Arama sonuçlarınız

1. ersofis

Windows 10 Bulanıklık Sorunu Çözümü (Windows 10 Blurry Text Fix)

Merhaba arkadaşlar, Windows 10 da bazı yerlerde ve programlarda yazılar bulanıksa ve artık canınızı sıktıysa buyrun bu videoda çözümü var.
  2. ersofis

Galatasaray - Borussia Dortmund Maçını Şifresiz İzle | ZDF, AZ TV

Bunu: DBA54500FDE36200 ve 00 20 05 00 00 19 56 00 keyini dene. yada hiç uğraşma Rah-e Fardadan izle.
  3. ersofis

Eskişehirli Arkadaşlardan Yardım

Evden izleyebilirsin dostum. http://forum.shiftdelete.net/uydu-teknolojileri/392528-21-45-de-baslayacak-galatasaray-dortmund-macini-ucretsiz-izleyin.html
  4. ersofis

Galatasaray - Borussia Dortmund Maçını Şifresiz İzle | ZDF, AZ TV

Galatasaray maçını kesin olarak veren kanalların listesi: Türksat uydusundaki Rah-e Farda (BİSS ŞİFRE İSTEMİYOR) ve Rustavi 2 (BİSS ŞİFRELİ) maçı yayınlayacak. Rustavi 2 nin biss şifresini vermiyorum çünkü rah-e farda biss şifresiz yayınlayacak eğer işi garantiye almak istiyorsanız forumda...
  5. ersofis

Arsenal - Galatasaray Maçını Şifresiz ve Ücretsiz İzlemek için

Şu biss keyi : 00 20 05 00 00 19 56 00 Ayarladıysan 1 TV Georgia için maçı izleyebilirsin büyük ihtimalle.
  6. ersofis

Arkadaşlar işinize garantiye alın. 2 tane 1 TV Georgia kanalı var. Frekanslarını veriyorum 2 side uydunuzda olsun. 1. 11472 H 23450 galiba batı için olanı 2. 11472 H 23448 buda galiba doğu için olanı, siz her 2 sinide bulundurun.
  7. ersofis

Frekans: 11472 H 23450 denerseniz artık 1 TV Georgia nın yanında şifreli yani $ işareti belirecek. Bende geldi inşallah sizdede gelir. Kanalı silip yeniden yükleyin. TP Arama (transponder) araması yapın 11472 h 23450 network arama kapalı olsun. Kanalı bulacak.
  8. ersofis

Teşekkürler Diazem.
  9. ersofis

Galatasaray maçı ŞİFRESİZ ve ÜCRETSİZ olarak FARDA TV de olacak. Eğer uydu alıcınızda bu kanalı ararsanız çok büyük ihtimalle bulursunuz. Gidip D-Smart'ı zengin etmeyin. Evinizden sıkıntısız izleyin. FARDA TV FREKANS BİLGİLERİ (TURKSAT 4A) 12447 H 2400 [3/4] Bilgilendirme: Farda TV bir...
  10. ersofis

Şampiyonlar Ligi'ni uydudan şifresiz izleyin! Rustavi 2, 1 TV Georgian Biss Key

ıd yerine 11472 yaz. Eğer olmassa kanalın ismini yaz.
  11. ersofis

AliA yazdığın biss key eskisi onuda değiştir lütfen. Resimdekini yaz.
  12. ersofis

Arkadaşlar biraz araştırıp buldum. Gürci forumunda en yeni biss keyi buldum buyrun. 16 Haneli biss key: 00 20 05 25 00 19 56 6F En Güncel Frekans: 11472 H 23450 5/6 Resmin linki: http://i.hizliresim.com/KPNapd.png Hex(biss key) olan 16 haneli biss(biss key) olan 12 haneli. Buda forumun...
  13. ersofis

Kredi Kartı

Arkadaşlar bankamatik'e kredi kartımızı taktığımızda taksit bilgilerine ulaşabiliyor muyuz?