Arama sonuçlarınız

1. M

Digitürk 12 Aylik Süperlig HD + Spor Extra HD nekadar?

Yurt dışı üyelikleri hakkında bir bilgim yok maa Türkiye de alıp yu Müşteri hizmetleri ile görüşerek bilgi alabilirsiniz 02124737373
  2. M

Pardon ilk ay bedava sadece faturalı üyeliklerde oluyormuş. Şuan yeni üye kredi kartı ile 99 tl peşin veya taksit farketmiyor. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Yurt dışı üyelikleri hakkında bir bilgim yok maalesef ben Türkiye için bilgi vermiştim. Ayrıntılı bilgi için digiturk ile görüşmenizi...
  3. M

Spor Extra paketi yok artık. Her şey tek pakette sporun yıldızı 99 tl veya engelli raporum var dersen 80 TL içinde süper lig +la liga basketbol falan baya bir şey var +12 ay Film paketi ve yan oda hediye paketi dahil benim üyeliğimi referans göstererek ikimiz de bir ay fatura ödemeyiz kabul...
  4. M

bein connect hakkında

Ücretsiz ve hiçbir sıkıntı olmaz. Uydu olarak humax 9505 isteyin
  5. M

Aylık 99 tl. Bende digiturk kullanıyorum ve benim üyeliğimi referans göstererek ikimiz de bir ay fatura ödemeyiz kabul ederseniz iletişime geçmenizi rica ederim. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Aylık 99 tl. Bende digiturk kullanıyorum ve benim üyeliğimi referans göstererek ikimiz de bir ay...
  6. M

Dostlar kampanyası (1ay bedava)

Merhaba, Digiturk kullanıyorum. Bağlatmayı düşünen varsa benim üyeliğimi referans göstererek ikimiz de bir ay fatura ödemeyiz. İlgilenenler özel mesaj(PM) yoluyla iletişime geçerse detayları aktaracağım, Teşekkürler, Metin BİLGİN