Arama sonuçlarınız

1. Salihyet

50 Mbit İnternet İle 90 Mbit Keyfi :)

https://twitter.com/resulUfb/status/517288707376701440
  2. Salihyet

50 Mbit İnternet İle 90 Mbit Keyfi :)

bende de 25 mbps olan net şuan 98,5 i gördü :cool: kendime güzel bi blueray arşivi yaptım şimdidem
  3. Salihyet

Salihyet giriş yaptı :)

Hoşbulduk, bu kadar gerilmeye gerek var mı ? Bence yok :) Düzeltilir hemen. Bu arada "yönetici olduğun siteden tekmeyi yemişsin" yerine bazıları yediği kaba tükürdü desek daha doğru olur. Keza bu konuyu burada konuşmak yersiz olur, geçerken buraya bir uğrayalım dedik. Bazı nickler tanıdık ama...
  4. Salihyet

herkese teşekkürler, hoşbulduk. müptezel : 'bağımlı' anlamında kullandım, yanlış bilmiyorumdur inşallah
  5. Salihyet

Hoşbulduk, post sayıları artmış. Muhabbetiniz hiç kesilmesin :)
  6. Salihyet

Sdn'nin ilk çıktığından beri takipçisiydik, şimdi etrafa bi göz atayım dedim. Bir kaç dostu gördüm, acaba var mı beni tanıyan buralarda hala ? En son yönetici olduğum siteden buraya gelen arkadaşlar vardı. Yinede tanınmama ihtimalim yüksek olduğu için; M. Salih Yetiş Yazılım-Veri Tabanı...
  7. Salihyet

Haneler - Yaban (Tüm Videolar Bu Başlıkta)

Teşekkürler, güzel derleme olmuş :)
  8. Salihyet

Selam

Hoşgeldiniz burcu hanım.. ;)
  9. Salihyet

SDN Fenerbahçe Kulübü

zaten kurulu bi grubumuz vardı....:cool:
  10. Salihyet

İnternet 15.99 YTLye düşünce

Bu yapılan uygulamanın bize yani eskilere hitap etmesi gerekmezmiydi ? bu ttnetin yaptığı en büyük yanlıştı şu ana kadar.. yazık çok yazık :S sağlam bi tepki verilmesi şart..
  11. Salihyet

Guiza İstanbul'da

umarım beklediğimize deyer ve adam 2 gol kralı çıkarırız ;) deivid ve semih'ten avrupada, guizadan her iki kulvarda da gol krallığı için yarışmalarını bekliyorum.. ;)
  12. Salihyet

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

KoCa KaFaLı NeV-i BeŞeR !!
  13. Salihyet

Kıraat-Online

süpersiniz yhaa !!! :D
  14. Salihyet

Bu dizüstünün klavyesi yok!

bu gibi olursa, 10 numara olur :)
  15. Salihyet

SDN Fenerbahçe Kulübü

Grubu beğendiniz mi beyleR ?
  16. Salihyet

Çenenin en komik halleri!!!

tabiki, en sonuncu :D bombaa :D süper :D
  17. Salihyet

SDN Fenerbahçe Kulübü

sülalecek fenerliyiz.. yeni üye oldum , post sınırı fln yoktur inş.. FB-Devils !! yani listeye beni de alın demek istiorm :D