Arama sonuçlarınız

1. K

Max. 2000 TL Akıllı Telefon Önerisi.

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 2000 TL Maximum tutarlı bir akıllı telefon almak istiyorum ama piyasada o kadar telefon var ki ne alsam bilemiyorum. Telefonda yapacak olduğum işleri sizlere belirteyim ona göre önerilerinizi bekleyeyim. 1). Film izlemeyi severim öyle 2 saatlik bir...
  2. K

MacBook Pro hakkında yardım.

Merhabalar, arkadaşlar MacBook Pro almayı planlıyorum fakat ilk aldığımda kutudan çıktığında bana kaç GB depolama alanı kalıyor. Eylül ayını bekleyip yeni MacBook Pro'lardan almak dahamı mantıklı yoksa 2-3 yıl şuan ki versiyon beni idare eder mi yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür...
  3. K

Yeni Alacağım Note 4 Hakkında Yardımlarınızı Bekliyorum :)

Merhaba arkadaşlar. HTC ONE M7'den sonra daha büyük ekranlı bir telefon almaya karar verdim. Her ne kadar Samsung'u beğenmesem de Note 4 bir şansı hak ediyor. M7'de soyulma konusunda anlaşamadık şarj konusu beni çok üzdü bataryanın birden bire düşmesi ve aksesuarının kısıtlı olmasından dolaylı...
  4. K

HTC One ( M7 ) Play Store Sorunu Çıldırmak Üzereyim.

Merhaba arkadaşlar Play Storede'ki HTC Kamerayı güncelleyemiyorum eye expierence güncellemesi benim telefonuma yüklenmiyor daha detaylı olsun diye ss ekliyorum Lutfen yeni özellikleri kullanamadığım için çıldırmak üzereyim.
  5. K

ABD Appstore

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 6 Plus almak istiyorum orada tanıdık yollayacak banada. Pasaporta kaydettirdikten sonra güncellemelerde sıkıntı çıkarırmı ürünü kargo vs. Ile yollayabiliyormu toplamda kayıt ne kadara patlar ?
  6. K

HTC One Sorunları

Selamun Aleyküm . Beyler 9 aylık HTC one kullanıcısıyım telefonumun şarjı Örn. %20'den %15'e %15'den %10'na hızlıca düşüşler oluyor sizde de böyle bir sorun varmı ? Son olarakta hoparlöründen çok az ses geliyor. Yardımcı olan arkadaşlar şimdiden teşekkürler.
  7. K

5s Ve İlginç Bir konuda Yardım

Merhaba Arkadaşlar HTC Oneden Sonra İphone 5s'e Geçmeye Karar Verdim Cihazı Aldım Uzay Grisi 64 GB Versiyonunu Aldım Cihazın Her Hangi bir Sıkıntısı Yok Ama İlk Defa İos Kullanıcağım İçin Bilmediğim Çok Şey var :) , 1. 3G Ve Edge arasında nasıl Geçiş yapabilirim. ? 2. Edge üzerinden...
  8. K

HTC ONE Google Play Store Sorunu ?

Arkadaşlar Yukarıdaki Resimlerde Göründüğü Gibi Google Play Storede Uygulamanın Resimleri Çıkmıyor Problem Nedir uygulama Verilerini Temizledim Hard Reset'le Formatladım Varmı Farklı Bir Yöntemi olan :( :cursing:
  9. K

Çok Acil DSLR Öneri 1 Gün Sürem Var

S.a Arkadaşlar Dslr Kamera Alacağım Bunu beğenim http://www.vatanbilgisayar.com/eos-650d-18-55_75-300-18-mp-30-lcd-ekran-slr-dijital-fotograf-makinesi.html Arkadaşlar Yanındaki Lens İle Nasıl Fotoğraflar Çekerim Daha İyi Önerisi Olanlardan Öneri Bekliyorum 2200 TL Max Bütçem. Arkadaşlarımı...
  10. K

HTC One Mahkeme.

Merhabalar Abilerim Kardeşlerim Derdim Çok Büyük 17 . 01 . 2014 Tarihinde HTC One 32 Gb Siyah Cep Telefonu Aldım İstanbul Bilişimden. Telefonu Aldıktan 6 - 8 Aralığında İthatlatçı Olduğunu Fark Ettim Türkiye Cihazları Güncelleme Aldığı Gün Yani Ben Alamamıştım O Güncellemeyi. Satın Alırken...
  11. K

4.4.2. Güncelleme Sorunu

Sitede herkes güncellemiş ben güncellemeleri kontrol et dediğimde telefonunuza ait güncelleme yok diyor ist. Bilisimden alinmistir telefon sifirdir
  12. K

One Yardım

Arkadaşlar Dün İstabul Bilişimden One Aldım Kasa Açıklığı ve Ölü Piksel Gibi Sorunlarım Yok Allaha Şükür Ama Bazen i,ü Harfeleri karışıyor bu neden olabilir birde telefona müzik nasıl yükleyebilirim ?
  13. K

galaxy wonder rom

Arkadaslar galaxy wonder chanygenmod harici rom varsa yorumda belitirseniz beni mutlu edersiniz.
  14. K

Laptop Tavsiye Öneri Acili ama Beyler.

Selamın Aleyküm Beyler Bana Euro Truck Simulatör 2 'yi Hiç Bir Özelliğini Kısmadan Oynatabilicek Laptop Lazım İllaki Onu Oynatıcak Değil call Of Duty Ghosts Battlefield 4 de oynamak istiyorum fakat hepsi fullde olacak değil sadece ets 2 fullde olsun onlarda düşük vs farketmez akıcı bi şekilde...
  15. K

Xbox korsan

Arkadaşlar xboxta Korsan Oyun Oynamak İçin Kırdırmammı Gerekiyor ?
  16. K

5s hakkında detaylı

Öncelikle Herkese Merhaba Bilirsinizki Htc One Alıcaktım Bi Arkadas Dedi Çok takıldıysan Al 1 Hafta Takıl Kullandım ses ve ekrandan süper ama tam istedğim değil telefon. Bende iPhone 5s Almaya kesin Karar Verdim Ama Almadan Önce Bir Sorayım Oyunlarda Sıkıntı Yaşarmıyım 1gb DDR3 Ram + 64 Bit...
  17. K

Ana Ekran Resim Önerisi

Arkadaşlar Ana Ekran Resim Önerisi Olan Varmı Örnek Dün Bir Foroğraf Buldum Forumda Bi Arkadaşındı Bu Tarzda Varsa Sevinirim :) Foto : Not : Resmin Aynısıda Olabilir Tam 3,50 Saat Aradım Ama Bulamadım Şimdiden Teşekkürler Arkadaşlar
  18. K

HTC One Bir Kaç Kafa Karıştırıcı Soru

Merhaba Arkadaşlar Bu Telefonu Alıcam Ama Ne Zaman Kalkıp Alma Yoluna Koyulsam Nette Okuduğum Bir Kaç Kullanıcı Yorumu Güvensizlik Veriyor Ama Kullanan Arkadaşlardan Bir Kaçına Mesaj Attım Ve Hepsi Güzel Cevaplar Verdi Sağolsunlar. Arkadaşlar Sorularım Başlıca Şunlardır ; 1). Kasa Açıklığı Ve...