Arama sonuçlarınız

1. mechoutes

30-40 Lira Kulaklık Tavsiyesi

20 tl'ye Sony MDRE9LPB tavsiye ederim, slikon bulunmaz lakin düzgün kullanırsan uzun süre kullanabilirsin. Sesi net iletir. istersen 2 tane al 1 seneye yakın idare ettirebilirsin. teknosada nette 15tl, bimekse 20 tl filandı.
  2. mechoutes

Windows 10 Kurma Rehberi(Bedava)

temaya benzettim ben?
  3. mechoutes

Ağ Kurarak Oyun Oynama

ev grubu yap hamachiye filan hiç gerek yok. Ev grubunu tek pc den kurman yeterli diger pclerde ana pc ye gelen şifreyi bazı bölüme yazmalı sonrada rahat bir şekilde Local Area Network dan oynayabilirsin. Hamachi gereksiz kurması server açması falan filan.
  4. mechoutes

CS:GO oynarken pc kapanıyor

Kardeşim üzelerek söylüyorum cs:GO oyununda cpu kötü oldugu zaman oyunun 5. saniyesinden sonra atıyor hatta harita yüklenirken atıyor kendim yaşadım. internette saatlerce aradım 5 saat olsun 6 saat olsun her yolu denedim daha sonra laptop geldi onda sorunsuz bir şekilde oynadım.
  5. mechoutes

Counter Strike Global Offensive Çalışmayı Durdurdu!

CYRİ yap. Her hangi bir kaldırmayan varsa rahat oynamazsın aslında cs:go oynayamazsın bile.
  6. mechoutes

CS:GO İşlemci Hatası

Kesinlikle alma Cs:GO aldım 2-3 gün önce bendede cpu kaldırmıyor gözüküyordu oyunu aldım yükledim internette milyonlarca cpu mağduru var. dediler sorun atiden dedim öyle olsun daha sonra laptop geldi pc nin üst modeli rahat bir şekilde cs go oynuyorum.