Arama sonuçlarınız

1. C

10 000 Tl Kamerası Iyi Olan Modeller Nelerdir?

Merhabalar şuan xiamio redmi note 9s kullanıyorum ama yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Bütçem 10 000 tl civarı bu fiyata kamerası en iyi model nedir? Xiamio ve iphone hariç. Kullanıdığım note 9s den çok memnun değilim xiamio nun arayüzünü hızını sevmedim arada kasıyor. İphone de güzel...
  2. C

Note 20 Ultra Nasıldır?

MERHABALAR ŞUAN XİAMİO REDMİ NOTE 9S KULLANIYORUM AMA YENİ BİR TELEFON ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. BÜTÇEM 10 000 TL CİVARI BU FİYATA KAMERASI EN İYİ MODEL NEDİR? XİAMİO VE İPHONE HARİÇ. KULLANIDIĞIM NOTE 9S DEN ÇOK MEMNUN DEĞİLİM XİAMİO NUN ARAYÜZÜNÜ HIZINI SEVMEDİM ARADA KASIYOR. İPHONE DE GÜZEL...
  3. C

Yardım Laptopum Ekran Kartımı Görmüyor

Merhabalar yeni bir laptop aldım asus fx506HM win10 pro kurdum tüm güncellemeleri yaptım lakin ekran kartımı görmüyor ekran kartı biosta var birde aygıt yöneticisinde 1 tane bilinmeyen aygıt var "ACPI\NVDA0820\NPCF" kod bu googledan bakınca NVIDIA Platform Controllers and Framework olduğunu...
  4. C

Windows 10 iso yu nasıl bulurum?

Merhabalar son sürüm windows 10'a netcad 5.2 kurmakta sorun yaşıyorum. İnternette bir fotoğraf gördüm bu güncellemelerde netcad çalışmaz diye şimdi ben bu güncellemeler hariç olan iso yu nasıl indiririm veya windows 10 kurulu bilgisayardan bu güncellemeyi kaldırmanın yolu var mıdır? Bu konu...
  5. C

2500 TL' ye hangisi?

Merhabalar arkadaşlar maksimum 2500 TL ye telefon almayı düşünüyorum. Telefonda olması gerekenler 2 sim + hafıza kartı yuvası yani 3 slot olması lazım, kamera ve bataryasınında iyi olması tercihim. Aklımdaki cihazlar xiaomi redmi note 8 ve xiaomi redmi note 9s (9s fiyat olarak biraz yüksek ama...
  6. C

ASUS X553M laptoba format atılmıyor?

Dostlar ASUS X553M laptop var, format atılmıyor yani Windows 7 USB takıyorum, format başlıyor ama fotoğrafdaki gibi start yazısında kalıyor. Yaklaşık 10 saat falan kaldı yine de bitmemişti, Windows XP USB takıyorum kabul etmiyor. BIOS'dan USB seçiyorum yeniden başlarken tekrar BIOS ekranına...
  7. C

Windows Yükleme (Format Atma) Ekranı Gelmiyor?

Asus X553MA laptobum var format usb sini takıp bios dan birinci olarak usb seçiyorum ikinci olarak hiçbir şey seçiyorum kaydet başlat dedikten sonra yine bios ekranına atıyor windows yükleme ekranı usb yi açmıyor neden acaba win xp , 7 denedim bir kaç farklı dosya denedim rufus windows7 usb tool...
  8. C

Windows 10 açılışta aynı iki kullanıcı sorunu?

Bilgisayara yeni format attım windows 10 hotmail hesabımı girdim. Çalıştıra netplwiz den parola girilmemelidir dedim yeniden başlattım ama aynı hesaba adıma yani iki tane çıktı ve ilk açıla ekranda kullanıcı adı ve parola yanlış dedi taman dediğim zaman aynı iki kullanıcı ekranı geldi fotoğram...
  9. C

Windows 7 Kurdum İnternete Giremiyorum?

Asus x555ln pc var 4. nesil i5 windows 10 vardı windows 7 ye format attım açılınca internete giremiyorum internetten driver indirdim ama sadece kablolu olarak giriyormuş, wifi driverini nasıl indiririm internete nasıl bağlanabilirim yardımcı olabilir misiniz?
  10. C

Tablet Açılmıyor ?

E-tab 5' e internette gördüğüm videodaki gibi rom atmaya çalıştım ve olmadı şuan tablet açılmıyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz ?
  11. C

Gearbest siparişi

Gearbestten bir sipariş vermiştim neredeyse 1 aya yakın zaman oldu hala gelmedi bu normal mi ? Birde bu siparişimin Türkiye' ye gelince hangi kargo şirketine veriyorlar değişiyor mu veya nereden öğrenebilir yardımcı olabilecek var mı ?
  12. C

Ön Ödemeli Kart Önerisi ?

Başlıkta da belirttiğim gibi ininal alternatifi bir ön ödemeli kart arıyorum. Birde para yatırıp çekebileceğim bir kart olmalı ininal de parayı çekemiyorsun onun için. Yurt dışı alışverişlerin de de kullanabileceğim bir kart olmalı sadece yurt içi değil. Ön ödemeli kartlar çalındığı, kaybolduğu...
  13. C

Windows 10 açılış şifresini unuttum nasıl açarım?

Lenovo ideapad 320 laptobum var win 10 açılış şifresini unuttum format harici yapılabilecek bişey var mıdır? pc yi yeni aldım ilk aldığımda açtım şifre vs girdim bir hafta açmadım bir hafta sonrada şifreyi unuttum format harici bir yöntem var mı veya formatın zararı olur mu win lisansı gider mi...
  14. C

Aliexpress kargom gelmedi

arkadaşlar 11.11 de bir ürün sipariş etmiştim hala gelmedi en yakın ptt şubesine gidiyorum soruyorum kargo yok diyorlar aldığım ürünün aynısını bir arkadaşımda aldı onunki kapıya kadar geldi (faklı il lerde) benim aldığım gelmedi sipariş detayında ürün türkiye ye giriş yaptı görünüyor ? 2 hafta...
  15. C

Galaxy c9 Pro / Xperia Xa1 hangisini önerirsiniz?

Samsung galaxy C9 pro mu Sony Xperia Xa1 ultra mı ikisi arasında hangisi? Kamerası iyi şarjı iyi olsun çabuk donmasın kasmasın 2-3 yıl sağlam dayansın.
  16. C

1000-1200 Tl Telefon Önerisi

Başlıkta belirttiğim gibi max 1200 belki 1300 yukarısı zor telefon önerileriniz neler ve en az 3 yıl kullancam sağlam ve uzun ömürlü lazım
  17. C

DVD-RW Sürücü Klasörünü Sildikten Sonra Nasıl Geri Getirilir?

Windows 10 dizüstüm var. Yanlışlıkla bilgisayarım klasöründeki DVD-RW sürücü klasörünü sildim. PC'ye CD takınca algılıyor ama klasör olmayınca giremiyorum, nasıl düzeltebilirim?
  18. C

3000 Tl Laptop Tavsiye

Arkadaşlar 3000 Tl ye ne gibi laptoplar önerirsiniz öncelik vatan teknosa bimeks media markt gibi yerden elden almayı düşünüyoruz
  19. C

1200 Tl Telefon Öneri

1200 tl ye ne gibi telefonlar önerirsiniz vatan avea vs elden alınacak hepsiburada veya n11 atmayın
  20. C

Windows 10 da Netcad 5.2 çalışıyor mu

Arkadaşlar windows 10 da netcad 5.2 çalışıyor mu çalışıyorsa bana nasıl yükleyeceğimi anlatabilir misiniz indirme linki atabilir misiniz ? (win 10 home 64 bit) Neden 5.2 derseniz staja başladım iş yerinde 5.2 var o kullanılıyor normal de üniversitede 7.0 gösterildi onda da kullanıcı adı şifre...
  21. C

ASUS X555LN Notebook Kapanmama Sorunu

Arkadaşlar benim Asus X555ln (i5 nvidia 840M 6GB RAM) laptopum var. Şimdi önce sorunu anlatayım sonra detaylayayım PC'yi kapat diyince kapanmıyor ekran siyah oluyor ama harddisk ışığı yanmaya devam ediyor. Kulağımı PC'ye dayayınca çalıştığını seslerin geldiğini duyuyorum fakat yeniden başlat...
  22. C

800 tl tavsiye

Mrb. Arkadaşlar dediğim gibi en fazla 800 tl ye neler alınabilir kamerası iyi bataryası uzun güncel telefon nelerdir 2-3 yıl kullanılabilecek
  23. C

Modem hız ile alakalı mı ?

selamün aleyküm öncelikle hayırlı ramazanlar arkadaşlar size bir sorum olcaktı. benim kullandığım modem 150 mbps diyor üstünde pekş ben yeni modem alsam 300 mbps internet hızımda bi değişiklik olur mu şimdiden saolun.
  24. C

Laptop tavsiye ve sorular

Selamın Aleyküm arkadaşlar hayırlı ramazanlar öncelikle yarın laptop almayı düşünüyorum ama internetten almak güvenilir mi almayı düşündüğüm laptop msi cx 62 alta linkleri atıcam ama bişey aklıma takıldı aynı satıcı n11 de 2399 tl ye koyarken hepsiburadaya 2628 tl ye koymuş ne iş anlamadım alsam...
  25. C

1200 tl öneri

Kolay gelsin arkadaşlar Max 1200 tl ye hangi telefonları tercih edersiniz bide internetten telefon almak nasıl güvenli mi hepsiburada N11 de lg g4 var bunların garantisi nasıl olacak cihaz sıkıntılı olursa nasıl olacak garanti işi nere göndericem nereyle iletişime geçicez gmd 5 plus lg g3 lg g4...
  26. C

1000 tl ye telefon önerisi

arkadaşlar telefon alacağım yakında eski telefonum bozuldu max 1000-1100 telefon almayı düşünüyorum neler önerirsiniz büyük ekranlı (ama en fazla 5.5 inç) kamerası ön arka iyi şarjı uzun giden 2-3 sene kullanabileceğim bir telefon önerir misiniz
  27. C

Logitech g410 a benzer klavye var mı

merhabalar arkadaşlar logitech g410 a benzer yani sağdaki sayılar kısmı olmayan kısa klavye 80 tl ye kadar ucuz bir klavye var mıdır varsa link atabilir misiniz fonksiyon istemiyorum sadece normal kısa klavye arıyorum var mıdır
  28. C

Bluetooth a nasıl bağlanıyoruz

Merhabalar arkadaşlar vw jetta 2011 tsi de bluetooth a telefonu bağlayamadım daha doğrusu nasıl bağlayacağımı anlamadım yardımcı olabilecek arkadaşlar var yardımcı olursa sevinirim video olsa çok daha iyi olur youtube da bulamadım
  29. C

Bilgisayara format atılırsa garanti dışı kalır mı?

Mrb. Arkadaşlar yeni bir laptop almıştım 750 tl ye sadece office dizi film izlemek gibi şeyler için win 8.1 vardı bi süre sonra win 10 güncellemesini bilgisayarınız destekliyor şimdi yükseltin diyor du yükselt dedim o zaman dan beri pc açılmıyor başlamıyor bende flash a win 10 indirdim rufus la...
  30. C

Laptop açılırken böyle diyor ve açılmıyor

Laptop um da bişey yapmıştım ondan sonra yeniden başlatmak istedim ve sonra böyle diyor KİŞİSEL BİLGİSAYARINIZ BİR SORUNLA KARŞILAŞTI VE YENİDEN BAŞLATILMASI GEREKİYOR ŞU ANDA BAZI HATA BİLGİLERİ TOPLANIYOR BU İŞLEMDEN SONRA YENİDEN BAŞLATILACAK ( % ) 100 olup siyah ekran gelip ASUS DİYE EKRAN...
  31. C

Bunu Nasıl Çözerim..!

Mrb. Arkadaşlar chrome uzun zamandır böyle bir hata veriyor nasıl çözerim pc ilk açıldığı zaman ekrana geliyor ve açıldıktan sonrada ara sıra da geliyor bu nedir nasıl çözerim ( PC win 10 belki lazım olur mu sorarsanız diye yazayım dedim ) - - - Mesaj Güncellendi - - -
  32. C

Win 10 da Ram Sorunu Acil Yardım

Arkadaşlar neden olduğunu anlamadım bir kaç gündür pc yi açtığım zaman ram böyle 70 üzerinde oluyor son 3-4-5 gün dür filan olmaya başladı normalde ram 28-33 arası oluyordu neden böyle olmaya başladı yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşk.
  33. C

Telefon tavsiye

Mrb arkadaşlar 600-700 arası kamerası iyi şarjı uzun giden uzun süre sıkıntısız kullanılabilecek (2-3-4 yıl) bi akıllı telefon önerir misiniz
  34. C

CS: GO failed to create D3D device hatası

Steamdan C.s:Go açıyorum bu hatayı alıyorum win10 geldi yükledim ondan sonra olmaya başladı Drivers | GeForce burdan ekran kartını indirip güncellemeye çalışıyorum birine başarız diyor sürekli bide c.s go öz. deyip -dvlevel90 kaydet diyorum aynı hata devam ediyor nasıl düzeltecem pc yi yeniden...
  35. C

Laptop sağ tık sorunu

Mrb. Arkadaşlar Asus marka bi laptobum var alalı 4-5 ay oldu aldığımdan beri bilgisayar açılınca sağ tık yaptığım zaman önce bekleme işareti geliyor dönüyor dönüyor sonra geliyor bide açtığımızda şifre girerken bekleyip bekleyip öle açılıyor yani fazla bekleme yapıyor öz söle i5 nvidia geforce...
  36. C

Samsung galaxy grand prime ses gitmeme sorunu

Mrb arkadaşlar bi arkadaşımın samsung galaxy grand prime miydi neydi heralde herneyse bi telefonu var alalı 2 ay oldu ama 1 haftadır görüşme esnasında sesi gitmiyor ama karşı tarafın sesi geliyor sorun neyden olabilir garantiye vericek ne kadar sürede gider gelir sorun düzelir mi vs.. Yardımcı...
  37. C

Ne önerirsiniz

arkadaşlar max 1800 tl ye tel alıcam fakat 4 sene kullanacam en az ona göre tavsiye ederseniz iyi olur öncelikle ben z3 compact düşünüyorum fazla büyük tel sevmiyorm 5 inç ten büyük olmasın bide telefon sağlam olsun ben teli çok düşürürüm şuan nokia c6-01 kullanıyorum taş gibi telefon ama neyse...
  38. C

Güncelleme niye yok

mrb arkadaşlar benm bi arkadşmda lg g3 (32gb) var telefon adroid 4.4.2 mi öyle bişey de bu lolipop denen güncelleme resmi olark filan geldi mi çünkü arkadş ayarlardan güncellemeyi açık tutuyor ve bi yazılım güncellemesi vs vr diye bi bildirm gelmiyor bide wifi den mi pc den mi 3g den mi ypmalı...
  39. C

Bilen var mı

arkadaşlar wp da oyun uygulama vs akıllı depolama sayesinde hafıza kartına aktarılabiliyor heralde bu işlemde aktarıldğı zamn telin dahili hafızasında az da olsa yer kaplıyor mu androidlerde oldğu gbi bide L830 nasıl fiyatını hakkediyor işlemci hız vs ye göre 3 yıl kullanabilr mym ?? Çok aşırı...
  40. C

Ekran görüntüsü alınabiliyor mu

Mrb. Arkadaşlar bnde nokia c6-01 var telde ekran görüntüsü alabilir miyim uygulama vs. sayesinde ??
  41. C

Max 1900 tl ye laptop tavsiyesi

arkadaş bi laptop almayı düşünüom müh okuom üni deym programlar vs şeyler kullanablcğm arasıra online oyun oynayblcm bi şey lazm ve vatan teknosa bimeks gbi yerlrden gidp eldn alıcm bu şeklde önerirsenz sevinirm şimdiden yardımcı olan arkdşlara teşekkr ederm.... - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  42. C

Sizce hangi ve neden ??

Arkadaşlar lg g3 (16gb yani 2gb ram olan) ve sony xperia z3compact hangisini tavsiye edersinz bütçe 1800 ve teli avea dan elden alcam netten link vermeyin sizce hangisi ve neden??
  43. C

1700tl laptop tavsiye

Arkadşlr üni.de müh. okuyom laptop alacm bütçe 1700 tl hangi laptpu önerirsinz laptopu teknosa vatan bimeks gbi yerlerden elde alacm ısınma sorunu vs olmassa iyi olur bide i5 4gb ram vs iyi bişey olsun ayriyetn online oyunda oynarm arasıra bide en az 5 yıl kullancm sorun çıkarmasn önerilerni...
  44. C

Hangisi uzun ömürlü olur

Mrb. Arkadaşlar bn bi telefon almayı düşünüom bir iki ay içinde aklımdaki modeller nokia L830 ve sony xperia z1c bide bn üni basladm 5-6 yıl telefon değiştiremycm ondan uzun ömürlü sağlam kaliteli olmalı bütçe en fazla 1500 olur ondan yukarı çıkmz sizler neleri önerirsinz hangsini alırdnz...
  45. C

Beklentileri karşılar mı

Evt arkadaşlar nokia nın yeni tanıttığı Lumia 830 modelini nasıl buldunuz beklentileri karşılar mı almayı düşündüğm cihazlardan biri bn üni gitcm alacğm telefonu uzun süre değiştiremeycm 4-6 yıl kullanmam gerkck uzun ömürlü olsun diye stabil bir işletm sistmli telefon alyım istedim bu arada...
  46. C

5 Yıl Kullanabileceğim Telefon?

Arkadaşlar eylül de nokia nın tel tanıtılack mı ör. L 730 L 830 çıkacak diye biliyom çıkarsa 830 fiyatı nerelerde olur bayramda tel alasım var bütçe en fazla 1300 bide üni gitcm 5 yıl okucam bu sürede kullanmam gerkck tel sağlam uzun ömürlü olması lazım sizce ne gibi tel önerirsizn
  47. C

Sizce hangisi

Arkadşlar telefon tavsiyenize ihtiyacm var bn üni gitcm beş yıl okucm ondan bi tel almayı düşünüyom bütçm 1.000 tl civarı zorlasam en en fazla 1.300 yapabilrm bu bütçeye göre ne gibi tel önerirsinz beklentilerm herkeznbeklntisi gibi intrnt oyun kamera ve tabiki batarya ömrü bu arada beş yıl...
  48. C

1000 TL bütçeye uzun ömürlü telefon önerisi?

Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum bütçe 1.000 tl civarı tel den beklentilerim kamera oyun internt ve bataryası iyi olsun hafıza kartı takılan bi tel olsun ve ayrıca bu teli tek sefer alabilrm üni okucm beş yıl yani tel uzun ömürlü olmalı ekran boyutuda beş inçden yukarı olmamalı...
  49. C

Yeni Telefon İçin Yardım

Arkadaşlar max 850 tl ye ne gibi telefon alabilir ve ayrica telefonu uzun süre kullanmam gerekecek 5-6 yil gibi sorunsuz uzun ömürlü telefon ariyom bi yardimci olun şimdiden teşekkür ederim
  50. C

İphone 3gs almayı düşünüyorum?'

Arkadaşlar bn iphone 3gs alıcam adamın birinden alırken nelere dikkat etmeliym bi sıkıntısı yok diyo adam parayı verp teli alcm mı sadece alıpda bozuk bi sıkıntısı çıkmasın faturası filan mı nelerine bakcm .d yarın alcm acil yardım şimdiden tşk. Herkeze
  51. C

Arkadaslar bir yardimci olun hangisi

mrb arkadaslar haftaya bir tel. Alicm ama karar veremedm butce max max 750 dusundugm telefonlar sony xperia m ve nokia lumia 625 sizce hangisi bu arada lumia 625 wp 8.1 guncellemesi alir mi bnce lumianin tek eksigi bildirim cubugu ve acik uygulamalari uzerinden kapatma zatn gdr3 mu bi guncelleme...
  52. C

750 TL'ye telefon tavsiyesi

arkadaslar bir telefon almayi dusunuyorum max fiyat 750 tl dusundugm telefonlar nokia lumia 620-625 wp 8.1 guncellemesi gelr mi gelirse birini alcm diger dusumdugm telefonlar sony xperia m samsng galxy win s3mini gibi sizce hangisi neden daha iyisi var mi gmd demeyn sakn .d kullanm amaci...
  53. C

Telefon tavsiyesi

arkadaşlar max. 900tl ye en iyi hangi telefonu alabilirim düşündüğüm sony xperia M ve L yi düşünüyorum sizce hangisi daha iyisi varmı ?
  54. C

Symbian İçin Savaş Oyunu Var Mı?

Mrb. Arkadaşlar Bende Nokia C6-01 Var Bu Modele Göre Cs Death Tigger vb. Gibi Savaş Oyunu Arıyorum Var Mıdır Haberiniz Var Mı Varsa Söylermisiniz?...Şimdiden Tşk...
  55. C

Bu Bütçeye En İyi Telefon Hangisi (Max 850 TL)

Mrb. Arkadaşlar Kendime Bir Telefon Almayı Düşünüyorum Normalde Bende Nokia C6-01 Var Yeni Bir Telefon Almaya Karar Verdim Bütçem Max 850 Tl Sizce En Uygun Telefon Ney Olur Düşündüklerim Sony Xperia L,Samsung Galaxy S3 Mini,GM Discovery Gibi Modeller İyi Mi Hangisi İyi Bana Göre Bütçeme Göre En...