Arama sonuçlarınız

1. KaRiZMa^^

SDN Üyelerine Gsm Aksesuarlarında İndirim

Arkadaşlar herkese merhabalar. Günümüzde herkeste cep telefonu var.Her geçen gün özellikleri ve görünümleri dahada büyüyor ve bu büyümenin yanında parasıda artıyor. Doğal olarak bu artışlarla beraber ekran kırılmaları,telefon çizilmeleri vs..vs.. sorunlar da oluşuoyor. Bu durumda da gsm...
  2. KaRiZMa^^

SDN Karadenizliler Grubumuz Açıldı...

Arkadaşlar SDN Karadenizliler Grubumuz Açılmıştır Herkesi Bekleriz. Ayrı Gayrımcılık Yok :) KATIL
  3. KaRiZMa^^

Logo İsteği desem!

Bir grafiker arkadaşdan ricamdır. Mikro Kent Bilişim adında yeni açtığımız firmamıza bir logo rica ediyorum. Bilişimi anlatan karakterlerden oluşan bi çalışma olursa duacu olurum yapan kişiye.Şimdiden teşekkür ederim yapma niyetinde bulunmak isteyen arkadaşlara büyüklerime.
  4. KaRiZMa^^

Türklerin fikri ile XTicaret Yatırımı !!! Sizce?

Değerli SDN arkadaşları bir konu hakkında sizlere danışayım dedim. Xticare adında bir networkmarketing gibi bir alışveriş dükkanı açma imkanı veren bir websitesi bu. Daha açık söylersek internet üzerinde dükkan açıyorsunuz bu dükkanın içine ürünler koyup veriyorlar size sizde satmaya...
  5. KaRiZMa^^

Yp.shoutcast.com gave invalid id

Googleyi everdim çevirdim ama net bir çözüm bulamadım arkadaşlar.Ne varsa SDN de var dedim. Malum shoutcast.com sayfasıda türk telekom tarafından engellenmiş.radyo yayını yapmak istedim. kendi pc mde yayını dinleyebiliyorum ama benden başka dinleyebilen yok. verdiği hata : yp.shoutcast.com gave...
  6. KaRiZMa^^

Google için yardımcı olurmusunuz

Dostlar benimde bir web sitem var ve bir belde sitesi olarak hazırlıyorum.Trabzonun Uzungöl Beldesi için yani memleketimin sitesini yapmak için uğraşıyorum.Hem site hakkında fikirlerinizi hemde googlede "uzungöl" yazıldığında sitem 3. sayfada çıkıyor.Bunu en başa almam için çok giriş yapılması...
  7. KaRiZMa^^

Gazzedeki Katliama Dur De Kampanyası

Arkadaşlar başlıklardan verildimi bilmiyorum ama verildiyse özür diliyorum verilmediyse lütfen sizde bir ad soyad birakın.İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum http://www.gazzedekatliamadurde.com/index.php
  8. KaRiZMa^^

Shiftdelete bağımlılığı !!!

Ya arkadaşlar bu shiftdelete öyle bir bağımlılık yapmaya başladıkı inanamazsınız! masa üstünde veya herhangi bir yerde silinecek dosya varsa sağ tıkla sil demiyorum. direk shift delete yapıyorum kökten silmek istiyorum ikinci bir işi yapmak istemiyorum (geri dönüşüm kutusundan git sil) ya bu...