Arama sonuçlarınız

1. M

Modem ve powerline hakkında sorun

Öncelikle herkese merhaba, umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır Çok uzun oldu ama lütfen okuyun, yazmak için çaba sarf ettim. Umarım okursunuz, sorularıma geçeyim ben; Bir modem almak istiyorum, aslında almalıyım çünkü 8Mbps'lik TTNET ADSL kullanıyorduk. Sonra TTNET'i aradım ve bize...
  2. M

Masaüstü toplama yardım

beyler kasa ve soğutma dışında eksik varmı ? (kasa ne önerirsiniz hdmi ile tv yi moniyor olarak kullancam kasada hdmi olmalı !!!) ve neler oynarım hangi oyunu kaldırır gta falan ?
  3. M

İ5 oyun bilgisayarı ayrıca !!! alta devamı var

beyler ben bir bilgisayar toplamak istiyorum i5 istiyorum çünkü çok pahalı olsun istemıyorum vatandan direk hazır önerebilicegınız yada toplama önerebilicegınız seyler varsa cok mutlu edersınız oynıyacaklarımdan bazıları : csgo h1z1 arma 3 assasin creed lol vs. ayrıca !!!! beko bızım...
  4. M

BF4 Yüklemek İstiyorum

arkadaşlar yarım yıl önce vatandan aldığımız lenovo bılgisayarımıza bf 4 yuklemek ıstıorum butun hersey en dusuk te oynıcam bf4 un istedikleri ve benım lenovodakı sıstemde bu : ( herşey oluo ama ekran kartı oluyormu anlamadım ) bilgisayar aynı bunu almıştık özellikler bakın ...
  5. M

Toshiba laptop

beyler yeni laptop alcam masaüstü almıcam önermeyin beko nun sitesinden bir laptop olmalı cunku beko bızım dukkanda kıracı kıradan kescekler zaten şimdi bunu beğendim başka önerebileceğiniz bir şey var mı ?
  6. M

Lenovo şarj sıkıntısı

öncelikle herkese iyi gunler bızım bır laptopumuz var lenovo g500 modeli şarjın tam uç kısmı koptu yakınlarda bır yerden alamıyoruz kapıda odeme yapmak ıstıyor babam guvenemyor onerebılcegınız bır yer veya sıte varsa lınkını atarmısınız http://urun.gittigidiyo...daptor-usb-uc-136858521 şarj...
  7. M

PS4 önemli bir soru?

benim kuzenımde ps4 var kendı psn adresinden watch dogs indirmişti ben ps4 alcam ve kafamda bir soru var oda şu biliyorsunuz appstore dan bir tanıdık paralı birşey alınca biz onun hesabına girip oyunu bedava yükler sonra Bura önemli : kendi hesabımıza gecerız benım mert dıye bır hesabım var...
  8. M

Eve hangi marka tv almalıyız?

annem eve tv alcak sony alcaktık annem en iyi tv yi sordu bence lg üstüne yok dedim oda yok be en iyisi samsung dedi ( vesteli kötülemiyorum evde var zaten bir tane daha alcaz ) sizce hangisi
  9. M

B40L 4431 0B Beko Tv Nasıl?

arkadaşlar odama tv alcaz beko erenköyde bizim kiracımız kiradan kescekler çok büyükte istemiyorum çok küçükte 1 milyar olcak ben 102 ekran baktım ve şunu buldum sizce iyimi uzaktan bakınca küçük kalırmı ? B40L 4431 0B beko buda link ...
  10. M

Değiştircem öneride bulunun

bizim evde tp-link'in TD-W8951ND model bir modemi var bu aralar bazı sorunlarla karşılaşıyoruz sırasıyla yazan: güç - adsl - internet - wlan yazılarının altında ışıklar var durmadan adsl ve internet teki ışık gidio sol ve sağdaki 2 si yanıyor sadece ve ben oyun oynarken bağlantı kopuyor...
  11. M

Toshiba pc acil bakın

arkadaşlar kardesımın bır pc sı var toshıba nb 200 modelı bır pc ekran kırık sızce kaca yapılır bıde ben heveslenme dedım ama yıne de sor dedı mınecraft ve lol kaldırırmı dedi sizce acil soyleyın ona gore tamıre gıtcek pc ozellıklerı bılıorum çöp ama bı kere heves yaptı artık :D...
  12. M

Galaxy s4 Root

anlayan biri yardım etsin clash of clans ta hiile yapmak istiorum gems hılesı bunu yapabılmek ıcınde root lamak gerekio galıba telefonu nasıl yaparım ıkı ıslemıde yardım edın lutfen yada jailbreak gıbı dırek rootlasam clasha gırıp para satın almaya tıklasam otomatık olurmu ? lutfen yardım edın...
  13. M

s4 root

14. M

Fan sorunu

Lenovo bilgisayarım bar i3 bilgisayarın fanı bozuldu tamiri ne kadar tutar daha dogrusu acıorum 2.veya 3. Dka donuo
  15. M

Toplama bilgisayar hakkında soru

arkadaşlar ben kendım bır toplama bilgisayar olusturyorum vatandan sonra buraya yollıyacam topladıklarımı onay verırsenız alcam ama ne almam gerekiyor mesela anakart , ekran kartı bakın model falan değil sadece parçaların ismi anakar ekran kartı kasa fln gibi
  16. M

Yeni bir laptop lütfen bakın

evet arkadaşlar ben yeni bir bilgisayar alcam toplama masaüstü pahalı oluyo kımısı 4 kımısı 7 mılyar bende laptopda karar kıldım sımdı oncelikle i7 olsun sonradan w7 yuklıcem wındows 8 kotu bılgısayar cok ıyı olsun ıstıyorum yai cok ıyı derken bf4 gta 5 far cry 3-4 gıbı oyunları kaldırsın...
  17. M

Yeni masaüstü

Arkadaşlar masaüstü bilgisayar alcam yani toplama istiyorum ama söle olsun gta 5 yukkledımmıı rahatca oynayabılıyım veya dıger oyunları her şeyini ayrı ayrı yazarsanız sebinir ve birşey sorcam parçaları nerden alcam alırsam butun hepsını gıdıp nerde birleştitrcem şimdiden teşekkürler...:clap: -...
  18. M

Ipad 2 cydia

Arkadaslar benım ıpad 2 im var garantı gecti 7.1.1 jailbreak yapmak istiyorum nedeni : clash of clansda para mucevher hılesi falan icin nasıl yapılcagını bilmiyorum lutfen yardımcı olun coc hilesi olsada olur kırdırmak olsada 2 sinden biri hangisi kolaysa ikisinide nasıl yapcam bilmiyorum...
  19. M

Bisiklet önerisi

Öncelikle merhaba salcano kataloğuna baktım astro 29 hd modelını begendım 1.030 lira siz ne dersiniz ama acil cevap verin 3 hafta sonra bodruma gitcez orayda goturmek ıstıyorum ( bisiklet ) :hammer: