Arama sonuçlarınız

1. hakanaslan789

Telefonum Type-c kablosuyla şarj olmuyor

anlattığımda garip gelebilir ama ben bu kadar saçma bir sorun görmedim telefonum type-c to type-c kablosuyla şarj olmuyor ama type-c to usb kabloyla şarj oluyor 5 tane type-c to type-c kablo denedim.farklı sarj cihazı,farklı priz denedim ama telefonum sadece type-c to usb kabloyla şarj oluyor...
  2. hakanaslan789

Yardım Anker Soundcore R100 sag kulakliktan ses gelmiyor

Kulakligimin şarjı full.butun fonksiyonları denedim,bin kere reset attım ama ne yaptıysam sağ kulakliktan ses gelmedi.bunun çözümü nedir ne yapmam lazım.hicbir hasar yok,hiçbir zaman çalışmadı.sadece sol kulaklik calisiyor
  3. hakanaslan789

[REHBER] - Kalitesiz PSU Markaları

o kadar dandik ki varlığını,adını bile unutmuşlar :D
  4. hakanaslan789

MSI B450M-A Pro Max için işlemci soğutucu önerisi

MSI B450M-A Pro Max için hangi işlemci soğutucu önerirsiniz? ram slotlarına temas etmeyecek tabii ki lütfen "şu işlemci soğutucu olabilir"yerine, bahsettiğim anakartıyla işlemci soğutucu kullananlar cevap yazsın yani kesin bir cevap istiyorum
  5. hakanaslan789

Bilgisayar aniden kapandi ve goruntu gelmiyor

Bip sesi gelmiyor Evet cüneyt reis :)
  6. hakanaslan789

Bilgisayar aniden kapandi ve goruntu gelmiyor

Sorunsuz çalışan bir bilgisayar tak diye kapandı.tekrar başlattığımda ise monitörüme görüntü gelmiyor.monitorun kablosunu oynadım.hdki kabloları takip çıkarttım yine yok Şu an pc çalışıyor ama görüntü yok.
  7. hakanaslan789

Bilgisayarımdaki parçaları değiştireceğim,ama....

peki bahsettiğin parçaları aldım diyelim(8x2 3200mhz ve o bahsettiğin anakart+r5 2600) pc yi çalıştırdığımda otomatik olarak 3200mhz olarak çalışır dimi ram'ler?
  8. hakanaslan789

Aklımda olan şey hem 2 slotluk ram slotunu doldurmak hem de daha fazla ram gb'ı. idi Dusuk frekanslı 4gb+ yuksek frekanslı 16gb ram birleştirmek kötü fikirmiş,kabul ediyorum.
  9. hakanaslan789

bilgisayarımdaki parçaları yükseltmeye karar verdim.ama ram konusunda bir şey aklıma takıldı şu an 4x2 1333mhz ram var.bir tanesini çıkartıp 16gb 3200mhz ram takarsam bir sorun olur mu? ramler hangi ayarda çalışır bu arada alacağım parçalar; MSI A320M-A Pro AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)MHz...
  10. hakanaslan789

A51 Almalımıyım?

a51 güzel telefon.alınır.bende a70 var.ama alırsan telefonu güncellememeni öneririm.çünkü batarya performansı yerlerde.güncellemeyle batarya performansını düşürdüler
  11. hakanaslan789

Dizi The 100

2.sezonun ortasında mantıksız ve saçma bir yol izlendiği için bıraktım çok sarmıştı
  12. hakanaslan789

Yeni Toplanan Pcye Bios Update ve Win10 Kurulumu Sonrası Bilgisayarcıya Ortalama Kaç TL Verilir ve Kaç Dk Sürer.

asla bilgisayarcıya para verme.format atmayı kendin öğren.bios update yapmayı kendin öğren.
  13. hakanaslan789

Antivürüs programı önerisi

ben zamanında bitdefender ve kaspersky arasında kalmıştım
  14. hakanaslan789

İtopya güvenilir mi?

sadece istanbulda şubeleri var.türkiyeye yayılırlarsa gaziantep'e zor sıra gelir.güvenilirdir ama çok pahalıya satarlar
  15. hakanaslan789

Gaming gen tr güvenilir mi

gaming.gen.tr den k68 rgb 200tl daha ucuz olduğu için şüphelenmiştim.didik didik inceledim.hatta pc hocası gaming.gen.tr ile pc topladı.tüm yorumları incelediğimde sorunla karşılaşan yok.ürün siparişi verenler memnun.
  16. hakanaslan789

Game garaj güvenilir mi?

ben inceledim bu siteyi.kullandıkları ekran kartları dandik marka olduğu için ucuz oluyor bilgisayarları
  17. hakanaslan789

boss bilişim güvenilirmi

hiç duymadım.büyük ihtimal bir ürünü daha ucuza satıyor diye oraya yöneldiniz.a sitesi 10tl'ye satıp b sitesi 5 tl'ye satıyorsa b sitesi dolandırıcıdır.
  18. hakanaslan789

İtopyadan birşey alınır mı?

çok pahalıya satıyorlar.alternatiflere yönel bence
  19. hakanaslan789

Babam boşanmak istiyor ailesi boşanan biri varsa bir şey yazsın lütfen

"boşanırsan kardeşimle ben annemin yanında kalırız ve bizi asla göremezsin" tarzında blöf yap
  20. hakanaslan789

2 Klavye arasında kaldım

Corsair K68 Red klavye ve K70 lux Red arasında kaldım. Diyorum ki nasıl olsa Corsair'in yazılımında her tuşa özel renklendirme var. K68'de de ses Scroll'u var K70'de de. Bir araştırma yaptığımda K68 Red switch'i 770TL'ye buluyorken, K70 lux Red'i 1040TL'ye buldum. Ne dersiniz? 270TL fazla verip...
  21. hakanaslan789

İnternet altyapısı kaç mbps desteklediğini öğrenme

şu şekilde öğrenilebilir mi(saçma mı olur bilmiyorum ama) telefondan 4.5g ile speedtest yaparsak o bölgede kaç mbps alabileceğimizi bu şekilde öğrenebilir miyiz
  22. hakanaslan789

Samsung A51 mi A70 mi?

allah allah :D ben a70 kullanıyorum neden benim telefonumda bir sorun yok
  23. hakanaslan789

Crossfire için işlemciyi yüksek tutmalı mıyız

https://www.epey.com/ekran-karti/sapphire-nitroplus-radeon-rx-590-8gb-amd-50-gold-edition.html şu ekran kartı crossfire destekliyor.bu ekran kartıyla 2x crossfire yapmak için hangi işlemciyi seçmeliyim
  24. hakanaslan789

Facebook'a instagram profilini eklemek

birisinin profiline girince sol kısımda yani resimdeki olduğu yerde instagram hesapları yazıyor.oraya tıklayınca instagramhesaplarına gidiyoruz.bunu nasıl yapabiliriz nasıl neerden ekleyebilirim.instagramla facebook'umu birbirine bağladım ama hala gözükmüyor şu kısımda instagram linkim
  25. hakanaslan789

Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz! #23

abartılmış,balon bir marka
  26. hakanaslan789

Oyun grafik ayarlarında gereken vrami geçersek ne olur?

diyelim ki 2gb ekran kartımız var.oyunun grafik ayarlarına girdik ultra ayarda 3gb vram istiyor.oyunu ultra ayarda oynadığımız zaman ne olur?
  27. hakanaslan789

SDN Büyük Röportaj- Hakkı ALKAN Sorularınızı Alıyor

tolga küçükyılmaz'a o malum türk telekom videosundaki hareketine ne tepki verdiniz?
  28. hakanaslan789

Şeyma Subaşı'nın Cafesine Haciz

oysaki o çalınan 2 dakikanla yeni bir icat bulacaktın.bilim adamı olacak herifsin ya
  29. hakanaslan789

Laptop için monitör tavsiyesi

1050 ti için 60hz 1ms monitör işini fazlasıyla görür https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-dell-se2417hg-24-1ms-full-hd-led-fiyati,79169279.html
  30. hakanaslan789

Hangi ekrana sahip monitör alınmalı

ıps,tn,tft gibi değişik isimlere sahip bir çok monitörler var.bunlardan hangisi daha iyi.oyun oynamak için alacağım bu arada.monitöre farklı açıdan baktığımda renk kaybı yaşamak istemiyorum.
  31. hakanaslan789

Youtube otomatik video oynatmayı kapatmak

fakat bu şarkı listesini kapatmak değil,videoya başlayınca otomatik olarak başlaması yerine ben videoya tıklayınca başlasın istiyorum mesela youtube linki geldi,tıkladım.tıkladığımda video hemen açılması yerine ben videoya tıkladığımda açılsın istiyorum.var mı bir ayarı? şu resim...
  32. hakanaslan789

Wifimden kullanici atma

mac engelleemeyi aktifleştirmemişsindir.bir tik ve onayla
  33. hakanaslan789

Android 10 ne zaman dağıtılmaya başlayacak?

yıl sonuna kadar gerçekleşir mi?
  34. hakanaslan789

Android 10 ne zaman dağıtılmaya başlayacak?

samsung a70 kullanıyorum ne zaman başlayacak açıklanan belirli bir tarih var mı?
  35. hakanaslan789

Hangi Ekran kartı daha iyi

rx 580 armor 8gb 1060 6gb
  36. hakanaslan789

2 ekran kartı arasında kaldım

mhz değerleri kafamı karıştırmıştı.görünen o ki 8gb daha iyi.teşekkür ederim
  37. hakanaslan789

2 ekran kartı arasında kaldım

SapphireNitron+Radeon RX 580 4G OC 256Bit GDDR (Dx12) PCI-E Fiyatı rx 580 4gb ama mhz yüksek MSI RX580 Armor OC 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı | ITOPYA rx 580 8gb ama mhz düşük hangisi bana daha fazla fps verir
  38. hakanaslan789

2+1 ses sistemleri gücünü power suply'den mi alıyor?

tamam sağol
  39. hakanaslan789

alacağım ses sistemi z5500 mesela o zaman power suply'mi yükseltmeme gerek yok?
  40. hakanaslan789

2+1 ses sistemleri gücünü pc'nin power suply'den mi alıyor?yeni ses sistemi almak istıyorum ama psumun üstünde watt gücü var.psu'mu yükseltmeme gerek var mı?
  41. hakanaslan789

1060 3GB için en iyi işlemci?

ne almalıyım?
  42. hakanaslan789

youtube videolarına baktım da ahım şahım bir fps farkı yok.
  43. hakanaslan789

1060 3GB için en iyi işlemci hangisidir g4560 darboğaz yapar mı?
  44. hakanaslan789

GameSir F1 hediyeli SDN Cevaplıyor #157

6s plus 2020 yılında da hala alınabilir mi? bir de p20lite mı zenfone 5mi?(kaliteli fotoğraf bakımından)
  45. hakanaslan789

Hangi ekran kartı daha iyi?

3gb mı 6gb mı?
  46. hakanaslan789

o da doğru :D
  47. hakanaslan789

1030ti diye ekran kartı yok.galiba 1050ti demek istedin?
  48. hakanaslan789

SapphireNitron+Radeon RX 580 4G OC 256Bit GDDR (Dx12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı Gigabyte WINDFORCE Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4GB OC 128Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı
  49. hakanaslan789

oyuncuburada.com Bedava kargo yalanı

Hakan Kanyılmaz olarak sorgulayın.ben hakan kanyılmaz ayrıca müşteri temsilsileriyle,kargo parası verdiğime dair konuşmalarım var ve müşteri temsilerisi bunu onaylamış şekilde konuşuldu.biraz tozlu rafları eşeleyip bulayım.iyi ki bunun resmini çekmişim.ayrıca kapıda ödeme değil nakit...
  50. hakanaslan789

Powerbank hediyeli SDN Cevaplıyor #150

kamera konusunda hangi daha iyidir? mate 10 lite p 20 lite zenfone 5 2018
  51. hakanaslan789

Kamera performansı açısından Mate10 Lite,P20 Lite,Zenfone 5 hangisi daha iyi?

Kamera performansı açısından Mate10 Lite,P20 Lite,Zenfone 5 hangisi daha iyi?
  52. hakanaslan789

Windows 10 microsoft store hata veriyor

kontrol ettim,güncel
  53. hakanaslan789

evet.herşeyim güncel
  54. hakanaslan789

oyun indirme sayfasında "tekrar deneyin,sayfa yüklenemedi.Lütfen daha sonra tekrar deneyin.hata kodu 0x8000ffff" hatası alıyorum.internetten kodu aratınca videoları izledim,çözümleri denedim ama hiçbiri işe yaramadı.microsoft store sorun gider işe yaramıyor.lütfen yardım edin
  55. hakanaslan789

Opera tarayıcımda ayarlarım değişti

hemen anlatmaya çalışayım.bir siteyi sık kullanılanlarıma eklediğim zaman site tollbarın altındaki kutucuğun en başına ekleniyordu ama şimdi sık kullanılanların en sonuna kaydediyor.nasıl düzeltebilirim bunu
  56. hakanaslan789

Caps arıyorum

caps'de teyze var ve matematik formülleri var.belki görmüşsünüzdür
  57. hakanaslan789

ByNoGame Güvenilir Mi?

güvenebilirsin.
  58. hakanaslan789

S7 Edge kaç yılına kadar alınabilir?

alternatifler nelerdir
  59. hakanaslan789

zenfone 5 2018 tercih edilebilir mi ya da p20 lite
  60. hakanaslan789

evet soru açık.kaç yılına kadar alınabilir?ömrü ne kadar?
  61. hakanaslan789

Hangi görüntü çıkışını kullanmalıyım

tamamdır teşekkür ederim
  62. hakanaslan789

aoc e970swn 18.5 bu arada ekran kartıma dönüştürücü takmak zorundayım monitörüm vga çıkışlı
  63. hakanaslan789

ekran kartımda 3 çıkış var.biri hdmi biri display biri dvi. hdmi'ı kullanıyorum.1 tane daha monitör aldım.hangi çıkışı kullanırsam daha iyi görüntü alırım?
  64. hakanaslan789

Spigen kılıf hediyeli SDN Cevaplıyor #143

kamera konusunda s7 edge mi zenfone5 ( 2018) mi? ayrıca hakkı alkan'a çok selam :)
  65. hakanaslan789

Tarayıcı geçmişindeki sadece bir siteyi silmek

çok teşekkür ederim.işe yaradı.
  66. hakanaslan789

Tarayıcı geçmişindeki sadece bir siteyi silmek

site toolbarına mesela forum yazdığımda forum.shiftdelete.com ve başka bir forum ismi çıkıyor.diğer forum sitesini silmek istiyorum.umarım anlatabilmişimdir.nasıl yapabilirim bunu
  67. hakanaslan789

Technopat!!! Kurucu Recep Baltaş'a Tweet Attım, Cevap Verdi...

her kullanıcı yeni başlık açtığı zaman 1 gün engelleniyor.türkçe öğretmeni bile başlık açsa imla hatasından dolayı 1 gün engellenir.artık kural bu.başlık açanlar 1 gün engellenir.
  68. hakanaslan789

Fotoğraf çekerken HDR modunu nerde kullanmalıyız?

hangi durumda kullanmalıyız yani?ışığın az olduğu yerde mi yada ne bileyim başka durumalrda mı?
  69. hakanaslan789

S7 Edge mi ZenFone5(2018) mi?

hangisinin kamera performansı hangisi daha iyidir?
  70. hakanaslan789

Hangisinin kamerası daha iyidir

peki bu parmak izi olayı,ekran kapalıyken parmağımızı dokunduğumuzda mı açılıyor yoksa ilk power tuşuna basmamız mı lazım
  71. hakanaslan789

peki s7 edge de parmak izi okuyucu var mı?
  72. hakanaslan789

Samsung Galaxy s7 Edge Huawei Mate 10 Lite ?
  73. hakanaslan789

Sitedeki musteri temsilcisi saat 9da acilacak.onu bekliyorum
  74. hakanaslan789

290tl'lik ürün satın alırken açıklamasında "kargo bedava"yazıyordu.hatta sitenin en üst kısmında "mart ayına özel kargo bedava"yazıyordu.ürünü satın aldım.kargoya vermişler.kargoyu "alıcı ödemeli"yapmışlar.bunlara asla güvenmeyin ve inanmayın
  75. hakanaslan789

PTT Messenger yerli mi

özür dilerim abi haklısın
  76. hakanaslan789

SN-RW1 alınır mı?

SN-RW1 kullananlara soruyorum.memnun musunuz.sorunla karşılaştınız mı.alınır mı
  77. hakanaslan789

900tl'lik telefona gelip,1800tl'lik telefona gelmeyen 8.0

ya aklım almıyor çok mu fiyat açısından mı bakıyorum,anlayamıyorum general mobile gm5'e 8.0 geliyor,lg g3'e 6.0 zor geldi (lg g3 2014 fiyatını baz alırsak) ben fazla para veriyorsam vereceksin arkadaşım.900tl lik telefona geliyor,g3 e 7.1 bile gelmedi ya
  78. hakanaslan789

PTT Messenger yerli mi

tabii ki değil.güvenme bunların yaptığı programa.yazdığın her mesaj yetkililer tarafından okunuyor
  79. hakanaslan789

PUBG rekorlara doymuyor! Rakamlar açıklandı!

istatistikleri de paylaşsaydınız da biz de baksaydık
  80. hakanaslan789

teknobiyotik.com'dan asla alışveriş yapmayın

bilgisayar satın alırsanız her parça için ayrı kargo parası verirsiniz yani şöyle;ekran kartı için kargo parası,işlemci için ayrı kargo parası,ram için ayrı kargo parası verirsiniz tüm bunlar 70tl yapıyor. 1 tl bile kazandırmayın
  81. hakanaslan789

AMD Ryzen 3 1200 işlemcisine en iyi ekran kartı

1050 midir,1050ti midir,rx 560 mıdır 1050 ise hangi marka 1050ti ise hangi marka? yardımlarınızı bekliyorum (bu arada max fiyat 900tl)
  82. hakanaslan789

technopat.com gereksiz heriflerin sitesi

isimleri yabancı ama türkçeye takıntılılar.bi başlık açarız,her şeyi düzgün yazarız ama yine de türkçeyi düzgün kullanmadık diye 1 gün engel yeriz.türkçe öğretmeni de gelse yine de 1 gün engellenir.her başlık açtığımızda 1 gün yazı yazamayız.öyle rezil bir site ---- Mesajlar birleştirildi ----...
  83. hakanaslan789

Yandex Browser Sekmenin en üst kısmını kapatma

sekmenin en üstünde küçük bir boşluk var ve mause'u en üste tıkladığımda sekmeye geçmiyor.umarım anlatabilmişimdir.bu sorunu nasıl çözeceğim
  84. hakanaslan789

SDN Cevaplıyor #123

kamera konusunda 3 telefon arasında kararsız kaldım s7 edge mi 6 6s hangisinin kamerası daha iyidir
  85. hakanaslan789

SDN Cevaplıyor #122

3 telefonun kamera konusunda kararsız kaldım s7 edge 6s mi 6 bu üçünden hangisinin kamerası daha iyidir
  86. hakanaslan789

Siyah ekran ve maus imleci.

windows dosyaları zarar görmüş olabilir ctrl+alt+delete yap dosya yeni işlem explorer.exe yaz.masaüstün gelmiyorsa format lazım.belgeleri o komutu yazdığında alabilirsin ---- Mesajlar birleştirildi ----
  87. hakanaslan789

Arka planım kendi kendine değişiyor

slayt şeklinde olmuş.belirli saniyelerde değişir.masaüstü sağ tık kişiselleştir menüsünü bi kurcala
  88. hakanaslan789

32 bit pc'yi 64 yapma

format cd si olmadan yapamazsın
  89. hakanaslan789

En yakın arkadaşıma aşığım

bence takıntı yapmışsın
  90. hakanaslan789

Windows 10 Reset atması

o zaman güncelleme yapmadan önceki günlere sistem geri yüklemesi yapabilirsin
  91. hakanaslan789

Turkseed.com Davetiye Dağıtımı

[email protected] gönderirseniz gerçekten sevinirim
  92. hakanaslan789

Windows 10 Reset atması

1 ay öncesine kadar bende windows10 kullanırken hep 2 günde bir reset atıp dururdu.aynı saatte üstelik.ilginç bir şekilde düzeldi.anlamadım. power supply de arıza olabilir/değiştirme öneririm taktığın prizde/elektriksel bir arıza olabilir./temassızlık olabilir anakarta bağlı kablolarda...
  93. hakanaslan789

Kamera konusunda kararsız kaldığım 3 telefon

Xiaomi mi 6 iPhone 6s Samsung Galaxy s7 Edge hangisinin kamerası diğerlerine nazaran daha iyidir
  94. hakanaslan789

5 yıl önce dinlediğim şarkıyı bulamıyorum

5-6 sene önce müzik dinlemiştim.lütfen şarkıyı bulmamda yardımcı olun. youtubedan dinlememiştim karamsarlık,melankolik,depresif slow şarkıydı,sözsüzdü.%95 türk değildi klip değildi fakat arkada kar yağmış yerleri gösteriyordu.biraz ürkütücü tarzında bir müzikti.arada bir rüzgar sesleri...
  95. hakanaslan789

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

5-6 sene önce müzik dinlemiştim.lütfen şarkıyı bulmamda yardımcı olun. youtubedan dinlememiştim karamsarlık,melankolik,depresif slow şarkıydı,sözsüzdü.%95 türk değildi klip değildi fakat arkada kar yağmış yerleri gösteriyordu.biraz ürkütücü tarzında bir müzikti.arada bir rüzgar sesleri...
  96. hakanaslan789

Masaüstüm hiç gözükmüyor yardım edin

zaten bilgisayarım dvd-ram i olsa ben format dvd si satın alır kendim format atarım.şimdi ctrl+alt+delete yapıp önemli dosyalarımı d diskine attım.artık para bulduğumda format attırırım :(.yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar
  97. hakanaslan789

rstrui.exe yazdığım zaman sistem geri yükleme geliyor ve Sistem geri yükleme bu sistemde düzgün çalışmıyor gibi görünüyor.Bir birim Gölge kopya hizmeti bileşeni beklenmedik hata ile karşılaştı.Daha fazxla bilgi için uygulamanın olay günlüğüne bakın. yazısı yazdı kırmızı renkle
  98. hakanaslan789

MAALESEF windows dvd si yok formatı bilgisayarcıya götürüp attırıyorum.ama keşke olsaydı.zaten cd-ram im var :(
  99. hakanaslan789

explorer.exe yazdığımda explorer.exe Windows tarafından bulunamıyor.İsmi doğru yazdığınızdan emin olup tekrar deneyin. hatasını alıyorum windows7 ultimate kullanıyorum 32bit - - - Mesaj Güncellendi - - - C DİSKİNİ DERİNLEMESİNE TARADIM AMA explorer.exe bulamadım.sanırım silindi.dün akşam...
  100. hakanaslan789

sonefes şimdi deniyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - windows kaynak koruması onarım hizmetini başlatamadı yazdı - - - Mesaj Güncellendi - - - görev yöneticisinden chrome açtım herhahngi bir web sayfasına girdim ama bu web sayfası kullanılamıyor hatası aldım.halbuki internet var ve şu an...
  101. hakanaslan789

ramazan sadece başlat menüsü gelse ona da razıyım.hiçbir şey gözükmüyor ki şu an ekranda.bilgisayar açık ekran karanlık sadece fare imlecini görebiliyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşlar bunu format atmadan nasıl düzeltebilirim?
  102. hakanaslan789

bilgisayar açılıyor hoşgeldin yazısı beliriyor ama sonra fare imleci beliriyor masaüstüm ve klasörlerim gözükmüyor her ihtimale karşı tüm kabloları kontrol ettim ama yine de başaramadım.lütfen yardım edin - - - Mesaj Güncellendi - - - arkadaşlar lütfen yardım edin