Arama sonuçlarınız

1. Vocal

Facebook Messenger

Arkadaşlar merhaba. Ben Facebook'u en son 2009 yılında kullanıp hesabımı kapatmıştım. Yeni bir hesap açtım. Smart Phone'a messenger uygulamasını indirdim. Fakat Facebook'um da arkadaş listemde olmayan kişilerde o messenger uygulamasında çıkıyor. Sormak istediğim iki soru var. 1. Bu kişiler...
  2. Vocal

Norton 360 Çift Simge

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, biz 3 arkadaş ortaklaşa 1 yıllık 3 lisanslı norton 360 aldık, ama üçümüzün pcsinde de norton sağ altda 2 simge gösteriyor nedeni nedir acaba? Buda fotoğrafı; http://i.hizliresim.com/eQXVDk.png
  3. Vocal

Zemana AntiLogger

Arkadaşlar herkese iyi geceler. Kafama bir soru takıldı, foruma sorayım dedim. "Zemana AntiLogger" diye bir program var genellikle anti-keylogger olarak da geçer. Ben bu programı 2 yıldır her format attığım da mutlaka kurarım. Kurmazsam içime dert olur o derece yani. Ama bir sorum var; Ben bu...
  4. Vocal

Norton 360 ile ilgili bir sorum var?

Teşekkürler..
  5. Vocal

Hangi HIPS yazılımlarını tercih edersiniz?

Bilgisayarım da Norton 360 + Zemana + Malwarebytes kurulu ve bir kale gibi. Bir tane güvenlik duvarı düşünüyorum "Comodo" gibi ama Norton engeller diye pek kurma taraftarı değilim. :blush:
  6. Vocal

En iyi uninstaller programı? Hangisini tavsiye edersiniz.

Tabiki de Your Uninstaller Pro
  7. Vocal

Norton etkinleştirme kodum olmuyo. Daha önce kullanılmadı

En sonunda Norton 360 kullanan bir üye :w00t: Kardeşim ben daha ilk kez kullanıyorum bu programı karantina dosyası nerede, çok illet oldum. Lütfen söyleyin.
  8. Vocal

Norton 360 ile ilgili bir sorum var?

Öncelikle herkese iyi günler, arkadaşlar ben "best anti-virüs" sıralamasına bakarak 1 adet Norton 360 satın aldım. Öncelikle bilgisayarımın markası Dell N5030, 8 GB ram var. Onboard ekran kartı ve 1 TB HDD var. Özelliklerim anti-virüs için uygun mudur? İkinci sorum ise; Norton 360 her şeyi virüs...
  9. Vocal

En iyi antivirüs hangisi?

Kaspersky'ı asla bırakmam. :sleep:
  10. Vocal

SDN Hangi Güvenlik Duvarını Kullanıyor?

Comodo.
  11. Vocal

SDN Hangi Antivirüsü Kullanıyor?

"Kaspersky" tabii ki de.