Arama sonuçlarınız

1. Gentleman

Windows 8.1 e Yükseltme

Arkadaşlar bilgisayarımda şu an windows 8 yüklü.Windows mağaza üzerinden win 8.1 e yükseltme yapsam,bilgisayarı ilk aldığımızda var olan recovery bozulur mu ?
  2. Gentleman

Asus n550jv açiliş ekrani sorunu

Arkadaşlar iki gün önce asus n550jv-c239h markalı bilgisayarı aldım.Bilgisayarı actigimda ekran belli bir sure karanlık oluyor ama sistem çalışır durumda.Sistemi kilitlemek için power dugmesine basıp entere tıkladığımda karşıma win8 oturum açma ekranı geliyor.İlk açılış esnasinda Asus yazısını...
  3. Gentleman

2000-2500 TL arası notebook tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, Mekatronik mühendisliğinde okuyan kuzenim için notebook almayı düşünüyoruz. Kararlaştırdığımız notebook bu...
  4. Gentleman

Çizgi Grafiği...(Sabit Disk Üreticileri)

Merhaba Arkadaşlar.Ödevim İçin Herhangi Bir Sabit Disk Üreticisinin(WD,Seagate v.s) Son Bir Kaç Yıl İçerisindeki Yıllara Göre Sabit Disk Satış Rakamları veya Son Bir Kaç Yılda Yıllara Göre Kazandığı Para Miktarı Lazım.Bu Oranlara Göre Çizgi Grafiği Oluşturmam Gerekiyor.Yardımcı Olursanız Cok...
  5. Gentleman

Depolama Birimleri.

Arkadaşlar Konuyu Tam Olarak Nereye Açacağımı Bilemedim.Ödevim İçin Depolama Birimlerini Kapsayan Pasta Dilimi,Sütun ve Çizgi Grafikleri Gerekiyor. Depolama Birimlerinin Geçmişten Günümüze Gelişimi,Herhangi Bir Depolama Biriminin Tarihsel Gelişimi,Kullanım Yüzdeleri İle İlgili Aklınıza...
  6. Gentleman

Hizmetçi...

Evin hizmetcisi evin hanımından maaşına zam ister. Evin hanımı sebebini sorar. - 3 sebebim var:.. 1.si ben sizden daha iyi ütü yapıyorum.. Evin hanımı kızarak: - Sana bunu kim söyledi? - Beyiniz. - 2. sebeb ne? - Ben sizden daha iyi yemek pişiriyorum.. Evin hanımı daha da kızarak ;.. -...
  7. Gentleman

Reçete...

Kadının biri eczaneden içeri hışımla dalar ve eczacıdan 1 şişe arsenik ister. Eczacı kadına arsenikle ne yapacağını sorar ve Kadın: "Kocamı öldürecegim" diye cevap verir. Eczacı "Kusura bakmayın ama size bu sebeple arsenik satmam olanaksız." der. Bunun üzerine kadın çantasına uzanır ve içinden...
  8. Gentleman

Yapışmayan Pul...

- "İlkel bir kabile devletinde, milli eğitimi ele geçiren mum yüzlü bir bakan buyurmuş: -Üzerinde resmim olan pul bastırdım, bakanlığın bütün mektuplarında bu pullar kullanılacak. Bir süre sonra görülmüş ki, pullar zarfa bir türlü yapışmıyor. Bakan küplere binmiş ve yetkiliyi çağırıp sormuş; -...
  9. Gentleman

Rambo Dağıttı...

Rambo Dagitti - Video
  10. Gentleman

Ayı Neye Basıpta Düsüyor Sanıyorsun...

Adamın biri eski bir macerasını kahvede arkadaşlarına anlatıyordu.Macera şöyleydi: -"Ben dağa çıkmıştım.Önüme bir anda kocaman bir ayı çıktı.Ben kaçmaya başladım.Ayı beni kovalıyor ve bana daha çok yaklaşıyordu.Ayı tam pençeyi yapıştırcak , kayıp düşüyordu.Bu 2-3 kez oldu böyle." Kahve de oturan...
  11. Gentleman

Roma'da Bir Ayin...

Roma'da dünyaca ünlü San Pietro Kilisesi'nde büyük bir pazar ayini... Görkemli bir dinsel tören.. Papa bile katılıyor. Koskoca meydan mahşer yeri gibi..Kilisenin içi de dışı da tıklım tıklım.. Bu arada kilise kapısında iki adam özellikle dikkati çekiyor...İkisinin de boynunda kocaman birer levha...
  12. Gentleman

Sosis...

Babası çocuğuna güzel bir iş kurmak için paçaları sıvamış. Ancak oğlan salak olduğu için hiç bir işi beceremiyormuş.Babası ona ne is bulduysa hepsini elini yüzüne bulaştırmış berbat etmiş. En sonunda babası tam otomatik bir sosis fabrikası kurdurmuş. Çocuğunu elinden tutup, bari işi öğrensin...
  13. Gentleman

Günün Sözü...

Seks yapmak okey oynamak gibidir. İyi bir eşiniz yoksa iyi bir eliniz olmalidir ....:D
  14. Gentleman

Dede...(+13)

Adamın biri bara girmiş , masaya çıkarak bağırmış ; " Ey ahali ben adamın cinsel organını dah deyince kaldırır , duh deyince indiririm ". Herkes gülmüş ama adam iddialı , 18 yaşında bir çocuk bulmuşlar , adam dah demiş çocuğun aleti dimdik , duh demiş hemen inivermiş . Bu gençtir her zaman...
  15. Gentleman

Karpuzcu

Bir gün padişahın biri bir emir vermiş; - ''çevreden geçen tüm seyyar satıcıları bana getirin'' demiş. vezirleri dışarı çıkmış bir bakmışlar erik satıcısı geliyo hemen yakalayıp padişahın yanına götürmüşler. padişah; - ''bütün eriklerin *ötüne sokulmasını'' emretmiş. onlarda yapmış bu arada...
  16. Gentleman

BreJNeV KüBa'Da...

Brejnev, Küba'ya gelecekmiş. Kübalılar toplanmış, bir hoşluk yapacaklar. Ülkenin en iyi ressamına başvurmuşlar. Bir tablo yap. Adı "Brejnev Küba da" olsun diye. Ressam: " - Hadi oradan" demiş. " - Ben adamı görmedim bile. Adam hayatında Küba'ya gelmedi. Şimdi ben nasıl "Brejnev Küba da" diye...
  17. Gentleman

Peder Ve YorGo...

Peder ve Yorgo ölürler ve cennetin kapısına giderler. Kapıda bir melek beklemektedir. Melek Pedere sorar ; -Hiç günahın var mı ? Peder ; - Aziz melek ben rahiptim , tüm hayatım boyunca tanrıma dua ettim, karıma ve çocuklarıma sadık kaldım , insanlara ve hayvanlara hep yardım ettim. Melek "...
  18. Gentleman

Çamaşır... (+13)

Anne ve baba çocukları anlamasın diye sevişmeye "çamaşır yıkama" demişler. Yani sevişmek istediklerinde çamaşır yıkayalım mı diyorlarmış. Bir gün baba oğlunu çağırmış ve "git anana sor bakalım çamaşır yıkayacakmıymış" demiş. Oğluda gitmiş ve sormuş. Annesi "olmaz oğlum git babana söyle bugün...
  19. Gentleman

ÇatLak YumurTa...

Adamın biri Amerika ya gitmiş ve orada çok güzel bir civciv görmüş ve ülkesine götürmek istemiş. Uçağa binmiş ve civcivi ceketinin iç cebine koymuş. Yanına da bir rahibe oturmuş. Civciv bir sure sonra adamın gömleğinin içine girip pantolonuna doğru inmiş ve fermuar seviyelerine geldiğinde cani...
  20. Gentleman

Hapiste Günler Zor ...

BeyLer Kusura Bqmayın Neden Gözükmüyor Bende Anlamadım...
  21. Gentleman

Buradan Duyulmuyor...

Papaz ,iki metre ilerisinde duran zangoça sormuş . - ''Gizli gizli sen mi içiyorsun kutsal şarabı?'' Zangoçta derin bir sessizlik...İyice köpürmüş - Papaz: ''Sana soruyorum be adam!Duymuyormusun beni? -''Hayır burdan hiçbir şey duyulmuyor efendim'' - "Olacak şey mi! İki adım öteden beni...
  22. Gentleman

Milyarder Koca ...

Adam elindeki son 500 dolarla kumar oynamaya karar verir ve LasVegas'ın yolunu tutar... Ve inanılmaz bir talih; tam 3 milyon dolar kazanır. Hemen otel yönetiminin kendisine tahsis ettiği kral dairesine çıkar ve karısına telefon eder: - "Hayatim, evde misin?" - "Evet kocacığım." - "İyi...
  23. Gentleman

Yükselen...

24. Gentleman

Dönmeyiz...!!!

Temel ve Dursun bir akşam otobanda iki sarışını arabalarına alırlar ve ıssız, kuytu bir yere gitmek için basmışlar gaza... Yarım saat sonra gidecekleri yere yaklaştıklarında sarışınlardan biri der ki : - Şimdiden söyleyelim, biz dönmeyiz. Temel kendinden emin,cevap verir : - Valla bu kadar...
  25. Gentleman

Üc kafadar KayseriLi...

Üc Kayserili kafadar bir gün ormanda gezintiye cikmislar ve orada kaybolbuslar.Havada iyide kararmis.Bu arada uzakda bir isik görmüsler ve oraya dogru yol almislar. Oraya varmislar ve kapiyi calmislar. Karsilarina aksi bir adam cikmis. "Amca bizi bu aksam misafir edebilirmisin,yolumuzu...
  26. Gentleman

KayNaNam KüsTü... :D

Adamın biri meyhanede boyuna içiyormuş. Arkadaşı yanına gelip bir sorun olup olmadığını sormuş. -"Sorma" demiş adam, "kaynanam benimle bir hafta boyunca konuşmayacağına yemin etti..." -"Oğlum ne üzülüyorsun o zaman, sevinsene?" -"İyi de... Bugün bir haftanın son günü..."
  27. Gentleman

DuL KadıN iLe EvLi KadıN ArasıNdaKi FarK...!:D

Üstada sormuşlar: -"Evli kadın ile dul kadın arasında ne fark vardır?" Cevaplamış: -"Dul kadın kocasının nerede olduğunu bilir... Evli kadın bilmez..."
  28. Gentleman

Sdn Kızlarına Güzellikte Rakip Geliyor

Resimler Aşşağıda I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I v Nasıl AMa ?
  29. Gentleman

Aldatma

Uluslararasi ölçekte bir kadin arastirmasi yapan sosyolog, dünyanin çesitli ülkelerinde kadinlara bir soru sormus.Kocanizi baska bir kadinla yakalarsaniz ne yaparsiniz??? Soruya ülkelere göre verilen yanitlar ise söyle olmus: Isveçli: Neyimi begenmedigini sorarim. Rus : Evi terk ederim. Fransiz...
  30. Gentleman

Teyzesiyim :)

Çekici bir genç kadın, çok zayıf bir bebeği doktora kontrole götürür. Bebeğe bakan doktor: - "Bu çocuk iyi gıda almıyor", der ve kadına dönerek: - "Lütfen soyununuz", diye rica eder. Soyunan kadının göğüslerini iyice kontrol eden doktor: - "Düşündüğüm gibiymiş hanımefendi" der, "sizin hiç...
  31. Gentleman

Bu Kadar Elbisen Varken :D

Akşam eve geldiğinde karısını çırılçıplak gören adam; kadının elinden tutup gardoraba götürdü: - "Bak karıcığım giyecek bu kadar çok elbisen varken neden çıplak dolaşırsın ki", diyerek elbiseleri göstermeye başlamıştı: - "Bak sarısı, yeşili, mavisi, pembesi, merhaba müdür bey, eflatunu, moru..."
  32. Gentleman

Eczacı BaBa +13

Kız erkek arkadaşını arayıp akşam yemeğe davet etmiş. Hem ailesiyle tanıştıracak, hem de ailesi dışarı çıktıktan sonra erkek arkadaşıyla birlikte olacakmış. Çocuk kız arkadaşının evine gitmeden önce bir eczaneye uğrar. Eczacıya: - "Bana prezervatif verir misiniz?", der; eczacı da ne yapacağını...
  33. Gentleman

FutBoL Bu KızLa Daha GüzeL.. +16