Arama sonuçlarınız

1. Mustafa655

Bu sistem iyimi?

i5 li sisteme sahibim. Bana kalırsa i7liyi al.SSD vs sonradan ilave edilebilir.
  2. Mustafa655

Bu sistem iyimi?

Aynı sisteme sahibim. CS:GO ultra ayarlar 1080p 300-350fps. GTA 5 aynı şekilde ortalama 70fps.
  3. Mustafa655

300tl claw tutuş için fare önerisi ?

Steelseries Rival 300 olabilir. Ben kullanıyorum,ellerim küçük işini gayet iyi yapıyor.
  4. Mustafa655

Mini-ITX Kasaya İşlemci Soğutucu Tavsiyesi

Merhabalar, Cooler Master Elite 130 kasaya işlemci soğutucusu arıyorum. İşlemcim ısındığı için değil sadece daha sessiz bir soğutucu istediğim için. Fiyat limitim 80 TL İşlemcim i5 6400(1151pin)
  5. Mustafa655

HD çözünürlük dışında kötü görüntü kalitesi??

Monitörün sadece analog girişi destekliyor gördüğüm kadarıyla. Tahminen 2 sebep olabilir; -Analog giriş -Monitörün büyük olmasından dolayı HD çözünürlüğün sırıtması.
  6. Mustafa655

Laptop almayı düşünüyorum "ekran kartı kıyaslama sorusu"

R7 M445 GT 920M'e bile eşdeğer değil.
  7. Mustafa655

1 GB 256 Bit Ekran Kartı Alacağım Yardım

Sistemde anakart ile ram uymuyor,psu modeli belirtmemişsin ve '' 1gb 256Bit'' hiçbir anlama gelmiyor.
  8. Mustafa655

Laptop a Egpu

Egpu için bilgisayarında thunderbolt girişi olması gerekiyor diye biliyorum. Çok mantıklı bir şey olduğu da söylenemez bence hiç bulaşma. Edit:yazım yanlışı.
  9. Mustafa655

Az Önce Bilgisayar Topladım,Power tuşuna basınca tepki yok.

Cevaplar için teşekkürler sorunu güç kaynağı değiştirerek çözdüm konu kilitlenebilir.
  10. Mustafa655

RX 470 8 Pin Yerine 6 Pin İle Kullanmak

Öncelikle cevap için teşekkürler. 150W TDP değerine çıkmamanın O.C dışında bir eksikliğini hisseder miyim?
  11. Mustafa655

RX 470 8 Pin Yerine 6 Pin İle Kullanmak

Merhabalar, bundan 1 hafta kadar önce bir sistem topladım ve güç kaynağımın ekran kartı için verdiği pin sayısı 6 fakat ekran kartı gereksinimlerinde 8 pin yazıyor. Çevirici aldım fakat uymadı ben de 6 pin kullanmaya karar verdim,bilgisayar açılıyor tam yük altında 1-2 saat oyun oynadığım da...
  12. Mustafa655

Yok açılmadı çok kısa bir süreliğine oldu bu olaylar. Yanan ışık CPU ışığı bu arada.
  13. Mustafa655

Az önce denedim ve çok kısa bir süreliğine kırmızı bir ışık yandı ve işlemci fanı dönmeye başladı.
  14. Mustafa655

Evet o konu da bana ait :) . Yerlerini kontrol ettim yine değişen bir şey yok maalesef.
  15. Mustafa655

Fotoğrafın direkt adresi :http://i.hizliresim.com/kGbr0r.jpg Bir şey anlaşılıyor mu bilmiyorum fakat şunu da ekliyim; PSU da 1 6 pinlik 1 de 4 pinlik konnektörler boşta anakarta sadece 24 ve 4 pinlik olan bağlı.
  16. Mustafa655

O da takılı ama yine tepki vermiyor.
  17. Mustafa655

Merhaba arkadaşlar sorunum başlıkta belirttiğim gibi bütün bağlantıları 3 kez gözden geçirdim fakat hiçbir sorun görünmüyor. Yalnız anakart modelim MSI H110i PRO ve işlemci için 8 pin güç yuvasını anakartta bulamadım. Sistem özellikleri; MSI H110i Pro Anakart i5 6400 işlemci MSI RX 470 4G...
  18. Mustafa655

HDD'yi Çıkarınca Laptop Açılmıyor.

Linux'unuzu güle güle kullanmanızı umarım fakat bu sorumun cevabı değil tartışma konusu yaratmaya çalışıyorsanız burası doğru yer değil. Ayrıca sürücü sıkıntısı yaşamamam için gerekli yollar biliyorum. Sadece bu sorunun çözümünü arıyorum,teşekkürler.
  19. Mustafa655

HDD'yi Çıkarınca Laptop Açılmıyor.

Merhabalar,laptopumda hem ssd hem hdd kullanmaktayım.Sistem ssd de olduğu halde hdd yi çıkarınca boot etmiyor. Sebebi nedir acaba? 1 aya kadar başka bir bilgisayara geçeceğim ve ssd yi direkt takmayı düşünüyorum,yeni bilgisayarda da bu sorun devam eder mi? Teşekkürler.
  20. Mustafa655

Rx 470 vs GTX 1060

Hayır SLI demek istedim, GTX 1060 SLI destekli olmadığından ötürü avantajı olmadığına karar verdim. Anlaması kolaydır diye düşünmüştüm ;)
  21. Mustafa655

Lenovo açılmiyor

Sistem tam olarak kurulmadığı için olabilir.Yeniden format atın veya çeşitli onarım seçenekleri deneyebilirsiniz.
  22. Mustafa655

Yeni bilgisayarımda yavaslamalar(lütfen yardım)

Merhabalar,öncelikle bilgisayarınız hayırlı olsun. Yeni bilgisayara yüklenmesi gereken programlar daha çok sizin ne sevdiğinizle alakalıdır.Ama temel olarak winrar,vlc..vb Office programlarını lisans satın alarak etkinleştirebilirsiniz.Başka özel durumlar için buradan yardımcı olamam Google...
  23. Mustafa655

Desteklenmeyen Çözünürlükler?

Cevabın için teşekkür ederim,kayıt defterinde istediğin yere girip baktığım zaman değerin zaten ''1'' olduğunu farkettim.Yani muhtemelen daha önce denemişim. Farklı bir yolu yok mudur?
  24. Mustafa655

Desteklenmeyen Çözünürlükler?

Merhabalar, laptop monitörümün maksimum desteklediği çözünürlük 1366x768 ve bunu sanal olarak yüksetlmek istiyorum.Amacım kalite değil ekrana daha çok şey sığması. Normal şartlarda olmuyor fakat televizyona hdmi girişi aracılığı ile aktardığım zaman laptopumun kendi monitörü de 1920x1080...
  25. Mustafa655

Rx 470 vs GTX 1060

Biraz daha para biriktirme fırsatı buldum RX 480 alacağım da neden mantıklı değil crossfire :)
  26. Mustafa655

Rx 470 vs GTX 1060

Yorumlarınız için teşekkür ederim. SLI desteği için RX 470 almaya karar verdim.
  27. Mustafa655

Rx 470 vs GTX 1060

Merhabalar,2 kart arasında kaldım hangisini önerirsiniz? MSI Nvidia GeForce GTX 1060 3GB OC 192Bit GDDR5 (DX12) PCI-E Fiyatı MSI GAMING X Amd Radeon RX 470 4GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E Fiyatı Teşekkürler.
  28. Mustafa655

Maksimum 3000TL ye Monitör Dahil Oyun Odaklı Mini-ITX sistem.

Teşekkür ederim. Yorumunuz için teşekkürler fakat rx 470 kasaya sığabilecek mi?
  29. Mustafa655

Teşekkür ederim. Yorumunuz için teşekkürler fakat rx 470 kasaya sığabilecek mi?
  30. Mustafa655

Merhabalar, kafamdaki donanımlar şunlar; i3 6100 Skylake İşlemci(422TL) MSI H11Di Pro DDR4 2133MHZ VGA M2 1151P Anakart(288TL) Hi-Level 8GB 2400mhz DDR4 Ram(Değişebilir,aceleye getirilmiş bir karar.)(158TL) W.D Black 2.5 500gb 7200RPM 32MB HDD(211TL) Cooler Master Elite 110 Mini-ITX...
  31. Mustafa655

WİNDOWS 10 HOME SİNGLE LANGUAGE Bilgisayarım çöktü, Tamirci crackli WİNDOWS 10 PRO yüklemiş.

Herhangi bir lisans bozulması yaşamazsınız. KadıköyRap'in dediği gibi, Single language kurarsanız sorun çözülür
  32. Mustafa655

WİNDOWS 10 HOME SİNGLE LANGUAGE Bilgisayarım çöktü, Tamirci crackli WİNDOWS 10 PRO yüklemiş.

Bilgisayarı ilk aldığınızda hangi işletim sistemini kullanıyordu?
  33. Mustafa655

Xiaomi Redmi Note 3 Ülkemizde Satılan Modellerde SD Card Slotu Var mı?

Farkettim fakat güvenemedim ondan uzak duracağım :D Gm 5 plus da mantıklı aslında ama bilmiyorum kafam karışık
  34. Mustafa655

Bu telefon neden bu kadar ucuz ve başka yerde yok :)
  35. Mustafa655

Gittigidiyor'da 1000 Liradan satıldığını görmüştüm :) Cevap için teşekkürler sanırım Meizu M3 Note alacağım.
  36. Mustafa655

Meizu M3 Note ile Xiaomi Redmi Note 3 arasında kaldım. Tek problem sd card olayı ve Youtube'da izlediğim bazı videolarda gördüğüm kadarıyla 2GB RAM/16GB Hafıza modellerinde var deniyor. Ama emin olamadım beni aydınlatırsanız sevinirim :)
  37. Mustafa655

AMD Sürücü Yüklerken Donma ve Ardından Siyah EKRAN

AMD den manual driver select bölümünden hd8750m ve 64 bit Windows 10 seçip aynı kurulum adımlarını gerçekleştirirsem yine aynı şeyler olacak :D İşin ilginç yanı ne kadar geri yükleme noktası oluşturursam oluşturayım bu olay olduğunda sistem geri yüklenmiyor ve sistem korumasını açmam gerektiğini...
  38. Mustafa655

16.83 olması gerek.
  39. Mustafa655

Yok hayır zaten temiz kurulum ardından sürücü yüklüyorum yani başka bir şey ile uğraşmıyorum. Yalnız catalyst 15.71 i çalıştırabiliyor. Fakat güncellediğim zaman bu hata oluşuyor.
  40. Mustafa655

Öncelikle cevap için teşekkürler fakat 2 işletim sistemi bulundurmamın ne gibi bir zararı olabilir? Ayrıca 32 bit neden 8 GB ramin 5 ini çöpe mi atayım :)
  41. Mustafa655

Merhabalar,1 gün evvel Windows 10 64 bit Single Language'in temiz kurulumunu yaptım. Fakat ekran kartı sürücümü(HD8750M) yüklediğim sırada yükleme yarıda kalıyor ve ekran cevap vermiyor.Bilgisayarı kapatıp açmayı denediğimde ise siyah ekran geliyor. C'de Windows 10 kurulu iken E'de ise Windows...
  42. Mustafa655

1800 TL'ye Öneriler

1250 TL ye alacağın hiçbir cihaz 3-4 yıl güncel kalmaz. Çok üst seviye bir cihaz istiyorsan ithalatçı garantili G4 almalısın. İthalatçı garantili cihaz istemezsen GM 5 Plus iyi bir tercih olacaktır.
  43. Mustafa655

Hangi Telefonu Almalıyım ?

İkisi arasıdan tercih yapacaksan M4 Aqua seçmelisin. Hafıza sorunu var onu da Android M ile gelen hafıza kartı ile telefon hafızasını birleştirme özelliği ile çözebilirsin. Class 10 bir SD Card gerekli tabii elbette.
  44. Mustafa655

General mobile 4g

Donanım olarak da yazılım olarak da bir fark yok. Sadece çift sim kart kullanamazsınız :D
  45. Mustafa655

Meizu M3 Note mu GM 5 Plus mı?

Bugün incelediğim kadarıyla kamerada böyle bir opsiyona rastlamadım. Parmak izi çok mühim değil de General Mobile Snapdragon 617 koyup da ağır çekim video desteği koymuyorsa o telefona para verilmesine şüphe ile yaklaşıyorum sadece.
  46. Mustafa655

Peki sizce parmak izi tarayıcı ağır çekim video ve seri çekim gibi özelliklerden bu yüzden feragat etmek doğru mu? Yanlış anlamayın kararsız kaldığım için soruyorum.
  47. Mustafa655

Neden peki?
  48. Mustafa655

Başlıkta belirttiğim gibi 2 model arasında kaldım şimdiden teşekkürler.
  49. Mustafa655

1000 Liralık Orta Segment Cihaz Tavsiyesi

Çok fazla oyun oynamam fakat mobil verim sürekli açıktır ve sosyal ağları normal insanlardan bir tık daha fazla kullanıyorum diyebilirim. Emin olun Snapdragon 410 işlemciye o batarya yeterince iyi performans sağlıyor. :) K5 Note hoş bir cihaz fakat gerek güncelleme desteği gerek ise kamerası...
  50. Mustafa655

General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Cevabın için teşekkürler cihaz epey aklıma yattı yalnız Snapdragon 617 li bir cihazın nasıl slow mo özelliği olamaz onu anlayamıyorum.
  51. Mustafa655

İkisi arasında kaldım

Yalnız cihazların birinde gtx960m diğerinde gtx950m bulunuyor.Ram ve ssd olayından önce bunu düşünmenizi tavsiye ederim. GTX960M li model daha iyi bir seçim olacaktır.
  52. Mustafa655

General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Öncelikle merhaba,ürünü almayı düşünüyorum da kameranın özelliklerini söyleyebilir misiniz? Yani burst mode,slow mo gibisinden neler sunuyor. Bir de K5 Note daha iyi bir tercih olabilir mi? Teşekkürler.
  53. Mustafa655

Herkese yorumları için çok teşekkürler.Fakat alacağım vakte kadar yeni bir durum olmazsa kararımı GM 5 Plus'dan yana kullanacağım. Sebebi ise gerek arka gerek ön kamerası bir tık daha iyi ve güncelleme desteği sunması.Parmak izi tarayıcısını da çok isterdim tabii ama olmasa da olur :)
  54. Mustafa655

Epey'den kıyasladığım kadarıyla K5 Note çok iyi bir cihaza benziyor. Lenovo'nun daha önce hiçbir ürününü kullanmadığım için temkinli yaklaşmakta fayda var.
  55. Mustafa655

Teşekkür ederim 2.parti ürünlerinde sorun yok deniyor. MediaTek işlemci önerilmiyor ve bu konuda pek bilgi sahibi değilim aydınlatırsanız sevinirim :D
  56. Mustafa655

Yorumun için çok teşekkür ederim,yalnız 1-2 sorum var. Şarj olayını biraz daha açar mısın? Çünkü GM 4G nin memnun olduğum tek bir şeyi varsa o da şarj süresidir. 5 Plus'da bunu arayacak mıyım? Bir de internette gezen kronik sorunlardan birine rastladığımda değişim işlemleri vs ne kadar kolay olur?
  57. Mustafa655

Merhabalar,hali hazırda GM 4G kullanan birisiyim ve 1000 Lira fiyat limitine orta segment cihaz arıyorum. 2 ay içerisinde alacağım,2.el istemiyorum ve fiyat limitimi 1 lira bile arttırmam mümkün değil. Gm 5 Plus öneriliyor fakat dediğim gibi hali hazırda GM 4G kullanıcısıyım ve kamera...
  58. Mustafa655

Düşük ışıkta pembe kamera ve ön kameranın görünmemesi.

Cevabınız için teşekkürler.Arka kamerayı değiştirirsem sorun çözülecektir o halde değil mi?
  59. Mustafa655

Düşük ışıkta pembe kamera ve ön kameranın görünmemesi.

Merhabalar,HTC ONE M7 kullanıcısıyım.Başlıkta belirttiğim gibi cihazın arka kamerasında düşük ışıklı ortamlarda pembelik sorunu var. Bunun dışında ise ilginç bir şekilde telefon ön kamerasının olmadığını düşünüyor herhangi bir uygulamaya girdiğimde ön kameraya geçiş butonu gözükmüyor,gözükse...
  60. Mustafa655

Telefon Ana menüde 2ghz oyunda 800mhz olarak çalışıyor

Oyun içerisindeyken işlemci kullanım miktarını nereden ölçüyorsun acaba? Ayrıca oynadığın oyunu söyleyebilir misin?
  61. Mustafa655

General Mobile Android M "Play Store durduruldu" hatası

Cihazımı Android 6 ya güncelledikten sonra play store ve google servisleri çalışmamaya başladı. Uygulama verilerini silmek sorunumu çözmedi. Bunun bir çözümü var mı?
  62. Mustafa655

General Mobile 4G Kullananlar Kulübü | Teknik Özellikleri

Arkadaşlar cihazı alalı bir ayı geçti ve General Mobile Asistan uygulamasından ''Telefon Orijinalliği'' sorgulattığımda cihazımın Telpa güvencesinde olmadığı uyarısı alıyorum. Nedir bunun sebebi? Başka yaşayan var mı bu sorunu?
  63. Mustafa655

GTA 5 Ani FPS Düşmesi Sorunu

Sorunu çözmüş bulunmaktayım : GTA 5'in belgelerim bölümündeki settings.xml dosyasını düzenleyerek sorunun çözümüne ulaştım şöyle ki: <Shadow_SplitZStart value <Shadow_SplitZEnd value <Shadow_aircraftExpWeight value değerlerini sırası ile 0.730000 0.790000 0.790000 bu değerlere indirgedim ve...
  64. Mustafa655

GTA 5 Ani FPS Düşmesi Sorunu

Ne yaptıysam çözemedim değerli forumdaşlar. Normal oyun içinde yürürken 35-40fpsleri görüyorum sonra bir anda rastgele bir biçimde fps 8-10 lara iniyor ve 5-6 saniye bazen daha uzun kalıyor böyle sonra geçiyor. Oldukça rahatsız edici bir çok araştırma yaptım ve bir çok yol denedim hiçbiri...
  65. Mustafa655

General Mobile 4G root atamıyorum.

Wondershare programını anlatıyor denediğim bir şey. Olmuyor maalesef.
  66. Mustafa655

Rootsuz telefon kullanamıyorum pek bazı sistem uygulamalarını silmek ve bazı uygulamalarda satın alma hileleri için ihtiyacım var. Geliştirici seçenekleri açık zaten açık olmadan Wondershare root deneyemiyor. Dediklerinizi deniyorum fakat program pek güvenilir gelmedi. Telefonun stok romu...
  67. Mustafa655

Ne yolu denediysem olmadı önce KingRoot ardından Wondershare programı ile PC üzerinden denedim fakat yine olmadı. Sürüm : Android 5.1.1 güncellemeler yüklü. Yardım ederseniz sevinirim.
  68. Mustafa655

PC için simetri çevirmeyen kamera uygulaması arıyorum.

Videolu konuşma yaparken kamera simetri alıyor ve bunu engellemek istiyorum. Bunu engelleyebilecek bir program ve ya ayar var mı? Teşekkür ederim.
  69. Mustafa655

Yeni laptop takilma problemi

Isınıyor olabilir oyun oynarken bilgisayarının altına arka kısmını yukarıda tutacak bir şey(defter,kitap vs) koyabilirsin bu bazen çözüm olabiliyor.
  70. Mustafa655

Max 1200 TL'ye oyun ağırlıklı toplama PC tavsiyesi

Bilgili arkadaşlar yardımlarınızı esirgemezseniz sevinirim :)
  71. Mustafa655

Donma kapanma

Sorun harddiskte olabilir. Herhangi bir harddiski kontrol eden programla kontrol yapar mısın?
  72. Mustafa655

Webcam donuyor. FPS 2-3 arası.

Merhabalar, Acer Aspire E1-572G model cihaza sahibim kendi entegre kamerası donuyor FPS 2-3 arası gidip geliyor sürücüyü Windows kendi tanıyor zaten farklı bir sürücüde bulamadım sorun sizce ne olabilir? Bu arada cihazda Windows 7 Ultimate 64 bit ve Windows 8.1 Single Language 64 bit olmak...
  73. Mustafa655

Acer açılmıyor,format atılmıyor,onarılmıyor yardım!!

Merhabalar.1 hafta önce almış olduğum Acer Aspire E1-572G modele sahip dizüstü bilgisayarım bir anda dondu ve kapandı o zamandan beri açılmıyor açmaya çalıştığımda bir süre siyah ekran geldikten sonra mavi ekranda '':( kişisel bilgisayarınız bir sorunlar karşılaştı...'' mesajı geliyor.Yeniden...
  74. Mustafa655

Harici ekran kartına geçiş.

Sorun,Windows 8.1'e güncellenerek çözülmüştür.
  75. Mustafa655

Harici ekran kartına geçiş.

Merhabalar.Bugün Acer Aspire E1-572G aldım ve çift ekran kartlı bir model hem onboard hemde ATİ HD8750M 128bit mevcut. Sürekli olarak harici olan kartı kullanabilmemin bir olanağı var mı bazı kaynaklarda BIOS ile ayar yapılmış ama o ayarlar bende mevcut değil. Bunu istememin temel sebebi bir...
  76. Mustafa655

Bu laptop oyunları kaldırırmı?

Oyunlarda daha çok ekran kartının önemli olduğunu biliyorum. Videodaki ekran kartı ise 710m yani sizinki. Diğer donanımlar farklı olsa bile ki bence çok farklı değildir,bu oyunu çok çok farklı fpslerde oynayacağınızı sanmıyorum. Siz yinede modeliyle birliktle Youtube'a "xxx laptop modeli game...
  77. Mustafa655

Bu laptop oyunları kaldırırmı?

Hocam laptop modelini yazmadığın için donanımı seninkiyle aynı mı bilemiyorum ama 710m ile ilgili fikir edinmeni sağlayacağını düşündüğüm bir video: http://www.youtube.com/watch?v=yzhCyJI6d8E Yorum yapan arkadaşlar biraz acımasızca yapmış sanki :)
  78. Mustafa655

Bilgisayarınız Hangi Oyunları Çalıştırıyor?

CRYI değil CYRI olacak. ''Can You Run It'' olarak geçiyor.
  79. Mustafa655

1500 TL ye kadar laptop tavsiyesi

Çok teşekkür ederim peki sizce Ağustos ayının sonuna doğru yeni modeller filan çıkar mı?
  80. Mustafa655

Üniversite yerleştirme sonuçları açıklandı

Bülent Ecevit Üniversitesi Makine Mühendisliği. Hedefim Gazi idi ama bunada şükür :)
  81. Mustafa655

Neden hocam?
  82. Mustafa655

Merhaba forumdaşlarım 1-2 ay içinde bir dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum 1500 TL gibi bir limitim var bunu en fazla 100-150 TL aşabilirim. Çok sık oyun oynarım bu yüzden daha çok grafik işlerini iyi yapacak bir cihaz önerebilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  83. Mustafa655

Arkadaşımın kardeşine PC toplama önerisi?

Teşekkür ederim
  84. Mustafa655

Evet çalışıyor evde buldum bilmiyorum,hatırlamıyorum daha doğrusu :)
  85. Mustafa655

Evet arkadaşımın kardeşine şöyle çok ufak bir pc toplayacağız çok yüksek grafikli oyunlar oynamıyor daha çok basit online oyunlar oynuyor. Elimizde anakart ve ekran kartı var sadece işlemci ram gerekiyor pek anlamadığımız için hangisi daha uygun olur bilemedik. Anakart bu : MSI G31M3-L V2...
  86. Mustafa655

iPhone 4'ü Moto G ile takas etmeyi düşünüyorum ne düşünüyorsunuz?

Ascend P6'nın tasarımı çok hoş ama aralarında en iyi nexus gibi :)
  87. Mustafa655

Onu demek istememiştim zaten :) Tekrar çok teşekkür ederim :)
  88. Mustafa655

Girdiniz kanıma yapacağım takası çok teşekkür ederim yardımlarınız için :)
  89. Mustafa655

[XPOSED][4.0+] XuiMod v2.3.1 - Sistem Animasyonlarını Değiştirin

Çok ayıp çok :P
  90. Mustafa655

Teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz bu arada Moto G'nin işlemciside A7 cortex sanırım bunun çok kötü olduğunu söyleyenler var gerçekten bu kadar kötü mü?
  91. Mustafa655

[XPOSED][4.0+] XuiMod v2.3.1 - Sistem Animasyonlarını Değiştirin

Kimsenin Nexus 5'e ''stabil değil yeaa'' diyebileceğini sanmam :) Sizin dedikleriniz sanırım Samsung'u filan kastediyor :P
  92. Mustafa655

s2 için touchwiz 6 arayüzü arıyorum

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-revolution-rom-build-4-18-09-2013-t2411990 Şuna bir bakın modeliniz i9100 ise.
  93. Mustafa655

800 TL bütçeye telefon tavsiyesi istiyorum

Mali400 arkadaşın dediği gibi Nexus 4 iyi bir seçim olabilir ama olmaz dersen GM Discovery yerine Moto G bak derim.
  94. Mustafa655

Böyle diyorsunuz da iPhone 4 artık ihtiyaçlarımı karşılamıyor. Ağır grafikli oyunlar oynarım çoğu zaman ama yeni çıkan birçok oyun ve uygulamaya desteği yok olsa bile kasılıyor. Ayrıca rom root gibi işlerden anlarım halledebileceğimi düşünüyorum kasma gibi sorunları.
  95. Mustafa655

Yorumlarınız için teşekkürler. iOS 7 yüklememi öneren arkadaşlar SHSH kaydım var yükledim ve emin olun iOS 5 akıcılığı yok. Alan arkadaşa SHSH kaydı hakkında bilgilendirme yapacağım zaten istediği zaman yükseltir düşürür o problem değil.
  96. Mustafa655

Evet bu konuda cidden yardıma ihtiyacım var. Telefonum 16 GB iPhone 4 iOS 5.0.1 yüklü. Moto G ile takas düşünüyorum sizce yapmalı mıyım?
  97. Mustafa655

SDN'ye Teşekkürler!

Soma olaylarından ötürü herkese ''Soma'da İşçi'' yazılmış. Farkettim, duyarsız kalmadığınız için teşekkür etmek istedim. Hayırlı forumlar.
  98. Mustafa655

iPhone 6'nın Ekran Çözünürlüğü Sızdı

Her yönden fakir bir cihaz sizin ''zengin'' dediğiniz cihazlardan daha iyi performans veriyorsa o cömert kitlenin bir bildiği vardır. Bu bir tercih meselesi. Sizi ilgilendirmez. HD konusuna gelince evinizdeki 40-50 inch televizyonlarınız 1080p ve siz 4.5 inchlik bir telefonda Full HD...
  99. Mustafa655

Soma'da büyük felaket: 301 madenci hayatını kaybetti!

Sayı giderek artıyor :( Allah ölenlere rahmet,yaralılara acil şifalar versin. Gerçekten çok acı bir durum.
  100. Mustafa655

Langırt nasıl oynanır ?

Hiç beceremedim şu oyunu. En azından bunlar gibi :P
  101. Mustafa655

iPhone 4 Devri Kapandı!

Ben iPhone 4'ü Apple'ın bir hatası olarak görüyorum. 3GS ile aralarında çok az donanım farkı olan bir cihaza 4 katı fazla çözünürlük verilmiş bu yüzden 3GS grafik isteyenoyunlarda daha iyi performans veriyor.(Örn:Asphalt 8) ayrıca anten sorunu da var yazıldığı gibi ayrıca telefon daha ilk...
  102. Mustafa655

Kafamızda kurduğumuz ütopyalarımızı yazalım.

Buyrun bu konuda böyle yürüsün. Gerçekten farklı ütopyalar okumak eğlenceli olabilir diye düşünüyorum.
  103. Mustafa655

Bidaha Samsung mu? ASLA!

Zaten arayüz bakımından stabiliteden çok uzakta olan Samsung,Note 3'ün arayüzünü geliştirmeyecek mi? Zaten gerek malzeme kalitesi gerekse model sayısı bakımından tiksindiğim bir firmaydı,şimdi ise kelimeler yetersiz kalıyor.Bence de uzak durun...
  104. Mustafa655

2000 TL bütçeli telefon tavsiyesi

Çok güçlü bir telefon istiyorsan iPhone alacaksın. 2000TL ye en iyi o gider.
  105. Mustafa655

İphone 5C

iPhone 5C alacaksanız dikkatli olmalısınız çünkü şöyle düşünün; iPhone 6'nın gelmesi yakındır ve çıktığı zaman 5C piyasadaki en alt seviye cihaz olacak. Kasar demiyorum ama ömrü normal bir iPhone ömrü olmayacak. S4 bir süre sonra TouchWiz'de ölüyor doğrudur ama arkadaşlarında dediği gibi...
  106. Mustafa655

Ses Tuşlarıyla Fotoğraf Çekin

Yahu şu yorumlara bak. Bu özelliği stok olarak bulundurmayan telefonlar için paylaşılmış bir yazı belli ki. ''Benim telefonumda zaten var'' demenin mantığı nedir?
  107. Mustafa655

112'yi asılsız arayana 250 lira para cezası!

Sonra da acil servise iş çıkacak olay yine aynı yere dayanıyor :P
  108. Mustafa655

Bilgisayarımın özellikleri yerinde olmasına rağmen acayip bir kasma var lütfen yardım

İşlemcinin modelini yazmamışsın ama donanımının geri kalanına bakılırsa işlemcininde bu oyun için yeteceğini düşünüyorum. Sana önerilerim; -Tam bir sistem taraması yap(güvenilir ve sağlam bir program ile) -Sürücülerini güncelle Konudan daha iyi anlayan arkadaşlar yorum yaparsa daha faydalı...
  109. Mustafa655

Sakallarım beni daha seksi yapıyor!

Her topal satıcının bir kör alıcısı vardır demişler.O diyenler bunu görseydi demezlerdi diye düşünüyorum.
  110. Mustafa655

Iphone 5s almayı düşünüyorum 3 sene sonra kasma olur mu?

Hesabı iPhone 4S ve 4 üzerinden kurabilirsin. iPhone 4S'in 3.senesi iPhone 4'ün 4.senesi. 4S kasmıyor,4 kasıyor fakat öldürtecek biçimde kasmıyor.
  111. Mustafa655

SDN'ye şikayet

Benzer bir konuyu bugün açmayı düşünüyordum... Gerek kalmamış. Bana kalırsa olay eklenti indirip bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak ve ya beğenmiyorsak çekip gitmek değil. SDN güzel ve büyük bir forum ve böyle bir forumda reklam düzeninin daha başarılı olması tabii ki beklenen bir şey. Bu durum...
  112. Mustafa655

CS 1.6 ping sorunu?

Her serverda aynıydı. Fakat az önce çözdüm. Görev yöneticisinden hl.exe'nin önceliğini düşük yaptım sorun çözüldü.
  113. Mustafa655

CS 1.6 ping sorunu?

Merhaba arkadaşlar,başlıkta belirttiğim gibi ping sorunum var 200 den aşağı düşmüyor. İnternet bağlantımdan olduğunu pek sanmıyorum,speedtest sonucum: Artık en son çare belki sorun FPS olabilir diye düşünüp çözünürlüğü 640x480,16 bit yaptım ve sonuç yine değişmedi. Nasıl çözeceğim bu sorunu?
  114. Mustafa655

Kararsızım arkadaşlar yardımm

iPhone 4 sahibi biri olarak söylüyorum ve çok kesin söylüyorum ''iPhone 4 alma'' iOS stabil doğru ama iPhone 4 şu an o fiyatı hakedecek bir cihaz değil. iOS 7.1 kullanıyorum 7 ye göre ciddi performans artışı var. Ama o fiyata gerçekten Android tercih etmelisin. Bu sene güncellemeyi kesin olarak...
  115. Mustafa655

Windows Phone 8.1 Tanıtıldı!

Harika bir güncelleme gerçekten.Uygulama mağazası biraz daha geniş olsa çok güzel olurdu gerçekten.
  116. Mustafa655

Darth Vader Cumhurbaşkanlığına Aday!

Güç onunla olsun ne diyelim :D
  117. Mustafa655

Oğlunu görsel efektlerle fenomen yaptı !!

Demek istediğim kendi firmasını açmalı.
  118. Mustafa655

Oğlunu görsel efektlerle fenomen yaptı !!

Bu adam fim sektörüne girmeli :P
  119. Mustafa655

Zımba Tellerinden İnşa Edilmiş Minyatür Metropoller

Sanat mı desem işsizlik mi desem bilemedim :P Ama güzel olmuş.
  120. Mustafa655

iOS Sürümleri Arasında Geçiş Yapılabiliyor

Bu 1 Nisan şakaları ne zaman bitecek yahu?
  121. Mustafa655

iPhone 6C'den İlk Sızıntılar

Bana çok inandırıcı gelmedi 6C'nin şu anda çıkması mümkün değil. 6 çıkıyor çünkü 6C'nin donanımı ne olacak? 6C diye bir ürün olacaksa bile bu 6S ile beraber çıkabilir ve donanımı 6 ile aynı olur.(Benim düşüncem.)
  122. Mustafa655

Flaş! YouTube kapatıldı! 27 Mart 2014

İşte aradığım yorum! :D
  123. Mustafa655

Flaş! YouTube kapatıldı! 27 Mart 2014

Aynı yorumu ''sansür'' olayında da yapmıştım burada da yapacağım... Neden mi kapatılıyor? Çünkü eskiden CHP ve MHP'nin kasetleri çıkardı ortaya,şimdi ise AKP'nin....
  124. Mustafa655

iOS 7'nin Benimsenme Oranı Artıyor

İmzaları bir açsın o zaman göreceğiz benimsemeyi :)
  125. Mustafa655

Ayağı alçılı olduğu için YGS’ye alınmadı

Valla sizin gördüğünüz yer öyleydi sanıyorum. Ben girerken birçok başı kapalı insan gördüm hiç öyle didik didik aranmadan girdiler içeri...
  126. Mustafa655

Hocam aynı sınava bende girdim ve gerçekten konrtol edilmiyor...
  127. Mustafa655

Siyaset konusu olmaması gerektiğini belirten bir kelime çok takılmayalım :)
  128. Mustafa655

Şimdi Buradan Troy'a Küfretsem

Güzel bir bakış açısı hocam ama şöyle düşünün ''üyeleri olmazsa bir forum nedir?'' Bu forumu elbette bir yaratmadık ama varlığının sürdürülmesinin sebebi biziz. Amacım kavga çıkarmak değil aman yanlış anlaşılmasın. Sadece olaya farklı bir bakış açısı getirmek istedim hani vardır ya : ''beni...
  129. Mustafa655

Yahu ben anlamıyorum türban ile sınava girmek serbest(şimdi siyaset yapıyorsun demeyin bez parçasından siyaset yapılmaz...)bir kız türbanın içine çok rahat bir kulaklık sokabilir ve kopya alabilir. Bir yolu elbet bulunur bunların denetlenmediğini bizzat gördüm... Bu kardeşimiz alçısı olduğu...
  130. Mustafa655

Google Gözümüzün İçine Girecek!

Ufak çaplı bir kalp krizi :P
  131. Mustafa655

2 Şarkının Birleştirildiği En Harika Eser...

Ne yalan söyleyeyim iki türüde sevmiyorum :D Ama başarılı olduğuna eminim.
  132. Mustafa655

23 Mart 2014 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)

Şimdiden ben ve arkadaşlarıma girecek sınava başarılar dilerim...
  133. Mustafa655

GravityBall Artık Androidde - (Türk Yapımı Oyun)

Tebrik ederim. Güzele benziyor. Android cihazım olsa denerdim :)
  134. Mustafa655

2 Şarkının Birleştirildiği En Harika Eser...

http://youtu.be/KZXRgRkwkIQ Fall Out Boy'un ''My Songs Know What You Did In The Dark'' ve Alicia Keys'in ''Girl On Fire'' şarkısının birleştirildiği müthiş bir video. Ben çok beğendim gerçekten harika olmuş...
  135. Mustafa655

İphone Speaker sorunu

Hocam aynı problem bendede var ve biraz araştırmıştım zamanında sonuç olarak ''cihazın kendini dockta zannetmesi'' diye tespit ettim. İşin ilginç tarafı ise sadece iOS 7.x.xte oluyor. iOS 5.0.1'e düşürüyorum telefonu gayet rahat çalışıyor.
  136. Mustafa655

Samsung, Engellileri Unutmadı

Gerek çıkardığı model sayısı,gerek tasarımı,gerekse arayüzü olsun tiksindiğim bir firma. Ama bu sefer bir şeyler yapmış helal olsun.
  137. Mustafa655

İOS 7.1 yüklemeli miyim?

Umarım pişman olmazsınız :)
  138. Mustafa655

İOS 7.1 yüklemeli miyim?

Shsh kaydını alıp güncellersen geri dönebilirsin 6.1.3'e.
  139. Mustafa655

Şehit çocuklarına sınavsız üniversite!

Aynı imkan Suriyelilere verildiğinde hiçbirinizin sesi çıkmıyordu... Şimdi aynısı BİZİM insanımıza şehitlerimizin ailelerine verildi diye mi bu ''haksızlık'' olayları? Bu yaptığınız bencillikten başka hiçbir şey değildir.
  140. Mustafa655

IOS 7.1 Yayınlandı

iPhone 3G nin rami 128mb dir. Siz gidinde yapın önce araştırmanızı.
  141. Mustafa655

IOS 7.1 Yayınlandı

Bizim kimseyi utandırmak gibi bir çabamız yok hocam sadece bilgi yanlışlığı olmasın ne kusuru :)
  142. Mustafa655

IOS 7.1 Yayınlandı

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/Apple-iPhone-4/TeknikOzellikler/11 :)
  143. Mustafa655

IOS 7.1 Yayınlandı

Hocam iPhone 4'ün rami 512 mb değil mi? :)
  144. Mustafa655

IOS 7.1 Yayınlandı

Beta 5'te farkı varsa biri söyleyebilir mi ona göre geçeceğim yoksa 5.0.1'de telefon akıyor.
  145. Mustafa655

Apple ID'nizi Telefon Desteğiyle Kurtarın!

''Apple destek ile şimdi konuşun'' Gibi bir şey çıkmıyor bende sadece ''Apple destek bölümünü daha sonra arayın'' var. Saat ile alakalı bir şey mi acaba?
  146. Mustafa655

Whited00r7 iphone 2g fake imei

Safe mode'a girmiş çıkarın safe moddan statü çubuğunda "exit safe mode" vardır ona basın. Ayrıca bu gerçek iOS 7 değildir iOS 3.1.3 tür. Sadece makyajlanmıştır. Ama kendi app marketleri var ona bak orada bir sürü uygulama var.
  147. Mustafa655

iReb ile DFU moda sokman gerek
  148. Mustafa655

Cihaz yurtdışı mı? Eğer yurtdışı ise :http://sourceforge.net/projects/whited00r/files/7.0/Whited00r7-iPhone3G-Unlocker.zip/download Eğer değil ise : http://sourceforge.net/projects/whited00r/files/7.0/Whited00r7-iPhone3G-Normal.zip/download
  149. Mustafa655

Beni ikna et

Hocam roottan anlayan adam jailbreakinide yapar paşa paşa kurar uygulamalarını bedavaya hem cihaz brick olacak korkusuda yaşamaz :D
  150. Mustafa655

Hocam öncelikle cihazı pc ye bağlayıp DFU moda sokuyorsun daha sonra iPhone 3G ye uygun Whited00r 7 yazılım dosyasını indiriyorsun ve iTunes'u açıp shift'e basılı tutarak geri yükleye basıyorsun dosyayı seçiyorsun arkana yaslanıp izliyorsun.
  151. Mustafa655

Ipad2 siri

Eğer iOS 7.0.x sürümlerindeyseniz BassamKassem'i biraz araştırmanızı tavsiye ederim. Ben iPhone 4'te kullandım.
  152. Mustafa655

9. sınıf videolu ders kitapları lütfen acil!!!!!

O zaman ben sana çileden çıkardıklarını işaretleyip okuldaki hocalarını sıkıştırmanı tavsiye ediyorum hem sözlün yükselir :D Ha yok illa cevap dvdsi filan olsun dersen bence FEM'in YGS deneme setlerini al. İçinde çözümleri var ayrıntılı şekilde hem hazırlanırsın hem de soru çeşidi öğrenirsin...
  153. Mustafa655

9. sınıf videolu ders kitapları lütfen acil!!!!!

İnternette soru çözümü olsa da farketmez ki. Matematik konu anlatımına değil soru çözümüne dayalı bir derstir. Ne kadar soru çözersen o kadar iyi anlarsın. Sana tavsiyem matematikte çok kötü isen Karekök Yayınları'nın ''0 matematik'' kitabı var. Yeni başlayanlar için kolay. Önce ondan başla...
  154. Mustafa655

İpod Touch 5

iPod Touch 5'i iPhone 4S ile eşdeğer düşünebilirsin performans olarak. Alıp almamak sana kalmış.
  155. Mustafa655

Efsane Espiri

Şöyle ifade edeyim benim yaklaşık 20.izleyişim ama ben hala gülüyorum :D
  156. Mustafa655

Efsane Espiri

Nasıl derler: ''Cuk oturdu'' :D
  157. Mustafa655

İphone 3G Güncelleme Yapamıyorum

iTunes'ta iTunes Store yazısı vardır sağ üstte onun yanında eğer iPhonenunuzu algılıyorsa ''iPhone'' yazısı görürsünüz algılamazsa sürücü değişimi gerekir eğer yazıyı görmezseniz söyleyin sürücü değişimini anlatayım size.
  158. Mustafa655

Whited00r'un resmi sitesinden kendi telefonunuza uygun yazılımı indiriyorsunuz cihazı DFU moda sokuyorsunuz(DFU moda sokmayla ilgili zibilyon tane konu vardır mutlaka öğrenirsiniz.) Daha sonra iTunes'u açtığınızda size ''kurtarma moduna bir iphone bulundu'' gibi bir uyarı veriyor. Bundan sonra...
  159. Mustafa655

Tamam siz dediğimi yapın Whited00r kurun pişman olmazsınız bende 3G varken kullanıyordum telefon olduğunu hissettiriyor gerek hızı olsun gerek görselliği.
  160. Mustafa655

Efsane Espiri

http://www.youtube.com/watch?v=e5boD3f-8_k
  161. Mustafa655

Adamın iPhone ''3G'' si var ''3Gs'' i değil...
  162. Mustafa655

Cep Telefonlarında Yeni Standart

Konuyu görünce gözlerim duygulandı adeta(!) Vay be....
  163. Mustafa655

iPhone 3G'ye whatsapp yükleyemezsin. Apple desteğini yıllar önce çekti iPhone 3G'den. Eski sürümünü bulup yüklesen bile çalışmaz. Ayrıca ayarlarda güncelleme sekmesi olmaması çok normal o iOS 5 ile gelen bir özellik. iPhone 3G iOS 5 i desteklemez. Ayrıca jailbreak yaparsan o cihaz iOS 4.2.1...
  164. Mustafa655

12 Maddelik İnternet Sansürü

Dediğiniz şey sadece sansürde değil bir çok şeyde oluyor. Amaç gündem değiştirmek Gezi olaylarında insanlarımız ölürken onlar "Camii'ye ayakkabı ile girilmesi" ile ilgili konuşuyorlardı ve insanların algısına bu yerleştirildi. Gibi gibi....
  165. Mustafa655

S2 mi S2 plus mu ? 2 si arasında kaldım.sizce hangisi

Ben olsam S2(i9100)yi seçerdim. GPU olarak plustan önde.
  166. Mustafa655

19 yaşındaki kız 22 kişiyi öldürmüş!

Siz kızdanda psikopat çıktınız :D
  167. Mustafa655

15 Adımda Bilgisayar ve Oyun Performansınızı Arttırın

Emeğiniz için teşekkürler. Fakat eldeki Intel Celeron olunca ne yaparsan yap fark etmiyor :D.
  168. Mustafa655

İOS 7 iPhone 4'ü ktletti. Nasıl kurtulabilirim???!!!!!! (ACİL)

Bunlar size yetiyorsa tatmin olacağınız bir hız artışı olacağına emin olun. Özellikle animasyonlar konusunda.
  169. Mustafa655

İOS 7 iPhone 4'ü ktletti. Nasıl kurtulabilirim???!!!!!! (ACİL)

Shsh kaydı olmadan geri dönüş mümkün değildir. 7.1 ile hızlanmış doğrudur fakat oyun performansı yine aşırı derece kötü Subway Surfers bile kasıyor. Bende iPhone 4 16 GB var iOS 5.0.1 kullanıyorum Asphalt 8'i hafif kasmalarla oynuyorum. iOS 7.1 beta 5'te oynanmıyordu kasmaktan dolayı. Yani...
  170. Mustafa655

Jailbreak'ten Nasıl Geri Dönülür? - Videolu Anlatım

Kimse bir şey yazmamış bari ben yazayım.Bilmeyen arkadaşlar için yararlı bir konu teşekkür ederiz.
  171. Mustafa655

Iphone 4 600 tl ye alınır mı?

S4 mini iPhone 4'ten hem daha iyidir hem de daha pahalı. Takas edilmez. 600 TL 2.el için normal fiyat. Alınabilir.
  172. Mustafa655

iPhone 6'dan Yeni Konsept Videosu

Tamamen katılıyorum. Bir yerden duyulmuş öyle gidiyor ''çerçevesiz tasarım'' diye.''
  173. Mustafa655

Kalbi ve yükseklik korkusu olan izlemesin

Yükseklik korkum vardı izledim hala hayattayım :D Şaka bir yana adamlara diyecek laf yok adrenalin tutkunu derler ya işte aha tam da bu.
  174. Mustafa655

İphone 4 hangi iOS sürümüyle geliyor?

Farketmez. iOS 7.1 çıkacak Mart gibi. Şu an iOS 7 ile gelse bile 1-2 haftaya güncellersin 7.1'e sorunsuz kullanırsın. Şimdiden hayırlı olsun :)
  175. Mustafa655

iOS 7.1 Final Yakında Gelebilir

Siyahlaştırma büyük ihtimalle gelmeyecek. Çünkü Apple siyah klavyeyi sadece beta 1 de bir seçenek olarak koydu diğer betalarda böyle bir şey bulunmuyor.Bu şeye benziyor: iOS 7 Beta 1 de panorama duvar kağıdı yapıp cihazı sağa sola hareket ettirerek tüm duvar kağıdını görebiliyorduk ve Apple bu...
  176. Mustafa655

Neden böyle oluyor?

Daha önce benim gibi bir sorunla karşılaşmış arkadaşlar varsa onlar daha rahat bulmamı sağlar diye yazmıştım. Garantisiz ve açıkcası telefonculara güvenmiyorum.
  177. Mustafa655

Neden böyle oluyor?

Vardı. Zaten dediğim gibi başkası yaşamıyor bunu sadece ben.
  178. Mustafa655

Neden böyle oluyor?

Yazılımla ilgili değil diyorum beta diyorsunuz :D
  179. Mustafa655

iOs 7 iPhone 4'te kasar mı ?

Kullanıyorum.
  180. Mustafa655

Jailbreakin ios ta tanımı erişilmesi yasak olan dosyaların erişime açılmasıdır. Bu yol ile çoğu şeyi sağlayabilirsiniz. Ama ben iPhone 4 e hele ki ios 7 li iPhone 4 e hiç önermiyorum. Cihaz kasılıyor iyice.
  181. Mustafa655

Neden böyle oluyor?

Yazılımla ilgili değil. Hata sadece bende mevcut.
  182. Mustafa655

iOS 7 Microsoft Word ile mi tasarlandı? :D

Adam Photoshop kullanır gibi Word kullanıyor :D
  183. Mustafa655

Neden böyle oluyor?

Merhaba arkadaşlar. iPhone 4 16GB kullanıcısıyım ve böyle bir sorunla karşı karşıyayım: Gördüğünüz üzere ses ayarlamak için herhangi bir şey bulunmuyor. Belli bir süre sonra düzeliyor,sonra tekrar başlıyor ve tekrar düzeliyor... iOS 7.1 beta 4 kullanıyorum JB yok ve bunun bir bug olmadığını...
  184. Mustafa655

iPhone 4 kullanıcısım iOS 7 de iken telefon öluyor kesinlikle kurmayın. Şu an 7.1 Beta 3 kullanıyorum jailbreakli. iOS 6 ya yakın performansı var.
  185. Mustafa655

Iphone 5 IOS7 Jailbreaksiz Unlock ve Windows icin iMessage

Hocam bilişim dünyasında imkansız diye bir şey yok. Ama dediklerinin neredeyse hepsi şu an için yapılamıyor. iMessage olayı için çok bilgim yok fakat sanıyorum Apple serverlarına ihtiyaç var kullanabilmek için. iPhone 4 te siri gibi düşünülebilir Apple'ın rızası olmazsa kurarsın fakat...
  186. Mustafa655

S4 Ailesine Yeni Üyeler Ekleniyor

Samsung olunca işler karışıyor tabii :D
  187. Mustafa655

ICloud Yedekleme

Benim sana önerim kesinlikle itools kullanman olacaktır.
  188. Mustafa655

ICloud Yedekleme

"Belgeler ve veriler" kısmı açık ise silinmez. Fakat yinede garantiye almak istersen iTools programından al yedeğini. iTools'tan skorları yedekleyeceksen iPhone nun kilidini açmalısın yani ana ekranda olmalısın unutma.
  189. Mustafa655

İos 5.0.1 shsh kaydım var. Geçeyim mi?

Haklısınız hocam geçtim 1 gün kullandım ve öğrendim ki AppStore uygulama senin sürümüne uyumlu değil ise uyumlu olan eski bir sürümünü indirmene olanak sağlıyor. Ama yinede alışamadım yine beta 4teyim :)
  190. Mustafa655

Pardon hocam ben yanlış anladım :)
  191. Mustafa655

iOS 6 stabilitesini yakalamaya çalışıyorlarken 5.0.1 den daha iyi nasıl olabilir? :) İçimde geçmek var eski iOS u sevenlerdenim. Ama Facebook'u filan kaybetmeyi göze alamıyorum işte.
  192. Mustafa655

Merhaba arkadaşlar. iPhone 4 sahibiyim ios 7.1 beta 4 yüklü ve 5.0.1 shsh im var. Sizce 5.0.1 e döneyim mi facebook un filan eski sürümlerini bulup kursam hala iş görür mü ne dersiniz?
  193. Mustafa655

iOS 7.1 Beta 4 Çıktı

Şimdiden hayırlı tezkereler :) Çok doğru bir karar olmuş ne kadar süre yapacaksınız bilmiyorum ama geldiğinizde en az bir 6 alırsınız herhalde o paraya :)
  194. Mustafa655

iOS 7.1 Beta 4 Çıktı

Hayırdır hocam niye sattınız mis gibi cihazı :)
  195. Mustafa655

iOS 7.1 Beta 4 Çıktı

O zaman Beta 3 e devam. Şu siyah klavyeyi koysalar çok iyi olacak.
  196. Mustafa655

iOS 7.1 Beta 4 Çıktı

Beta 3 teyim ve cihazım jailbreakli olduğu için yükleyemiyorum. Yükleyip sonuçları paylaşırsanız çok sevinirim. Çok büyük yenilikler yoksa restore etmeye değmez.
  197. Mustafa655

UDID kaydı yapacak olan?

Geliştirici hesabı olan arkadaşlardan UDID kaydı yapacak olan var mı? Ücret sorun değil belli bir miktara kadar verebilirim. Cevap verirseniz sevinirim.
  198. Mustafa655

S3 mini ve s4 mini için android 4,4 gelebilir...!!!

Bencede. Ama S3 miniye gelmeyeceği resmen duyrulmuştu.
  199. Mustafa655

Çin'den orjinal Iphone 5s almak

iPhone'lar nerede üretilirlerse üretilsinler yazılımları aynı olduğu için(bazı müslüman ülkeler hariç) tüm diller vardır içinde istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Garanti konusunda lafım yok haklısınız :D
  200. Mustafa655

Genpa 4s Ön cam fiyatı ?

4S'e neden kötü dediğinizi anlamadım telefon kasılmıyor ve bence Apple'ın ürettiği en iyi telefon. Çok kötü demişsiniz ama günümüzde çıkan android telefonları işlevlerini fazlası ile yapıyor ve şu an kastığı bir oyun bile yok diye biliyorum.
  201. Mustafa655

Genpa 4s Ön cam fiyatı ?

Yan sanayiden uzak dur da hocam :)
  202. Mustafa655

Türk vatandaşlara vizesiz Avrupa yolu

@Bloother kardeşim keşke birazcık gerçekleri görebilsen ülkede bize ait hangi fabrika varsa hepsi satıldı hiçbir şey üretmiyoruz istatistiklere inanmıyorsun ona inanmıyorsun buna inanmıyorsun sen sadece görmek istediğini görüyorsun.
  203. Mustafa655

Android telefonlarda şarj süresini arttırmak!!(i9100'de denendi başarılı!!)

Bende bir ara S2 için şu 3500mAh lik bataryalar var kılıfı ile birlikte onlardan alacaktım hem öğrenciyiz para yetişmiyor hemde telefon aşırı kalınlaşıyordu. Bende vazgeçtim şu yöntemi uyguladım yaklaşık şarjdan çıkaralı 9 saat oldu ve şarjım %80.
  204. Mustafa655

Aman hocam bir telefonumuz var ondana olmayalım :D O değilde çok mu kaba olmuş telefon.
  205. Mustafa655

O nasıl oluyor hocam link verebilir misin merak ettim :D
  206. Mustafa655

Telefonun şarjını arttırmaya değil normal haline çekmeye yönelik bir uygulama aslında :D Telefonun normal şarjı 2 gün gitmesi gerekirken 1 gün gidiyorsa 2 gün gider fakat 2 gün gidiyorsa 4 gün gitmez :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Jellybean ile beraber dahada kötü oldu Ace 2 şarj süresi...
  207. Mustafa655

Genpa 4s Ön cam fiyatı ?

Ne kadar fiyat isterler bilmiyorum ama sana şu kadarını söyleyeyim yan sanayiden uzak dur. 150-170 e taktırırsın 1 seneye tekrar kırılır tekrar 150-170 filan böyle gider. Tecrübelerimden biliyorum çok kalitesiz ekran takıyorlar sanırım iPhone 4 te taktırmıştım garantisi bitti diye jelatin...
  208. Mustafa655

Sizinki de iyimiş hocam :) S3 kesmez sizi Note 3 ünkini takın isterseniz hocam :) Şaka bir yana akım değerleri uyuşmazsa telefonu daha kötü hale sokarsınız :D Yani ben böyle biliyorum.
  209. Mustafa655

Merhaba forumdaşlarım. Bugün başka bir forumda keşfedip uyguladığım ve başarılı olan bir yöntemi size anlatmak istiyorum. Öncelikle denediğim cihaz Samsung Galaxy SII(i9100) ki şarj süresinden çok çektiğim bir telefon kendisi. Daha fazla uzatmadan konuya geçeyim... Öncelikle telefonunuzun...
  210. Mustafa655

Not kağıdıyla sevgili yapmak

Bu kadar iş yapmak kolay gidip konuşmak zor :D
  211. Mustafa655

iPhone Dünyanın En İyisi!

Bana göre de en iyisi iPhone fakat kişisel tercihler ve kullanım amaçları girince işin içine 3310 bile en iyisi olabilir. Bu yüzden herhangi bir telefona ''en iyisi'' demek yanlış olur.
  212. Mustafa655

Bisikletle 20 km Ortalama Ne kadar sürer ?

Genellikle yol yokuş yukarıysa işin çok zor ama yokuş aşağı ise 45-50 dk arası belkide daha az bir sürede gidersin diye tahmin ediyorum.
  213. Mustafa655

Haftanın Teknoloji Karikatürleri

Konu çok güzel :) Devamını dilerim :)
  214. Mustafa655

iPhone 5C'nin Başarısızlığının 5 Nedeni

Kusura bakmayın tam anlayamadım dokunmatik tuş* herhangi bir iphone modelinde yok diye biliyorum?
  215. Mustafa655

Nokia N900'de iOS'i Çalıştırdılar

Ne? Gözlerime inanamıyorum. iOS kapalı kaynak kodlu bir işletim sistemi değil miydi? Çok bilgim yok ama olmaz gibime geliyor. Her şey oldu diyelim Apple dava açmadan bırakmaz adamı.
  216. Mustafa655

Akıllı Telefonlar Daha Ne Kadar Büyüyecek?

Ne mi olacak? Yakında akıllı telefonlarımızı ayrı bir çantada taşımamız gerekecek. İşte bu olacak.
  217. Mustafa655

Sony de Microsoft'u Tebrik Etti

Eğer yapmacık değilde içten tebrikler ise bence muhteşem. Apple ve Samsung'un örnek alması gereken iki firma olarak düşünüyorum.
  218. Mustafa655

Cihaz modifiye edildi uyarısı? Hemde root,rom yokken?

Başlığı tekrar okuyun. - - - Mesaj Güncellendi - - - - - - Mesaj Güncellendi - - - Teşekkür ederim kontrol ettim ve aynı olmadığını gördüm. En azından sorunu anladım.
  219. Mustafa655

İşte WhatsApp iOS 7de Böyle Gözüküyor (Video)

Güzel olmuş cici olmuş uyumlu olmuş fakat bu güncellemenin bu kadar uzun sürmesinin sebebini anlayabilmiş değilim. iOS 7 eskidi(!) daha güncelleme yok :D
  220. Mustafa655

Cihaz modifiye edildi uyarısı? Hemde root,rom yokken?

Evet arkadaşlar babamın Note 2 sinde bugün farkettiğim bir sorun. Cihaz Hakkari'den alınmış ve kaçak büyük ihtimal. Ve alındığı günden beri hiç bir oynama yapılmamış fakat yazılım güncellemeye bastığımda ''cihaz modifiye edildi yeni güncellemeler mevcut değil'' yazıyor. Odinden stock rom...
  221. Mustafa655

1.Kalite Kopya Note 3 Almak Mantıklı Mı?

Böyle konuları gördükçe bağır bağır bağırıyorum SAR değeri diye... Her şeyi aynı olsun ekranından tutun donanım,yazılım desteğine kadar. Ama telefon ucuzsa SAR değeri mutlaka çok yüksektir.
  222. Mustafa655

Ace 2 Sorularım

Çok ilginç. Bu kadar dert ediyorsanız yedeğinizi alıp kurtarma modundan wipe yapıp odin ile 4.1.2 stock romu tekrar kurun eğer cidden bir sorun varsa düzelir.
  223. Mustafa655

Ace 2 Sorularım

Meraklandım şimdi çözelim şunu :D
  224. Mustafa655

Ace 2 Sorularım

Home ve kilit tuşu değil miydi hocam ben mi yanlış biliyorum.
  225. Mustafa655

Ace 2 Sorularım

Odin ile stock 4.1.2 yüklediyseniz cihazınız garanti dışı kalmayacaktır hocam merak etmeyin.
  226. Mustafa655

Taş kağıt makasta kazanıp öpücük almak.

Sonuçları getirebilecek ömrü olacağını sanmıyorum deneyecek arkadaşın :)
  227. Mustafa655

İphone 4s mi yoksa s3 mini'mi ?

Tabiikide 4S sorulacak soru değil bu :)
  228. Mustafa655

Taş kağıt makasta kazanıp öpücük almak.

Türkiye'de bunu yapmak yemez sanırım :) Taşlarlar adamı :)
  229. Mustafa655

Samsung Alma Aldırma

Teknoloji işi şans işi Samsungmuş Applemış falanmış filanmış tartışması uzar gider. Ama bende S2 var ve şu ana kadar sadece 1 kez garantiye götürdüm o da batarya değişimi için. Başka hiç bir sorunu çıkmadı. Demek istediğim olay tabii ki üreticiyede bakar ama birazda şans işi iyisini bulmak...
  230. Mustafa655

Android'in Geleceği Parlak mı?

Nokia'ya bak nereden nereye... :)
  231. Mustafa655

Garanti ile ilgili merakım.

Hocam olay o değil ki olay merakım :D Olur mu olmaz mı yani :D Peki sizce nasıl kanıtlayabilirler benim hatam olduğunu?
  232. Mustafa655

Hocam telefonun kasası filan eskimiştir yakarsın verirsin garantiye alırsın yeni cillop gibi telefonu :D
  233. Mustafa655

Evet arkadaşlar gerçekten düşündüm ve diyorum ki eğer telefona ani voltaj filan versek anakartı filan yaksak garanti telefonu yenisi ile filan değiştirir mi ha ne dersiniz? :)
  234. Mustafa655

2 tablet arasinda kaldim yardim edin lütfen

+1 :clap:
  235. Mustafa655

2 tablet arasinda kaldim yardim edin lütfen

Samsung daha iyi gibi. Hem yazılım olarakta daha iyidir. Bence Samsung almalısın.
  236. Mustafa655

Samsung'dan 3500 TL'lik Kapaklı Telefon!

Şaka mı bu? Şu özellikleri koysana S serisi telefonlara ve ya başka tipi daha düzgün ürünlere? Bu ne resmen para kazanmak için ne çıkaracağını şaşırmış firma.
  237. Mustafa655

Köpeğini yiyerek hayatta kaldı

Adada mahsur kalan 2 arkadaştan biri diğerini yemişti sanırım böyle bir haber hatırlıyorum geçmişten. Aç insandan korkacaksın arkadaş :)
  238. Mustafa655

Nexus 5 mı iPhone 5s mi?

Aynı yaşta android ve ios işletim sistemli telefonları kıyaslıyorsunuz anladığım kadarı ile? Başka bir şey anlatmak istiyorsanız belirtin. Fanboy değilim şu an S2 kullanıyorum. 2009 yılında Samsung'un çıkardığı bir akıllı telefon göremedim araştırıp bulduğum en iyi sonuç bu...
  239. Mustafa655

Nexus 5 mı iPhone 5s mi?

i9000 çıktığında ip4 çıkmıştı arkadaşım ne diyorsun sen? iPhone 3GS Temmuz 2009 Galaxy S(i9000) Ekim 2010 iPhone 4 Haziran 2010. Kaynaklar: http://en.wikipedia.org/wiki/Samsung_Galaxy_S http://www.posta.com.tr/yasam/teknoloji/HaberDetay/2007-den-2013-e-Apple-iPhone-.htm?ArticleID=194958
  240. Mustafa655

Nexus 5 mı iPhone 5s mi?

5S işletim sistemi bakımından çok önce bilindiği üzere. Nexus 5 in donanımı iyi diyenler haklılar fakat 5S iOS ile arayı kapıyor hemen hemen aynı hızda olacaklarını tahmin ediyorum ben ki ilerleyen dönemlerde 5S in farkı daha net anlaşılacaktır. Ben 5S i öneriyorum.
  241. Mustafa655

Galaxy Nexus neden mi güncelleme alamadı? Cevabı Google verdi!

Tam bir saçmalık. S2 bile o süreye yakın güncelleme aldı ve şu an 4.2.2 yi ya da doğrudan 4.3 ü alacağı konuşuluyor. Google bile böyle bir şey yapıyorsa nexus almanın hiçbir mantığı olamaz bu saatten sonra.
  242. Mustafa655

IOS 7 ye Jailbreak yapıp IOS 6 sürümünü yüklenebilir mi

Mesajımı dikkatli okursanız hakaret ettiğinizi söylemediğimi ve sizi haksız bulmadığımı göreceksiniz. Sadece biraz daha kibar bir dille uyarılması gerektiğinden bahsediyorum lütfen beni doğru anlayın amacım kavga çıkarmak değil.
  243. Mustafa655

IPhone 4s'te dikey klavye var mı ??

Gözünüzü korkutmasın hocam emin olun çok etkilemiyor :)
  244. Mustafa655

1.si iTools için bilgisayara ihtiyaç duymuyor musun arkadaşım :) 2.si arkadaş stok olan özelliklerden bahsediyor ve iOS ta stok olarak dosya indirme bulunmuyor. Çeşitli programlarla mp3 indirebilirsin fakat onları ''ipod''a atamazsın. iPod dediğim cihaz olarak değil müzikler kısmı.
  245. Mustafa655

Hayır iOS işletim sistemli cihazlarda dikey tipi klavye yok. Jailbreak yapmazsanız müzik filan atarken bilgisayara ihtiyaç duyarsınız. Jailbreaksiz iPhone da dosya indiremezsiniz.
  246. Mustafa655

SDN - BBM Grubu

75d1f4b4 :)
  247. Mustafa655

IOS 7 ye Jailbreak yapıp IOS 6 sürümünü yüklenebilir mi

Haklı olun ya da olmayın bir konu yüzünden bu kadar sert çıkmanız çok yanlış. Hakaret etmemişsiniz belki fakat yazıda mimiklermizi ifade edemediğimizden hakaret gibi gelebilir. ''Lütfen bir dahaki sefere Google'dan araştırıp öyle konu açın vb....'' kibar ifadeleri kullandığınızda kavgasız olarak...
  248. Mustafa655

Ios 7 ye geçerken 3194 hatasi çözülmüyor!!!

Host filan hikaye arkadaşım iOS 7 eski bir yazılım şu an en günceli 7.0.3 Apple seni ona geçmeye zorluyor 7.0.3 ipsw dosyasını indirip iTunes'tan kurabilirsin.
  249. Mustafa655

SDN - BBM Grubu

75d1f4b4 :)
  250. Mustafa655

S3 mini android 4.3 ve 4.4 alacak mı?

Çok oldu sanki :D
  251. Mustafa655

Dünyanın En Hızlısı iPhone 5s

Lafın gelişi dedim :)
  252. Mustafa655

Üç boyutlu gözlükler tarih oluyor!

Mükemmel bir şey olur gerçekten. Okuması bile heyecan verici.
  253. Mustafa655

Dünyanın En Hızlısı iPhone 5s

Note 3 yok diyen arkadaşların akıllarında problem olduğundan şüpheliyim. Note 3 telefon mu? İyi bak arkadaşım telefon olarak mı geçiyor. Ekranı 5 inchten büyük. Note 3 ile iPad 5 i kapıştırırız ya da iPad 2 mini.
  254. Mustafa655

En az 10 yıl mı? Galaxy Ace şu an Android 5 i alabilirdi mi demek istiyorsun :)
  255. Mustafa655

BBM, iOS ve Android'e Geldi

Yok arkadaş boşuna demiyorlar bb batıyor diye. Sinirlendim sildim valla işim olmaz.
  256. Mustafa655

Samsung Galaxy S5 bomba gibi geliyor

Tam ben yazacaktım ellerinize sağlık.
  257. Mustafa655

Iphone 5 var ama kore malı sizce nasıl ??

Çoğu gerçekten android ve 4 çekirdekli işlemci kullanıyor artık ramleri filanda iyi olabiliyor fakar SAR değerleri uçuk olduğu için sağlığınıza gerçekten zararlı oladabiliyor. Aman dikkat edin.
  258. Mustafa655

BBM, iOS ve Android'e Geldi

Sıra filan bekle diyor ne iş?
  259. Mustafa655

S2 4.4 ü kesin olarak alamazken S3 mini alırsa isyan çıkar diye düşünüyorum :) Kan çıkar kan :)
  260. Mustafa655

Suudi arabistandan iphone 5s almalımıyım?

Bazı müslüman ülkelerde facetime'in yazılımsal olarak yasaklandığını duymuştum. Çok bir bilgim yok ama bir araştır istersen memnun kalmayabilirsin. Onun dışında garanti bencede çok şart değil(temiz kullanacaksan).
  261. Mustafa655

Ağır çekim video çekmek için uygulama?

Telefondan yapmak daha çok hoşuma gider. iPhone 4 te bile slo pro diye bile programla yapabiliyordum.
  262. Mustafa655

Hayır değil :)
  263. Mustafa655

Evet arkadaşlar var mıdır böyle bir şey? S2 sahibiyim cihazda omega 4.1.2 romu kurulu(samsung tabanlı) bununla ilgili bir uygulama veya mod arıyorum. Youtube'da bir kaç video gördüm fakat kimse söylemiyor nasıl yaptığını s2 ile çekilmiş gerçekten başarılı videolar. Bir el atın bulalım şunu...
  264. Mustafa655

Samsung Galaxy S5 bomba gibi geliyor

Bu yorumuma ''fanboyluk'' diyebilirsiniz fakat ben böyle şeylere takıntılı biri değilimdir. Yorumuma gelince ne kadar büyük köklü değişiklikler olursa olsun Samsung ürünlerindeki değişiklikleri çoğu zaman Apple'dan alıyor. Parmak izi sensörü ve 64 bitlik işlemci bence bu yüzden s5 te olabilir...
  265. Mustafa655

İos 7 iphone 5

iOS 6 da kalma gibi bir şansınız varsa kalın ne kadar iPhone 5 gibi bir cihazınız olsada memnun kalmama oranınız yüksek.
  266. Mustafa655

Android'i Hızlandırmanın 7 Kolay Yolu

Kullanmadığınız zamanlarda telefonunuzuda kapatın bari tam olsun...
  267. Mustafa655

Attığım bir ROM sonucu başka rom atamama sorunum...

Hepinize teşekkür ederim sorunumu şans eseri çözdüm :) farklı bir 4.1.2 versiyona sahip romu denedim ve cwm du değiştirdi. Ve sorunum çözüldü konu kilitlenebilir :)
  268. Mustafa655

Attığım bir ROM sonucu başka rom atamama sorunum...

Cihaza Lion 4.1.2 romunu attıktan sonra CWM sürekli "insallition aborted status 7" gibi hata veriyor ve başka rom atamıyorum. Ama Lion romu denediğimde atıyor. Var mıdır sebebini bilen? Cihaz: Samsung Galaxy S2 i9100
  269. Mustafa655

Sevgilisizlikten kafayı yemek üzereyim

Gerçekten sevmiyorsan birini hiç başlamayacaksın arkadaş. O doğru kişi varya, onu bekle sen çok mutlu olursun.(Aman yanlış anlaşılmasın öğüt vermiyorum haddim değil.)
  270. Mustafa655

T40 alıyım mı?

Rom ile ilgisi yok sanki. Google veya uygulamanın firması discovery'nin donanım sürücülerini uygulamaya katmazsa desteklemez. Ha apkmania gibi korsan sitelerden yükleyebilirsin fakat bundanda emin değilim biraz araştır. Ama arayüz hızı bakımından sıkıntı olmaz gibi.
  271. Mustafa655

T40 alıyım mı?

Olur mu olur. Ama discovery riskli yani şu anlık GM riskli. Play store da çoğu uygulamaya desteği olmadığını duymuştum emin değilim tabii sadece bir duyum. Bazı oyunları filan indiremiyormuş donanım sürücülerinden ötürü.
  272. Mustafa655

T40 alıyım mı?

Estağfurullah hocam :)
  273. Mustafa655

T40 alıyım mı?

S2 plus veya skyrocket filandır o. S2 lerin 0 ları piyasada yok diye biliyorum. Yanlış biliyorsam düzeltin amacım kavga etmek değil :)
  274. Mustafa655

Nexus 5'in Kılavuzu Sızdı

Nexus'a 2GB ram çok yeterli ama ne bileyim Nexus 4'te de 2GB ram vardı yinede arttırılmalıydı diye düşünüyorum yetmeyeceğinden değil sadece yeni bir model...
  275. Mustafa655

T40 alıyım mı?

Çok iyi bir özet vallahi helal olsun hocam :)
  276. Mustafa655

T40 alıyım mı?

S3 telefoncularda 750-900 e satılırken s2 maksimum 550 ye satılıyor? Ve tasarım bakımından s3 ten çok önde bence.
  277. Mustafa655

T40 alıyım mı?

Ben aldım bu kadar kafaya takılacak bir şey değil. Hemde iPhone 4 ten geçtim s2 ye çokta memnunum. Fakat bildiğiniz üzere teknoloji biraz şans işi. İyisini bulmadıktan sonra bir 5s bir S4 bile can çektirebilir insana.
  278. Mustafa655

T40 alıyım mı?

T40 alacağına S2 al. Turkcell'in telefonlarından uzak durmak lazım.
  279. Mustafa655

İphone 5 yavaşladımı ?

O zaman animasyonlardan ve haklısınız gerçekten animasyonlar yavaş. Ana ekrana ikonlar otururken 1-2 saniye bekliyorsunuz bir şey açmak için. Çok sinir bozucu.
  280. Mustafa655

İphone 5 yavaşladımı ?

Başka bir yerde yavaşlık hissetmiyorsanız çok büyük ihtimal animasyonlardandır. Bende bir ara çok takıntılıydım. Apple umarım bu sorunu çözer yoksa alışmaya başlasanız iyi olur :)
  281. Mustafa655

İphone 5 yavaşladımı ?

iOS 7 deyseniz animasyon hızlarından kaynaklanabilir doğaldır. İlerki güncellemelerle çözüleceğini düşünüyorum. Ama iOS 6 da filansanız böyle bir şey olamaz. Çok sıkıntı yapıyorsa cihaza restore yapın ve değişiklik var mı bakın.
  282. Mustafa655

Kırmızı Lumia 1520 Göründü!

20 megapixel ön kamera yazım yanlışı sanırım? :O
  283. Mustafa655

Kediler için Yüksek Teknoloji

Kedim yok ama olsa bile almam :) 149 dolar nedir arkadaş o cihaz için :)
  284. Mustafa655

İos 7 mi İos 6 mı daha iyi?

Kime göre? Ve Neye göre? Diye 2 soru var ki bu konuyu öldürmeye yeter o yüzden susmayı tercih ediyorum :D
  285. Mustafa655

Yarın Android'e geçiyorum. Rom, Root gibi şeyleri iyice kavramak istiyorum.

Benden geçti artık 4 sahiplerine iyi olur eğer olursa tabii :)
  286. Mustafa655

Android zamanla muhakkak kasacaktır haklısınız ama rom,root en kötü format gibi şeylerle halledilebiliyor diye biliyorum :) ip4 4 senelik telefon elinizini vicdanınıza koyun 4s in bile kastığı bir yazılım ne kadar optimize olabilir :)
  287. Mustafa655

IOS 7 den dönüşü bulan arkadaş yok mu hala :))

Marketi virüslü olduğu şehir efsanesi değil baya baya gerçek bir olay :) Ama dikkatli biriyseniz virüs almazsınız. Appstore'da bilmem kaç milyar uygulama varmış play store da daha azmış filan bağlamaz beni :) Sanki hepsini indiriyorum playde bulamayıpta appstore da bulduğum bir şey yok henüz :)...
  288. Mustafa655

Sanmıyorum Apple bu sert tavırlarını bir kenara atıp müşterilerini dinlesin :D En iyisi benim gibi yapın satın iPhone u geçin androide :D. ip4 ten s2 ye geçmeme rağmen bile çok mutluyum. Çünkü ben Apple'ın ip4 ve 4s i bilerek kastırdığı kanaatindeyim. Mantıken bakıldığında kasacak bir şey...
  289. Mustafa655

Huawei aspend p6 mi sony xperia sp mi ?

Asphalt 8 de olmaz gangstar de olur wild blood da olur olurda olur. Android konusunda tabii donanımda önemli fakat bilindik marka olması çok tercih edilen olmasıda önemlidir. Ama illa Huawei alacaksanız alın kötü bir telefon değil.
  290. Mustafa655

Söyle Rahatla

''Ne buluyorlar bu oyunlardan anlamıyorum :P'' deme öyle deme bunu dediğin için seni taşlayacak insanlar tanıyorum ben :D(Başta ben olmak üzere :P(!))
  291. Mustafa655

Huawei aspend p6 mi sony xperia sp mi ?

İnsanlar genelde donanıma bakarak aldanıyor. Tamam huawei çok daha üstün donanıma sahip olabilir ama dediğiniz gibi oyun optimizasyonları oturmamış. Aynı GM discovery ye benziyor bu olay. Kağıt üzerinde hız bunlar. İkisi arasında tercih yapacaksanız kesinlikle SP öneririm. Sony gibi bilindik bir...
  292. Mustafa655

Nette Hayat 3D yaşam platform oyunu oynayan varmıydı

Alternatif olarak Second Life biliyorum sadece. Ama o oyunun yanından bile geçemez.
  293. Mustafa655

Apple mağazası Türkiye'de açılacak mı?

Use the force çok iyidi :D
  294. Mustafa655

Havaalanına 'ayısavar'

Diyecek bir şey yok helal olsun :)
  295. Mustafa655

Ona dokunan taş kesiliyor!

Zaten zehirlide değil tadından yenmez :D
  296. Mustafa655

Galaxy S2 - Galaxy S3 Takas

Bence macera arama dostum zaten bir bakımdan s2 nin tasarımı s3 den çok çok daha güzel. Tabii bu benim kişisel görüşüm seni bilmem. Ayrıca s2 çözünürlük olayında çok avantajlı s3 ile alacağın performans tabiiki fazla olur ama s2 den kat kat fazla olmaz. Bende s2 sahibiyim bırak s3 ü s4 verseler...
  297. Mustafa655

Bakış açımız farklı hocam :)
  298. Mustafa655

Neden iOS 8 çıkarıldığında imzalar açılsın ki? iOS 7 çıktığında iOS 5 için imzalar açıldı mı? :D
  299. Mustafa655

İkilemde kaldım şimdi :D - - - Mesaj Güncellendi - - - Sayaç olayını duymuştum telefon bir gelsin onuda araştırayım ios kolaymış bu bakımdan bir jailbreak bütün olaylar çözülüyor unlock filan kolay zaten :) Android baya nazlı :)
  300. Mustafa655

Teşekkür ederim hocam anladım fakat deneme-yanılma ile daha iyi kavrayacağımı düşünüyorum. Şu an telefon garantide bataryasını değiştirecekler elime geçtiği an yapacağım hepsini :)