Arama sonuçlarınız

1. H

Kaliteli ve bilgi içerikli blog siteleri?

http://sadecebenimleuyu.tumblr.com - aşk üzerine sözler ve yazılar olan blog sitesi
  2. H

Polis molotof atana karşı silah kullanabilecek!

Aynen idam kalksın diye imza atmış ne güzel dimi?
  3. H

Bip sesi yok ekrana görüntü gelmiyor

Beyler dün bilgisayara windows 7 atarken ekran siyah oldu bende resetledim mecburen sonra açtım ama ekrana görüntü gelmiyor no signal diyor. Fanlar çalışıyor herşey çalışıyor bip sesi yok. Windows 7 atarken dvd rom 1 seçmiştim biosta. Ramleri söktüm tektek denedim olmadı onboard ekrana taktım...
  4. H

Kaliteli ve bilgi içerikli blog siteleri?

Şiir ve sözlerin bulunduğu siteme herkesi beklerim. http://sadecebenimleuyu.tumblr.com
  5. H

Anket: İnternete Nasıl Giriyorsunuz?

Tost makinesinden.
  6. H

Reklamları programsız engelleyin

Deneyecegim bakalim. Olursa mobogenie belasindan kurtuluruz :)
  7. H

Baklava diye bakın ne yediriyorlar ?

Ucuz etin yahnisi yenmez.
  8. H

Reklamları programsız engelleyin

Bende android sandım :/
  9. H

En iyi kameraya sahip telefon

Sony Xperia Z2 kamera konusunda daha iyidir. Telefonlardaki Megapiksel değeri en son gelir. Önemli olan sensör ve alt piksel boyutudur. Şu durumda z2 33% daha büyük sensöre sahip. Yani daha fazla ışık daha fazla kalite demek.
  10. H

Yeni numara ile whatsapp kullanmak hakkında bir soru

Sadece numarandaki bilgileri, mesajları taşımış oluyorsun. Onların atacakları mesaj ise eski numaranın kaydolduğu whatsappa gidiyor. Şuan numaranı bilmedikleri için mesaj atsalarda şuanki numarana gelmez.
  11. H

HTC One M8'e Cm 11 Atmak

Sense romu güzeldir aslında ama Cyanogen Mod atacaksan kernelde atmalısın yoksa verim alamazsın. Ayrıca final sürümü olanlara bak kullanamadığın bir özellik can sıkabilir.
  12. H

Kızı çok seviyorum fakat sevgilisi var.

Şimdi sana bakmayan kız 6 ay sonra zayıflayınca mı bakacak? Aşk hissiyatla ilgilidir. Gözün gördüğü değil gönlün gördüğüdür. Ayrıca seni kilonla, tipinle değerlendirecek kız değil seni sevmek, sana günahını bile vermez. Ki sevgilisi olupta başka bi erkekle motora binip gezen kız, harbi motordur.
  13. H

Sizce nasil ?

HP aşırı ısınan ve sorun yaratan bir marka. Isınması demek ekstra soğutmak demek. Sistemin resetlenmesi demek. Ayrıca ekran kartı yok galiba. Grafik kartı olmayan laptop i7 olsa ne yazar ki. i3 olsun HD7670M olsun. Yada 630M olsun. Yeter sana.
  14. H

Nexus 5 mi LG G2 mi ?

Tabiki Nexus 5, LG güncelleme vermez.
  15. H

iPhone 5s almayı planlıyorumda kararsız kaldım

1600'e bir iki ay kullanılmış temiz 5s bulabilirsin gibi. Iphone 6 şuanlık sana zor gelir fiyatının 2200-2600 civarında yada fazlaca geleceğini düşünürsek. Stabil olsun kasmasın her oyunu açsın aksesuar bolluğum olsun diyorsan 5-5s al. Oyuna meraklıysan bir önceki telefonun 4,5" 4,7" inç falansa...
  16. H

LG G3 Yere Düşerse?

Şimdi yan çerçeveler olmasın diyenler tekrar düşünsünler. Lg g3 sıfıra yakın çerçeveye sahip ve düşme açılarınıda hesaba katarsak paramparça olması muhtemel. Malzeme kaliteside bariz belli zaten. Ama Sony Z2 testine bakın; http://www.youtube.com/watch?v=5BGQtfDZNt4 gerçekten olağanüstü.
  17. H

Nexus 4 Android L'ye Güncellenecek mi?

Kendi telefonuna Android L'yi sunmayan şirket, diğer bir kaç sene evvelki telefonlara günahını bile vermez. O yüzden Nexus L'yi alacaktır. Almasa zaten Google telefonunu sırf güncel kalsın diye alan müşterilerini kaybeder.
  18. H

LG G3 Mini Sızdırıldı

400 usd LG gibi güncelleme sorunu olan bir markaya verilmez. Mini segmentinde 5 inç'lik bir mini nasıl olabiliyor anlam veremedim. Ayrıca mini olarak Sony Xperia Compact'ın üzerine telefon yok. Kendi segmentinin birincisi ve birçok mini dışındaki (s4,HTC One) telefonlara da fark atıyor. Mini...
  19. H

Apple'mı, Google mı, Microsoft mu?

Apple'nin kazanmasının tek sebebi stabil olması. Özgürlüğü kısıtlıyor ama yerinde ne vereceğini iyi biliyor. Android için root ne demekse, ios içinde jb aynıdır ama yinede bi android ios yada windows phone edemeyecek gibi. Android üst ve orta segmenti düşünmeyip kâr amacı gütmese, örneğin...
  20. H

İşte Samsung'un Yeni Galaxy'leri!

Bu samsungun telefonlarını toplayıp ilgili kurumlara versek, engellilere araba falan alabiliriz aslında. Ha plastik kapak, ha samsung.