Arama sonuçlarınız

1. ByTheEfsane

Bilgisayarım İnterneti Görmüyor

Merhabalar SDN ailesi, 1-2 saat önce MEA oynarken bir anda internetim tamamen gitti. Buna WI-FI ile bağlanan cihazlarda dahil. Superonline ile konuştuktan bir süre sonra telefonum internete girmeye başladı. Ancak bilgisayarımda hala internet yok. Bilgisayarı ve modemi defalarca kapatıp uzunca...
  2. ByTheEfsane

Superonline Hız Sorunu

Merhabalar. Ayın 4'ünde bittiği ve gelecek aylarda da yetmeyeceği için AKKmizi 35'ten 75'e çıkardık. Bugün AKK yükseltildi ancak bir sorun var. Speedtest'de sonuçlar iyi olduğuna rağmen foruma bile girerken sıkıntı yaşadım. Steam'den oyun indirmek istediğimde sonuç 100 KB/s'yi nadir geçiyor. Bu...
  3. ByTheEfsane

Canlı Yayın için Program, Programlar için ideal ayarlar.

Herkese merhabalar. Şu sıralar Canlı yayın yapma isteğim doğdu ve bugün deneme yayını gerçekleştirdim. Star Wars Battlefront oynuyorum ve iki farklı program denedim: OBS ve Radeon Settings Relive OBSde görüntü iyi oluyor ancak yayın çok kötü kasıyor. Relive çok iyi FPS ve sistem performansı...
  4. ByTheEfsane

6000TL'lik Sistem Tavsiyesi

Herkese merhabalar SDN üyeleri. Arkadaşım yakın zamanda Ekran+Kasa+Klavye+Mouse+Ses Sistemi dahil 6000TLlik bir sistem toplamaya karar verdi. Bir sistem hazırladım ancak pek beğenmedim. Sizin daha iyi önerileriniz var mı? Vatan Toplam + Hepsiburada Toplam 5.838,22 TL + 270,65 TL Lütfen Sinerji...
  5. ByTheEfsane

Battlefield 1 - Amazon UK

Merhabalar, Amazon UK'da kullanılabilecek 50£ bakiyem var ve Battlefield 1 almak istiyorum. Oyun 40£. Oyun gümrüğe takılır mı? Oyun alınırken gerekli ücretler bakiyeden mi alınır? Yoksa kapıda mı ödemek zorunda kalırım? Artı ücretler ne kadar tutar? Oyun Türkiye'ye geldiğinde Türkçe olmama olayı...
  6. ByTheEfsane

Boot Menüsüne Nasıl Girilir?

Merhabalar forum sakinleri. Sonunda bilgisayarı alıyorum ancak şimdi içime bir kurt düştü. Anakart Vatan'dan gelince güncel mi olacak? Güncel olmayacaksa nasıl güncelleyeceğim. (Reklam olma ihtimali olduğu için burada A sitesi kullanacağım) A sitesinin UEFI USB bellek hazırlama videosundakileri...
  7. ByTheEfsane

3100 TL Sistem Toplama

Artık daha fazla bekleme lüksüm kalmadı.Dolar aldı başını gitmiş. Sizce nasıl olmuş sistem? Uygun olmayan parçalar var mı? Ayrıca Vatan'a buradan aldığım kodu versem Windows 10'u kurarlar mı -daha- Ayrıca daha sonra RX 480 takabilirmiyim bu sisteme?
  8. ByTheEfsane

MSI RX 480

MSI RX 480 GAMING X, 8 GB, GDDR5, 256 bit Ekran Kartı, Fiyat: 1.133 TL @Alecont Hocam?
  9. ByTheEfsane

RX 480 ve İ5 6500 Sistemi

@Alecont Hocam bu akşam almaya karar verdim artık. Yaz çok hızlı bitiyor :( Eğer sorun çıkarmayacaksa bunu alıyorum.Windows 10'uda sizin tavsiyeniz üzerine başka bir yerden alacağım. Windows 10u alacağım yer
  10. ByTheEfsane

Saphire Radeon RX 480'in Fiyatı

Vatana millete hayırlı olsun.Fiyat 200 lira aşağı inmiş. Sapphire Radeon RX 480 8GB GDDR5 256Bit (21260-00)
  11. ByTheEfsane

Playstation 3'ümü elden çıkarmak istiyorum

Merhaba SDN ailesi. Elimde PS3 var ve elimden çıkarmak istiyorum sizce ederi kaçtır? × × ×
  12. ByTheEfsane

i5 6400 - GTX 960 Sistem Tavsiyesi

Artık bir şeyde karar kıldım.Monitör falan nasıl sizce?
  13. ByTheEfsane

Bilgisayar geliştirme.

Merhaba arkadaşlar.2010da Casperın Niravana serisinden Masaüstü almıştım ve bugün servise gönderdim.Ekran Kartında bir problem olabilirmiş.Bu durumda değiştirilmesi gerekmiş.Sizce en fazla ne yaparlar?İyi bir bilgisayar çıkar mı bundan? Şu anki özellikleri: *İ5 650 *Radeon HD 4600 *4 GB Ram...
  14. ByTheEfsane

Logitech F710 Nano Alıcısı Kayıp

1 yıl önce MarkAntalya'dan almıştım F710'umu.Bir süre kullanıp sonra bir süre bırakmıştım.Bugün tekrar bakmaya kalktığımda nano alıcısının kayıp olduğunu gördüm.Desteğe ulaşmaya çalıştım ama ürün kaydı olmuyor.Nano alıcısını kendim alsam fiyatı acayip uçuk.Bunu nereden halledebilirim?Şimdiden...
  15. ByTheEfsane

Sistem Toplamak İstiyorum Ama Aklımda Onca Soru Var

Başlıkta zaten açıkladım ama tekrar yazayım... Biliyorsunuz okullar tatil oldu ve bu yaz 5-6 yıllık bilgisasyarımın bana yetmediğini gördüm.Ve yeni bir bilgisayar almak için hazırlıklara başladım.Hazır almak istemiyorum ama toplamak hakkında da en ufak fikrim yok.(Sadece parçaların adlarını...
  16. ByTheEfsane

G2A "Invalid Key"

Merhaba dostlar.Bugün Levelden çıkan G2A kodunu kullanarak Injustice aldım ama kodu steame girdiğimde kabul olmadı.Açıklamalardakileri yapmak için butonu bulamadım. Ne yapmam lazım?Ticket attım hızlı cevap gelir mi?Teşekkürler şimdiden.
  17. ByTheEfsane

inFAMOUS 2 Platinyum

Merhaba SDN ailesi.Bugün sabah bir kaydımdam başladım toplanabilir kasmaya.Geriye hiçbir şey kalmadı.Dead drops, güç parçakcıkları, Yan görevler...Ve hala 10000 dp kazanmam lazım ama görünen o ki bunları UGC görevleri ile kazanamam.Peki sizin bildiğiniz bir yol var mı patchlenmemiş?Ya da bu UGC...
  18. ByTheEfsane

Superonline Yavaşladı

Merhaba arkadaşlar.Daha 1-2 hafta önce TTNET'ten Superonline geçmiştim.Bugüne kadar her şey çok iyiydi.CS:GO oynarken normalde 120 ping civarı alırken SUPERONLINE ile bu sayı 60'a kadar inmişti.Bugün eve geldiğimde ve internetini açtığımda her şey çok yavaştı.Ara sıra internet...
  19. ByTheEfsane

Windows 10 Hata

"0x80004005 - 0x20005 Yükleme SAFE_OS aşamasında INSTALL_RECOVERY_ENVIRONMENT işlemi sırasında bir hatayla başarısız oldu." Windows 10'u MediaCreationTool üzerinden indiriyordum.
  20. ByTheEfsane

"Remove Shared File?"

Bu ne anlama geliyor?
  21. ByTheEfsane

TTNET İnternet Yok

Merhaba arkadaşlar.5-10 dakika önce internet sorunsuz çalışıyordu.Ama Steam'de CS:GO (Daha yeni aldım ve malesef oda çalışmadı...) Açıyım derken internetin gittiğini fark ettim.Ve böyle işte... Not:Buraya nerden giriyosun diyenlere:Turkcell'in interneti sorunsuz? Not:Bu herkesde oldu mu bugün?
  22. ByTheEfsane

Kasadan gelen ses sorunu

https://www.youtube.com/watch?v=PnDTn8rxsLQ Neden böyle oldu?Ne yapmam gerek?Bilgiaayar böyleyken ne yapmamam gerek?
  23. ByTheEfsane

Masaüstü bilgisayarım interneti görüyor fakat sitelere ve internetli herhangi bir şey

Başlıkta zaten belirttim.Bugün internette gezerken durduk yere internete girmemeye başladı.Steam,Origin,Google Chrome,IE... giremiyor (Steam'de gerçi offline modu var).Ama tuhaf olan kullandığım telefon (bu) internete girebiliyor.Sizce soru ne? Virüs mü,TTNET mi,Yoksa dahasıda mı var? (Ağ 4...
  24. ByTheEfsane

İnternet olduğu halde Facebook,Google Play internete bağlanamıyor :(

İnternet olduğu halde Facebook,Goggle Play internete bağlanamıyor :( Ama facebook'a tarayıcıdan girmeye çalıştığımda açılıyor!Bu arada tarayacıda bir siteye girmeye çalıştığımda "güvenli bir site olmayabilir" yazısı geliyor.
  25. ByTheEfsane

Samsung Mini 2 Açılmıyor!

Merhaba Arkadaşlar.Uzun süredir forumda yoktum ve çok şey oldu.Bir kaç gün önce Galaxy mini 2 telefonumun şarjı bitti ve açılmamaya başladı.Power tuşuna bastığımda telefon titriyor Samsung yazısı çıkıyor ve telefon hemen kapanıyor.Telefonuma noldu?Yazılımsal mı,Donanımsal mı?Sd kartın dışındaki...
  26. ByTheEfsane

İkariam Dünyanızı Gösterin!

Başlıkta dediğim gibi herkes İkariam Dünyasını göstersin.İlk ben başlıyorum.
  27. ByTheEfsane

Lapis Lazuli...GERÇEK!

Arkadaşlar Minecraft'da olan lapis lazuli gerçekmiş.İşte http://tr.wikipedia.org/wiki/Lapis_lazuli
  28. ByTheEfsane

Antivirüs Öneri!!

Merhaba arkadaşlar.Bugün babam Norton alıyordu ama alamadı.Sizce Norton'u almalı mı?Yoksa başka bir şey almalı mı? - - - Mesaj Güncellendi - - - YARDIM!!!
  29. ByTheEfsane

Satacağım zaman ne kadara satabilirim?

Arkadşlar elimde PS3 var.İçinde onlarca oyun var.300gb. -İçindeki Oyunlar *Bioshock 2 *Bioshock İnfinite *Borbeland *Borbeland 2 *Slepping Dogs *Metro:Last Lıght *Little Big Planet 2 *Little Big Planet Karting *Battlefield 3 *Assains Creed 3 *FarCry 3 *Motorstorm:Acployse :D *God of War...
  30. ByTheEfsane

Buna parça takılabilir mi?

http://www.vatanbilgisayar.com/te69-notebook-celeron--n2920-186ghz-2gb-500gb-156-int-w8-notebook-bilgisayar.html Arkadaşlar buna parça takılabilir mi aldıktan sonra?
  31. ByTheEfsane

Windows 7 starter ram yükseltme

Arkadaşlar bugün masaüstü bilgisayarımızı format için servise götürdük.Almaya gittiğimizde yanımda laptobum vardı.Laptobuma ram yükletmek (takmak) istiyordum.Adam bilgisayarım Win7 Starter olduğundan dolayı ram'i kabul etmiyeceğini şöyledi.Bende 2.el fiyatı almak istedim.Ama adam 250 diyince...
  32. ByTheEfsane

Minecraft 1 Nisan şakası!

Ülkemizde sevilerek oynanan Minecraft bugün girenleri şoke etti.Villager skini ile karşılasan oyuncular mağdur durumda kaldı.1.9 Beta bahanesiyle bu olanların geçmeşini bekliyoruz.
  33. ByTheEfsane

LG G wi-fi sorunu

Merhaba Arkadaşlar.Elimde LG G var ama wi-fi'ye girmiyor.Modemimin markası INCA.Telefon mu bozuldu?Modem mi çatlak?Anlamadım gitti.Konuyla ilgili bilgisi olan itibare geçsin. - - - Mesaj Güncellendi - - - Yazıklar olsun.Koca forumda biri bana yardım edemiyo!!
  34. ByTheEfsane

Minecraftçılar Buraya

Arkadaşlar sorunlar yüzünden Türkçe bilgisayarlarda açılmayan Technic mod paketi sonunda açılıyo.ATACK OF THE B TEAM.103 moda sahip bu mod pack bir harika!!
  35. ByTheEfsane

Lg g güncelleme

Merhaba arkadaşlar.Dün LG G telefonumu güncelledikten sonra aklıma takıldı. LG G'ye Kitkat gelcekmi? bilen varsa şöyleyebilir mi?
  36. ByTheEfsane

PS3 Oyunlarım

Mehabalar.Bugün 3 PS3 oyunumu satmak için burdayım... EyePet(Kamera ile ilgili) -->>-->>80 TL FİFA 11 -->>-->>50 TL ShaunWhite:Skateboarading-->>-->>80 TL Fiyatlarda indirim yapabilirim.
  37. ByTheEfsane

Fifa 11 ps3

70tl
  38. ByTheEfsane

Lg g3 mayis ayinda gelebilir

YANLIŞ DUYMADINIZ...LG G3 HERKESE RAKİP OLARAK MAYIS AYINA YETİŞEBİLİR!! Cihazda 5.5inç'lik Quad HD (2560 x 1440 piksel) ekran, 534 ppi yoğunluğa sahip olacak. Aynı zamanda LG üretimi olan 8 çekirdekli 64-bit işlemci ve 3GB RAM cihazın en büyük artısı olacak. LG'nin G2 mini ve yeni G Pro 2...
  39. ByTheEfsane

Shaun White Skateboarding ve FIFA 11

Merhaba Arkadaşlar.Sonunda 100 meşaja ulaştım ve artık bu bölümde konu açabiliyorum.Elimde çok temiz 2 PS3 oyunu var Başlıkta oyunlarına adı var zaten... -Fiyatlar- FIFA 11=70 tl Shaun White Skateboarding=75 tl Mesajlar alta SWS'de indirim olabilir
  40. ByTheEfsane

Minecraft Tatil Köyü Projem

Merhaba Arkadaşlar 3 gündür uğraştığım Tatil Köyü'mü bitirdim.Sizin yorumlarınızı bekliyorum :) Alanın Boş Resmi - - - Mesaj Güncellendi - - - Oldu - - - Mesaj Güncellendi - - - -Alanın Boş Resmi- -Yapım Aşaması- -Bitmiş Hali-
  41. ByTheEfsane

CPU Azaltma

Merhaba arkadaşlar.Biraz önce denediğim ve işe yarayan CPU azaltma yöntemini anlatacağım.CPU'm 70'lerden 25'lere indi. 1-Başlat menüsündeki Arama kısmına Dİsk Temizleme yazın. 2-Disk Temizleyiciyi açın. 3-Program çalıştıktan sonra ne kadar yer açabileceğinizi size şöyliyecektir. 4-Tamam diyin...
  42. ByTheEfsane

Note 2 anakart fiyatı

Arkadaşlar halamın telefonunun içine meyvesuyu kaçmıştı ve şarj edilmiyordu.Daha sonra servise telefon yollandıktan sonra anakart'ı değiştirmek için 600tl tl istenmiş.Daha ucuza takan bir yer yokmu nu anakartı.
  43. ByTheEfsane

Mikrafonlu Kulaklık

Arkadaşlar ben video çeken biri olarak şu anki mikrafonum sesimi net yansıtmıyordu.Zaten bu sabah bozuldu.Bende sizden Mikrafonlu Kulaklık önerisi istiyorum.Markası Snopy olmasın,Sesi net olsun ve 0-50 tl arsaı olsun. Youtube Sayfam:http://www.youtube.com/channel/UCBTtYtDB3dYXdvTg9AogGQw - - -...