Arama sonuçlarınız

1. V

Galaxy S3 Düzeltme Paketi Yayında!

Avrupa sürümlerinde çıkan sorunlar nedeniyle s3 için durdurulan android 4.3 güncellemesine an itibariyle samsung düzeltme paketi yayınlamaya basladı, türkiyeyi beklememek için cihazıma android 4.3 yükledim ve csc'yi BTU yaptıgım için güncelleme paketini direk wifi ile indirebildim. XXUGMK6 kod...
  2. V

Php ile dosyaya veri yazdırma

şu an başlangıc aşamasında ilerleyen zamanlarda biraz daha iyileştirme yapacagım, şu an dbconfig.php dosyasına database baglantısı icin gerekli değişkenleri sıralayarak yazdırıyor, yaz.php dosyasında ki formu doldurmak yeterli. benim gibi database baglantı dosyasını sürekli yaz ciz ugrasmak...
  3. V

Windows phone 3.parti Instagram Uygulamaları

Merhaba, windows phone için instagramın hala yayınlanmamıs olması bazı kullanıcıları üzdüyse de 3.parti uygulamalarla aslında bir nebze bu sorun çözüldügü görülüyor. Şahsen instagramın olmaması benim icin bir eksi değil. 6tag uygulaması video gönderim özelligi ücretli olan resim gönderimlerinde...
  4. V

Windows Phone Facebook Beta Uygulaması

Merhaba, uzun zamandır bu yazıyı yazmak için bekliyordum ve bugün facebook beta uygulamasının güncellemesini yüklerken karar vermek zorunda kaldım, bir çok insan windows 8 üzerinde ki uygulamalara taş atıyordu. Öncelikle windows 8 üzerinde ki şu an facebook uygulaması beklenilenden geri ancak...