Arama sonuçlarınız

1. AkçakocaLı

RX460 - Hata

Oyunlarda sıkça "görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" hatası alıyorum. Hatayı şahsen sistemin eskiliğine bağlıyorum. Anakart ECS G41T M7 ve işlemci Q9400. Aynı sistemde Sapphire HD6850 ile hiç bu hatayı almadım. İnternette driver sorunu olarak genellikle üstünde...
  2. AkçakocaLı

Troll mü yoksa gerçeklik payı olabilir mi?

Arkadaşlar yakınım da bu ilanı buldum . Acil kodu ile ilgili sitede yayınlanmış. Değer mi gidip alsam parça parça satsam veyahut kullansam :D Tabi doğruluk payı var ise .... Doğru ise kısa süreli test programları yanıltıcı olabiliyor uzun kullanım durumu daha iyi sonuç veriyor ikinci el...
  3. AkçakocaLı

HD6850 yardım !!

Elimde HIS HD6850 var fakat soğtma sistemi haşat vaziyette. Çipset arızalı Sapphire HD6850 buldum onun soğutma sistemini bu karta takabilir miyim ??
  4. AkçakocaLı

Sakarya'da Takaslı Xperia Z3

Bimeks'ten alınmış , siyah renk Xperia Z3 cihazım satılıktır. Sadece Sakarya ' da elden teslim edilecektir. İlan
  5. AkçakocaLı

GTX 760 SLİ Yapsam Etkisi Ne Olur ?

Evet arkadaşlar başlıktaki sorunun cevabı benim için önemli. MSİ GTX760 TF kullanıyorum , bir GTX760 daha alsam işimi görürmü veya GTX760 ı satıp GTX970 mi almalıyım ? Assasins Creed Unity oyununu istediğim ayarlarda oynayamıyorum.Diğer bütün oyunları yüksek ayarlarda rahat oynuyorum. ikinci el...
  6. AkçakocaLı

Orta Seviye Oyun Bilgisayarı (MASAÜSTÜ - AMD) - Takas Olabilir !!!

Sadece harddsisk bimeksten alınmıştır diğer bütün parçaları vatanbilgisayar dan toplanmıştır. İşlemci: AMD FX 6350 3.9 Ghz EkranKartı: MSI Nvidia GeForce GTX760 Gaming TwinFrozr Anakart: MSI 970 Gaming AMD Ram: GSkill RipJaws 8GB (2x 4GB DualKit) PSU: ThermalThake 650W 80+ Bronze Kasa: Zalman Z3...
  7. AkçakocaLı

Satılık Laptop Parçaları (Lenovo G510)

Bozulan laptopumun donanımını ve çalışan bazı parçalarını satıyorum. Parçalar şöyle; -4 gb DDR3 1600 Mhz ram -500 Gb Seagate SSHD -Quallcom Atheros QCWB335 Wifi Kartı -İşlemci Soğutucu -4. Nesil İ5 4200m İşlemci -Ekran ve kasa komple satılıktır. İlgilenenler mesaj yoluyla ulaşırsa...
  8. AkçakocaLı

Satilik iphone 6 silver

Tertemiz , kutulu , faturalı ve full aksesuarlıdır.TURKCELL ADAPAZARI YERÖZLER' den alınmıştır.Yurtiçi cihazıdır , pasaport kayıtlı cihazlarla aynı kefeyekoymayın.Yanında silikon kılıf vefaturalı orjinal spigen neo hybrid aliminium kılıf hediye edilecektir.Satış ve Takas teklifleri sadece DÜZCE...
  9. AkçakocaLı

Bu Donanımlara Kaç Watt PSU Gerek ????

MSI Gaming 970 anakart , AMD FX6350 işlemci ve MSİ GTX760 ekran kartına kaç watt psu alırsam sıkıntı yaşamam ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim ..
  10. AkçakocaLı

Ne Almalıyım ???

merhaba arkadaşlar. Şu an sistemimde amd athlon II x 4 620e var. Fakat ekran akrtım AMD olduğu için oynadığım bir oyunda ( İKV) ekranda kristalleşme oluyor.Bu benim için sıkıcı bir durum ve de artık işlemcinin ömrünü yitirdiğini düşünüyorum. İ5 4690k veya İ7 4770k almayı düşünüyorum . i5 653 tl...
  11. AkçakocaLı

PSU yeterli mi ?

Öncelikle merhabalar. Amd Fx X8 8350 işlemci almayı düşünüyorum . Bilgisayarımdaki psu xigmatek tauro 500 w 80 plus sıkıntı çıkarırmı ? Bilgilendirirseniz sevinirim..