinizi alabilir miyim? Teşekkürler.
  28. Constantin87

Explorer 2017

Selam Arkadaşlar, Bilgisayar işlerinden anlamam saçma bir soru da olabilir kusuruma bakmayın :) Explorer tarayıcısını pc için yazıyorum birden fazla kez açtığında görev çubuğun da olan her sayfaya farklı bir renklendirme yapılabilir mi? Yani ilk açtığım explorer için örnek veriyorum gazete...
  29. Constantin87

Meizu Sports EP-51 Bluetooth Kulaklık

Selam Arkadaşlar, Telefonuma format atmıştım sonrasın bu kulaklığımı eşleştirmek istediğimde telefonum görmedi ama kulaklık çalışıyor. Farklı cihazlara da bağlanmıyor, durduk yere bu sorun neden oluşur servise göndermek dışında yapabileceğim bir işlem var mıdır? Teşekkürler.
  30. Constantin87

1.000-1.500TL Arası Telefon

Selam Arkadaşlar, Ağabeyime başlıkta belirttiğim tutar aralığında telefon almak istiyoruz. Ağır iş yaptığından dolayı üst segment cihaz almayacağız. Bu fiyat aralığında öneri yapabilir misiniz? -Türkiye garantili olmalı -Sosyal medya siteleri falan takılmadan açılsın -Kamerası mümkün...
  31. Constantin87

Xiaomi Mi TV Box 3 (Global Versiyon)

Selam Arkadaşlar, Bir konu hakkında bu ürünü kullananlar arkadaşlardan yardım istiyorum. Android tv markette bildiğimiz tarayıcı uygulaması yok(chrome,opera gibi) APK olarak chrome yükledim gezinti falan çok iyi bir şekilde yapabilirken tam ekran film izlemek istediğimde video hata veriyor. Çok...
  32. Constantin87

2000tl ye kadar masaüstü PC öneri

Selam Arkadaşlar, Bilgisayarımı yenilemeyi düşünüyorum casper pcim var herhalde 10 senedir kullanıyorum :) Oyun oynamam müzik web gezinti, bolca film izlemek ile foto ve videolarımı tutarım. Hepsi içerisinde ürün almak istiyorum ama bilindik markaların bu şekilde satışları yok galiba çok farklı...
  33. Constantin87

250TL ye kadar Bluetooth kulaklık önerisi

Merhaba Arkadaşlar, Müzik dinlemeyi çok seven biriyim ancak bütçem düşük bu fiyata kadar ses konusunda başarılı kulaklık öneriniz var mı? HTC 10 evo kullanıyorum teşekkürler.