Arama sonuçlarınız

1. D

Bilgisayar internete giriyor, ağı görmüyor?

Merhaba arkadaşlar, casper marka laptop windows 8.1 yüklü bilgisayar internete giriyor, ağdaki sadece 1 bilgisayarı grüyor, bir de yazı yazdırırken yazmıyor. Bu sorunu kablosuzda iken yapıyor, kablo taktığımda herhangi bir sorun olmuyor. kablosuz arızalanmış olabilir mi? (kablosuz driverını...
  2. D

Ni-Cd Akü İlk Şarjı Nasıl Yapılacak

Merhaba arkadaşlar, http://www.hepsiburada.com/liste/einhell-bt-cd-18-2b-18-volt-cift-akulu-vidalama/productDetails.aspx?productId=hreinhlbtcd182b&categoryId=60001146&SKU=HREINHLBTCD182B bu cihazı aldım, fakat aküsü ni-cd, bu aküyü şarj ederken, önce içindekini tamamen bitirip sonra tam dolum...
  3. D

Tp-link w8970 access point olarak kullanım

Merhaba arkadaşlar, 4 ay önce almış olduğum TP-Link TD-W8970 access pointi kurdum fakat arada bir hat kesiyor. Dün şirkete getirdim ve switche bağladım 1 gün sonrasında sürekli internet hattını kesmeye başladı. Bir de cihaz ip si 192.168.1.1 olduğunda hat kesmekteydi. 192.168.1.2 verdiğimde ise...
  4. D

Toplu Mail Gönderimi (Kendi Listem)

Merhaba Arkadaşlar, Şirkette outlook 2010 üzerinden mail gönderimi yapıyorum. İHS den VDS server mevcut. Yaklaşık 15 bin adet kişi var, İHS nin tavsiyesi serverda kuyruk oluşmaması için dk da 50 mail göndermem gerekiyor ve bu işlem bir günümü alıyor. Bana dk da 50 mail gönderimi yapacak veya...
  5. D

Router Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, 3 katlı bir binanın her katında bina içerisinde wireless olmasını sağlamak için her kata ayrı ayrı access point mi yerleştirmek daha kuvvetli olur, yoksa güçlü bir router tüm katlarda iş görür mü? Ve tavsiye edeceğiniz bir router var mı? (Not: wireless telefon ve tablet...
  6. D

Local de internet sorunu

merhaba arkadaşlar, ağımızda internet hızı çok kasıyor. 2 gündür sorun böyle. sorunun nerede olduğunu buldum ama net bir çözüme varamadım. switch den çıkan bir bilgisayara bağlı kabloyu çektiğimde internet hızımız normale dönüyor. bilgisayarın ethernet kartını değiştirdim sorun aynı. kabloyu...
  7. D

Kesintisiz Güç kaynağı (UPS) Tavsiyesi

Merhaba Arkadaşlar, bir birimimize ups alacam. birimimizde 2 nokta vuruşlu yazıcı, 1 yatık kasa, 1 monitör ve bir tane de kantar tartım makinası bulunmaktadır. 1 saat yakın gidebilecek bir ups önerebilir misiniz?
  8. D

Nokia 2220 slide Güvenlik Kodu

Merhaba arkadaşlar, nokia 2220 slide telefonda hat değiştirdim fakat güvenlik kodu istiyor. ama önceki hattımı taktığımda istemiyor. tüm google ı aradım programları denedim, imei sistemlerini denedim ama olmadı. çözüm önerisi olan varsa sevinirim. yoksa son çare telefoncuda sıfırlatmak olacak :(
  9. D

Vodafone Hat Taşıma

Merhaba arkadaşlar, 5 ay önce turkcell hattımı kendi üzerime aldım, geçen hafta vodafone geçtim ve Vodafone dan şu mesaj geldi: Şebekemize yapmış olduğunuz numara taşıma talebi son kullanıcının hattı üzerine alması sebebiyle reddedilmiştir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz...
  10. D

TL-WA7510N Router Hakkında Deneyimleriniz veya Yorumlarınız

Merhaba arkadaşlar, bir bina üzerinden 800 metre ilerideki sahada bir noktaya (arada herhangi bir engel olmadan) kablosuz gönderim için bu cihaz uygun mudur, kullananınız var mı? Bir de çekim gücü nasıl olur? http://www.tp-link.com.tr/products/details/?categoryid=1246&model=TL-WA7510N
  11. D

Aöf iki döneme de tekrar yazıyor

merhaba, 2012 BAHAR DÖNEMİ 1,31 1,62 Tekrar 2012 GÜZ DÖNEMİ 1,57 1,31 Tekrar ortalamam bu şekilde. bu döneme cc'nin altındakileri aldım. toplam 6 dersim oldu. bu dönem sonunda bu 6 dersin hepsini verip 2,00 ın üstüne çıkarsam 2. döneme geçen senenin şartlı derslerini alır mıyım...
  12. D

Yazıcıdan yazı çıkarırken ortadan tekrar yazdırması

Merhaba arkadaşlar, samsung ml-2550 yazıcıdan çıktı aldığımda normal olarak çıkarıyor fakat aynı sayfanın ortasına da yazı yazdırıyor. Yani 7-8 satırlık bir yazıyı normal olarak yazdırıyor, ortadan silik olarak 7-8 satırı yine yazdırıyor. sorun ne olabilir? not: uzun sayfa yazılarında da...