Arama sonuçlarınız

1. E

Yardım CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION" mavi ekran hatası

Beni mi buluyor anlamıyorum daha 1 aylık bilgisayarda aldığım şu hata gerçekten canımı sıktı. Yani bilmiyorum aslında mimarım çizim programlarını crack yapacağım diye çok sağdan soldan dosyalar indirdim sürekli internetten saçma sapan şeyler indirdim oyun vs de ama virüs tarama testi yapmıştım...
  2. E

Yardım RTX 4080 sistem toplama

Haklısınız Tamamdır o şekilde yapacağım
  3. E

Kasayı araştırdım büyük bir kasa buldum mesh bir kasa bunu almayı düşünüyorum https://www.hepsiburada.com/antec-dp503-mid-tower-oyuncu-bilgisayar-kasasi-siyah-p-HBCV00002RKDBB?magaza=WB%20Teknoloji&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=HBCV00002RKDBB&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c
  4. E

Önerilerin için çok teşekkür ederim dikkate alacağım
  5. E

Arkadaşlar Merhaba bütçe belirtmeyeceğim çünkü bende bütçe konusunda tam emin değilim. Olabildiğince fiyatı düşük tutmamız gerekiyor yani ucu ucuna yetecek şekilde ayarlamamız gerekiyor. Ana kart ve İşlemcim hazır Amd Ryzen 5 7600x Ve Msi Pro B650-P WİFİ DDR5 6400(OC) Bu iki parça elimde eksik...
  6. E

Yardım 25.000 TL sistem toplama

Çok teşekkür ederim dikkate alacağım 1674490370 İlerisi için Ekran kartında 8 Vram beni sıkıntıya sokmaz mı 1674490525 Nova Modelinin Anakartında 3600 mhz ram destekliyor mu anlamadım
  7. E

Çok ama çok teşekkür ederim bu sistemler arasında hangisini tercih etmeliyim özelleştirirmem gereken parça varmı
  8. E

Merhaba arkadaşlar Sadece kasa olarak ileriye dönük bir sistem almayı düşünüyorum gönül ister ki 4000 serisi almak ama ona gücüm yetmeyeceğinden eminim. Kendim mimarlık yapıyorum 3d çizim ve oyun oynamayı çok seviyorum bilgisayardan az biraz anlıyorum bu sebeple Ekran kartı Nvidia serisi olursa...
  9. E

Yardım İkinci el 8 bin TL laptop tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. İşim gereği laptop ihtiyacım var ancak düğün arifesinde olduğum için borçlarımdan dolayı çok uçamıyorum mecbur. Bu yüzden idarelik ikinci el bir laptop tavsiyesi istiyorum link paylaşabilirsiniz. Kullanacağım programlar (Excel,AutoCAD,3dmax, Photoshop) arada bir de LoL...
  10. E

Yardım Laptop gaming önerisi 30k

Merhaba arkadaşlar 3050ti laptop sahibim ancak coğu oyunda ultra grafikler de yetersiz geldiği için satmayı üzerine para ekleyip daha iyi bir şey almak istiyorum. Öncelikle bence 30k cıktığımıza göre 3060 değil de 3070 bakalım diyorum ve arkadaşlar alacağım bilgisayarı uzun yıllarca kullanmak...
  11. E

Yardım Asus tuf fx506heb-HN148W 3050ti Ram önerisi

Peki teşekkür ederim. Bir diğer sorumda laptopu alalı daha çok olmadı biraz daha zaman geçsin öyle alırım diyorum. Ancak win 11 gerçekten aşırı derecede ram tüketiyor şuan laptop boşta bile 4 gb ram kullanıyor yani bu değer aşırı fazla haliyle oyuna girdim de ram düşük kalıyor ve ram kullanımı...
  12. E

Çok haklısınız bende öyle düşünüyorum hem götürüp götürnüşken de macun yenilenir. İstanbul da en iyi servisi hangisi acaba Ram olarak ...
  13. E

CLA Değeri 16 mı ben mi yanlış yeri okuyorum :) çok iyi bir değer eğer öyleyse birde aşağısında yorumlara. laptopunuzun xmpyi desteklemesi gerekir. yazmışlar tam randuman alabilmek için bizim bu laptop da var mı bilmiyorum
  14. E

Merhaba arkadaşlar cihazımı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum Ram 8 gb modeli ve oyunlarda ne yazık ki yetmiyor yükseltme kararı aldım ancak araştırmalarıma göre alınan ramlar aynı marka ve aynı seri olması gerekiyormuş aksi taktir de sorun yaşanabiliyormuş çıkış yılı bile aynı olmasa yine sorunlar...
  15. E

Yardım laptop soğutucu tavsiyesi

Peki epey de plastik yazıyor gerçekte metal mi alüminyum mu anlamadım
  16. E

Yardım laptop soğutucu tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar 1 haftadır araştırıyorum ve hala karar veremedim. Bilgisayarımın modeli Asus tuf FX modeli soğutucu almak istiyorum ancak alüminyum olsun istiyorum veya metal bütçem 600 TL bir kaç model arasında kaldım ama öneriye de açığım Monster Pusat soğutucu Zalman ns2000 Deepcool...
  17. E

Beyaz eşya tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar beyaz eşya alacağım ancak bir türlü karar veremiyoruz hangi marka olacağına fiyatlar oldukça yüksek Bosch istemiyoruz onun dışında Siemens Arçelik LG ve Samsung arasında kaldık bütçemiz 25 bin TL ve oldukça iyi bir ürün olsun istiyoruz hatun Buzdolabında buzluk altta seviyor...
  18. E

Yardım Mi 11 lite vs redmi note 10 pro

Beklenti konusunda haklısın peki mi 11 lite ile note 10 pro arasında neden note 10 pro tercih ettin 1630560217 Bakacağım
  19. E

Yardım Mi 11 lite vs redmi note 10 pro

Merhaba arkadaşlar daha önce bu konuyla alakalı açılan konuları okudum ancak hala kararsız kaldım illa ki bu iki telefon arasında olacak değil önerilere farklı markalara açığım ancak. Alacağım telefon yurt dışı olacak bu iki telefonda aynı şekilde alırsam yurt dışı alacağım. Öncelikle özelikle...
  20. E

Yardım Iphone 12 Vs 12 Mini

Nasıl bir dokunmatik sorunu mevcut 1623402487 Teşekkür ederim
  21. E

Ram farkı da var galiba mini 4 GB normal 12 6 GB ram 1623400016 12 ile 12 mini arasında tam farkı da varmı
  22. E

İki telefondan birini alacağım ancak aralarında fiyat farkı var büyük ekran takıntım yok aralarında tek fark batarya ve ekran boyutu mu eğer öyleyse 12 mini tercih edeceğim. Kamerası için alacağım iPhone 11 mi 12 mini mi yoksa
  23. E

Yardım Poco F3, Iphone Se 2 Vs A51,A71,M51,Mi̇ 11 Li̇te

Yıllardır Xiaomi kullanıyorum artık bu markayı kullanmak istemiyorum siz ne önerirsiniz
  24. E

A71 alırsam yurtdışı almam ancak Xiaomi alırsam yurt dışı alırım
  25. E

Kamera bakımından mı önerdiniz 1622405330 Zahmet edip uzun uzun anlattığın için teşekkür ederim. Bir kaç soru soracağım 1-Amoled ekranda hdr 10 desteği falan oluyor ancak süper amoled plus ekranda nasıl oluyor bilmiyorum yani ekran olarak hangisi daha iyi 2-Oyunla pek işim yok bu yüzden a71...
  26. E

Maks 3500 TL hocam 1622401858 Maks 3500 TL hocam
  27. E

Arkadaşlar bu telefonlar arasında kaldım Samsung A52 gücüm yetmiyor arkadaşlar poco f3 falan bunları yurt dışı alacağım eğer alırsam onun dışında. Benim için önemli olanlar kamerası ve ekran kalitesi
  28. E

Yardım 3500 Tl Telefon Önerisi

Poco f3 nasıl sizce 1622373482 Poco f3 hakkında ne düşünüyorsunuz
  29. E

Önerin için teşekkür ederim
  30. E

M51 göre artıları nelerdir acaba 1622332385 M51 göre sizce farkları nelerdir
  31. E

Arkadaşlar merhaba öncelikle kendim 2 yıldır poco f1 kullanıyorum ondan öncede sürekli Xiaomi kullandım ancak artık bu marka dışında bir telefona geçmek istiyorum ekranın kalitesini hiç beğenmiyorum o yüzden alacağım telefonun Süper AMOLED olması ve çözünürlüğün iyi kaliteli olması benim için...
  32. E

iPhone 12 pro vs 12 pro max

Teşekkür ederim
  33. E

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Yurtdışından almaktan vazgeçtim o zaman 1609823931 Çok teşekkür ederim pro alacağım çünkü Türkiye'de fiyat farkı aralarında çok fazla bu yüzden o kadar üstte para vermeyi mantıklı görmüyorum açıkçası 1609823982 Peki siz neyi tercih ederdiniz
  34. E

Arkadaşlar herkese merhaba bu iki telefondan birini alacağım ancak size danışmak istedim fikirler var. İki telefon arasında boyut farkı dışında kamera farkıda var diyorlar ancak o aradaki değeri verecek kadar fark eder mi. Türkiye fiyatına 12 pro alabiliyorum ancak 12 pro max biraz daha yüksek...
  35. E

Xiomi note 6 pro bir tık üstü

+
  36. E

Xiomi note 6 pro bir tık üstü

Merhaba arkadaşlar yeni telefon aldım 1 hafta önce note 6 pro telefonun ekranı cok güzeldi yurt dışı sıfır kapalı kutu aldım 1200tl aldım o fiyat bandında cok güzeldi ancak sanki pugh oyununda ufaktan biraz takılmalar oldu sonra kamera perfonmansını beğenmedim fazla. Sizden ricam bu fiyat...
  37. E

Ryzen 5 1600x vs ryzen 7 1700x

Merhaba oyun bakımından hangisi daha iyidir fps anlamında oynadım oyunlar bf1 need for speed payback ve günümüz oyunları hangi model oyunda daha iyi fps verir
  38. E

Ryzen işlemci bordunda çizik

Tamam çok teşekkür ederim
  39. E

Resimden gördünüz üzere sizce derinmi
  40. E

Yani bu çizik hem ekran gelmesi olarak hem performans olarak etki etmezmi diyorsunuz
  41. E

Malesef garanti yok
  42. E

Boşluğun içinde üst tarafta yatay cizgi ---- Mesajlar birleştirildi ---- Pinler ne işe yarıyor peki.
  43. E

Peki o ortada boşluk ne işe yarıyor ekranı veren pinlermi yoksa o boşlukmu
  44. E

Elimde anakart yok deneyemedim ekran gelirmi onu bile bilmiyorum sizce ekran verirmi
  45. E

Deneme şansım olmadı işlemcinim resimde çizdiğim yerde tırnak parçası kalınlığında ufak bir çizik var bu çalışmasını etken olurmu
  46. E

Anakarttaki bios pilini yanlışlıkla çıkardım

Pili çıkardım yanlışlıkla ama başlat tuşuna basmadım sonra pili güzelce temizleyip 1 dk içinde geri taktım bu sıfırlama olmuyormu
  47. E

Özel ayarlarım yoktu saat falanda aynıydı valla
  48. E

Yeni sıfır kart daha ilk günden böyle birşey yaptım sorun olur diye korktum sorun olmazmı diyorsunuz
  49. E

Merhaba öncelikle sistemimi bugün kurdum bütün parçalar sıfır ekran kartı hariç sistem şöyle Asus tuf x470 plus gaming Ryzen 5 1600x Gtx 970 msi 8 gb ram Sistemi bugün kasaya montoladım sonra Windows kurdum takıldım biraz oyun falan pc kapattım anakartta bios pilinin üzerinde macun bulaşmış...
  50. E

Ryzen 1600x sistem için, 900 TL'ye ekran kartı ve RAM önerisi

Herkese iyi forumlar şimdi şöyle anlatayım sistemimi; Asus Tuf X470 Plus Gaming anakartım var Ryzen 5 1600x işlemcim var RAM yok Ekran kartım yok Şimdi gelelim konuya kendim mimarlık okuyorum. Outocad ve 3Dmax programları ile işlemlerim çok oluyor. Kendim oyunda çok oynuyorum bu 900 TL GTX 970...
  51. E

İkinci el işlemci alıcam neye dikkat etmem gerek

Tecrübelerimi paylaşıcam inşallah kötü tecrübem olmaz olmasın diye cabalıyorum çok dolandırıcı var
  52. E

Özelden mesaja bakabilirmisinz acaba
  53. E

Nasıl anlicam peki öyle birşey yapmadığını
  54. E

Çentik derken birde şunu sorucam işlemciye overclock yapıp bozmuş olabilirmi
  55. E

Teşekkür ederim
  56. E

Bu program sadece işlemcimi test ediyor
  57. E

Selamun aleyküm öncelikle sahibinden ryzen 5 1600x alıcam ancak yurt dışından aldığı için karşı taraf garantisi yurt dışı yani yok gibib birşey bu yüzden korkuyorum ancak gücüm sıfırada yetmiyor ürünü alacağım kişi gelip test edebilirsin diyor sizin bildiğiniz işlemciyi test edebileceğim bir...
  58. E

AM4 Anakart önerisi

Neden önermiyorsunuz peki ---- Mesajlar birleştirildi ---- https://www.hepsiburada.com/asus-prime-x370-pro-amd-x370-3200-mhz-ddr4-soket-am4-atx-anakart-pm-HB000003WJ0W bu kart hakkında düşüncen nedir
  59. E

AM4 Anakart önerisi

Görkem bey bir soru daha sormak istiyorum Gigabyte GA-AB350-Gaming 3 AMD B350 Soket AM4 ATX 64GB DDR4 Anakart GA-AB350-GAMING 3 - Nanokatalog Gigabyte GA-AB350M-Gaming 3 AMD B350 Soket AM4 mATX 64GB DDR4 Anakart GA-AB350M-GAMING 3 - Nanokatalog Bu iki kart arasındaki farklar nelerdir ve aradaki...
  60. E

AM4 Anakart önerisi

Anladım tek sorum daha olucak ryzen 5 1600x vs ryzen 5 2400g hangisi daha perfonmanslıdır sizce
  61. E

AM4 Anakart önerisi

Ne yönden bu kart peki ---- Mesajlar birleştirildi ---- M modeli ile normal modeli arasındaki farklar neler acaba
  62. E

AM4 Anakart önerisi

Aklımda şu kartlar var en fazla verebileceğim tutar 550TL güzel bir kart olsun istiyorum sürekli oyun oynuyorum. Msi ve asus fazla önerilmiyor ama neden bilmiyorum sorunlu falan diyorlar sizcede öyleme 1-Asrock ab350 pro4 2-Gigabyte ga-ab350 gaming (M) Seriside olabilir 3-Asus prime b350-plus...
  63. E

Hediye gelen bilgisayarım hakkında yardım

Bugünkü döneme kadar düşünürsek orta derece diyebilirmiyiz. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bugünkü döneme kadar düşünürsek orta derece diyebilirmiyiz.
  64. E

Anladım peki anakartım hakkında düşünceniz nedir
  65. E

Anladım Hocam peki overclock 3.8 ghz cıkarsam nasıl olur
  66. E

Anakartı değiştirmeden bu sisteme işlemci olarak ne alabilirim 1366 soketli
  67. E

Öncelikle selamun aleyküm sizlere şöyle belirtmek istiyorum kafam çok karışık bilgisayarın özelikleri zamanında çok iyi toplanmış saymak gerekirse GA-EX58-EXTREME 1366 soket olması canımı sıkıyor ati radeon 7800 256 bit ekran kartı yeter bana 8 gb ram 60gb SSD İ7 920 işlemcisi var işlemci durumu...
  68. E

HTC U11- Xioami Mi6- OnePlus 5- iPhone 7

yorumlar için çok teşekkürler.
  69. E

Peki oneplus 5 arasında hangisi derdiniz --- Gönderi Güncellendi --- oneplus 5mi u11mi
  70. E

Merhaba arkadaşlar bu telefonlar arasında kaldım perfonmans konusu ve kamera konusu önceliğimdir seste öyle yardımcı olursanız sevinirim
  71. E

Xiaomi mi6 64 GB ile 128 GB arasında depolama dışında fark var mı?

Yorumlar için teşekkür ederim bilgilendim
  72. E

Xiaomi mi6 64 GB ile 128 GB arasında depolama dışında fark var mı?

Merhaba arkadaşlar ben mi 6 alacağım ancak 64mü almayalım 128 mi karar veremedm aralarında sadece depolama farkımı var yoksa 128de donanımsal olarak depolama haricinde farklarda varmı
  73. E

360 PHONE Q5 VS Xiaomi M5 64 GB

xiomi 5s alacak miktarım yok 5 alacak kadar miktarım var 5 prime yani vs 360 PHONE Q5
  74. E

360 PHONE Q5 VS Xiaomi M5 64 GB

Bunların arasında secim yapıcam hangisini alayım 360 PHONE Q5 snapdragon 652 var ancak arkasında 13 mp 2 tane kamera var Xiomi m5 64gbde ise snapdragon 820 ve 4 gb ram var ama cift kamera yok cift kameranın benim icin o kadar önemide yok perfonmans olarak hangisi daha iyidir.
  75. E

LG V10,M9 Arasında Kaldım

Seceneklerim arasına xiomi mi 5 primede koydum
  76. E

Teşekkür ederim --- Gönderi Güncellendi --- Bütçem 800tl ama yurt dışı kayıtlı orjinal cıhaz alacağım --- Gönderi Güncellendi --- Bütçem 800TL Yurt dışı kayıtlı cihaz alacağım --- Gönderi Güncellendi --- bu yazdığınız sorunu araştırdım ve lgden vazgectım ıyıkı bu konuyu açmışım belkide...
  77. E

Merhaba arkadaşlar bu 3 telefon arasından birini almak istiyorum ancak aklım çok karıştı lg v10 gold rengi cok hoşuma gidiyor 4 ddr3 gb ram var telefonda snapdragon 808 kullanıyor... M9 ise snapdragon 810 var ve ram 3 gb ancak ddr4 kullanıyor Bu değerler benim aklımı cok karııştırıyor yani...
  78. E

2000TL Oyun Bilgisayarı T.

Sistem gercekten cok güzel yazdıkların
  79. E

Vatandan almaya düşünüyorumda aynı fiyata cıkamıyorum
  80. E

Selamun Aleykum öncelikle şunu belirteyim ben i3 ile i5 arasında kaldım i3 ghzi yüksek diye kafamda soru işaretleri kalıyor. İ3 Dediğim modeli 6098P İ5 ise 4460 bu iki arasın kararsız kaldım ekran karti ise msi gtx 750ti ve Gtx 950 arasıında kaldım. Sizce bu sıstemlerdenmı gıtmeylm sızın kendı...
  81. E

Intel İ7 740Q

O kadarda sevinmistim
  82. E

Intel İ7 740Q

Almimmi
  83. E

Intel İ7 740Q

Arkadaşlar bizim bi arkadaşdan asus rog serisi bilgisayar alicam arkdas diye bana 1800 tl istedi serisi şu G53J ama işlemcisi beni biraz tereddütde bıraktı anlayamadm islemcisi kötümü ya İNTEL İ7 740Q
  84. E

2200 TL Oyun bilgisayarı toplamak

Merhaba arkadaslar ben oyun bilgisayari toplamak istyrm ama size danismak istedim fanimin sivi sogutuculu ve ssd istiyorum gta 5 gbi oyunlari rahat oynamk istyrm.
  85. E

500 TL Civarında Telefon Önerirmsnz

Yorumlar için çok teşekkür ederim Asus Zenfone 5 aldım
  86. E

Mesajlasmak ve whatshap falan ıcın kullanmak ıstıyorm daha cok oyun takıntım yok artık eskıdendı kac tane telefon değiştirdm o yuzden blacberynın seklı cok hosuma gıdıyor 9900 ama telefon cıkalı baya olmus 2 sene falan zenfone 5 cok cok guzel ama o telefona o parayı verıcek mıktarım yok
  87. E

Merhaba arkadaslar oncelıkle belırtmek ısterım fazlasında gozum yok wıfısı olsun whatshap kullanabılım yeter benım ıcın 2'cı elde olabılır ozellıge fazla onem vermedıgım ıcın gorunumu bıraz on planda tutmak ıstıyorum o yuzden blackbery 9900 cok hosuma gıdıyorum elımde suanda 8520 var ama kasası...
  88. E

Acer 771g Erkan yok

Kesinmi ekran
  89. E

Acer 771g Erkan yok

Merhaba arkadaslar ben bilgisayari alali 1 sene oluyor bilgisayari 9 ay kullandim sonra bu zamana kadar acmadm kosede durdu hep kaldirdim kisacasi. Sorunuma gelelim kendim bilgisayarciyim senelerdir bilgidayarimi 2 hafta once elime aldim icini sokup temizledm baya kirlenmisti fani vs. Sonra...
  90. E

Telefon tavsiyesi 2000

Bende bundan bahsedyrm zaten gelicekmi - - - Mesaj Güncellendi - - - Olabilir aslında - - - Mesaj Güncellendi - - - Yok sade konsol
  91. E

Telefon tavsiyesi 2000

r Çok güzel anlatmssnz teşekkür ederim. G3 prime cikicakmi onu öğrenmem gerek iphon 6 beklerim sorun değil veya onlardan vaz gecip ps 4mu alsam - - - Mesaj Güncellendi - - - Çok güzel anlatmssnz teşekkür ederim. G3 prime cikicakmi onu öğrenmem gerek iphon 6 beklerim sorun değil veya...
  92. E

Telefon tavsiyesi 2000

Öncelikle Selamun aleyküm. Benim söyle bir sorum var telefon alacağım ama ne almaliyim bilmiyorum. LG G3 prime turkiye gelicekmi bilgisi olan varmi gelicekse g3 alip pisman olmak istemem iphona 6 beklip almalamiyim yoksa veya onlarin yerine telefonun sonu yok her 3ayda bir yenisi cikiyo ps4...
  93. E

LG G3 Ölü piksel

Öncelikle yardımlarınız için hepinizden teşekkür ederim. Bugün hersey sonuçlandı ve ihbar name yerine gtti ve bugün arayip aynen şunu dediler ne kadar doğru yalan bilemem. Bugün arayip mağazamiz sizi haklı bulmuşdur bu sansiniza denk gelmstr telefonunuzu değiştiricez ancak sikayetinizi geri...
  94. E

LG G3 Ölü piksel

Ya kardeşim ınan bulandım oflayıp oflayıp duruyorm aklıma geldıkce telefon halen teknosada almadım orda kalsın. İhbarname göndertdim cevap gelmedi gönderdiğim yeri aradım 10 gun bekleyınz sonra baska yoldan halledıcez dıyolar ama beklemekten yemın ederım bunaldım ve sıkıldım. Teknosanın müşteri...
  95. E

LG G3 Ölü piksel

Anladımda boyle bırsey var pekı onlar neden LG dekı calısanlar tuketıcı hakları prosüdürlerını zaten bılıyor gıdın mahkemeye verın o zaman dıyor - - - Mesaj Güncellendi - - - Öncelikle Teşekkür ederim ben Tüketici Heyetınden Suanda ıhbarname gönderdim oraya haklarımı belırttım ve para iadesi...
  96. E

LG G3 Ölü piksel

Peki öyle kesin paranı alıyormsn
  97. E

LG G3 Ölü piksel

Arkadaşlar bu 3 piksel olayı doğrumu bır pıksel olunca değiştirmeme falan şansına kalms falan demelerı yok dıyo müdür burda adam 10.000 TLlık televızyon alıyorda ondada cıkıyor dıye falan dıye
  98. E

LG G3 Ölü piksel

Evet arkadaşlar ihbar nameyi gönderdim hayırlı uğurlu olsun. 10 İçinde cevap gelmezse Tüketici hakimiyeti mahkemisine başvurucam
  99. E

LG G3 Ölü piksel

Öyle olucak kardesm mılletı mal yerıne koymaya calısıyorlar ama onlar kaybedicek
  100. E

LG G3 Ölü piksel

Hocam emın olun defalarca değişim istedim teknosadan ama servıse gondermekten baska bırsey bısey demedıler. Telefonu bız alsak napıcaz dıyorlar değiştirmediler gördünüz falan fılan dıyorlar sankı benım sorunum bızede boyle gelıyor falan dıyorlar. O zaman bı telefon falan alınca Dartydekı gıbı...
  101. E

LG G3 Ölü piksel

Onlar herkesi mal yerıne koymaya calısıyorlar gönderim kullansın bu kafadalar ama öyle değil işte bu işin peşini mahkemeden sonuc alana kadar bırakmıcam onlar bızı mal yerıne koymaya calısıyorlar baksınlar bakalım kım haklı kım suclu sankı aldımda kendım yaptım gıbı 3 tane olunca değiştiriyorz...
  102. E

LG G3 Ölü piksel

Almıyorlarlar kavgada ettım ama nafile
  103. E

LG G3 Ölü piksel

Defalarca iade almalarını dile getirdim ama elimizde patlıyor falan diye değiştirmiyorlar. Burdan cıktıktan sonra değiştirme olamaz dıyorlar yanı değiştirmeleri o halde o telefonu imkansz - - - Mesaj Güncellendi - - - Yarın dediğiniz gbi gidip Belediyeyle görüşeceğim anlatıcam butun olanları...
  104. E

LG G3 Ölü piksel

Peki yarın belediyeden basvuracagim - - - Mesaj Güncellendi - - - Iki saat dil döktüm ama bana mağazadan çıktıktan sonra cihazin kurulumu yapildiktan sonra iade alamayz diyor
  105. E

LG G3 Ölü piksel

İade edilmesini talep ettim ama alamayız dıyor ben anlamıyorum benım 15 gun ıade etme hakkım yokmu. Bana meyaz masaya başvurmamı soyledırler
  106. E

LG G3 Ölü piksel

Merhaba arkadaslar bundan 10 gun once teknosadan LG G3 32 GB aldım almayaz olaydım telefonu staj paramla aldm jıletın taktrmaya gıdene kadar telefonu kendı jıletınını bıle cıkarmadım ancak jıletını taktırdıktan sonra fark ettımkı ekranda ölü piksel mevcut bir tane ve cok sınırlerım bozuldu cok...
  107. E

LG G3 Kullanıcıları Kulübü

Arkadaşlar telefonu alalı 1 hafta oldu 32 gb beyaz aldım teknosadan 2200'e öğrencıyım kendı paramla aldım o yuzden cok tıtız kullanıyorm. ama 1 hafta sonra fark ettmkı ekranın altında kucuk bı yer yok ekran kırık ama ne soyulma var ne catlama ne surtme dusurmedım telefonu gozum gıbı baktm ama...
  108. E

Arkadaşlar bir sorum olucak cevap verırsenz sevınırım. Flıp cover olan kılıflar arka kapağı cıkarılıp takılan degıl kapakla beraber takılan flıp coverlerden bahsedıyorum kenarlarından cıkarılıp takılan merak ettıgım. Telefona cıkarırken o kılıftan koselerıne zarar verırmı ezme gıbı soyulma gıbı...
  109. E

Arkadaslar telefonun arkasinda jiletin varmi varsada cikiyormu
  110. E

S4 Camı Kırıldı

Öncelikle merhaba arkadaslar. Benim Samsung S4 var ve geçen bundan 2 ay önce kız arkadasımla kavga edıyordum sınırlenınce gözüm hayatta birşey görmez imkansız yanı o sınırden telefonu duvara vurdum suclanıyordum cunkı bu durumada sınır oluyorum. Neyse duvara vurdum allahtan allahın sophası...
  111. E

Oyun Bilgisayarı Sınır 15.000TL

Monitörün linkini atarmısın kardesm - - - Mesaj Güncellendi - - - :) kalıcağını sanmam cok hayallerım var :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Crossfire nasıl yapılıyor mesela gtx 780titanlada yapılabılırmı
  112. E

113. E

Konuyu actığıma pişman ettiniz yemin ederim yardım isteyende suc
  114. E

Eskiden bilgisayarlara tekme atardık kasıyor diye adam akıllı bırsey toplarsak veya bulursak bu tekmenın tadına seneler sonra bakacak heralde :D
  115. E

Alianware hakkında hangısını secersnz - - - Mesaj Güncellendi - - - :))) Alianware ile bu pc arasındayım eğer yeni işlemci anakartları bekmezsem
  116. E

Bak canım kardesım sunu ıyı bılıyorsun bılgısayar olsun telefon olsun mağazada almaya gıttığın zaman alman ıcın sana 40 takla atar aklına gırer aldıktan sonra aaa bunda su yokmus keske su olsaydı falan dıyıp neden pısman olayımkı o kadar para vereceğm sonucta alırken senden ıyısı yok ama oraya...
  117. E

Evet bilgisayardan anlamıyor olabılırım ama ben bu konuyu dalga gecesınız dıye değil tafsiye parca olarak soylersenız sevınırım dedım ılla 15.000TL olucak değil en cok cok cok fazla fıyat o bılmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp sız bıseyler öğreticeğinize dalga gecıyorsunuz - - - Mesaj...
  118. E

Öncelikle Merhaba arkadaslar bılıyorum 15.000tllık pcmı toplanır dıyeceksınız ama bızdekıde hastalık ıste en fazla 15.000tl 10.000 tl olsa daha ıyı olur tabıde neyse arkadaslar ben bazı Anakartlar var Ekran kartları arasında kalıyorum parası sorun değil benı yarı yolda bırakmıcak tam randuman...
  119. E

NOTE 3' Sony Experia Z1' LG G2

Hocam bi yerden para gelmesini bekliyorum gelsin alacağım ama z1de kizilotesi akilli duraklatma olmamasi cok karistirdi aklimi bir yandan diyorum s5 beklim - - - Mesaj Güncellendi - - - Hocam gpu olarak andro 330 daha iyi degilmi - - - Mesaj Güncellendi - - -
  120. E

Arkadaşlar bir sorum olucak z1de kizilotesi vve akilli duraklatma falan varmi
  121. E

Ekranı kötü diyorlar hocam - - - Mesaj Güncellendi - - - Neyi anlıcam hocam
  122. E

123. E

Yani kim önde - - - Mesaj Güncellendi - - -
  124. E

Sen olsaydın hangısını alırdı bechmark testlerınde hangısı daha yuksek gpu olarak hangısı daha ıyı hocam andro 330 mu yoksa mta6'mı
  125. E

Hocam verdiiğin bilgiler cok güzel tebrik ederım oncelıkle aklımı karıstıran soruları yonelteyım sıze ben bu 3 telefonun arasında kalmıstım benım ıcın onemlı olan hız ve akıcılık perfonmans bazıları note 3 dıyo evet 3 gb ram var ama snapdragon ıslemcı onun ıslemcısınden daha ıyı 8 cekırdeği var...
  126. E

Hocam bechmark testlerınde kım daha yuksek alıyor andro 330 olan z1 ve g2 note3 gpusundan ıyı değilmi
  127. E

Hocam merhaba öncellikle benımde anlamadığım sony ekranı cok ıyı neden bu kadar kotu dıyorlar oncelıkle sunu belırteyım benım ıcın onemlı olan hız ve perfonmans hocam note 3 lg g2 z1 arasında hız ve perfonmans olarak hangısı onde note 3 bır kere andreno 330 kullanmıyor bu kotu bende en ıyısı...
  128. E

Bende bunu anlamadım
  129. E

Fiyatda sıkıntı yok hocam - - - Mesaj Güncellendi - - - Türkiyede olsa alırdım hocam
  130. E

Hocam para önemli değil benim icin onemlı olan hız ve perfonmans burda andro önde hocam http://s019.radikal.ru/i610/1307/17/8597b9890751.jpg
  131. E

Videosu falan varsa lınkını atabılırmsn sıralamada bıle andro 330 en uste koymuslar - - - Mesaj Güncellendi - - - Ekran olarak G2 yani
  132. E

Peki hız perfonmans olarak hangısı dersin hocam
  133. E

Z1 Sadece Tasarımı Kaba Değil, Ekran Olarak da Rakiplerinin Çok Gerisinde, Pil Performansı da Hiç Tatmin Edici Değil, Yapılan Her inceleme de Ekran Yerden Yere Vurulmuş. yazdı bırıncı sayfada bi arkadaş
  134. E

Andro 330 daha iyi değilmi hocam - - - Mesaj Güncellendi - - - Ne yönden ekranı kötü diyorlar
  135. E

Hocam snapdragon ıslemcıde oo oyle ama bence
  136. E

Peki gpu olarak Z1'de G2'de note 3'den iyi andrio 330 kullanıyor note 3 ise arm mali-t628 mp6 kullanıyor
  137. E

Bilmiyorum hocam yav
  138. E

Para sıkıntısı yok hocam bana hız ve perfonmans onemli
  139. E

Arkadaşlar bir telefon alıcam ama bir türlü karar veremedım ilk kafamda note 3 vardı ama taki Z1 le G2 cıkana kadar benım sorum Perfonmasn olarak hangısı daha ustun ve Bechmark testlerınde hangısı daha yuksek puan alıyor.