Arama sonuçlarınız

1. Bagcivan

Real Madrid'de Türk Sesleri!

real madrid bunu oynadığı yabancı takımlar için yapıyor. geçenlerde oynadığı galatasaray maçı için yapılmıştı.
  2. Bagcivan

Hacimli 3B yazı

photoshop5 ya da adobe illustrator işini görür.
  3. Bagcivan

Üyeliği Açık Torrent Siteleri - Üye Alımı Açık Siteler

http://zamunda.net/signup.php
  4. Bagcivan

Sigarayı bıraktım

daha ölmedik :D
  5. Bagcivan

Ekşi'ye Bedava!

bu cümlene katılmadığımı belirteyim.zirvede nasıl bir edasını olduğunu o gün gelince söylerim.
  6. Bagcivan

111 milyon Amerikalı bu maçı izledi

abd de süren aşırı kar yağışı nedeniyle diğer eyaletlerden stada izleyici olarak gelemediler.bu arada Green Bay Packers kazandı.
  7. Bagcivan

Yuh Be AVEA

ben avea kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamıyorum.
  8. Bagcivan

Sigarayı bıraktım

@spybot 9 gün oldu bende bıraktım :) sıkıntı yok.
  9. Bagcivan

Mark Webber uçtu!

bir kere daha uçmuştu :D hangi grand prix olduğunu hatırlamıyorum :D http://ebi.bz/48702
  10. Bagcivan

Bing ile Facebook El Ele!

microsoft merkezinden canlı yayını izlemek için. http://apps.facebook.com/facebooklive/
  11. Bagcivan

Go Go Go

aynısının trafic lights olanına kulak misafiri oldum bir kere :D
  12. Bagcivan

Brushları Tek Set Halinde Getirme

setleri photoshopa entengreleyip hepsini tek bir yerde "append" edip sonrasında "save brushed" tıklayıp yapabilirsiniz.
  13. Bagcivan

Ne dinliyorsunuz?

toygar işıklı - sen eşittir ben değişik bir tat var bu parçada.
  14. Bagcivan

Ne dinliyorsunuz?

coldplay - yellow sıradaki lady gaga - alejandro
  15. Bagcivan

Lady Gaga - Alejandro

ilk çıktığında dinlemiştim.enfes bir parça ve enfes bir klip.son yılların en iyi pop şarkısı kanımca.
  16. Bagcivan

En Büyük Kondom +18

filler için galiba.
  17. Bagcivan

Kewell İstanbul'da!

fenerli olmama rağmen nedense gitmesini gerçekten istemiyordum.
  18. Bagcivan

Facebook Sorunu. Ilk öpüştüğün Kişi ?

ekran görüntüsü alman mümkün mü?
  19. Bagcivan

Düşmeyeceksin !!

fotoğrafa gülüyordum sen iyice yardın :D
  20. Bagcivan

İŞte Fener'İn Rakİbİ!

iddaa oynayanlar bilir bu takımı yazacaktım ki .. :D
  21. Bagcivan

Cem Yılmaz - Alternatif Tıp

tekrar dvd'yi baştan izleyesim geldi :)
  22. Bagcivan

Dünyanın en güzel su birikintisi :)

tam olarak gayzer değil onlar.amerika'nın yellowstone ulusal parkının içinde bulunur. http://www.nps.gov/yell/index.htm
  23. Bagcivan

Örümcek yiyen kızlar

gözleride çekik değil ki bu güzel arkadaşlarımızın :)
  24. Bagcivan

İşte Türk Askeri

bende askerden yeni geldim ne zaman gitti bilmiyorum ama acemiliğin son bir haftasında test atışı yapmışlardır :)
  25. Bagcivan

.. ve Bagcivan Askere Gider

hoşbulduk :) zaman hızlı geçiyor :) umarım senide pek zorlamaz :D teşekkürler :) özetlemek gerekirse kendini sıkmadan zevkini çıkarabilirsen ne mutlu sana ama bu tabiki görev yaptığın yere göre değişiyor.ben izmirdeydim ve mutluydum birde zaman zaten hızlı geçiyor eskisi gibi değil...
  26. Bagcivan

Sigarada devrim

sen sigarayı dumanı için mi içiyorsun? yoksa vücudun nikotin istediği için mi bunu bi ayırt edersen iyi olur.
  27. Bagcivan

o zaman bugün bittiğini resmen ilan edebiliriz. ..ve bitti :)
  28. Bagcivan

Sigarada devrim

dumanı için içenlerde olduğunu biliyorum.onların işine gelmez.
  29. Bagcivan

Söyle Rahatla

bitti sayılır ZorhaK :D bundan sonrasıda geçer herhalde :) yok değildi :D o kadar kısamı oldu spybot ben gideli :dirol:
  30. Bagcivan

Söyle Rahatla

bugün iznimin bitmesini istemiyorum 50 günüm kaldı ama bir an önce bitsin istiyorum bu askerliğin :D bekle beni izmir geliyorum yine :tongue:
  31. Bagcivan

Ekşisözlük 1 nisan şakası

an itibariyle sona ermiş şakadır.Fakat geçen senede sözlük sağa kaymıştı oda sonlandı derken başka bir şey değişiyordu :D yine böyle bir şey beklenebilir :D
  32. Bagcivan

Ekşisözlük 1 Nisan Şakası
  33. Bagcivan

Miiliyet ntvmsnbc gibi bir çok haber sitesine konu olmuş şakadır.:biggrin:
  34. Bagcivan

Derste intihar etti

intihara girişim sebebi not olabilir fakat o yaşta nasıl intihar etmeye cesaret edebiliyor yani kendinde nasıl o güveni buluyor ailesinden kaynaklanan bir problem mi yoksa bunun gibi benzer haberleri örnek mi alıyor.
  35. Bagcivan

İddaa

ağlanacak ligimize gülelim :)
  36. Bagcivan

Filipinler güzelinin tacı geri alındı

bende aynı şeyi düşündüm :thumbup:
  37. Bagcivan

Eskilerden Bir Demet (Siyah Beyaz)

Ali Poyrazoğlu - Oya Başar efkar dağıtmışlar. Ayrıca rahmetli Barış Manço da dikkat çekiciymiş.
  38. Bagcivan

Hababam Sınıfı serisi Kanal 7'de!

sonradan yapılan filmlerinin aksine bu seri yinede onlardan daha fazla izlenir :)
  39. Bagcivan

İddaa Sözlük

Yeni bir sözlük fakat diğerlerinden farkı iddaa üzerine olmasıdır.bence ileride tüm iddaa oynayanların bir şekilde oradan tüyo alacağına inanıyorum.düşünce olarak çok kurnazca birde yayınlanma zamanlamasıda çok iyi düşünülmüş böyle bir şeye gerçekten ihtiyaç vardı.Bence gayet başarılı. İddaa...
  40. Bagcivan

Bulutsuzluk Özlemi - Sözlerimi Geri Alamam

http://www.youtube.com/watch?v=RTdZkTbaOS8 keyifli dinlemeler...
  41. Bagcivan

Google Wave Davetiye Dağıtımı

biraz geç geliyor Talha.
  42. Bagcivan

Ekşi Sözlükte Yazar Olmak

bu yazacaklarım onay bekleyen çaylaklar için sizin çaylak sıralamanız 29 binlerde olabilir ama kaçıncı nesil çaylaksın 11.nesil çaylaksan senden önceki nesillerde okur olan kişiler 10 entrysini girerse otomatik olarak senden ön sıralarda olacaktır sıralamada. bu yazacaklarımda sadece ekşinin...
  43. Bagcivan

tekrar hoşbulduk ama daha bitmedi :) @ZorhaK yerine göre çok hızlı yerine göre çok yavaş bunu böyle anlatamam bir kompozisyon yazmak gerekir ona :D ama genel anlamda hızlı gidiyor benimki
  44. Bagcivan

zaten oradaki yazarlarda bir ücret talep etmiyor.konu ile ilgili yazarların düşencelerini öğrenmek istiyorsan (bkz : sözlüğün yazarlarına telif ödememesi )
  45. Bagcivan

acemilik falan kalmadı artık :) bu konuda son mesajım o imiş şu an izindeyim 180 günüm kaldı :) sdn ye selam olsun..
  46. Bagcivan

Gece Online Listesi

bu listelere giremez olduk :D
  47. Bagcivan

Michael Jackson'ın hayaleti

artık böyle şeylerin önüne geçilmez :D
  48. Bagcivan

Google'a Bu Yakıştı mı?

haber saçmalık değil başlık biraz abartı olmuş sadece.
  49. Bagcivan

Sevilen TÜRK Büyükleri

bu konuyu görmüşken aklıma bişi geldi trt çocukta türk büyüklerini anlatan çizgi filmler çıkıyor onları kardeşlerimize,çoçuklarımıza,yeğenlerimize izletsek bence güzel olur en azından hem tanırlar hemde ilham alabilirler düşünceleri genişler onları model olarak örnek alabilirler bu bence önemli...
  50. Bagcivan

kaynaktan değil o senden önceki nesillerden kayıtlı olupta çaylak olanlar olduğu içindir.
  51. Bagcivan

Sigarayı bıraktım

ben bırakalı 1.5 yıl oldu geçen zamanda şunu anladım ki hayatımda yapıtığım en iyi şeylerden birisini yapmışım :)
  52. Bagcivan

Kısa Dönem Askerlik Kalkıyor

Sanırım onu isteyenlerden biriyim :) ben askerden gelene kadar olursa memmun olurum :D
  53. Bagcivan

Buket Saygı poposuna dövme yaptırdı!

mutlu olmustur umarım.
  54. Bagcivan

My Brute (Farklı bir dövüş oyunu)

http://bagcivan.mybrute.com level 5 :)
  55. Bagcivan

Haklılık payın var ama sözlüklerin fenomeni ek$i sözlüktür :)
  56. Bagcivan

Hiphoplife.net Kapatıldı...

Cambaz doğru söylüyor site kapatıldı giren arkadaşlar youtube girmek için dns ayarlarını değiştiren arkadaşlardır.
  57. Bagcivan

Sabri'nin Saidou'ya attığı vücut çalımı (!)

bir sabri modası başlamış :D:D siteye birt girdim iki tane sabri konusu ahahaha :D:D
  58. Bagcivan

Özentinin Bu Kadarı :D

güzeldi :D:D
  59. Bagcivan

Google'dan işletim sistemi

enzim güzel açıklamalar yapmış ayrıca her şey bülünüyor daha çok bilgi toplamak ve sahibi olmak gerekiyor örnek vermek gerekirse önceden sadece tek büyük ie vardı sonra firefox ve chromede ortak oldu şimdi ise google en büyük rakibinin en büyük kozuna göz dikmiş gibi görünüyor.
  60. Bagcivan

Türkiye: 1-2 :İspanya

değişikliklerden ziyade futbolcularda istek yoktu illa yumurta tavugun seyine gelecek ondan sonra hırs yaparlar grubun son maclarında falan.ibrahim üzülmezin ne yaptığı belli değil maç boyunca yaptığı sadece bir kaç kez kadameye girmek oldu yaptıgı hatalar daha fazlaydı.en yürekli istekli...
  61. Bagcivan

Kalp atışını izle

güzel düşünmüş.
  62. Bagcivan

Her yere araba park edilmez...

benimkide körlükte son nokta herhalde :wacko:
  63. Bagcivan

Romantizm

ahahah moralim bozuktu biraz yüzümde birden bir tebessüm oluştu :D
  64. Bagcivan

Her yere araba park edilmez...

harbi yuh yani :D ama camdan nasıl geçirmişler onu kırık yok :wacko:
  65. Bagcivan

Güneşte fazla kalmış suyu çekilmiş

insanımtrak
  66. Bagcivan

Çok eğlenceli bi yetenek :)

ne manyaklar var sözüne son örnek ama güzel yapmış :)
  67. Bagcivan

Ekşisözlük

yok ya hiç iyi olmadı pesi sol frame saga kayınca beyin kısa devre yaptı bir an amuda kalkmaya çalıştım :D
  68. Bagcivan

Ekşisözlük

ekşisözlük'ten 1 nisan şakası her sey tersine döndü :D
  69. Bagcivan

Google Yatırımcılığa Soyundu

google bir yarışma yapmıştı dünyayı değiştirecek bir kaç projeye ödül veriyordu onun gelişmiş versiyonu sanırım.
  70. Bagcivan

Adamlar yapıyor ya :)

bende gülünecek birşeyler arıyordum bobi ya :D:D anladıktan sonra aynı tepkiyi verdim bende
  71. Bagcivan

Bisikleti Sağlam Kazığa Bağlamak

4. resim çok manidar aslında.
  72. Bagcivan

Başka Amaçlar +16 =)

muhaha :D aynen
  73. Bagcivan

Yavru Boğa Bulundu

gideceğin yerde daha çok boğa var :D:D helal olsun
  74. Bagcivan

Bir Kadın İle Erkeğin Sabahı

ben sadece yüzünü yıkacayacak diye bekliyordum traşta oldu :D
  75. Bagcivan

Bukalemun gözlük denemeye giderse ne olur

süper harika mükemmel bunların tesadüfen olduğunu nasıl söylemişler zamanında anlamıyorum :D
  76. Bagcivan

SDN Wallpaper Yarışması - Oylama Yapıyoruz

merhaba arkadaşlar malumunuz askerdeydim bu oylamada ben yoktum ama 3. olmuşum bu nedenle Shiftdelete.Net banada bir takvim yolladı bugün elime ulaştı knightı hiç oynamadım ama takvim gerçekten çok gösterişli duruyor.güzel bir hatıra olarak saklayacağım bu hatırayı bana veren Shiftdelete.Net e...
  77. Bagcivan

SDN Kupası Ödülü Sahibi Belli Oldu

zorhak zoru seviyormuş :D tebrikler zorhak
  78. Bagcivan

İspanya: 1-0 :Türkiye

golü yedikten sonra uyumuşum..
  79. Bagcivan

herkese tekrar tekrar teşekkür ederim arkadaşım belki bu son mesajım :) eğer öyleyse acemilikten sonra görüşmek dilegiyle kendinize iyi bakın.
  80. Bagcivan

Gece Online Listesi

artık bu listelerde olamayacağım :)
  81. Bagcivan

Teşekkür ederim arkadaşlar zaman hızlı geçiyor :D
  82. Bagcivan

Merhaba SDN ailesi 26 şubat tarihinde bende vatani görevimi yapmak üzere 1.Deniz er eğitim alayı Hatay/İskenderun'daki birliğime teslim olacağım.Yarın yola çıkıyorum vatani görevimi yapmanın mutluluğunu yaşarken sizlerden ve sevdiklerimden ayrılmanın burukluğunu yaşıyorum.burası aile ortamı...
  83. Bagcivan

Medya Oynatıcınızı Değiştirin

winamptan sıkılırsam bir düşünürüm :D
  84. Bagcivan

Kroyum ama para bende xD

hahaha :D sahin k da oralarda bir yerdedir
  85. Bagcivan

Çok Renkli, Çok Fonksiyonlu

ürün güzel fiyatınıda araştırdım biraz 500 tl civarında :)
  86. Bagcivan

Sagopa Kajmer & Kolera Beyaz Showda

sago orada orkestra şefiydi bizde müzisyenler o derece güzel yönlerdirdi bizi :)) oturmayamı geldik dedigi yer en sonda,ayaga kalkamadık :D oturmaktan bacaklarımız agrımıs sonra kalktık istisnalar kaideyi bozmazı beraber söyledik ve program bitti.
  87. Bagcivan

Füzeci Hami Nostalji Unutulmaz Goller

yamulmuyorsam dünyada topa en sert vuran 3 futbolcudan biriydi aklımda öyle bir bilgi kalmış :)
  88. Bagcivan

İyi Geceler SDN...

iyi geceler SDN son 3
  89. Bagcivan

"Komedi Dükkanı" Kepenkleri Kapattı

krizden etkilenmiştir :) şaka bir yanada bazen zliyordum ve çok güldüğümüde hatırlıyorum.Sezon finaliymiş zaten.tekrar başlar :)
  90. Bagcivan

Bu Nasıl İsim :)

osmanlı zamanında güzel kadınlar için kullanılırmış :)
  91. Bagcivan

Avea'dan Guiness'e aday Fenerbahçe forması!

bakalım nerelerde kullanılacak :D yoksa sadece bu resimler içinmi üretildi.
  92. Bagcivan

Zorla güncelleme

ben bir kaç kere hayırı seçtim ama illede yükleyeceksin dedi bende fazla inat etmedim.gıcık oldumda diyebilirim :) zorlamadan kaldırdım ve 8,5 kurdum.
  93. Bagcivan

Zorla güncelleme

bende zaten tam olarak aynısını yaptım :D böyle yaptıktan sonra ne gerek var ki
  94. Bagcivan

Zorla güncelleme

arkadaşlar pc ye demin format attım ve msn 9 yükledim ilk yüklediğimde açıldı pc yi yeniden başlatınca güncelleme yapmamı istedi ama ben kavbul etmedim çünkü formattan önce güncellemiştim ve msn plusu silmişti sonra plusu tekrar yüklediğimde hata vermişti açılmamıştı o yüzden şimdi ben bu msni...
  95. Bagcivan

Chrome Güncellendi Ama...

artık chromenin gönüllü avukatı oldum :D
  96. Bagcivan

Sevgilisi ağzını burnunu dağıttı!

gerçek mi bu :wacko:
  97. Bagcivan

Yusuf Güney / Bir Sevda Masalı

çıkar bakalım yusuf zirveye çıkmışken bari bir şeyler kazan umarım rafet el roman gibi olursun.
  98. Bagcivan

Yahoo Video Reklamlara Başlıyor

bence fazla bir etkisinin olacağı söyleyemem çünkü gittigidiyorunda videolu reklamları var ve hiç izlediğimi hatırlamıyorum :)
  99. Bagcivan

Osmanlinin ok atışları dünyanın dilinde (video)

Bu videoyu daha önce izlediğimi hatırladım.Bence ecdadımızla gurur duymalıyız ve onları unutmamalıyız.
  100. Bagcivan

Photoshopta Profesyonel Web Sitesi Yapımı

yapanın eline sağlıkipaylaşımlarının devamlı olması dileğiyle pafter güzel çalışamlar.
  101. Bagcivan

Eğer Otomobil Reklamlarında Erkekler Oynasaydı

ne manyaklar var bu dünyada Allah'ım sana şükürler olsun.
  102. Bagcivan

Ücretsiz Url Yönlendirme

Anlıyorum..
  103. Bagcivan

Gta 4 Görüntü Problemi

Bu siteden sisteminin destekleyip destekleyemedigini ögrene biliyordun ne kadar gerçekçi bilmiyorum ama.
  104. Bagcivan

Internet exploer de bu ayar olmuyor

Bu dosyayı indir ve çalıştır.
  105. Bagcivan

Erkek her yaşta erkek

biz sana böyle ögrettik :D
  106. Bagcivan

Buğulu bir cama ne yazardın ¿

Dur bi bak arkanda kimler var !!
  107. Bagcivan

Klavye ve Farenizi Kilitleyin

yok artık :D böyle programcıkların sonu yok :D teşekkürler.
  108. Bagcivan

İğrenç bir rekor (kulak kılı)

zaten böyle ne kadar entanjerik şeyler varsa çoğu hitlilerde.
  109. Bagcivan

Facebook tepkilere çok fazla direnemedi

eski sözleşmeninde üstünü çizsin.
  110. Bagcivan

Ruslara Göre Türkiye

onların bizi öyle görmelerinin nedeni bu listelediklerinin ülkemizde çok bariz şekilde belli olmamasından kaynaklanıyor.Bunların bazıları hatta bir çoğuda ülkemizde yaşanıyor ama onlardaki kadar fazla değil.sevindirici bir durum bizim açımızdan :)
  111. Bagcivan

MSN, Otomatik Güncellendi

benim başıma geldi kimseninkine gelmesin diye mesaj olarak yazdım ama gkaçırmışsın sanırım yusufsan21 :D:D
  112. Bagcivan

Bilmiş abla Asya'nın videosu

çok tatlı ve zeki :) umarım para ugruna tvlerde heba olmaz..
  113. Bagcivan

Kullanıcı Adınız Hangi Sitelerde Mevcut?

eğer site sayısı artar ve daha değişik yenilikler yaparlarsa gerçekten çok hoş bir site olur.Benim gibi hatırlayamadıgı kadar siteye üye olanlar için güzel bir site olur.ama şuda var benim her yerde kullanıcı adım Bagcivan artık kendimi onunla özdeşleşmiş olarak görüyorum :)
  114. Bagcivan

Upload

soruyu ve cevapları okuryarak aşagı inerken zorhakın mesajı beni iyi güldürdü :D güldüm ama gerçekten öyle olması gerekiyor :D Ben şuna artık tamamiyle inandım artık kotayı geçmeyen kullanıcı işten gelip bir iki saat bilgisayar başında takılan insandır.Bende bir sınırlı kullanıcıyım ama askere...
  115. Bagcivan

Söyle Rahatla

askere gideceğim için olsa gerek yada ben buna bağlıyorum hayattan biraz soğudum uzaktan bakıp herşeyi görmek istiyorum ama olayların içinde olmak istemiyorum.aklımdaki düşünceleri bunları yazarken onlarıda yazıp neden sildiğimide bilmiyorum.hayat ne garip ben bunları buraya yazıp rahatladığımı...
  116. Bagcivan

MSN, Otomatik Güncellendi

bende kendisi güncellenmedi bir uyarı mesajı ve msn anasayfasında üstte sarı bir uyarı mesajı vererek güncellemeyi bildirdir.Ama sorun yaşadım sadece bendemi oldu bilmiyorum.Güncelledim msni ama msni açtığımda msn plusı kalkmış olarak gördüm sonra msn plusı yükledim msn açılmadı.hata koduda...
  117. Bagcivan

Forum Oyunları Bölümüne Günlük Mesaj Sınırı...

mantıklı bir öneri günlük 1 kere yollabilsin üyeler eğer o olmazsa bu öneride güzel
  118. Bagcivan

MSN 9 u kaldırmak istiyorum

bende memmunum ama bugun yeni sürüm hazır diye bir bilgi verdi güncelledim msn plusı sildi sonra plusı yükledim bu sefer açılmadı bende sistem geri yükleyerek sorunu çözdüm. :D
  119. Bagcivan

SDN Wallpaper Yarışması - Hediyeli

bence öyle bir şey söz konusu olamaz ço kkarmaşık bir durum çıkar ortaya.
  120. Bagcivan

Google Chrome bunu nasıl yaptı

evet nasıl yapıldığı çözüldü ama shiftdelete.net gelmiyor yani adres çubuguna yazınca sagdaki tab'a basın yazısı çıkmıyor.
  121. Bagcivan

arkadaşlar şimdi programdan geldim harika bir programdı :D detayına fazla girmicem gerçekten güzeldi sesim kısıldı vede çok yoruldum ben yatıyorum herkese iyi geceler.. :D
  122. Bagcivan

Ölümü işleyen bir site.çok etkileyeci

sen zorhaka ithafen yazmızşın bu şeyleri ama bende kendi açımda cevap verme gereksinimi duydum çünkü yanılıyorsun.bende biliyorum bu tür videoların alayını.he dersen çokmu güzel çekilmiş.hayır güzel değil.ama orada anlatılanlardan bir tanesi yada bir kaçını mutlaka sende yapmışsındır.bu video...
  123. Bagcivan

Şahan Gökbakar'dan Facebook için şok sözler

sallayarak konustugu surdan belli ben bu konuyu okumadan önce facede tanımadığım kişileri arkadaşlarımdan çıkardım geriye 316 kişi kaldı ve hepsini tanıyorum. ayrıca benmi yanlış duygum yoksa film müziğinde fuchs'damı var.
  124. Bagcivan

Google Translator

eline,emeğine sağlık indirdim ama çalışmadı ama sorun sende değil biliyorum benim pc kafayı yedi bu aralar.
  125. Bagcivan

Adana Gif

aynen öyle :D helal olsun ;)
  126. Bagcivan

Adana Gif

tebrikler elbruz46 keşke birde sıyrık geçiş diye tabir edeyim yani yavaşça yanıp söneni yapsaydın :D
  127. Bagcivan

Google Sözlük

çok güzel bir noktaya dikkat çekmişsin zelenga.yazım kurallarına dikkat edilse google yorumları bile türkçeye çevirmeye çalışıyor.bence bu translate olayı googlenin aşmışlığını gösteriyor :)
  128. Bagcivan

Google Sözlük

tekrar dene peter ben denedim bir problem yok. bak bu senin mesajın Friends, In this google page dictionary was surfing I personally have tested below the desired language is turning over the pages but there is a problem, Copy this page, we both word and similar programs dildende...
  129. Bagcivan

Photoshop'da Veri Kurtarma

malasef photoshopta ürün(veri) kurtarma gibi bir ayarı yok diye biliyorum. umarım yanlış biliyorumdur psde böyle bir şey vardır sende çalışmanı kurtarırsın bizde.
  130. Bagcivan

www.turkcell.com.tr'de her gün Günün Fırsatı...

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/71550-turkcellden-surpriz-kampanya.html RoMaNTiC ReBeLLiOuS :happy:
  131. Bagcivan

Hoşgeldin kendi adına unutulmayacak bir ilk mesaj :)
  132. Bagcivan

Tevfik :D:D:D
  133. Bagcivan

bence buradaki çalışmaların çoğu belki hepsi, ödül için yapılmadı kanımca.zaten benim(bizim) amacımızda ortamın renklenmesi ve düşüncelerimizi yansıtabilmek amaçlıydı.buda oldu sanırım konunun hitine ve gönderilen resimlere bakınca.aslında Phabio dogru söylüyor yöneticiler belki bazı direktifler...
  134. Bagcivan

89/1 Tertip..

konunun hite baksana :D:D 8337 kez okundu
  135. Bagcivan

89/1 Tertip..

sen biraz geç kalmışsın tertip nereye düştüğünü şubeni arayarak ögrenebilirdin.sülüsler çıktı zaten bence yarın en yakın bir askerlik şubesinden sülüsünü al :)
  136. Bagcivan

89/1 Tertip..

26 şubatta teslim olucam bügün aldım sülüsü.
  137. Bagcivan

Ölümü işleyen bir site.çok etkileyeci

bu videoyu izleyipte yaptıklarına yada yaşadıgı kötü şeylerden pişman olmayan varmıdır.
  138. Bagcivan

Bir garip format

o adımı atlama olasıgılı yok c yi ve d yi silip yeniden oluşturman lazım pc meraklısınında dedigi gibi bölümleri silmemişsin.
  139. Bagcivan

Memeleket değil Komedi Dükkanı

birde chromeyi deneyin :) pardon ama ne ögretmeni olacaktınızda vaz geçtiniz. :)
  140. Bagcivan

Radyo SDN

o yasak kalktı yamulmuyorsam.
  141. Bagcivan

Radyo SDN

shoustcast la yapılıyor winamp ekletisi.
  142. Bagcivan

Google Earth ile denizleri keşfedin

ben hala okyanuslara inemedim :wacko:
  143. Bagcivan

ben orada olacagım gelen varmı :D
  144. Bagcivan

Favoriler Butonu

bu konuyu tuttum gibi bir buton istiyorsun sanırım.olabilir mantıklı.
  145. Bagcivan

WebCamda olur böyle şeyler :P

güzel ama saçma yada ikiside yalancı :D
  146. Bagcivan

Üç Sayıda Kapono'ya Daequan Cook Darbesi (Video)

dün gece izledim bunda bir haksızlık yok ama smaç yarışmasında fernandez'in hakkını yediler.
  147. Bagcivan

Forum Chat Ekranı...(Anket)

aynen böyle bilen bilir.
  148. Bagcivan

İyi Geceler SDN...

iyi geceler ahali tüm iyi dileklerimizin gerçekleşmesi dilegiyle şimdilik iyi geceler.
  149. Bagcivan

SDN Reklam Botu

muhittin müdür nerdesin askere gitmeden bir tanışalım :D zorhak bizi askere yollıcak yoksa :D:D
  150. Bagcivan

Renata Mafalti +16

sourisdan kalan yadigarlar .
  151. Bagcivan

Google Ana Sayfasında Gariplik

Kaçıranları 19 ocak 2038 de tekrar bekliyoruz.
  152. Bagcivan

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

bir tane daha koyayım :D
  153. Bagcivan

Böyle Bir Patlama Görülmedi: 7-0

http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/
  154. Bagcivan

Masaüstünüzü Kategorilere Ayırın

:: Masaüstü simgelerinizin düzenine önem verir misiniz? hemde çok o yüzden fazla simge bırakmam masa üstünde.
  155. Bagcivan

Troy'dan Dance Show

admin bizi temsil ediyor orada :D bu aralar troy gözükmüyor yinemi alemlere aktı :D
  156. Bagcivan

12 Yeni Duvar Kağıdı

itiraf gibi birşey olsun bu yorum.SDN forumlarıyla tanışmadan önce hep bu 12 yeni duvar kagıtlarını çalardım galeriden :D
  157. Bagcivan

Böyle Bir Patlama Görülmedi: 7-0

O G B M A Y Av P 3 Galatasaray 20 11 4 5 41 23 18 37 4 Fenerbahçe 20 11 4 5 39 21 18 37 gs ile nerdeyse büyün hepsi eşit :D
  158. Bagcivan

Kimseler Görmeden Eğlenin

ofiste çalısanlar için ikinci bir masaüstü açan programlar kadar yararlıdır :)
  159. Bagcivan

Kendi Stüdyonuzu Kurun

yeni başlayanlar GoldWave yide deneyebilir oda çok hos.
  160. Bagcivan

Fenerbahçe-Hacettepe canlı anlatım..(!)

artık sittin sene oynayamaz :D büdüt : şunada eklemeyim :D "Uruguaylı yıldız böylece gol sayısını 5'e yükselterek Güiza'yı geride bırakmış oldu."
  161. Bagcivan

Twitter Büyümeye Devam Ediyor

açıkcası benim twitter var ama hiç kullanmıyorum çünkü ya benim arkadaş çevremde fazla kullanılmıyor yada türkiyede.
  162. Bagcivan

Mum ile enerji elde etme

gerekli açıklamalar yapılmış ki zaten mum elektirigi ileten birşey degil bu herseyi açıklıyor.
  163. Bagcivan

Paint'te araba çizimi

bunu çizen bir amaç için çizmiyorki çizmekten grafikle ugrasmaktan zevk aldıgı için çiziyor :)
  164. Bagcivan

Mailleriniz sizden önce okunuyor

asker mektubumu bu :D
  165. Bagcivan

Grafikler.net

zamanında bir çok faideli bilgi edinmiştim o siteden.
  166. Bagcivan

bana ait degil :) ama dedigin gibi 3d programlarıyla yapılır (maya,3Dmax vb progrmalarla) evet kaberdey cevabı vermiş :) bizim logoyu ilk görünce aklıma arı yada sinek gözü gelmişti :) sinekle ilgili bir çalışma yapacaktım ama belki sinegi sevmeyenler vardır diye rafa kaldırmıştım onu :D...
  167. Bagcivan

önemli değil eminimki herkes öyle okuyor :D nickimin anlamı soy ismim olması gerçeği Bağçivan türkce karakter olayında Bagcivan oluyor :)
  168. Bagcivan

İyi Geceler SDN...

iyi geceler SDN senden ayrılcam onun için yarın gidip sülüsümü alıcam son 10 günümüz..
  169. Bagcivan

Google Ana Sayfasında Gariplik

ayrıca türkiye saatiyle 14 şubat sabah 06:31' da bu degere ulaşacaktır.
  170. Bagcivan

Gece Online Listesi

Sybot- searc mavilerin yanına + koymuş bişi olmaz bana diyor :razz:
  171. Bagcivan

son izledigim video oldugundan kaymış oraya :D napalım kullanmam gerekiyor yazıyorum çiziyorum :D Bendende bir teşekkür enzim.ayırca yusufsan21 bişi dicem bakalım sen ne diyeceksin :D:D benim nickim tam olarak ney :D:D
  172. Bagcivan

Hayırlı Cumalar

Cumamız mübarek olsun.
  173. Bagcivan

Nefesini Ensemde Hissettim

öyle dedirttiyse helal olsun servete :)
  174. Bagcivan

Küçük Emrahın kedisi küçük tekir

bu kedinin gözündeki ışıgı gördüm :D
  175. Bagcivan

YouTube Tezgahı Açtı

ücretsiz olarak kullanılan onlarca video downloader varken videoya kimse para vermez.
  176. Bagcivan

İyi Geceler SDN...

iyi gecelr sdn ama bir sorun var sag dizim çok fena agrıyorr :(
  177. Bagcivan

Türkler, aşkını itiraf etmekte en çok zorlanan millet

bence bu istatistik bir kaç seneye kalmaz degişir :D
  178. Bagcivan

sanırım cevabı buldum [ seçenekler, temel bilgiler, varsayılan arama ] yolunda bir çok sitenin arama motoru var tahminime göre oradan sık kullandıgımız sitenin arama moturu oraya geliyor şimdi sdn yide ekledim bakalım ne olacak :)
  179. Bagcivan

Bilge PiSi Ne Kadar Sağlam?

seninki bilge pisi mi? ben videoyu izlerken yegenime bir tane almayı düşündüm ama fiyatı görünce vaz geçtim.
  180. Bagcivan

Animasyon Duvarkağıtları

bende hepsini çaldım :D teşekkürler
  181. Bagcivan

İşte Komedi Dükkanı'nın yönetmeni

kendini göstermemekte haklıymış..
  182. Bagcivan

İlginç Masaüstü

böyle sagdan soldan uzaylı yaratıklar geliyor falan :D şaka bi yana gerçekten ilginç.hiç duymadım.
  183. Bagcivan

hehe :D gider ayak güzel bir bilgi bırakıyorum bulabilirsek :D 10 gün sonra yolcuyum :razz:
  184. Bagcivan

benimde varsayılan arama moturum google ama o oraya yeni geldi sanıyorum hiç bir ayara ekşiyi yazmadığıma eminim.
  185. Bagcivan

89/1 Tertip..

aynı yere gidiyoruz tertip :D hemen nickine almışsın :D
  186. Bagcivan

Gmail İmzanızı Haritada Gösteriyor

youtubeye videoları yükledikten sonra videoyu editliyorsun yani nerden yükledigini hangi tarihte falan yükledigin bilgilerini girince orada çıkyor.google maps var orada balonu yükledigin yere sürükle oradan çıkıyor.
  187. Bagcivan

Arkadaşlar demin bir şey dikkatimi çekti ve bu müthiş özelliğin nasıl eklendiğinden haberim yok bununla birlikte onun oraya nasıl geldiğine dairde hiç bir fikrim yok şu müthiş özelliği bilinçli kullanalım. Google chrome anasayfasının sagında bulunan aramalar bölümüne sozluk.sourtimes.org...
  188. Bagcivan

birde şunu anlayamıyorum googlenin bu özlliklerini kullanırken neden ingilizce olmasını istiyor.
  189. Bagcivan

bende yaptım ama olmadı.onu yaparken(yapmaya çalışırken) başka bir şey buldum.eklediğim youtube videosu çıktı :D
  190. Bagcivan

Kurtlar Vadisi hangi kanalla anlaştı?

eski tadını yakalayamıyacagı kanısındayım..
  191. Bagcivan

Google Earth'ten Hazine Bulundu

bence ilk o konuyu iddia edene vermeleri lazım.biz okyanusun dibine inemiyoruz adamlar hazine buluyor.kullanım farkı bu olsa gerek.
  192. Bagcivan

Sevilen TÜRK Büyükleri

Ertuğrul Gazi.
  193. Bagcivan

Zekice Kullanılmış Bir Korner

aynen öyle :)
  194. Bagcivan

Google'a Sevginizi Gösterin

eğer türkiye için geçerli olsaydı bende sevgimi ifade ederdim.çünkü googleyi gerçekten seviyorum.
  195. Bagcivan

Kraliyet Online Yenilendi

Kraliçe Elizabeth'in tahtta en uzun kalma rekorunu kırması için 7 sene daha kasması lazım :D 83 yaşında şu an
  196. Bagcivan

Yumruk atarak gol sevinci

güzel görünüyor değişik bir sevinç :)
  197. Bagcivan

Karışık Karikatürler...

bu süper :D
  198. Bagcivan

Windows 7 Beta İçin Süre Doldu

:wassat::wassat::wassat: bende çıkmasını beklicem hatta kendime kurmadan önce kurulu bir pc de denerim :D
  199. Bagcivan

Hayatınızda Yaptığınız En büyük hata nedir?

böyle sorular sorulunca aklıma sadece bir şey geliyor keşke yapmasaydım diyorumm.
  200. Bagcivan

hakemlerin hepsini tufaya düşürdüler :D bence buz gibi gol
  201. Bagcivan

Drogba Tadımızı Kaçırdı: 1-1

artık futbol zevk vermiyor bana.ya bende gerileme var yada futbolcularda ve takımlarda..
  202. Bagcivan

SDN'yi nasıl buldunuz?(ANKET)

tam hatırlamıyorum ama aradığım bir şeyi bulmak için her seferinde yolum buraya çıkıyordu :D birde ana sayfadaki makaleleri takip ediyordum bulduktan sonra.
  203. Bagcivan

Sanal sinek avı

işler nasıl abi :D iyi abi sinek avlıyoruz
  204. Bagcivan

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

dış görünüşüne aldanmayın içindekiler dev bir arşiv.. :)
  205. Bagcivan

Fikra (Ne is yaparsin) (+13)

hahahaha :D artık ben her aklıma geldiginde gülerim :D
  206. Bagcivan

Google Translate Çeviri Programım

siteyi ingilizceye çeviriyor :wassat: artık yabancı dil diye birşey kalmadı :D
  207. Bagcivan

"I Love you" diyen Husky

bende seni :D uuuuuuuuu
  208. Bagcivan

http://www.youtube.com/watch?v=W5yDboVi6Qc
  209. Bagcivan

Teşekkürler pesi oturmayamı geldik :D:D
  210. Bagcivan

Kaspersky Labs’a müthiş saldırı

bügün gelmedi bu haber dünde vardı http://forum.shiftdelete.net/guvenlik/71727-buyuk-guvenlik-devine-hacker-surprizi.html :D
  211. Bagcivan

3 Maymun Kampanyası Sona Erdi

iyi tamam güzel diyorlarda lisanslı program almayı düşündüm bunlarında cracklerini falan filanlarını bulamadığım için değil çok işime yaradığını için kendimi o firmaya borçlu hissettim (babylon,photoshop) bunların orjinal yazılımlarını alacaktım fiyatları görünce vaz geçtim.babylon shop kadar...
  212. Bagcivan

Consantire Ol

orjinal adını söyleyelimde herkes anlasın :D constantine
  213. Bagcivan

Şok... MSN Adresinden Kişinin Resmini Bulmak.

:icon_::icon_::icon_:
  214. Bagcivan

arı gibi çalışkanız hepimiz ;)
  215. Bagcivan

bunu kim söylicek diye merak ediyordum :D evet dediginde haklısın ama kulaga hoş geldigi için öyle yaptım bende onu çok düşündüm :)
  216. Bagcivan

ikisinin içeriği aynı ama koymak istedim çesit bol oslun :)ayrıca ikinci resimdeki 59674 km yazısındaki rakam an itibariyle üye sayımızdır.
  217. Bagcivan

Dişli Randevu!

yenecegiz gibime geliyor.. Başarılar milli takım :)
  218. Bagcivan

SDN üyeleri Türkiye'yi ele geçiriyor

hahaha :D
  219. Bagcivan

İyi Geceler SDN...

bu sefer değişiklik olsun gute nacht.
  220. Bagcivan

Resimlerle Hayata Bakış ...

bence sorun olmaz çünkü adını falan yazmış sanatçının. Konu harika bir konu gerçekten muthiş resimler.
  221. Bagcivan

Askere Gidiyorum Arkadaşlar

tertip :) hayırlı tezkereler bize.
  222. Bagcivan

SDN üyeleri Türkiye'yi ele geçiriyor

ve işte o üyemiz geldi :D bu inceliginden dolayı önce ben teşekkür etmek istiyorum niye ediyorsam :D
  223. Bagcivan

Sizce En iyi Resim ve Dosya Upload Sitesi Hangisi?

hızlı, pratik, kullanımı basit.reklam yok, banner yok. harika. böyle bir nimet varken halen imageshack neden kullanılır anlam veremiyorum. bir de url kısaltanı var, o da hos tinurl
  224. Bagcivan

bu daha orjinal oldu tusklidi :D
  225. Bagcivan

varmı gelen ben kayıdımı yaptırdım :D bende pankart acardım ama başka bir sitenin pankartının altında olucam :D
  226. Bagcivan

Ben Geldim

hoş geldin arkadaşım.
  227. Bagcivan

Bu şarkıyı ille bileniniz vardır lütfen bana söyleyinnn

banada yollarmısın Zibi$.yada başka bir yere upload edermisin.
  228. Bagcivan

Sagopa Kajmer ve Kolera 17 Şubat Salı günü Beyaz Show’a konuk oluyor. Programa izleyici olarak katılmak için ad soyad ve melankolia forumundaki mahlası ile [email protected] adresine başvurmaları gerekmektedir. Katılımcıların belirtilen saat ve yerde nüfus cüzdanlarıyla...
  229. Bagcivan

107 Yılda Ne Değişti?

ben sadece şunu gördüm amerika kıtasıyla uzakdogu arasındaki kablo sayısında artış var.
  230. Bagcivan

1 GB Ram + 256 MB RAM DDR 400 Yanyana Takılırmı

hayırlı olsun :)
  231. Bagcivan

İngilizce Ne Kadar Gerekli?

İngilizce bilmenin şart olmasını anlamam için bir kaç şey yaşadım sonra pişman oldu.. keşke olduda sırf genel kültür olsun diye biraz daha ögrenseydim..
  232. Bagcivan

1 GB Ram + 256 MB RAM DDR 400 Yanyana Takılırmı

ikiside ddr oldugu için sorun yaşamazsın.takılır.
  233. Bagcivan

SDN'de siyaset yasaklansın mı?

işte bu olay olmayacagı için. Evet her türlü siyasi haber yasaklansın.
  234. Bagcivan

Hatunlar diyorum başka bişey demiyorum..

kendimi sanslı hissediyorumdan çıkmısdır :D RoMaNTiC ReBeLLiOuS sanşlıymışsın :D
  235. Bagcivan

Objektif şeklinde takvim

fikir güzel ama kullanışlı olmaz sanırım.
  236. Bagcivan

bu mesaja dayanarak asagıdaki resime basit bir anlatım yaptım. Buradan izleyebilirsiniz. ben bir şey anlamadım ufak gösteriyor diyorsanız Buradan indirebilirsiniz.(indirdikten sonra sag tık yapıp birlikte aç seceneginden tarayıcınızı seçerekte oynatabilirsiniz.)
  237. Bagcivan

Gündemi siyasette taraf olmaya zorlamamak

acaba en sonunda birisi çıkıp diyecekmi artık sdn hangi parti olursa olsun siyaset meseleleri konuşulmayacak.artık gerçekten bu durum sıkıcı bir hala geldi benim açımdan bence şu an %45 teknoloji %55 diger konular önplanda sdn'de.
  238. Bagcivan

Kaliteli Fotolar

bu yaşam stili çok güzel ayrıca dediği gibi başlık yanlış olmuş :)
  239. Bagcivan

Klavye tuşlarınızı degerlendirin.

ben shift-delete den yaparım ;)
  240. Bagcivan

9 Yaşında iPhone Kodu Yazdı

gel ben senin elinden tutayım çocuk ileride büyük işler yaparız.benden önce seni kimler kapmıştır kim bilir.
  241. Bagcivan

Yok böyle kavga :D

puhahaha :D şaka gibi :D
  242. Bagcivan

Dondurmam kaymak :)

stopa basarım :D
  243. Bagcivan

Belediyeler Çalışıyor

bizim belediyelerde olmaz :D büdüt: olurmuş hatta varmış.. Ama ben hiç görmedim :D
  244. Bagcivan

Bırakmanın bugün tam zamanı!

ben bu dertten kurtulalı 9 ay oldu :D çokk rahatım mutluyum sigarasız yaşam ne güzel :) ayrıca sigarayı bırakınca otomatik olarak alkolüde bıraktım demekki bir biriyle baglantılı :D
  245. Bagcivan

Maçların sonuçları ve puan durumları...

naptın be ordum sen :( Malatyaspor-Orduspor.........................................( 4 - 2 )
  246. Bagcivan

Turkcell'den sürpriz kampanya

ben turkcellden kayda değer sadece bir şey kazandım :D online kontor yuklemiştim abime 100 kontor hediye gelmişti :)
  247. Bagcivan

Bunlar Oyuncak

ben bunu herkese bebek diye yediririm :D hatta bir çoğunu
  248. Bagcivan

Sevgili Beyaz Adam

vay vay vay başka hiç bir şey diyemiyorum harika müthiş mükemmel şükela !!
  249. Bagcivan

Bu Uyku Çok Tatlı

uyanınca sarhoş olacaksın :D
  250. Bagcivan

Yumurta Kıramayanlara

insanların neler yapabilecegine haya gücünün ne kadar kuvvetli olduğuna iyi bir örnek :D
  251. Bagcivan

Çok Hızlısın :)

yanındakine bakmıyor galiba o daha hızlı :D
  252. Bagcivan

Bu nedir ?

evet hızlı rahatlıkla gezinebiliyorum.
  253. Bagcivan

Bu nedir ?

bende öyle düşünmüştüm ama sorun devam edince konu açma gerkesinimi duydum.
  254. Bagcivan

Bu nedir ?

arkadaşlar iki günden beri böyle birşey var bende.Dün böyleydi bugünde böyle olunca dayanamadım konu açtım.sorun tarayıcıda değil ie dede denedim yine böyle sizdede varmı?
  255. Bagcivan

Gece Online Listesi

sdn bugunluk benım ıcın bitmiştir :D iyi geceler ahali.
  256. Bagcivan

hehe süper fikir eline saglık Turk0us :D
  257. Bagcivan

Bir ben eksikmisim bende geldim

sende hoş geldin dostum :)
  258. Bagcivan

Slm SDN

Selam fatih_33 hoş geldin :) ilk dakikadan iki gol attın :D
  259. Bagcivan

Kadir Has Stadyumu adeta büyülüyor!

ben bunun proje videosunu izlemiştim önceden beni ozaman bile büyülemişti gerçekten muhteşem bir stad olacaga benziyor.
  260. Bagcivan

Google'da Göz Var, İzan Var

aynen öyle gerçekten.ayrıntılara önem veriyor.güzellik ayrıntıda gizliymiş google bunu biliyor :D
  261. Bagcivan

Gündem Konularını Konu Dışına Açanlar Ceza Alacaklar

olmasa yazmam zaten.kendimden örnek vererek konusayım o zaman.bir konu acacaktım gundem bolumune actım ama konu cok gec onaylandı.o yüzden ben daha gündem bölümüne konu açmıyorum...zaten bu konunun açılış amacı bu degilmi..ama önce bu onaylama sürecinin hızlanması şart.bizde forum düzenini...
  262. Bagcivan

pekala onaylanmayınca paylasım duygusunun azaldıgından haberınız varmı ?
  263. Bagcivan

bende tam olarak bunları söylicektim.bu sorun ortadan kalkarsa her konu kendı bolumune acılır.
  264. Bagcivan

Driver Pack [All]

serefsizim aklıma gelmişti.
  265. Bagcivan

düşünsenize yolda 120 ile gidiyosunuz ve böyle bir şaka..!!!

adamlarda yama yapılacak yer yok kendilerini resimlerle avutuyorlar :D
  266. Bagcivan

Kan grubu

ben bu olayı özel mesajla NoNeTheLeSs anlatmaya çalışmıştım ama anlamadı :D sorun tarayıcıdan kaynaklanıyor demişti.ama sorun tarayıcıda degil :) konuya cevap yazınca çıkıyor ama aynı sayfayı yenileyin ondan sonra çıkmıyor :)
  267. Bagcivan

Renkli İmzalar

işte sdn'in bu yönüne bayılıyorum böyle renkli renkli şeyler yok :D
  268. Bagcivan

Pana Film'den sert açıklama!

artık kurtlar vadisi ismini duymak istemiyorum her ne kadar zamanında izlediysemde artık izlemek bile istemiyorum bıkkınlık geldi
  269. Bagcivan

Yok artık dedirten basket

eski ama bence hiç bir montaj olmayan %100 gerçek bir video :D yok artık yigit :icon_::icon_::mrgreen:
  270. Bagcivan

Gülmekten Gebereceksin)))

evet bitmez :D
  271. Bagcivan

Derin Darbe: 2-0

İyi yenildik tebrikler belediye :)
  272. Bagcivan

hiç bir amacı olmayan bir çalışma :D
  273. Bagcivan

Sarı-Kırmızı Çok, Galip Yok: 1-1

90.dakika yenilen goller hötü oluyor be :D
  274. Bagcivan

Adresi Yazarak Ekran Görüntüsü Alın

işe yarar bir programcık teşekkürler..
  275. Bagcivan

Penny Mathis +13

el emegi göz nuru hepsi :D
  276. Bagcivan

G.Saray Fener'i solladı!

arada 8 sıra fark var solladı oluyor nasıl oluyor anlamadım.sanki arada dağlar var.
  277. Bagcivan

Pazartesi :))

pazartesi sendromu :D
  278. Bagcivan

Su Nasıl Yanar ? İşi Biliyorsan Yanar ;))

kutlamalar başlar :D
  279. Bagcivan

E-Mail Adresim 1milyon pound kazanmış

ben mailmi 1milyon pounda satmam :D
  280. Bagcivan

Chrome Eklentileri Yakında

eklenti özelliği çıksında herkes bi ekleti yazar :)
  281. Bagcivan

Motosikletli Şaka :)

usaın boldun rekorları gitti :D süper bi şaka ya kendımı dusundum oyle herhalde bende kacardım :icon_::icon_::icon_:
  282. Bagcivan

Yeni bebiye isim arıyoruz!

Berkin :mrgreen::mrgreen:
  283. Bagcivan

Google Earth 5.0 Çıktı! İndirin!

bende şu an o sorunla uğrasıyorum zorhak sol alttaki okyanus secenegine tık yap ondan sonrasını bende yapamadım denızın uzerıne geldım sag tıkla belımı dogrulttum ama suyun altına ınmedı.
  284. Bagcivan

Google Earth 5.0 Çıktı! İndirin!

adı üstünde Google uploader pc de olan google yazılımlarını güncelliyor.
  285. Bagcivan

USB´den çalışan monitör

aynen herşey giriyor :D
  286. Bagcivan

Gün Batımı

böyle resimler beni duygusallaştırıyor
  287. Bagcivan

18'ine girmek

bu olayı forumda paylaşman iyi olmuş ileride dersinki ben 18 yaşına girince bunuda yaptım :) olayın gelişimi şöyle 15 16 17 yaşlarda hep 18 i beklersin seninde saydığın nedenleri yapmak için ama 18 den sonra öyle bekleyeceğin bir yaş yok sadece askerlik var oda hemen geliyor fark bile etmiyorsun...
  288. Bagcivan

Penguen Mizah. . .!

yigidi öldür hakkını yeme karikatürler güzel. aynı şey tayyip içinde geçerli ;)
  289. Bagcivan

Nasıl bilirdiniz?

hepsinin elindede telefon var ha :D
  290. Bagcivan

Chrome yine güncellendi

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/71032-google-chrome-guncellendi.html
  291. Bagcivan

Google Chrome Güncellendi

cıktıgı ilk günden beri kullanıyorum o zamanlar dedim şimdide diyebilirim bu chrome bi harika :D gerçekten etkiliyor bence bi şans verin gelecekte kullanılacak bu tarayıcıya önceden alışın ;)
  292. Bagcivan

Gazzeli Şarkıcının Erdoğan Bestesi!(Video)

* İslam ülkesi Türkiye * Siz Erdoğan’la gurur duyun bu iki mısra çok güzel bazı kişilerin degeri gidince anlaşılırmış ya anlamayanlar o zaman anlarlar..
  293. Bagcivan

Gölge Oyunu

aynen :D ama gölgeyide iyi yapıyor yani adamın başka işi olmasa gerek :D
  294. Bagcivan

Sadece Ülkeye Özel

http://tinypic.com bunu denemelisin o zaman :) bunlar harbi manyak fareli köyün teyzesi :D
  295. Bagcivan

Güzin Apla!

vııııyyy :D:D
  296. Bagcivan

Yiğit'ten Özgürce Karikatürler :)

favorim bu :D
  297. Bagcivan

İtiraf Ediyorum

heheha :D şakacı Elbruz :)
  298. Bagcivan

XpressMusic'inizi Ceza'nın Elinden Alın

genelde sagopa dinlerim ama cezayı severim çünkü has rap yapıyor adam(son işlerini saymazsak) tabi ceza eski ceza degil gerek tv programlarında boy göstermesi falan olsun göstersin ama gerçek kimligiyle gerçek ceza o rapstar yarışmasındaki ceza degil.bi elinini buna atmamıştı şimdide onun...