Arama sonuçlarınız

1. Mustafa655

Mini-ITX Kasaya İşlemci Soğutucu Tavsiyesi

Merhabalar, Cooler Master Elite 130 kasaya işlemci soğutucusu arıyorum. İşlemcim ısındığı için değil sadece daha sessiz bir soğutucu istediğim için. Fiyat limitim 80 TL İşlemcim i5 6400(1151pin)
  2. Mustafa655

RX 470 8 Pin Yerine 6 Pin İle Kullanmak

Merhabalar, bundan 1 hafta kadar önce bir sistem topladım ve güç kaynağımın ekran kartı için verdiği pin sayısı 6 fakat ekran kartı gereksinimlerinde 8 pin yazıyor. Çevirici aldım fakat uymadı ben de 6 pin kullanmaya karar verdim,bilgisayar açılıyor tam yük altında 1-2 saat oyun oynadığım da...
  3. Mustafa655

Az Önce Bilgisayar Topladım,Power tuşuna basınca tepki yok.

Merhaba arkadaşlar sorunum başlıkta belirttiğim gibi bütün bağlantıları 3 kez gözden geçirdim fakat hiçbir sorun görünmüyor. Yalnız anakart modelim MSI H110i PRO ve işlemci için 8 pin güç yuvasını anakartta bulamadım. Sistem özellikleri; MSI H110i Pro Anakart i5 6400 işlemci MSI RX 470 4G...
  4. Mustafa655

HDD'yi Çıkarınca Laptop Açılmıyor.

Merhabalar,laptopumda hem ssd hem hdd kullanmaktayım.Sistem ssd de olduğu halde hdd yi çıkarınca boot etmiyor. Sebebi nedir acaba? 1 aya kadar başka bir bilgisayara geçeceğim ve ssd yi direkt takmayı düşünüyorum,yeni bilgisayarda da bu sorun devam eder mi? Teşekkürler.
  5. Mustafa655

Desteklenmeyen Çözünürlükler?

Merhabalar, laptop monitörümün maksimum desteklediği çözünürlük 1366x768 ve bunu sanal olarak yüksetlmek istiyorum.Amacım kalite değil ekrana daha çok şey sığması. Normal şartlarda olmuyor fakat televizyona hdmi girişi aracılığı ile aktardığım zaman laptopumun kendi monitörü de 1920x1080...
  6. Mustafa655

Rx 470 vs GTX 1060

Merhabalar,2 kart arasında kaldım hangisini önerirsiniz? MSI Nvidia GeForce GTX 1060 3GB OC 192Bit GDDR5 (DX12) PCI-E Fiyatı MSI GAMING X Amd Radeon RX 470 4GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E Fiyatı Teşekkürler.
  7. Mustafa655

Maksimum 3000TL ye Monitör Dahil Oyun Odaklı Mini-ITX sistem.

Merhabalar, kafamdaki donanımlar şunlar; i3 6100 Skylake İşlemci(422TL) MSI H11Di Pro DDR4 2133MHZ VGA M2 1151P Anakart(288TL) Hi-Level 8GB 2400mhz DDR4 Ram(Değişebilir,aceleye getirilmiş bir karar.)(158TL) W.D Black 2.5 500gb 7200RPM 32MB HDD(211TL) Cooler Master Elite 110 Mini-ITX...
  8. Mustafa655

Xiaomi Redmi Note 3 Ülkemizde Satılan Modellerde SD Card Slotu Var mı?

Meizu M3 Note ile Xiaomi Redmi Note 3 arasında kaldım. Tek problem sd card olayı ve Youtube'da izlediğim bazı videolarda gördüğüm kadarıyla 2GB RAM/16GB Hafıza modellerinde var deniyor. Ama emin olamadım beni aydınlatırsanız sevinirim :)
  9. Mustafa655

AMD Sürücü Yüklerken Donma ve Ardından Siyah EKRAN

Merhabalar,1 gün evvel Windows 10 64 bit Single Language'in temiz kurulumunu yaptım. Fakat ekran kartı sürücümü(HD8750M) yüklediğim sırada yükleme yarıda kalıyor ve ekran cevap vermiyor.Bilgisayarı kapatıp açmayı denediğimde ise siyah ekran geliyor. C'de Windows 10 kurulu iken E'de ise Windows...
  10. Mustafa655

Meizu M3 Note mu GM 5 Plus mı?

Başlıkta belirttiğim gibi 2 model arasında kaldım şimdiden teşekkürler.
  11. Mustafa655

1000 Liralık Orta Segment Cihaz Tavsiyesi

Merhabalar,hali hazırda GM 4G kullanan birisiyim ve 1000 Lira fiyat limitine orta segment cihaz arıyorum. 2 ay içerisinde alacağım,2.el istemiyorum ve fiyat limitimi 1 lira bile arttırmam mümkün değil. Gm 5 Plus öneriliyor fakat dediğim gibi hali hazırda GM 4G kullanıcısıyım ve kamera...
  12. Mustafa655

Düşük ışıkta pembe kamera ve ön kameranın görünmemesi.

Merhabalar,HTC ONE M7 kullanıcısıyım.Başlıkta belirttiğim gibi cihazın arka kamerasında düşük ışıklı ortamlarda pembelik sorunu var. Bunun dışında ise ilginç bir şekilde telefon ön kamerasının olmadığını düşünüyor herhangi bir uygulamaya girdiğimde ön kameraya geçiş butonu gözükmüyor,gözükse...
  13. Mustafa655

General Mobile Android M "Play Store durduruldu" hatası

Cihazımı Android 6 ya güncelledikten sonra play store ve google servisleri çalışmamaya başladı. Uygulama verilerini silmek sorunumu çözmedi. Bunun bir çözümü var mı?
  14. Mustafa655

GTA 5 Ani FPS Düşmesi Sorunu

Ne yaptıysam çözemedim değerli forumdaşlar. Normal oyun içinde yürürken 35-40fpsleri görüyorum sonra bir anda rastgele bir biçimde fps 8-10 lara iniyor ve 5-6 saniye bazen daha uzun kalıyor böyle sonra geçiyor. Oldukça rahatsız edici bir çok araştırma yaptım ve bir çok yol denedim hiçbiri...
  15. Mustafa655

General Mobile 4G root atamıyorum.

Ne yolu denediysem olmadı önce KingRoot ardından Wondershare programı ile PC üzerinden denedim fakat yine olmadı. Sürüm : Android 5.1.1 güncellemeler yüklü. Yardım ederseniz sevinirim.
  16. Mustafa655

PC için simetri çevirmeyen kamera uygulaması arıyorum.

Videolu konuşma yaparken kamera simetri alıyor ve bunu engellemek istiyorum. Bunu engelleyebilecek bir program ve ya ayar var mı? Teşekkür ederim.
  17. Mustafa655

Max 1200 TL'ye oyun ağırlıklı toplama PC tavsiyesi

Bilgili arkadaşlar yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim :)
  18. Mustafa655

Webcam donuyor. FPS 2-3 arası.

Merhabalar, Acer Aspire E1-572G model cihaza sahibim kendi entegre kamerası donuyor FPS 2-3 arası gidip geliyor sürücüyü Windows kendi tanıyor zaten farklı bir sürücüde bulamadım sorun sizce ne olabilir? Bu arada cihazda Windows 7 Ultimate 64 bit ve Windows 8.1 Single Language 64 bit olmak...
  19. Mustafa655

Acer açılmıyor,format atılmıyor,onarılmıyor yardım!!

Merhabalar.1 hafta önce almış olduğum Acer Aspire E1-572G modele sahip dizüstü bilgisayarım bir anda dondu ve kapandı o zamandan beri açılmıyor açmaya çalıştığımda bir süre siyah ekran geldikten sonra mavi ekranda '':( kişisel bilgisayarınız bir sorunlar karşılaştı...'' mesajı geliyor.Yeniden...
  20. Mustafa655

Harici ekran kartına geçiş.

Merhabalar.Bugün Acer Aspire E1-572G aldım ve çift ekran kartlı bir model hem onboard hemde ATİ HD8750M 128bit mevcut. Sürekli olarak harici olan kartı kullanabilmemin bir olanağı var mı bazı kaynaklarda BIOS ile ayar yapılmış ama o ayarlar bende mevcut değil. Bunu istememin temel sebebi bir...
  21. Mustafa655

1500 TL ye kadar laptop tavsiyesi

Merhaba forumdaşlarım 1-2 ay içinde bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum 1500 TL gibi bir limitim var bunu en fazla 100-150 TL aşabilirim. Çok sık oyun oynarım bu yüzden daha çok grafik işlerini iyi yapacak bir cihaz önerebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  22. Mustafa655

Arkadaşımın kardeşine PC toplama önerisi?

Evet arkadaşımın kardeşine şöyle çok ufak bir pc toplayacağız çok yüksek grafikli oyunlar oynamıyor daha çok basit online oyunlar oynuyor. Elimizde anakart ve ekran kartı var sadece işlemci ram gerekiyor pek anlamadığımız için hangisi daha uygun olur bilemedik. Anakart bu : MSI G31M3-L V2...
  23. Mustafa655

iPhone 4'ü Moto G ile takas etmeyi düşünüyorum ne düşünüyorsunuz?

Evet bu konuda cidden yardıma ihtiyacım var. Telefonum 16 GB iPhone 4 iOS 5.0.1 yüklü. Moto G ile takas düşünüyorum sizce yapmalı mıyım?
  24. Mustafa655

SDN'ye Teşekkürler!

Soma olaylarından ötürü herkese ''Soma'da İşçi'' yazılmış. Farkettim, duyarsız kalmadığınız için teşekkür etmek istedim. Hayırlı forumlar.
  25. Mustafa655

Kafamızda kurduğumuz ütopyalarımızı yazalım.

Buyrun bu konuda böyle yürüsün. Gerçekten farklı ütopyalar okumak eğlenceli olabilir diye düşünüyorum.
  26. Mustafa655

CS 1.6 ping sorunu?

Merhaba arkadaşlar,başlıkta belirttiğim gibi ping sorunum var 200 den aşağı düşmüyor. İnternet bağlantımdan olduğunu pek sanmıyorum,speedtest sonucum: Artık en son çare belki sorun FPS olabilir diye düşünüp çözünürlüğü 640x480,16 bit yaptım ve sonuç yine değişmedi. Nasıl çözeceğim bu sorunu?
  27. Mustafa655

2 Şarkının Birleştirildiği En Harika Eser...

http://youtu.be/KZXRgRkwkIQ Fall Out Boy'un ''My Songs Know What You Did In The Dark'' ve Alicia Keys'in ''Girl On Fire'' şarkısının birleştirildiği müthiş bir video. Ben çok beğendim gerçekten harika olmuş...
  28. Mustafa655

Efsane Espiri

http://www.youtube.com/watch?v=e5boD3f-8_k
  29. Mustafa655

Neden böyle oluyor?

Merhaba arkadaşlar. iPhone 4 16GB kullanıcısıyım ve böyle bir sorunla karşı karşıyayım: Gördüğünüz üzere ses ayarlamak için herhangi bir şey bulunmuyor. Belli bir süre sonra düzeliyor,sonra tekrar başlıyor ve tekrar düzeliyor... iOS 7.1 beta 4 kullanıyorum JB yok ve bunun bir bug olmadığını...
  30. Mustafa655

İos 5.0.1 shsh kaydım var. Geçeyim mi?

Merhaba arkadaşlar. iPhone 4 sahibiyim ios 7.1 beta 4 yüklü ve 5.0.1 shsh im var. Sizce 5.0.1 e döneyim mi facebook un filan eski sürümlerini bulup kursam hala iş görür mü ne dersiniz?
  31. Mustafa655

UDID kaydı yapacak olan?

Geliştirici hesabı olan arkadaşlardan UDID kaydı yapacak olan var mı? Ücret sorun değil belli bir miktara kadar verebilirim. Cevap verirseniz sevinirim.
  32. Mustafa655

Android telefonlarda şarj süresini arttırmak!!(i9100'de denendi başarılı!!)

Merhaba forumdaşlarım. Bugün başka bir forumda keşfedip uyguladığım ve başarılı olan bir yöntemi size anlatmak istiyorum. Öncelikle denediğim cihaz Samsung Galaxy SII(i9100) ki şarj süresinden çok çektiğim bir telefon kendisi. Daha fazla uzatmadan konuya geçeyim... Öncelikle telefonunuzun...
  33. Mustafa655

Cihaz modifiye edildi uyarısı? Hemde root,rom yokken?

Evet arkadaşlar babamın Note 2 sinde bugün farkettiğim bir sorun. Cihaz Hakkari'den alınmış ve kaçak büyük ihtimal. Ve alındığı günden beri hiç bir oynama yapılmamış fakat yazılım güncellemeye bastığımda ''cihaz modifiye edildi yeni güncellemeler mevcut değil'' yazıyor. Odinden stock rom...
  34. Mustafa655

Garanti ile ilgili merakım.

Evet arkadaşlar gerçekten düşündüm ve diyorum ki eğer telefona ani voltaj filan versek anakartı filan yaksak garanti telefonu yenisi ile filan değiştirir mi ha ne dersiniz? :)
  35. Mustafa655

Ağır çekim video çekmek için uygulama?

Evet arkadaşlar var mıdır böyle bir şey? S2 sahibiyim cihazda omega 4.1.2 romu kurulu(samsung tabanlı) bununla ilgili bir uygulama veya mod arıyorum. Youtube'da bir kaç video gördüm fakat kimse söylemiyor nasıl yaptığını s2 ile çekilmiş gerçekten başarılı videolar. Bir el atın bulalım şunu...
  36. Mustafa655

Attığım bir ROM sonucu başka rom atamama sorunum...

Cihaza Lion 4.1.2 romunu attıktan sonra CWM sürekli "insallition aborted status 7" gibi hata veriyor ve başka rom atamıyorum. Ama Lion romu denediğimde atıyor. Var mıdır sebebini bilen? Cihaz: Samsung Galaxy S2 i9100
  37. Mustafa655

Yarın Android'e geçiyorum. Rom, Root gibi şeyleri iyice kavramak istiyorum.

Merhaba arkadaşlar. 4 yıllık iPhone kullanıcısı olarak yarın Android'e geçiyorum. Ve rom,root nedir? Neden atılır? Riskler nedir? Gibi soruların cevaplarını arıyorum. Biliyorum forumda bununla ilgili çok konu var arama butonunu kullan diyenlerinizde çıkar :) Ama gerçekten biri ile konuşmam...
  38. Mustafa655

[SATILDI][Takas] iPhone 4

iPhone 4 8GB kullanıcısıyım ve androide geçmek istiyorum telefonumu s2 veya daha üst segment bir android telefonla takas etmek istiyorum. Cihaz tertemizdir. Son iOS sürümü yani iOS 7 yüklüdür. Çizik,soyulma ve benzeri problemler yoktur. Yurtiçi n11 den alınmadır. Kayda gerek yoktur. Herhangi...
  39. Mustafa655

iPhone4 ümü SII ile takas edeceğim ne düşünüyorsunuz?

Bildiğiniz üzere ios 7 ile iPhone 4 iyice yavaşladı ve bunu 2.el temiz bir s2 ile takas edeceğim bulduğum an. Sorum şu ne düşünüyorsunuz? Bunu yapmalı mıyım? Youtubedan baktığım kadarıyla sıı nin performansı iPhone 4 ün çok üstünde. Ama kullananlara soruyorum. Değiştirmeli miyim?
  40. Mustafa655

HTC ONE V mi yoksa iPhone 3Gs mi?

Evet arkadaşlar tavsiyeye çok ihtiyacım var 2.el arıyorum max 350 TL sakın 100 daha koy şunu al gibi şeyler söylemeyin 350 sondur. Sadece bu iki telefon değil bu fiyata daha iyi fikriniz varsa söyleyebilirsiniz. + ve - yönleriyle söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
  41. Mustafa655

iPhone 4 ünüze 4S çözünürlüğünde fotoğraf çektirmek ister misiniz?[JAİLBREAK]

Öncelikle merhaba,direkt olarak başlıyorum anlatmaya. 1-)Anlatacağım yöntemi uygulayabilmek için telefonunuz jailbreakli olmalıdır. 2-)iOS 6.1.3 te denenmiştir ve çalışıyor. 3-)Her ihtimale karşı telefonununuz yedeğini alınız gelecek bir zarardan ben sorumlu değilim. Öncelikle iTools ve...
  42. Mustafa655

iOS 7 Beta 7 hala görünürde yok?

Evet 26 Ağustosta çıkacağı söylenen beta 7 miz henüz çıkmış gözükmüyor. Ne düşünüyorsunuz sizce çıkar mı bugün çıkarsa da ne gibi değişiklikler olur performans iyileştirmeleri yapılır mı yorumları alalım. :mrgreen::mrgreen:
  43. Mustafa655

iPhone 4 ios 7 beta 6 yükledim garantiye götürsem ''garanti dışı'' derler mi?

Evet sorum başlıkta belirttiğim gibi. Ios 6 defterini tamamen kapattım ama bu aralar telefonda ufak bir wifi çekim problemi var telefon n11 den alınma ve garantiye götürmek istiyorum ve ios 6.1.3 yüklemek istemiyorum açık söyleyeyim. Geliştirici hesabım yok UDID kaydımda yok.
  44. Mustafa655

iOS-Android davası????

Nedir bu davanın sebebi? Pay filan mı alıyorlar şirketlerden acaba? Siz ne düşünüyorsunuz?
  45. Mustafa655

iPhone 4 8GB hakkında

Öncelikle merhaba forumunuzu uzun zamandan beri takip ediyordum ve bugün katılmak kısmet oldu. Çok lafı uzatmadan soruma geçeyim. Arkadaşım bana doğum günü hediyesi olarak bir iPhone 4 almış ve maalesef 8GB. 1 yıl garantisi filan var yurtiçinden almış. Ben bunu herhangi bir garanti noktasına...