Arama sonuçlarınız

1. C

10 000 Tl Kamerası Iyi Olan Modeller Nelerdir?

Yurtdışı cihazı alsak çift sim kartlı bunun kaydı nasıl oluyor iki sim içinde resmi kayıt oluyor mu yoksa ayrı ayrı mı yapılıyor kayıt.
  2. C

Teşekkür ederim. Hafıza kartı desteği var mı? İnternette yok diye gördüm youtube da birinin videosunda takılıyor ama 2.sim den fenakarlık edeceksin diyordu.
  3. C

Teşekkür ederim imkanım olursa s21 plus olmazsa note 20 ultra düşünüyorum. Birde s21 plus da 30 dk da %50 dolum var mı? Çift hatlı mı? Bilginiz var mı?
  4. C

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/587270-639604/samsung-galaxy-note-20-ultra_samsung-galaxy-s21-plus/ Karşılaştırmada sanki note 20 ultra daha iyi gibi birde s21 plus çift hatlı mı ve 30 dk da %50 dolum var mı? Biliyor musunuz? İnternette doğru düzgün inceleme yok ve özellik...
  5. C

S21 düz modelini vatanda incelemiştim. Demo mudur bilmem ama note 20 ultra da vardı yan tarafta ikisi arasında açık ara note 20 ultra daha düzgün canlı çekiyordu. O yüzden note 20 ultra diyordum.
  6. C

Peki kamera konusunda note 20 ultra bana göre s21 den daha iyi geldi.
  7. C

S21 incelenmiştir biraz vatan bilgisayarda ama arka kamerası note 20 ultra kadar iyi çekmiyor diye görmüştüm. Ama s21 plus incelemedim. Sizce s21 mi s21 plus mı note 20 ultra mı iyidir. Bence qualcomm işlemcili olmadıktan sonra note 20 ultra daha mantıklı geliyor. 1626711462 Note 20 ultra nın...
  8. C

Merhabalar şuan xiamio redmi note 9s kullanıyorum ama yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Bütçem 10 000 tl civarı bu fiyata kamerası en iyi model nedir? Xiamio ve iphone hariç. Kullanıdığım note 9s den çok memnun değilim xiamio nun arayüzünü hızını sevmedim arada kasıyor. İphone de güzel...
  9. C

Note 20 Ultra Nasıldır?

MERHABALAR ŞUAN XİAMİO REDMİ NOTE 9S KULLANIYORUM AMA YENİ BİR TELEFON ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. BÜTÇEM 10 000 TL CİVARI BU FİYATA KAMERASI EN İYİ MODEL NEDİR? XİAMİO VE İPHONE HARİÇ. KULLANIDIĞIM NOTE 9S DEN ÇOK MEMNUN DEĞİLİM XİAMİO NUN ARAYÜZÜNÜ HIZINI SEVMEDİM ARADA KASIYOR. İPHONE DE GÜZEL...
  10. C

Yardım Laptopum Ekran Kartımı Görmüyor

Merhabalar yeni bir laptop aldım asus fx506HM win10 pro kurdum tüm güncellemeleri yaptım lakin ekran kartımı görmüyor ekran kartı biosta var birde aygıt yöneticisinde 1 tane bilinmeyen aygıt var "ACPI\NVDA0820\NPCF" kod bu googledan bakınca NVIDIA Platform Controllers and Framework olduğunu...
  11. C

Windows 10 iso yu nasıl bulurum?

Teşekkür ederim.
  12. C

Zaten indirip kurmuştum windows 10 nu sonra netcad kurarken hata veriyor açılmıyor netcad biraz araştırınca böyle bir yazı gördüm bu güncellemeleri istemiyorum böyle bir şansım var mı?
  13. C

Yok kendi bilgisayarım değil, geri yükleme noktası da yok. Yeni bir format iso su arıyorum windows 10 ama bu güncellemeler olmayan veya şöyle de olabilir windows 10 nun ilk çıktığı zamanlarda ki iso su da olur diye düşünüyorum.
  14. C

Merhabalar son sürüm windows 10'a netcad 5.2 kurmakta sorun yaşıyorum. İnternette bir fotoğraf gördüm bu güncellemelerde netcad çalışmaz diye şimdi ben bu güncellemeler hariç olan iso yu nasıl indiririm veya windows 10 kurulu bilgisayardan bu güncellemeyi kaldırmanın yolu var mıdır? Bu konu...
  15. C

2500 TL' ye hangisi?

Teşekkür ederim ama 9s bana daha yakın geldi kızılötesi var su sıçramalara karşı koruma ve bildirim ışığı var görünüyor özelliklerde bunları da düşündüğüm zaman bana daha mantıklı geldi 64 gb versiyonunu alırım hafıza kartı mıda takarsam süper olur. 1607979287 Burda bir bilgiye ihtiyacım var...
  16. C

2500 TL' ye hangisi?

Note 8 de de sıçramalara karşı var o kadar olsa bile iyi olur diye düşünüyorum 1607969921 Sizce note 8 mi note 9s mi?
  17. C

2500 TL' ye hangisi?

Realma 7 de nfc yok kızılötesi yok suya dayanıklılık yok işlemci mediatek (mediatek olanları sevmiyorum) böyle olunca onu düşünmüyorum 1607965742 2. El P20 pro yok olsa ama tek hatlı olduğu için de almam 1607965977 Teşekkür ederim ama bu cihazlar tek hatlı bana 3 slotlu yani çift hat+hafıza...
  18. C

2500 TL' ye hangisi?

Merhabalar arkadaşlar maksimum 2500 TL ye telefon almayı düşünüyorum. Telefonda olması gerekenler 2 sim + hafıza kartı yuvası yani 3 slot olması lazım, kamera ve bataryasınında iyi olması tercihim. Aklımdaki cihazlar xiaomi redmi note 8 ve xiaomi redmi note 9s (9s fiyat olarak biraz yüksek ama...
  19. C

ASUS X553M laptoba format atılmıyor?

Linux Clear indirdim boot ettim, Clear Linux OS dedim başlattım ama ekrana bir şey gelmedi. Sanki oda kurulmayacak :S
  20. C

Eski windows 8.1 iso dosyası vardı. Usb ye yazdırdım format atacaktım dil seçimini yaptım ileri dedim windows lisans anahtarını gir diyor atla diye bir seçenek yok. Bende normal laptopu açtım cmd den lisans anahtarını buldum, tekrar format ekranında lisans anahtarını girdim kabul etmedi. Problem...
  21. C

Teşeekkür ederim adamsın :D
  22. C

Start8 nedir? Nereden indirebilirim? 1592119603 Dediğiniz sistemi nasıl nereden indirip kurabilirim?
  23. C

Eski laptop masraf yapmayı düşünmüyorum teşekkür ederim yinede.
  24. C

Bios dan Uefi ve Csm yi nasıl açabilirim? 1592119143 Ssd alma imkanım yok malesef. Windows da en sevmediğim sürüm 8 serisi ondan kurmak istemiyorum aslında :) Linux hep merak etmişimdir deneyeyim dedim kurulmadı oda.
  25. C

Linux neden kurulmuyor bu konu hakkında bilgin var mı?
  26. C

Bazı sitelerde uefi destekli windows 7 diye iso dosyaları paylaşılıyorya onlar kurulmaz mı?
  27. C

Aslında ben windows xp kurmak istiyorum. Usb ye rufus ile yazdırıyorum iso dosyasını seçiyorum program zaten ayarlamaları yapıyor ama olmuyor. Yardımcı olabilir misin? Usb ye iso nasıl yazdırmalıyım Win XP?
  28. C

Dostlar ASUS X553M laptop var, format atılmıyor yani Windows 7 USB takıyorum, format başlıyor ama fotoğrafdaki gibi start yazısında kalıyor. Yaklaşık 10 saat falan kaldı yine de bitmemişti, Windows XP USB takıyorum kabul etmiyor. BIOS'dan USB seçiyorum yeniden başlarken tekrar BIOS ekranına...
  29. C

Windows Yükleme (Format Atma) Ekranı Gelmiyor?

Neyse saol canım yarın denerim
  30. C

nasıl yaparım video var mı ben bilmiyorum öyle yükle başlat yapıyorum :D yardımcı olur musun? 1562109977 ikiside yazıyordu herhalde şimdi tam hatırlamıyorum denemiştim uefi de mbr de olmamıştı
  31. C

evet rufus ile win 7 yazdırdm olmadı sonra windows tool varya onunla yazdırdm xp yi de tool ile çeşit çeşit denedim olmadı D:
  32. C

secure boot ne olmalı internette uefi win 7 yazanlar uefili değil mi birde zaten pc eski ve özellikleri kötü 10 kurulu tekrar 10 yapmayacam kasıyor
  33. C

öyle de denemiştim herhalde ama tekrar denerim win 7 , xp dosyası uefili yazdırılabilir mi rufus da denerim baska problem ne olabilir?
  34. C

Parçası derken neresi olabilir mesala?
  35. C

Asus X553MA laptobum var format usb sini takıp bios dan birinci olarak usb seçiyorum ikinci olarak hiçbir şey seçiyorum kaydet başlat dedikten sonra yine bios ekranına atıyor windows yükleme ekranı usb yi açmıyor neden acaba win xp , 7 denedim bir kaç farklı dosya denedim rufus windows7 usb tool...
  36. C

Windows 10 açılışta aynı iki kullanıcı sorunu?

Hala bulamadım yardımcı olabilecek var mı?
  37. C

Windows 10 açılışta aynı iki kullanıcı sorunu?

Bilgisayara yeni format attım windows 10 hotmail hesabımı girdim. Çalıştıra netplwiz den parola girilmemelidir dedim yeniden başlattım ama aynı hesaba adıma yani iki tane çıktı ve ilk açıla ekranda kullanıcı adı ve parola yanlış dedi taman dediğim zaman aynı iki kullanıcı ekranı geldi fotoğram...
  38. C

Windows 7 Kurdum İnternete Giremiyorum?

teşekkür ederim oldu
  39. C

pc yi 2014 de aldım windows 8 vardı kullanacağım prog vs bazı sebeblerden windows 7 gerekiyordu ondan kurdum
  40. C

İşletim sistemi desteklemiyor diyor win10 olduğu için win7 atar mısın Asus X555LN Driver Download | Asus Support Driver bu linkten hangi driveri indirmem gerekiyor
  41. C

Asus x555ln pc var 4. nesil i5 windows 10 vardı windows 7 ye format attım açılınca internete giremiyorum internetten driver indirdim ama sadece kablolu olarak giriyormuş, wifi driverini nasıl indiririm internete nasıl bağlanabilirim yardımcı olabilir misiniz?
  42. C

Tablet Açılmıyor ?

tamamdır çözdüm pc ile bağlıtısı kopmuş yükleme yaparken teşekkür ederim yinede
  43. C

Tablet Açılmıyor ?

E-tab 5' e internette gördüğüm videodaki gibi rom atmaya çalıştım ve olmadı şuan tablet açılmıyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz ?
  44. C

Gearbest siparişi

Teşekkürler. Anlaşılan beklemeye devam ediceğim. Kardeşim aliexpress den alış veriş yaptı benden sonra onun kargosunun ikisi geldi benimki gelmedi onun için sordum merak ettim normalde tam tersi olması lazım :D
  45. C

Gearbest siparişi

Teşekkür ederim ptt kargoya sorarım. İnternet üzerinden kargo takibi yapabilir miyim? Sipariş No su yurt dışı kargo şirketi için mi siparişlerim kısmındaki ?
  46. C

Gearbest siparişi

Dediğiniz gibi uygun fiyatlı 4 dolarlık bir kulaklık aldım takipsiz kargolu çünkü kargo ücretsiz olduğu için onu seçtim
  47. C

Gearbest siparişi

Gearbestten bir sipariş vermiştim neredeyse 1 aya yakın zaman oldu hala gelmedi bu normal mi ? Birde bu siparişimin Türkiye' ye gelince hangi kargo şirketine veriyorlar değişiyor mu veya nereden öğrenebilir yardımcı olabilecek var mı ?
  48. C

Honor 10'un En Sevdiğin Özelliğini Yaz, Hediyeyi Kap!

Şuan ki telefonum iyi fotoğraf çekemiyor ve şarjı yeteri kadar dayanmıyor honor 10 da yapay zeka destekli kamera var ve hızlı şarjı müthiş...
  49. C

Huawei p10 lite

p10 lite kullanıyorum tavsiye etmem ne kadar bütçeniz var alabilirseniz mi note 3 mate 10 lite tercih edin yada p10 lite yerine p smart daha iyidir
  50. C

Hangi Telefonu seçmeliyim

kardes p10 lite kullanıyorum bu seçenekler arasında en iyisi fakat ne kadara para vericeğine bağlı ben 1250 tl ye almıştım ve 1300 1400 tl den fazla etmez bütçeni arttırabiliyorsan mi note 3 al mate 10 lite al vs
  51. C

Ön Ödemeli Kart Önerisi ?

Teşekkür ederim kardeşim
  52. C

Yurtdışı alışverişlerinde ve güvenmediğim yani popüler olmayan internet sitelerinde alışveriş yaparken ve içinde para bulundurabileceğim istediğim zaman çekebileceğim kart arıyorum kardeşim
  53. C

Papara yı elden alırsan yatırdığın parayı çekemiyorsun internetten kayıt olup alırsan çekebiliyorsun diye görmüştüm doğru mu , bir de ne kadara alınıyor bilginiz var mı ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bir de internetten kayıt olduktan sonra hangi kargo firması ile gönderirler biliyor...
  54. C

Başlıkta da belirttiğim gibi ininal alternatifi bir ön ödemeli kart arıyorum. Birde para yatırıp çekebileceğim bir kart olmalı ininal de parayı çekemiyorsun onun için. Yurt dışı alışverişlerin de de kullanabileceğim bir kart olmalı sadece yurt içi değil. Ön ödemeli kartlar çalındığı, kaybolduğu...
  55. C

Ödüllü 500.000 Konu!

sonuçlandı mı bilmiyorum ama yine de yazayım dedim :D
  56. C

SDN Cevaplıyor #120

huawei p10 lite 1250 tl ye alınır mı ?
  57. C

Windows 10 açılış şifresini unuttum nasıl açarım?

Vardı yani Windows 10 vardı içinde ben aldığımda
  58. C

İşte ürün anahtarı yok benim bildiğim ürün anahtarı anakarta gömülü oluyor İnternete bağlı olunca etkinleştiriyor yanlış mı biliyorum
  59. C

kardeşim formattan sonra internete bağlanınca ürün anahtarını etkinleştirmedi sebebi nedir çözümü var mıdır ? https://i.hizliresim.com/7yOoYr.jpg
  60. C

tm halletim
  61. C

Sürücü imza zorlaması devre dışı kalmıyor gelişmiş seçeneklerden başlangıç ayarları sürücü imza zorlaması devre dışı bırak diyorum olmuyor sebebi ne olabilir netten baktım bulamadım
  62. C

tm buldum
  63. C

seçiyorum indirilenler listem diye bir yer var orda aşağıda indir var diyorum lenovo hizmet köprüsüne atıyor özeti yok indirin yanındaki işaretten tek zip bir çok zip denedim hep lenovo hizmet köprüsünü indiriyor
  64. C

seçip indir dediğimiz zaman lenovo hizmet köprüsüne gönderiyor
  65. C

bu lenovo hizmet köprüsü nedir seçiyorum indir dediğim zaman onu indiriyor o mu indirip kuracak driver leri
  66. C

grafik kısmındaki amd ve bios hariç indiririm olur mu ?
  67. C

Hepsini mi indirmek gerekir yoksa önemli olanları mı pek bi bilgim yok bu konularda hangilerini indirmem gerekir yazar mısın
  68. C

Eyw kardeşim her şey için teşekkür ederim son bir ricam var driver lerde diğer aygıtların altında 3D video denetleyicisi eksik sağ tık güncelleştir diyorum bulunamadı diyor sitesine baktım hangisi anlamadım yardımcı olur musun?
  69. C

Format attım açtım eksik driver ler var hangisi olduklarını bilmiyorum sağ tıkla çevrimiçi ara bul diyorum sıkıntı olmaz demi
  70. C

Ctrl alt del yapınca olmuyor nasıl yeniden başlatacam
  71. C

Boot tuşu hangisi biliyor musunuz
  72. C

Yine de biraz daha bekleyecem en son çare o diye düşünüyorum bu arada mesela bu durumda pc yi nasıl kapatayım bu esnada ve boot tuşu hangisi biliyor musunuz
  73. C

hala 44 de bu iş canımı sıkmaya başladı ne kadar daha 44 de devam edecek...
  74. C

Tamam kardeşim bekliyorum ama hala %44 de acaba bir sıkıntı var mıdır diye yazdım
  75. C

Yok zaten pc yi bir kere açtım ilk kurulumu yaptım kapattım bir hafta sonra açtım şifreyi unuttum yani içinde herhangi bişey yok pc de
  76. C

%44 de 10 dk dır ilerlemedi hala ve kaç saattir bitmedi bir problem yok veya çıkmaz demi 2 saat oldu herhlade başlatalı
  77. C

Şuan sıfırlanıyor kardeşim %44 de yinede teşekkür ederim
  78. C

nerdeyse 30 dk oldu belkide geçmişde olabilir daha %15 oldu böyle uzun mu sürecek yoksa ilerde hızlanacak mı ?
  79. C

kardeşim bu lenovo nun sitesini tam anlamadım pc nin linki aşağıya atıyorum driver larının sitesini atabilir misin LENOVO IDEAPAD 320 CORE İ5 7200U 2.5GHZ-8GB RAM-1TB HDD-15.6''-2GB-W10
  80. C

eyw kardeşim teşekkür ederim bir problem olursa sıkıntı çıkarsa yazarım
  81. C

Başlattım ne kadar sürer acaba 1 saati geçer mi
  82. C

Pc nin modeline göre lenovo nun kendi sitesindeki bütün driver ları indirir kurarım Ekran kartı driverini nasıl yükleyeceğim pc nin modelini konuda yazdım yardım edebilir misin
  83. C

O zaman ben başlıyorum gelişmiş seçeneklerden sıfırla diyip her şeyi sil desem pc ye için iso olan flash vs bişey takmama gerek yok demi herşeyi kendi kendine yükler Bu işlemin sonunda driver konusunda sorun yaşar mıyım
  84. C

Sıfırlamada dosyaları sakla ve herşeyi sil vardı herhalde herşeyi sil dersem ilk açtığım gibi olur mu hesabı vs herşeyi baştan yapabilir miyim
  85. C

İçinde zaten hiç birşey yok sıfırlamadan sonra yine bende parola istemez demi Veya geri yükleme nedir geri yükle dediğim zaman ilerisi nasıl olacak
  86. C

Güvenli modda dediğin gibi açarım ama sonrasını nasıl yapacağımı bilmiyorum Sıfır desem her şeyi sıfırla desem olur mu açılınca parola ister mi Geri yüklemede hangi zamana vs yükleyeceğimi bilmem filan gerekiyor mu yani geri yükleme tam olarak nedir?
  87. C

Nasıl yapacağımı detaylı anlatabilir misin
  88. C

Lenovo ideapad 320 laptobum var win 10 açılış şifresini unuttum format harici yapılabilecek bişey var mıdır? pc yi yeni aldım ilk aldığımda açtım şifre vs girdim bir hafta açmadım bir hafta sonrada şifreyi unuttum format harici bir yöntem var mı veya formatın zararı olur mu win lisansı gider mi...
  89. C

Aliexpress kargom gelmedi

benim bildiğim tr ye giriş yapana kadar takip var tr de takip yok
  90. C

1 ay oldu tr ye giriş yapalı yani sitede 20.11.2017 de varış ülkesine ulaştı diyor ondan sordum 1 ayda nasıl gelmez en yakın ptt şubesine gidiyorum senin adına kargo yok diyor barkod no soruyor o da bende yok diyorum
  91. C

eyw kardesim
  92. C

arkadaşlar 11.11 de bir ürün sipariş etmiştim hala gelmedi en yakın ptt şubesine gidiyorum soruyorum kargo yok diyorlar aldığım ürünün aynısını bir arkadaşımda aldı onunki kapıya kadar geldi (faklı il lerde) benim aldığım gelmedi sipariş detayında ürün türkiye ye giriş yaptı görünüyor ? 2 hafta...
  93. C

1500-2000 tl arası telefon

kardes yakınlarında migros var mı ben iki hafta p10 lite aldım 1250 tl ye bu fiyata öneririm arayüzü hızı kamerası gayet yeterli bi tek şarjı bir gün gidiyor fazla dayanmıyor ama 2000 tl ye kadar çıkabiliyorsan a7 2017 tavsiye ederim arkadaşımda var canavar gibi telefon her türlü işini görür...
  94. C

1100 tl civarında telefon onerebilirmisiniz

kardes ben dün huawei p10 lite aldım migros da 1250 tl ellerinde kaldı ise tavsiye ederim başka bir yer de bulamazsın nette 1400-1500 tabi bu söylediklerim ithalatçı garantili delta garantili
  95. C

1500 tl telefon önerisi

migros dan huawei p10 lite almaya karar verdim 1250 tl ye ithalatçı garantili
  96. C

1500 tl telefon önerisi

Moto z play 16 gb 1500 de 16 gb lık tel almam 32 lik 1660 tl o kadar çıkmaz benden --- Gönderi Güncellendi --- yanlış görmüşüm pardon hb de var mış epeyden bakmıştm öz fiyat vs
  97. C

1500 tl telefon önerisi

sizce mi5s , p10 lite , c7 pro hangisi kamera ön arka ikiside kaliteli çekmeli batarya çok rahat bir günü çıkarmalı arayüzü hızlı olmalı hemen takılmamalı donmamalı (5-6 ayda kasmaya başlamasın ) hangisi önerirsiniz (yani fiyatına göre hangisi en iyisi) Samsung Galaxy C7 Pro Dual Sim...
  98. C

1500 tl telefon önerisi

arkadaşlar son olarak bişey sorayım bugün migrosa gittim 1250 tl ye var mış ama delta veya ritzy garantili sizce bu sorun yaratır mı 250 daha verip n11 veya hb da dan mı alsak iyi olur migrosda çalışan arkadaşa sordum servisi siz bir sorun olduğu zaman bize getiriyorsunuz bir gönderiyoruz dedi...
  99. C

1500 tl telefon önerisi

saçmalık hafıza kartı takarsam çift sim kullanamayacağım böyle iş mi olur
  100. C

1500 tl telefon önerisi

sd kart desteği olmayan cihazı almak istemiyorum sizce p10 lite nasıl bir cihazdır --- Gönderi Güncellendi --- saf android telefona apk kurulabiliyor mu biliyor musunuz bir arkadaştan duymuştum doğru ise ona göre saf android telefon almayacam
  101. C

1500 tl telefon önerisi

arkadaşlar max 1500 ye (geçmeyeceyecek şekilde) ne önerirsiniz kamerası iyi (mümkünse dual yani çift hatlı olması lazım) bataryası uzun ömürlü tasarımı güzel donma takılma hemen olmasın (6-7 ay içinde hemen kasmaya da başlamasın yani) ne önerirsiniz biraz acil önerirseniz iyi olur yarın akşam...
  102. C

Galaxy c9 Pro / Xperia Xa1 hangisini önerirsiniz?

Ben değil arkadaşım alacak son olarak bu ikisi arasında kaldı hangisini alayım diye soruyor?
  103. C

Galaxy c9 Pro / Xperia Xa1 hangisini önerirsiniz?

Samsung galaxy C9 pro mu Sony Xperia Xa1 ultra mı ikisi arasında hangisi? Kamerası iyi şarjı iyi olsun çabuk donmasın kasmasın 2-3 yıl sağlam dayansın.
  104. C

1500 - 2000 TL Arası Telefon Önerileri

Samsung Galaxy C9 Pro (İthalatçı Garantili) Fiyatı bu nasıl bide çift hatın yanında tek işlemci diyor o ne demek --- Gönderi Güncellendi --- lg g5 düşüneceğim başka var mı samsung dan var mı ? --- Gönderi Güncellendi --- bu nasıl Samsung Galaxy A7 2017 Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı
  105. C

lg g5 çift hatlı mı --- Gönderi Güncellendi --- değilmiş
  106. C

başlıkta da söylediğim gibi max 2000 2100 tl ye en az 5.5 inç , nfc , varsa fm radyo , kamerası iyi olmalı , mümkünse ÇİFT HATLI , bide samsıng olursa daha iyi olur bu özellikli ne gibi telefonlar var ?
  107. C

1000-1200 Tl Telefon Önerisi

samsung j7 gm5+ lenovo vibe p1 mi5 bunlar 3 yıl dayanır mı başka neler var
  108. C

1000-1200 Tl Telefon Önerisi

Başlıkta belirttiğim gibi max 1200 belki 1300 yukarısı zor telefon önerileriniz neler ve en az 3 yıl kullancam sağlam ve uzun ömürlü lazım
  109. C

DVD-RW Sürücü Klasörünü Sildikten Sonra Nasıl Geri Getirilir?

Windows 10 dizüstüm var. Yanlışlıkla bilgisayarım klasöründeki DVD-RW sürücü klasörünü sildim. PC'ye CD takınca algılıyor ama klasör olmayınca giremiyorum, nasıl düzeltebilirim?
  110. C

3000 Tl Laptop Tavsiye

Arkadaşlar 3000 Tl ye ne gibi laptoplar önerirsiniz öncelik vatan teknosa bimeks media markt gibi yerden elden almayı düşünüyoruz
  111. C

1200 Tl Telefon Öneri

gmd 5+ ? veya başka neler olabilir
  112. C

1200 Tl Telefon Öneri

1-2 gün içinde alınacak kardeşim
  113. C

1200 Tl Telefon Öneri

1200 tl ye ne gibi telefonlar önerirsiniz vatan avea vs elden alınacak hepsiburada veya n11 atmayın
  114. C

Modem hız ile alakalı mı ?

Kardesim konunun başında evdeki modemi atmıştım
  115. C

bütçe 70-75 en fazla 80 bu modem 77 tl idi attığım teknosa daki bu akşam almayı düşünüyordum dün alamadım bir baktım 127 tl olmuş şansıma zaten
  116. C

Keşke alsaydım fiyatı 77 den 127 olmuş
  117. C

?
  118. C

ZYXEL P-1302-T10B ADSL2+4 PORT 300MBPS WIRELESS MODEM - Teknosa ZYXEL P-1302-T10B 300MBPS KABLOSUZ 4 PORT ADSL2+ MODEM ikisi aynı mı?
  119. C

akşama kadar cevap gelir inşallah...
  120. C

ZYXEL P-1302-T10B ADSL2+4 PORT 300MBPS WIRELESS MODEM - Teknosa ZYXEL P-1202-T10B 150MBPS KABLOSUZ 4 PORT ADSL2+ MODEM ikisinden hangisi
  121. C

ZYXEL P-1302-T10B ADSL2+4 PORT 300MBPS WIRELESS MODEM - Teknosa ZYXEL P-1202-T10B 150MBPS KABLOSUZ 4 PORT ADSL2+ MODEM ikisinden hangisi
  122. C

kardeşim daha alamadım da şuna bakabilir misin nasıl ZYXEL P-1302-T10B ADSL2+4 PORT 300MBPS WIRELESS MODEM - Teknosa
  123. C

Windows 10 da Netcad 5.2 çalışıyor mu

Arkadaşlar windows 10 da netcad 5.2 çalışıyor mu çalışıyorsa bana nasıl yükleyeceğimi anlatabilir misiniz indirme linki atabilir misiniz ? (win 10 home 64 bit) Neden 5.2 derseniz staja başladım iş yerinde 5.2 var o kullanılıyor normal de üniversitede 7.0 gösterildi onda da kullanıcı adı şifre...
  124. C

ASUS X555LN Notebook Kapanmama Sorunu

Arkadaşlar benim Asus X555ln (i5 nvidia 840M 6GB RAM) laptopum var. Şimdi önce sorunu anlatayım sonra detaylayayım PC'yi kapat diyince kapanmıyor ekran siyah oluyor ama harddisk ışığı yanmaya devam ediyor. Kulağımı PC'ye dayayınca çalıştığını seslerin geldiğini duyuyorum fakat yeniden başlat...
  125. C

800 tl tavsiye

asus zf 2 lazer nasıl
  126. C

800 tl tavsiye

Kardes bütçe 800 gmd 1000 tl zor
  127. C

800 tl tavsiye

Kardes bn Asus gm sony samsung böyle bilindik marka olsun diyorum
  128. C

800 tl tavsiye

başka
  129. C

800 tl tavsiye

Mrb. Arkadaşlar dediğim gibi en fazla 800 tl ye neler alınabilir kamerası iyi bataryası uzun güncel telefon nelerdir 2-3 yıl kullanılabilecek
  130. C

Eyvallah kardeşim dediğim gibi hızda bir değişiklik olur mu Oyunlarda takılmalar devam ederse almamın bir anlamı yok da ondan soruyorum
  131. C

Kardes bu Asus nasıl ASUS DSL-N10 150MBPS KABLOSUZ-N ADSL2+ 4 PORT MODEM Bide benim kullandığım modem ile farkları var mıdır oyunda 200-250 ping den aşağıya inmiyor alsam değişiklik olur mu
  132. C

Ekran görüntüsü alınabiliyor mu

?
  133. C

Kardes bütçe 70 tl ona göre önerir misin
  134. C

?
  135. C

Güncel
  136. C

Şuan evde kullandığımız modem bu. Tp-link 150mbps Tekport Kablosuz Modem - n11.com Bu modemi alsam bi değişiklik olur mu Dark RangeMAX WRT303 802.11n WiFi 300Mbit 3x5dBi Antenli Fiyatı Oyunlarda 250 ping den aşağıya inmiyor
  137. C

Laptop tavsiye ve sorular

eyw kardesm saol
  138. C

selamün aleyküm öncelikle hayırlı ramazanlar arkadaşlar size bir sorum olcaktı. benim kullandığım modem 150 mbps diyor üstünde pekş ben yeni modem alsam 300 mbps internet hızımda bi değişiklik olur mu şimdiden saolun.
  139. C

Laptop tavsiye ve sorular

Selamın Aleyküm arkadaşlar hayırlı ramazanlar öncelikle yarın laptop almayı düşünüyorum ama internetten almak güvenilir mi almayı düşündüğüm laptop msi cx 62 alta linkleri atıcam ama bişey aklıma takıldı aynı satıcı n11 de 2399 tl ye koyarken hepsiburadaya 2628 tl ye koymuş ne iş anlamadım alsam...
  140. C

Logitech g410 a benzer klavye var mı

yok heralde :D
  141. C

Bluetooth a nasıl bağlanıyoruz

?
  142. C

eyw kardesm peki bunlarla telefon görüşmesi müziği araç hoparlörüne aktarma filan her şey yapılabiliyor mu
  143. C

Hangi cihaz bilen var mı
  144. C

?
  145. C

1200 tl öneri

Aynn kardeşim bnde öyle düşünüyorum hepsiburada lg g4 almayaı düşünüyorum
  146. C

1200 tl öneri

Eyw kardeşim yardımcı olan herkese teşekkür ederim iyi akşamlar arkadaşlar
  147. C

1200 tl öneri

Hepsiburada da g4 de satıcı hepsiburada diyor garanti ithalatçı firma tarafından diyor peki bunda napıcam
  148. C

1200 tl öneri

İçerik detayı derken pm yoluyla derken
  149. C

1200 tl öneri

Kardeşim g4 ü tercih ediyorum gmd markasına ısınamıyorum bir türlü onun için sizce N11 hepsiburada bunların birinden alsam sıkıntı olmaz demi
  150. C

1200 tl öneri

Aynen kardeşim bende öyle düşünüyorum ama dediğim gibi ithalatçı garanti nedir hiç internetten böyle pahalı bişey almadım cihaz arızalı gelirse sıkıntılı çıkarsa ben o firmayla nasıl iletişime geçicem geri nasıl göndericem ve ileride arıza çıkarırsa nasıl iletişime geçip göndericem böyle...
  151. C

1200 tl öneri

Kolay gelsin arkadaşlar Max 1200 tl ye hangi telefonları tercih edersiniz bide internetten telefon almak nasıl güvenli mi hepsiburada N11 de lg g4 var bunların garantisi nasıl olacak cihaz sıkıntılı olursa nasıl olacak garanti işi nere göndericem nereyle iletişime geçicez gmd 5 plus lg g3 lg g4...
  152. C

Eyw kardeşim nasıl bir cihaz bilgin var mı alacağım dan değil meraktan link vs bişey var mı?
  153. C

1000 tl ye telefon önerisi

arkadaşlar telefon alacağım yakında eski telefonum bozuldu max 1000-1100 telefon almayı düşünüyorum neler önerirsiniz büyük ekranlı (ama en fazla 5.5 inç) kamerası ön arka iyi şarjı uzun giden 2-3 sene kullanabileceğim bir telefon önerir misiniz
  154. C

merhabalar arkadaşlar logitech g410 a benzer yani sağdaki sayılar kısmı olmayan kısa klavye 80 tl ye kadar ucuz bir klavye var mıdır varsa link atabilir misiniz fonksiyon istemiyorum sadece normal kısa klavye arıyorum var mıdır
  155. C

Merhabalar arkadaşlar vw jetta 2011 tsi de bluetooth a telefonu bağlayamadım daha doğrusu nasıl bağlayacağımı anlamadım yardımcı olabilecek arkadaşlar var yardımcı olursa sevinirim video olsa çok daha iyi olur youtube da bulamadım
  156. C

Bilgisayara format atılırsa garanti dışı kalır mı?

program daha kolayıma gelecek te :D
  157. C

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim hallettim dediğim gibi yalnız bana bir eksis driver ları bulup indiren kuran bir program önerir misiniz
  158. C

Kardes videodakileri yaptım en sonunda Windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz dediği yerde seçiyorum diyo ki YENİ BİR BÖLÜM OLUŞTURAMADIK VEYA MEVCUT BİR BÖLÜM BULAMADIK. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN KURULUM GÜNLÜĞÜ DOSYALARINA BAKIN. diyor - - - Mesaj Güncellendi - - - Burda ne yapacam - - - Mesaj...
  159. C

Kardes bios u nerden açarım veya yeniden başlatma kurtarma ekranı gelmiyor
  160. C

Mrb. Arkadaşlar yeni bir laptop almıştım 750 tl ye sadece office dizi film izlemek gibi şeyler için win 8.1 vardı bi süre sonra win 10 güncellemesini bilgisayarınız destekliyor şimdi yükseltin diyor du yükselt dedim o zaman dan beri pc açılmıyor başlamıyor bende flash a win 10 indirdim rufus la...
  161. C

Laptop açılırken böyle diyor ve açılmıyor

Nasıl yapacam kardes
  162. C

Format attırdım win 10 kurun demiştim 10 cd sini takınca hata veriyor diyor 8.1 kurmuşlar tm bi sıkıntı şimdilik ama bnm anlamadığım CS go eskiden hiç kasmıyordu şimdi takılmalar kalmalar oluyor neden acaba ne yapmam lazım
  163. C

Aynen dediğiniz gibi olmuyor başka bişey yok mu
  164. C

Devam etmek için windows kurulum veya kurtarma medyanizi yerleştirin diyor bu nedir
  165. C

Hangisini seçeyim yenileme mi sıfırlama mı
  166. C

O zaman ne olacak bilgilerim dosyalarım Vs hep silinecek mi Windows kaçta olacak? - - - Mesaj Güncellendi - - - Bu ekran daki BİLGİSAYARINIZI YENİLEYİN NEDİR BEN SIFIRLAMAYI MI SEÇEYİM
  167. C

Evet kardesim bişeyler çıktı BİR SEÇENEK BELİRLEYİN DİYOR - - - Mesaj Güncellendi - - - 1)DEVAM (çık ve Windows 8.1 ile devam et) 2)SORUN GİDER (kişisel bilgisayarınızı yenileyin veya sıfırlayın yada gelişmiş araçları kullanın) 3)KİŞİSEL BİLGİSAYARINIZI KAPATIN Bunlar yazıyor. Ben...
  168. C

Laptop um Asus üzerinde X555L yazıyor - - - Mesaj Güncellendi - - - Aynen kardes öğrenciyim
  169. C

Sürücü derken başka neleride kursun hepsini bi söylermisin kardesim bu arada arkadaşlar çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için
  170. C

Malesef yapamayacağım yurtda net Wifi yok bağlantı koptu sınırlı yazıyor ve ikinci bir bilgisayar yok bunu indirsem dvd de yok neyse yapacak bişey yok sabah bilgisayarcıya götürürüm ne kadar zamanda yaparlar sabah verip akşam alabilir miyim yedekleme yapabilirler mi
  171. C

Sen bi anlatır mısın kardes eğer anlamassam bilgisayarcıya götürürüm yarın
  172. C

Kardes dediğini yaptım bişey gelmiyor garanti ye versem 15-20 günde gelir çok zaman ya bilgisayarcıya mı götürsem ne dersiniz
  173. C

Tm çok sağolun yarın sabah gideceğim bir sorayım - - - Mesaj Güncellendi - - - Bir şey daha var garantiye giderse kaç günde gelir
  174. C

Bildiğim bir bilgisayarcı yok birine götürsem ama bişey sorcam win10 kurabiliyorlar mı ben rezervasyon ile yüklemiştim onun gibi tam sürüm mü olur çok fiyat verirler mi ki - - - Mesaj Güncellendi - - - Öyle oluyor mu kardes gerçekten o zaman garanti ye veririm
  175. C

Garanti ye göndermeyi düşündüm ama üni deyim garanti belgesi evde bilgisayarcıya filan mı götürsem - - - Mesaj Güncellendi - - - Garanti belgesi olmadan alırlar mı
  176. C

Kardes ne cd ne bişey ben format atmayı bilmiyorum bunun başka bir yolu yok mu recovery nedir pc Windows 8.1 di 10 nu rezervasyon yapmıştım şuan 10 kurulu - - - Mesaj Güncellendi - - - Yazının altında hataya şey diyor PROCEESS1_İNTİALİZATİON FAİLED HATASIDIR DİYOR
  177. C

Kardes ben öyle fazla bişey bilmiyorum dediğin nedir
  178. C

Laptop um da bişey yapmıştım ondan sonra yeniden başlatmak istedim ve sonra böyle diyor KİŞİSEL BİLGİSAYARINIZ BİR SORUNLA KARŞILAŞTI VE YENİDEN BAŞLATILMASI GEREKİYOR ŞU ANDA BAZI HATA BİLGİLERİ TOPLANIYOR BU İŞLEMDEN SONRA YENİDEN BAŞLATILACAK ( % ) 100 olup siyah ekran gelip ASUS DİYE EKRAN...
  179. C

Bunu Nasıl Çözerim..!

Olmuyor başka ne yapabilirim
  180. C

Bunu Nasıl Çözerim..!

Tabiki. Kaldırıp tekrar kurdum hemde bir kaç kere ama sonuç aynı verdiğiniz linkdekini deneyeceğim yarın şuan teldeyim - - - Mesaj Güncellendi - - - Başka bildiğiniz yöntem yok mu
  181. C

Bunu Nasıl Çözerim..!

http://i.hizliresim.com/qRqPXW.png
  182. C

Bunu Nasıl Çözerim..!

eklenti var ya kardes altında oda mı açılmıyor
  183. C

Bunu Nasıl Çözerim..!

Mrb. Arkadaşlar chrome uzun zamandır böyle bir hata veriyor nasıl çözerim pc ilk açıldığı zaman ekrana geliyor ve açıldıktan sonrada ara sıra da geliyor bu nedir nasıl çözerim ( PC win 10 belki lazım olur mu sorarsanız diye yazayım dedim ) - - - Mesaj Güncellendi - - -
  184. C

Win 10 da Ram Sorunu Acil Yardım

Arkadaşlar neden olduğunu anlamadım bir kaç gündür pc yi açtığım zaman ram böyle 70 üzerinde oluyor son 3-4-5 gün dür filan olmaya başladı normalde ram 28-33 arası oluyordu neden böyle olmaya başladı yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşk.
  185. C

Telefon tavsiye

Siz fiyat aralığındaki alternatifleri söyleseniz ben araştırırım telefonları (bütçe en fazla 700)
  186. C

Telefon tavsiye

Mrb arkadaşlar 600-700 arası kamerası iyi şarjı uzun giden uzun süre sıkıntısız kullanılabilecek (2-3-4 yıl) bi akıllı telefon önerir misiniz
  187. C

CS: GO failed to create D3D device hatası

Steamdan C.s:Go açıyorum bu hatayı alıyorum win10 geldi yükledim ondan sonra olmaya başladı Drivers | GeForce burdan ekran kartını indirip güncellemeye çalışıyorum birine başarız diyor sürekli bide c.s go öz. deyip -dvlevel90 kaydet diyorum aynı hata devam ediyor nasıl düzeltecem pc yi yeniden...
  188. C

Sony Xperia Z3 Compact Kullananlar Kulübü

arkadaşlar bişey sorcam 5.0.2 dan sonra batarya daha az gitmeye başladı bide bende fazla oyun olmamasına rağmen 2 gb boş alan vardı bende fabrika yaptım yapmaz olaydım şimdi tel en ufak bişeyde ısınıyor şarj olurken nette gezerken küçük oyunlar oynarken ne yapmam lazım
  189. C

Laptop sağ tık sorunu

yok kardes akşam denerim
  190. C

arkadaşlar lolipop wifi üzerinden kaç mb dı ben de 550-600 mb bişeydi heralde diğer telefonlarda (samsung lg lenovo vs ) 1-1,5 gb bizde niye öle ???
  191. C

bide çift tık ile kapama var mı ??
  192. C

Laptop sağ tık sorunu

Kardes ccleaner free kurdum sağ tık menüsü nerde göremedim - - - Mesaj Güncellendi - - - buldum kardes hepsini seçip pasif yaptım yine olmadı
  193. C

kapaklı mıknatıslı kılıf aldım bi zararı olur mu mıknatıs olduğu için
  194. C

Laptop sağ tık sorunu

bilgisayarımda 6-8 tane oyun var sorun oldan filan değildir demi ama sorun pc yi ilk aldığımda da vardı, önereceğiniz virüs programı var mı
  195. C

Laptop sağ tık sorunu

Kardes böyle kullanmaya devam etsem ilerde sorun olur mu veya garanti ye mi vermem lazım ne söylemem lazım ne kadar sürede gider gelir sorun düzelir mi
  196. C

Laptop sağ tık sorunu

böyle kullanmaya devam etsem ilerde sorun olur mu ne yapamam lazım
  197. C

Laptop sağ tık sorunu

kardes dediğini yaptım ama yine olmadı sağ tık yapınca bekleme işareti biraz dönüyor sonra geliyor ve ilk açılışda da baya bekliyor sonra açılıyor - - - Mesaj Güncellendi - - - Ama sağ tık önceye göre biraz daha çabuk geliyor ama yinede bekleyip sonra geliyor
  198. C

Laptop sağ tık sorunu

Mrb. Arkadaşlar Asus marka bi laptobum var alalı 4-5 ay oldu aldığımdan beri bilgisayar açılınca sağ tık yaptığım zaman önce bekleme işareti geliyor dönüyor dönüyor sonra geliyor bide açtığımızda şifre girerken bekleyip bekleyip öle açılıyor yani fazla bekleme yapıyor öz söle i5 nvidia geforce...
  199. C

Samsung galaxy grand prime ses gitmeme sorunu

Mrb arkadaşlar bi arkadaşımın samsung galaxy grand prime miydi neydi heralde herneyse bi telefonu var alalı 2 ay oldu ama 1 haftadır görüşme esnasında sesi gitmiyor ama karşı tarafın sesi geliyor sorun neyden olabilir garantiye vericek ne kadar sürede gider gelir sorun düzelir mi vs.. Yardımcı...
  200. C

Pardon açıklamayı okumamışım nese güncelleyen arkadaşlar var mı neler geliyor neler değişiyor
  201. C

http://www.mobilcadde.com/dafoni-sony-xperia-z3-compact-on-arka-tempered-glass-premium-cam-ekran-koruyucu-24249 kardes bu nasıl bide site güvenilir mi ilk defa netten bişey sipariş edicem kapıda ödemeli
  202. C

wifi üzerinden 5.0 geldi yükleyen var mı pc den mi wifi den mi güncellemek gerekir hangisi daha iyi güncelleyen var mı nasıl güncelleyemmi hemen
  203. C

Güncelleme esnasında net giderse bi sıkıntı olur mu
  204. C

Buff dan yok mu ön arka kırılmaz cam filmi bulamadım
  205. C

Beyler z3c için ön arka kırılmaz cam filmi varmı nerden bulurum netten kapıda ödeme olan sağlam güvenilir site varmı
  206. C

aynn kardes bnde kararsız ip5s-z3c arasında ama z3c alacm heralde
  207. C

eyw kardesm kamerasını denrm bnm şuan kulladm tele göre çok fark vr perfonmansının dşünemiom bile nokia c6-01 kullanıyorum bi yandanda android 4 yıl gitmz diyolar ip 5s al diyorlar ama z3c alacm herald
  208. C

eyw. kardesim z3c 3 yıl götürür mü bataryası 2 sene sonra sıkıntı yaratır mı garanti bittikten sonra batarya değişimi ücret karşılığı yaparlarmı
  209. C

mrb arkadaşlar bnde z3c almayı düşünüyorum ne kadar zamandır kullanıyorsunz uzun vadede sorun yaşayan varmı bnde bir haftaya almayı düşünüom 3 yıl kullanıcam ne dersnz bna uyar mı (çok fazla bi beklentm yok şarjı uzun dayansın oyun oynamayı severim bide bişey sormak istiyorum bataryası uzun...
  210. C

Ne önerirsiniz

biraz daha beklersem parayı harcamak zorunda kalcam onun için 1 hafta içinde alırım heralde lg g3 büyük şarjı çok tatmin edici değil ip 5s iyi de ip da bluetooth ile apple malına gönderebilion itunes filan sıkıcı işler özgürlüğe alışkınz android almayı düşünüom kardesmde xperia m var sony ye...
  211. C

Ne önerirsiniz

arkadaşlar max 1800 tl ye tel alıcam fakat 4 sene kullanacam en az ona göre tavsiye ederseniz iyi olur öncelikle ben z3 compact düşünüyorum fazla büyük tel sevmiyorm 5 inç ten büyük olmasın bide telefon sağlam olsun ben teli çok düşürürüm şuan nokia c6-01 kullanıyorum taş gibi telefon ama neyse...
  212. C

Sony Modelleri İçin Root Konuları

arkadaşlar bişey soracam xperia m cihazım var herşeyinden memnunum hafızası hariç bu konuda yardım isteyecektim indireceğim uyg. oyun vs şeyleri hafıza kartına indirmem için ne gerekio root nedir nasıl yapılır tehlikeli midir bazı yerlerde bi program kurup yapabiliosun diyo gördüm doğru mudur...
  213. C

1000-1500 TL Arası Akıllı Telefonlar [2014]

lumia 830 da eklenmeli bence
  214. C

Asus Zenfone 2 Ön İncelemesi

ne güzel öz iyi uygun fiytlı bir telefon çıktı diyorum ekrana bakıom 5.5 inç bnce fazla büyk zatn altta üstte yetrnce boşlğu var zatn lg g3-2 gbi olsa neyse dicktm bunun ekranı 5 inç olsaydı alacktm cep telefonu alıoz ama cebe zor sığıyor bunlar bide madem arka kapağı açabiliyoruz ulan mübarek...
  215. C

LG G3 Kullanıcıları Kulübü

tm kardes saolasın yani yakın zamanda gelir heralde güncelleme
  216. C

ne farkı varda pc den kurulan ile ota ile kurulandan
  217. C

evt tr garantili bide dediğnz ota nedir?
  218. C

mrb arkadaşlar benm bi arkadşmda lg g3 (32gb) var telefon adroid 4.4.2 mi öyle bişey de bu lolipop denen güncelleme resmi olark filan geldi mi çünkü arkadş ayarlardan güncellemeyi açık tutuyor ve bi yazılım güncellemesi vs vr diye bi bildirm gelmiyor bide wifi den mi pc den mi 3g den mi...
  219. C

Güncelleme niye yok

mrb arkadaşlar benm bi arkadşmda lg g3 (32gb) var telefon adroid 4.4.2 mi öyle bişey de bu lolipop denen güncelleme resmi olark filan geldi mi çünkü arkadş ayarlardan güncellemeyi açık tutuyor ve bi yazılım güncellemesi vs vr diye bi bildirm gelmiyor bide wifi den mi pc den mi 3g den mi ypmalı...
  220. C

Nexus 6 Kullananlar Kulübü | Teknik Özellikleri

ekran 6 inç yerine 5-5.2 olsaydı daha süper olurdu bu cebe sığmaz
  221. C

Uygun Fiyatlı Yeni Oppo Yolda

oppo tr ye gelick mi bilgisi olan vr
  222. C

Meizu mx4 - Huawei Ascend G7

beyler oppo oneplus xiamio gbiler geleck mi ne zamn örneğin oppo find7 gelir mi geç mi gelir fiytı ne olur
  223. C

alablrsn g2 tabiki
  224. C

buldum alınomuş
  225. C

Lumia 1030 Mu Geliyor!

nisan gbi gelr mi en geç ona göre tel düşünüom
  226. C

Lumia 1030 Mu Geliyor!

o değlde 935-940 söylentiler nedr ne zmn gelr bn onu bekliyorum bnm içn kamera önemli değl perfonmans ve batryası önemli 2015 ilk çeyrkte gelr mi??
  227. C

Hangi mini telefonu almalıyım

bnce z3c veya z1c g2 ye de bak derim
  228. C

Bilen var mı

arkadaşlar wp da oyun uygulama vs akıllı depolama sayesinde hafıza kartına aktarılabiliyor heralde bu işlemde aktarıldğı zamn telin dahili hafızasında az da olsa yer kaplıyor mu androidlerde oldğu gbi bide L830 nasıl fiyatını hakkediyor işlemci hız vs ye göre 3 yıl kullanabilr mym ?? Çok aşırı...
  229. C

Mrb. Arkadaşlar bnde nokia c6-01 var telde ekran görüntüsü alabilir miyim uygulama vs. sayesinde ??
  230. C

İşte Karşınızda Yeni Lumialar (Lumia x30 Serisi)

alan kullanan var mı deneyimlerinz
  231. C

Max 1900 tl ye laptop tavsiyesi

sağlık olsun kardes aldım zatn bn fazla oyun filan oynamam face de nette takılırım film izlerim
  232. C

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-x555ln-core-i5-4210u-17ghz-6gb-ram-500gb-hdd-2gb-156w8-notebook.html#ozellikler bunu almayı düşünüom bütçem 1700 e indi malsf nasıldır sizce
  233. C

nokia lumia 830 da eklemesin bnce
  234. C

aynn kardes s600 1.6 ghz filan olmalıydı en az bnm almayı düşndüğm cihazdı ama öz. görünce olmamış dedm senn gbi aynn o fiytına göre....
  235. C

L830 avea da satışa çıkmış - - - Mesaj Güncellendi - - - 1299 TL
  236. C

kimse yok mu
  237. C

malsf alanyadaym ordan alablrm onu atladk baska bunu buldum ama alanyada yok manavgtta var getirtirirlermki http://www.vatanbilgisayar.com/asus-x555ln-core-i5-4210u-17ghz-6gb-ram-500gb-hdd-2gb-156w8-notebook.html#genel-bakis
  238. C

yardımcı olablck kimse yok mu
  239. C

kardesim teknosa vatan bimeks gbi yerlerden gidp elden alıcam ona göre tavsiye verirsenz sevinirm
  240. C

arkadaş bi laptop almayı düşünüom müh okuom üni deym programlar vs şeyler kullanablcğm arasıra online oyun oynayblcm bi şey lazm ve vatan teknosa bimeks gbi yerlrden gidp eldn alıcm bu şeklde önerirsenz sevinirm şimdiden yardımcı olan arkdşlara teşekkr ederm.... - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  241. C

Sizce hangi ve neden ??

haftaya alıcam lg g3 32gb 3gb ram olanı inş
  242. C

Samsung S4 Mü Asus Zenfon 6 mı ?

g 2 dha mantklı
  243. C

Sizce hangi ve neden ??

hatta 3 gb ram olanı düşünüom
  244. C

Sizce hangi ve neden ??

g3 almayı düşünüom tasarımı ekran kalitesi vs daha çok hoşuma gidio
  245. C

Sizce hangi ve neden ??

g3 4 yıl götürür mü ufak tefk kasması olablr alşğm bataryası ısınma vs sorun çıkarr mı
  246. C

Sizce hangi ve neden ??

4 yıl kullancm bide
  247. C

Sizce hangi ve neden ??

Arkadaşlar lg g3 (16gb yani 2gb ram olan) ve sony xperia z3compact hangisini tavsiye edersinz bütçe 1800 ve teli avea dan elden alcam netten link vermeyin sizce hangisi ve neden??
  248. C

1700tl laptop tavsiye

Eyw kardes değerlendiricm yardmcı ola herkze tşk edrm
  249. C

1700tl laptop tavsiye

eyw kardesm saolasın lenovo nasıl ısınma kasma herhangi br sorun yartr mı 5 yıl kullancm en az online oyun müh programları filan olck
  250. C

1700tl laptop tavsiye

Bütçe en fazla 1800 çıkar ona göre önerir msnz ?
  251. C

1700tl laptop tavsiye

Kıpırdat artık düzelttiler :)
  252. C

1700tl laptop tavsiye

Başlığı dikkat çeksn diye öle yaptm belliki çekmişm neyse teşekkür ederm yorum yapn herkze - - - Mesaj Güncellendi - - - Başka öneri görüşü yorum olan varsa paylaşablr bide 1700 ve aşası olan güzl b laptop yok mu ?????? :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Lenovo nasıl iyi mi bu işlerde
  253. C

1700tl laptop tavsiye

Arkadşlr üni.de müh. okuyom laptop alacm bütçe 1700 tl hangi laptpu önerirsinz laptopu teknosa vatan bimeks gbi yerlerden elde alacm ısınma sorunu vs olmassa iyi olur bide i5 4gb ram vs iyi bişey olsun ayriyetn online oyunda oynarm arasıra bide en az 5 yıl kullancm sorun çıkarmasn önerilerni...
  254. C

Htc mi Samsung mu ?

Htc m8 tabi
  255. C

nedn düşünmüon - - - Mesaj Güncellendi - - - Snapdragon her neyse 400 old içn mi 800 olmadğı içn mi vs neyse hangi öz beğnmedinz
  256. C

? ( fiyt konusnda ne düşünüyorsunz )
  257. C

Discovery 2 Hakkında Merak Edilenler

? (nedn tavsiye etmiyonz)
  258. C

:) nedn tavsiye etmediğnizi söylermsnz başkane önerirsinz max 900 tl ye arkadşm içn (bide bn dediğm gbi bnde almayı düşünüom bi tel 1100 tl civarı ne önerirsn bnm aklmda L830 vr baska olur bna )
  259. C

türkiyede mi çıkack diğer ülkeler demi - - - Mesaj Güncellendi - - - türkiyede mi çıkack diğer ülkeler demi
  260. C

Nedn tavsiye etmedğinizi yazar mısnz
  261. C

evt almadm almayıda düşünmüyorum gm modellerini sevmiyorum sadece bi arkdaşm almayı düşünüyor max 900 tl bütçesi vr bu arada bnm almayı düşündğm cihaz nokia lumia 830 bnm bütçe 1100 tl civarı bu bütçeye uygn cihazlr neler ve teli 4-6 yıl kullncm üni okuyom bi sefer alıp bitesiiye kdr kullancm...
  262. C

Kimse yok mu.....
  263. C

Kimse yok mu.....
  264. C

eyw kardesim saolasın bide fiyt konusunda fikrn nedr
  265. C

Sa arkadaşlar L830 almayı planlıyorum siz nasıl buldnz cihazı bide bataryası bir gnü çıkarabilr mi gün içnde nete girer oyun oynarım bide birz bide fiyatı hakkında ne düşünüyorsunz 1100 tl civari olur bnce olursa aşası olmaz anck üstü olur ülkemzdeki vergiler vs. Neyse almaya değer mi 3-5 sene...
  266. C

sd kartlı olan ne zaman geleck bilgisi olan ? Bide mağlum güç tuşu üstte tek elle açmak kapamk zor çift tıklayrk açma ve kapama özelliği vr mı yapılablr mi bilgisi olan yardmcı olursa sevinrz şimdide herkze tşk
  267. C

Htc one mini 2 ve xperia m2

İkiside güzeldr kardesm beğndğni al bnce one2
  268. C

HTC desire 816

Yeni çıkack olan L830 u nasıl buldnz
  269. C

LG G3 Mini vs HTC One Mini 2 hangisi?

Z1c al
  270. C

Hangisi uzun ömürlü olur

Mrb. Arkadaşlar bn bi telefon almayı düşünüom bir iki ay içinde aklımdaki modeller nokia L830 ve sony xperia z1c bide bn üni basladm 5-6 yıl telefon değiştiremycm ondan uzun ömürlü sağlam kaliteli olmalı bütçe en fazla 1500 olur ondan yukarı çıkmz sizler neleri önerirsinz hangsini alırdnz...
  271. C

Burda sony xperia m2 var mı yoksa eklermsnz fiytı 1100 1000 tl filn diye hatrllıom :)
  272. C

HTC One (m7) vs Samsung S4 vs Iphone 5C

5c z1c lg g2 m7 bunlra bakblrsn hepside iyi bnm terchm z1c kesinlıkle
  273. C

LG G2 - Samsung GALAXY S4 - Samsung GALAXY S5 mini - Casper VIA V8 - iPhone 5

İp5 veya s5mni bnce - - - Mesaj Güncellendi - - - İp5 veya s5mni g2 bnce
  274. C

Galaxy Note 4, LG G3, Xperia Z3, iPhone 6-6 Plus, Htc One M8 | Sizce Yeni Kral Kim?

Bnm sıralamam ip 6-6plus z3 note 4 m8 g3
  275. C

2. El Telefon Tavsiyesi

Bnce moto g al
  276. C

Lumia 930 vs 1020 vs 1520

L930
  277. C

GM Discovery elite -Sony Xperia M2 - HTC Desire 816 Yardımınız gerekli

Arkdşnda dediği gbi alabilrsn z1c al yoksa bnm tercihm m2 olurdu
  278. C

Beklentileri karşılar mı

Kardes çin ve türk malı almam :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Kardes çin ve türk malı almak istemiyorum :)
  279. C

Beklentileri karşılar mı

Hocam kullanmam gerkck kel kör götürsün yetr :)
  280. C

Beklentileri karşılar mı

1000 tl aldğn android6 yıl dayanmaz bide bu var :)
  281. C

LG G2 mini vs GM discovery 2 vs SONY xperia m2

En alınası m2 gerisi yalan
  282. C

Beklentileri karşılar mı

Kararsızm 6 yıl kullanmam gerekck bataryası çıkarılabln olsa stabil bir işltm sistemi olsun diyorum
  283. C

Lumia 525 mi Htc 8x mi?

bn olsam L525 alırım
  284. C

Beklentileri karşılar mı

Lg g3 fiytı 2000 tl bn diyom 1300 tl L830 bataryası bir gnü çıkarar mı gün içnde nete gircm oyun oynaycm sık sık faceye girerm
  285. C

Lumia 525 mi Htc 8x mi?

L525 bnce
  286. C

Beklentileri karşılar mı

ne gbi şeylr önerrsn 1000+ gmde samsung hariç .d
  287. C

Beklentileri karşılar mı

Kimse yok mu
  288. C

Beklentileri karşılar mı

Evt arkadaşlar nokia nın yeni tanıttığı Lumia 830 modelini nasıl buldunuz beklentileri karşılar mı almayı düşündüğm cihazlardan biri bn üni gitcm alacğm telefonu uzun süre değiştiremeycm 4-6 yıl kullanmam gerkck uzun ömürlü olsun diye stabil bir işletm sistmli telefon alyım istedim bu arada...
  289. C

600 - 700 TL bütçeli telefon tavsiyesi

Motorola moto g veya xperia m al kesinlikle baskasına bakma
  290. C

0-500 TL Arası Akıllı Telefonlar

En iyisi bnce L525
  291. C

Apple iphone 5c alınır mı?

Eyw. Saol :)
  292. C

Apple iphone 5c alınır mı?

Arkdşlar bn 5c almayı düşünüyordm uzun yıl kullanmk içn ör 4-6 yıl idare etmez mi diyorsunz
  293. C

5 Yıl Kullanabileceğim Telefon?

Eyw saol :)
  294. C

930 fiytı 1800 tl 830 da 1200 tl civarı olacağnı düşünüyordum - - - Mesaj Güncellendi - - - Bide batarya kısmı bni endişelendiriyor çıkarılamz olursa ilerde sıkıntı yaratrmı telefoncular değiştşrebilr mi çıkarılamz bataryayı
  295. C

Bnm düşüncem L830 nedn mi wp android gbi donanım ram canavarı bir işletim sistemi değil stabil bir işletim sistemi ios gbi örneğin bide bnm korkum şu telefonun bataryası çıkarılamaz olursa 5 yıl nasıl dayanack garntisi bitnce sıkıntı çıkarsa ne yapacm telefoncular değiştirebilr mi böle...
  296. C

Dayanıklı Bir Telefon arıyorum

Sony xperia z1c
  297. C

Eyw saol