Arama sonuçlarınız

1. Mustafa AKYÜZ

Raspberry Pi İçin Özel Tasarladığım Kasa Tasarımım

Kendi Cnc Kalıp Firmamız var Bir Boşlukta Böyle Birşey Yaptım 7000 serisi Aleminyuma Kendi Logomuzuda Ekledim. Sizce Nasıl Olmuş ?
  2. Mustafa AKYÜZ

Samsung Galaxy Note 10 ve Note 10+ 5G Kullananlar Kulübü

Samsung, dün gece gerçekleştirdiği etkinlik ile yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+’ı tanıttı. Telefonun teknik özelliklerini, yayınladığımız ön inceleme videolarında ve haberlerde detaylı bir şekilde sizlere aktardık. Bu yazımızda ise detaylarda boğulmak...
  3. Mustafa AKYÜZ

Kimler NOTE 10 Alacak ?

Evet arkadaşlar note 10 tanıtılmasına sayılı günler kaldı kimler aramızda note 10 alacak nasl buluyorsunuz acaba? şahsen ben şuanda plus versiyonun düşünüyorum ama fiyat konusu tahmini 9 veya 9.5 arası çıkar diye tahmin ediyorum bakalım nasıl sonuçlanacak
  4. Mustafa AKYÜZ

1 Yıllık Sınırsız Trafik VPN Ücretsiz !!! Kaçırmayın..

Merhaba arkadaşlar; Bugün VPN araştırırken bir sitede gördüğüm kampanyayı aktarmak istiyorum sizlere.. OkayFreedom VPN kısa bir süreliğine kampanya ile 1 Yıllık ücretsiz VPN hediye etmekte. Hemde Sınırsız Trafiğe sahip.. Ben faydalandım ve hızı gayet hoşuma gitti. Umarım sizlerde...
  5. Mustafa AKYÜZ

Kimler Pubg Oynuyor ?

Evet Arkadaşlar Kimler Pubg oynuyor Bakalım Forumda
  6. Mustafa AKYÜZ

SDN Ana sayfa hali

merhaba site sakinleri ve sdn ekibi. kaç gündür ana sayfa hep değişiyor şuanki hali bana göre çok hoş oldu böyle kalması daha güzel olur geldi bana
  7. Mustafa AKYÜZ

World War Heroes (Efsane Mobil Oyun )

Game development ltd stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız asker karakteri ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşmanlarınıza karşı savaşmak ve bölüm içinde birinci olmaya çalışmaktır. Bitmek bilmeyen...
  8. Mustafa AKYÜZ

Call of Duty WWII Hakkında Herşey Genel Konu

Geliştirici: Sledgehammer Dağıtıcı: Activision Tür: FPS Çıkış Tarihi:3 Kasım 2017 Seri köklerine dönüyor ve Normandiya çıkarmasına odaklanıyor! İkinci dünya savaşının en önemli olaylarından biri olan Normandiya'da, D-Day zamanında çıkarma yaparak başlayan bu oyunda, Avrupa'nın birçok yerinde...
  9. Mustafa AKYÜZ

Oyun Öneri ve Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar Konusu

Evet Arkadaşlar Başlıktaki Gibi Bir Oyun Arıyorsunuz Ve Bulamıyorsunuz ama Az da Hatırlıyorsunuz Ama İsmini Bulamıyormusunuz. Buraya İpuclarını Yazarsanız Bizde İzini Sürerek İstediğiniz Oyunu Bulabilriz. Ve Ayrıca Bugün Korku Oyunu Oynamak İstiyorum Öneriniz Varmı Diyede Sorabiliriniz Hemen...