Arama sonuçlarınız

1. tashi 107

Java 8 Güvenlik Hatası

Bir programı açtığımda (sadece bu programda hata oluyor) bazı kısımlarının görüntülenebilmesi için java gerekiyor. Fakat mevcut java sürümü güvenlik gerekçesiyle bu kısımları açmıyor. Oysa program güvenli sadece kopyalanmaya karşı koruması var. Daha eski java sürümlerini denediğimde de eski...
  2. tashi 107

bin2w32.dll hatası

Bir oyun yükledim ve bu hatayı alıyorum dll dosyasını system32 ye kopyaladım ama yine de olmadı yardım lütfen
  3. tashi 107

Injustice: Gods among

Sizce mobilde Injustice: Gods among oynamak keyifli mi? Oynayanlar var mı? En sevdiğiniz karakterler hangisi? işte paylaşın anlatın.
  4. tashi 107

Ipad tv'ye Apple TV olmadan yansıtılabilir mi?

Yardım lütfen
  5. tashi 107

iBlog

Arkadaşlar bu bloğu buldum. Apple hakkında yazılar var fakat yeni gibi görünüyor. Ama bazı duvar kağıtları paylaşmışlar. Açıkçası hoş görünüyorlar ve yardımcı yazarlar alacaklarmış. Ve takipçi istiyorlarmış. http://icihazblog.blogspot.com.tr/ Bir baksanız diyorum.
  6. tashi 107

iOS 7 Microsoft Word ile mi tasarlandı? :D

Videouyu izleyin http://www.youtube.com/watch?v=RZp7BvQJnU8
  7. tashi 107

Facebook Paper

Arkadaşlar Facebook Paper adında yeni bir uygulama geliştirmiş. Açıkçası çok etkileyici ve hoş duruyor. Sizce nasıl? http://www.youtube.com/watch?v=IhrbT9O6kW8 Ama Türkiye App Store'a ve iOS dışındaki platformlara şimdilik gelmeyecekmiş.
  8. tashi 107

ICloud Yedekleme

Arkadaşlar cihazımı sıfırlamam gerekiyor fakat şöyle bir çekingem var. Sıfırlamadan önce iCloud yedeği alsam sıfırladıktan sonra iCloud yedeğini geri yüklesem oyunlardaki güçlendirme skor falan filan silinir mi? Örneğin badland, subway surfers. Acil yardım lütfen.​
  9. tashi 107

XCode 5 ile uygulama

Arkadaşlar bir sürü XCode 5 ile uygulama yazma videosu izledim ve çok hoşuma gitti fakat asıl sorun şu yazılım yeri hani bir sürü yazı falan filan var acaba o programlama dilini öğrenmek kolay mıdır? Kolaysa öğrenip bir uygulama yazmak istiyorum. Siz ne diyorsunuz bu işe?
  10. tashi 107

En iyi fare

Arkadaşlar bildiğiniz en iyi fare markası nedir?
  11. tashi 107

Acaba Windows Phone 8 Gelişecek mi?

Sizce WP 8 gelişecek mi yoksa Microsoft vaz mı geçecek? Ne dersiniz?
  12. tashi 107

Android neden böyle?

Arkadaşlar sorun şu Android'li cep modellerini çok beğeniyorum fakat hiçbir Android sürümüne alışamıyorum. Mesela bugün başıma beni daha çok soğutan bir olay geldi. iPad'e indirdiğim uygulamayı Google Play'de bulana kadar canım çıktı. O kadar fazla gereksiz uygulama kalabalığı var ki ve google...
  13. tashi 107

Tongbu ile iCihaz temiziliği ( özellikle 16 GB kullananların dikkatine)

Yine bir Tongbu konusuyla buradayım. Bu sefer çok yararlı bulduğum bir özelliği anlatacağım. Başlamadan önce Tongbu'yu PC/MAC'inize indirmediyseniz lütfen http://www.tongbu.com/ indiriniz. Evet şimdi aşağıdaki adımları takip ederseniz kolay ve rahat bir temizlik yapabilirsiniz. Kullanıcının...
  14. tashi 107

iOS 7 kestirmeler

Arkadaşlar bilmiyorum farkettiniz mi? iOS 7'de kestirmeler çalışmıyor. Acaba herkeste öyle mi?
  15. tashi 107

Tongbu'dan indirdiğiniz uygulamaları güncelleme

1. Mobil cihazınızdan uygulamayı açın. 2. Aşağıdaki görselde sola baktığınızda en aşağıda yanında 6 sayısı olan başlığı görürsünüz. Onun Türkçesi indirmelerdir. Ona dokunduğunuzda yukarıda 3 küçük sekme çıkacaktır. 3. sekmeye tıkladığınızda güncellemeleri görürsünüz. Yukarı yöndeki oka...
  16. tashi 107

Türkçe Apple wikisi

Arkadaşlar Türkçe bir Apple wikisi buldum fakat henüz çok yeni geliştirmek isteyenler şu linkten bakabilirler wikiye belki ilginizi çeker. http://tr.apple.wikia.com/wiki/Apple_Wiki
  17. tashi 107

25pp'yi unutun (Tongbu)

Arkadaşlar size müthiş bir yol buldum. App Store'daki çoğu ücretli uygulamayı(çok yeniler hariç bir süre sonra onları da yükleyebilirsiniz) jailbreak veya 25pp olmadan yüklemenin yolunu araştırıp buldum. Baştan söyleyeyim kendim denedim ve bir sorun yaşamadım. Şimdi aşağaıdaki adımları...
  18. tashi 107

Air mi Retina mini mi?

Sadece fikri olanlar gelsin. Acaba iPad Air mi alsam yosa retina mini mi? İsteklerim şöyle: Büyük ekranı seviyorum ancak taşınabilirlikte önemli Ara sıra yüksek grafikli oyunlar oynarım Yazı yazmayı severim (klavye ile) ve ekranda rahatlık isterim ama taşıması da kolay olsun İnternet hızı ve...
  19. tashi 107

iOS Uygulama Hediye Etme

Arkadaşlar şu App Store'da bir uygulama satın alırsak ve sonra o uygulamayı hediye etmek istersek yine ücret gerekiyor mu? Bilgi lütfen.
  20. tashi 107

Infinity Blade I

Arkadaşlar App Store'da Infinity Blade I ücretsiz oldu. Hemen saldırın
  21. tashi 107

iBooks ve iTunes U iOS 7 için sonunda güncellendi

Huzurlarınızda yeni ikonlar
  22. tashi 107

Marmaray hakkında ne düşünüyosunuz?

Marmaray yarın açılıyor ne düşünüyorsunuz?
  23. tashi 107

Ücretsiz GarageBand (Eski cihazlar için)

Haberiniz var mı bilmiyorum ama GarageBand ücretsiz artık (eski cihazlar için) tabi birçok estrüman yok ama ben denedim ve yine de işe yarıyor. Temel enstrümanlar var ve onların yaklaşık 2 3 türü. Bilin istedim: iPhone için: https://itunes.apple.com/tr/app/garageband/id408709785?l=tr&mt=8...
  24. tashi 107

Ios 7 iphone 5'te nasıl?

Arkadaşlar iOS 7 iPhone 5'te nasıl? Şarjı hızlı mı bitiyor yoksa normal mi? Sizce güncellemeli miyim?
  25. tashi 107

İos 7 iphone 5

Arkadaşlar ios 7 iphone 5 te nasıl çalışıyor? Güncellemek istiyorum ama korkuyorum. Ve asıl önemli konu şarjı az mı gidiyor? Yardım eder misiniz?
  26. tashi 107

Sony Xperia L nasıl bir telefon?

Arkadaşlar sony xperia L nasıl bir telefon? Sizce alınır mı. Eğer alınmalıysa neden alınmalı alınmamalıysa neden alınmamalı bir de kısaca iyi ve kötü yanlarını yazarsanız sevinirim.
  27. tashi 107

App store uygulama iadesi

Arkadaşlar App Store da ücretli alınan bir uygulamayı beğenmezsek iade edebiliyor muyuz? Acillllllllllllll
  28. tashi 107

Ipad 4 ios 7 duvar kağıdı problemi

Arkadaşlar ipad 4'te duvar kağıdını seçerken istediğim duvar kağıdına basıyorum ama çok sonradan anlıyor sizde böyle bir sorun oldu mu? acilll yardım lütfen
  29. tashi 107

Apple parmağınızın peşinde

Biliyorum biraz komplo teorisi gibi görünüyor ama acaba Apple iPhone 5s ile parmak izlerini de mi NSA'ya verme peşinde ne diyorsunuz?
  30. tashi 107

Ios 7 duvar kağıdı sıorunu

Arkadaşlar ipad 4'te ios 7'ye güncelledim ve şu sorun çok canımı sıktı. Duvar kağıdı seçerken duvar kağıdına bastığımda geç açılıyor ve her ikisine ayarla dediğimde ya da başka bir seçeneğe bastığımda geç yapıyor görevini acaba ios 7'den mi yoksa ipad ten mi böyle?
  31. tashi 107

IOS 7 Final çıkıyor ne düşünüyorsunuz?

Yarın iOS 7 Final çıkıyor ne düşünüyorsunuz? Duygularınız neler?
  32. tashi 107

İlk iphone

İlk iPhone'unuz hangisi?
  33. tashi 107

iPhone 5 wifi sinyali

iPhone 5 kullanan arkadaşlar wifi sinyaliniz nasıl geliyor? benim iP5 çok zayıf alıyor bu yüzden nefret ettim iP5'ten. ipad 4'te öyle bir sorun çok az oluyor sizde durum nasıl bir yardım ederseniz sevinirim.
  34. tashi 107

Subway Surfers eksikleri

Yaa şu subway surfers artık sıkmaya başladı. Bir tutam heyecan gerek diye düşünüyorum. Ve oyuna heyecan katmak için bazı fikirlerimi yazıcam herkes gelmesini istediği fikirleri yazabilir mi? 1. Trenler yer altına da inse ve yer altında da trenden trene koşsak. 2. Arasıra trenlerin içinden...
  35. tashi 107

Uygulama önerisi lütfen!

Arkadaşlar tabletim ipad 4 ve sağlam bir photoshop uygulamasına ihtiyacım var. Önerdiğiniz bir uygulama var mı?
  36. tashi 107

İpad'te ios 7'yi bekleyen

ipad için ios 7 bekleyen var m? ya da heyecanlı olan ya da sabırsızlanan
  37. tashi 107

Ios emoji klavyesi

ios'taki emoji klavyesinden haberiniz var mı?
  38. tashi 107

ios vs. android

Herkes kendi işletim sistemi ile ilgili güzel veya kötü deneyimleri paylaşsın. Her iki sistemin iyi ve kötü yönlerini güzelce tartışalım. Tartışma kuralları: Lütfen belirli bir markayı hedef alarak yorum yapmayın. İşletim sistemlerime çamur atmayın. Bir konuda görüşünüzü kabul ettirirken...
  39. tashi 107

ios vs. android

40. tashi 107

Dünya'nın en çirkin telefonu

Size göre dünyanın en çirkin telefonu hangisi? Yeni model eski model antika fark etmez. Sadece fotoğraf ekleyin yeter. Çirkin olduğunu düşündüğünüz telefon hakkında
  41. tashi 107

Kingdoms&lords

gameloft'un kingdoms&lords oyununu oynayan var mı?
  42. tashi 107

ipad'te ios 7

iPad için iOS 7'nin gecikmesine ilişkin söylentiler duydum da sizlerin bir bilgisi var mı arkadaşlar? Böyle birşey olur mu? Ben olmaz diye düşünüyorum ya siz?
  43. tashi 107

AirDrop hakkında düşünceleriniz neler?

Şu airdrop işini beğeneniniz var mı? ios 7 ile gelen. Güzel birşeye benziyor da iphone 4s ve ipad 3'e de gelseydi iyi olurdu. Sadece iphone 5 ve ipad 4 'e geliyormuş. O yüzden iyi ki ipad 4 almışım diyorum. Her neyse airdrop hakkında düşünceleriniz neler? AirDrop
  44. tashi 107

Acaba 2. nesil ipad mini mi alınır yoksa ipad 5 mi

Arkadaşlar acaba 2. nesil ipad mini mi alınır yoksa ipad 5 mi tasarım olarak aynı olacaklarmış. Kalınlık bakımından da aynı olacaklarmış.
  45. tashi 107

iPhone böyle olsa...

iPhone böyle ya da böyle olsa alır mısınız?
  46. tashi 107

Tablet seçmeme yardım eder misiniz?

Arkdaşlar tablet almayı düşünüyorum da samsung tab ya da note'lardan birini mi alayım yoksa ipad mini(2. nesil) mi? Lütfen 8 inçden büyük ekranlı tablet önermeyin.
  47. tashi 107

İos 7 beta 7

ios 7 beta 7'nin çıkma şansı varmış. Ne diyorsunuz nereye kadar bu betalar? Ve ios 7 final 10 eylülde çıkar mı sizce?
  48. tashi 107

iWork(pages, numbers, keynote)

Acaba iWork uygulamalarını ikonları yeniden tasarlanır mı? Ne diyorsunuz ya da aklınızdaki tasarım ne veya iWork uygulamalarının arayüzü değişecek mi? Değişirse nasıl olur ve son olarak sizce iOS 7 ile beraber bedava olurlar mı?
  49. tashi 107

iPhone 5S Apple'ı rahatlatacak mı?

Sizce iPhone 5s Apple'ı biraz rahatlatacak mı???
  50. tashi 107

Ios 7 nasıl olmuş?

birçok kişi ios 7'yi beğenmezken birçok kişi de beğendi siz ne diyorsunuz? ama lütfen yok androidi takip ediyor yok android kopyası yok wp çakması gibi yorumlar yapmayın. Her şirketin ayrı prosedürü var. O yüzden sistemleri kötülemeyin :hammer:
  51. tashi 107

Ipad 4 hakkında tartışalım

bu başlık altında hepimiz ipad 4 hakkında tartışırız gerekirse dövüşürüz :biggrin: şaka bir yana birbirimize yaşadığımız deneyimlere göre yardım ederiz vs vs vs