Arama sonuçlarınız

1. Stone

Beyaz Ayıııı

Ahahahahaha 13 yıl sonra nasıl hortladı bu konu ya ?
  2. Stone

Biri beni silksin! Yok mu beni silken? | Ben de Özledim

Gözlerimden öpün :D Doğru okudum çünkü bölümü izlemiştim :P
  3. Stone

Yeni Site Yayınlama Sorunu

Sayın aliucar33 Web sitenizde ki sorunu kısaca şu resim ile özetleyeyim. Resimleri oluşturduğunuz dizin ve dosya isimleri Türkçe karakter içerdiği için bazı web sunucuları bu resimleri, dosyaları bulmakta zorlanabilir. Resimde de gördüğünüz gibi "404" hatası dosyaları bulamadığı anlamına...
  4. Stone

Bana uygun telefon önerileriniz nelerdir?

Nokia Lumia 920 öneriyorum ben. http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=telcepnoklu920&categoryId=371946 Merak etme söylendiği gibi uygulama problemi pek yok markette ki zaten üzerinde gelen uygulamalar neredeyse tüm ihtiyacı karşılıyor. Bir tek instagram eksik. O da...
  5. Stone

Oyun için laptop

Isınma problemim hiç olmadı. Tomb Raider'ı Ultra ayarlarda Full HD oynadım (AMD HairFX kapalı tabi ki ) 45-60 fps arası 85 derece falandı ekran kartım. Kasa zaten MSI kasa MS16F3 modeli. Beklediğimden kat kat daha iyi bir alet, hiç bir sıkıntısı yok ve ben çok yoğun kullanıyorum. Dediğim gibi...
  6. Stone

Oyun için laptop

Monster kullanıyorum Intel I7 3630QM 32GB DDR3 1600MHz Ram Dual SSD Raid 0 Nvidia GeForce GTX 675M Monster tavsiye ederim, fakat çok bekletiyorlar. Sabırlı olacaksan al derim. Teslim süreleri genelde 1-2 ay aksıyor :)
  7. Stone

Programcılığa Giriş İçin Yardım [Amaçlara göre ]

Öncelikle herhangi bir programlama dilinden ziyade, Algoritma öğrenmeye bak. İlk önceliğin bu olsun. Algoritmayı tamamen kavradığında, diller ile ilgili bir sıkıntın kalmaz.
  8. Stone

C#'cilar bi yardim...

Merhaba, C#'da imkanlar sınırlı değildir. C# ile Windows API'ya erişip, dll'ler içerisinden istediğin fonksiyonları extern edip kullanabilirsin. Bu metoda PInvoke adı veriliyor. Örneklere şu site üzerinden erişebilirsin. http://www.pinvoke.net Konu ile ilgili olarak, user32.dll içerisinden...
  9. Stone

Laptop Öneriniz

Merhaba, 3 yıllık Monster Notebook kullanıcısıyım. Sana şunu tavsiye edebilirim. http://www.monsternotebook.com.tr/P170EM-GTX660M-MONSTER®-Q61P170EM01.html Bu Laptop'u özelleştirebilirsin. Kendi ihtiyacına göre donanımını değiştirip sipariş verebilirsin. Kalitesine gelince 3 yıl oldu alalı...
  10. Stone

Laptop'a harici ekran kartı takılır mı?

Merhaba, Daha önce bununla ilgili bir konu ile ilgilenmiştim. ExpressCard 1x 54mm kullanarak benzer bir sistem hazırlamıştım. Performansı gayet güzeldi Benchmark sonuçlarında aynı kartı masaüstü ile test ettiğimde %10-%15 gibi bir kayıp kaydetmiştim ama göze alınabilir bir değer. Dell N5110 'da...
  11. Stone

Nokia Lumia 800 incelemesi - VİDEO

Çok güzel bir inceleme Hakkı eline sağlık, fakat şöyle ufak bir düzeltme ekliyim, Skydrive hizmetinde fotoğraflar ve office belgeleri sınırsız, onun dışındaki tüm belgeler için 25 GB alan var :)
  12. Stone

Skyrim'in Muhteşem Animasyon Videosu

Ahhh şöyle bir MMORPG olsa keşke :) Harika.
  13. Stone

Unlock The Animus (Assasin Creed)

1-Arch 2-Arrow 3-Toll 5-Shadow 6-Pray 7-Fortress 8-Peaks 9-Gallows 12-Tempest Şimdilik bu kadar bende de :)
  14. Stone

Windows 8 İncelemesi - Türkiye'de İlk!

Bu mesajı Windows 8 Developer Preview 'den yazıyorum ; Sanal makineye kuracaktım fakat vazgeçip bu tip durumlar için ayırdığım 50 GB'lik bölüme kurdum :) İlk izlenimler olarak Pre-Beta durumunda olan bir işletim sisteminin bu denli performans sağlaması ve kararlı durumda olması çok şaşırttı...
  15. Stone

Haklısın :) %52 indirip hemen denemek istiyorum :) Bakalım sanal makinedeki performansı nasıl olacak :)
  16. Stone

Hehe ben bugün okudum ama :P
  17. Stone

Bu beta versiondan önceki yazılım geliştiricilerin denemeleri için yayınlanan sürüm. 4.8GB boyutundakinde, Visual Studio 2011 Express, Blend 5 Developer Preview, Windows Metro arayüzü için SDK ve bir kaç tanede örnek metro uygulaması var.
  18. Stone

Yarın değil bugün :) Buyurun buradan : http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/home/ Ek olarak Sistem gereksinimleri orada yazıyor ama yinede ekliyim :) System Requirements Windows Developer Preview works great on the same hardware that powers Windows Vista and Windows 7: 1 gigahertz (GHz)...
  19. Stone

Sony Personel 3D Viewer'i Kullandık

Ekleme : Biraz araştırdım.Desteklediği çözünürlük 1280x720 miş 0.7''lik iki OLED ekrana sahipmiş. Fiyat olarak 700$ civarında olacakmış. HDMI giriş ve çıkışı olacakmış.
  20. Stone

Sony Personel 3D Viewer'i Kullandık

Evet benimde merak ettiğim sorular bunlar, çözünürlük, kaç hz, fiyat ve ne zaman çıkacağı :) Görünüşe göre çok hoş bir fikir üzerine kurulu ama deneyip görmek lazım bu yüzden denemiş biri olarak Troy 'un kişisel yorumlarıda önemli :)
  21. Stone

Minecraft Çılgınlığı Boyut Değiştiriyor.

Oynayan var mı? Varsa hangi server'da? SDN olarak hep birlikte oynayabiliriz belki? :)
  22. Stone

Hangi Programlama Dilini Kullanıyorsunuz ?

C# : .Net , Asp.Net , XNA , Silverlight, WCF , WPF, .Net Microframework. C++ : MDI,CLI/CLR, DirectX Assembly : PIC :)
  23. Stone

Laptop tavsiyesi olan?

Tüh, keşke 1500 TL limitin olmasaydı. Sana bunu tavsiye edecektim : http://www.monsternotebook.com.tr/customize/customize.aspx?id=353622&secenek=&secenek2=&adet=1&lang=tr-TR 3 yıllık Monster kullanıcısıyım. 3 Yıldır tek bir problemim bile olmadı. Ve en güzelide dilediğin gibi sök parçala...
  24. Stone

Biraya Dikkat!

Bunu denemeliyiz :D Merak ettim :P "Ve hata yaptıklarını asla kabul etmedikleri gözlendi." :D
  25. Stone

Biraya Dikkat!

100 tane erkekte denemişler Silence insaf et :P Kadınlar bira içince ne oluyor acaba ters etki yapıyor mu ki? :D
  26. Stone

Biraya Dikkat!

Evet kadınların genel yetenekleri :P Zaten içkim sigaram yoktu bunu öğrendiğim iyi oldu :P
  27. Stone

Windows, Günah!

Teşekkürler :)
  28. Stone

Windows, Günah!

Sayın Finix.. Sadece ultimate sürümlerinden ziyade tüm sürümlere yüklenebiliyor. Bunun yanında KDE'nin zaten Windows için geliştirdiği Linux Sub Sistemide var. Bkz : http://windows.kde.org/ 1-) Sitenin Resources kısmına baktığınızda orada gerekli dökümanlara ve dosyalara erişebiliyorsunuz...
  29. Stone

Windows, Günah!

Sayın Finix ve diğer arkadaşlar... Cevabınıza hitaben bir kaç konuya açıklık getirmem gerekli. Microsoft çalışanı değilim, Microsoft platformunda yazılım geliştiriyorum. Arada büyük farklar var dikkatinizi çekerim. Bir arkadaş, linux'da exe'ler çalışır ama Windows'da çalışmaz demiş. Sanırım bu...
  30. Stone

Windows, Günah!

Sayın Finix... Öncelikle hep merak ettiğim bir şeye cevap istiyorum. Özgür yazılıma ve özgür yazılımı kullanmaya teşfik etmek sebebiyetiyle yapılan karalama kampanyalarının ne kadar doğru olduğunu merak ediyorum? Başka bir şirketin bir ürününü karalama çalışmadan önce, özgür yazılımların...
  31. Stone

Google+ Davetiye Paylaşımı

Bende bir davetiye alabilirsem süper olur :) [email protected] Şimdiden teşekkürler :)
  32. Stone

Nadia Camukova: "Türkiye'de Okumak İstesem Üniversiteyi Kazanamam"

Sonunda eğitim sistemini gerçekten anlamış biri çıkmış :) Ayrıca bu kısımada hayran kaldığımı söylemeden edemiyeceğim :
  33. Stone

Laptop sıcaklığı sorunu..

Bence geri versen iyi olur. 85 Derece sıcaklık pek hayırlı değil bence. Benim laptop overclock'lu olmasına rağmen max işlemci sıcaklığı 70 civarı zorladığımda ekran kartı ise 83-84. Ekran kartıda overclock'lu :) Ayrıca ne kadara aldın?
  34. Stone

C'den Java'ya codu ceviricek varmi ?

Java'cı değilim fakat bu işini görebilir :) http://commons.apache.org/math/apidocs/org/apache/commons/math/analysis/integration/RombergIntegrator.html
  35. Stone

Trainer yapımı hakkında bilgisi olan ?

Trainer yapabilmen için birazcık Assembly bilgisine ihtiyacın var. Oyunun çalışma anında bellekteki bilgileriyle oynayarak Trainer tarzı yazılımlar geliştirebilirsin.
  36. Stone

Live Messenger WP 7'ye Geliyor, Fakat...

Hayır garip değil. Çünkü geliştirilen sadece arayüz. Dün itibariyle Messenger Connect'in yeni sürümü developerlara duyuruldu. Yani arkaplan yine Microsoft'a ait. Sadece arayüzü onlar geliştiriyor.
  37. Stone

Seni sadece arkadaş olarak seviyorum

Karikatür yazıya cuk oturmuş tebrikler __kadıköyRAP__. Söylenecek pekde birşey kalmamış aslında. O tip insanlarla zaman geçirdikten sonra bana dönse ne? Dönmese ne? Kim ister ki böyle birşeyi?
  38. Stone

Proje Fikirleri Olan ?

HTML ve javascript yorumlayıcı yaz. En az üç yıl idare eder seni :D
  39. Stone

Canlı Yayında Vahiy inerse!

http://www.dailymotion.com/video/x9mu3r_sahte-mehdi-skender-evrenesolu-taci_lifestyle Bu videoda yaptıklarının telefon konuşmaları...
  40. Stone

Yaptığım sitede kullanıcının yaptığı talep formu cep telefonuma msj olarak bildirme

Evet GSM Opetörü ile anlaşıp SMS API'sini alıp yazılımına uyarlaman lazım. Aynı zamanda bir miktarda kredi satın alman lazım
  41. Stone

Konsol programı ???

Son projemde bir kısımda benzer bir sistem kullanıyorum, Silverlight XAP Dosyasını alıp kendi uzantım olan .SLEXE uzatısına çeviriyorum. Ve Silverlight uygulamam içerisinde herhangi bir XAP dosyasını ayrı bir uygulama gibi çalıştırabiliyorum. Son videosuda burada :) Facebook'a Hoş Geldin...
  42. Stone

Silverlight Dökümanları Lazım?

En güzel iki kaynak verilmiş :) Daron Yöndem'in Seminer TV'ye göz atabilirsin. Silverlight 3.0 ile ilgili Webiner serisi vardı. Ayrıca www.nedirtv.com adresinede göz atabilirsin.
  43. Stone

2 ekran kartıda bu şekilde bozuldu

Genelde ekran kartları fazla ısındığında bu problemi çıkarıyor. Eğer Güncel driverların yüklü değilse GPU Recovery özelliği yazılımsal olarak devreye girmiyorsa ekran kartının yanması normal bir durum. Isı durumunu sürekli gözlem altında tut ve güncel driverlarını yükle.
  44. Stone

Heyecanı Yenmek

Bir iş görüşmesinde özellikle rahat ve kendinden emin kişiler her zaman artı puan alır. Heyecanı yenmek aslında çok kolaydır. Sürekli kendine telkin vererek, heyecanlanacak birşey olmadığını söyleyerek ve hiç bir durumu abartmayarak başarabilirsin. Bunun yanında düzenli nefes almakta çok...
  45. Stone

Microsoft SQL Server 2008 Ucretsiz mi ? acil yardim lutfen

Microsoft SQL Server 2008 Express sürümü, ücretsizdir ve ticari kullanıma açıktır. Ücretsiz olmasının sebebi, ufak çaplı projelerde lisans ücreti ödemek istemeyenler ve AccessDB kullanmak istemeyenler içindir. Gönül rahatlığı ile Express sürümü kullanabilirsin.
  46. Stone

Renk Düzeni Değiştirildi

Desktop Window Manager (dwm.exe) Pencereleri ve Aero animasyonlarını render ederken grafik kartını kullanır. Eğer Herhangi grafik kartını kullanacak olan yazılımın performansını etkileyecek bir durum oluşuyorsa, Windows Aero efektlerini otomatik olarak uygulama kapanana kadar durdurur. Bu durum...
  47. Stone

Kadın kulakları !!

Aaaa :D Kulaklardan mı kaynaklanıyormuş :D Hep sebebini merak etmişimdir zaten :D
  48. Stone

Tez Konusu ASP.NET üzerine

Tez konusunu Silverlight ile yapabilirsin. Silverlight'ın yapabileceklerine gelirsek, şu anda benim geliştirdiğim bir kütüphane var, Facebook'a Hoş Geldin adresinden videolar kısmında inceleyebilirsin :)
  49. Stone

Bing Ödül Dağıtacak!

Hesabımı Amerika'dayken almıştım :) Ayrıca MSDN üyesiyim :D
  50. Stone

Sıdıka - Oynatalım Hocam

Vay be :D Özlemişim bu diziyi :)
  51. Stone

Bing Ödül Dağıtacak!

Bizzat kullanmaya başladım :) http://img832.imageshack.us/img832/6042/bingbar.jpg
  52. Stone

Internet Explorer 9 Beta'ya Büyük İlgi

@Rise katılıyorum. Çıktığı andan beri kullanıyorum daha hiç bir sorun yaşamadım. İşlemci kullanımı %2-3 'ü geçmiyor. Ram kullanımı zaten çok rahatlamış. Daha hiç çakılmadı ve hata almadım. Aynı zamanda yeni eklenen developer tools'da işimi çok iyi görüyor. Silverlight ile ilgilenen biri olarak...
  53. Stone

Ah, güzel SDN :)

Hoş geldin Troy :) Sağ salim dönmüşsün :)
  54. Stone

Cursed Treasure

Evet bazı bölümlerde görünmez olanların "Champion"larından geliyor :) Anında gidip bir tane elması alıyor. Kaçıramasa bile sonuçta dokunmuş oluyor ve Briliant gidiyor :D
  55. Stone

Aşık Olmanın Bedeli Ne Kadar?

Ne kadar ilginç canlılarız :) Bir anda okurken kendiimi "The Sims" oynuyormuş gibi hissettim :D Aşktan sadece iki arkadaşla yırtabiliyorsak şanslıyız. Yırtamayanlar napacak? :D
  56. Stone

Deveyi gıdıklarsan ne olur?

Hahaha yazık deveye :D Ayrıca sorunsuz izledim. Tema değişikliği yaramış :)
  57. Stone

Cursed Treasure

Ben bitirdim, Tower Defance oyunlarını seviyorum :) Şimdi hepsini Briliant yapmaya çalışıyorum :D
  58. Stone

Bir Parça Kağıttan Neler Yapılabilir?

Her biri, birbirinden harika, yapılışlarını izlemek isterdim doğrusu :)
  59. Stone

Internet Explorer 9 Beta Yayınlandı!

Evet sistem kaynağı kullanmada ciddi derecede düşüş var. Internet Explorer 8'e göre 9 Beta olasına rağmen, Internet Explorer 8'ın 300 MB harcadığı sayfalarda şu anda 120 MB ile dolaşıyorum. (4 GB RAM var)
  60. Stone

3 Yaşındaki Küçük Boksör

Çocuk baya iyi. Ama küçük yaşta kafaya darbe alırsa şimdiden beyin hücrelerine elveda :D
  61. Stone

Internet Explorer 9 Beta Yayınlandı!

Kullanıyorum gayet hoş ve beklediğimden daha hızlı çıktı :)
  62. Stone

Nfs World Artık Bedava!

Closed Beta 1'den 8'e kadar davetiye aldım ve hepsindede oynadım :D Need For Speed Most Wanted hayranları için birebir bir oyun. :)
  63. Stone

Dslr Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi?

Canon EOS 5D Mark II en büyük hayalim :D Ama biraz tuzlu gelebilir :D
  64. Stone

Tesla Bobini

Yakında bir zaman içerisinde bende yapmak istiyorum. Ama daha büyüğünü :D Nikola Tesla hayranıyım zaten :D
  65. Stone

Xbox 360 Satın Almak - Yardım

Ben yine beklemeni tavsiye ederim :) Kinect almasan bile, üç kırmızı derdin olmaz en azından. Slim al derim :)
  66. Stone

Xbox 360 Satın Almak - Yardım

Biraz daha sabredip XBox 360 Slim ve Kinect almanı tavsiye ederim aynı fiyata ek olarak Wi-Fi ve yeni tasarımı geliyor. Xbox.com | Hardware Catalog - Xbox 360 4GB Console with Kinect Ek olarak HDD eklenebilir.
  67. Stone

Bunları Sakın Yapmayın!

Güzel ve yerinde tespitler olmuş :)
  68. Stone

Microsoft'tan Yeni Bir İletişim Sunucusu

Büyük ofislerde iletişim gerçekten büyük sıkıntı oluyor. Bence çok hoş bir proje ve başarılı olmasını umuyorum.
  69. Stone

Solidworks Çalışmalarım

Bildiğim kadarıyla STL (StereoLitho) 'nin Binary formatı en sağlıklı olanı.
  70. Stone

Solidworks Çalışmalarım

Oldukça hoş ve başarılı çalışmalar olmuş eline sağlık. Render Motoru içinde ufak bir önerim olacak, biraz öğrenmen gerekebilir ama yinede çok daha kaliteli sonuçlar elde edebilirsin. Projelerini export edip 3Ds Max için V-Ray Render motoru ile render alabilirsin. V-Ray galerisine şöyle bir göz...
  71. Stone

Facebook Chat Genişliyor!

Evet Windows Live Essentials'ın yeni beta sürümünü kullanıyorum. Facebook chat güzel entegre edilmiş ve gayet güzel çalışıyor. Facebook'a giriş yapılmamış olsa bile. Herhangi bir browser altında Facebook açık olmasa bile Windows Live Messenger tarafından giriş yapılıp sohbet edilebiliyor. Gayet...
  72. Stone

Microsoft Akıllı Telefon Pazarına Yeniden Saldırıyor

Makalede biraz yanlış bilgi aktarımı var sanırım."Kullanıcıların yapabilecekleri sınırlı ve üçüncü parti yazılım geliştirilmesi inanılmaz zor kabul ediliyor. " denmiş, fakat durum pek öyle değil. Zaten C# veya VB.Net bilen, WPF ve Silverlight ile yazılım geliştirmiş olan yazılımcılar için hiç...
  73. Stone

Gerçek Ninja'lardan Aksiyon Şov

Bu video yanlış hatırlamıyorsam bir Ninja kursunun tanıtım videosuydu. :)
  74. Stone

Microsoft, Hacı Nabıyon Sen Ya?

Aaa meşur olmuşum :D
  75. Stone

Windows Phone 7 Reklamı Yayınlandı!

Hoş bir reklam bence, zaten takip edenler içerikten yeterince haberdardır. Ayrıca Channel9'da yayınlanan Windows Phone 7 oyun geliştirme performans noktaları ile ilgili Mix fuarında bir video yayınlandı. Hayran kalmamak elde değil hele ki bir telefon için :) Bahsettiğim video : Building A...
  76. Stone

Merhaba SDN, Hoş geldim mod olayım :)

Bir hafta daha üyecik olarak kalacaksın? Çok kötü birşey olmalı üyecik olmak :P Ben hiç olmadım mesela :P
  77. Stone

Dünya Yazılım Sektöründe Türkler Ne Zaman Hindistanlıları Geçer

Her ne zaman yazılım sektöründe otomasyon yazılımlarından başka yazılımlar üretilmeye başlandığında, o zaman yazılım sektörü bir yerlere gelebilmeye başlamış demektir. Devletinde biraz bilişim sektörüne destek vermesi gerekiyor.
  78. Stone

Ehh sayılır ama WarCraft gibi yada türevi gibi daha büyük rpg oyunlar olsaydı yada bilgisayarda değilde kutu halinde satılan rpg olayınlarından olsaydı olabilirdi bak :) Hatta belki o zaman rpg modu bile olabilirdin :D
  79. Stone

Sanırım oynasan bir hayli başarılı olurmuşsun gibime geldi :D
  80. Stone

Gece gece güldüm baya. Sen RPG oyunlar oynuyor musun peki MeLoDi?
  81. Stone

Windows Mobile Programları

Windows Live, Finger Keyboard, SipChanger, nueFont, noData, Advanced Config, Winrar, Task Manager v3.3 Kullanıyorum :)
  82. Stone

Win7 İtaat Etmiyor :(

Önemli değil fakat bir konuda uyarmam gerekli. Imageres.dll Windows 7 için önemli ve öncelikli bir kütüphanedir. Herhangi bir hatada, UAC , Winlogon ve uygulama başlatma özelliklerini kaybedebilirsin :)
  83. Stone

Win7 İtaat Etmiyor :(

imageres.dll Dosyasının yetkilerini alabilmen için öncelikle Sahipliğini alman gerekir(Owner). Dosyaya sağ tıkla/Özellikler/Güvenlik/Gelişmiş kısmından Sahip sekmesinde dosyanın sahibini kendi Windows kullanıcın olarak belirle. Tüm Dialoglara Evet de ve hepsini kapat. Ardından tekrar Güvenlik...
  84. Stone

Hoş geldin, peki hangi bölüme mod olacaksın? İlk konudan mod olma hevesin varsa bence potansiyel var gibi :D
  85. Stone

Nerden Başlanır Bu Programlamaya?

Eğer bir programcı olmak istiyorsan hepsinden önce kesinlikle orta-üst derece ingilizceye sahip olman şart. Bunun yanında herhangi bir dil öğrenmeden önce kesinlikle "ALGORİTMA" ve "AKIŞ ŞEMALARI" öğren. Bu ikisine büyük şekilde önem vermen gerekli. Ardından rahat olması bakımından Basic dilini...
  86. Stone

Söyle Rahatla

Güzel mouse, uçabiliyor mu peki? :D
  87. Stone

Ubuntu Reklamları

Çok ilginç başka işletim sistemlerine sataşarak reklam yapılmış :)
  88. Stone

Saniye Ekleme Sorunu(?)

O zaman şöyle yapabilirsin eğer string ise C# ile yazıyorum sen VB.Net'e çevirirsin :D Örneğin; 15:24 olduğunu düşünelim. String[] ayrilanlar = ayrilacak.Split(':'); ":" 'den öncesini ve sonrasını bir dizi halinde değişkende tutacaktır. ayrilanlar[0] 15 ayrilanlar[1] 24 olur. Bundan sonrada...
  89. Stone

Söyle Rahatla

Neden herkes sürekli birşeyler soruyor? Kendiniz karar veremeyecek kadar yetersiz misiniz?
  90. Stone

Ttnet Mcafee Reklamı Hakkında...

Sayın yöneticiler; TTnet'in McAfee güvenlik yazılımı reklamında bir problem var sanırım. Flash ile hazırlanmış bu reklamın bir kısmında işlemci kullanımı %90'lara kadar çıkıyor. Forumda dolaşırken birden fazla pencere açtığım zaman bu reklam gelmesin diye dua ediyorum ve şayet gelirse hemen...
  91. Stone

Saniye Ekleme Sorunu(?)

(Int32.Parse(stringin) + 2).ToString() İşini görebilir yâni string verini önce Int'e çevirip ardından +2 ekleyip tekrar string'e çevirebilirsin :)
  92. Stone

Ati Mi Alayım Nvidia Mı?

Nvidia tavsiyemdir. Sebeplerim: Cuda 3D Surround Physx PureVideo HD Direct Compute Open CL (GL değil, Open Computing Language) Bunun yanında driver desteğide tabi ki. İleride bir çok yazılım Cuda ve Open CL destekli olacak ki zaten hali hazırda bir çok yazılım mevcut.
  93. Stone

C# Text Box Veya Combo Içindeki Degerleri Renkli Yazdirma

Eğer WinForms üzerinde çalışıyorsan bunu yapamazsın ne yazık ki. Fakat görsel işler yapmak istiyorsan WPF'i dene derim. WinForms'da Listbox object tipinden veri alır fakat eğer bu object bir String ise ancak öyle içerisinde gösterir. WPF'de ise Listbox, Object...
  94. Stone

Kızların Tavırları

Tesbit eden güzel yakalamış hepsini :)
  95. Stone

Yetenek Sizsiniz Amerika - Yerçekimi Şov

Gerçekten çok başarılı bir şov, tebrik etmek gerekli :)
  96. Stone

StarCraft II: Wings of Liberty PC İnceleme

Evet StarCraft I'den aldığımız aynı zevki bozulmadan StarCraft II'dende alabiliyoruz :) Bu arada orjinalini edinip Battle.Net üzerinde oynayan var mı acaba?
  97. Stone

İnsan Özentileri

Çok sevimliler :)
  98. Stone

Vb .net'te Yazılan Programda Hata Veren Kod Nasıl Bulunur

Threadleri bloke etmez fakat ASenkron işleri bekletebilir. Özellikle bir "Web Servisinden" veri geliyorsa bu veriler zaman aşımına uğrayabilir :)
  99. Stone

StarCraft II: Wings of Liberty PC İnceleme

Gayet keyif alarak oynadım. Ve Artık online oynama vakti geldi :)
  100. Stone

Evet aynı zamanda Visual Studio ile o anki nesnelerin/değişkenlerin içerisindeki değerleride görebilirsin. Böylece hataya kısa yoldan ulaşabilirsin ;)
  101. Stone

Yapabileceğin en kolay işlem Debug Point'ler koyarak adım adım (F11) ilerleyerek sorunu bulmak.
  102. Stone

Miniklerden Evlilik Yorumları

İşte bu..... :D
  103. Stone

Microsoft, Kinect'in Çıkış Tarihini Açıkladı

Kinect çok ilginç bir icad. Büyük ihtimal tüm dünyada çok büyük bir başarı elde edecek. Hemde sanılandan fazla. Görmeyenler için E3 Fuarındaki Kinect videolarını izleyin :)
  104. Stone

Microsoft, Kinect'in Çıkış Tarihini Açıkladı

Sabırsızlıkla bekliyorum Türkiye'ye gelmesini. :)
  105. Stone

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Buda benden olsun uzun zamandır koymuyordum :)
  106. Stone

Herhangi Bir Linux Sürümü Nasıl Pc'den Kaldırılır?

Daha basit yöntemlerde var elbet ek yazılımlara ihtiyaç duymadanda halledilebilir :) Eğer disk bölümlenmişse, Çalıştır veya Windows'un başlat menüsündeki arama çubuğuna Diskmgmt.msc yazın bu araç ile basit bir şekilde disk bölümlerinizi düzenleyebilirsiniz. Boot'dan kaldırmak istiyorsanız. Komut...
  107. Stone

Oyun önerileriniz

Sevdiğin tip oyunlarda RTS türü yok sanırım ama yinede StarCraft II : Wings of Liberty 'i tavsiye ederim ;)
  108. Stone

Caddeleri Olmayan Bir Köy

Nedendir bilmiyorum ama şu anda oraya taşınmak istedim bir anda :D
  109. Stone

Microsoft'tan Yeni Bir Site!

Boyutu çok büyük olan resimlerin internette yayınlanabilmesini sağlayan SmoothStreaming kullanan bir sistem. Örneğin sitedeki Bisikletli resim 73 GigaPixel. Aynı zamanda kendi büyük resimlerinizide upload edip yayınlayabiliyorsunuz.
  110. Stone

Nasıl Windows Fanatiği Olunur?

Pardon ama realmanager Python dili, nesne yönelimli moduler ve High Level bir dil olduğu için oyun scriptlemede özellikle kullanılır. Bahsettiğin oyun Vampire The Masqurade : BloodLines, Valve'nin Source motoru ile geliştirilmiş bir oyun olup sadece Script motoru python ile geliştirilmiştir...
  111. Stone

Nasıl Windows Fanatiği Olunur?

Merak ettim ya, araştırmacı arkadaşlar, hangi oyun firmaları Linux üzerine oyun çıkarmışlar? Ben hiç birini hatırlayamadım, yada olmadığı için sanırım. @keylogger, sanırım Warcraft'ı Wine ile oynuyorsun, önemli olan Linux için yazılmış bir oyun olması. Özellikle büyük oyun firmalarından. :)
  112. Stone

Microsoft'tan İnanılmaz Başarı!

Merak ediyorumda şu süper bilgisayarların çoğunun linux kullandığını öne süren arkadaşlar hayatlarında kaç kere bir süper bilgisayarın yanında bulundu? Kafalarına göre uydurup bilip bilmeden konuşmayın diyen bir çok kişi var. Acaba dünya çapında milyonlarca özel kurumda kullanılmakta. Şu ana...
  113. Stone

Windows 7 Aldım; çünkü...

Microsoft yazılım geliştirmeni olduğum için Microsoft tarafından hediye edildi :) Ama hediyem olmasa bile gider, bilerek isteyerek alırım. Bir işletim sisteminin bedava olması gerekmez, bunca insanın emeği var bu işletim sisteminde kullanacaksam parasını verir, emeğin karşılığını verir kullanırım ;)
  114. Stone

Microsoft'tan İnanılmaz Başarı!

Çok ilginçtir ki Microsoft'un Windows 7 ürünün başarısı sayesinde 175 milyon adet kör kullanıcı var ve bunların hepside Linux işletim sistemini görmüyor.(Sizin deyiminizle) Ben bir yazılım geliştiricisiyim aynı zamanda yazılım mühendisliği, yazılım uzmanlığı ve yazılım tasarımıda yapıyorum...
  115. Stone

Tavukları Yumurtadan Kesen Müthiş Performans

Hayranları oldum tam aradığım iki bunlar :D:D:D
  116. Stone

Windows Phone 7 İçin 25 GB Yedekleme Alanı

Benzer özelliklerin çoğu zaten Windows Mobile telefonlar için MyPhone servisi adı altında sağlanıyordu :) Şimdi yedekleme alanı Skydrive'a geçti ve 25 GB'lik bir alana sahibiz :) Bizzat kullandığım harika bir servis.
  117. Stone

Linux Neden Oyunlarda Geri Kaldı, Linux İçin Oyun Geleceği, OpenGL ve DirectX

Sayın realmanager; Zaten ilk yazımdada belirttiğim gibi bu konuda hem fikiriz. Hiç kimse bir konuda tekel istemez. Bu rekabet her zaman son kullanıcının işine yarar. Aynı Intel ve AMD rekabeti gibi. Sonuçta bizde yazılımcıyız fakat aynı zaman son kullanıcılarda biziz. Rekabet her zaman yenilik...
  118. Stone

Bu konunun tartışma yeri sanırım burası değil. Emülasyon dememiş sebebi sonuçta kullanılan Windows kütüphaneleri var. Ama çok rahatsız olduysanız bunu değiştirmekten çekinmem düzenleyip istediğiniz kelimeyi yerine koyabilirim?
  119. Stone

Sayın realmanager, Ben bir yazılımcıyım ve neresi bana cazip gelirse doğal olarak oraya yönelmem gerekli. Bunun Microsoft'la yada başkasıyla ilgisi yok ne yazık ki . Wine için kullandığım emüle sözcüğüne gelince ; http://wiki.winehq.org/AboutWine Adresine bakmanızı tavsiye ederim :)...
  120. Stone

Ubuntu,Linux ve Mac OS X dağıtımlarında Windows uygulamalarını hali hazırda çalıştıran uygulamalar ve kütüphaneler zaten var. Bunlar Windows Kütüphanelerini kullanarak çalışıyorlar. http://www.winehq.org/ bu adresten gerekli bilgiye ve ayrıntıya erişebilirsin. Ama doğal olarak performans...
  121. Stone

@N3CAT1 Görüşün ne yazık ki yanlış. XNA ile donanıma tamamiyle erişebilirsin fakat bununla ilgili çok fazla kaynak yok ne yazık ki. Ve Tamamiyle DirectX API'lerinden yararlanabiliyorsun zaten. C++ ile yapabildiklerinin hepsini yapabilirsin. Örneğin ShadowRun...
  122. Stone

Bu arada unutmadan realmanager güzel konu açmışsın eline sağlık. Tek seferde usanmadan okudum ;)
  123. Stone

Merhaba arkadaşlar ; OpenGL gerçekten güçlü bir platform. Ben hem Windows Developer olarak hemde Game Developer/Software Engineer olarak OpenGL ile zamanında oldukça yakından ilgilendim fakat şu an ki kullandığım API tamamiyle farklı. Şu anda C++ ile Native DirectX, C# ilede XNA kullanıyorum...
  124. Stone

Arada Ramboberk Oluyorum!

Ben Stone oldum :D
  125. Stone

Ucuzacik.com

Ehh geri kalanıda zekice ticaret anlayışı ve kazanç işte :) Kurucuları başarılı bir ticaret sergiliyor :)
  126. Stone

Ucuzacik.com

Ucuz açık sitesinde herhangi bir hile yoktur.Örneğin Iphone 99 TL ile onu kazandığınızda 99 TL veriyorsunuz ve teklifte harcadığınız krediyi tabiki.Neden bu kadar ucuz olduğuna gelince;Örneğin yine Iphone ortalama 800 tekliften başlıyor dersek her teklif 3 TL değerinde ise 800*3=2400 +99 =2499TL...
  127. Stone

BattleForge Free 2 Play oldu!.

Phenomic ve EA Games tarafından geliştirilen Card Based Real Time Strategy oyunu BattleForge 27 Mayıs itibariyle Free 2 Play olmuştur. Indirip oynamak için ; http://www.battleforge.com Yaklaşık Download Miktarı 2.7 GB Kurulmuş hâli 7.21 GB civarıdır. BattleForge nedir ? BattleForge MMORTS...
  128. Stone

Benim Fotoğraflarım

Selam KeRRa; Fotoğrafların oldukça hoş daha yüksek çözünürlükte çekersen örneği 1440x900 gibi yada daha yüksek ve imzalarsan(kimin olduğu belli olsun emek boşa gitmesin :) ) masaüstü duvar kağıdı olarak kullanabilirim güzel manzaralar hoşuma gidiyor :) Saygılarımla.
  129. Stone

Windows 7 Flip3D görev çubuğu simgesi oluşturuyoruz..

Hoş güzel bir bilgi teşekkürler. Fakat bu kadar uğraşmak yerine neden Windows Key ile birlikte TAB Tuşuna basmayı denemiyorsunuz ? (WinKey+TAB) :)
  130. Stone

Windos 7 RC orijinal türkçe paket.

Dil paketinde şu anlık ufak bir bug var . Normal kullanıcılara yönelik değil ama uygulama geliştiricilere yönelik bir sorun bilgilendirmekte yarar var. Asp.Net , WCF ve Silverlight projenizi Local IIS'de Publish ettiyseniz dil paketinden sonra çalışmıyor. Çözümüne gelince WCF servisleri genelde...
  131. Stone

Kızlara Göre Oyun?

Tanıdığım çoğu 18 yaş ve üzeri bayan arkadaşım World of Warcraft oynar. Sebebi Warcraft romanının devamı niteliğinde Azeroth Dünyasında bir yer edinmek oldukça çekici bir durum.Uzuuuun yıllarca bende World of Warcraft oynadım ve Warcraft hayranı olarak tavsiyemdir.Tek bir sorun var oyun ücretli...
  132. Stone

Ethernet kartına en fazla kaç IP verilebilir?

"Ağ özelliklerinden / TCP/IPv4 / Özellikler / Gelişmiş / Ekle"
  133. Stone

Bu bir tabu oyunu

Hahah güzelmiş :D
  134. Stone

External Diske İşletim Sistemi

External Disklerden tabiki boot yapabilirsin , senin takıldığın sanırım hangi işletim sistemini seçeceğin veya nasıl seçeceğin. Bunun için birçok yol var tabiki önce boot için kullandığın yazılım ne onu bilmek gerekli.Windows Vista kullandığına göre Microsoft'un boot editörünü kullanıyor...
  135. Stone

30 Kasım 2008 - Günün Bedava Yazılımı - Magical File Encrypt

Hoş ve güzel yazılım özel bilgileri saklamak için ideal.
  136. Stone

Vista 64 Bit Sorunları

4 GB ve üstü ram desteğini sağlaması için 64-Bit işletim sisteim şarttır.Ayrıca 64-Bit bir sistemde 32-bit yazılımlar sorunsuz çalışır.Driverlar dışında.Henüz bana sorun çıkaran bir yazılım denk gelmedi.Sorun çıkardığına inandığınız yazılımları buraya yazın birlikte çözüm bulalım :)
  137. Stone

Süper taşlar

Üçüncü süper yaa :D Dördücüyüde ne zaman görsem gülerim hep :D
  138. Stone

Hayvanlar internete girince...

Yılanlar süper :D
  139. Stone

NFS Undercover Malum Yerlerde

Bi oynayayı hele bakalım nasıl olmuş , Most Wanted güzeldi gerçekten , Carbon idare eder seviyedeydi ama Pro Street'de seriyi bozdular o yüzden pek hoş değildi.Bakalım bu nasıl olmuş (:
  140. Stone

Parolanız Ne Kadar Güçlü?

Your password is 16 characters long and has 20,311,312,207,167,489,048,576 Diyor benim için :D
  141. Stone

iPhone ile Rezil Olmak

Resimleri bir tek ben mi göremiyorum :D
  142. Stone

WOW Çılgınlığını İzleyin

Oyunu denemek isteyenler için ayrıca : http://teaser.wow-europe.com 10 günlük deneme sürümü :)
  143. Stone

WOW Çılgınlığını İzleyin

World of Warcraft , Warcraft serisi romanlarının konu aldığı yeni bir dünya.Warcraft gerçekten güzel ve sürükleyici bir konusu olan bir romandır.World of Warcraft'ta ise bu romana dahil olma şansımız oluyor.World of Warcraft oynayamayan oyuncular bu çılgınları kesinlikle anlamazlar zaten çoğu...
  144. Stone

Bana Kadın Olduğumu Göster !!!...

Hahahahahaha :D Süperdi yaa :D
  145. Stone

Basit Bir Tavuk mu Dediniz?

İnsanlarda yumurtlar ve aynı şekilde ana rahminde büyürler buda ek bilgi olsun :) Teşekkürler...
  146. Stone

İnsan Vücudunun Özellikleri Hayat Aktarılsa..

Öğrenmiş olduk :) Gerçekten ilginç bilgiler.Teşekkürler :)
  147. Stone

Anıtkabir'i Gezmek İster Misiniz?

Defalarca gezdim ama yinede doyamıyorum (: Teşekkürler Onair :)
  148. Stone

Neyin fotoğrafını çekmeyi istersiniz?

Neyin değilde nasıl bir fotoğraf çekmek istersiniz sorusunu sorsaydın, Gözümün önüne gelen manzarayı söylerdim :D Manzara : Buz tutmuş bir göl , Bembeyaz karlarla kaplı yerler içinde tahtadan bacası tüten bir ev.Uzaktan tam çam ağaçlarının arasından yeşil ve beyazın hakim olduğu bir açıdan...
  149. Stone

Söyle Rahatla

Bende sınav yok :D sosyal hayatın hala s'si yok :D
  150. Stone

Matrix, Windows XP ile Çalışsaydı

Çok hoş ve profesyonel bir yapım olmuş :D Teşekkürler.
  151. Stone

Böyle haberi ne gördünüz ne duydunuz idda ediyorum nasılmı?

Demekki görüp duymuşuz üstünede okumuşuz :D
  152. Stone

Windows 7 Build 6801 (Super Taskbar , Aero Shake ve Gizli Kalmış Diğer özellikleri)

Hayır Windows Aero için gerekli minimum özellikleri karşılaması yeterli Pentium 4 1.5 Ghz üstü veya D veya Core 2 Duo veya daha üstü seri bir işlemci 512 Mb ram ama 1 Gb tavsiye edilir. Pixel Shader 2.0 Destekli bir ekran kartı hepsi bu :)
  153. Stone

Yalan söylerken her şeyi teminat göstermeyin. :D

Sevdim bu şirketii :D:D:D:D
  154. Stone

Windows 7 Build 6801 (Super Taskbar , Aero Shake ve Gizli Kalmış Diğer özellikleri)

Selam arkadaşlar. Sadece ShiftDelete.Net için çekiğim Windows 7 'ın gizli kalmış yönlerini sizinle paylaşıcağım.Daha önce incelemesi yapılmştı fakat yeni build ile gelecek özellikleri şimdiden görmenizi istedim. Video'nun içerdiği özellikler ; Windows 7 Super Taskbar, Aktif yazılımların...
  155. Stone

Söyle Rahatla

Yaptığı resmen terbiyesizlik... Hiç yakıştıramadım...
  156. Stone

Söyle Rahatla

O gün gelse bile sevgim değişmiyecek ki .
  157. Stone

Söyle Rahatla

Off ulen offf ...
  158. Stone

Söyle Rahatla

Ahhhh ahhhhh....
  159. Stone

Dönülmez akşamın ufkundayım!!(Başım büyük belada..)

Kız, aşk meşk falan ne bilim yalan geliyor bana :D Sen direk yurt dışına kaç :D:D:D
  160. Stone

Ahh Sivilce Ahh

Kesinlikle doktor'a gitmelisin öncelikle , büyük bir ihtimal vereceği ilaç "Roaccutane" olacaktır.Kesinlikle doktor kontrolü altında kullanılması gereken bir ilaçtır.Her ay tahlillerle devam edip etmemen gerektiğini doktor söyliyecek sana.Yan etkileri vücudda kurumadır.Özellikle dudak ve...
  161. Stone

WarDom

Evet CashFB'nin dediği gibi Wardom'u ben hiç bir zaman HACK adı altında eylem yaparken görmedim.Wardom'un güvenlik sitesi olduğunu biliyorum.Böylede devam edeceklerine inanıyorum ;)
  162. Stone

Klasik türk yalanları

Bir dükkana girersiniz sohbet falan filan saatler geçer.Sonra tam kalkıp gideceksinizdir kapıdan çıkmak üzeresiniz otur yaa bi çay içseydik derler :D (Konya esnafı :D )
  163. Stone

Windows 7 İncelemesi - Video

İki yerdende video'yu rahatlıkla izleyebildim herhangi bir sorun yok videolarda.Tarayıcı ayarlarını veya firewall ayarlarını kontrol edebilirmisin ? .
  164. Stone

Tomb Raider: Underworld Demo!

Teşekkürler Alengirli. Bu sefer gerçekten daha farklı ve daha atik bir Lara var karşımızda(Video'dan gördüğüm kadarıyla).Hemen link'e sarıldım ve indirmye başladım.Bende Tomb Raider hayranıyım :) Ayrıca yukarıdaki link'ten FlashGet yada diğer Download Managerlarla indiremiyoruz bu sebeple...
  165. Stone

Günaydın SDN

Günaydın Hepinize :)
  166. Stone

Windows 7 İncelemesi - Video

Zaman bulamadığımdan dolayı kuramamıştım ne yazıkki, HDD'mde öyle gariban gariban bekliyor.İnşallah kısa bir sürede deneme fırsatı bulurum.Tam bir kurulup yapmayı planlıyorum ozaman eksik kalan Windows Aero ile ilgili birşeyler eklerim :) Çok güzel bir incelem olmuş Troy teşekkürler :)
  167. Stone

Pesimist ile röportaj

Hoş bir röportaj olmuş Teşekkürler seciL böylece tanıdık pesimist'ide :D
  168. Stone

Google Chrome'un Logosunun Oluşumu

Hahaha süpermiş yaa :D
  169. Stone

Aşılı Kaktüs

Kırmızı Kırmızı çok hoş gözüküyorlar yaaa :D
  170. Stone

Çok Uzakta...

Evet gerçekten çok zor , ama katlanıcaz biz :)
  171. Stone

Yurdum insanı iş başında! İşte gülümseten kareler...

Bir başkadır benim memleketimmm :D
  172. Stone

Çok Uzakta...

İnşallah DarkLady yaa zaten daha çok var ama şimdiden bu haldeyiz işte :D:D:D
  173. Stone

Çok Uzakta...

Hayatım benimm bi tanem , yine ne diyeceğimi bilemedim kaldım böyle duygulandım , hemde öyle duygulandım kii....Evet dediğin gibi o uzaklık bizim için hiç birşeyi değiştirmeyecek.Bende seni ço...k seviyorum hiç bir zamanda değişmeyecek bu. CANIM BENİM :)
  174. Stone

Söyle Rahatla

Çok seviyorum, ondan ayrılmak çok zor olacak ama elbet kavuşacaz tekrar :)
  175. Stone

Seri katilin son cinayeti!!!

Resim Süper Jengar Mechul_yolcu'nun yorumlar ayrı bi harikaa :D
  176. Stone

Selam bende geldim

Hoş geldin Burcu güzel zamanlar gerçirmen dileğiyle... Ve Forum Kurallarına göz atmayı unutma :) http://forum.shiftdelete.net/sdn-duyurulari/43630-forum-kurallari.html
  177. Stone

Emo-ca Anket

Konu ağır tartışmalara yer vericek gibi gözüküyor. Bu Sebeple ; "Arkadaşlar yalnız lütfen tartışma ortamı olmasın." "Arkadaşlar lütfen tartışma yaratmayacak cevaplar verelim." Yazıya dönersek , bu kadar anlamsız bir yazıyı anlayanlarda var mı acaba :)
  178. Stone

Çaresizliğin Resmi

Çok hoştu llavinya duygulandırdı.Çok teşekkürler sana :) (Bu notta birisine : Seni çok seviyom ) :)
  179. Stone

Veri Yürütme Engellemesi

Sistemin iyi bir anti-Virüs ile taramanı öneririm,Bu hatayı en son W32Alman.C virüsünde görmüştüm aynı şekilde bilgisayarı kapattığında yapıyordu.Drwsn32.exe'de Windows hata raporu döküm servisi hata veren uygulamalar ile ilgili ayrıntılıları gösterir.
  180. Stone

Veri Yürütme Engellemesi

Veri yürütme Engellemesi (DEP) : Sistemin zarar görmesini engellemek için geliştirilmiş bir teknolojidir , sisteme zarar verebilecek kod bloglarını engeller, virüs yada benzeri kodlar olabilir.Explorer.exe'ye virüs bulaşmış olma ihtimal var ondan yapıyor olabilir.Şimdilik tahminim bu.Neden ve...
  181. Stone

Çocuğunu cezalandırmak mı istiyosun?

Vahşettt...................:D
  182. Stone

Söyle Rahatla

Gülmeee Kriziii.........................................:D
  183. Stone

En Seksi Kısa Boylu Erkekler...

Beterin beteri dedikleri bu olsa gerek :D:D:D:D
  184. Stone

İşte buuu Dünya'nın en seksi erkeğiiiii :D:D:D:D Kim itiraz edebilir ki :D
  185. Stone

Söyle Rahatla

Hâla üstümde bi sarhoşluk var :D:D:D
  186. Stone

Mirror's Edge resimli karşılaştırma (PS3-360)

Demosumu sunuldu ? :D Nerede nerede hanii ? :D
  187. Stone

Boyumu kısalttıracam :P
  188. Stone

Gece Online Listesi

Yine ben işte 03:57 oldu bu arada :D
  189. Stone

Söyle Rahatla

Ahhhhhh ahhh :D sarhoş mode :D
  190. Stone

Söyle Rahatla

Aşkkk bu Aşkkk :D
  191. Stone

Söyle Rahatla

Neden böyle yapıyor ki ? Halbuki ben unuttum bile şu anda gülümsüyordum ama o ....
  192. Stone

Farenin üzerine çay döküldü :)

Emu hayranım sanaa :D:D:D
  193. Stone

Kandırma Beni

Çocuğu bıraksalar dalacak kesin :D Ağzını yüzünü dağıtacak , sıkacak gırtlağını yutamıyacak :D
  194. Stone

Biraz Yürüyelim mi?

Tam benlik yaaa :D Ama yükseklik korkusu olanlar için berbat bir yer :D
  195. Stone

Ne dinliyorsunuz?

ShamRain - Black November ...
  196. Stone

Abd ve fikir özgürlüğü

"4 Teneffus zili nicin 20 dakika erken caldi? 5 Bob nereye kayboldu?" Koptum bunlara yaa süperdi. :D
  197. Stone

Maliyeciler gelmiş

Çok güzelmiş sağolasın tsewen baya güldürdü. :D
  198. Stone

SDN Huzur Paktı

Bu grubun başarılı olacağına inanıyorum.Tartışmadan kasıt, saygı seviyesini aşan , hakaret ve aşağılama içeren konuşmalardır.Sanırım bir kaç yerde yanlış anlaşılmış "Tartışma" noktası. Berkin beyin dediği gibi ; Güzel günler dilerim... :)
  199. Stone

Hologram teknolojisi artık aramızda holografik görüntü sizi yolda yalnız bırakmayacak

Oldukça ilginç nasıl bir teknoloji kullandıklarınıda anlatsalardı keşke :) Ama çok hoş olmuş.
  200. Stone

Ağa'nın Adı +13

Süperdi :D sağolasın souris :(
  201. Stone

Babalar ve Kızları

Çok hoştu gerçekten Darklady , Sevgi ile başladı sevgi ile bitti ama çoğu zaman elimizdekilerin kıymetini bilmiyoruz.Kaybettikten sonra anladığımızdada çok geç oluyor :(
  202. Stone

Söyle Rahatla

Kıpır kıpır kıpırdanıyor kalbim içimde :D:D:D
  203. Stone

Komikten ilgince...

Koptum ben buna yaaaa :D:D:D Süpersin Jengar sağolasın :D
  204. Stone

Söyle Rahatla

Nasıl anlamak istiyosan canım (:
  205. Stone

Söyle Rahatla

Ama içim rahat bu defa suçsuzum (:
  206. Stone

Söyle Rahatla

Helal olsun....
  207. Stone

Söyle Rahatla

Zaten bana neden ihtiyacı olsun ki.Değil mi ?
  208. Stone

Söyle Rahatla

"Görünmez ol" , Gizli mod'un gözünü seveyim :)
  209. Stone

Söyle Rahatla

Isırsın , çokta tın..... Bundan sonra böyle beğenene....
  210. Stone

İlginç adlar

Hepsi birbirinden ilginç :D
  211. Stone

Söyle Rahatla

değmen benim gamlı yaslı gönlüme ben bir selvi boylu yardan ayrıldım evvel bağban idim dostun bağında felek vurdu ayva nardan ayrıldım garip kaldım şimdi gurbet ellerde ben gönlümü çalan yardan ayrıldım çok ağladım leyla gibi çöllerde şirin gibi nazlı yardan ayrıldım değmen benim...
  212. Stone

Ücretsiz Ses Düzenleme Programı

Daha önce kullanmıştım gerçekten çok hoş bir yazılım tavsiye ederim bende :)
  213. Stone

World of Warcraft'tan Yeni Rekor

He valla Cinematic Trailer'ları bilem yeter bee :D:D:D
  214. Stone

World of Warcraft'tan Yeni Rekor

Blizzard aldığı paranın hakkını veren şirketlerden :)
  215. Stone

Günaydın SDN

Sabah ezanıyla günaydın sizlere :D
  216. Stone

Gece Online Listesi

Online Rekorumuz: 1.926 Üye İle 06-09-2008 Saat 16:04 gerçekleşmiştir. Stone, firariçocuk, gokhankayaci, parti05, pusu604, sdfsdd 05:15 Saat ve ben yine burdayımmm :D
  217. Stone

Disk Birleştirme Yazılımı: Defraggler

Teşekkürler Troy güzel bir yazılıma benziyor :)
  218. Stone

Pc Masanızın Üzeri ?

Laptop :D Yataktayım ve laptop kucağımda masaüstüm yok :( :D
  219. Stone

Gece Online Listesi

Bende burdayım ama görünmez olmuşum :D
  220. Stone

Sanal dünya İnterenet Teknolojileri

Bu mesajın amacı site tavisiyesi midir ? Öyleyse hem forum kurallarına tekrar göz at hemde bu link'e göz at http://forum.shiftdelete.net/tavsiye-ettiginiz-siteler/47794-tavsite-edilen-siteler-hakkinda.html Mesajı değiştirmişsin...Ama sen yinede göz at bunlara kurallara ;)
  221. Stone

Söyle Rahatla

Sevgin yaşatıyor beni bir tanemmm :)
  222. Stone

Böcükler Aleminden

Ezmek için peşinden koşuncamı o kadar hızlı gidiyolar ? :D:D:D
  223. Stone

1 mm Kalınlığında TV Olur mu?

Görüntüleme teknolojisi ciddi anlamda gelişti , şeffaf esnek ekranlardan sonra 1mm kalınlığındakilerde çok hoş geldi.Ne zaman kullanabiliriz acaba ve fiyatı nasıl olur :)
  224. Stone

Böcükler Aleminden

Hepsini istiyom :M Kaç beygir bunlar saatte kaç km/s yapıyolar :D:D:D
  225. Stone

Böcükler Aleminden

DarkLady göster mühendisliğini bakem :D Teknik özelliklerini sırala bu canlıların :D:D:D:D
  226. Stone

Böcükler Aleminden

Yok bi tanem korkma bişi yapmazlar yaparlarsa döverim ben onları :D
  227. Stone

Abi kızkardeş diyalogları

- biricik kardesim benim dunyanin en guzel kizkardesi cinimm.. - param yok, su getiremem, bakkala gidemem ders calisiom - allah cezani vermesin ben istemesem seni yapmiyolardi ama Buna koptum ben :D
  228. Stone

Söyle Rahatla

Vur kafalarına bunla :D
  229. Stone

Ölmek Yasak

Çok eski bir haber bu yıllar önce okumuştum.
  230. Stone

iPhone 3G 99 Dolara Düşer mi?

HTC Touch düşürse bi fiyat ahhh :D:D:D
  231. Stone

iPhone 3G 99 Dolara Düşer mi?

Düşer tabiki 99$+1000 YTL olur :)
  232. Stone

Söyle Rahatla

aaa benimde vardı Popmundo :D n'Oldu acaba ölmüştür sanırsam :D
  233. Stone

Söyle Rahatla

Tatilllll :D
  234. Stone

Tombul Adama Dİkkat

0 açtı bacakları be :D
  235. Stone

Penguen'den ilginç bir kapak daha

Hahahahaha :D süper yaaaa :D sağolasın :D
  236. Stone

Bu adam gitti gider.

Yolun açık olsun umarım ÖSS'de başarılı olursun :)
  237. Stone

Hoş bir Animasyon

Çok hoştu yaaa :D Teşekkürler :)
  238. Stone

Bir Özür Metnidir...

Beni en çok üzen maxxdump'ın olaydan sonrası tavrıydı benim için tamamiyle hayal kırıklığı oldu ne yazıkki :(
  239. Stone

Söyle Rahatla

ahahaha :D intikaaaaaaaaaaaaaamm diye koşacan mı peşinden köpeğin ?:D
  240. Stone

Söyle Rahatla

Pahalı birşeymiydi yoksa ? :D Geçmiş olsun bu arada senden biraz uzak duralım :D
  241. Stone

Aranıyor !.. (Forumda Geçmişe Yolculuk)

Hahaha :D Ne sevimli kilidin var senin öyle Chiii :D
  242. Stone

Söyle Rahatla

Erthon havlayan köpek ısırmaz derler yaa ? O gerçektir çoğu zaman ,sessiz yaklaşan köpek görürsen uzak duracaksın sakat oluyorlar bazen :D
  243. Stone

Söyle Rahatla

+1 harikasın OnAir... Aşkmış peh.....
  244. Stone

Yeni Evimiz Nasıl Millet :)

Çok hoş yaa fındık gibi :D
  245. Stone

Turkcell ' den Büyük Ayıp

Adıda "Türkcell" bu kuruluşun.......
  246. Stone

Söyle Rahatla

Listen To Your Heart.....
  247. Stone

Sitenize Ücretsiz 29 Ekim İndexi Ekleyin..!

Çok hoş olmuş ellerine sağlık :)
  248. Stone

Kızlar en sonunda yaptı yapacağını

Kişiye göre değişir o :D
  249. Stone

Söyle Rahatla

Neden benimde mutlu olmaya hakkım yok ? Hiç olmayacak mı ?
  250. Stone

Sahte XP Orjinal Windows XP Yapmak..!

Forum kurallarını okursan illegal ne olursa olsun YASAK! olduğunu görürsün.!
  251. Stone

Kimse İçin Değmez...

Canım dediğim bir kişiyse değer ;)
  252. Stone

Söyle Rahatla

Offfffffffff offfffffffffff
  253. Stone

Bu Ping Pong Maçı Kaçmaz :D

Ne ilginç bi kedi :D Peluş oyuncak gibi :D
  254. Stone

Siz Olsaydiniz Burada Yemek Yermiydiniz?

Tuvalete kadar yorulmasın müşteriler diye yapmışlar işte çok düşünceliler :D
  255. Stone

Tomb Raider Underworld 'un Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Diyor benim laptop'a :D
  256. Stone

Bu Köprü İnsanın Başını DÖndürür..

Hey maşallah :D çok eğlencelidir ama orda sürmek :D
  257. Stone

Prince of Persia'dan Yeni Video

Görebildiğim kadarıyla eski POP serisinden çok farklı olacak.Cell-Shading teknolojisiyle daha çok masal oyununa dönmüş.Eski seri ile karılaştırmak olmaz sanırım görünüşe göre eski seri ve yeni oyun çok farklı.
  258. Stone

Atin İntikamı +13

Afferim eşşek acıma böylelerine :D:D:D Nasılda kaçmaya çalışıyor ama :D
  259. Stone

Yeni Fincan Takımları Artık Böyle

Çok hoşlar yaa :D
  260. Stone

Kim Bu Erkekle Kadın

Yazının sonundaki medyanın görüş açısına bir örnek sanırım bu.
  261. Stone

Bir Özür Metnidir...

Konu ile ilgili maxxdump ile uzunnnn bir konuşmamız oldu.Ne demek istediğimi kesinlikle şimdi daha iyi anlıyordur.Metini hazırlayıp Nemesis'e verebilir ve burda yayınlanabilir kanımca (:
  262. Stone

Minik yaramazlar

3 ve 7 süperler yaa :D
  263. Stone

Yarın 29 ekim ve sadece başını dinlerseniz anlarsınız anlamını

Çok hoştu sağol buse paylaşımın için.
  264. Stone

Cinayet sanal, hapis gerçek

Ne günlere kaldık... :D
  265. Stone

Sümüklü çocuklar!

Anıl avatarda yakıyo hani :D
  266. Stone

Bir Özür Metnidir...

+1 Ama ben maxxdump'dan ayrıca kendisinin yazdığı bir özür metni beklerdim...
  267. Stone

Söyle Rahatla

Bu insanlar ne kadar kıt anlayışlı böyle ? Çok kızdım şimdi :@
  268. Stone

Çok çok sevgili Amesfamız'ın Kılapları

Yersiz ve saçma yorumlarla insanları üzdüğünüzün farkındasınızdır umarım ?...
  269. Stone

Aranıyor !.. (Forumda Geçmişe Yolculuk)

Ahhh ahhh yoğun iş temposu ve şehir dışı yolculuklarım sağolsun eskisi kadar fazla giremiyorum ne yazıkki.Ama tespitlerin çok hoş ve yerinde olmuş... "Neler oluyor bize ? " :)
  270. Stone

Haftanın en çok satan PC oyunları (A.B.D.) 11 - 18 Ekim 2008

Hala ve hala WoW listede :D Vay beee :D
  271. Stone

Sümüklü çocuklar!

:D:D:D ilk'i süper acayip yetenek var o çocukta :D
  272. Stone

Pc'ye dalan anne ve bebeği!

Annenin şevkatli kucağııı (:
  273. Stone

Bir Özür Metnidir...

Bu metini hazırlaman gerçekten güzel olmuş Nemesis.En azından hala gördüğüm değerde birisi olduğunu gösterdin Teşekkürler sana ;)
  274. Stone

Of ya şu halime bak!

Aaaaaaaaaaaa :D Jengar küçüklüğün mü ? :D
  275. Stone

Trakya'lının Aşk Mektubu :))

Ahahaha evet banada Ata Demirer'i hatırlattı :D:D:D
  276. Stone

Karikatürlerimizi paylaşalım

Süperler yaaa baya güldüm sağolun :D Karikatür grubunda olmayan karikatürlere ayrıca güldüm :D
  277. Stone

Kuşlar Vadisi PUSU

Bak bak nası kabarmışlar sarıııı , karaaaaaa diye :D:D:D
  278. Stone

Paranla Rezil Olmanın Adı = Microsoft

Sonuçta o adamlar hakları olanı aldılar kimse zorla birşey satmadı , satamazda herşeyin bir alternatifi var, Windows olmazsa Mac OS olur oda olmadı Linux olur , Linux'ın yüzlerce farklı sürümü var herkese hitap ediyor.O adamlar hakları neyse onu aldılar bence...
  279. Stone

Microsoft'a paragöz diyen arkadaşlar , Microsoft eğer paragöz olsaydı şu anda internete bağlı hiç bir lisanssız kaçak Windows kopyası olmazdı buna emin olun.caglarcosgun'un dediği gibi kimse kimseye zorla Microsoft ürünlerini satmıyor zaten.Kimsede Microsoft'un adamı değil.Sen sözleşmende...
  280. Stone

Kuşlar Vadisi PUSU

Mahallenin dayıları o güvercinler :D Biri kara eşref biri sarı eşref :D ortadaki kim peki ? :D
  281. Stone

Söyle Rahatla

Bitmez tükenmez bi sevgi bu valla :D
  282. Stone

Güneş'le Konuşacağız

Konu avatarlar değil ama avatar seçiminde sınırlama yok sanırım , cinsel içerikliler yasak.Ona kalırsa DaY_WalkeR bende seninkinden tırstım ? :D Kışın napacaz sorusuna dönersek o zamanlada normal elektrik enerjisinden yararlanırız açık havalarda güneş enerjisinden olur.Böylece %50 tasarruf...
  283. Stone

Bir kadın bir adamın en çok neresine bakar?

Benimkilerden anlıyon mu bakim :DGerçi daha hiç sana yalan söylemek kısmet olmadı ama :DNeyse :D:D:D Konu'ya dönersen çok derin ve kişisel bi konu gibi geldi bana.Çünkü her insan diğerinden farklıdır.Gerek kişiliği gerek düşünce yapısı ile.Bu sebepten dolayı bu sorunun net bir cevabının...
  284. Stone

Güneş'le Konuşacağız

Hmmmm :D Güzel bi soruydu :D Ama zor olmadımı biraz ? :D
  285. Stone

Windows'ta Terör Estirin

taskkill /IM uygulama.exe /F /T :D seviyorum :D
  286. Stone

Söyle Rahatla

Mutluyum geneeeeeeeeee :D:D:D:D
  287. Stone

Güneş'le Konuşacağız

Güneş enerjisini kullanmakta geç bile kaldığımızı düşünüyorum nedense ...
  288. Stone

Çok çok sevgili Amesfamız'ın Kılapları

Harbi yaa her sevgiyi aşka benzetenler nasıl bi düşünce yapısına sahiptir ?
  289. Stone

Ahşap Evler

Ohhh ozaman iyi yaptıralım bi tane bundan :D
  290. Stone

Renklerin Dansı

Çok hoş ve çok güzeller teşekkürler llavinya :)
  291. Stone

Ahşap Evler

Evet ama acayip yanar bunlar şimdi :D Bi yangın çıksa halimiz duman :D
  292. Stone

Ama atladığınız birşey var EULA'da yani son kullanıcı lisans antlaşmasında bu konuya zaten değiniyor.Ve sizde bunu kabul etmiş oluyorsunuz :)
  293. Stone

Hard Disk

Vay beee şimdi TB peşinde koşuyoruz :D acaba bi 20 sene sonra TB'ada mı mazide kaldı diyeceğiz ? :D
  294. Stone

Bakın size kimi getirdim

ooo tek torpilsiz benmiyim :(
  295. Stone

Bakın size kimi getirdim

Senin getirdiklerin torpilli oluyo :D Bende bi daha üye olacam :D emelden davet edermisin beni :P
  296. Stone

Söyle Rahatla

WPF ve C# ile 3D deniyom :D Cube çizecemde yanlış hesapladım :D
  297. Stone

Söyle Rahatla

privateModel3DGroup CreateTriangleModel(Point3D p0, Point3D p1, Point3D p2) { MeshGeometry3D mesh = newMeshGeometry3D(); mesh.Positions.Add(p0); mesh.Positions.Add(p1); mesh.Positions.Add(p2); mesh.TriangleIndices.Add(0); mesh.TriangleIndices.Add(1); mesh.TriangleIndices.Add(2); Vector3D normal...
  298. Stone

Söyle Rahatla

Tüm hayallerin , sonsuzluğa ve sona erebildiği yerdeyim.Tüm niyetlerin edenleri varmışcasına görülebildiği bi yerdeyim...
  299. Stone

Söyle Rahatla

Forgive me .......
  300. Stone

Söyle Rahatla

Offffffffffffff offffffffffffffffffffffff