Arama sonuçlarınız

1. ByTheEfsane

Bilgisayarım İnterneti Görmüyor

Merhabalar SDN ailesi, 1-2 saat önce MEA oynarken bir anda internetim tamamen gitti. Buna WI-FI ile bağlanan cihazlarda dahil. Superonline ile konuştuktan bir süre sonra telefonum internete girmeye başladı. Ancak bilgisayarımda hala internet yok. Bilgisayarı ve modemi defalarca kapatıp uzunca...
  2. ByTheEfsane

Superonline Hız Sorunu

Merhabalar. Ayın 4'ünde bittiği ve gelecek aylarda da yetmeyeceği için AKKmizi 35'ten 75'e çıkardık. Bugün AKK yükseltildi ancak bir sorun var. Speedtest'de sonuçlar iyi olduğuna rağmen foruma bile girerken sıkıntı yaşadım. Steam'den oyun indirmek istediğimde sonuç 100 KB/s'yi nadir geçiyor. Bu...
  3. ByTheEfsane

Canlı Yayın için Program, Programlar için ideal ayarlar.

Herkese merhabalar. Şu sıralar Canlı yayın yapma isteğim doğdu ve bugün deneme yayını gerçekleştirdim. Star Wars Battlefront oynuyorum ve iki farklı program denedim: OBS ve Radeon Settings Relive OBSde görüntü iyi oluyor ancak yayın çok kötü kasıyor. Relive çok iyi FPS ve sistem performansı...
  4. ByTheEfsane

6000TL'lik Sistem Tavsiyesi

Herkese merhabalar SDN üyeleri. Arkadaşım yakın zamanda Ekran+Kasa+Klavye+Mouse+Ses Sistemi dahil 6000TLlik bir sistem toplamaya karar verdi. Bir sistem hazırladım ancak pek beğenmedim. Sizin daha iyi önerileriniz var mı? Vatan Toplam + Hepsiburada Toplam 5.838,22 TL + 270,65 TL Lütfen Sinerji...
  5. ByTheEfsane

Sony ps3 destegini nezaman kesecek

Fifa bu yıl çıktı ancak oyunda yeni nesil konsollarda olan hikaye modu yoktu. Sony PS3 kullanıcılarının PS4'e gitmesini istiyor. Bence PS4 Pro alın. Şimdiden Hayırlı Olsun :)
  6. ByTheEfsane

Battlefield 1 - Amazon UK

Hala çözemedim sorunumu. Lütfen yardım eder misiniz?
  7. ByTheEfsane

Battlefield 1 - Amazon UK

Merhabalar, Amazon UK'da kullanılabilecek 50£ bakiyem var ve Battlefield 1 almak istiyorum. Oyun 40£. Oyun gümrüğe takılır mı? Oyun alınırken gerekli ücretler bakiyeden mi alınır? Yoksa kapıda mı ödemek zorunda kalırım? Artı ücretler ne kadar tutar? Oyun Türkiye'ye geldiğinde Türkçe olmama olayı...
  8. ByTheEfsane

Minecraft' ta 3 Haftalık Çalışmanın Sonucu SS li... Forum Üyesi TunahanV' ye Aittir

Eğer modern bir çalışma yapıyorsanız Flows HD kullanın. Gerçekten çok etkili bir kaynak paketi.
  9. ByTheEfsane

Boot Menüsüne Nasıl Girilir?

Kimsenin konu hakkında bilgisi yok mu? :(
  10. ByTheEfsane

Boot Menüsüne Nasıl Girilir?

Merhabalar forum sakinleri. Sonunda bilgisayarı alıyorum ancak şimdi içime bir kurt düştü. Anakart Vatan'dan gelince güncel mi olacak? Güncel olmayacaksa nasıl güncelleyeceğim. (Reklam olma ihtimali olduğu için burada A sitesi kullanacağım) A sitesinin UEFI USB bellek hazırlama videosundakileri...
  11. ByTheEfsane

3100 TL Sistem Toplama

Teşekkürler hocam.Bir kaç değişiklik ile alıyorum bunu. Dolar çok çektirdi yav...
  12. ByTheEfsane

3100 TL Sistem Toplama

Konuyu gibi olmayayım ama SSD olarak bu nasıl? Ve bu DVD Sürücüsü?
  13. ByTheEfsane

3100 TL Sistem Toplama

Sitede sadece bu var Sapphire R9 380 NITRO GAMING 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
  14. ByTheEfsane

Minecraft Kasıyor (WİN10)

Oyun ayarlarınızı paylaşır mısınız? Ayrıca Forge+Optifine kurup bir dener misiniz?
  15. ByTheEfsane

3100 TL Sistem Toplama

Kusura bakmayın "1-" için. Bugün almayı düşünüyorum zaten zaman bulursam.Zaten nasıl sistem alırsam alayım sadece Ekran kartı farklı olacaktı.
  16. ByTheEfsane

3100 TL Sistem Toplama

1-Çalmak? OEM lisansını alacağım Windows 10'un. 2-Dolar fiyatları etkilemiyor siteyi *çok*.1 hafta önce de aynı fiyattaydı çoğu ürün.
  17. ByTheEfsane

3100 TL Sistem Toplama

Peki demo yüklettirip evde kendim lisans girsem?
  18. ByTheEfsane

3100 TL Sistem Toplama

Artık daha fazla bekleme lüksüm kalmadı.Dolar aldı başını gitmiş. Sizce nasıl olmuş sistem? Uygun olmayan parçalar var mı? Ayrıca Vatan'a buradan aldığım kodu versem Windows 10'u kurarlar mı -daha- Ayrıca daha sonra RX 480 takabilirmiyim bu sisteme?
  19. ByTheEfsane

Xbox One S Türkiye Fiyatı

Xbox One S 2tb Edition Limited + 2 Elite Kol GittiGidiyor'da 228973268 Fifa 17 Xbox One + Xbox One S 2 Tb + Dlc GittiGidiyor'da 229164499
  20. ByTheEfsane

Ps3 almalı mıyım? Yardımlarınızı bekliyorum

Çok fark yok arada.Yani ikisinide alsan olur ama FAT kasalarda sarı ışık sorunu var.Bu ışıktan sonra makine ölmüş oluyor. Ame 3 kasa arasından Slim önerim.
  21. ByTheEfsane

O zaman n11 gibi sitelerden PS4 bakabilirsin.
  22. ByTheEfsane

Hocam atabilirsem video atayım PS Store'a 5 dakikada zor girdiği oldu. Donmalar yüzünden oyun kayıtlarımı kaybettim. PS Store'da gezemez oldum.
  23. ByTheEfsane

Klasik PS problemleri :)
  24. ByTheEfsane

Malesef öyle değil...Çoğu oyunda kasıyor sistem.Bu yüzden bilgisayar alırken PS3'ümüde elimden çıkartacağım.Ama yakınımdakilere ve forumdakilere almalarını önermiyorum. Ya yeni nesil bir konsol ya da Bilgisayar.
  25. ByTheEfsane

Bilgisayarın var mı iyi bir tane?
  26. ByTheEfsane

HAYIR.PS3 Artık çok eskidi.Bundan sonra ya PS4 ya da XONE,Hatta WIIU
  27. ByTheEfsane

MSI RX 480

GTX 1060 pahallı olacak. Zaten ben RX 480 istiyorsun uzun süredir.
  28. ByTheEfsane

MSI RX 480

O anlamda değil. Kart hızlı siteye konursa.
  29. ByTheEfsane

MSI RX 480

Sinerjiden toplama niyetindeyim ama hızlı gelirse.
  30. ByTheEfsane

MSI RX 480

Bence denilen fiyatlarsan çok daha iyi geldi :) Ayrıca hocam sırf RX 480'li sistemler için konu açar mısınız?
  31. ByTheEfsane

MSI RX 480

MSI RX 480 GAMING X, 8 GB, GDDR5, 256 bit Ekran Kartı, Fiyat: 1.133 TL @Alecont Hocam?
  32. ByTheEfsane

[Alındı] R9 390 - i5 6500 Sistem

Steam'de DOOM'un demosu var.Onu test ederseniz sevinirim :) Ekleme: Hangi R9 390 modeli?
  33. ByTheEfsane

3000 TL Sistem Toplama

Ne zaman girer bu nalet olası kartlar :( Hiç bir şeyi belli olmaz mı yav bir şeyin?! Ayrıca RX 480'in referans sürümü 2 yıl rahat götürür mü?
  34. ByTheEfsane

RX 480 ve İ5 6500 Sistemi

Çok karışık fikirler.Bir tarafta kötü diyenler var. Bir tarafta iyi diyenler. Sorun çıkarır diyenler var. Sorun çıkarmaz diyenler var. En azından 2 yıl beni idare etse yeter.Daha sonra zaten ekran kartımı yükseltirim.
  35. ByTheEfsane

Hocam çok bekledim :( Yok 1 hafta sonrasında çıkacak.Yok bayramdan sonra çıkacak.Uzadıda gitti bu.Sinirlerimi bozdu bu olay...
  36. ByTheEfsane

Teşekkürler :) Çok oyunum yok fakat bir şeyler yapmaya çalışırız.
  37. ByTheEfsane

@Alecont Hocam bu akşam almaya karar verdim artık. Yaz çok hızlı bitiyor :( Eğer sorun çıkarmayacaksa bunu alıyorum.Windows 10'uda sizin tavsiyeniz üzerine başka bir yerden alacağım. Windows 10u alacağım yer
  38. ByTheEfsane

PS3 ALACAĞIM

PS3 Alma orijinal oynayacaksan.Hele Dijital oyun alacaksan.Bu kadar kasan mağaza olamaz....
  39. ByTheEfsane

RX 480 performansı

O zaman güzel haber bu :) Teşekkürler hocam.
  40. ByTheEfsane

RX 480 performansı

Bunlar ve 1060 ne zaman çıkar? Bayram sonrasında hemen gelirlee mi?
  41. ByTheEfsane

RX 480 performansı

Referans sürümü almak hata mı?Bundan RX 480'in peşinden koşamam.Zaten haftalarca peşinden gittim.
  42. ByTheEfsane

Vodafone da terk ediyor!

Aynı korkuları hepimiz taşıyoruz artık :(
  43. ByTheEfsane

2500 TL Rx480 Pc Toplama

Kart bitmiş :(
  44. ByTheEfsane

2500 TL Rx480 Pc Toplama

Merhaba hocam.Bende aynı sistemi almaya karar verdim ama servislik bir durumu olursa ne yapacağım Eskişehir'de?Ayrıca Optik Okuyucu istiyorum oyunlarımı yükleyebilmek için.Ne uyarbu sisteme?
  45. ByTheEfsane

Saphire Radeon RX 480'in Fiyatı

Vatana millete hayırlı olsun.Fiyat 200 lira aşağı inmiş. Sapphire Radeon RX 480 8GB GDDR5 256Bit (21260-00)
  46. ByTheEfsane

Rx 480 Türkiye Fiyatı Belli Oldu

230 Dolarlık bir kartın 1200 Tl'ye satılması çok yazık valla...O kadar bekleyişin sonunda yine zararlı çıktık...
  47. ByTheEfsane

CS GO | AK47 - Sabbah Skin (desteklerinizi bekliyorum)

Örümcek pek olmamış gibi :/ Biraz sonra oylarım bunu.
  48. ByTheEfsane

Playstation 3'ümü elden çıkarmak istiyorum

Fikri yok mu kimsenin? :(
  49. ByTheEfsane

Playstation 3'ümü elden çıkarmak istiyorum

Merhaba SDN ailesi. Elimde PS3 var ve elimden çıkarmak istiyorum sizce ederi kaçtır? × × ×
  50. ByTheEfsane

Sistem Toplamak İstiyorum Ama Aklımda Onca Soru Var

Yeni bir konu açtım.Sizin "Youtuber" sisteminizle aynı.
  51. ByTheEfsane

i5 6400 - GTX 960 Sistem Tavsiyesi

Artık bir şeyde karar kıldım.Monitör falan nasıl sizce?
  52. ByTheEfsane

Biraz araştırma ile böyle bir şey topladım.Bu nasıldır?
  53. ByTheEfsane

@harun99x hocam bütçeyi bir 500 tl düşürmek zorunda kaldım :( SSD içerecek bir şey var mı elinizde? Ya da Temmuz'un başında yenilikler yağacakmış.Bunların fiyatı ne olur?
  54. ByTheEfsane

Bilgisayar geliştirme.

Zaten bilgisayarım var Casper.Ona parça takacağım.
  55. ByTheEfsane

Bilgisayar geliştirme.

Merhaba arkadaşlar.2010da Casperın Niravana serisinden Masaüstü almıştım ve bugün servise gönderdim.Ekran Kartında bir problem olabilirmiş.Bu durumda değiştirilmesi gerekmiş.Sizce en fazla ne yaparlar?İyi bir bilgisayar çıkar mı bundan? Şu anki özellikleri: *İ5 650 *Radeon HD 4600 *4 GB Ram...
  56. ByTheEfsane

Logitech F710 Nano Alıcısı Kayıp

1 yıl önce MarkAntalya'dan almıştım F710'umu.Bir süre kullanıp sonra bir süre bırakmıştım.Bugün tekrar bakmaya kalktığımda nano alıcısının kayıp olduğunu gördüm.Desteğe ulaşmaya çalıştım ama ürün kaydı olmuyor.Nano alıcısını kendim alsam fiyatı acayip uçuk.Bunu nereden halledebilirim?Şimdiden...
  57. ByTheEfsane

Ustam teşekkürler uğraştığın için peki yeni çıkacak oyunlarda beni yarı yolda bırakır mı?Orta ayarlarda sürekli 60fps alabilir miyim?
  58. ByTheEfsane

3000 TL maksimum bütçem.
  59. ByTheEfsane

Başlıkta zaten açıkladım ama tekrar yazayım... Biliyorsunuz okullar tatil oldu ve bu yaz 5-6 yıllık bilgisasyarımın bana yetmediğini gördüm.Ve yeni bir bilgisayar almak için hazırlıklara başladım.Hazır almak istemiyorum ama toplamak hakkında da en ufak fikrim yok.(Sadece parçaların adlarını...
  60. ByTheEfsane

G2A "Invalid Key"

Bilmiyorum nasıl bulunacağını malesef.
  61. ByTheEfsane

G2A "Invalid Key"

Evet.Kopyala Yapıştır.
  62. ByTheEfsane

G2A "Invalid Key"

Satıcıya ama G2A Shield için sırf zaten 1 Euro verdim.
  63. ByTheEfsane

G2A "Invalid Key"

Merhaba dostlar.Bugün Levelden çıkan G2A kodunu kullanarak Injustice aldım ama kodu steame girdiğimde kabul olmadı.Açıklamalardakileri yapmak için butonu bulamadım. Ne yapmam lazım?Ticket attım hızlı cevap gelir mi?Teşekkürler şimdiden.
  64. ByTheEfsane

inFAMOUS 2 Platinyum

Merhaba SDN ailesi.Bugün sabah bir kaydımdam başladım toplanabilir kasmaya.Geriye hiçbir şey kalmadı.Dead drops, güç parçakcıkları, Yan görevler...Ve hala 10000 dp kazanmam lazım ama görünen o ki bunları UGC görevleri ile kazanamam.Peki sizin bildiğiniz bir yol var mı patchlenmemiş?Ya da bu UGC...
  65. ByTheEfsane

Superonline Yavaşladı

08.00-12.00 (03.00'da olabiliyor bazen) açık oluyor genellikle.Ara sıra modemi kapatıp açabiliyorum.
  66. ByTheEfsane

Superonline Yavaşladı

Ping 15 - İndirme H. 50-60 - Upload H. 8 civarı...
  67. ByTheEfsane

Superonline Yavaşladı

Hiç kimse yok mu forumda?
  68. ByTheEfsane

Superonline Yavaşladı

Merhaba arkadaşlar.Daha 1-2 hafta önce TTNET'ten Superonline geçmiştim.Bugüne kadar her şey çok iyiydi.CS:GO oynarken normalde 120 ping civarı alırken SUPERONLINE ile bu sayı 60'a kadar inmişti.Bugün eve geldiğimde ve internetini açtığımda her şey çok yavaştı.Ara sıra internet...
  69. ByTheEfsane

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Telefonum çok yavaşladı 1 hafta içinde.Ana sayfaya gelince bir süre donuyor.Bazen Facebook donuyor ve crash ve diğer uygulamalar gibi.Ne yapmamı önerirsiniz?Gerçekten çok yavaşladı eskiden uçan telefonum.
  70. ByTheEfsane

Windows 10 Hata

Kimse bilmiyor mu? :(
  71. ByTheEfsane

Windows 10 Hata

"0x80004005 - 0x20005 Yükleme SAFE_OS aşamasında INSTALL_RECOVERY_ENVIRONMENT işlemi sırasında bir hatayla başarısız oldu." Windows 10'u MediaCreationTool üzerinden indiriyordum.
  72. ByTheEfsane

"Remove Shared File?"

Bu ne anlama geliyor?
  73. ByTheEfsane

TTNET İnternet Yok

Merhaba arkadaşlar.5-10 dakika önce internet sorunsuz çalışıyordu.Ama Steam'de CS:GO (Daha yeni aldım ve malesef oda çalışmadı...) Açıyım derken internetin gittiğini fark ettim.Ve böyle işte... Not:Buraya nerden giriyosun diyenlere:Turkcell'in interneti sorunsuz? Not:Bu herkesde oldu mu bugün?
  74. ByTheEfsane

Kasadan gelen ses sorunu

Bu bilgi çok önemli :/ Teşekkürler Ekleme:Ses gitti?
  75. ByTheEfsane

Kasadan gelen ses sorunu

Şimdu bilgisayarı açıp oyun oynarsam sorun olur mu? :/
  76. ByTheEfsane

Kasadan gelen ses sorunu

https://www.youtube.com/watch?v=PnDTn8rxsLQ Neden böyle oldu?Ne yapmam gerek?Bilgiaayar böyleyken ne yapmamam gerek?
  77. ByTheEfsane

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Sonunda yeni telefon ^-^
  78. ByTheEfsane

Sarımsak tüketmek için 8 neden

Sarımsak demeyin bana :(
  79. ByTheEfsane

Masaüstü bilgisayarım interneti görüyor fakat sitelere ve internetli herhangi bir şey

Başlıkta zaten belirttim.Bugün internette gezerken durduk yere internete girmemeye başladı.Steam,Origin,Google Chrome,IE... giremiyor (Steam'de gerçi offline modu var).Ama tuhaf olan kullandığım telefon (bu) internete girebiliyor.Sizce soru ne? Virüs mü,TTNET mi,Yoksa dahasıda mı var? (Ağ 4...
  80. ByTheEfsane

Sony Xperia Z3'ün Türkiye Fiyatı!

Zaten onlar fabrikada büküyor :/ Bu arada fiyatı beklediğimden çok ucuz
  81. ByTheEfsane

Nokia Lumia İsmine Veda Edin!

Berbat :/
  82. ByTheEfsane

Ps8 nasıl olacak ?

Bir dur yav :D daha PS5 çıkmadı.
  83. ByTheEfsane

Samsung, 3000 Galaxy Bağışladı

:D ahaha o kadar güldüm ki.Elinde ne kaldıysa vermiş :/ Yardım amacıyla falan değil.Telefonu ne yapacaklar ebola hastaları?Arkadaşlarımızın dediği gibi bir milyarı direk versinler.
  84. ByTheEfsane

Microsoft, Surface Serisine Son Veriyor

Microsoft bazı ülkelere gelmeye zahmet etmediği için noldu?Kazanamadı...
  85. ByTheEfsane

Youtube'da oyun kanalı açmak ne kadar mantıklı?

O zaman Murat Abi?! Bu arada youtube adil bir yer değil! :( 1 yıl önce açtığım kanalım 68 abone iken arkadaşımın açtığı kanal 1 haftada 400 abone oldu...
  86. ByTheEfsane

Texture pack

Bi süre sonra insanı bunaltıyor o :(
  87. ByTheEfsane

Minecraft mod önerisi

(Launcher olarak...) Technic Launcher ATL FTB
  88. ByTheEfsane

Samsung Mini 2 Açılmıyor!

Evet :) Ama telefon artık kendi kendine uygulama açıyor,birilerini arıyor ve bazende hiç bir şey yokken titriyor!
  89. ByTheEfsane

PES 2015 sistem gereksinimleri açıklandı

İnanmıyorum :/
  90. ByTheEfsane

Minecraft Tatil Köyü Projem

Ondada olmuyor :( Zaten elle yapmak bana daha eğlenceli :)
  91. ByTheEfsane

Minecraft mod önerisi

Valla...Aklımda çok modpack var ama hepsi ya 40'ı geçiyor ya da 100'den fazla :(
  92. ByTheEfsane

Texture pack

Vazgeçilmezim: Faithful
  93. ByTheEfsane

PES 2015'in Konsol Performansları Ortaya Çıktı

PS3'te çok hoş gözüküyor :) Am yandaki bazı resimler insanı kandırıyor :S rampa gibi gördüm düz çıktı.
  94. ByTheEfsane

GTA-5 oynayanlarlar (PS3 ana konu)

Param olsa alıcam ama :( ... Son paramıda InFamous Festival Of Blood'a harcadım :( Neyse alırım bir gün...
  95. ByTheEfsane

İnternet olduğu halde Facebook,Google Play internete bağlanamıyor :(

İnternet olduğu halde Facebook,Goggle Play internete bağlanamıyor :( Ama facebook'a tarayıcıdan girmeye çalıştığımda açılıyor!Bu arada tarayacıda bir siteye girmeye çalıştığımda "güvenli bir site olmayabilir" yazısı geliyor.
  96. ByTheEfsane

En fazla 1500 Tl lik oyun oynuyacağım bir dizüstü bilgisayar arıyorum

1300 liraya bunu alabilirsin bence.Hem üstüne ram takıp 16 gb ramli yaparsın! http://www.pcdepo.com/lenovo-ideapad-g510-59-405833-notebook
  97. ByTheEfsane

PS3 Gran turismo sürekli güncelleme hatası veriyor

http://www.gamefaqs.com/boards/707208-gran-turismo-6/68031195 Sorun buradaki gibi mi?
  98. ByTheEfsane

Assassin's Creed Rogue Onaylandı

Yeni bir Assassin's Creed.Mmmmmm......Kalsın,almıyalım.
  99. ByTheEfsane

Her türlü power tuşuna başınca ''açılıyom bekle sen'' diye kandırıyor sonra direk kapanıyor. Telefon açıldı.Yinede teşekkür ederim :)
  100. ByTheEfsane

Merhaba Arkadaşlar.Uzun süredir forumda yoktum ve çok şey oldu.Bir kaç gün önce Galaxy mini 2 telefonumun şarjı bitti ve açılmamaya başladı.Power tuşuna bastığımda telefon titriyor Samsung yazısı çıkıyor ve telefon hemen kapanıyor.Telefonuma noldu?Yazılımsal mı,Donanımsal mı?Sd kartın dışındaki...
  101. ByTheEfsane

Apple Türkçe Siri İçin Kolları Sıvadı

Artık Türkçe Siri'yi çıkarmasaydı ayıp ederdi.
  102. ByTheEfsane

LG G3 basın görselleri sızdırıldı

G serisini bu yüzden seviyom...
  103. ByTheEfsane

Hangi telefonu almalıyım (anket)

G3'ü bekle.Param olsa...Zaten LG öyle çok bi fiyat koyamaz.En fazla 2000 tl.G3 candır,gerisi heyecandır.
  104. ByTheEfsane

Xbox 360 mı ps4 mü?

Dedikleri gibi hiçbirinin nesli aynı değil.Ama en iyisi PS4.
  105. ByTheEfsane

Lg g2 donmaya başladı

:D :lol:
  106. ByTheEfsane

İkariam Dünyanızı Gösterin!

Başlıkta dediğim gibi herkes İkariam Dünyasını göstersin.İlk ben başlıyorum.
  107. ByTheEfsane

En iyi Online Oyun

İlk önce S2 devri artık bitmiştir.Ama en iyi oyun Minecraft
  108. ByTheEfsane

Laptop Aşırı derecede ısınıyor ve ses gidip Geliyor Yardım !!!

Özellikleri Ram'i İşlemcisi felan ne
  109. ByTheEfsane

1 ay sonra telefon alacağim hangisini seçmeliyim

G3 çıkıcak.G3 al...
  110. ByTheEfsane

Google neden eskiye döndü?

Tarayıcı ile ilgilidir.Bilgisayarına zarar vermiyosa sorun değil.
  111. ByTheEfsane

İğrenç Ötesi Espiriler

Adamın biri varmış ikinci dönem düzeltmiş
  112. ByTheEfsane

İğrenç Ötesi Espiriler

Bugün desimiz boş yarın beko :D:D:D
  113. ByTheEfsane

Bidaha Samsung mu? ASLA!

Bende kalitesi ve fiyatı yüzüzünden bida almıcam
  114. ByTheEfsane

Apple ve Samsung Kan Kaybediyor!

:D:D Hocam Samsung'un yapacağı mal zaten bu.Bir ekran,bi işlemci,ikide içine kablo,birde plastik.Samsung telefonu böyle yapıyo.Zaten Samsung'un ch@t'i iğrenç...
  115. ByTheEfsane

Ulan bida Samsung falan almıyacam.Bu ne ya.1kez aldım bida almam.Telefona 2 oyun yükledim gitti... - - - Mesaj Güncellendi - - - Hocam onlar yalan.Adamlar 10 yıl telefon çıkarmasa yada satmasa yine kazanır.Onların arkasında gizli işler var.
  116. ByTheEfsane

Zaten kaybeder kanınıda manınıda.10tl etmez telefonu 2000tl'ye satarsan olcak budur.Utanmazlar insanları yıllardır tuzağa düşürdünüz sonra olan oluyo zaten.LG mesela.Adam telefonu yapıyo adam gibi,hemde adam gibi fiyat veriyo.Şimdi bunlar elmayı altın fiyatında satıyor.Millet ne yapsın.İnsanlar...
  117. ByTheEfsane

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

2'yi izleyen varmı hiç evde?
  118. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

Arkadaşlar yarın akşam Payday2'yimi indiriyim CoD Ghost'ımı
  119. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

Offf ya bütün akşam ayaktayım.Sosyal dersinden ve Sosyal hocasından nefret ediyorum.Bu ne ya.Ödevde ödev... Hayır anlamıyorum hangi akıllı performans ödevi olarak çalışma kitabını bitirin der...
  120. ByTheEfsane

Erzurum'da bir ortaokul adeta kitaba dönüştürüldü!

Adamların sınavı varken kapı açık olsa kopya.Tebrikler...
  121. ByTheEfsane

2000 TL'lik bütçeye göre hangi telefonu alayım?

HTC ve LG'den başka telefon tanımam.Bence cekle ve G3 al.Onun fiyatı anca 1700tl olur.
  122. ByTheEfsane

CoD: Ghost Sürprizi!

Yarını bekliyorum...
  123. ByTheEfsane

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Şağ Salim 10/10
  124. ByTheEfsane

Lapis Lazuli...GERÇEK!

onları tabiki gerçek olduğunu biliom.Ama lapis lazuliyi ilk kez gerçekte gördüm...
  125. ByTheEfsane

Antivirüs Öneri!!

Herkese teşekkürler sonunda hızlıal.com'dan Norton aldık.Hadi yüklüyo zindi.Görcez ne kadar iyi norton :)
  126. ByTheEfsane

Oyunlara Kendi İsmimizi Verme

benim heryerdeki adım EfSaNeMeN26 sen de SüperOyuncu,TahtaKılıç gibi adlar koyabilirsin
  127. ByTheEfsane

HTC'nin Tasarımları Değişecek mi?

Hadi hayırlısı neyse o olsun :)
  128. ByTheEfsane

GS Store Yağmalandı

En ağır cezanında ağırını versinler.Buna ''saflığı kullanmak'' ya da ''İyi niyetten kötü yararlanmak'' denir.Rezalet...
  129. ByTheEfsane

Facebook sayfamıza isim lazım ???

:D:D Ahahahahahahah
  130. ByTheEfsane

Şağlam Duvar!! Akıllı Bıdk 360 Derece
  131. ByTheEfsane

*Fıstık Adam *Koşan Haberci *Kral Yenilik
  132. ByTheEfsane

alım olucakmı adlar: * Bıyıklı Sincap * Gözlüklü Baykuş * Bay Makale
  133. ByTheEfsane

Uşağun Sayfası Seviye Avcısı Adım Adım Yenilik Şapkalı Adam
  134. ByTheEfsane

Samsung'un Uygulamaları Sevilmiyor

Sevilmiycek tabi.Kene gibi.Silcem desen silinmiyor...Samsung=
  135. ByTheEfsane

*MomentNetwork *Net_News *AnAğı *EveryWork *BirTık *GLOG=Güncel Blog *Güncel Ağ *Güncel Haber *On/NO Off - - - Mesaj Güncellendi - - - *Takipçi *NetworkDetected *NewsWorkDetected (NWD)
  136. ByTheEfsane

Lapis Lazuli...GERÇEK!

Arkadaşlar Minecraft'da olan lapis lazuli gerçekmiş.İşte http://tr.wikipedia.org/wiki/Lapis_lazuli
  137. ByTheEfsane

Telefonunu Parçala OnePlus One'ı Kap

Varmı telefonu olan kırılacak :D
  138. ByTheEfsane

Antivirüs Öneri!!

:/ Bilmem ki şindi... Bilgisayarcıda şöylediler bir tane al kullan diye.10-11 tane antivirüs fazla dediler.
  139. ByTheEfsane

Lenovo Storage Pazarda

Valla Troy gardaş bunu eve goycan sonra Minecraft serveri yapmada gullancan.Öyle Güzel Olur. Ben düşünürüm böyle bir şey almayı fiyatına göre.Fiyatı uygunsa iyidir...
  140. ByTheEfsane

Antivirüs Öneri!!

Yarın sabah yaparım şimdi çok üşendim :D:D:D
  141. ByTheEfsane

LG G3'ün Arayüzü Sızdırıldı

Olmamış yeaaa.Lg'den arayüz umudum kalmadı :(
  142. ByTheEfsane

Antivirüs Öneri!!

Eset'ten nefret ederim.Ve sen beni anlamıyorsun? - - - Mesaj Güncellendi - - - Norton ve AVG kaldı.Şavaş başlasın!!
  143. ByTheEfsane

İnternetteki Videolar Açılmıyor

Hangi antivirüs var.Bende antivirüsten videolar açılıyor sonra yeşil ekran oluyordu.
  144. ByTheEfsane

Max 4500tl Oyun için iyi bir laptop tavsiyesi olan var mı arkadaslar

Toshiba Qosmia ile gözüme girdi ama bir bilgisayar al ona parça tak.Daha ucuz.Öyle bi laptop alırsan onu Full HD televizyona takıcan sonra Watch Dog oynıyacan.Offfffff...
  145. ByTheEfsane

İşlemciler neden pahalı

Bilgisayar çoğunlukla ona ihtiyaç duyuyor.İntel Pentium olsa işlemci Ram 32 gb olsa olurmu :)
  146. ByTheEfsane

Antivirüs Öneri!!

Avg,Avira,Norton gözüme girdi.Üçünden birini alacağım.Şağolun.Hangisini alayım bu üçünden...
  147. ByTheEfsane

Antivirüs Öneri!!

Eski avast'ı özledim :( Şimdiki sırf para için.Hatta sahte kod kullandım bir kere onu bile farkettiler!!
  148. ByTheEfsane

1000-1200 liraya en hızlı telefon

Ya LG G yada Z10.Z10'un tasarımı hoşuma gidiyor :D
  149. ByTheEfsane

Antivirüs Öneri!!

Arkadaşlar bedava istemiyorum :D Bu sefer alcam.Tam korusun pc'yi.Avast kimse demesin.
  150. ByTheEfsane

Antivirüs Öneri!!

Merhaba arkadaşlar.Bugün babam Norton alıyordu ama alamadı.Sizce Norton'u almalı mı?Yoksa başka bir şey almalı mı? - - - Mesaj Güncellendi - - - YARDIM!!!
  151. ByTheEfsane

Haydi ilk cep telefonu anılarımızı anlatıyoruz

İlk telefonum Nokia idi.2gün kullandıktan sonra telefonum tarihe karıştı.Sonra dedem Mini2 aldı.Hala onu kullanıyorum :)
  152. ByTheEfsane

900 tl bütçem var şuan acaba hangi telefonu önerirsiniz ?

Lg'nin malı yani.Al bence.Ama kameraları bana yetersiz gibi geldi.Onun dışında tam tamlık. 900 tl demisiniz ama telefon Turkcell'in 24 ay taksiti ile 1800 civarı.Taksitle almak isterseniz yeterince hoş :D
  153. ByTheEfsane

Galaxy S5 mi Note 3 mü?

NOTE 3 Samsung'un nadiren takdir ettiğim telefonlarından biri.Ama param olsa LG G2 daha iyi.Samsung falan hep yalan aslında :)
  154. ByTheEfsane

900 tl bütçem var şuan acaba hangi telefonu önerirsiniz ?

Teknosa'da bir HTC gördüm 1200 tl'den 700'lere düşmüş.Onu ara!
  155. ByTheEfsane

S5 mi M8 mi?

M8 varken GALAXY S5 çöp.M8 Demir şise ise S5 platik pis şise
  156. ByTheEfsane

Bilgisayarı format atarak 64 bit yaptım kısa devre yapmaya başladı

Bilgasayarın 32 bit'ken 64 yaptıysan hani bir zararı olcak.Bilgasayarının parçaları ona yetmemiştir...
  157. ByTheEfsane

Microsoft'tan Nokia'ya Kötü Sürpriz: Oy

Ne olur? Nokia efsaneleri sona erer.
  158. ByTheEfsane

LG G3, Galaxy S5, Xperia Z2, HTC One M8, Discovery Elite | Sizce hangisi daha iyi?

Malzeme olarak iyi zaten.HTC sistemi falan yalan :)
  159. ByTheEfsane

Photoshop programı öneri ?

CC al.Her yeni sürüm=Daha fazla yenilik
  160. ByTheEfsane

Phoshop CC (CC=Creative Cloud) Arkadaş yarına kadar bekle ben halama sorayım hangisi daha iyi daha kullanışlı diye.O bilir
  161. ByTheEfsane

CC falan indir işte.En son çıkan versiyonu o
  162. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

:D:D:D Güldüm
  163. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

alamam ben şu anda.Ancak 1000tl'ye kılıf alcam :D Nede olsa telefon hediyesi var
  164. ByTheEfsane

Nokia X alınabilir mi?

Ne gerek var x'e mix'e. Zaman geri alınamaz ve Nokia'nın adam gibi android'li telefonu olamaz!
  165. ByTheEfsane

Satacağım zaman ne kadara satabilirim?

Arkadşlar elimde PS3 var.İçinde onlarca oyun var.300gb. -İçindeki Oyunlar *Bioshock 2 *Bioshock İnfinite *Borbeland *Borbeland 2 *Slepping Dogs *Metro:Last Lıght *Little Big Planet 2 *Little Big Planet Karting *Battlefield 3 *Assains Creed 3 *FarCry 3 *Motorstorm:Acployse :D *God of War...
  166. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

Telefonlar yine taksitle satılıyor ve ben yine telefon alamıyorum!!
  167. ByTheEfsane

Dll eksikliği

http://www.fullprogramlarindir.com/dll-files-fixer-turkce-full-tam-indir.html
  168. ByTheEfsane

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=3M67SRQIS88
  169. ByTheEfsane

Akupunktur ile kilo veren var mı?

Annem 4 kilo verdi 1 haftada
  170. ByTheEfsane

Lg g pro 2 Türkiye de satışa sunulmayacak !!

Onlar getirmezse biz ''getirtiriz'' :D
  171. ByTheEfsane

Xperia Z2 mi Lumia 1020 mi ?

Ne kadar Sony sevmesemde Z2 çok güzel.Lumia'dan bi cacık olmaz :)
  172. ByTheEfsane

LG G3, Galaxy S5, Xperia Z2, HTC One M8, Discovery Elite | Sizce hangisi daha iyi?

G3 çıkana kadar M8 zirveyi alır.
  173. ByTheEfsane

Laptopa format attım kablosuz ağları görmüyor

oda olmazsa FN+F2 dene :D
  174. ByTheEfsane

Samsung Android’ı bırakıyor mu?

dedim işte Samsung'un bence en parlak dönemi BADA dönemi idi.Sadece uygulama sayısı yeni sistemlere göre az ve yetersiz
  175. ByTheEfsane

Bada işletim sistemi olarak güzel (bence Samsung'un en iyi çağı) ama uygulama azlığı bu devirde kabul edilemez.
  176. ByTheEfsane

www.akilliphone.com arızalı parça gönderdi, değişim yapmadı.

İnsanları kandırıyorlar ama yakında onlar kancak...
  177. ByTheEfsane

OnePlus One İçin İlginç Davetiye!

OnePlus tanıtımına gelen herkeze sabun hediye!!
  178. ByTheEfsane

Samsung denince akla zaten Android'li telefonlar akla geliyo.Zaten böyle bir yaparsa Samsung büyük bir oranda kullanıcı kaybeder.
  179. ByTheEfsane

NE Baktın GARDAŞ :D
  180. ByTheEfsane

Bu İki Görsel Size PS4 Aldırabilir

Ne olsursa olsun.PS3 hala en iyisi konsollar arasında.PS4 çıktı,PS5'te çıksın ama PS3 bir EfSaNe
  181. ByTheEfsane

Ne Yaptın US Airways?

Terbiyesizler.İnsanlara olmadık şeyler gösteriyorlar.
  182. ByTheEfsane

96 yaşındaki protestocuyu böyle dışarı attılar

Yoh artık.İnsanlık öldü.li10sKing'in dediği gibi.Bunu savunan biri varsa o insan değildir.
  183. ByTheEfsane

Çorba içilir mi? Yoksa yenir mi?

Önemli olan karnımızın doyması.Ama hangisi derseniz suyu yiyemezsek,çorbayıda yiyemeyiz.
  184. ByTheEfsane

Windows 7 İSO kurulum acil yardım!

Direk winrar ile çevir...
  185. ByTheEfsane

Android Hakkında Şok Belge

Bi yana Z10'da ne çakması. Android'mi?iOS'mu?
  186. ByTheEfsane

Hayır kendim yaptım. %100 Made in Efsane :D
  187. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

Lütfen tıklayın
  188. ByTheEfsane

Twitter Web Tasarımını Değiştirdi

Çok oldu bu olalı.1-2 haftadır kullamoyorum.
  189. ByTheEfsane

Sprint LG G3'ün Özellikleri Sızdı!

LG G3 olamaz bu!Bu ne ya.Olamaz,olamaz...
  190. ByTheEfsane

Iphone 5s almayı düşünüyorum 3 sene sonra kasma olur mu?

Bendede Mini2 var sendeki gibi kasıyor ama İphone almak çok anlamsız.Alıcaksan HTC al.Ya da LG. Bu ikisinden başka lider yok.
  191. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

192. ByTheEfsane

Buna parça takılabilir mi?

http://www.vatanbilgisayar.com/te69-notebook-celeron--n2920-186ghz-2gb-500gb-156-int-w8-notebook-bilgisayar.html Arkadaşlar buna parça takılabilir mi aldıktan sonra?
  193. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

Laptobumu isteyen çıktı.Ama içimden bir ses satma deyo.Diğer ses sat dostum iyi bir pc alırsın diyo. SİZCE?
  194. ByTheEfsane

Windows 7 starter ram yükseltme

En azından 250'den fazla :) Çok teşekkürler beyki biri isterse 300 tl'ye satabilirim.
  195. ByTheEfsane

Biliom ilkini.Acı bir şekilde öğrendim. İntel Pentium, Intel HD Graphic?
  196. ByTheEfsane

Arkadaşlar bugün masaüstü bilgisayarımızı format için servise götürdük.Almaya gittiğimizde yanımda laptobum vardı.Laptobuma ram yükletmek (takmak) istiyordum.Adam bilgisayarım Win7 Starter olduğundan dolayı ram'i kabul etmiyeceğini şöyledi.Bende 2.el fiyatı almak istedim.Ama adam 250 diyince...
  197. ByTheEfsane

Hangi mod daha iyi? 1.6.4 vs 1.7.2

Normal MC'de mod diye bir şey yok.Oyunda iyi kötü diye bir şey yok.Sadece gelişmiş oluyo her yeni versiyonda o kadar.Önemli olan oyunu Korsan oynamamak.
  198. ByTheEfsane

Samsung WB1100F mi Canon SX510 mu ?

Özellik olarak en iyisi karşılastırdığında Samsung.Ama sen bilirsin.Ben anlamam öyle foto makinelerinden
  199. ByTheEfsane

Yeni Kasa

8gb ram ve 2gb ekran kartı falan iyi olur - - - Mesaj Güncellendi - - - 8gb ram ve 2gb ekran kartı falan iyi olur
  200. ByTheEfsane

Samsung WB1100F mi Canon SX510 mu ?

Samsung zoom dışında daha iyi.Biri 720p biri Full Hd 1208p
  201. ByTheEfsane

Yeni Kasa

4 için de iyi bir pc gerek olabilir.Ne de olsa bu Pac-Man değil. Birde ayar derken?
  202. ByTheEfsane

Amerika'dan iphone getirmekte ilgili sorularım var

biri bilmem ama ikincisi için hiç bir engel yok.Artık Dış ülkelerden getirdiğin telefonların garantisini falan Apple ZorluCenter'dan yapabiliyon belgen varsa
  203. ByTheEfsane

Yeni Kasa

Öyle başlar o sonra GT5 olur :D
  204. ByTheEfsane

Ps3 12gb GTA 5 calişirmi

500 gb'lik al.Her oyun için gerekli bir alanın olsun.Zaten yakında Origin kutulu oyunların hayatını bitirecek
  205. ByTheEfsane

S4 yerine alınacak telefon tavsiyesi arkadaşlar

Hocam çok konuştum ama İstanbul'da ise şuraya bak 0212 452 07 070532 173 15 15Şirinevler Mah. Eski Londra Asfaltı ABC PLUS AVM
  206. ByTheEfsane

buda iyi http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-htc-one-32gb-plus-pluskayit-onayli-plus-plusgarantili-plus-plustemiz-plus-plusgrand-bilisim-156275567/detay/
  207. ByTheEfsane

buldum http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-lg-g2-16gb-plus-plus2-yil-resmi-tr-garantili-plus-plusadiniza-faturali-plus-plussifir-142874142/detay
  208. ByTheEfsane

En iyisi kendin sat.Telefoncular 200 tl'ye alır 1500 tl'ye satar gibi düşün.Sahibinden.kom'da şansını dene.S4'ü 1200'e satsanda alır biri.Ne de olsa S5 çıkıyo.Ama özelliklerine görede değişir.Bundan bir şey anladıysanız Bravo!
  209. ByTheEfsane

Lg g 1300 tl civarı.Onada bakabilirsin.Kitkat gelse bi varya kralın kralı telefon
  210. ByTheEfsane

Samsung Galaxy S5 Türkiye'de

Bi cacık olmaz S5'ten.Gidin gül gibi G3'ü bekleyin.LG,Daha az telefon çıkarıyo ama telefonları bi harika oluyo.Fark bu.Daha S4'ün yeni çıktığını hatırlıyorum.1700 tl'ye mi ne yuh demiştim.2000 tl'ye gidersin 2 telefon alırsın.Yara Bandı S5 :D:D:D:D
  211. ByTheEfsane

LG G2 al hemen.Bütün isteklerini karşılar.Bir tek (önceki günler olay yaşandı) güncellemesi geç gelir ya da bi yerden sonra biter.Ama daha 2-3 yıl desteklenir telefon.Son Sözüm LG G2.Hem ucuz,Hem iyi,Hem LG
  212. ByTheEfsane

Ucuz ararsan= LG G2 veya G Pro Lite Paraya kıyaceksen=HTC ONE
  213. ByTheEfsane

Yeni Kasa

Daha azada yaparsın ama onun için fırsatları her saniye takip etmen gerek
  214. ByTheEfsane

driveri kuramadım

215. ByTheEfsane

driveri kuramadım

216. ByTheEfsane

Yeni Kasa

Araştır beğendiğin parçaların fiyatlarını.Ucuzu varsa al.Bide 8 gb ram'lik bi pc topla.4 gb'den bi cacık olmaz :D Watch Dog gibi yeni oyunları kaldıramazsın...
  217. ByTheEfsane

driveri kuramadım

218. ByTheEfsane

iPhone 6 Böyle Görünebilir

İphone farklı bişey-di.Steve gitti ''İşler'' bitti
  219. ByTheEfsane

driveri kuramadım

220. ByTheEfsane

driveri kuramadım

Bi drive booster'ı indir ya da bilgisayarın formatta özellikleri gitti - - - Mesaj Güncellendi - - - Bi drive booster'ı indir ya da bilgisayarın formatta özellikleri gitti
  221. ByTheEfsane

Minecraft 1 Nisan şakası!

Ülkemizde sevilerek oynanan Minecraft bugün girenleri şoke etti.Villager skini ile karşılasan oyuncular mağdur durumda kaldı.1.9 Beta bahanesiyle bu olanların geçmeşini bekliyoruz.
  222. ByTheEfsane

Utorrent yardım!!

Torrent yasak mı? Çünkü TWD Seasons1 indircem.Oyun
  223. ByTheEfsane

Youtube’a Girmenin %100 Yolu

Şağol İşe yaradı 1.yöntem
  224. ByTheEfsane

2014 Yerel Seçimler için neler düşünüyorsunuz?

Ülkemin insanlarının ne kadar akıllı oldukları bir şeçimle daha belli oldu!
  225. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

226. ByTheEfsane

2014 Yerel Seçimler için neler düşünüyorsunuz?

Ben anlamıyorum hala böylesine adi bir adamın açık ara önde olduğuna.Kasetler,Sosyal kısıtlamalar...Eskişehir'de bi Hoca kazandı da rahat ve zor bir nefes aldım(o şimdi hasta) - - - Mesaj Güncellendi - - - (o) şimdi Ege'de...
  227. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

Lan arama bölümü bile me_rain tarafından silinmiş :)
  228. ByTheEfsane

Sizlerin bilgisine güveniyorum

4g ram'e 2gb ekran kartı... Konuya dönelim.Yüklerken hata verdi mi?Verdiyse nasıl hatalardı bunlar?
  229. ByTheEfsane

Bilgisayarın özelliklerini yazsana
  230. ByTheEfsane

Kamerası en iyi telefon hangisi?

Klasik akıllı aklı
  231. ByTheEfsane

Kamerası en iyi telefon hangisi?

Lumia'nın 41mp kamerası var.Yaniii
  232. ByTheEfsane

Gardaş laptobu eline verip ''windows'uda sen yükle''mi dediler.Yoksa bilgisayarı çökertip yeniden mi yükülyon?
  233. ByTheEfsane

LG G wi-fi sorunu

İş çıkarcak bana öyle mi?Birde hiç kimse nasıl hata veriyo diye sormadı
  234. ByTheEfsane

Orjinal mi?Korsan win7'mi
  235. ByTheEfsane

HTC One ve Yeni One M8 Karşı Karşıya

Gözlerim bir harika oldu dostum.
  236. ByTheEfsane

Ps3 ve ps4??

Yani PS3 al.Oyunlarda ucuzlar yakında.Birde plus hesap al... HAYAT BUDUR!!
  237. ByTheEfsane

LG G wi-fi sorunu

Bir şey dicem ama... Acil ben napıyım.Clash of Clans hesabıma 1 haftadır bakamıyom sınavlardan.Birde sorun çıktı ohhhh!!!!!!!!!!!
  238. ByTheEfsane

Sizce hangi telefonu almaliyim ????

300tl daha bul LG G al. Haaaa ben 1000 tl dedimmi o olcak dersen LG G PRO LİTE'a bak
  239. ByTheEfsane

Ps3 ve ps4??

PS3 al.PS4 mmmmmm...Oynadım o kadar keyifli değil.
  240. ByTheEfsane

LG G wi-fi sorunu

Merhaba Arkadaşlar.Elimde LG G var ama wi-fi'ye girmiyor.Modemimin markası INCA.Telefon mu bozuldu?Modem mi çatlak?Anlamadım gitti.Konuyla ilgili bilgisi olan itibare geçsin. - - - Mesaj Güncellendi - - - Yazıklar olsun.Koca forumda biri bana yardım edemiyo!!
  241. ByTheEfsane

Twitter'a Erişim Engellendi!

Twitter'a DNS değiştirmeden girdim :D :LOL:
  242. ByTheEfsane

Minecraftçılar Buraya

Arkadaşlar sorunlar yüzünden Türkçe bilgisayarlarda açılmayan Technic mod paketi sonunda açılıyo.ATACK OF THE B TEAM.103 moda sahip bu mod pack bir harika!!
  243. ByTheEfsane

Bilgisayar Kasası Topluyorum Ekran Kartında Kararsızım Lütfen Yardım edinn :(

İkisini birlikte alsan ne kadar oluyo :D
  244. ByTheEfsane

En iyi televizyon markası.

What Da Mail
  245. ByTheEfsane

Elin alışıyo ya.Titanfall PS3 çıksa dünyalar benim olacak
  246. ByTheEfsane

En iyi oyunlar PS3'te oynanır.Bence sen en kralından PS3 ve PS Vita al.
  247. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

WarZ 3 tl idi isteyenlerin dikkatine
  248. ByTheEfsane

Öyle yap çünkü zaten o farketmeden azalıyo.Watch Dogs 6gb ram gerektiriyorsa yeni oyunlar:blink:
  249. ByTheEfsane

Daha iyi bir RAM şeç patron.2-3 yıl içerisinde 18 gb remlık oyunlar bile çıkar
  250. ByTheEfsane

Lg g güncelleme

Adamımsın
  251. ByTheEfsane

Lg g güncelleme

LG G G2 değil!!
  252. ByTheEfsane

Pc donuyor

AntiSpyware ya da AntiVırusSpware diye ara internette onu indir tarat bi
  253. ByTheEfsane

Leyla ile Mecnun ve Bende Özledim bu iki dizinin hakkı yendiğini düşünenler ?

Bende özledimde zaten bir dizi çek salla gitsin vardı.Ama Leyla ile Mecnun'un baya baya hakkını yediler.Ummadık taş kafa yarar galiba o
  254. ByTheEfsane

Pc donuyor

Bendeki İ5 gebermek üzereyse coleron yere çakılmıştır de mi :D
  255. ByTheEfsane

Lg g güncelleme

Merhaba arkadaşlar.Dün LG G telefonumu güncelledikten sonra aklıma takıldı. LG G'ye Kitkat gelcekmi? bilen varsa şöyleyebilir mi?
  256. ByTheEfsane

Pc donuyor

Benim 4gb ram'e sahip bilgisayarım kasıyor.2gb'de naıl kasar bilmek bile istemiyorum...
  257. ByTheEfsane

Google'a Türk kullanıcılardan tepki yağıyor!

http://www.google.com/doodles/finder/2014/All%20doodles Yazıklar olsun
  258. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

Sırf Titanfall için Xbox bile alırım
  259. ByTheEfsane

260. ByTheEfsane

Bağlantı problemi siteler geç açılıyor

Hayır.Benimki Inca şeyi - - - Mesaj Güncellendi - - - Herhalde
  261. ByTheEfsane

TTNET evet!Çoğu kişi bilgisayar veya modemden kaynaklanıyor diyo ama...
  262. ByTheEfsane

Adobe'nin sitesine giremiyorum!

Bende hiç öyle bir şey yok.Birde başka bir browser'dan dene
  263. ByTheEfsane

Benim laptop'ta iç öyle bir sorun yok.Masaüstünde vardı.O ssl hatası çok berbat yeaaa
  264. ByTheEfsane

bende bir düzelir gibi oldu bugün sende noldu hocam
  265. ByTheEfsane

Xperia Z1 Compact Türkiye'ye geldi.

Sony abartmış.Hemde manyak bir abartma.LG olsa bu telefon 1250-1500 tl arası olurdu
  266. ByTheEfsane

SSL hatası ise aynı kaderi paylaşıyoruz :(
  267. ByTheEfsane

Ücretsiz kurslar geliyor

Paralı olsaydı okulda kimse ''şu dersten alcam'' demezdi.Parasız olunca tepki yoğun olur ama bildiğin okul işte!!
  268. ByTheEfsane

Samsung Galaxy S4 almayı düşünüyorum. Fikirlerinizi alabilir miyim ?

Ne aynı fiyatı LG G2 1300tl S4 1500 gibi.LG'nin farkı bu.Sende demisşin G2 en iyisi diye sana katılıyorum
  269. ByTheEfsane

Yemisim teknik özellşklerini!Bence LG G2 en iyisi.Samsung bayat
  270. ByTheEfsane

LG G2 varken S4 pek bir şey değil
  271. ByTheEfsane

Samsung Galaxy S5 Hakkında Her Şey

Ram'i az ve görüntüsü dedikleri gibi çok değişim göstermemiş.
  272. ByTheEfsane

Shaun White Skateboarding ve FIFA 11

Alcanmı almıcan mı? - - - Mesaj Güncellendi - - - Alo??
  273. ByTheEfsane

PS3 Oyunlarım

60 Tl 55 Tl son fiyat
  274. ByTheEfsane

PS3 Oyunlarım

Sen beni nerenle dinliyon pardon ama!!!
  275. ByTheEfsane

PS3 Oyunlarım

!!!!!!
  276. ByTheEfsane

PS3 Oyunlarım

Mehabalar.Bugün 3 PS3 oyunumu satmak için burdayım... EyePet(Kamera ile ilgili) -->>-->>80 TL FİFA 11 -->>-->>50 TL ShaunWhite:Skateboarading-->>-->>80 TL Fiyatlarda indirim yapabilirim.
  277. ByTheEfsane

Ne kadara veriyim 50 mi?
  278. ByTheEfsane

15 Adımda Bilgisayar ve Oyun Performansınızı Arttırın

Bak bunu bilseydimm... En sevdiğim antivirüs programı kazık çıktı :(:(:(
  279. ByTheEfsane

Kimse oyun almıyo mu?
  280. ByTheEfsane

Fifa 11 ps3

70tl
  281. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

Offf of
  282. ByTheEfsane

Lg g3 mayis ayinda gelebilir

Cevap? :(
  283. ByTheEfsane

En iyi Online Müzik Dinleme Siteleri

Youtube :lol:
  284. ByTheEfsane

Clash of clans bluestacks cheat engine sorunu

hilede oyunu silin dedi bende sildim.ama sayfada yanliş yazmiş :d:d:d
  285. ByTheEfsane

Clash of clans bluestacks cheat engine sorunu

Ben hile yapçam derken 14 levellik oyunum gitti
  286. ByTheEfsane

Lg g3 mayis ayinda gelebilir

YANLIŞ DUYMADINIZ...LG G3 HERKESE RAKİP OLARAK MAYIS AYINA YETİŞEBİLİR!! Cihazda 5.5inç'lik Quad HD (2560 x 1440 piksel) ekran, 534 ppi yoğunluğa sahip olacak. Aynı zamanda LG üretimi olan 8 çekirdekli 64-bit işlemci ve 3GB RAM cihazın en büyük artısı olacak. LG'nin G2 mini ve yeni G Pro 2...
  287. ByTheEfsane

Merhaba Arkadaşlar.Sonunda 100 meşaja ulaştım ve artık bu bölümde konu açabiliyorum.Elimde çok temiz 2 PS3 oyunu var Başlıkta oyunlarına adı var zaten... -Fiyatlar- FIFA 11=70 tl Shaun White Skateboarding=75 tl Mesajlar alta SWS'de indirim olabilir
  288. ByTheEfsane

Bir bakar mısınız telefonla ilgili.

Olabilir.Ama silininca artık herşeyi bildiğin daha hızlı gelişirsin...
  289. ByTheEfsane

LG G2 vs Galaxy S4 Sizce Hangisi ?

Hayırlı Olsun Şimdiden...
  290. ByTheEfsane

İnternet yasakları kabul edildi!

Greenpeace'li olarak dilekçemi yazdım.Sizde yazında sansürü kaldırak
  291. ByTheEfsane

Bir bakar mısınız telefonla ilgili.

Facebook'la girebileceklerine Face ile gir öyle dene :D asdas
  292. ByTheEfsane

Galaxy S5 ile Çekilen Fotoğraf Sızdı

LG G3 çıkana kadar ne İphone 6 ne de Galaxy S5 beni ilgilendirir FROVER LG G
  293. ByTheEfsane

TTnet ızdırap olmaya devam ediyor.

İnternete bakmak artık benim için ezziyet çekiyorum.Stickman Runner'ı bile zor açıyor. TTNET HATADIR AMAN SİZ BULAŞMAYIN...
  294. ByTheEfsane

LG G2 vs Galaxy S4 Sizce Hangisi ?

LG G2 seni yarıyolda bırakmaz...
  295. ByTheEfsane

Flappy Oyunlarına Geçit Yok

Hiç oynamadım ama Flappy Bird'ün yapımcısının 50.000 dolar kazandığını biliyorum.Flappy Bird akınını durduramazlar bence.
  296. ByTheEfsane

Söyle Rahatla

CANIM SIKILIYO YEAA Shaun White Skateoardıng 75TL PS3
  297. ByTheEfsane

Tablet Tavsiyeniz 200-300 Tl arası

Sakın Piranha'dan PİRANHA HATANIN KENDİSİDİR