Arama sonuçlarınız

1. okinkurt

Telefonu bozulunca mağazaya kamyonla girdi

Kocaeli'nde bir kamyon sürücüsü, arıza yapan telefonunu aldığı mağazaya gitti. Telefondaki sorunun giderilememesi üzerine sinirlenen kamyonuyla mağazaya dalan şahıs, polis tarafından gözaltına alındı. Bomba uzmanı ekipler de kamyonda inceleme yaptı. Edinilen bilgiye göre olay, saat 17.30...
  2. okinkurt

Program hakkında.

Arkadaşlar bugün steamgift sitesindeki çekilişten şu program çıktı : Clickteam Fusion 2.5 on Steam bunu satmak istiyorum ancak satılırmı emin değilim program ne kadar eder bilgisi olan varmı ? @Ben Kenobi , @Seyhoo , @scorpion
  3. okinkurt

Resident Evil 7 demo pc yolunda

Capcom un bugün yaptığı açıklamaya göre oyunun pc demosu 19 Aralıkta indirmeye sunulacak ayrıca optimizasyonun iyi olması için ellerinden geleni yaptıklarını belirttiler titiz bir çalışma varmış tabi bunları çok duyduk ama bakalım :) demo steam üzerinden indirilebilecek Oyunun pc platformunda...
  4. okinkurt

Rocket League - Starbase ARC geliyor

Oyuna yeni bir dlc daha ekleniyor starbase arc ismindeki update ile oyuna uzay temalı map eklenecek mapta şirketin eski yapımlarından olan ARC Squadron’dan esintiler olacak ayrıyeten yeni Premium arabalarda olacak update çıkış tarihi : 7 aralık 2016 Video
  5. okinkurt

The Last Guardian açılış sinematiği

Oyunun açılış sinematiği resmi olarak paylaşıldı iyi seyirler ..
  6. okinkurt

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands yeni fragman

Videoda yapımcılar oyundaki seçim özgürlüklerini anlatıyor iyi seyirler
  7. okinkurt

Last Guardian'dan 9 dakikalık video

Oyundan yeni bir video geldi video için spoiler uyarımızı yapalım :) Çıkış tarihi 7 aralık .
  8. okinkurt

Dishonored 2: PS4/Pro/Xbox One/PC grafik karşılaştırma

Oyunun grafiklerini karşılaştıran güzel bir video hazırlanmış videoda konsolları kendi aralarında ve pc ile kıyaslamışlar iyi seyirler.
  9. okinkurt

Amnesia: Collection çıktı

Oynayanları korkudan titreten serinin collection paketi çıktı , paket içeriğinde Amnesia: The Dark Descent, Justine ve A Machine for Pig bulunuyor paket PSN TR'de de 85 TL ye satışa sunulmuş durumda ilgilenenlere duyurulur . Fragman :
  10. okinkurt

7.8 lik depreme rağmen oyunu bırakmadı

Bildiğimiz üzere Yeni Zelanda'da büyük bir deprem yaşandı bu depreme oyun esnasında yakalanan Delrio Sierra adlı oyuncu kaçmak yerine W.o.w oynamaya devam etti gerçekten tam bir oyun manyağı diyebiliriz :) siz böle bir hadise yaşasanız oyuna devam edermisiniz ?
  11. okinkurt

Steam Son bahar ve kış indirim tarihleri

Steam son bahar ve kış indirim tarihleri sızdırılmış lashman adlı twiter kullanıcısının verdiği tarihlere göre indirimler şu şekilde Son bahar indirimleri 23 Kasım Çarşamba 20:50’de başlayıp ve 29 Kasım Salı 21:10’da sona ericek Kış indirimleri 22 Aralık Perşembe 20:50’de başlayıp 2 Ocak...
  12. okinkurt

Candle pc çıktı

2D macera ve bulmaca oyunu Candle çıkışını yaptı oyunun grafikler oldukça hoş videodaki sesi Trine serisini oynayan arkadaşlar hatırlayacaktır :) Steam Link : Candle on Steam
  13. okinkurt

Reconquest geliyor

Bağımsız bir stüdyo olan StormCube Games tarafından yeni bir oyun duyuruldu oyunun ismi Reconquest , oyun Red alert 2 tarzı diyebiliriz grafiklerini ben şahsen grey go ya benzettim biraz :) oyunda 2 farklı güç olucak Outlaw Clan ve Urban Forces bunlarda 10 farklı hikaye görevi olucak :) Teaser :
  14. okinkurt

Suriye'de Türk jetlerine "yerde" görev

Ani çıkacak hedeflere karşı "yerde bekler"uçak görevlendiren Hava Kuvvetleri Komutanlığına, PKK/PYD üyesi 200'e yakın teröristin etkisiz hale getirildiği harekatın ardından bu görevin verilmesi dikkati çekiyor Suriye'nin kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik yürütülen Fırat Kalkanı Harekatı...
  15. okinkurt

Steep yeni fragman geldi

Oyundan yeni bir fragman daha geldi iyi seyirler.
  16. okinkurt

Rekabet Kurulu Teknosa'ya 18 milyon TL ceza verdi

Teknosa KAP'a yaptığı açıklamada, Rekabet Kurulu tarafından Şirket'e 18 milyon TL ceza verildiği İdare Mahkemeleri yolunun açık olduğu ve konuyla ilgili olarak bütün yasal hakların kullanılacağı belirtildi. Teknosa tarafından KAP'a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "13.03.2015...
  17. okinkurt

Dishonored 2 Çıkış videosu

Oyunun çıkış videosu yayınlandı iyi seyirler .
  18. okinkurt

Battlefield 1 Dıce ın en hızlı satan oyunu

Oyun daha ilk fragmanından beri oldukça yoğun ilgi ile karşılaşmıştı hatırlarsak bu sonuçlara çokta şaşırmıyoruz ama rakamlar baya iyi gerçekten şirket tarafından yayımlanan Infografiğe göre oyun toplam 59 milyon saat oynanmış (bu süreye 91 saat katkım var :D) bu sürenin 9 milyonu operasyon...
  19. okinkurt

Dishonored 2 ilk gün update boyutu

Merakla beklenen Dishonored 2 nin ilk gün gelicek güncellemesinin boyutu belli oldu boyut tam 9gb baya yüksek gerçekten benim gibi kotalı net kullananlar için kötü bir haber diyebiliriz ilk oyunda grafikler berbat ancak konu ve oynanış gayet güzeldi bakalım 2. oyun nasıl olucak .
  20. okinkurt

The Division için DX12 Desteği geldi

Bilgisayar sürümü oldukça iddaa lı haberler ile çıkmıştı hatırlarsanız division pc için en iyi optimize bizde olucak bilgisayarın tüm kaynaklarını kullanıcaz vs diye firma büyük beklenti yarattı ancak sonuç tam anlamıyla patates oldu şahsen benimde beklentim büyüktü ama oyunu satın bile almadım...
  21. okinkurt

GTX 1050 Ti vs RX 460 4GB vs GTX 950/GTX 960 oyun testleri .

Merhaba arkadaşlar gtx 1050 ti , rx 460 , gtx 950 ve 960 için fps karşılaştırma videosu yapılmış bence oldukça güzel :) kartların performansını merak edenlere fikir verebilir iyi seyirler.
  22. okinkurt

Call of Duty MW Remastered Pc vs konsol grafik

Oyunun Pc ve konsol grafikleri karşılaştırılmış oldukça detaylı bakılmış bence iyi seyirler.
  23. okinkurt

Call of Duty: Infinite Warfare İnceleme puanları

Oyunun inceleme puanları çıktı açıkcası baya şaşırdım bu puanlara okadar gömdüler oyunu halbuki siz bu puanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Gamesbeat – 93/100 GameInformer – 9 Polygon – 8.5 Gamespot – 8 Attack of the Fanboy – 8 Destructoid – 7 Telegraph – 5/5 God is a Geek – 9 GamesRadar+ –...
  24. okinkurt

SDN Rainbow Six: Siege Oynayanlar Kulübü

Merhaba arkadaşlar bu oyun içinde bir kulüb olmalı diye düşündüm forumda oyunu oynayanları bekleriz Uplay ID : TRS_TAİPAN oynamak isteyen varsa eklesin :) üye olmak isteyen olursa yazsın konumuza ekliyelim . Üyeler : 1.Yucesezar 2.Scorpion 3.Saleh 4.Yeşil Okçu 5.Stinghardyzz 6.Okinkurt
  25. okinkurt

Rainbow Six: Siege yeni dlc videosu

Oyuna yeni gelicek dlc Operation Red Crow un haritası gösterilmiş japonyadaki bir gökdelende geçicek map baya güzele benziyor şahsen oynamak için sabırsızlanıyorum :) pro league finallerinde harita göz önüne çıkacak deniyor tarih 12/13 kasım .
  26. okinkurt

Skyrim: Special Edition Falskaar modu geliyor

Yenilenmiş grafikleri ve içerikleri ile karşımıza çıkan Skyrim special edition için falskaar modu da geldi bildiğiniz üzere bu mod eski sürümde bulunuyordu yeni de ise xbox one ve pc ye tekrar gelicek istediği yüksek gereksinim nedeni ile ps4 de bulunmayacakmış , bu mod 20 saatlik bir süreye...
  27. okinkurt

Skyrim normal vs special edition grafik karşılaştırma

Normal sürüm ve special sürümü kıyaslamışlar şahsen devasa fark göremedim zaten modlar ile bunlar yapılabiliyordu siz bu sürümü beğendinizmi ?
  28. okinkurt

Skyrim Special Edition PC vs PS4/Xbox One grafik kıyası .

Merhaba arkadaşlar skyrim special edition için pc vs konsollar grafik kıyasşaltırması yapılış oldukça güzel bir video merak edenler izlesin :)
  29. okinkurt

Asus gtx 960 rog strix Battlefield 1 testi

Merhaba arkadaşlar benzer kart kullananlar veya almayı düşünenler için bir test videosu çektim boyuttan kısmak için kalite biraz düşük oldu ne yazıkki :) test sistemi vs videonun açıklamasında mevcuttur iyi seyirler ...
  30. okinkurt

Titanfall 2 içerikler ücretsiz gelecek

Respawn Entertainment den gelen açıklamaya göre oyunun ilerki tarihlerde çıkacak tüm içerikleri ücretsiz verilecek haritalar modlar vs oyunu satın alanlar ücretsiz hepsine sahip olucaklar dlc lerden dünya para kaldırdıklarını düşünürsek şaşırtıcı bir haber diyebiliriz aslında :)
  31. okinkurt

Hello Games No Man's Sky itirafı

No man's Sky ın geliştirici ekibi Hello games den oyun hakkında bir itiraf geldi resmi twitter hesaplarından atılan twit de No Man's Sky O oyun bir hataydı yazıyor burdanda anladığımız üzere bu oyun için bir gelecek pek görülmüyor bu kadar yaygara yapılan bir oyun yerlebir oldu siz ne...
  32. okinkurt

Cossacks 3 Türkçe dil desteği geldi

Merhaba arkadaşlar, sonunda Cossacks 3 Türkçe dil desteği geldi. Oyuna son gelen güncelleme ile beraber Türkler de eklenmiş durumda üstelik Türkçe arayüz ve alt yazıda var bence çok güzel bir gelişme almayı düşünüyorum tabi indirime girince şuan için oyun biraz pahallı duruyor bu oyun sizin...
  33. okinkurt

Battlefield 1 Real life video

Hive Division kanalı tarafından oyuna bir real life videosu hazırlanmış ben çok beğendim şahsen iyi seyirler
  34. okinkurt

Battlefield 1 Oynayanlar Kulübü

Merhaba arkadaşlar Battlefield 1 oynayanlar kulübüne hoş geldiniz :) oyunu oynayan arkadaşlar bu konu altında toplanacak oynamak isteyen ekliyebilir origin ID : okinkurt Üyeler : 1.Saleh 2.Jomolocco 3.Okinkurt
  35. okinkurt

Titanfall 2 indirme boyutu

Oyunun ek paketler vs haricinde direk indirme boyutu 35 gb zaten bu aralar 30 un altı oyun çıkmıyor alıştık diyebiliriz :) oyuna gelicek olan ilk gün update inin boyutu ise 88 mb 35 gb ın üstüne 88 mb biraz komik kaçıyor ama neyse .
  36. okinkurt

Battle.net sesli konuşma sistemi geldi

Blizzard , battle.net programı için sesli konuşma özelliği getirmiş artık arkadaşlarımız ile battle.net üstünden sesli konuşma imkanına sahibiz şahsen hearstone u açmak dışında pek kullandığım bir program değil ama bu özellik gerekiyordu .
  37. okinkurt

Escape from Tarkov yeni ekran görüntüleri

Oyuna ait yeni görüntüler paylaşılmış oldukça güzel görünüyor eğer downgrade yemeden bu halde çıkarsa şahane olur ..
  38. okinkurt

Origin bedava oyun

Originde bir oyun daha on the House etkinliğinde bedava sunuldu Dungeon keeper eski ama oyun oyundur :) Giriş yaptıktan sonra get ın now derseniz hesabınıza eklenir Origin
  39. okinkurt

Battlefield 1 PC vs Konsollar grafik karşılaştırma

Merhaba arkadaşlar oyuna ait yeni bir grafik karşılaştırma videosu çıktı bu videoda pc (Ultra) vs XB1 ve ps4 kıyaslanmış iyi seyirler :)
  40. okinkurt

Battlefield 1 XB1 vs PS4 FPS karşılaştırması

Başarılı test kanallarından biri olan Digital foundry battlefield 1 için xb1 vs ps4 frame-rate testi yapmış iyi seyirler :)
  41. okinkurt

Darksiders: Warmastered Edition Ertelendi

Bu aralar ertelenme haberlerinden gidiyoruz hayırlısı ertelenme kervanına Darksiders: Warmastered Edition da katıldı oyunun çıkış tarihi konsollar için 22 pc için ise 29 kasıma atıldı Thq ile birlikle Vigil games in kapanmasından sonra darksider serisi için ne olacak diye beklerken warmastered...
  42. okinkurt

Watch Dogs 2 Sistem gereksinimleri

Oyuna ait sistem gereksinimleri paylaşıldı ayrıca oyunun optimizasyonunun iyi olması için titizlik gösteriliyor bu nedenle oyun 2 hafta erteleme yiyerek 29 kasıma atıldı tabi bu haberlere inanmak biraz zor çünki division içinde benzer haberleri görmüştük en iyi optimizasyon olucak pc...
  43. okinkurt

Battlefield 1 İnceleme puanları

Oyuna verilen puanlar ortaya çıktı oldukça iyi puanlar almış . GamingTrend – 9.5 Time – 4.5/5 The Sixth Axis – 8 God is a Geek – 10 Digital Spy – 4.5/5 Xbox Achievements – 9 Game Revolution – 4.5/5 GameSpot – 9 MeriStation – 8.8 Forbes – 8 Metro – 8 GamesRadar+ – 4 Hardcore Gamer – 4/5 Polygon – 9
  44. okinkurt

Sniper Ghost Warrior 3 Ertelendi

CI Games den gelen açıklamaya göre oyunun çıkışı ertelendi 27 Ocakta çıkması beklenen oyunun çıkış tarihi 4 nisana alındı bakalım başka erteleme olmaz ise oyun 4 nisanda piyasadaki yerini alıcak umarız ucuz olarak yerini alır diyelim :D
  45. okinkurt

Steam cadılar bayramı indirimleri

Steam den yapılan açıklamaya göre indirimler 28 Ekim 2016 Cuma günü akşam saat 20:00 da başlıyacakmış 31 Ekim 2016 Pazartesi saat 20:00 da ise sona ericek yine cüzdanları temizliyecekler bir güzel :) şahsen Shadow mordor almayı planlıyorum sizin indirime girmesini istediğiniz oyun varmı ? :)
  46. okinkurt

Ölen oyuncuya Twitchli cenaze

Araba kazasında hayatını kaybeden Phillip Klemenov un cenaze töreni geçtiğimiz günlerde gerçekleşti bu cenaze töreni Twitch den canlı yayınlandı yayını tam 9 bin kişi izlemiş bir cenazenin böle yayınlanması ne kadar uygun tartışılır bence tamamen lüzumsuz bir olay. Birçok olay ile gündeme...
  47. okinkurt

Battlefield 1 Çanakkale Savaşı oynanış video

Bölümün oynanış videosu çıktı nasıl gösterilmişiz merak eden izlesin iyi seyirler.
  48. okinkurt

Battlefield 1 Çanakkale .

Oyun hakkında Çanakkale yi yanlış yansıtıcak kanısı vardı bildiğimiz üzere ancak bu durum son buldu diyebiliriz haberci bir anzak askerini oynıyacağımız bölümün sonundaki yazılar ortaya çıktı bölümün sonunda çıkan yazı : (ALINTI)- Vahşet dolu savaş 9 ay boyunca sürdü ve Osmanlı’nın zorluklarla...
  49. okinkurt

Dishonored 2 yeni video

Oyundan yeni bir video gelmiş yeni karakter emily ile kaçış sahnesi ve corvo dan hünerler var videoda :) iyi seyirler.
  50. okinkurt

Mafia 3 Detay karşılaştırması

Oyunun high ve low detayları kıyaslamış iyi seyirler :)
  51. okinkurt

Company of heroes 1 dolar

Oyunun 10. yılı için düzenlenen indirim ile ucuza alma imkanımız oluştu fiyatlar : 1 dolarlık paket : Company of Heroes Company of Heroes: Opposing Fronts Company of Heroes: Tales of Valor Company of Heroes 2 – The Western Front Armies: Oberkommando West 7.30 dolar : Company of Heroes 2...
  52. okinkurt

Mafia 3 30 fps ?

Oyunun inceleme kodunu alan basın siteleri ve twitch yayıncılarının ilk yorumlarına göre fps değeri maximum 30 çalışıyormuş ilerde bu kilit kalkabilir tabiki ancak 30 fps çıkarsa büyük hayal kırıklığı yaratacağı kesin en kötü modcular bu kiliti aşabilir ancak bu ne kadar sağlıklı olur bilinmez...
  53. okinkurt

PES vs FIFA satışlar

Oyuna ait bazı satış rakamları çıktı Analist Daniel Ahmad in yaptığı incelemeye göre Birleşik Krallıkda Fıfa 17 nin pesten 40 kat fazla sattığı ortaya çıktı baya fark atmış :) Pes 17 50.oo0 kopya satışında kalırken Fıfa 17 ise ilk haftada 1.1 milyon kopya satışı yapmış fark gerçekten feci...
  54. okinkurt

Gear of War 4 İnceleme puanları

Oyuna ait ilk inceleme puanları çıkmış şahsen gamespota bakarım ben genelde 7 baya az gibi :) tabi oyunu oynamadan net fikir edinmek zor. Polygon – 9 Game Informer – 9.25 PC Games N – 9 IGN – 9.2 News Ledge – 9 Destructoid – 8 Game Reactor – 8 Lazy Gamer – 8 Leadergamer – 8 iDigital Times – 4/5...
  55. okinkurt

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands yeni video

Oyundan 12 dakikalık oynanış videosu gelmiş iyi seyirler.
  56. okinkurt

Mafia 3 : Dövüş mekanikleri

Oyunun dövüş mekaniğine yönelik yeni bir video çıktı iyi seyirler.
  57. okinkurt

Sniper Ghost Warior 3 yeni video

Oyuna ait yeni bir video ortaya çıktı grafikler çok güzel görünüyor (Downgrade yemezse) cryengine kendini göstermiş yine :) iyi seyirler.
  58. okinkurt

Quantum Break Steam'de

Oyun steam'e eklendi oyunun fiyatıda hiç fena değil bence Quantum Break on Steam
  59. okinkurt

Gear of War 4 Ön yüklemeye açıldı

Oyun Xbox one sahipleri için ön yüklemeye açıldı oyunu Xbox one için satın alanlar pc'de de oynıyabilcekmiş habere göre oyunun ön yükleme boyutu 54 gb (oha) pc için boyut ise 80 gb indirilecek (oha ki ne oha ) yani her durumda birçok kişi 1 aylık kotayı oyuna harcamak zorunda kalıcak diyebiliriz...
  60. okinkurt

Forza Horizon satıştan kalkacak.

Oyun 20 ekimden sonra satıştan kaldırılıyor artık satın alınamayacak serinin ilk oyununu kaldırmaları ilginç geldi bana şahsen :) bu tarihten önce oyunu satın alanlar daha sonra Xbox store dan indirebilecekler açıklamaya göre koleksiyonculara duyurulur :D
  61. okinkurt

Hitman : Episode 5 : Colorado

Bölüm için kısa bir tanıtım yayınlandı iyi seyirler :)
  62. okinkurt

Pes 17 vs Fifa 17 grafik karşılaştırması

DigitalFoundry adlı kanal 2 oyunun grafiklerini kıyaslıyan bir video hazırlamış çok güzel yapmışlar ben fifayı daha iyi buldum şahsen .
  63. okinkurt

Road Rage oynanış fragmanı

Baya eğlenceli bir oyuna benziyor :) oyunda 42 görev ve 50 küsür yan görev bulunacakmış . Çıkış tarihi 15 kasım 2016 PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek.
  64. okinkurt

Mafia 3 2 yeni video

1. videoda para kazanmayı anlatıyor 2. de ise silahları biraz tanıtmışlar.
  65. okinkurt

Rocket League Yeni güncelleme detayları

Oyuna gelicek yeni update in detayları açıklanmış Aqua dome ismindeki güncelleme ile su altı mapı ve 2 araç gelicek araçların isimleri Proteus ve Triton olucak map ücretsiz ancak araçlar paralı olucaktır Video :
  66. okinkurt

Watch Dogs 2 yeni oynanış videoları

Maşallah video yağdırmışlar :) iyi seyirler.
  67. okinkurt

Dishonored 2 yeni oynanış videosu

Karakterlerdeki bir takım özellikleri ve öldürme çeşitlerini görebilirsiniz iyi seyirler ..
  68. okinkurt

Forza Horizon 3 PC vs XB1 grafik karşılaştırması

Pc ve xbox one grafik kıyaslaması yapılmış iyi seyirler.
  69. okinkurt

Titanfall 2 sistem gereksinimleri belli oldu

Baya abartılı gerçekten Minimum Sistem Gereksinimleri İşletim sistemi: Windows 7, 8, 8.1, 10 64-bit İşlemci: Intel Core i3-3600t veya eşdeğeri RAM: 8 GB HDD/SSD: 45 GB (Boş alan.) Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 660 2 GB veya AMD Radeon HD 7850 2 GB DirectX: Versiyon 11 İnternet Bağlantısı...
  70. okinkurt

Forza Horizon 3 çıkış videosu

Baya iyi bir oyun aldığı inceleme puanları 90 civarlarıda dolaşmakta şahsen almayı düşünüyorum :)
  71. okinkurt

Sniper elite 4 ilk oynanış videosu

Oyuna ait ilk oynanış videosu yakın dövüşler baya iyi görünüyor gerçekten :) iyi seyirler
  72. okinkurt

Mafia 3 Silah videosu

Oyunda kullanılacak silahlara dair video iyi seyirler .
  73. okinkurt

Dead Rising 4 yeni trailer

74. okinkurt

Dark Souls III: Ashes of Ariandel Yeni video

DLC ye ait yeni bir video paylaşılmış zorluğu ile ayrı bir ilgimi çekmiştir Dark soul serisi bu dlc de oldukça güzel görünüyor
  75. okinkurt

Yakuza 6 yeni videolar

Oyundan yeni hikaye ve oynanış videoları gelmiş iyi seyirler :)
  76. okinkurt

Fifa 2017 stadyum listesi .

Oyunda bulunan stadyumların listesi , Lisans sorunu nedeni ile Camp Nou oyunda yer almıyacakmış . FIFA 17'de yer alacak stadyumlar: Premier League: (İngiltere) Anfield Turf Moor Emirates Stadium Goodison Park St. Mary’s Stadium Stadium of Light Stamford Bridge Stoke City FC Stadium The...
  77. okinkurt

Fırat Arslan 45 yaşında Avrupa şampiyonu

Maçı izledim şahsen çok iyi mücadele etti helal olsun :) Gecenin ilk durağı Almanya'nın Stuttgart şehri olurken, eski dünya şampiyonu Türk boksör Fırat Arslan, WBO Avrupa Şampiyonluk kemeri için Arnavut Nuri Seferi ile ringe çıktı. 45 YAŞINDA ŞAMPİYON OLDU Karşılaşmanın büyük bölümünde sıkı...
  78. okinkurt

Robinson: The Journey yeni oynanış videosu

Baya güzele benziyor Crytek sanal gerçeklikte de iş yapıcak gibi bakalım :)
  79. okinkurt

The last Guardian 16 dakikalık oynanış videosu

Oyun baya güzele benziyor
  80. okinkurt

BioShock: The Collection'ın sistem gereksinimleri

Serinin 3 oyunu remaster paketi şeklinde gelicek bildiğiniz üzere , sistem gereksinimleri açıklanmış buyrun :: Minimum Sistem Gereksinimleri: İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (64-Bit) ve Windows Server 2008 R2 SP1 (64-Bit) İşlemci: Intel E6750 Core 2 Duo 2.66 GHz veya AMD Athlon X2 2.7 GHZ...
  81. okinkurt

Mafia 3 Sistem gereksinimleri açıklandı .

Minimum Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit İşlemci: I5-2500K veya AMD FX-8120 RAM: 6 GB Ekran Kartı: Radeon HD 7870 veya GeForce GTX 660 Ekran Kartı Hafızası: 2GB HDD/SSD: 50 GB (Boş alan.) Önerilen Sistem Gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit İşlemci: I7-3770...
  82. okinkurt

Battlefield 1 Silah seslerinden şarkı

Baya güzel olmuş :)
  83. okinkurt

Titanfall 2 yeni video

Oyundan yeni bir kısa video gelmiş iyi seyirler :)
  84. okinkurt

Mafia 3 yeni oynanış videoları

Oyundan yeni videolar gelmiş iyi seyirler
  85. okinkurt

Halo 5 : Forge ücretsiz

Evet arkadaşlar oyun piyasaya sürüldü pc sürümü ücretsizmiş burdan indirebilirsiniz Halo 5: Forge Bundle – Games on Microsoft Store Windows 10 un Anniversary update inin yüklü olması gerekli . Oyunun sistem gereksinimlerine bu konudan ulaşabilirsiniz : Halo 5 : Forge sistem gereksinimleri
  86. okinkurt

Rocket league Rumble modu geldi

Evet arkadaşlar oyuna rumble modu geldi baya eğlenceli olmuş bu modda arabalara çeşitli powerlar ekleniyor ve kullanabiliyoruz 10 saniyede bir power geliyor . Rocket League Rumble Modu Özellikleri Tekme – Bir rakip arabayı tekmeleyerek uzaklaştırır. Bozucu – Rakibin arabasını kontrol edilemez...
  87. okinkurt

Call of Duty: Infinite Warfare Multiplayer yeni video

Oyunun multisinden yeni bir video iyi seyirler.
  88. okinkurt

Rayman origins bedava

Arkadaşlar eski bir şey ama haberi olmıyan vardır benim yoktu şahsen şu linkten bedava rayman origins alabilirsiniz : https://club.ubisoft.com/en-US/ubi30 bundan sonra bedava olacak oyun The crew olucak .
  89. okinkurt

ReCore Sistem gereksinimleri

Oyunun sistem gereksinimleri açıklanmış Nvidia da model belirtilmiş amd de sadece seri numaraları var buda ilginç . Sistem Gereksinimleri Minimum İşletim Sistemi- Windows 10 Mimari- x64, X64 DirectX- Sürüm 11 Bellek- 8 GB Video Belleği- 2 GB İşlemci- Intel Core i5-4460, 2.70GHz or AMD FX-6300...
  90. okinkurt

Battlefield 1 fragmanına komik parodi

Oyunun fragmanına team fortress 2 parodisi yapmışlar bence süper olmuş :D iyi seyirler.
  91. okinkurt

Call of duty Modern Warfare Remastered 15 dakikalık multiplayer oynanış

Şu oyunu ayrı satsalar alırdım :)
  92. okinkurt

Fifa 2017 demo tarihi

Garreth Reeder ile yapılan röportaj ile Demo tarihi net şekilde belli olmuş tarih 13 eylül platformlar belli değil ayrıca The Journey moduda varmış demo da çıksada oynasak :D
  93. okinkurt

Frostpunk

War of mine yapımcıları (11 bit studios) yeni bir oyun ile karşımıza çıkıcak oyunun temeli donmuş bir dünyada hayatta kalmak olucak çok sağlam bir oyun olucak gibi .
  94. okinkurt

Hot lava

Dont starve yapımcılarından yeni güzel bir oyun geliyor videoyu çok sevdim şahsen :D oyun tipi parkour engelleri aşmaya çalışacakmışız bakalım nasıl olucak :)
  95. okinkurt

Watch Dogs 2 20 dakikalık oynanış videosu

Güzele benziyor :)
  96. okinkurt

Halo 5 : Forge sistem gereksinimleri

Görünce yuh dedirten gereksinimler :D Minimum Sistem Gereksinimi : İşletim Sistemi : Windows 10 Anniversary Edition Version 1607 ya da daha iyisi DirectX: DirectX 12 İşlemci: Intel Core i5 2.3Ghz ya da AMD Equivalent Ekran Kartı: GeForce 650 Ti Video RAM: 2GB RAM: 8GB Hard Disk Alanı...
  97. okinkurt

Divinity: Original Sin II yeni fragman

Rpg hastası biri olarak baya hoşuma gitti benim :D
  98. okinkurt

Dead ester konsol'a çıkış tarihi

Dead ester in konsol çıkış tarihi belli olmuş tarih : 20 eylül pc versiyonunu oynamış biri olarak oyunu hiç sevmemiştim Video :
  99. okinkurt

The Witcher 3 :Blood And Wine Türkçe yama

Arkadaşlar türkçe yama çıkmış link The Witcher 3: Wild Hunt TÜRKÇE kurulum notlarında nasıl kurulacağı anlatılmış tek tek , oynıyacaklara duyurulur.
  100. okinkurt

Tekken 7 4K Oynanış videosu

Oyundan 4k bir video üstelik gtx 1080 ile oynamışlar iyi seyirler .
  101. okinkurt

Lost ember İlk fragman

Mooneye Studios un yaptığı macera oyunu Lost ember dan ilk fragman bence baya güzel birşey olucak videoyu beğendim şahsen .
  102. okinkurt

Elex ilk oynanış videosu

Piranha bytes ın yeni yapımı elex ten ilk oynanış videosu, şirket Risen ve gothic serileri ile tanınıyor ben şahsen risen adlı oyunu çok beğenmiştim bakalım bu nasıl olucak
  103. okinkurt

Battlefield 4 ve Hardline da 4 kat xp fırsatı

Battlefield 4 ve hardline da 4kat XP fırsatı şuan devam ediyor bf1 öncesi oyunları canlı tutmak istiyorlar anlaşılan, level kasmak için tam fırsat diyebiliriz :)Etkinlik 21 ağustos un son saatlerine kadar sürecek bence fırsatı kaçırmayın .
  104. okinkurt

Titanfall 2 60 fps geliyor

Titanfall 2 nin yapımcıları oyunu 60 fps için optimize ediyorlar oyun pc de olduğu gibi diğer platformlarada 60 fps gelicek gibi görünüyor . Bu test videosunda fps oldukça dalgalı görünüyor bakalım nasıl olucak .
  105. okinkurt

Agony'den ilk oynanış videosu geldi

Cehennemden kaçmaya çalışan bir vatandaşı canlandıracağımız oyundan ilk oynanış videosu geldi buyrun iyi seyirler :) Oyunun steam sayfası : Agony Steam'de Yeni video :
  106. okinkurt

Sniper Ghost Warior 3'ten 15 Dakikalık oynanış videosu

Sitede aynı video yu göremedim varsa lütfen bildirin :)
  107. okinkurt

Benq & Zowie iş birliği ile ortaya çıkan Benq XL 2735

5 yıllık iş birliğinin sonrasında Benq sonunda oyun ekipmanları üreticisi zowie markasını satın aldı . Şirketten çıkan bütün gaming platforumundaki ürünleri zowie ismini taşıyacak XL serisi monitörlerde buna dahildir E-sports özelliğine sahip monitörlerden birisi olup zowie adı altında çıkacak...
  108. okinkurt

Kopanito All-stars Soccer Multiplayer geldi

Merhaba arkadaşlar Çok bilindik bir oyun değil ancak ilerde baya tutacağını düşünüyorum. Oyun hala erken erişimde Steam link : Kopanito All-Stars Soccer on Steam Düne kadar sadece single player oynanabiliyordu ancak gelen update ile multiplayer modu da oyuna eklenmiş oldu. Multide birçok...
  109. okinkurt

Fifa 2017'de baştan sona bir maç oynandı

Forumda aynı videodan varsa rapor ediniz lütfen .
  110. okinkurt

No man's sky için gereken sistem özellikleri

Merhaba arkadaşlar oyunun sistem gereksinimleri : Minimum İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit) İşlemci: Intel Core i3 Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: nVidia GTX 480 veya AMD Radeon 7870 HDD Alanı: 10 GB Bu konu altında sorularınızı alabiliriz oyun sisteminize uygunmu yoksa değilmi merak...
  111. okinkurt

Dalian Atkinson hayatını kaybetti

Haberi yeni gördüm paylaşmak istedim eskiler bilir bu oyuncuyu Bir dönem Fenerbahçe'nin formasını giyen eski futbolcu Dalian Atkinson, polisle girdiği tartışmada şok aletinin etkisiyle hayatını kaybetti. 1995-1997 arasında Fenerbahçe forması giyen İngiliz eski futbolcu Dalian Atkinson 48...
  112. okinkurt

Mount and Blade: Warband en iyi 30.oyun oldu

Mount & blade warband Pc gamer dergisinin yaptığı dünyanın en iyi 100 oyunu adlı listede 30. sırada yer buldu bu oldukça önemli bir başarı bildiğiniz üzere ülkemizde çok kaliteli yapımlar yok ancak Mount & blade warband baya tutan bir oyun oldu şahsen bende uzun süreler oynadım sizin bu konu...
  113. okinkurt

Nvidia GTX 970'i yanlış tanıttığı için suçlu bulundu

Evet arkadaşlar genel forumlarda gtx 970 e ters laf edince silah çekicek kıvama gelen vatandaşlar vardı bu habere alalım kendilerini :) sitede benzer haber veya konu görmedim varsa kaldırılabilir. Bildiğiniz üzere kart 4gb diye piyasaya sürüldü ancak 3.5 + 500 durumu var yani ana bellekten ayrı...
  114. okinkurt

Turkcell 50 gb bilgi

Arkadaşlar şu paket hakkında bilgisi olan varmı acaba 50 GB Bilgisayardan İnternet Paketi benim sorum şu benim bulunduğum yerde 3g çekiyor 4.5g yok bu paketi 3g de kullanabiliyormuyuz ? bir tarihte 4.5g için 1gb hediye paket gelmişti onu 3g de kullanamamıştım müşteri hizmetlerini aradım onlarda...
  115. okinkurt

RX 480 performansı

Merhaba arkadaşlar 480 performans testlerini gördüm konu açıyım dedim daha önce açıldıysa yöneticiler silebilir.. Not : Resimler alıntıdır .
  116. okinkurt

Youtube hacklendimi ?

Arkadaşlar girince şöle bir yazı çıkıyor A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation. If you see them, send them this information as text (screenshots frighten them): Maymunlardan oluşan destek ekibi demiş :D
  117. okinkurt

Battlefield 1

Evet arkadaşlar yeni videolar ve açıklamalar geldi ne düşünüyorsunuz :) 1. dünya savaşı olucakmış
  118. okinkurt

Diyarbakır'da Jandarma Komutanlığı'na saldırı!

12 Asker şehit diyorlar tv lerde göremedim alt yazı felan doğrumu bu haber ?
  119. okinkurt

Kulaklık önerisi .

Merhaba arkadaşlar oyun için 100/150 tl lik tavsiye istiyicem sizden birçok ürünü inceledim ancak kullanıcı tecrübesi daha önemli bu konuda rainbow / bf3/bf4 ses kasmayı gerektiren birçok oyun oynuyorum 2+1 sistemle pek mümkün olmuyor bu fiyat bandında kullanıp memnun kaldığınız ürünü tavsiye...
  120. okinkurt

Zorla bitirilen site chip online

İlk üye olduğum sitedir 2010 civarı gayet iyyidi birçok arkadaş edinmişimdir ancak yönetimin beceriksizliği siteyi bitirdi 2012 civarı yapılan çifte standartlar birçok kez dile getirmemize rağmen düzelmemiştir eleştiri konularımız silindi en son birçok üye siteden gitti 2. gelem tayfada belli...
  121. okinkurt

Yeni bir vatandaş

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım yeni gelenler bu bölüme konu açıyormuş bende açıyım dedim :) İsmim : Orhun Yaşım : 21 Meslek : Çiftçilik Balıkesir de yaşamaktayım oyun ve donanım ile ilgilenmeyi çok severim 12 senedir oyun oynarım bu yüzden gözler de baya bir sorun yaşadım zaten...