Arama sonuçlarınız

1. A

GM Discovery çok fazla sayıda yanlış desen sorunu

Bildiğim kadarıyla Power+Ses açma tuşu ile ulaştığın ekrandan format atarsan kişisel dosyalarına birşey olmuyor, ama alabiliyorsan yedek almanı tavsiye ederim. Bu arada o e-posta ve şifre senin telefonunda google play v.b yerlerde kullandığın gmail hesabın ve şifresini girmen gerekiyor.
  2. A

Oyun Monitörü Tavsiyesi

BenQ GL2460HM veya Asus VX228H birini seçebilirsin, kaliteli ve oyun monitörü konusunda deneyimli bir marka istersen 21inch olan asus'u tercih edebilirsin, markayı önemsemiyorsan hemen hemen aynı teknik özelliklere sahip 24inch olan benq seçebilirsin.
  3. A

Oyun Monitörü Tavsiyesi

550TL fiyata 27 inch monitör bulamazsın o linkini verdiğin monitörün stoğu bitmiş yani eski fiyat, 800tl ye Philips 273E3LHSB modelini düşünebilirsin.
  4. A

Herşeyiyle bir sistem topluyorum yorumlarinizi bekliyorum

Pentium G3258'e overclock ile düşük voltajlarla bile performans sağlar ama bu performansı artışı çoklu çekirdek işlemlerinde pek alamazsın ayrıca anakartında overclock işlemi için çokta uygun değil, seçtiğin kasada 3 stok fan geliyor kasana toplamda 6 tane fan takabilirsin overclock yapmayı...
  5. A

İnternet den telefon alma

Gittigidiyor'dan onlarca kez alışveriş yaptım ayrıca gittigidiyor'dan aldığınız şeylerlerin parası ilk gittigidiyor havuzuna ekleniyor cihaz elinize geçtiğinde satıcıya onaylıyarak aktarıyorsunuz, diğer sitelerde pek duyulmuş tanıdık sitelere benzemiyor
  6. A

Galaxy S4 İmei atılmış cihazı güncelleyebilirmiyim?

@pinterest telefon orjinal, imei attırmak için çok uğraştım telefon imei atılamayan s4 sürümüymüş nasıl yaptıklarını bilmiyorum fatih'de attırdım. Riske girmek istemiyorum bir tane i9500 romu buldum @micro77 verdiğin sitede onu kursam sıkıntı olurmu acaba
  7. A

Galaxy S4 İmei atılmış cihazı güncelleyebilirmiyim?

Merhaba benim galaxy s4 cihazım var bu telefona flash tv de satılan telefonlardan birinin imeisini attırdım android 5.0 güncellemesi çıktığı için telefonuma yüklemek istiyorum *#0011# yazdığımda imei certi : pass yazıyor ben bu telefona odin üzerinden lolipop fw'sini yüklersem imei silinirmi...
  8. A

1000 TL sistem tavsiyesi

1000TL Toplama bilgisayar için gerçekten düşük bir fiyat, bu sistemi sana tavsiye edebilirim. AOC 18.5" E970Swn GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR = 207TL EVEREST 707B 300W MidT ATX SİYAH KASA = 86TL Intel Pentium G2030 Soket 1155 3.0GHz 3MB Cache 22nm İşlemci = 132TL MSI H81M-P33 Intel H81 Soket 1150...
  9. A

Makul Donanım Tavsiyesi

Seçtiğin işlemciyi ekran kartı kullanılmayan bilgisayarlarda tercih ediyorlar pek performanslı değil, sen harici bir ekran kartı kullanıcağın için gereksiz ve pahalı. Sapphire R9 280 DUAL-X GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 = 529TL GSKILL 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9 1.5V Tek Modül Ram = 135TL...
  10. A

2. El İphone

iPhone ve Galaxy S4 Kullanmış biri olarak her iki telefon hakkında artı ve eksileri sıralıyıcam iPhone 5: Arkadaşların söylediği gibi 1gb ram 1.2ghz apple a6 işlemcisi günümüz şartlarında orta seviye bir telefon'un özellikleriyle aynı olsada iOS çok stabil çalışıyor ancak ne zamana kadar ...
  11. A

LOGITECH Z-506 VS CREATIVE INSPIRE T6300 Herkes Yorumunu Belirtsin.

LOGITECH Z-506'yı önceden kısa bir süre kullandım sesler net ve baslar tok ve güzeldi tavsiye ederim şu anda logitech z5500ü kullanıyorum bütçen varsa z5500ü tavsiye ederim film izlerken sinemada müzik dinlerken konserde gibi hissedeceksin kendini.
  12. A

X-Box Şarj Kiti OTG İle Telefonda Çalışır Mı?Yada Bilgisayarda?

Senin belirttiğin kablonun pc'de xbox kolunu kullanmanı sağlıyıp sağlamadığını bilmiyorum ancak wierless kolu kablosuz olarak pc'de kullanmak istersen "XBOX 360 PC WİRELESS GAMİNG RECEİVER CONTROLLER FOR WINDOWS" adlı ürünü google'de arayıp satın alabilirsin yurtdışından 15-20$'a getirebilirsin...
  13. A

Playstation 3 Almayı Düşünüyorum

Kesinlikle xbox 360'ı öneririm ben kendim xbox 360 sahibiyim ve aşırı derece'de memnunum oyunların kalitesi inanılmaz güzel ve grafikler muhteşem samsung full hd smart tv'de gerçek 1080p oyun keyfini yaşıyorum, ve xbox kolları harika dizayn edilmiş saatlerce oyun oynasanız bile elleriniz hiç...